Cz En

091409

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kateřina Terčová, Plzeňský pes

    Člen KA

Pes

  1. Enigmatic Entity Mintaka, Border kolie

Výsledky

  1. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  2. Ne. - Oldies - Třetí kolo závodu (Jumping V) : 5/19, 30.77 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  3. Pá. - Oldies (Agility V): Diskvalifikován

  4. So. - Oldies - Druhé kolo závodu (Jumping V): 5/23, 36.88 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  5. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  6. Agility I: 52/167, 44.91 s, 15.0 tr. b., 4.65 m/s

  7. Agility II: 24/165, 39.29 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  8. Jumping I: Diskvalifikován

  9. Jumping II: 69/161, 35.41 s, 10.0 tr. b., 5.45 m/s

  10. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  11. LA3 I.: 9/19, 42.81 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  12. LA3 II.: 7/18, 35.79 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  13. LA3 III.: Diskvalifikován

  14. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  15. LA3 I.: 5/22, 40.3 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  16. LA3 II.: 15/22, 42.73 s, 25.0 tr. b., 4.14 m/s

  17. LA3 III.: 5/21, 37.19 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  18. Kladno - MyBeast Cup I., 10. 11. 2018 - 11. 11. 2018

  19. Agility 1 L: 8/27, 40.56 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  20. Agility 2 L: Diskvalifikován

  21. Jumping 1 L: 14/28, 33.06 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  22. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  23. Jumping 3 L: 20/28, 32.36 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  24. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  25. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  26. Zkouška III. LA3: 15/22, 45.81 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  27. Zkouška II. LA3: 6/22, 37.63 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  28. Zkouška I. LA3: 7/22, 39.19 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  29. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  30. AGILITY: 11/39, 39.04 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  31. AGILITY: 16/31, 44.17 s, 15.0 tr. b., 4.21 m/s

  32. JUMPING: 13/38, 37.0 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  33. JUMPING: Diskvalifikován

  34. LA3: 12/18, 44.46 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  35. LA3: 13/21, 46.83 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  36. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  37. Agility: 36/86, 45.55 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  38. Agility DRUZSTVA: Diskvalifikován

  39. Jumping: Diskvalifikován

  40. Jumping DRUZSTVA: 43/97, 37.57 s, 10.0 tr. b., 5.11 m/s

  41. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  42. Agility 1: Diskvalifikován

  43. Agility 2: Diskvalifikován

  44. Agility 3: 78/179, 55.81 s, 15.81 tr. b., 3.76 m/s

  45. Agility 4: 48/191, 41.8 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  46. Agility Trial: Diskvalifikován

  47. Jumping 1: Diskvalifikován

  48. Jumping 2: Diskvalifikován

  49. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  50. QA4 Agility: Diskvalifikován

  51. QA5 Agility: 19/93, 43.14 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  52. QA6 Agility: 41/88, 45.07 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  53. QJ4 Jumping: 52/95, 42.24 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  54. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  55. QJ6 Jumping: 37/77, 32.79 s, 10.0 tr. b., 5.31 m/s

  56. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  57. QA1 agility: 39/127, 46.87 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  58. QA2 agility: 34/125, 48.8 s, 7.8 tr. b., 4.22 m/s

  59. QA3 agility: 7/125, 34.09 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  60. QJ1 jumping: 30/126, 33.78 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  61. QJ2 jumping: 64/126, 46.56 s, 16.56 tr. b., 4.27 m/s

  62. QJ3 jumping: 27/122, 41.43 s, 3.43 tr. b., 4.49 m/s

  63. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  64. Agility A2A3: Diskvalifikován

  65. Agility Squads as individual: 83/157, 43.2 s, 15.0 tr. b., 3.98 m/s

  66. Jumping A2A3: Diskvalifikován

  67. Jumping Squads as Individual: 54/162, 38.55 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  68. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  69. Special Agility: Diskvalifikován

  70. Special Jumping: 62/153, 38.12 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  71. Tachyon Trophy A2A3: Diskvalifikován

  72. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  73. I Agility Open: Diskvalifikován

  74. II Agility Open: Diskvalifikován

  75. II Jumping Open: 18/135, 32.28 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  76. I Jumping Open: 12/139, 35.64 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  77. Beroun - Dvojzkoušky agility IV., 08. 04. 2018

  78. Zkouška 1 LA3: 1/17, 37.03 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  79. Zkouška 2 LA3: 5/17, 41.52 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  80. Beroun - Dvojzkoušky agility III., 07. 04. 2018

  81. Zkoukša 1 LA3: 8/20, 38.63 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  82. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  83. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  84. AGILITY: 18/50, 43.78 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  85. AGILITY: Diskvalifikován

  86. JUMPING: 19/49, 44.39 s, 23.39 tr. b., 3.76 m/s

  87. JUMPING: 24/51, 38.24 s, 15.0 tr. b., 4.65 m/s

  88. LA3: 8/23, 41.6 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  89. LA3: Diskvalifikován

  90. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  91. 1. zkouška LA3: 8/18, 40.11 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  92. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  93. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  94. Agility: 17/50, 38.53 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  95. Agility: 19/47, 37.25 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  96. Jumping: 15/51, 37.4 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  97. Jumping: Diskvalifikován

  98. Zkouška LA3: 7/23, 39.38 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  99. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  100. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  101. 2. zkouška LA3: 12/20, 44.0 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  102. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  103. II. Packa LA3: Diskvalifikován

  104. I. Packa LA3: Diskvalifikován

  105. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  106. Agility: 12/49, 34.19 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  107. Jumping: 11/50, 33.7 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  108. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  109. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  110. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  111. Jumping LA neděle: 9/62, 35.9 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  112. Jumping LA sobota: 14/59, 36.78 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  113. Velké finále LA neděle: Diskvalifikován

  114. Zkoušky LA3 neděle: 11/32, 37.43 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  115. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  116. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  117. 1. zkouška LA3: 8/22, 43.78 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  118. 2. zkouška LA3: 2/22, 38.9 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  119. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  120. II. zkouška LA3: 7/24, 37.14 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  121. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  122. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  123. Agility: 20/44, 37.52 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  124. Jumping: 7/44, 31.94 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  125. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  126. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  127. III. zkouška LA3: Diskvalifikován

  128. II. Zkouška LA3: 6/17, 45.56 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  129. I. Zkouška LA3: 7/17, 40.76 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  130. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  131. 1. zkouška LA3: 11/25, 41.03 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  132. 2. zkouška LA3: 5/25, 43.76 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  133. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  134. Agility LA sobota: 21/60, 36.18 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  135. Jumping LA neděle: 16/58, 39.71 s, 1.71 tr. b., 3.9 m/s

  136. Jumping LA sobota: 41/61, 30.13 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  137. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  138. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  139. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  140. II. zkouška LA3: 7/27, 35.54 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  141. I. zkouška LA3: 7/27, 36.57 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  142. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  143. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  144. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  145. Beroun - Jack Honey Cup I., 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  146. AGILITY: 13/40, 38.6 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  147. AGILITY: 20/38, 35.72 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  148. JUMPING: 15/39, 35.59 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  149. JUMPING: Diskvalifikován

  150. LA3: 6/13, 34.6 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  151. LA3: Diskvalifikován

  152. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2017

  153. Zkouška 1 - LA3: Diskvalifikován

  154. Zkouška 2 - LA3: 4/15, 38.81 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  155. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  156. Agility družstev: 59/88, 41.34 s, 15.0 tr. b., 4.79 m/s

  157. Agility jednotlivců: 47/87, 44.56 s, 30.0 tr. b., 4.2 m/s

  158. Jumping družstev: Diskvalifikován

  159. Jumping jednotlivců: 38/87, 38.53 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  160. Děčín - Rozcvička, 08. 09. 2017

  161. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  162. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  163. Agility 1: Diskvalifikován

  164. Agility 2: Diskvalifikován

  165. Agility 3: 16/190, 42.39 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  166. Agility 4: 72/196, 41.67 s, 15.0 tr. b., 4.34 m/s

  167. Agility Trial: 17/112, 39.54 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  168. Jumping 1: Diskvalifikován

  169. Jumping 2: 73/209, 36.03 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  170. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  171. QA4 agility: Diskvalifikován

  172. QA5 agility: 22/97, 41.16 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  173. QA6 agility: Diskvalifikován

  174. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  175. QJ5 jumping: 20/91, 37.28 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  176. QJ6 jumping: Diskvalifikován

  177. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  178. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  179. 2Q Agility: Diskvalifikován

  180. Jednotlivci A2/A3 - Agility: 39/108, 41.48 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  181. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: 25/117, 34.16 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  182. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  183. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: 24/121, 37.98 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  184. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  185. QA1 agility: Diskvalifikován

  186. QA2 agility: 25/127, 34.98 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  187. QA3 agility: 47/130, 43.08 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  188. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  189. QJ2 jumping: 38/135, 34.81 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  190. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  191. Děčín - Start Up, 19. 05. 2017

  192. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  193. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  194. III. zkouška LA3: 4/13, 42.53 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  195. III. zkouška LA3: Diskvalifikován

  196. II. zkouška LA3: 9/14, 38.68 s, 21.68 tr. b., 4.19 m/s

  197. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  198. I. zkouška LA3: 5/14, 33.82 s, 15.0 tr. b., 4.76 m/s

  199. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  200. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  201. Agility 1: 2/128, 40.26 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  202. Agility 2: 55/128, 42.48 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  203. Jumping 1: 12/128, 32.66 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  204. Jumping 2: 5/128, 35.25 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  205. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  206. Agility: 11/36, 40.9 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  207. Agility: 11/39, 41.18 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  208. Fun Jumping: 14/34, 25.6 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  209. Fun Jumping: Diskvalifikován

  210. Jumping: 6/36, 38.2 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  211. Jumping: 16/39, 35.25 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  212. Zkouška LA3: 4/21, 38.08 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  213. Beroun - Sky Dog Cup, 01. 04. 2017 - 02. 04. 2017

  214. AGILITY: Diskvalifikován

  215. AGILITY: Diskvalifikován

  216. JUMPING: 4/51, 34.61 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  217. JUMPING: 10/57, 38.78 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  218. LA3: 12/33, 37.94 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  219. LA3: Diskvalifikován

  220. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  221. 1. ZK LA3: 9/14, 44.3 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  222. 2. ZK LA3: 4/12, 45.3 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  223. Heroutice u Neveklova - 49. Dvojzkoušky + 1 Farma Heroutice, 11. 03. 2017

  224. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  225. Heroutice, 2. běh: 4/16, 40.22 s, 15.22 tr. b., 4.15 m/s

  226. Heroutice, 3. běh: 1/15, 37.85 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  227. Beroun - Dvojzkoušky agility II., 05. 03. 2017

  228. Zkouška1 LA3: Diskvalifikován

  229. Zkouška 2 LA3: 4/22, 43.95 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  230. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  231. Zkouška 1 LA3: 7/21, 41.12 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  232. Zkouška 2 LA3: 5/21, 41.16 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  233. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  234. 1. ZK LA3: Diskvalifikován

  235. 2. ZK LA3: Diskvalifikován

  236. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  237. ZkA. II. LA3: 7/15, 40.21 s, 22.21 tr. b., 3.78 m/s

  238. ZkA. I. LA3: 8/15, 41.58 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  239. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  240. 1. ZK LA3: 2/10, 39.25 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  241. 2. ZK LA3: Diskvalifikován

  242. Kladno - Jahodová NONSTOP party, 21. 01. 2017 - 22. 01. 2017

  243. Agility LA sobota: 24/63, 44.52 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  244. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  245. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  246. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  247. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  248. Beroun - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2016

  249. 1. zkouška LA3: 4/20, 52.7 s, 32.7 tr. b., 3.36 m/s

  250. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  251. 3. zkouška LA3: Diskvalifikován

  252. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  253. Agility LA sobota: 30/63, 36.42 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  254. Jumping LA neděle: 10/63, 31.25 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  255. Jumping LA sobota: 31/63, 34.12 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  256. Velké finále LA neděle: Diskvalifikován

  257. Zkoušky LA3 neděle: 12/28, 43.55 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  258. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  259. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  260. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  261. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  262. 2. zkouška LA3: 3/15, 38.52 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  263. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  264. 3. zkouška LA3: 5/15, 38.4 s, 20.0 tr. b., 4.19 m/s

  265. 3. zkouška LA3: Diskvalifikován

  266. Agility L: Diskvalifikován

  267. Jumping L: 6/33, 26.7 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  268. Ne-zkouška LA3: 2/13, 37.82 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  269. Pňov - Předhradí - 4. Pňovské dvojzkoušky, 15. 10. 2016

  270. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  271. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  272. Havlovice - OPSION 050, 01. 10. 2016

  273. Jumping (1): 14/55, 35.41 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  274. Jumping (2): Diskvalifikován

  275. Zkouška: 8/21, 42.04 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  276. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2016, 01. 07. 2016 - 03. 07. 2016

  277. Agility: 25/110, 43.92 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  278. Agility I: Diskvalifikován

  279. Agility II: Diskvalifikován

  280. Agility III: Diskvalifikován

  281. Agility IV: Diskvalifikován

  282. Jumping I: Diskvalifikován

  283. Jumping II: Diskvalifikován

  284. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  285. QA5 Agility: Diskvalifikován

  286. QA6 Agility: Diskvalifikován

  287. QJ5 Jumping: 19/187, 41.43 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  288. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  289. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  290. 1Q Jumping: 77/131, 31.12 s, 10.0 tr. b., 5.3 m/s

  291. 2Q Agility: Diskvalifikován

  292. Družstva - Agility: Diskvalifikován

  293. Družstva - Jumping: Diskvalifikován

  294. Jednotlivci A2/A3 - Agility: 40/100, 47.21 s, 11.21 tr. b., 4.11 m/s

  295. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: 24/102, 37.04 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  296. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  297. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  298. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  299. QA3 Agility: 52/176, 45.64 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  300. QA4 Agility: 25/174, 35.81 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  301. QJ3 Jumping: 49/176, 32.47 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  302. QJ4 Jumping: 46/174, 34.27 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  303. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 14. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  304. Jumping Neděle L: 6/46, 35.81 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  305. Jumping Sobota L: 11/46, 23.3 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  306. Zkoušk 1 Neděle LA3: 3/14, 43.12 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  307. Zkouška 1 Sobota LA3: 1/15, 38.24 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  308. Zkouška 2 Neděle LA3: 3/14, 46.97 s, 10.97 tr. b., 4.11 m/s

  309. Zkouška 2 Sobota LA3: Diskvalifikován

  310. Málkov u Chomutova - Carneeval Cup 2016 - 1.díl / Memoriál Praotce Krušiny II. ... aneb hon na čarodějnice :-D, 30. 04. 2016

  311. Zka 1: 1/7, 38.49 s, 1.49 tr. b., 3.9 m/s

  312. Zka 2: Diskvalifikován

  313. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  314. QA1 Agility: 54/213, 49.49 s, 5.49 tr. b., 3.94 m/s

  315. QA2 Agility: 33/204, 43.88 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  316. QJ1 Jumping: 79/213, 38.97 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  317. QJ2 Jumping: 25/197, 36.18 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  318. Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 23. 01. 2016 - 24. 01. 2016

  319. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  320. Jumping LA neděle: 39/65, 32.41 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  321. Jumping LA sobota: 11/66, 30.55 s, 1.55 tr. b., 4.68 m/s

  322. Velké finále LA neděle: 16/33, 48.83 s, 5.83 tr. b., 3.89 m/s

  323. Zkoušky LA3 neděle: 17/32, 46.9 s, 15.0 tr. b., 4.2 m/s

  324. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  325. Kladno - Jahodová Bowle, 28. 11. 2015 - 29. 11. 2015

  326. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  327. Jumping LA neděle: 8/63, 39.61 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  328. Jumping LA sobota: 13/68, 40.57 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  329. Velké finále LA neděle: Diskvalifikován

  330. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  331. Zkoušky LA3 sobota: 9/29, 43.63 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  332. Plzeň - MEMORIAL JOLANY TROPPOVÉ, 03. 10. 2015 - 04. 10. 2015

  333. Agility L: 5/50, 31.46 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  334. Jumping L: 2/50, 32.29 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  335. Zkouška_ne LA3: 6/14, 44.46 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  336. Zkouska_so_01 LA3: Diskvalifikován

  337. Zkouška_so_02 LA3: 7/12, 45.13 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  338. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2015, 03. 07. 2015 - 05. 07. 2015

  339. Agility: Diskvalifikován

  340. Agility I: Diskvalifikován

  341. Agility II: Diskvalifikován

  342. Agility III: 28/157, 42.18 s, 5.89 tr. b., 4.15 m/s

  343. Agility IV: Diskvalifikován

  344. Jumping I: 64/182, 40.66 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  345. Jumping II: 21/169, 34.79 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  346. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  347. Agility Ne: 33/140, 44.96 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  348. Agility So: Diskvalifikován

  349. Jumping So: Diskvalifikován

  350. Frenštát pod Radhoštěm - Mezinárodní Mistrovství ČR Border kolií 2015, 29. 05. 2015 - 31. 05. 2015

  351. Agility družstva: 18/133, 36.83 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  352. Jumping družstva: 17/133, 32.27 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  353. Mistrovství A2/A3 - Agility: Diskvalifikován

  354. Mistrovství A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  355. Power & Speed A2/A3: Diskvalifikován

  356. Speciální závod - Agility: 22/140, 33.16 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  357. Speciální závod - Jumping: 46/127, 38.94 s, 15.0 tr. b., 4.65 m/s

  358. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  359. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  360. Agility: 8/31, 43.78 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  361. Agility II Open: Diskvalifikován

  362. Agility I Open: 21/165, 45.54 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  363. Jumping II Open: Diskvalifikován

  364. Jumping I Open: Diskvalifikován

  365. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  366. Agility 1: 43/183, 42.16 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  367. Agility 2: 19/175, 46.71 s, 2.71 tr. b., 4.13 m/s

  368. Jumping 1: 74/184, 33.67 s, 15.0 tr. b., 4.87 m/s

  369. Jumping 2: 90/182, 39.63 s, 25.0 tr. b., 4.47 m/s

  370. Praha Kyje - Hloubětínské Quatrozkoušky, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  371. LA3 II LA3: Diskvalifikován

  372. LA3 II LA3: Diskvalifikován

  373. LA3 I LA3: 1/22, 37.85 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  374. LA3 I LA3: Diskvalifikován

  375. Horšovský Týn - O Kozinův čakan, 28. 03. 2015 - 29. 03. 2015

  376. Ne_agility L: Diskvalifikován

  377. Ne_jumping L: 11/45, 28.6 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  378. Ne_ LA3: Diskvalifikován

  379. So_agility L: 9/49, 37.39 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  380. So_jumping L: 17/51, 35.29 s, 15.0 tr. b., 4.79 m/s

  381. So_ LA3: Diskvalifikován

  382. Kladno - Jahodová BOWLE, 29. 11. 2014 - 30. 11. 2014

  383. Agility LA sobota: 9/69, 38.61 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  384. Jumping LA neděle: 1/72, 36.92 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  385. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  386. Velké finále LA neděle: 3/32, 39.23 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  387. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  388. Zkoušky LA3 sobota: 6/25, 39.82 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  389. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  390. LA3 I : Diskvalifikován

  391. LA3 II : Diskvalifikován

  392. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2014, 04. 07. 2014 - 06. 07. 2014

  393. Agility (Parkur A): 19/143, 41.68 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  394. Agility Parkur A: 35/162, 40.11 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  395. Agility (Parkur C): Diskvalifikován

  396. Agility Parkur C: 10/159, 45.17 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  397. Agility Trial Parkur B: Diskvalifikován

  398. FINALE (parkur A): 32/44, 42.01 s, 15.0 tr. b., 4.4 m/s

  399. Jumping (Parkur B): 52/157, 38.86 s, 10.86 tr. b., 4.5 m/s

  400. Jumping Parkur B: Diskvalifikován

  401. Dobříš - ROYAL CANIN CUP 2014, 21. 06. 2014 - 22. 06. 2014

  402. I. Agility: Diskvalifikován

  403. II. Agility: 32/90, 43.39 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  404. III. Agility: Diskvalifikován

  405. II. Jumping: Diskvalifikován

  406. I. Jumping: Diskvalifikován

  407. Mrtník, Plzeň-Sever - Mrtnické trojzkoušky, 31. 05. 2014

  408. Zkouška LA3/1 LA3: 8/13, 38.83 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  409. Zkouška LA3/2 LA3: 6/13, 40.2 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  410. Zkouška LA3/3 LA3: Diskvalifikován

  411. Praha - Hloubětínské Quatrozkoušky, 12. 04. 2014 - 13. 04. 2014

  412. Zkouška A2 - II LA2: Diskvalifikován

  413. Zkouška A2 - I LA2: 3/31, 41.51 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  414. Zkouška A3 II LA3: 10/15, 47.32 s, 10.32 tr. b., 3.89 m/s

  415. Zkouška A3 I LA3: 1/15, 38.75 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  416. Horšovský Týn - Domažlice - Halové závody O Kozinův čakan, 22. 03. 2014 - 23. 03. 2014

  417. Ne_agility L: 7/38, 46.93 s, 10.0 tr. b., 3.64 m/s

  418. Ne_jumping L: 6/36, 28.81 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  419. Ne_ LA2: 2/11, 41.33 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  420. So_agility L: 10/43, 36.09 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  421. So_jumping L: 13/43, 33.97 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  422. So_ LA2: Diskvalifikován

  423. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 25. 01. 2014 - 26. 01. 2014

  424. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  425. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  426. Jumping LA sobota: 22/79, 37.77 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  427. Zkoušky LA2 neděle: 16/34, 42.62 s, 15.0 tr. b., 4.11 m/s

  428. Zkoušky LA2 sobota: Diskvalifikován

  429. Nučice u Rudné - "Zimní pohár" 2, 08. 12. 2013

  430. JUMPING 1: Diskvalifikován

  431. JUMPING 2: Diskvalifikován

  432. LA2: 2/27, 38.07 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  433. Kladno - Jahodová bowle + MR SUPER G, 23. 11. 2013 - 24. 11. 2013

  434. AGILITY-L: Diskvalifikován

  435. Agility LA neděle: Diskvalifikován

  436. Finále LA neděle: Diskvalifikován

  437. JUMPING-L: 32/59, 23.44 s, 10.0 tr. b., 5.03 m/s

  438. Jumping LA neděle: 5/59, 30.75 s, 3.0 tr. b., 4.59 m/s

  439. LA2: 2/24, 37.57 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  440. Nučice u Rudné - "Zimní pohár" 1, 02. 11. 2013

  441. JUMPING 1: 10/45, 25.76 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  442. JUMPING 2: Diskvalifikován

  443. LA2: 4/20, 36.18 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  444. Žamberk - Žamberecké letní agility závody - 3. kvalifikačky, 22. 06. 2013 - 23. 06. 2013

  445. Agility I.: 16/62, 39.5 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  446. Agility II.: Diskvalifikován

  447. Jumping I.: 17/60, 31.79 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  448. Jumping II.: Diskvalifikován

  449. Jumping III.: Diskvalifikován

  450. Jumping IV.: 17/45, 30.59 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  451. Strážnice - MR Klubu Border Collií 2013, 07. 06. 2013 - 09. 06. 2013

  452. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Agility 2.kolo: Diskvalifikován

  453. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Jumping 1.kolo: 58/121, 36.68 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  454. Power a Speed - Hra A2/A3: Diskvalifikován

  455. Speciální závod - 1.kolo - Jumping: Diskvalifikován

  456. Speciální závod - 2.kolo - Agility: Diskvalifikován

  457. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  458. Brno - Jarní Brno 2013 + 2. QZ 2013, 25. 05. 2013 - 26. 05. 2013

  459. Agility: 31/85, 38.35 s, 11.35 tr. b., 4.43 m/s

  460. Jumping: Diskvalifikován

  461. Jumping : Diskvalifikován

  462. Česká Skalice - XIV. Zlatá překážka 2013, 04. 05. 2013 - 05. 05. 2013

  463. Agility Hill´s: 3/34, 40.94 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  464. Agility Hill´s: 4/35, 33.43 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  465. Jumping Hill´s: 2/34, 34.03 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  466. Jumping Hill´s: 11/34, 34.74 s, 10.74 tr. b., 4.35 m/s

  467. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  468. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  469. Krupka - DogFriends FITMIN kvalifikačky, 27. 04. 2013 - 28. 04. 2013

  470. Agility 1: Diskvalifikován

  471. Agility 2: Diskvalifikován

  472. Jumping 1: Diskvalifikován

  473. Jumping 2: 40/85, 29.95 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  474. Zkouška: Diskvalifikován

  475. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky II., 14. 04. 2013

  476. LA2 - II LA2: Diskvalifikován

  477. LA2 - I LA2: 4/32, 38.76 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  478. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky I., 13. 04. 2013

  479. LA2 - II LA2: Diskvalifikován

  480. LA2 - I LA2: 1/36, 36.27 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  481. Domažlice - Horšovský Týn - O Kozinův čakan, 23. 03. 2013 - 24. 03. 2013

  482. Ne_Agility_ L: 2/34, 36.04 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  483. Ne_Jump_ L: Diskvalifikován

  484. Ne_ LA2: Diskvalifikován

  485. So_Agility_ L: Diskvalifikován

  486. So_Jump_ L: 5/41, 29.25 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  487. So_ LA2: Diskvalifikován

  488. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 26. 01. 2013 - 27. 01. 2013

  489. AGILITY-L: 5/74, 36.55 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  490. Finále LA neděle: 16/37, 40.65 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  491. JUMPING-L: Diskvalifikován

  492. JUMPING-L: Diskvalifikován

  493. LA2: 6/31, 39.48 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  494. LA2: 11/32, 30.8 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  495. Kladno - Jahodová bowle, 01. 12. 2012 - 02. 12. 2012

  496. AGILITY-L: 3/28, 40.89 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  497. AGILITY-L: 8/63, 36.95 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  498. JUMPING-L: 9/72, 39.37 s, 10.37 tr. b., 3.84 m/s

  499. JUMPING-L: Diskvalifikován

  500. LA2: 4/25, 35.82 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  501. LA2: Diskvalifikován

  502. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 27. 10. 2012

  503. Zkouška LA2 - II LA2: 5/21, 36.47 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  504. Louny - O podzimní kvítek, 13. 10. 2012

  505. Agility L: 2/32, 36.11 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  506. Jumping L: Diskvalifikován

  507. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  508. Havlovice - OPSION 028 / 2x2zkoušky+jump+běhBO, 29. 09. 2012 - 30. 09. 2012

  509. Ne-1. LA2: 6/22, 39.34 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  510. Ne-2. LA2: 6/20, 39.01 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  511. Ne-Jumping L: 10/56, 34.38 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  512. So-1. LA2: 2/24, 36.73 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  513. So-2. LA2: Diskvalifikován

  514. So-Jumping L: 3/57, 33.53 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  515. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012, 07. 07. 2012 - 08. 07. 2012

  516. Agility I / Parkur B L: Diskvalifikován

  517. Finále / Parkur A L: 17/28, 50.46 s, 12.46 tr. b., 3.79 m/s

  518. Jumping I / Parkur A L: 9/121, 28.77 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  519. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012, 06. 07. 2012

  520. Test Agility / Parkur A LA2: 11/33, 40.22 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  521. Prostějov - Na začátek léta, 23. 06. 2012 - 24. 06. 2012

  522. Agility Open - neděle L: 17/67, 38.68 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  523. Agility Open - sobota L: 25/73, 44.67 s, 16.67 tr. b., 4.12 m/s

  524. Jumping Open - neděle L: 30/69, 39.2 s, 13.2 tr. b., 3.9 m/s

  525. Jumping Open - sobota L: Diskvalifikován

  526. Zkoušky neděle LA2: Diskvalifikován

  527. Zkoušky sobota LA2: Diskvalifikován

  528. Strážnice - Mezinárodní mistrovství border collií v agility, 01. 06. 2012 - 03. 06. 2012

  529. Mistrovství BCCCZ jednotlivci A2/A3 Jumping L: Diskvalifikován

  530. Mistrovství BCCCZ jednotlivců A2/A3 - Finále (Agility) L: 8/83, 41.85 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  531. Power & Speed A2/A3 L: Diskvalifikován

  532. Speciální závod Agility L: 37/136, 41.71 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  533. Speciální závod Jumping L: 37/137, 38.55 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  534. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping L: Diskvalifikován

  535. Praha Kyje - 2. otevřený kvalifikační závod, 26. 05. 2012 - 27. 05. 2012

  536. Agility 1 L: 22/79, 51.07 s, 6.07 tr. b., 3.9 m/s

  537. Agility 2 L: Diskvalifikován

  538. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  539. Jumping 2 L: 14/79, 32.96 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  540. Jumping 3 L: 1/80, 37.92 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  541. Skochovice - MR plemen - belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl a papilon. CACAg, 28. 04. 2012 - 29. 04. 2012

  542. AGILITY I: Diskvalifikován

  543. AGILITY II: Diskvalifikován

  544. JUMPING I: 43/109, 41.16 s, 12.16 tr. b., 4.28 m/s

  545. JUMPING II: Diskvalifikován

  546. JUMPING III: 46/119, 34.72 s, 16.72 tr. b., 4.29 m/s

  547. Hradec Králové - OPSION 024, 24. 03. 2012 - 25. 03. 2012

  548. Ne-Agility L: 8/43, 37.75 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  549. Ne-Jumping L: Diskvalifikován

  550. Ne- LA2: Diskvalifikován

  551. So-Agility L: Diskvalifikován

  552. So-Jumping L: Diskvalifikován

  553. So- LA2: 7/27, 36.07 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  554. Domažlice - Horšovský týn - O Kozinův čakan, 17. 03. 2012 - 18. 03. 2012

  555. So_agility L: 2/45, 35.49 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  556. So_jumping L: Diskvalifikován

  557. So_zkoušky LA2: 3/14, 38.39 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  558. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2011, 02. 07. 2011 - 03. 07. 2011

  559. Agility III L: Diskvalifikován

  560. Agility II L: 30/119, 37.78 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  561. Agility I L: Diskvalifikován

  562. Agility IV L: Diskvalifikován

  563. Jumping II L: 7/85, 37.04 s, 3.04 tr. b., 4.45 m/s

  564. Jumping I L: Diskvalifikován

  565. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2011 - zkoušky, 01. 07. 2011

  566. Trial LA2: 8/34, 49.73 s, 7.73 tr. b., 3.42 m/s

  567. Prostějov - 2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility, 25. 06. 2011 - 26. 06. 2011

  568. Agility 5 (EO + MS družstva) L: 10/39, 37.13 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  569. Agility 5 (MS jednotlivci) L: 10/39, 37.13 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  570. Agility 6 (EO + MS družstva) L: 16/39, 42.18 s, 5.18 tr. b., 4.27 m/s

  571. Agility 6 (MS jednotlivci) L: 16/39, 42.18 s, 6.18 tr. b., 4.27 m/s

  572. Agility 7 (EO + MS družstva) L: Diskvalifikován

  573. Agility 7 (MS jednotlivci) L: Diskvalifikován

  574. Agility 8 (EO + MS družstva) L: 10/38, 38.22 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  575. Agility 8 (MS jednotlivci) L: 10/38, 38.22 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  576. Jumping C (EO + MS družstva) L: Diskvalifikován

  577. Jumping C (MS jednotlivci) L: Diskvalifikován

  578. Jumping D (EO + MS družstva) L: Diskvalifikován

  579. Jumping D (MS jednotlivci) L: Diskvalifikován

  580. Brno - 1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility, 28. 05. 2011 - 29. 05. 2011

  581. Agility 1 (EO + MS družstva) L: 6/45, 40.18 s, 0.18 tr. b., 4.11 m/s

  582. Agility 1 (MS jednotlivci) L: 6/45, 40.18 s, 0.18 tr. b., 4.11 m/s

  583. Agility 2 (EO + MS družstva) L: 22/45, 46.09 s, 14.09 tr. b., 3.67 m/s

  584. Agility 2 (MS jednotlivci) L: 22/45, 46.09 s, 14.09 tr. b., 3.67 m/s

  585. Agility 3 (EO + MS družstva) L: 4/44, 37.79 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  586. Agility 3 (MS jednotlivci) L: 4/44, 37.79 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  587. Agility 4 (EO + MS družstva) L: Diskvalifikován

  588. Agility 4 (MS jednotlivci) L: Diskvalifikován

  589. Jumping A (EO + MS družstva) L: Diskvalifikován

  590. Jumping A (MS jednotlivci) L: Diskvalifikován

  591. Jumping B (EO + MS družstva) L: Diskvalifikován

  592. Jumping B (MS jednotlivci) L: Diskvalifikován

  593. Hradec Králové - OPSION 014, 29. 01. 2011 - 30. 01. 2011

  594. Ne-Agility L: Diskvalifikován

  595. Ne-Jumping L: 24/46, 41.23 s, 19.23 tr. b., 3.59 m/s

  596. Ne-LA2 LA2: 4/24, 36.02 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  597. České Budějovice - Říjnové čtyřzkoušky, 23. 10. 2010 - 24. 10. 2010

  598. LA1: 1/13, 31.81 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  599. LA1 - 2: 4/13, 37.91 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  600. Havlovice - OPSION 012, 07. 08. 2010

  601. AGILITY-L: Diskvalifikován

  602. JUMPING-L: 2/31, 34.7 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  603. LA1: 1/11, 33.55 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  604. Hradec Králové - OPSION 009, 20. 03. 2010 - 21. 03. 2010

  605. AGILITY-L: 17/44, 42.56 s, 10.56 tr. b., 4.18 m/s

  606. AGILITY-L: Diskvalifikován

  607. JUMPING-L: 22/48, 33.94 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  608. JUMPING-L: Diskvalifikován

  609. LA1: 1/12, 42.46 s, 10.0 tr. b., 3.46 m/s

  610. LA1: Diskvalifikován