Cz En

088809

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Yveta Součková, SIRIUS team, Opatovice nad Labem

    Člen KA

Pes

  1. Clever Lady od Zlatonosné říčky, Border kolie

Výsledky

  1. Opatovice nad Labem - SIRIUS team - dvojzkoušky, 03. 09. 2017

  2. LA2 - 1. LA2: 9/23, 41.89 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  3. LA2 - 2. LA2: Diskvalifikován

  4. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  5. LA2/1 LA2: Diskvalifikován

  6. LA2/2 LA2: Diskvalifikován

  7. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 01. 07. 2017

  8. Zkouška: 9/21, 43.03 s, 20.0 tr. b., 3.7 m/s

  9. Zkouška II: 9/21, 48.33 s, 25.33 tr. b., 3.37 m/s

  10. Rapotín - Miacis cup 2017, 03. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  11. Agility L: 4/25, 41.36 s, 15.0 tr. b., 4.57 m/s

  12. Jumping L: Diskvalifikován

  13. zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  14. zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  15. zkouška 3 LA2: 6/12, 48.78 s, 12.78 tr. b., 3.55 m/s

  16. zkouška 4 LA2: Diskvalifikován

  17. Pňov - Předhradí - 5. Pňovské dvojzkoušky, 13. 05. 2017

  18. 1.zkouška LA2: 14/24, 38.5 s, 15.0 tr. b., 4.21 m/s

  19. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  20. Pňov - Předhradí - 4. Pňovské dvojzkoušky, 15. 10. 2016

  21. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  22. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  23. Zdobín - MR bíglů v agility, 08. 10. 2016

  24. Agility L: 4/8, 31.28 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  25. Jumping Large L: Diskvalifikován

  26. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  27. Havlovice - OPSION 050, 01. 10. 2016

  28. Jumping (1): Diskvalifikován

  29. Jumping (2): Diskvalifikován

  30. Zkouška: Diskvalifikován

  31. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky Sirius 2016, 17. 07. 2016

  32. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  33. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  34. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  35. 1Q Jumping: 73/131, 37.74 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  36. 2Q Agility: Diskvalifikován

  37. Družstva - Agility: Diskvalifikován

  38. Družstva - Jumping: Diskvalifikován

  39. Jednotlivci A2/A3 - Agility: 46/100, 46.92 s, 15.92 tr. b., 4.13 m/s

  40. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  41. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  42. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: 51/103, 45.32 s, 25.32 tr. b., 3.53 m/s

  43. Pňov - Předhradí - 3. Pňovské dvojzkoušky, 15. 05. 2016

  44. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  45. 2.zkouška LA2: 12/20, 36.47 s, 15.0 tr. b., 3.73 m/s

  46. Chrastava - "ŠESTERO ZKOUŠKY", 05. 03. 2016 - 06. 03. 2016

  47. Zkouska III LA2: 1/23, 41.51 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  48. Zkouska II LA2: Diskvalifikován

  49. Zkouska I LA2: Diskvalifikován

  50. Zkouska IV LA2: Diskvalifikován

  51. Zkouska VI LA2: Diskvalifikován

  52. Zkouska V LA2: Diskvalifikován

  53. Proruby u Hořiček - OPSION 045 / dvojzkoušky, 13. 02. 2016

  54. 7.prorubská: Diskvalifikován

  55. 8.prorubská: 3/19, 37.58 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  56. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  57. 3.prorubská: 12/25, 53.24 s, 15.24 tr. b., 3.55 m/s

  58. 4.prorubská: Diskvalifikován

  59. Proruby u Hořiček - OPSION 042 / dvojzkoušky, 05. 12. 2015

  60. 1.prorubská: Diskvalifikován

  61. 2.prorubská: Diskvalifikován

  62. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  63. Jumping 2 L: 20/24, 27.84 s, 20.0 tr. b., 4.92 m/s

  64. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  65. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2015, 22. 08. 2015 - 23. 08. 2015

  66. NE - Holdye memorial L: Diskvalifikován

  67. NE - jumping L: Diskvalifikován

  68. NE - Zkouška agility LA1: Diskvalifikován

  69. SO - agility L: Diskvalifikován

  70. SO - jumping L: Diskvalifikován

  71. SO - Zkouška agility LA1: Diskvalifikován

  72. Opatovice nad Labem - Jarní SIRIUS 2015, 09. 05. 2015

  73. Agility L: Diskvalifikován

  74. Jumping L: Diskvalifikován

  75. Zkouška LA1: 2/10, 25.12 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  76. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 19. 04. 2015

  77. 1. Zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  78. 2. Zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  79. Hra - tuneliáda A1 LA1: 5/15, 39.57 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  80. Dolní Přím - III.Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky A1+A2, 28. 02. 2015

  81. 1. zkouška LA1: 21/26, 32.05 s, 25.0 tr. b., 4.37 m/s

  82. 2. zkouška LA1: 15/26, 38.26 s, 25.0 tr. b., 3.92 m/s

  83. Dolní Přím - Mikulášský Probluz cup A1-A3 + MR beauceronů, 07. 12. 2014

  84. Agility L: Diskvalifikován

  85. Jumping L: Diskvalifikován

  86. Dolní Přím - Mikulášský Probluz cup - A1 dvojzkoušky, 07. 12. 2014

  87. 1. zkouška LA1: 18/20, 27.84 s, 20.0 tr. b., 4.85 m/s

  88. 2. zkouška LA1: 11/20, 28.28 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  89. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2014, 26. 07. 2014 - 27. 07. 2014

  90. NE - Holdye Memorial Agility L: Diskvalifikován

  91. NE - zkouška LA1 LA1: Diskvalifikován

  92. SO - Acana agility L: Diskvalifikován

  93. SO - Acana jumping L: Diskvalifikován

  94. SO - zkouška LA1 LA1: 9/16, 26.03 s, 20.0 tr. b., 5.07 m/s

  95. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií, kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 11. 05. 2014

  96. Agility L: 8/23, 50.72 s, 10.0 tr. b., 3.84 m/s

  97. Jumping L: Diskvalifikován

  98. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  99. Opatovice nad Labem - SIRIUS dvojzkoušky agility 2014, 10. 05. 2014

  100. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  101. 2. zkouška LA1: 6/12, 33.31 s, 15.0 tr. b., 4.98 m/s

  102. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2013, 20. 07. 2013 - 21. 07. 2013

  103. NE - Holdye Memorial Agility L: 15/29, 41.52 s, 30.0 tr. b., 4.26 m/s

  104. NE - Jumping L: Diskvalifikován

  105. NE - Zkoušky LA1: 5/12, 26.78 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  106. SO - Acana Agility L: 14/31, 36.43 s, 20.0 tr. b., 4.39 m/s

  107. SO - Acana Jumping L: Diskvalifikován

  108. SO - Zkoušky LA1: 5/11, 29.69 s, 40.0 tr. b., 4.85 m/s

  109. Česká Třebová - FITMIN CUP - Podhorka, 30. 06. 2013

  110. Agility: Diskvalifikován

  111. Jumping: Diskvalifikován

  112. Zkouška: 4/10, 31.16 s, 15.0 tr. b., 4.69 m/s

  113. Opatovice nad Labem - Jarní závody SIRIUS 2013, 27. 04. 2013

  114. Agility L: 7/25, 42.59 s, 15.0 tr. b., 4.02 m/s

  115. Jumping L: Diskvalifikován

  116. Zkoušky LA1: Diskvalifikován

  117. Praha - Komořany - 18. Agility víkend - OK - Noční hrátky 2012, 24. 08. 2012 - 26. 08. 2012

  118. Agility kluby: Diskvalifikován

  119. Jumping družstev: Diskvalifikován

  120. Opatovice nad Labem - SIRIUS Cup 2012, 28. 07. 2012 - 29. 07. 2012

  121. NE -agility Holdye memorial L: Diskvalifikován

  122. NE - jumping L: Diskvalifikován

  123. NE - zkouška agility LA1: 2/7, 32.82 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  124. SO - agility L: Diskvalifikován

  125. SO - jumping L: Diskvalifikován

  126. SO - zkouška agility LA1: 3/11, 36.46 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  127. Nová Paka - Dvouzkoušky Pecka 2012, 14. 07. 2012

  128. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  129. Zkouška 2 LA1: 4/17, 37.01 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  130. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Superpes, 20. 05. 2012

  131. 1.LA1: Diskvalifikován

  132. 2.LA1: Diskvalifikován

  133. Lysá nad Labem - Superpes 2012 + Bull Cup + Pohár NO, 19. 05. 2012

  134. AGILITY: Diskvalifikován

  135. JUMPING: Diskvalifikován

  136. LA1: Diskvalifikován

  137. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR šeltií a OPEN AIR MR ČR BO a AUO, 13. 05. 2012

  138. Agility L: 24/38, 40.05 s, 45.0 tr. b., 4.22 m/s

  139. Jumping L: Diskvalifikován

  140. Kutná Hora - Kutnohorský groš - CACAg + Mistrovství ČR Českých strakáčů, 22. 04. 2012

  141. Agility CACAg L: Diskvalifikován

  142. Jumping 1 L: 16/46, 42.29 s, 15.0 tr. b., 4.19 m/s

  143. Jumping 2 CACAg L: Diskvalifikován

  144. Hradec Králové - OPSION 022, 21. 01. 2012 - 22. 01. 2012

  145. Ne-Agility L: Diskvalifikován

  146. Ne-Jumping L: Diskvalifikován

  147. Ne- LA1: Diskvalifikován

  148. So-Agility L: Diskvalifikován

  149. So-Jumping L: Diskvalifikován

  150. So- LA1: 5/14, 29.02 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  151. Kutná Hora - Emilův dvojskok - 2x zkoušky, 09. 10. 2011

  152. LA1: Diskvalifikován

  153. LA1 II.: Diskvalifikován

  154. Opatovice nad Labem - SIRIUS CUP 2011, 06. 08. 2011 - 07. 08. 2011

  155. Agility HOLDYE MEMORIAL LARGE: Diskvalifikován

  156. Agility LARGE: Diskvalifikován

  157. Jumping LARGE: Diskvalifikován

  158. Jumping LARGE: Diskvalifikován

  159. Zkoušky LA1: 8/8, 22.65 s, 30.0 tr. b., 5.43 m/s

  160. Zkoušky LA1: Diskvalifikován

  161. Lysá nad Labem - Superpes 2011 + Bull Cup + Pohár NO, 14. 05. 2011

  162. AGILITY: Diskvalifikován

  163. JUMPING: Diskvalifikován

  164. LA1: Diskvalifikován

  165. Lomnice nad Popelkou - Letní dvojzkoušky, 05. 07. 2010

  166. 1.zkouška LA1: Diskvalifikován

  167. 2.zkouška LA1: 8/14, 56.8 s, 25.0 tr. b., 3.17 m/s

  168. Kutná Hora - Kutnohorský groš, 25. 04. 2010

  169. AGILITY: Diskvalifikován

  170. JUMPING: Diskvalifikován

  171. LA1: 8/16, 58.0 s, 28.0 tr. b., 2.59 m/s

  172. ZKO Chlumec - MR čínských chocholatých psů a peruánských naháčů + Chlumecký lvíček, 10. 04. 2010

  173. AGILITY: Diskvalifikován

  174. JUMPING: Diskvalifikován

  175. LA1: Diskvalifikován