Cz En

054621

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Eliška Tučková, Grant agility

    Člen KA

Pes

  1. Dixie Černý Křišťál, Pudl trpasličí

Výsledky

  1. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 26. 08. 2022 - 28. 08. 2022

  2. SOUTĚŽ DRUŽSTEV: 5/26, 38.96 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  3. SOUTĚŽ DVOJIC: 1/26, 34.46 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  4. SOUTĚŽ KLUBŮ: 6/26, 42.29 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  5. SOUTĚŽ PODLE ROKU: 7/25, 42.5 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  6. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  7. Agility 1 S: Diskvalifikován

  8. Agility 2 S: Diskvalifikován

  9. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  10. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  11. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  12. Agility 1 XS: Diskvalifikován

  13. Agility 2 XS: Diskvalifikován

  14. Jumping 1 XS: Diskvalifikován

  15. Jumping 2 XS: Diskvalifikován

  16. Trutnov - Páteční rozjezd, 20. 05. 2022

  17. 1. Zkouška XSA2: 1/1, 36.38 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  18. 2. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  19. Peruc - Agiliťácké Fimfárum, 07. 05. 2022

  20. DVA KRÁT DVA 1.: Diskvalifikován

  21. DVA KRÁT DVA 2.: 10/12, 35.37 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  22. EKOgility – Agility – soutěž jednotlivců: 8/12, 55.79 s, 16.79 tr. b., 3.37 m/s

  23. Skok do výběhu – Jumping družstev: Diskvalifikován

  24. PRAHA - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  25. Agility II S: Diskvalifikován

  26. Agility I S: 14/29, 45.45 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  27. Jumping III S: Diskvalifikován

  28. Jumping II S: Diskvalifikován

  29. Jumping I S: 13/24, 34.61 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  30. Jumping IV S - pudlů: Diskvalifikován

  31. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky I/22, 15. 04. 2022

  32. II. Zk SA2: Diskvalifikován

  33. I. Zk SA2: Diskvalifikován

  34. Beroun - Zkoušky - duben 2022, 01. 04. 2022

  35. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  36. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  37. Kladno - Čtvrteční odpolední dvojzkoušky, 10. 03. 2022

  38. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  39. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  40. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 3 - neděle, 06. 03. 2022

  41. 1. Zkouška SA1: 1/7, 35.2 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  42. 2. Zkouška SA1: 4/7, 34.62 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  43. 3. Zkouška SA1: 1/7, 30.68 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  44. Kladno - Ve znamení dvojek, 22. 02. 2022

  45. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  46. 2. Zkouška SA1: 1/5, 31.79 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  47. Beroun - Zkoušky - únor 2022, 18. 02. 2022

  48. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  49. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  50. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 13. 02. 2022

  51. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  52. 2. Zkouška SA1: 2/5, 30.95 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  53. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 07. 01. 2022

  54. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  55. 2. Zkouška SA1: 1/3, 33.02 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  56. Strážiště - Odpolední 2x zkoušky, 10. 12. 2021

  57. II. zkouška A1 S: Diskvalifikován

  58. I. zkouška A1 S: Diskvalifikován

  59. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 9.ročník, 06. 11. 2021

  60. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  61. Jumping 1 - Small: Diskvalifikován

  62. Jumping 2 - Small: 13/20, 52.33 s, 14.33 tr. b., 3.9 m/s

  63. Strážiště - 3x jumpingy, 24. 10. 2021

  64. III. jumping S: Diskvalifikován

  65. II. jumping S: 2/5, 36.35 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  66. I. jumping S: 4/5, 33.41 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s