Cz En

022310

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Michaela Glossová, ZKO Chlumec

    Člen KA

Pes

  1. Aimee Gee Runique, Čínský chocholatý pes

Výsledky

  1. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 22. 04. 2018

  2. Agility S: Diskvalifikován

  3. Jumping S: Diskvalifikován

  4. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  5. Louny - O podzimní kvítek, 30. 09. 2017

  6. Agility SA: 5/24, 38.62 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  7. Jumping SA: 16/23, 39.75 s, 12.75 tr. b., 3.8 m/s

  8. ZkA - SA3: Diskvalifikován

  9. Děčín - O Pohár města Děčína, 28. 09. 2017

  10. Agility S: Diskvalifikován

  11. Jumping S: Diskvalifikován

  12. Zkouška - SA3: Diskvalifikován

  13. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  14. Agility Ne - SA: 18/38, 38.12 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  15. Agility So - SA: Diskvalifikován

  16. Jumping Ne - SA: Diskvalifikován

  17. Jumping So - SA: Diskvalifikován

  18. Zka Ne - SA3: Diskvalifikován

  19. Zka So - SA3: Diskvalifikován

  20. Městec Králové - 1. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 19. 08. 2017

  21. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  22. 2. zkouška SA3: 3/11, 39.5 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  23. 3. zkouška SA3: 4/11, 49.72 s, 6.72 tr. b., 3.34 m/s

  24. Louny - Závod při LVT Louny, MR špiců, 05. 08. 2017

  25. Agility S: 4/23, 36.69 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  26. Jumping S: Diskvalifikován

  27. Zkouska SA3: 8/10, 51.3 s, 13.3 tr. b., 3.51 m/s

  28. Oldřichov - ForPes Agility, 15. 07. 2017

  29. 1. Zka - SA3: Diskvalifikován

  30. 2. Zka - SA3: 7/20, 38.63 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  31. Jumping - Small: 19/36, 35.31 s, 3.31 tr. b., 3.74 m/s

  32. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 23. 04. 2017

  33. Agility - Small: 4/32, 43.19 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  34. Jumping - Small: 18/32, 45.79 s, 11.79 tr. b., 3.39 m/s

  35. ZkA - SA3: Diskvalifikován

  36. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  37. Agility 1: Diskvalifikován

  38. Agility 2: 32/78, 47.84 s, 7.84 tr. b., 3.95 m/s

  39. Jumping 1: 24/77, 39.63 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  40. Jumping 2: Diskvalifikován

  41. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  42. Agility - So: Diskvalifikován

  43. Jumping - So: Diskvalifikován

  44. ZkA - So: 12/25, 42.53 s, 10.53 tr. b., 4.02 m/s

  45. Řepčice u Velkých Popovic - Dvouzkoušky, 11. 09. 2016

  46. druhý běh SA3: 2/6, 47.03 s, 6.03 tr. b., 3.83 m/s

  47. první běh SA3: Diskvalifikován

  48. Lhota - Chříč - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 26. 08. 2016 - 28. 08. 2016

  49. Agility Kluby Small: Diskvalifikován

  50. Agility Plemen Small: Diskvalifikován

  51. Agility - podle roku narození Small: Diskvalifikován

  52. Jumping Družstev Small: 15/34, 44.56 s, 0.56 tr. b., 3.9 m/s

  53. Jumping Dvojic Small: Diskvalifikován

  54. Jumping Feny-Psi Small: 10/34, 36.66 s, 0.66 tr. b., 3.93 m/s

  55. Oldřichov - ForPes Agility, 16. 07. 2016

  56. 1. Zka: 9/17, 37.0 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  57. 2. Zka: 7/17, 46.81 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  58. Jumping: 17/36, 35.74 s, 6.74 tr. b., 3.95 m/s

  59. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  60. QA5 Agility: Diskvalifikován

  61. QA6 Agility: Diskvalifikován

  62. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  63. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  64. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  65. I Agility: Diskvalifikován

  66. II Agility: Diskvalifikován

  67. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  68. Zkouska SA3 1: 5/17, 55.73 s, 0.0 tr. b., 3.52 m/s

  69. Zkouska SA3 2: Diskvalifikován

  70. Zkouska SA3 3: Diskvalifikován

  71. Zkouska SA3 4: 14/23, 65.03 s, 15.03 tr. b., 2.69 m/s

  72. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 09. 04. 2016

  73. Agility: Diskvalifikován

  74. Jumping: 15/35, 45.24 s, 14.24 tr. b., 3.21 m/s

  75. ZkA: 6/15, 46.92 s, 16.92 tr. b., 3.41 m/s

  76. Spořice - Sam´s Field First indoor Cup :-) + I. Halové mistrovství ČR australských kelpií a welsh corgi 2016, 20. 02. 2016 - 21. 02. 2016

  77. Agility - Ne: 7/35, 40.69 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  78. Agility - So: 6/37, 41.87 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  79. Jumping: 6/36, 35.8 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  80. Jumping - Ne: 9/35, 35.91 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  81. ZkA - Ne: 7/19, 50.89 s, 10.89 tr. b., 3.5 m/s

  82. ZkA - So: Diskvalifikován

  83. Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - SMALL/MEDIUM, 23. 01. 2016 - 24. 01. 2016

  84. Agility SA sobota: 11/34, 50.55 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  85. Jumping SA sobota: Diskvalifikován

  86. Zkoušky SA3 sobota: Diskvalifikován

  87. Louny - O sněhovou vločku, 10. 01. 2016

  88. Agility: Diskvalifikován

  89. Jumping: 19/36, 48.59 s, 7.59 tr. b., 3.29 m/s

  90. ZkA: Diskvalifikován

  91. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  92. agility: Diskvalifikován

  93. jumping: Diskvalifikován

  94. zkouška: Diskvalifikován

  95. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  96. 1. ZK SA3: Diskvalifikován

  97. 2. ZK SA3: Diskvalifikován

  98. Skochovice - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 28. 08. 2015 - 30. 08. 2015

  99. Agility klubů: Diskvalifikován

  100. Jumping družstev: 23/35, 55.2 s, 9.2 tr. b., 3.1 m/s

  101. Jumping dvojic: 9/34, 46.5 s, 2.5 tr. b., 3.66 m/s

  102. Soutěž feny proti psům: 20/33, 61.4 s, 19.4 tr. b., 2.69 m/s

  103. Soutěž podle roku narození: 11/33, 42.12 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  104. Louny - Závod při LVT Louny, Mistrovství republiky KCHK, 08. 08. 2015

  105. Agility S: 9/22, 43.76 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  106. Jumping S: Diskvalifikován

  107. Zkouška SA3: 5/12, 55.2 s, 12.2 tr. b., 3.24 m/s

  108. Mladá Boleslav - Trojlístek pro Sally, 01. 08. 2015

  109. ZkA 1: Diskvalifikován

  110. ZkA 2: Diskvalifikován

  111. ZkA 3: Diskvalifikován

  112. Oldřichov - ForPes Agility, 18. 07. 2015

  113. 1. Zka: Diskvalifikován

  114. 2. Zka: 3/18, 38.98 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  115. Jumping: Diskvalifikován

  116. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  117. Agility 1: 41/98, 60.31 s, 31.31 tr. b., 3.08 m/s

  118. Agility 2: Diskvalifikován

  119. Jumping 1: Diskvalifikován

  120. Jumping 2: Diskvalifikován

  121. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  122. Zkouška 1: Diskvalifikován

  123. Zkouška 2: 10/22, 55.5 s, 10.5 tr. b., 3.26 m/s

  124. Chabařovice - Chlumecký lvíček + Mistrovství republiky čínských chocholatých psů a peruánských naháčů, 11. 04. 2015

  125. Agility: 18/29, 54.93 s, 16.93 tr. b., 2.59 m/s

  126. Jumping: 10/30, 34.7 s, 1.7 tr. b., 3.83 m/s

  127. Zka: Diskvalifikován

  128. Neveklov - Heroutice - 35. Dvojzkoušky + 1, 17. 11. 2014

  129. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  130. Heroutice, 2. běh: 10/12, 68.39 s, 40.39 tr. b., 2.5 m/s

  131. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  132. Terezín - Terezínský zimní pohár 2 - 1. ročník, 16. 11. 2014

  133. 1.ZK SA3: Diskvalifikován

  134. 2.ZK SA3: Diskvalifikován

  135. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  136. SA3 I : 9/20, 44.09 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  137. SA3 II : Diskvalifikován

  138. Terezín - Terezínský zimní pohár 1 - 1. ročník, 19. 10. 2014

  139. SA3 -1. zk SA3: Diskvalifikován

  140. SA3 - 2. zk SA3: Diskvalifikován

  141. Beroun - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 29. 08. 2014 - 31. 08. 2014

  142. Agility kl.: Diskvalifikován

  143. Jumping dr.: Diskvalifikován

  144. SUPER G: 5/29, 58.21 s, 7.21 tr. b., 3.09 m/s

  145. Oldřichov - ForPes Agility, 19. 07. 2014

  146. II. Zka SA3: 13/16, 48.11 s, 11.11 tr. b., 3.33 m/s

  147. I. Zka SA3: Diskvalifikován

  148. Jumping - S: 20/31, 47.49 s, 9.49 tr. b., 3.07 m/s

  149. Praha Kyje - Cesta na sever..., 07. 06. 2014 - 08. 06. 2014

  150. Zkouška A3 III. SA3: 6/15, 53.35 s, 6.35 tr. b., 3.3 m/s

  151. Zkouška A3 III. SA3: Diskvalifikován

  152. Zkouška A3 II. SA3: 3/15, 52.16 s, 7.16 tr. b., 3.22 m/s

  153. Zkouška A3 II. SA3: Diskvalifikován

  154. Zkouška A3 I. SA3: 5/12, 54.82 s, 11.82 tr. b., 3.5 m/s

  155. Zkouška A3 I. SA3: Diskvalifikován

  156. Ústí nad Labem - Mojžíř - IV. dvojzkoušky, 31. 05. 2014

  157. ZkA 1: Diskvalifikován

  158. ZkA 2: 3/15, 45.42 s, 2.42 tr. b., 3.41 m/s

  159. ZkA 3: Diskvalifikován

  160. Píšťany - Porta Bohemica Cup V - 2014, 17. 05. 2014 - 18. 05. 2014

  161. Agility - So: 19/34, 68.93 s, 18.93 tr. b., 2.9 m/s

  162. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  163. Jumping - So: Diskvalifikován

  164. ZkA 1: Diskvalifikován

  165. ZkA 2: Diskvalifikován

  166. Ústí nad Labem - Mojžíř - III. dvojzkoušky, 20. 04. 2014

  167. ZkA 1: Diskvalifikován

  168. ZkA 2: Diskvalifikován

  169. ZkA 3: Diskvalifikován

  170. Praha - Horní Počernice - 32. Dvojzkoušky, 19. 04. 2014

  171. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  172. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  173. Chabařovice - TOP CUP 2014 OUTDOOR, 13. 04. 2014

  174. Agility: 6/26, 41.31 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  175. Agility finále: 8/16, 50.36 s, 8.36 tr. b., 3.28 m/s

  176. Jumping: 14/27, 65.0 s, 40.0 tr. b., 2.2 m/s

  177. ZkA: Diskvalifikován

  178. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů, 12. 04. 2014

  179. Agility: Diskvalifikován

  180. Jumping: 6/30, 42.32 s, 2.32 tr. b., 3.57 m/s

  181. ZkA: 1/7, 41.09 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  182. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (3/3), 08. 03. 2014 - 09. 03. 2014

  183. Agility: Diskvalifikován

  184. Jumping: Diskvalifikován

  185. Jumping: Diskvalifikován

  186. Zkouška: 2/4, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  187. Zkouška: Diskvalifikován

  188. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 16. 02. 2014

  189. Zkouška 1 SA2: 1/11, 30.71 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  190. Zkouška 2 SA2: 2/11, 41.77 s, 0.0 tr. b., 3.3 m/s

  191. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 19. 01. 2014

  192. Zkouška 1 SA2: Diskvalifikován

  193. Zkouška 2 SA2: Diskvalifikován

  194. Louny - O sněhovou vločku, 12. 01. 2014

  195. Agility: 13/45, 55.27 s, 11.27 tr. b., 3.38 m/s

  196. Jumping: Diskvalifikován

  197. Zka: 3/13, 41.85 s, 0.0 tr. b., 3.18 m/s

  198. Lukov - Sametové 2zkoušky, 16. 11. 2013

  199. 1 SA2: Diskvalifikován

  200. 2 SA2: Diskvalifikován

  201. 3 SA2: Diskvalifikován

  202. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2013

  203. SA2 - 1 SA2: 5/17, 56.37 s, 10.37 tr. b., 3.23 m/s

  204. SA2 - 2 SA2: Diskvalifikován

  205. Praha - Horní Počernice - 28. Dvojzkoušky, 12. 10. 2013

  206. 28. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 1: Diskvalifikován

  207. 28. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 2: Diskvalifikován

  208. Kácov - Kácovský „Tuplák 2“ - 3 x zkouška, 07. 09. 2013

  209. Zkouška 1 SA2: 6/18, 50.17 s, 6.17 tr. b., 3.15 m/s

  210. Zkouška 2 SA2: 7/18, 47.16 s, 11.16 tr. b., 3.16 m/s

  211. Zkouška 3 SA2: 10/18, 51.4 s, 14.4 tr. b., 2.92 m/s

  212. Horní Počernice - Trojzkoušky „Sbohem prázdniny“, 31. 08. 2013

  213. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  214. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  215. 3. zkouška SA2: Diskvalifikován

  216. Beroun - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 30. 08. 2013 - 01. 09. 2013

  217. Agility Kluby: 9/40, 57.59 s, 0.0 tr. b., 3.39 m/s

  218. Jumping družstev: Diskvalifikován

  219. Jumping dvojic: Diskvalifikován

  220. SuperG: Diskvalifikován

  221. Huntířov (okr. Děčín) - Závody agility a Soutěž klubů, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  222. Agility Open NE S: 3/19, 43.86 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  223. Agility Open SO S: 3/18, 45.46 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  224. Jumping Open NE S: Diskvalifikován

  225. Zkouška Agility NE SA2: 2/9, 45.04 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  226. Zkouška Agility SO SA2: 2/9, 53.42 s, 1.42 tr. b., 3.28 m/s

  227. Zkouškový Jumping SA2: Diskvalifikován

  228. Mikulášovice - BOREC SEVERU 2013, 01. 06. 2013 - 02. 06. 2013

  229. Agility- So: Diskvalifikován

  230. Jumping - So: Diskvalifikován

  231. Zka1: 3/8, 43.06 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  232. Mrtník, Plzeň - sever - DVOJZKOUŠKY A JUMPING, 26. 05. 2013

  233. 6) I. Zkouška SA2: 6/7, 38.63 s, 10.0 tr. b., 3.55 m/s

  234. II. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  235. Jumping S: Diskvalifikován

  236. Mrtník, Plzeň - sever - TOP OUTDOOR CUP 2013, 25. 05. 2013

  237. Agility FINÁLE S: 4/15, 52.05 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  238. Agility Open S: Diskvalifikován

  239. Jumping Open S: Diskvalifikován

  240. Zkouška SA2: 3/5, 40.63 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  241. Litoměřice - Porta Bohemica Cup IV., 18. 05. 2013 - 19. 05. 2013

  242. Agility- So: Diskvalifikován

  243. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  244. Jumping - So: 13/29, 42.42 s, 7.42 tr. b., 3.3 m/s

  245. Zka1: 4/14, 41.55 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  246. Zka2: Diskvalifikován

  247. Most - MOSTECKÝ HOPÍK, 12. 05. 2013

  248. jumping I: 4/26, 38.98 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  249. jumping II: Diskvalifikován

  250. zkouška: Diskvalifikován

  251. Praha 5 - Lahovičky - 1. Dvojzkoušky Zvířatanakupují.cz, 01. 05. 2013

  252. 2. zkouška SA1 SA1: 1/16, 45.21 s, 0.21 tr. b., 3.14 m/s

  253. zkouška SA1 SA1: 5/16, 37.16 s, 5.0 tr. b., 3.47 m/s

  254. Praha - MR plemen v agility, 27. 04. 2013 - 28. 04. 2013

  255. Agility I: Diskvalifikován

  256. Agility II: Diskvalifikován

  257. Jumping I: Diskvalifikován

  258. Jumping II: 12/39, 44.48 s, 0.0 tr. b., 3.51 m/s

  259. Jumping III: 25/35, 50.41 s, 10.41 tr. b., 3.09 m/s

  260. Oldřichov - Chlumecký lvíček, 13. 04. 2013

  261. Agility: Diskvalifikován

  262. Jumping: Diskvalifikován

  263. ZkA: 1/8, 29.05 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  264. Lukov - České středohoří - Lukovský apríl 2013, 06. 04. 2013

  265. Zkouška 1 SA1: Diskvalifikován

  266. Zkouška 2 SA1: Diskvalifikován

  267. Zkouška 3 SA1: Diskvalifikován

  268. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 10. 02. 2013

  269. Agility S: Diskvalifikován

  270. Jumping S: Diskvalifikován

  271. Zkouška SA1: 2/3, 47.99 s, 17.99 tr. b., 2.63 m/s

  272. Lukov - České středohoří - Lukovská podzimní laťka 2012, 14. 10. 2012

  273. Zka1: Diskvalifikován

  274. Zka2: 4/6, 46.58 s, 10.0 tr. b., 3.2 m/s

  275. Oldřichov - Chlumecký lvíček, 14. 04. 2012

  276. Agility: Diskvalifikován

  277. Jumping: Diskvalifikován

  278. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  279. Louny - Závody při LVT Louny - CACAg, 06. 08. 2011 - 07. 08. 2011

  280. Agility S: Diskvalifikován

  281. Denní Jumping 1.kolo S: Diskvalifikován

  282. Denní Jumping 3.kolo S: Diskvalifikován

  283. Noční Jumping 2.kolo S: Diskvalifikován

  284. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  285. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  286. Krupka - Chlumecké dvojzkoušky + Mistrovství republiky čínských chocholatých psů a peruánských naháčů, 04. 06. 2011

  287. 1. Zkouška SA1 SA1: Diskvalifikován

  288. 2. Zkouška SA1 SA1: Diskvalifikován

  289. Agility MR CINA S S: Diskvalifikován

  290. Jumping MR CINA S: Diskvalifikován

  291. Krupka - Chlumecký lvíček, 16. 04. 2011

  292. agility S: Diskvalifikován

  293. jumping S: Diskvalifikován

  294. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  295. Cvičiště KK Louny - Závody při LVT Louny - CACAg, 31. 07. 2010 - 01. 08. 2010

  296. Agility S: Diskvalifikován

  297. Agility SA1: Diskvalifikován

  298. Jumping S: Diskvalifikován