Cz En

035610

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Alžběta Štěpánková

Pes

  1. Panter Blade Black Fitmin, Border kolie

Výsledky

  1. Olomouc Nové Sady - Jarní Psí Hrátky Olomouc, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  2. Agility Ne L: 5/20, 43.73 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  3. Agility So L: Diskvalifikován

  4. Jumping Ne L: Diskvalifikován

  5. Jumping So L: Diskvalifikován

  6. Zkouška Ne LA2: Diskvalifikován

  7. Zkouška So LA2: 6/15, 38.09 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  8. Frenštát pod Radhoštěm - Rainbow Race - 2. kolo QZ dospělých, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  9. Agility Open I.: 30/91, 40.55 s, 15.0 tr. b., 4.88 m/s

  10. Agility Open II.: Diskvalifikován

  11. Jumping Open I.: 28/91, 33.44 s, 15.0 tr. b., 4.81 m/s

  12. Jumping Open II.: 21/61, 34.49 s, 5.49 tr. b., 4.44 m/s

  13. Jumping Open III: Diskvalifikován

  14. Děčín - DogFriends kvalifikačky 2014 - 1. QZ dospělých, 26. 04. 2014 - 27. 04. 2014

  15. Agility 1: 29/122, 37.78 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  16. Agility 2: Diskvalifikován

  17. Finále: 5/19, 34.59 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  18. Jumping 1: Diskvalifikován

  19. Jumping 2: 7/117, 39.49 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  20. Zkouška: Diskvalifikován

  21. Olomouc Nové Sady - Agility závody, 29. 03. 2014 - 30. 03. 2014

  22. agility ne L: 3/39, 39.12 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  23. agility so L: 7/37, 43.21 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  24. jumping ne L: 5/40, 33.86 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  25. jumping so L: Diskvalifikován

  26. zkouška A2 LA2: 7/17, 41.85 s, 10.0 tr. b., 3.51 m/s

  27. zkouška ne LA2: Diskvalifikován

  28. Hradec Králové - Jarní dvojzkoušky 2014, 08. 03. 2014

  29. LA2: Diskvalifikován

  30. LA2 I.: 8/31, 41.77 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  31. Havlovice - OPSION 031/ 3+2 zkoušky, 24. 08. 2013 - 25. 08. 2013

  32. So-1: Diskvalifikován

  33. So-2: 4/22, 34.04 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  34. So-3: 1/22, 38.7 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  35. Prostějov - Skok za skokem VI, 17. 08. 2013 - 18. 08. 2013

  36. Agility 17.8.2013 L: 6/33, 45.53 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  37. Agility 18.8.2013 L: Diskvalifikován

  38. Jumping 17.8.2013 L: Diskvalifikován

  39. Jumping 18.8.2013 L: Diskvalifikován

  40. Zkouška 17.8.2013 LA2: 5/13, 45.81 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  41. Zkouška 18.8.2013 LA2: Diskvalifikován

  42. Žamberk - O pohár Fitmin, 03. 08. 2013

  43. AGILITY: Diskvalifikován

  44. JUMPING LA2: 1/12, 26.85 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  45. LA2: Diskvalifikován

  46. Strážnice - MR Klubu Border Collií 2013, 07. 06. 2013 - 09. 06. 2013

  47. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Agility 2.kolo: Diskvalifikován

  48. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Jumping 1.kolo: Diskvalifikován

  49. Power a Speed - Hra A2/A3: 8/100, 22.69 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  50. Speciální závod - 1.kolo - Jumping: Diskvalifikován

  51. Speciální závod - 2.kolo - Agility: Diskvalifikován

  52. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  53. Česká Třebová - Fitmin Cup - Podhorka, 01. 07. 2012

  54. Agility: Diskvalifikován

  55. Jumping: Diskvalifikován

  56. Zkouška: Diskvalifikován

  57. Rychnov nad Kněžnou - Rychnovský Rarášek, 02. 06. 2012

  58. AGILITY: Diskvalifikován

  59. JUMPING: 1/32, 31.97 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  60. LA2: Diskvalifikován

  61. Hradec Králové - Podzim 2011, 15. 10. 2011

  62. AGILITY: Diskvalifikován

  63. JUMPING: Diskvalifikován

  64. LA2: Diskvalifikován

  65. Praha Kyje - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 17. 09. 2011 - 18. 09. 2011

  66. Agility Junioři L: 7/27, 37.36 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  67. Jumping Junioři L: Diskvalifikován

  68. Rychnov nad Kněžnou - Rychnovský rarášek, 18. 06. 2011

  69. AGILITY: 1/33, 35.01 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  70. JUMPING: 2/33, 36.11 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  71. LA2: Diskvalifikován

  72. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY 5, 14. 05. 2011 - 15. 05. 2011

  73. Jumping Large: 6/18, 43.7 s, 6.7 tr. b., 3.89 m/s

  74. Jumping Large: Diskvalifikován

  75. LA1: 1/6, 29.43 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  76. LA1: 3/10, 31.49 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  77. LA1-2: 6/10, 34.7 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  78. LA1-2: Diskvalifikován

  79. Praha Kyje - Kvalifikační závod pro reprezentaci mládeže na European Open Junior, 23. 04. 2011 - 24. 04. 2011

  80. Agility 1 Large junioři: Diskvalifikován

  81. Agility 2 Large junioři: Diskvalifikován

  82. Agility 3 Large junioři: Diskvalifikován

  83. Agility 4 Large junioři: Diskvalifikován

  84. Jumping 1 Large junioři: Diskvalifikován

  85. Jumping 2 Large junioři: Diskvalifikován

  86. Sekvence 1 Large junioři: Diskvalifikován

  87. Sekvence 2 Large junioři: Diskvalifikován

  88. Praha - Kyje - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky - II., 10. 04. 2011

  89. Agility LA1: 1/27, 26.92 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  90. Agility LA1 - 2.: 7/27, 35.02 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  91. Praha - Kyje - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky I., 09. 04. 2011

  92. Agility LA1: 7/29, 33.11 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  93. Agility LA1 - 2.: 2/30, 31.49 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  94. Hradec Králové - OPSION 016, 19. 03. 2011 - 20. 03. 2011

  95. So-Agility L: 8/56, 35.78 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  96. So-Jumping L: Diskvalifikován

  97. So-Zkouška LA1: 1/13, 35.5 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s