Cz En

003810

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jana Jamborová, ZKO Vysoké Mýto

    Člen KA

Pes

  1. Credo Bestmudi, Mudi

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  2. Jumping I: 5/21, 38.7 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  3. Jumping II: 6/21, 36.91 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  4. Jumping III: 6/21, 35.66 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  5. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 16. ročník a Speciál BŠO v agility 12. ročník, 28. 09. 2019

  6. Agility LV: 4/6, 41.07 s, 10.0 tr. b., 3.26 m/s

  7. Jumping LV: 2/6, 27.9 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  8. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 08. 09. 2019

  9. Agility: Diskvalifikován

  10. Jumping: 5/14, 36.85 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  11. Zkouška: 3/7, 48.06 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  12. Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů, 04. 08. 2019

  13. AGILITY: Diskvalifikován

  14. JUMPING: 14/30, 32.75 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  15. LA3: Diskvalifikován

  16. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  17. Agility II L: 2/14, 49.4 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  18. Agility I L: 5/15, 43.51 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  19. Jumping III L: 2/14, 41.99 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  20. Jumping II L: 2/14, 39.95 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  21. Jumping I L: 3/14, 40.42 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  22. Jumping IV MUDI L: 1/1, 44.51 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  23. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 15.ročník a Speciál BŠO v agility 11.ročník Sezemice, 29. 09. 2018

  24. AGILITY L: 11/31, 46.8 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  25. JUMPING L: 10/31, 38.49 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  26. Zkoušky LA3: 4/11, 45.64 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  27. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  28. Agility L: 11/30, 40.95 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  29. Jumping L: 13/30, 34.91 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  30. ZKOUŠKY LA3: Diskvalifikován

  31. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  32. 1.zkouška LA2: 2/16, 37.23 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  33. 2.zkouška LA2: 2/16, 41.63 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  34. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  35. Agility II Large: 3/18, 36.37 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  36. Agility I Large: 7/19, 42.4 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  37. Jumping II Large: Diskvalifikován

  38. Jumping I Large: Diskvalifikován

  39. MR mudi Large - II. kolo: Diskvalifikován

  40. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 14. ročník a Speciál BŠO v agility 10. ročník a MR šiperek v agility 5. ročník, 30. 09. 2017

  41. Agility L: Diskvalifikován

  42. Jumping L: 2/34, 26.39 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  43. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  44. Žamberk - O pohár Fitmin 2017, 13. 08. 2017

  45. AGILITY: 3/40, 41.55 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  46. JUMPING LA2: Diskvalifikován

  47. LA2: 2/17, 35.8 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  48. Blešno - Podzim 2016, 15. 10. 2016

  49. AGILITY: Diskvalifikován

  50. JUMPING: 19/42, 34.46 s, 15.0 tr. b., 4.96 m/s

  51. LA2: 2/14, 41.56 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  52. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 13.ročník a Speciál BŠO v agility 9.ročník, 01. 10. 2016

  53. Agility L: 13/38, 36.09 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  54. Jumping L: Diskvalifikován

  55. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  56. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 10. 09. 2016

  57. Agility L: 23/43, 39.83 s, 20.0 tr. b., 3.89 m/s

  58. Jumping L: 13/43, 35.67 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  59. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  60. Česká Skalice - OPSION 047 / Rozkoš, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  61. Ne-: Diskvalifikován

  62. Ne-Agility: 12/48, 34.94 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  63. Ne-Jumping: 1/49, 28.2 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  64. So-: 2/20, 41.88 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  65. So-Agility: Diskvalifikován

  66. So-Jumping: 18/52, 33.55 s, 15.0 tr. b., 4.68 m/s

  67. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 30. 04. 2016 - 01. 05. 2016

  68. Agility II Large: 9/24, 36.71 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  69. Agility I Large: Diskvalifikován

  70. Jumping III Large: 4/25, 33.01 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  71. Jumping II Large: 11/25, 37.98 s, 15.0 tr. b., 4.61 m/s

  72. Jumping I Large: 5/26, 32.36 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  73. MR plemene mudi (large) - 2.kolo: Diskvalifikován

  74. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 12. ročník, Speciál BŠO v agility 8. ročník a MR šiperek v agility 3. ročník, 26. 09. 2015

  75. AGILITY L: 7/36, 38.2 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  76. JUMPING L: 2/36, 30.32 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  77. ZKOUŠKY LA2: 5/19, 38.04 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  78. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2015

  79. Agility L: 6/39, 39.95 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  80. Jumping L: 1/41, 39.2 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  81. Zkouška LA2: 12/22, 38.09 s, 15.0 tr. b., 4.33 m/s

  82. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2015, 22. 08. 2015 - 23. 08. 2015

  83. NE - Holdye memorial L: Diskvalifikován

  84. NE - jumping L: 7/37, 31.36 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  85. NE - Zkouška agility LA2: 7/15, 38.18 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  86. Žamberk - O pohár Fitmin, 08. 08. 2015

  87. AGILITY: Diskvalifikován

  88. JUMPING: 17/27, 32.18 s, 15.0 tr. b., 4.63 m/s

  89. LA2: Diskvalifikován

  90. Brno - Brněnský drak, 05. 07. 2015

  91. Agility L: Diskvalifikován

  92. Jumping L: Diskvalifikován

  93. Zk LA2: 8/16, 35.86 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  94. Česká Skalice - OPSION 039 / Rozkoš, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  95. Ne-Agility: 24/54, 41.43 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  96. Nedělní zkouška: 10/22, 42.12 s, 15.0 tr. b., 4.39 m/s

  97. Ne-Jumping: 14/48, 30.6 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  98. Sobotní zkouška: 1/24, 40.43 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  99. So-Jumping: 8/53, 35.15 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  100. Šumperk Temenice - Miacis cup 2015, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  101. Jump 1 L: 1/11, 25.82 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  102. Jump 2 L: 9/11, 33.68 s, 15.68 tr. b., 3.74 m/s

  103. Zk 2 LA2: 3/6, 38.44 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  104. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 02. 05. 2015 - 03. 05. 2015

  105. Agility Open II Large: 11/33, 40.53 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  106. Agility Open I Large: 11/35, 40.41 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  107. Jumping IV, MR-mudi L: 2/2, 30.53 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  108. Jumping IV, MR-mudi M: Diskvalifikován

  109. Jumping Open III Large: Diskvalifikován

  110. Jumping Open II Large: 4/35, 37.82 s, 5.82 tr. b., 4.28 m/s

  111. Jumping Open I Large: 15/35, 40.1 s, 15.0 tr. b., 4.04 m/s

  112. Havlovice - OPSION 038 / Velikonoční, 06. 04. 2015

  113. Agility: 9/41, 42.65 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  114. Jumping: 8/36, 34.54 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  115. Velikonoční: Diskvalifikován

  116. Dolní Přím - III.Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky A1+A2, 28. 02. 2015

  117. 1. zkouška LA2: 2/32, 31.18 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  118. 2. zkouška LA2: 2/29, 34.79 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  119. Kladno - Jahodová BOWLE, 29. 11. 2014 - 30. 11. 2014

  120. Agility LA sobota: 22/69, 49.17 s, 16.17 tr. b., 3.76 m/s

  121. Jumping LA neděle: 13/72, 47.09 s, 6.09 tr. b., 3.86 m/s

  122. Jumping LA sobota: 12/70, 37.39 s, 3.39 tr. b., 4.33 m/s

  123. Velké finále LA neděle: Diskvalifikován

  124. Zkoušky LA2 neděle: 7/31, 36.52 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  125. Zkoušky LA2 sobota: 10/32, 44.94 s, 15.0 tr. b., 4.41 m/s

  126. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 30. 08. 2014

  127. AGILITY L: Diskvalifikován

  128. JUMPING L: 15/39, 34.81 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  129. ZKOUŠKA LA2: 4/17, 37.22 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  130. Jičín - O Pohár PPP, 23. 08. 2014

  131. Agility Large: 5/34, 36.88 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  132. Jumping Large: 12/34, 28.93 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  133. ZkA: Diskvalifikován

  134. Žamberk - O pohár Fitmin, 16. 08. 2014

  135. AGILITY: Diskvalifikován

  136. JUMPING LA2: 4/13, 25.3 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  137. LA2: Diskvalifikován

  138. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2014, 26. 07. 2014 - 27. 07. 2014

  139. NE - Acana jumping L: Diskvalifikován

  140. NE - Holdye Memorial Agility L: Diskvalifikován

  141. NE - zkouška LA2 LA2: Diskvalifikován

  142. Česká Skalice - OPSION 034 / Rozkoš, 14. 06. 2014 - 15. 06. 2014

  143. Ne-Agility: 10/44, 37.44 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  144. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  145. Ne-Zkouška: Diskvalifikován

  146. So-Agility: 16/45, 47.34 s, 12.34 tr. b., 3.74 m/s

  147. So-Jumping: Diskvalifikován

  148. So-Zkouška: Diskvalifikován

  149. Sezemice - „HOP SEM - HOP TAM“ 11. ročník, Speciál BŠO v agility 7. ročník, 07. 06. 2014

  150. AGI L: 8/54, 36.0 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  151. JUMP L: 6/54, 33.38 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  152. Zkoušky LA2: 1/23, 44.62 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  153. Šumperk Temenice - Miacis cup 2014, 07. 06. 2014 - 08. 06. 2014

  154. Agility L: Diskvalifikován

  155. Jumping ne L: Diskvalifikován

  156. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  157. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií, kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 11. 05. 2014

  158. Agility L: 7/23, 45.48 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  159. Jumping L: Diskvalifikován

  160. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  161. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2014

  162. Agility: Diskvalifikován

  163. Jumping: Diskvalifikován

  164. ZkA: 6/22, 45.22 s, 16.22 tr. b., 4.11 m/s

  165. Děčín - DogFriends kvalifikačky 2014 - 1. QZ dospělých, 26. 04. 2014 - 27. 04. 2014

  166. Agility 1: Diskvalifikován

  167. Agility 2: 23/118, 54.78 s, 8.78 tr. b., 3.63 m/s

  168. Jumping 1: Diskvalifikován

  169. Jumping 2: 35/117, 46.09 s, 6.09 tr. b., 4.04 m/s

  170. Hradec Králové - Jarní dvojzkoušky 2014, 08. 03. 2014

  171. LA2: 4/31, 44.13 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  172. LA2 I.: Diskvalifikován

  173. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty II., 30. 11. 2013

  174. Agility: Diskvalifikován

  175. Agility Open: Diskvalifikován

  176. Jumping Open: 8/32, 30.08 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  177. Blešno - Podzim 2013, 12. 10. 2013

  178. AGILITY: Diskvalifikován

  179. JUMPING: Diskvalifikován

  180. LA2: 7/22, 44.97 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  181. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 31. 08. 2013

  182. Agility L: 11/35, 37.62 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  183. Jumping L: 11/35, 33.21 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  184. Zkouška LA2: 7/16, 42.37 s, 20.0 tr. b., 4.48 m/s

  185. Jičín - O pohár Purina PRO PLAN, 24. 08. 2013

  186. Agility: Diskvalifikován

  187. Jumping: Diskvalifikován

  188. Zka: 2/13, 39.38 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  189. Žamberk - O pohár Fitmin, 03. 08. 2013

  190. AGILITY: 3/24, 39.33 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  191. JUMPING LA2: Diskvalifikován

  192. LA2: Diskvalifikován

  193. Dolní Přím - Probluz Platinum cup, 29. 06. 2013

  194. Agility L: 4/19, 35.26 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  195. Jumping L: Diskvalifikován

  196. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  197. Žamberk - Žamberecké letní agility závody - 3. kvalifikačky, 22. 06. 2013 - 23. 06. 2013

  198. Agility I.: Diskvalifikován

  199. Agility II.: 25/62, 52.7 s, 11.7 tr. b., 3.68 m/s

  200. Jumping I.: 25/60, 41.19 s, 8.19 tr. b., 4.1 m/s

  201. Jumping II.: Diskvalifikován

  202. Jumping III.: Diskvalifikován

  203. Jumping IV.: 21/45, 34.43 s, 8.43 tr. b., 4.18 m/s

  204. Česká Skalice - OPSION 029 / Rozkoš, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  205. Ne-: Diskvalifikován

  206. Ne-Agility: 6/44, 42.98 s, 10.98 tr. b., 3.82 m/s

  207. Ne-Jumping: 4/43, 37.27 s, 2.27 tr. b., 3.81 m/s

  208. So-: Diskvalifikován

  209. So-Agility: 14/44, 41.45 s, 16.45 tr. b., 3.86 m/s

  210. So-Jumping: Diskvalifikován

  211. Sezemice - „HOP SEM - HOP TAM” 10. ročník + 6. ročník Speciálu BŠO v agility + 5. ročník Mistrovství chodských psů v agility + 1. ročník Mistrovství šiperek v agility, 01. 06. 2013

  212. Agility L: 17/35, 43.83 s, 15.0 tr. b., 3.92 m/s

  213. Jumping L: Diskvalifikován

  214. Zkoušky LA2: 4/11, 39.8 s, 20.0 tr. b., 3.94 m/s

  215. Šumperk Temenice - Miacis cup 2013, 01. 06. 2013 - 02. 06. 2013

  216. Agility L: Diskvalifikován

  217. Jumping L: 7/17, 27.95 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  218. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  219. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2013

  220. Agility: 5/43, 40.31 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  221. Jumping: 2/44, 33.23 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  222. Zka: Diskvalifikován

  223. Krupka - DogFriends FITMIN kvalifikačky, 27. 04. 2013 - 28. 04. 2013

  224. Agility 1: Diskvalifikován

  225. Agility 2: 22/85, 43.97 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  226. Jumping 1: 45/90, 39.16 s, 10.16 tr. b., 4.39 m/s

  227. Jumping 2: Diskvalifikován

  228. Zkouška: Diskvalifikován

  229. Dolní Přím - Pučálka cup - 1. Halové dvojzkoušky, 23. 03. 2013

  230. Zkouška 1 LA2: 5/13, 39.48 s, 20.0 tr. b., 4.23 m/s

  231. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  232. Kladno - Jahodová bowle, 01. 12. 2012 - 02. 12. 2012

  233. AGILITY-L: Diskvalifikován

  234. JUMPING-L: 10/72, 39.73 s, 15.73 tr. b., 3.8 m/s

  235. JUMPING-L: Diskvalifikován

  236. LA2: 5/25, 38.87 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  237. LA2: 11/25, 42.95 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  238. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 25. 08. 2012

  239. agility L: 14/34, 44.89 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  240. jumping L: Diskvalifikován

  241. zkoušky LA2: 6/11, 42.23 s, 20.0 tr. b., 4.07 m/s

  242. Jičín - O pohár Purina ProPlan, 18. 08. 2012

  243. O pohár Purina ProPlan 2012: 8/41, 46.48 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  244. O pohár Purina ProPlan 2012: Diskvalifikován

  245. O pohár Purina ProPlan 2012: Diskvalifikován

  246. Žamberk - O pohár Fitmin, 28. 07. 2012

  247. AGILITY: 18/38, 38.32 s, 25.0 tr. b., 3.91 m/s

  248. JUMPING LA2: 5/13, 35.34 s, 10.0 tr. b., 3.79 m/s

  249. LA2: Diskvalifikován

  250. Česká Skalice - OPSION 025 / Rozkoš, 16. 06. 2012 - 17. 06. 2012

  251. Ne-Agility L: Diskvalifikován

  252. Ne-Jumping L: 15/39, 31.45 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  253. Ne- LA1: 9/14, 34.41 s, 20.0 tr. b., 3.69 m/s

  254. So-Agility L: 15/36, 35.96 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  255. So-Jumping L: 8/39, 34.58 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  256. So- LA1: 7/10, 29.61 s, 15.0 tr. b., 4.8 m/s

  257. Rychnov nad Kněžnou - Rychnovský Rarášek, 02. 06. 2012

  258. AGILITY: 2/31, 41.38 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  259. JUMPING: Diskvalifikován

  260. LA1: 1/15, 32.67 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  261. Šumperk Temenice - Miacis cup 2012, 19. 05. 2012 - 20. 05. 2012

  262. Agility III. LA1: Diskvalifikován

  263. Agility Open I. L: 10/17, 44.07 s, 10.0 tr. b., 3.9 m/s

  264. Jumping Open II. L: 2/17, 36.53 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  265. Dolní Přím - Probluz - Závody agility, 08. 05. 2012

  266. Agility L: 3/15, 35.03 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  267. Jumping L: 3/15, 31.86 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  268. Zkouška LA1: 1/6, 31.73 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  269. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2012

  270. Prvomájové závody agility Jičín 2012: 8/15, 33.1 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  271. Prvomájové závody agility Jičín 2012: 23/39, 46.32 s, 23.32 tr. b., 3.39 m/s

  272. Prvomájové závody agility Jičín 2012: Diskvalifikován

  273. Hradec Králové - OPSION 024, 24. 03. 2012 - 25. 03. 2012

  274. Ne-Agility L: 5/43, 41.16 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  275. Ne-Jumping L: Diskvalifikován

  276. Ne- LA1: 4/12, 28.8 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  277. Hradec Králové - OPSION 023, 25. 02. 2012 - 26. 02. 2012

  278. So-Agility L: 9/53, 48.23 s, 10.0 tr. b., 3.5 m/s

  279. So-Jumping L: 20/54, 45.39 s, 18.39 tr. b., 3.53 m/s

  280. So- LA1: 10/15, 38.9 s, 10.0 tr. b., 3.39 m/s

  281. Hradec Králové - Podzim 2011, 15. 10. 2011

  282. AGILITY: 11/37, 44.97 s, 10.0 tr. b., 3.74 m/s

  283. JUMPING: 13/37, 32.9 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  284. LA1: Diskvalifikován

  285. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 27. 08. 2011

  286. AGILITY L: Diskvalifikován

  287. JUMPING L: Diskvalifikován

  288. ZKOUŠKY LA1: 7/11, 61.39 s, 22.39 tr. b., 2.46 m/s

  289. Žamberk - O pohár Fitmin, 23. 07. 2011

  290. AGILITY: 12/27, 40.39 s, 20.0 tr. b., 3.74 m/s

  291. JUMPING LA1: 4/11, 35.33 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  292. LA1: 6/11, 37.92 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  293. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 018, 09. 07. 2011

  294. Agility L: Diskvalifikován

  295. Jumping L: 30/52, 49.41 s, 15.41 tr. b., 3.48 m/s

  296. Zkouška LA1: 6/21, 35.06 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  297. Rychnov nad Kněžnou - Rychnovský rarášek, 18. 06. 2011

  298. AGILITY: Diskvalifikován

  299. JUMPING: Diskvalifikován

  300. LA1: 1/10, 31.26 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  301. Hradec Králové - OPSION 015, 26. 02. 2011 - 27. 02. 2011

  302. Ne-Agility L: Diskvalifikován

  303. Ne-Jumping L: Diskvalifikován

  304. Ne-Zkouška LA1: 4/10, 51.38 s, 10.38 tr. b., 2.98 m/s

  305. Hradec Králové - OPSION 014, 29. 01. 2011 - 30. 01. 2011

  306. Ne-Agility L: Diskvalifikován

  307. Ne-Jumping L: Diskvalifikován

  308. Ne-LA1 LA1: Diskvalifikován

  309. Hradec Králové - Podzim 2010, 28. 10. 2010

  310. Agility: 16/42, 38.66 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  311. Jumping: 16/45, 38.15 s, 13.15 tr. b., 3.83 m/s

  312. LA1: 5/16, 37.84 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s