Cz En

031510

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jana Šedivá, Kynologický klub Ostrava-Třebovice

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Yasmin Šedý vévoda, Pudl trpasličí

Výsledky

  1. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  2. Agility I: 10/40, 50.27 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  3. Agility II: 20/40, 46.95 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  4. Jumping I: 23/41, 34.34 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  5. Jumping II: 11/39, 44.17 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  6. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 22. 02. 2020

  7. 1. Zkouška A3 S: 2/5, 42.87 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  8. 2. Zkouška A3 S: 3/5, 45.06 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  9. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní hrátky, 15. 09. 2019

  10. 1. Zkouška SA3: 1/5, 43.48 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  11. 2. Zkouška SA3: 2/5, 42.85 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  12. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 07. 09. 2019

  13. Jumping open SA: 4/14, 34.57 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  14. Jumping tunel SA: Diskvalifikován

  15. Zkouška SA3: 3/4, 42.05 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  16. Ostrava - Martinov - O pohár Naury V., 03. 08. 2019 - 04. 08. 2019

  17. Agility open S: 2/17, 41.19 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  18. Jumping open S: Diskvalifikován

  19. Tuneliáda S: 6/17, 23.91 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  20. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  21. Zkouška SA3 2: 2/9, 39.63 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  22. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  23. QA1 agility: 6/48, 39.12 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  24. QA2 agility: 6/48, 46.52 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  25. QA3 agility: 20/48, 45.52 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  26. QJ1 jumping: 3/48, 39.14 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  27. QJ2 jumping: 2/48, 38.36 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  28. QJ3 jumping: 26/45, 37.74 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  29. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  30. Agility II S: 14/47, 49.94 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  31. Agility I S: 1/60, 38.33 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  32. Jumping III S: Diskvalifikován

  33. Jumping II S: 26/48, 38.95 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  34. Jumping I S: 2/50, 34.79 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  35. Jumping IV pudlové S: 5/15, 34.87 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  36. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 20. 04. 2019

  37. Zkouška SA3 1 SA3: Diskvalifikován

  38. Zkouška SA3 2 SA3: 6/11, 43.52 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  39. Milovice - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT, BRT a Pyrenejských ovčáků, 06. 04. 2019 - 07. 04. 2019

  40. Agility Challenge S SA2: 3/30, 39.69 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  41. Agility I S S: 1/48, 50.91 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  42. Jumping Challenge S SA2: 2/29, 38.81 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  43. Jumping I S S: 11/46, 39.87 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  44. Tuneliáda S S: 10/48, 22.53 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  45. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  46. Zkouška 1 SA3: Diskvalifikován

  47. Zkouška 2 SA3: Diskvalifikován

  48. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  49. Agility: 21/56, 43.85 s, 15.0 tr. b., 4.74 m/s

  50. Agility DRUZSTVA: 5/56, 40.83 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  51. Jumping: 39/57, 35.77 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  52. Jumping DRUZSTVA: 2/56, 35.66 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  53. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 15. 09. 2018

  54. Jumping SA S: 3/23, 31.72 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  55. Jumping special SA S: 2/23, 32.81 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  56. Zkouška SA3 SA3: 1/7, 36.38 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  57. Ostrava - Martinov - O pohár Naury IV, 02. 09. 2018

  58. Agility S S: Diskvalifikován

  59. Zkouška SA3 SA3: 2/10, 35.88 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  60. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  61. Agility I: 2/47, 36.79 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  62. Agility II: 2/45, 35.41 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  63. Jumping I: 3/47, 29.4 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  64. Jumping II: 1/46, 28.61 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  65. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  66. QA4 Agility: Diskvalifikován

  67. QA5 Agility: Diskvalifikován

  68. QA6 Agility: 7/43, 40.84 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  69. QJ4 Jumping: 5/45, 36.99 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  70. QJ5 Jumping: 14/45, 35.98 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  71. QJ6 Jumping: 9/42, 38.97 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  72. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  73. QA1 agility: 3/53, 38.48 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  74. QA2 agility: 13/53, 39.98 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  75. QA3 agility: 27/52, 41.83 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  76. QJ1 jumping: 6/53, 33.05 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  77. QJ2 jumping: 5/53, 37.43 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  78. QJ3 jumping: 7/53, 35.42 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  79. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 12. 05. 2018

  80. Zkouška SA3 1 SA3: 1/3, 41.63 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  81. ZKouška SA3 2 SA3: 1/3, 40.82 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  82. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  83. Agility II Small: 21/55, 32.28 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  84. Agility I Small: 1/64, 35.7 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  85. Jumping III Small: 23/55, 32.77 s, 10.0 tr. b., 5.34 m/s

  86. Jumping II Small: 1/56, 34.17 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  87. Jumping I Small: 24/56, 31.84 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  88. MR pudl Small - II. kolo: 9/19, 30.67 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  89. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 21. 04. 2018

  90. 1. zkouška SA3: 1/3, 40.64 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  91. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  92. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  93. Agility S Ne : 22/66, 40.65 s, 6.65 tr. b., 3.99 m/s

  94. Agility S So : Diskvalifikován

  95. Jumping S Ne : 3/66, 31.26 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  96. Jumping S So : 20/65, 34.54 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  97. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  98. 1. zkouška SA3: 1/6, 40.92 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  99. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  100. 3. zkouška SA3: 1/6, 42.71 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  101. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  102. Zkouška č.1 SA3: 3/5, 41.05 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  103. Zkouška č.2 SA3: 1/4, 40.31 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  104. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  105. zkouška 1 SA3: 1/6, 46.14 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  106. zkouška 2 SA3: 6/6, 41.23 s, 5.0 tr. b., 0.0 m/s

  107. Přerov - Přerovem letem skokem potřetí, 14. 10. 2017

  108. Jumping I: 1/20, 27.7 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  109. Jumping II: 8/20, 31.31 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  110. Jumping III: 1/19, 26.26 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  111. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 17. 09. 2017

  112. 1.běh SA3: Diskvalifikován

  113. 2. běh SA3: 3/5, 39.25 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  114. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 16. 09. 2017

  115. Jumping S: 1/20, 30.27 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  116. Speciál Jumping S: 2/22, 31.4 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  117. Zkouška SA3: 1/6, 36.06 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  118. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  119. Agility družstev: Diskvalifikován

  120. Agility jednotlivců: 9/54, 37.67 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  121. Jumping družstev: 34/55, 37.99 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  122. Jumping jednotlivců: 14/54, 35.67 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  123. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 25. 08. 2017 - 27. 08. 2017

  124. Agility Kluby Small: 6/40, 45.98 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  125. Jumping Družstva Small: Diskvalifikován

  126. Jumping Dvojice Small: 3/41, 28.81 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  127. Podle roku narození Small: 11/42, 40.36 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  128. Soutěž feny proti psům Small: Diskvalifikován

  129. Soutěž plemen Small: 2/42, 39.22 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  130. Životice u Nového Jičína - O Javornickou tlapku, 15. 07. 2017

  131. Agility S: 1/27, 37.73 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  132. Jumping S: 1/28, 33.52 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  133. Zkouška SA3: 1/11, 39.92 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  134. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  135. Agility 1: Diskvalifikován

  136. Agility 2: 15/45, 43.53 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  137. Jumping 1: 7/45, 36.65 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  138. Jumping 2: 4/45, 34.07 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  139. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  140. QA4 agility: Diskvalifikován

  141. QA5 agility: 19/55, 44.53 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  142. QA6 agility: Diskvalifikován

  143. QJ4 jumping: 7/55, 29.52 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  144. QJ5 jumping: 36/53, 38.81 s, 15.0 tr. b., 4.12 m/s

  145. QJ6 jumping: 9/50, 30.64 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  146. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  147. QA1 agility: Diskvalifikován

  148. QA2 agility: 6/64, 41.02 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  149. QA3 agility: 5/68, 38.87 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  150. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  151. QJ2 jumping: 4/69, 31.23 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  152. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  153. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  154. zkouška 1 SA3: 1/8, 42.73 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  155. zkouška 2 SA3: 3/8, 43.03 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  156. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  157. Agility II Small: 12/48, 37.38 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  158. Agility I Small: 1/63, 36.41 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  159. Jumping III Small: 27/47, 30.02 s, 10.0 tr. b., 5.46 m/s

  160. Jumping II Small: 23/51, 29.6 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  161. Jumping I Small: 19/52, 29.67 s, 15.0 tr. b., 5.43 m/s

  162. Jumping IV - pudl (S): Diskvalifikován

  163. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  164. Agility Sm Ne: 2/44, 38.91 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  165. Agility Sm So: 1/44, 34.93 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  166. Jumping Sm Ne: Diskvalifikován

  167. Jumping Sm So: Diskvalifikován

  168. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  169. 1.běh SA3: Diskvalifikován

  170. 2.běh SA3: 1/6, 38.71 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  171. 3.běh SA3: 1/6, 39.89 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  172. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 10. 09. 2016

  173. Jumping S: Diskvalifikován

  174. Jumping speciál S: Diskvalifikován

  175. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  176. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  177. Agility družstva: 3/60, 38.96 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  178. Agility jednotlivci: 6/59, 41.57 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  179. Jumping družstva: 13/60, 29.41 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  180. Jumping jednotlivci: 9/59, 29.01 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  181. Lhota - Chříč - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 26. 08. 2016 - 28. 08. 2016

  182. Agility Kluby Small: Diskvalifikován

  183. Agility Plemen Small: 1/33, 33.2 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  184. Agility - podle roku narození Small: Diskvalifikován

  185. Jumping Družstev Small: 3/34, 34.66 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  186. Jumping Dvojic Small: Diskvalifikován

  187. Jumping Feny-Psi Small: 14/34, 28.34 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  188. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  189. QA5 Agility: 1/96, 41.7 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  190. QA6 Agility: Diskvalifikován

  191. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  192. QJ6 Jumping: 6/90, 37.12 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  193. Suchdol nad Odrou - Nativia jumping speciál, 29. 05. 2016

  194. Jumping I. S: 1/20, 27.96 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  195. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  196. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  197. FINAL: 3/8, 36.61 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  198. QA3 Agility: 3/100, 37.64 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  199. QA4 Agility: 5/104, 40.56 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  200. QJ3 Jumping: 4/101, 32.58 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  201. QJ4 Jumping: 43/102, 36.46 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  202. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky Ostrava-Třebovice, 15. 05. 2016

  203. 1. zkouška SA3: 1/4, 38.2 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  204. 2. zkouška SA3: 1/4, 40.31 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  205. 3. zkouška SA3: Diskvalifikován

  206. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 30. 04. 2016 - 01. 05. 2016

  207. Agility II Small: 2/50, 34.85 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  208. Agility I Small: 2/61, 35.59 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  209. Jumping III Small: Diskvalifikován

  210. Jumping II Small: 19/53, 35.98 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  211. Jumping I Small: 21/52, 29.85 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  212. MR pudlů (small) - 2.kolo: 2/20, 33.84 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  213. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  214. QA1 Agility: 56/113, 53.04 s, 18.04 tr. b., 3.77 m/s

  215. QA2 Agility: Diskvalifikován

  216. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  217. QJ2 Jumping: 20/109, 33.11 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  218. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky Ostrava-Třebovice, 16. 04. 2016

  219. 1. zkouška SA3: 1/9, 42.88 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  220. 2. zkouška SA3: 4/9, 46.16 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  221. 3. zkouška SA3: Diskvalifikován

  222. Rožnov pod Radhoštěm - Jumpingy U LESA, 02. 04. 2016

  223. Jump 1 S: 1/24, 31.2 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  224. Jump 2 S: 2/24, 26.9 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  225. Jump U Lesa S: Diskvalifikován

  226. Brno - Agility Zetor Cup, 19. 03. 2016

  227. Agility SA: 4/35, 34.57 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  228. Jumping SA: 3/35, 30.47 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  229. Zkouška SA3: 1/17, 41.16 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  230. Hranice - Hranické hrátky, 03. 10. 2015

  231. Agility: Diskvalifikován

  232. Agility Open: 1/29, 32.18 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  233. Jumping Open: 1/28, 26.14 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  234. Suchdol nad Odrou - Nativia agility speciál, 27. 09. 2015

  235. Agility 1 S: Diskvalifikován

  236. Agility 2 S: 1/17, 37.28 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  237. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  238. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 12. 09. 2015 - 13. 09. 2015

  239. Agility NE S: Diskvalifikován

  240. Agility SO S: 3/19, 39.37 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  241. Jumping NE S: 1/11, 23.47 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  242. Jumping SO S: 1/19, 30.65 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  243. Zkoušky NE SA3: 2/6, 38.48 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  244. Zkoušky SO SA3: 1/8, 39.12 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  245. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  246. Agility: 9/38, 40.64 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  247. Agility squads: Diskvalifikován

  248. Jumping: 3/40, 30.78 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  249. Jumping Squads: Diskvalifikován

  250. Skochovice - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 28. 08. 2015 - 30. 08. 2015

  251. Agility klubů: Diskvalifikován

  252. Jumping družstev: 1/35, 34.59 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  253. Jumping dvojic: 10/34, 31.19 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  254. Soutěž feny proti psům: 2/33, 32.13 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  255. Soutěž podle roku narození: 1/33, 37.93 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  256. Prostějov - Skok za skokem VIII. + MR chodských psů v agility, 15. 08. 2015 - 16. 08. 2015

  257. Agility: Diskvalifikován

  258. Agility: Diskvalifikován

  259. Agility FINAL: Diskvalifikován

  260. Agility Open (so): 1/10, 35.81 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  261. Jumping Open (ne): 1/9, 29.2 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  262. Jumping Open (so): 1/10, 27.86 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  263. Ostrava-Martinov - O pohár Naury a Mistrovství České republiky KKCHS, 09. 08. 2015

  264. Agility: Diskvalifikován

  265. Agility Open: Diskvalifikován

  266. Jumping Open: Diskvalifikován

  267. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 21. 06. 2015

  268. 1. jumping S: 1/23, 34.19 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  269. 2. jumping S: Diskvalifikován

  270. Zkouška SA3: 1/6, 39.63 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  271. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  272. Agility Ne: 7/74, 41.51 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  273. Agility So: 8/80, 48.55 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  274. Jumping Ne: 32/78, 36.97 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  275. Jumping So: 36/84, 29.63 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  276. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  277. Agility II Open: 18/84, 41.2 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  278. Agility I Open: 3/90, 34.91 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  279. FINAL: 2/10, 38.44 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  280. Jumping II Open: 5/86, 31.27 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  281. Jumping I Open: 32/90, 35.23 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  282. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 17. 05. 2015

  283. Zkoušky SA3 1 SA3: 2/5, 46.0 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  284. Zkoušky SA3 2 SA3: 2/5, 43.69 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  285. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 02. 05. 2015 - 03. 05. 2015

  286. Agility Open II Small: Diskvalifikován

  287. Agility Open I Small: Diskvalifikován

  288. Jumping IV, MR-pudl S: 11/16, 30.11 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  289. Jumping Open III Small: 25/53, 38.02 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  290. Jumping Open II Small: 3/57, 36.72 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  291. Jumping Open I Small: 21/57, 37.43 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  292. Brno - Podzimní Brno 2014, 18. 10. 2014 - 19. 10. 2014

  293. Agility: 1/9, 40.18 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  294. Agility: Diskvalifikován

  295. Agility: Diskvalifikován

  296. Agility: Diskvalifikován

  297. Jumping: 1/15, 33.42 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  298. Jumping S: Diskvalifikován

  299. Kroměříž - Dvojzkoušky Kroměříž, 11. 10. 2014

  300. I. Agility: 1/5, 34.05 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  301. II. Agility: Diskvalifikován

  302. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 27. 09. 2014 - 28. 09. 2014

  303. Agility Individual: Diskvalifikován

  304. Agility Squads: 23/60, 36.73 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  305. Jumping Individual: 33/62, 32.36 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  306. Jumping Squads: Diskvalifikován

  307. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 13. 09. 2014 - 14. 09. 2014

  308. Agility Neděle S: Diskvalifikován

  309. agility S: Diskvalifikován

  310. Jumping Neděle S: 1/19, 27.87 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  311. Jumping S: Diskvalifikován

  312. Zkoušky SA3 Neděle SA3: Diskvalifikován

  313. Zkoušky SA3 SA3: 1/5, 38.61 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  314. Beroun - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 29. 08. 2014 - 31. 08. 2014

  315. Agility kl.: Diskvalifikován

  316. Jumping dr.: 1/37, 26.09 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  317. Prostějov - Skok za skokem VII., 16. 08. 2014 - 17. 08. 2014

  318. Agility Open: 7/16, 44.22 s, 10.0 tr. b., 3.89 m/s

  319. Ctvrte Agility: 1/8, 41.84 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  320. Druhe Agility: 6/8, 41.01 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  321. Jumping Open: 6/18, 31.54 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  322. Prvni Agility: 1/8, 38.68 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  323. Treti Agility: 1/8, 36.61 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  324. Větřkovice - Větřkovické dvojzkoušky, 28. 06. 2014

  325. 1. zkouška SA3: 1/9, 41.53 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  326. 2. zkouška SA3: 2/9, 39.8 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  327. Dobříš - ROYAL CANIN CUP 2014, 21. 06. 2014 - 22. 06. 2014

  328. I. Agility: Diskvalifikován

  329. II. Agility: Diskvalifikován

  330. III. Agility: Diskvalifikován

  331. II. Jumping: 18/54, 38.0 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  332. I. Jumping: Diskvalifikován

  333. Suchdol nad Odrou - Arden Grange jumping speciál, 01. 06. 2014

  334. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  335. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  336. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  337. Frenštát pod Radhoštěm - Rainbow Race - 2. kolo QZ dospělých, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  338. Agility - Malé finále : Diskvalifikován

  339. Agility Open I.: Diskvalifikován

  340. Agility Open II.: Diskvalifikován

  341. Agility - Velké finále - Fijálový běh : Diskvalifikován

  342. Jumping Open I.: Diskvalifikován

  343. Jumping Open II.: 1/43, 33.4 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  344. Jumping Open III: 1/54, 32.81 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  345. Ostrava - Třebovice - Dvojzkoušky agility, 11. 05. 2014

  346. Agility "zkouška" I.: 1/9, 36.43 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  347. Agility "zkoušky" II.: Diskvalifikován

  348. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a pyrenejský ovčák, 03. 05. 2014 - 04. 05. 2014

  349. Agility 1: Diskvalifikován

  350. Agility 2: Diskvalifikován

  351. Jumping 1: Diskvalifikován

  352. Jumping 2: Diskvalifikován

  353. Jumping 3: 1/41, 32.26 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  354. Děčín - DogFriends kvalifikačky 2014 - 1. QZ dospělých, 26. 04. 2014 - 27. 04. 2014

  355. Agility 1: Diskvalifikován

  356. Agility 2: 16/71, 37.64 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  357. Finále: Diskvalifikován

  358. Jumping 1: Diskvalifikován

  359. Jumping 2: 2/71, 31.02 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  360. Zkouška: Diskvalifikován

  361. Ostrava - Třebovice - Dvojzkoušky agility, 20. 04. 2014

  362. Zkouška II. SA3 SA3: 1/9, 44.49 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  363. Zkouška I. SA3 SA3: 1/9, 38.74 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  364. Ostrava - 3. Ostravský pohár 2014, 05. 04. 2014 - 06. 04. 2014

  365. Agility FINAL: Diskvalifikován

  366. Agility Open: 1/15, 32.72 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  367. Agility Open: Diskvalifikován

  368. Agility "Zkoušky": Diskvalifikován

  369. Agility "Zkoušky": Diskvalifikován

  370. Jumping Open: 3/14, 33.0 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  371. Ostrava - 2. Ostravský pohár 2014, 29. 03. 2014 - 30. 03. 2014

  372. Agility Open: Diskvalifikován

  373. Agility Open - FINAL: 2/12, 34.13 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  374. Agility "Zkoušky": Diskvalifikován

  375. Agility "Zkoušky": Diskvalifikován

  376. Jumping Open: 1/46, 30.01 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  377. Jumping Open II: Diskvalifikován

  378. Ostrava - 1. Ostravský pohár 2014, 08. 02. 2014 - 09. 02. 2014

  379. Agility finále: 3/7, 42.89 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  380. Agility Open: 3/30, 39.06 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  381. Agility Open: Diskvalifikován

  382. Agility "zkoušky": Diskvalifikován

  383. Agility - "Zkoušky": 1/12, 39.94 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  384. Jumping Open: Diskvalifikován

  385. Hlučín - XII. Podzimní Hopsinky, 19. 10. 2013 - 20. 10. 2013

  386. ne - Agility S: Diskvalifikován

  387. ne - Jumping S: 6/21, 35.38 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  388. ne - zkouška SA3: Diskvalifikován

  389. so - Agility S: 7/23, 32.7 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  390. so - Jumping S: 1/24, 33.1 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  391. so - zkouška SA3: Diskvalifikován

  392. Sázava - Mistrovství České republiky v agility 2013, 05. 10. 2013 - 06. 10. 2013

  393. Agility: Diskvalifikován

  394. Agility družstev: 59/96, 44.92 s, 15.0 tr. b., 4.23 m/s

  395. Jumping: 42/96, 32.25 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  396. Jumping družstev: Diskvalifikován

  397. Sázava - CACIAg, 04. 10. 2013

  398. Agility CACIAg: Diskvalifikován

  399. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY PRO MA a SA, 22. 09. 2013

  400. JUMPING S: Diskvalifikován

  401. Zkoušky 1 SA3: 1/9, 42.66 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  402. Zkoušky 2 SA3: Diskvalifikován

  403. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 14. 09. 2013 - 15. 09. 2013

  404. Agility II S S: 1/15, 36.13 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  405. Agility S S: 1/14, 37.35 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  406. Jumping II S S: 1/15, 26.8 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  407. Jumping S S: Diskvalifikován

  408. Zkoušky A3 II S SA3: Diskvalifikován

  409. Zkoušky A3 S SA3: 1/3, 41.42 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  410. Beroun - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 30. 08. 2013 - 01. 09. 2013

  411. Agility Kluby: 12/40, 46.18 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  412. Jumping družstev: 1/40, 30.15 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  413. Jumping dvojic: 11/40, 32.48 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  414. Přerov - Letní Trojboj, 03. 08. 2013

  415. 1. agility: 1/8, 39.26 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  416. 2. agility: Diskvalifikován

  417. 3. agility: Diskvalifikován

  418. Suchdol nad Odrou - Údolní TROJZKOUŠKY, 30. 06. 2013

  419. agility III. SA3: 1/5, 40.08 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  420. agility II. SA3: 1/5, 40.53 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  421. agility I. SA3: Diskvalifikován

  422. Ostrava-Třebovice - Třebovický skokan, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  423. Neděle Agility S: 1/19, 36.36 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  424. Neděle Agility SA3: 1/3, 41.24 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  425. Neděle Jumping S: 1/19, 26.26 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  426. Sobota Agility S: 5/23, 31.13 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  427. Sobota Agility SA3: Diskvalifikován

  428. Sobota Jumping S: Diskvalifikován

  429. Suchdol nad Odrou - Nativia 2+1 aneb speciál speciálů, 02. 06. 2013

  430. 1. agility S: Diskvalifikován

  431. 2. agility S: 2/17, 34.59 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  432. Agility SA3: 1/4, 41.79 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  433. Liberec - C.A.C.I.Ag., 09. 11. 2012

  434. CACIAg : 6/35, 39.14 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  435. Liberec - Mistrovství České republiky v agility 2012, 09. 11. 2012 - 11. 11. 2012

  436. Agility individuals: Diskvalifikován

  437. Jumping individuals: 7/88, 34.73 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  438. Hlučín - XI. Podzimní Hopsinky, 20. 10. 2012 - 21. 10. 2012

  439. ne - Agility S: Diskvalifikován

  440. ne - Jumping S: 1/24, 34.19 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  441. ne - zkouška SA3: Diskvalifikován

  442. so - Agility S: 1/29, 39.86 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  443. so - Jumping S: 2/28, 32.26 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  444. so - zkouška SA3: Diskvalifikován

  445. Třebíč - Podzimky - dvojzkoušky, 28. 09. 2012

  446. SA3-zkoušky I: 1/4, 44.13 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  447. SA3-zkoušky II: Diskvalifikován

  448. Suchdol nad Odrou - „2+1“ aneb speciál speciálů III, 09. 09. 2012

  449. 1. Jumping S: 9/20, 32.46 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  450. 2. Jumping S: 1/20, 32.8 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  451. Agility SA3: 8/10, 38.46 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  452. Větřkovice - Moravskoslezský pohár III, 01. 09. 2012 - 02. 09. 2012

  453. Agility S: Diskvalifikován

  454. Agility S: Diskvalifikován

  455. Jumping S: 1/13, 32.37 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  456. Jumping S: 1/13, 31.94 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  457. Zkouška SA2: 1/4, 39.59 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  458. Zkouška SA2: 1/4, 35.22 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  459. Větřkovice - Táborové závody II, 18. 08. 2012

  460. Jumping SA2: 1/9, 35.69 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  461. Zkouška SA2: 1/9, 37.62 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  462. Prostějov - Na začátek léta, 23. 06. 2012 - 24. 06. 2012

  463. Agility Open - sobota S: 6/55, 39.41 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  464. Jumping Open - neděle S: Diskvalifikován

  465. Jumping Open - sobota S: 19/55, 32.84 s, 5.84 tr. b., 3.96 m/s

  466. Zkoušky neděle SA2: 3/14, 36.47 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  467. Zkoušky sobota SA2: 4/13, 39.31 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  468. Ostrava-Třebovice - Třebovický skokan, 16. 06. 2012 - 17. 06. 2012

  469. Agility Open neděle S: 1/17, 36.12 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  470. Agility Open S: 5/15, 48.37 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  471. Jumping Open neděle S: 1/17, 27.63 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  472. Jumping Open S: Diskvalifikován

  473. Zkoušky neděle SA2: 1/8, 37.38 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  474. Zkoušky SA2: Diskvalifikován

  475. Praha Kyje - 2. otevřený kvalifikační závod, 26. 05. 2012 - 27. 05. 2012

  476. Agility 1 S: 3/48, 46.09 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  477. Agility 2 S: 1/48, 42.59 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  478. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  479. Jumping 2 S: 2/48, 34.93 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  480. Jumping 3 S: Diskvalifikován

  481. Ostrava -Třebovice - O nejlepšího Zónovkáře, 19. 05. 2012 - 20. 05. 2012

  482. 1. Jumping SA: 1/23, 31.68 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  483. 1. Open SA: Diskvalifikován

  484. 2. Jumping SA: 1/21, 35.65 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  485. 2. Open SA: Diskvalifikován

  486. 3. Open SA: Diskvalifikován

  487. 4. Open SA: Diskvalifikován

  488. Skochovice - MR plemen - belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl a papilon. CACAg, 28. 04. 2012 - 29. 04. 2012

  489. AGILITY I: Diskvalifikován

  490. AGILITY II: 18/81, 45.94 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  491. JUMPING I: Diskvalifikován

  492. JUMPING II: Diskvalifikován

  493. JUMPING III: 1/79, 33.0 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  494. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky agility, 15. 04. 2012

  495. Agility II. SA2: 2/10, 40.15 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  496. Agility I. SA2: 5/10, 36.1 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  497. Olomouc - Kirican Agilite Závode (KAZ) - umělá tráva, 31. 03. 2012 - 01. 04. 2012

  498. AGILITY NE S: Diskvalifikován

  499. AGILITY S: 1/17, 37.58 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  500. JUMPING NE S: 4/19, 34.5 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  501. JUMPING S: 10/17, 34.25 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  502. ZKOUSKA NE SA2: 1/6, 36.39 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  503. ZKOUSKA SA2: Diskvalifikován

  504. Sviadnov - VOSA CUP 2012 - III, 10. 03. 2012 - 11. 03. 2012

  505. Ne - Agility S: 2/10, 45.25 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  506. Ne - Jumping S: Diskvalifikován

  507. Ne - Zkoušky SA2: 2/7, 50.44 s, 9.44 tr. b., 3.43 m/s

  508. So - Agility S: Diskvalifikován

  509. So - Jumping S: 1/14, 30.06 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  510. So - Zkoušky SA2: Diskvalifikován

  511. Sviadnov - VOSA CUP 2012 - I, 14. 01. 2012 - 15. 01. 2012

  512. Neděle - Agility S: Diskvalifikován

  513. Neděle - Jumping S: Diskvalifikován

  514. Neděle - Zkouška SA2: Diskvalifikován

  515. Sobota - Agility S: 2/19, 43.53 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  516. Sobota - Jumping S: Diskvalifikován

  517. Sobota - Zkouška SA2: 1/8, 37.39 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  518. Hlučín - X. Podzimní Hopsinky, 22. 10. 2011 - 23. 10. 2011

  519. ne-AGILITY S: 6/29, 42.2 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  520. ne-JUMPING S: Diskvalifikován

  521. ne-zkouška SA1: 3/6, 30.18 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  522. so-AGILITY S: Diskvalifikován

  523. so-JUMPING S: Diskvalifikován

  524. so-zkouška SA1: Diskvalifikován

  525. Větřkovice - Moravskoslezský pohár III, 03. 09. 2011 - 04. 09. 2011

  526. Agility S: 5/12, 40.93 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  527. Agility S: Diskvalifikován

  528. Jumping S: Diskvalifikován

  529. Jumping S: Diskvalifikován

  530. Zkouška SA1: 2/4, 32.31 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  531. Zkoušky SA1: Diskvalifikován

  532. Šumperk Temenice - Miacis cup, 09. 07. 2011 - 10. 07. 2011

  533. Agility II. S: Diskvalifikován

  534. Agility S: 1/17, 36.05 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  535. Jumping II. S: Diskvalifikován

  536. Jumping S: Diskvalifikován

  537. Zkoušky II. SA1: Diskvalifikován

  538. Zkoušky SA1: Diskvalifikován

  539. Větřkovice - Moravskoslezský pohár II, 25. 06. 2011 - 26. 06. 2011

  540. Agility 1 S: Diskvalifikován

  541. Agility 2 S: Diskvalifikován

  542. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  543. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  544. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  545. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  546. Ostrava - Třebovice - Závody agility, 19. 06. 2011

  547. Zkouška II. SA1: Diskvalifikován

  548. Zkouška I. SA1: 3/8, 29.37 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  549. Větřkovice - Moravskoslezský pohár I, 28. 05. 2011 - 29. 05. 2011

  550. Agility S: 5/16, 33.59 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  551. Agility S: Diskvalifikován

  552. Jumping S: 1/17, 30.16 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  553. Jumping S: Diskvalifikován

  554. Zkoušky SA1: 2/4, 28.75 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  555. Zkoušky SA1: 3/7, 31.78 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  556. Praha - PVA Letňany - Mistrovství republiky belgických ovčáků,šeltií, pudlů, kokršpanělů a malých kontinentálních španělů. CACAg, 14. 05. 2011 - 15. 05. 2011

  557. AGILITY 1: Diskvalifikován

  558. AGILITY 2: 11/28, 48.84 s, 15.0 tr. b., 3.11 m/s

  559. JUMPING 1: 7/30, 38.2 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  560. JUMPING 2: 5/28, 32.64 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  561. JUMPING 3: Diskvalifikován

  562. Ostrava-Třebovice - O nejlepšího Zónovkáře, 23. 04. 2011 - 24. 04. 2011

  563. 1. Jumping SA: 2/21, 33.15 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  564. 1. Open SA: Diskvalifikován

  565. 2. Jumping SA: 1/21, 31.99 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  566. 2. Open SA: Diskvalifikován

  567. 3. Open SA: Diskvalifikován

  568. 4. Open SA: Diskvalifikován

  569. Sviadnov - VOSA CUP 2011 - II, 12. 02. 2011 - 13. 02. 2011

  570. Vosacup 2011 - II: 9/20, 33.25 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  571. Vosacup 2011 - II: Diskvalifikován

  572. Vosacup 2011 - II: Diskvalifikován

  573. Vosacup 2011 - II: Diskvalifikován

  574. Vosacup 2011 - II: Diskvalifikován

  575. Vosacup 2011 - II: Diskvalifikován

  576. Sviadnov - VOSA CUP 2011 - I, 15. 01. 2011 - 16. 01. 2011

  577. Vosacup 2011 - I: 3/7, 35.16 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  578. Vosacup 2011 - I: 5/12, 41.37 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  579. Vosacup 2011 - I: Diskvalifikován

  580. Vosacup 2011 - I: Diskvalifikován

  581. Vosacup 2011 - I: Diskvalifikován

  582. Vosacup 2011 - I: Diskvalifikován

  583. Hlučín - IX. Podzimní Hopsinky, 23. 10. 2010 - 24. 10. 2010

  584. AGILITY: 5/26, 43.9 s, 5.0 tr. b., 3.58 m/s

  585. AGILITY: Diskvalifikován

  586. JUMPING: Diskvalifikován

  587. JUMPING: Diskvalifikován

  588. SA1: 1/7, 25.52 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  589. SA1: Diskvalifikován

  590. Brno - Podzimní Brno, 16. 10. 2010 - 17. 10. 2010

  591. AGILITY: Diskvalifikován

  592. AGILITY: Diskvalifikován

  593. JUMPING 1: Diskvalifikován

  594. JUMPING 1: Diskvalifikován

  595. JUMPING 2: 9/14, 46.24 s, 20.24 tr. b., 3.2 m/s

  596. JUMPING 2: Diskvalifikován

  597. SA1: 2/7, 40.74 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  598. SA1: 5/5, 39.34 s, 10.0 tr. b., 3.71 m/s