Cz En

013208

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jana Pospíšilová, Dingo

    Člen KA

Pes

  1. Chloe Čajový lístek, Kavalír King Charles španěl

Výsledky

  1. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  2. Agility - So: 1/2, 38.29 s, 0.0 tr. b., 3.53 m/s

  3. Jumping - So: 2/2, 52.55 s, 0.0 tr. b., 3.24 m/s

  4. Málkov u Chomutova - DUFLEX Be Happy Cup II. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 12. 09. 2015 - 13. 09. 2015

  5. Agility Ne: 1/2, 49.35 s, 0.0 tr. b., 3.4 m/s

  6. Agility So: 2/2, 42.3 s, 0.0 tr. b., 3.31 m/s

  7. Jumping Ne: 1/2, 39.04 s, 2.04 tr. b., 3.15 m/s

  8. Jumping So: 2/2, 48.33 s, 16.33 tr. b., 2.75 m/s

  9. Píšťany - Porta Bohemica Cup V - 2014, 17. 05. 2014 - 18. 05. 2014

  10. Agility - So: 12/34, 57.48 s, 5.0 tr. b., 3.48 m/s

  11. Jumping - So: Diskvalifikován

  12. ZkA 1: 2/14, 48.57 s, 0.57 tr. b., 3.71 m/s

  13. Děčín - Huntířov - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2013

  14. Agility S: 10/33, 48.78 s, 2.78 tr. b., 3.63 m/s

  15. Jumping S: 8/33, 40.79 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  16. Zkouška SA3: 12/20, 50.76 s, 6.76 tr. b., 3.39 m/s

  17. Litoměřice - Porta Bohemica Cup IV., 18. 05. 2013 - 19. 05. 2013

  18. Agility- So: 13/30, 53.98 s, 8.98 tr. b., 3.24 m/s

  19. Jumping - Ne: 10/34, 45.38 s, 8.38 tr. b., 3.68 m/s

  20. Jumping - So: 8/29, 36.23 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  21. Zka1: 2/10, 52.11 s, 0.0 tr. b., 3.57 m/s

  22. Zka2: 2/11, 47.98 s, 1.98 tr. b., 3.71 m/s

  23. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 13. 01. 2013

  24. Agility S: 3/17, 50.49 s, 0.0 tr. b., 3.41 m/s

  25. Jumping S: Diskvalifikován

  26. Trmice u Ústí nad Labem - O pohár města Děčína, 29. 09. 2012

  27. Agility S: 8/33, 49.82 s, 8.82 tr. b., 3.13 m/s

  28. Jumping S: Diskvalifikován

  29. Zkouška SA3: 8/21, 50.93 s, 1.93 tr. b., 3.36 m/s

  30. Litoměřice - Porta Bohemica Cup III. a II. Šampionát Australských kelpií + MR AKE 2012, 12. 05. 2012 - 13. 05. 2012

  31. Agility: Diskvalifikován

  32. Jumping: 5/24, 36.62 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  33. Jumping: 6/27, 41.08 s, 1.08 tr. b., 3.92 m/s

  34. Zkouška neděle: Diskvalifikován

  35. Zkouška sobota: Diskvalifikován

  36. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup 2012 (2/4), 15. 01. 2012

  37. Zk 1: 6/11, 50.24 s, 6.24 tr. b., 3.64 m/s

  38. Zk 2: Diskvalifikován

  39. Louny - Posilvestrovské skotačení o sněhovou vločku, 07. 01. 2012 - 08. 01. 2012

  40. Agility sobota S: Diskvalifikován

  41. Jumping sobota S: 11/41, 42.31 s, 4.31 tr. b., 3.85 m/s

  42. ZKSO SA3: 8/20, 51.43 s, 7.43 tr. b., 3.05 m/s

  43. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup 2012 (1/4), 27. 11. 2011

  44. ZK 1: 3/10, 50.14 s, 2.14 tr. b., 3.37 m/s

  45. Zk 2: Diskvalifikován

  46. Lukov - České středohoří - Lukovská podzimní laťka 2011, 29. 10. 2011

  47. Zk 1: 1/9, 49.75 s, 0.0 tr. b., 3.46 m/s

  48. Zk 2: Diskvalifikován

  49. Praha Kyje - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 17. 09. 2011 - 18. 09. 2011

  50. Agility Junioři S: 11/28, 45.77 s, 0.77 tr. b., 3.52 m/s

  51. Jumping Junioři S: 11/27, 39.68 s, 0.68 tr. b., 3.93 m/s

  52. Píšťany - Porta Bohemica Cup II, 14. 05. 2011 - 15. 05. 2011

  53. AGILITY: 5/18, 40.34 s, 0.0 tr. b., 3.52 m/s

  54. AGILITY S: 3/15, 42.76 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  55. JUMPING: 5/16, 40.64 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  56. JUMPING: Diskvalifikován

  57. JUMPING 2.: 4/16, 43.3 s, 1.3 tr. b., 3.72 m/s

  58. ZKOUŠKA AGILITY: 1/6, 49.41 s, 0.0 tr. b., 3.46 m/s

  59. ZKOUŠKA AGILITY: 4/7, 49.91 s, 5.91 tr. b., 3.29 m/s

  60. Ústí nad Labem - Dvoje zkoušky, 13. 02. 2011

  61. 1. zkouška SA2: 11/12, 58.94 s, 16.82 tr. b., 2.92 m/s

  62. 2. zkouška SA2: 4/12, 56.03 s, 8.68 tr. b., 3.18 m/s

  63. ZKO Lovosice - Lovosické dvojzkoušky, 28. 09. 2010

  64. SA2: 1/5, 43.35 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  65. SA2_2: 1/5, 41.83 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  66. cvičiště ZKO Chlumec - Chlumecké dvojzkoušky, 05. 06. 2010

  67. SA2: 7/10, 46.9 s, 11.9 tr. b., 3.13 m/s

  68. SA2 - 2.: Diskvalifikován

  69. Česká Lípa - Slovanka - Květnové dvojzkoušky, 29. 05. 2010

  70. Zkoušky SA2 - 1: 3/13, 48.6 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  71. Zkoušky SA2 - 2: 4/13, 47.7 s, 0.0 tr. b., 3.65 m/s

  72. ZKO Lovosice - Porta Bohemica Cup, 22. 05. 2010 - 23. 05. 2010

  73. AGILITY: 2/15, 42.46 s, 0.0 tr. b., 3.53 m/s

  74. AGILITY: 4/16, 46.75 s, 2.75 tr. b., 3.81 m/s

  75. Finále: 6/12, 61.04 s, 9.04 tr. b., 2.74 m/s

  76. JUMPING: 5/14, 46.76 s, 6.76 tr. b., 3.57 m/s

  77. JUMPING: 7/16, 44.71 s, 8.71 tr. b., 3.35 m/s

  78. SA2: 1/5, 47.85 s, 0.0 tr. b., 3.7 m/s

  79. SA2: 1/6, 60.86 s, 10.0 tr. b., 2.73 m/s

  80. Jičín - Jarní závody agility, 24. 04. 2010

  81. Jarní závody agility 2010: 4/8, 46.61 s, 7.61 tr. b., 3.65 m/s

  82. Jarní závody agility 2010: 10/27, 53.68 s, 6.68 tr. b., 3.15 m/s

  83. Jarní závody agility 2010: 21/28, 52.05 s, 28.05 tr. b., 2.98 m/s

  84. ZKO Chlumec - MR čínských chocholatých psů a peruánských naháčů + Chlumecký lvíček, 10. 04. 2010

  85. AGILITY: 10/33, 51.2 s, 8.2 tr. b., 3.16 m/s

  86. JUMPING: Diskvalifikován

  87. SA2: Diskvalifikován

  88. Nučice u Rudné - "O černobílou packu", 27. 02. 2010

  89. Agility: 14/31, 50.57 s, 15.57 tr. b., 3.01 m/s

  90. Jumping: Diskvalifikován

  91. Zkoušky A1: 5/15, 34.85 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s