Cz En

049510

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kristyna Šonská

Pes

  1. Jessie, Jack Russell Teriér

Výsledky

  1. Děčín - Májový pohár a I. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2018

  2. Agility_: 10/24, 40.46 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  3. Jumping_: Diskvalifikován

  4. Zkouška - SA3: 3/13, 42.2 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  5. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  6. I Agility Open: Diskvalifikován

  7. II Agility Open: Diskvalifikován

  8. II Jumping Open: 12/73, 34.9 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  9. I Jumping Open: Diskvalifikován

  10. Děčín - O Pohár města Děčína, 28. 09. 2017

  11. Agility S: 3/33, 40.74 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  12. Jumping S: 6/33, 33.11 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  13. Zkouška - SA3: Diskvalifikován

  14. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  15. Agility Ju: 5/35, 44.87 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  16. Agility Squads: 6/59, 41.09 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  17. Hra Ju: 9/36, 36.87 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  18. Jumping Ju: 4/35, 45.53 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  19. Jumping Squads: 12/59, 37.45 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  20. Louny - Závod při LVT Louny, MR špiců, 05. 08. 2017

  21. Agility S: 11/23, 35.97 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  22. Jumping S: 5/23, 39.41 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  23. Zkouska SA3: 2/10, 43.46 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  24. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  25. Agility - Ne: Diskvalifikován

  26. Agility - So: 25/71, 45.52 s, 14.52 tr. b., 3.58 m/s

  27. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  28. Jumping - So: 21/72, 32.24 s, 1.24 tr. b., 4.0 m/s

  29. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  30. QA4 agility: Diskvalifikován

  31. QA5 agility: Diskvalifikován

  32. QA6 agility: Diskvalifikován

  33. QJ4 jumping: 21/55, 32.96 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  34. QJ5 jumping: 17/53, 37.26 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  35. QJ6 jumping: 24/50, 33.48 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  36. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  37. QA1 agility: 22/67, 46.69 s, 7.69 tr. b., 4.07 m/s

  38. QA2 agility: 20/64, 47.01 s, 2.01 tr. b., 4.19 m/s

  39. QA3 agility: 15/68, 44.57 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  40. QJ1 jumping: 28/68, 46.66 s, 7.66 tr. b., 3.62 m/s

  41. QJ2 jumping: 21/69, 36.02 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  42. QJ3 jumping: 19/66, 40.65 s, 2.65 tr. b., 3.99 m/s

  43. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  44. Agility 1 Ju: 10/22, 47.33 s, 5.83 tr. b., 4.01 m/s

  45. Agility 2 Ju: Diskvalifikován

  46. Agility 3 Ju: 7/22, 45.0 s, 1.57 tr. b., 4.36 m/s

  47. Agility 4 Ju: 12/20, 41.97 s, 12.02 tr. b., 4.05 m/s

  48. Jumping 1 Ju: 7/22, 32.66 s, 1.2 tr. b., 4.56 m/s

  49. Jumping 2 Ju: Diskvalifikován

  50. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  51. Agility 1: 20/78, 47.92 s, 5.92 tr. b., 4.17 m/s

  52. Agility 2: 14/78, 44.25 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  53. Jumping 1: Diskvalifikován

  54. Jumping 2: 17/78, 40.5 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  55. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  56. Agility Trial I: Diskvalifikován

  57. Jumping Trial I: 8/18, 36.91 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  58. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  59. 1. ZK SA3: 6/15, 46.72 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  60. 2. ZK SA3: Diskvalifikován

  61. Junioři - finále S: Diskvalifikován

  62. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  63. 1. ZK SA3: Diskvalifikován

  64. 2. ZK SA3: Diskvalifikován

  65. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  66. Agility družstva: 7/48, 39.7 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  67. Agility - junioři: 2/30, 42.22 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  68. Jumping družstva: 10/48, 32.48 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  69. Jumping - junioři: 8/30, 35.37 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  70. Mladá Boleslav - Apple Cup, Mistrovství teriérů, 11. 09. 2016

  71. Agility S: Diskvalifikován

  72. Jumping S: 10/45, 33.32 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  73. Teriéři agility S: Diskvalifikován

  74. Teriéři jumping S: 8/33, 33.32 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  75. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  76. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  77. Agility družstva: 13/60, 43.05 s, 0.05 tr. b., 4.0 m/s

  78. Agility jednotlivci: 32/59, 47.15 s, 12.15 tr. b., 3.88 m/s

  79. Jumping družstva: 28/60, 33.01 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  80. Jumping jednotlivci: 28/59, 31.49 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  81. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  82. QA5 Agility: Diskvalifikován

  83. QJ5 Jumping: 17/96, 33.69 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  84. Mladá Boleslav - May Cup, juniorský speciál, 28. 05. 2016

  85. A3 SA3: 2/8, 45.17 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  86. Agility S: Diskvalifikován

  87. Jumping S: 3/21, 36.41 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  88. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  89. QA3 Agility: 35/100, 45.46 s, 7.46 tr. b., 3.78 m/s

  90. QA4 Agility: Diskvalifikován

  91. QJ3 Jumping: 32/101, 36.96 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  92. QJ4 Jumping: 22/102, 35.71 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  93. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  94. J Agility 1: 3/23, 40.82 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  95. J Agility 2: 5/22, 35.75 s, 2.3 tr. b., 4.22 m/s

  96. J Agility 3: 13/23, 41.79 s, 11.47 tr. b., 4.36 m/s

  97. J Agility 4: 3/22, 43.31 s, 1.85 tr. b., 4.34 m/s

  98. J Jumping 1: 5/23, 36.92 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  99. J Jumping 2: Diskvalifikován

  100. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  101. QA1 Agility: 22/113, 50.58 s, 0.58 tr. b., 3.95 m/s

  102. QA2 Agility: Diskvalifikován

  103. QJ1 Jumping: 21/116, 38.23 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  104. QJ2 Jumping: 30/109, 35.82 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  105. Terezín - Terezínský zimní pohár 6. kolo - 2. ročník, 27. 03. 2016

  106. 1. ZK SA3: 4/10, 44.38 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  107. 2. ZK SA3: 2/9, 48.41 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  108. Junioři S: Diskvalifikován

  109. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  110. 1. ZK SA3: Diskvalifikován

  111. 2. ZK SA3: 4/17, 42.26 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  112. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  113. 1. ZK SA3: 3/16, 42.71 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  114. 2. ZK SA3: 5/16, 48.23 s, 1.23 tr. b., 3.67 m/s

  115. Slaný - TOP CUP INDOOR, 18. 10. 2015

  116. A3 (Top Cup) Small: Diskvalifikován

  117. Agility Open (TopCup) Small: 3/24, 41.82 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  118. TOP CUP Finále Small: 1/13, 45.24 s, 8.24 tr. b., 3.91 m/s

  119. Zkouška SA3: 3/11, 48.44 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  120. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  121. Agility: 5/58, 38.48 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  122. Agility - J: Diskvalifikován

  123. Jumping: 9/58, 30.47 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  124. Jumping - J: 25/42, 40.03 s, 9.03 tr. b., 3.67 m/s

  125. Málkov u Chomutova - DUFLEX Be Happy Cup II. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 12. 09. 2015 - 13. 09. 2015

  126. Agility Ne: 8/34, 43.67 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  127. Agility So: 5/35, 33.61 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  128. Jumping Ne: 19/35, 32.04 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  129. Jumping So: 6/36, 36.52 s, 5.0 tr. b., 3.64 m/s

  130. ZkA Ne: 2/19, 41.34 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  131. ZkA So: Diskvalifikován

  132. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky III, 30. 08. 2015

  133. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  134. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  135. Louny - Závod při LVT Louny, Mistrovství republiky KCHK, 08. 08. 2015

  136. Agility S: 6/22, 38.76 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  137. Jumping S: 5/27, 38.66 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  138. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  139. Rožnov pod Radhoštěm - European Open Junior, 10. 07. 2015 - 12. 07. 2015

  140. Agility Individual J: 27/85, 46.5 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  141. Agility Squads: Diskvalifikován

  142. Jumping Individual J: 13/87, 32.84 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  143. Jumping Squads: 50/191, 33.86 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  144. Lukášov - ČMKU Junior Open 2015, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  145. Agility I: 4/7, 39.97 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  146. Agility II: 1/7, 39.89 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  147. Agility Open: 10/18, 52.87 s, 15.0 tr. b., 3.25 m/s

  148. Jumping Open: 7/16, 34.21 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  149. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  150. Agility 1: 8/98, 42.5 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  151. Agility 2: 24/96, 43.5 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  152. Jumping 1: Diskvalifikován

  153. Jumping 2: 35/97, 37.84 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  154. Praha Kyje - Kvalifikační závod juniorů, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  155. Agility III - Small - Junioři: 10/36, 44.76 s, 7.76 tr. b., 3.64 m/s

  156. Agility II - Small - Junioři: Diskvalifikován

  157. Agility I - Small - Junioři: 1/36, 36.64 s, 3.64 tr. b., 4.34 m/s

  158. Agility IV - Small - Junioři: 5/35, 42.61 s, 3.61 tr. b., 4.06 m/s

  159. Jumping II - Small - Junioři: 4/36, 35.64 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  160. Jumping I - Small - Junioři: 5/36, 30.61 s, 0.61 tr. b., 4.74 m/s

  161. Sekvence II - SMALL - JUNIOŘI: 2/11, 24.66 s, 0.66 tr. b., 4.01 m/s

  162. SEKVENCE - Small: Diskvalifikován

  163. Terezín - Terezínský zimní pohár 7- FINÁLE - 1. ročník, 12. 04. 2015

  164. 1. ZK SA3: 2/8, 44.5 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  165. 2. ZK SA3: Diskvalifikován

  166. 3. ZK SA3: 3/8, 44.44 s, 6.44 tr. b., 3.67 m/s

  167. Junioři S: 3/4, 47.0 s, 5.0 tr. b., 3.74 m/s

  168. Terezín - Terezínský zimní pohár 6 - 1. ročník, 29. 03. 2015

  169. 1. ZK SA3: 10/18, 38.97 s, 11.97 tr. b., 3.72 m/s

  170. 2. ZK SA3: Diskvalifikován

  171. Junioři S: 2/8, 39.62 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  172. Terezín - Terezínský zimní pohár 5 - 1. ročník, 01. 03. 2015

  173. 1. ZK SA3: 5/19, 46.06 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  174. 2. ZK SA3: 5/19, 50.01 s, 20.01 tr. b., 3.6 m/s

  175. Junioři jump S: 2/5, 30.47 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  176. Terezín - Terezínský zimní pohár 4 - 1. ročník, 01. 02. 2015

  177. 1.ZK SA3: 2/15, 44.32 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  178. 2.ZK SA3: 3/15, 43.88 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  179. Juniorský běh - 4. kolo S: 1/8, 34.84 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  180. Terezín - Terezínský zimní pohár 2 - 1. ročník, 16. 11. 2014

  181. 1.ZK SA3: 7/15, 50.65 s, 7.65 tr. b., 3.46 m/s

  182. 2.ZK SA3: 2/15, 46.54 s, 0.0 tr. b., 3.65 m/s

  183. Junioři 2. kolo S: 3/8, 52.94 s, 5.0 tr. b., 3.48 m/s

  184. Terezín - Terezínský zimní pohár 1 - 1. ročník, 19. 10. 2014

  185. Junioři SMALL S: 4/7, 31.19 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  186. SA2 - 1. zk SA2: 1/12, 38.85 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  187. SA2 - 2. zk SA2: 1/12, 41.25 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  188. Píšťany - Profine Be Happy Cup :-) + IV. Šampionát Australských kelpií a welsh corgi 2014, 13. 09. 2014

  189. Agility: 8/23, 41.3 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  190. Jumping: 3/23, 31.95 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  191. ZkA: 4/7, 40.43 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  192. Píšťany, okr. Litoměřice - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 06. 09. 2014 - 07. 09. 2014

  193. Agility jednotlivci: 16/30, 45.06 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  194. Družstva - Agility: Diskvalifikován

  195. Družstva - Jumping: 6/43, 33.45 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  196. Jumping jednotlivci: Diskvalifikován

  197. Dobříš - CACIT Dobříš - 2. AUSSIE CUP, 1. MOTÝLÍ speciál a 1. speciál pro STŘEDNÍ VĚK, 19. 07. 2014 - 20. 07. 2014

  198. Dobříš: 2/31, 40.7 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  199. Dobříš: 4/30, 42.73 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  200. Dobříš: 8/33, 47.25 s, 6.25 tr. b., 4.17 m/s

  201. Dobříš: Diskvalifikován

  202. Dobříš: Diskvalifikován

  203. Lukášov - ČMKU Junior Open 2014, 14. 06. 2014 - 15. 06. 2014

  204. Agilty junioři: Diskvalifikován

  205. Jumping junioři: 2/10, 45.41 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  206. Heroltice u Tišnova - Kvalifikační závod juniorů pro EOJ 2014, 17. 05. 2014 - 18. 05. 2014

  207. Junioři Agility 1: 5/16, 42.97 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  208. Junioři Agility 2: Diskvalifikován

  209. Junioři Agility 3: Diskvalifikován

  210. Junioři Agility 4: 4/16, 38.57 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  211. Junioři Jumping 1: 3/16, 35.52 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  212. Junioři Jumping 2: 12/16, 45.36 s, 11.86 tr. b., 3.55 m/s

  213. Praha - Velká jarní cena, Mistrovství republiky toyů, MR kříženců a psů bez PP, 03. 05. 2014 - 04. 05. 2014

  214. Agility Open S: 15/26, 48.21 s, 10.0 tr. b., 3.63 m/s

  215. Jumping Open S: 8/26, 37.07 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  216. MR Agility kříženců a psů bez PP S: 3/17, 43.91 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  217. Zkoušky Agility SA2: 1/8, 41.68 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  218. Praha - Horní Počernice - 32. Dvojzkoušky, 19. 04. 2014

  219. Horní Počernice, 1. běh: 1/16, 39.87 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  220. Horní Počernice, 2. běh: 5/16, 49.42 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  221. Chrastava - DVOJZKOUŠKY AGILITY, 17. 11. 2013

  222. 1. Zkouška: Diskvalifikován

  223. 2. Zkouška: Diskvalifikován

  224. Praha - Horní Počernice - 1. OPEL CUP, 22. 09. 2013

  225. Opel Cup, Horní Počernice, 1. běh Agility: 1/22, 33.91 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  226. Opel Cup, Horní Počernice, 1. běh Jumping: Diskvalifikován

  227. Opel Cup, Horní Počernice, 2. běh Agility: 1/21, 33.94 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  228. Opel Cup, Horní Počernice, 2. běh Jumping: Diskvalifikován

  229. Kroměříž - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility 2013, 07. 09. 2013 - 08. 09. 2013

  230. DĚTI - Agility: 2/20, 39.15 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  231. DĚTI - Jumping: 13/20, 36.85 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  232. DĚTI - Left or Right: 4/19, 35.7 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  233. Ostrava - Agility juniors 2013, 17. 08. 2013 - 18. 08. 2013

  234. Agility KIDS: 8/11, 31.93 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  235. Agility squads/družstva: Diskvalifikován

  236. Jumping KIDS: 2/11, 34.47 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  237. Jumping squads/družstva: 10/34, 29.29 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  238. Jablonec n. N. - Lukášov - ČMKU Junior Open 2013, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  239. Agility Děti S: 1/5, 37.1 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  240. Jumping Děti S: 3/5, 32.98 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  241. Praha - Horní Počernice - 6. Májová cena a 1. Pražský pohár dětí a mládeže (2. kolo), 08. 05. 2013

  242. Májová cena, Horní Počernice, Agility: 2/11, 45.68 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  243. Májová cena, Horní Počernice, Agility: 8/26, 43.47 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  244. Májová cena, Horní Počernice, Agility: Diskvalifikován

  245. Praha - Velká Chuchle - 6. Jarní cena a 1. Pražský pohár dětí a mládeže (1. kolo), 05. 05. 2013

  246. Jarní cena, Chuchle, Agility: 1/11, 41.08 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  247. Jarní cena, Chuchle, Agility: 5/26, 39.89 s, 5.0 tr. b., 3.61 m/s

  248. Jarní cena, Chuchle, Agility: Diskvalifikován

  249. Praha - Kyje - Kvalifikační závod pro reprezentaci mládeže na European Open Junior, 20. 04. 2013 - 21. 04. 2013

  250. Agility 1 S: 3/8, 37.57 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  251. Agility 2 S: 3/8, 38.04 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  252. Agility 3 S: 5/8, 35.28 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  253. Agility 4 S: 2/8, 36.28 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  254. Jumping 1 S: 3/8, 32.61 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  255. Jumping 2 S: 2/8, 27.83 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  256. Sekvence 1 S: Diskvalifikován

  257. Sekvence 2 S: 6/8, 30.0 s, 6.0 tr. b., 4.0 m/s

  258. Ratenice - Dvojzkoušky "O Ratenickou Blechu" PLNO, 06. 04. 2013

  259. 1. zkouška SA2: 3/9, 47.55 s, 5.0 tr. b., 3.58 m/s

  260. 2. zkouška SA2: 5/9, 46.59 s, 2.59 tr. b., 3.39 m/s

  261. Horní Počernice - 23. Dvojzkoušky, 21. 10. 2012

  262. 23. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 1: 5/21, 41.84 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  263. 23. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 2: Diskvalifikován

  264. Píšťany - Dvojzkoušky – Porta Bohemica, 28. 09. 2012

  265. Zka1: 1/14, 38.42 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  266. Zka2: Diskvalifikován

  267. Píšťany, okr. Litoměřice - Mistrovství české republiky mládeže v agility 2012, 08. 09. 2012 - 09. 09. 2012

  268. Agility jednotlivci: 1/14, 38.92 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  269. Družstva - Agility: 15/44, 51.36 s, 5.0 tr. b., 3.45 m/s

  270. Hra: 1/13, 29.5 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  271. Jumping jednotlivci: Diskvalifikován

  272. Jablonec nad Nisou - Lukášov - ČMKU Junior Open 2012, 15. 06. 2012 - 16. 06. 2012

  273. Agility Open - děti S: Diskvalifikován

  274. Jumping Open - děti S: 3/6, 38.56 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  275. Jumping Open - děti S: Diskvalifikován

  276. Zkouška Agility - děti SA1: 1/3, 35.48 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  277. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Superpes, 20. 05. 2012

  278. 1.SA1: 1/13, 36.38 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  279. 2.SA1: 1/13, 41.9 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  280. Praha - Kyje - Kvalifikační závod pro reprezentaci mládeže na European Open Junior, 05. 05. 2012 - 06. 05. 2012

  281. Agility 1 Small Děti: 1/14, 40.72 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  282. Agility 2 Small Děti: Diskvalifikován

  283. Agility 3 Small Děti: 3/14, 38.82 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  284. Agility 4 Small Děti: Diskvalifikován

  285. Jumping 1 Small Děti: 7/14, 35.87 s, 8.87 tr. b., 4.18 m/s

  286. Jumping 2 Small Děti: 9/14, 39.64 s, 7.64 tr. b., 4.29 m/s

  287. Sekvence 1 Děti Small: Diskvalifikován

  288. Sekvence 2 Děti Small: Diskvalifikován

  289. Svojetice - 21. Dvojzkoušky, 17. 03. 2012

  290. 21. dvojzkousky, Svojetice, beh 1: 3/28, 36.19 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  291. 21. dvojzkousky, Svojetice, beh 2: Diskvalifikován

  292. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze (3. ročník), 11. 03. 2012

  293. Dědovo agility S: Diskvalifikován

  294. Dědův jumping S: Diskvalifikován

  295. Postřižinské zkoušky SA1: 1/15, 39.14 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  296. Lysá nad Labem - Superpes 2011 + Bull Cup + Pohár NO, 14. 05. 2011

  297. AGILITY: 11/29, 45.17 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  298. JUMPING: 13/29, 51.33 s, 23.33 tr. b., 3.45 m/s

  299. SA1: 6/15, 36.67 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  300. Praha Kyje - Kvalifikační závod pro reprezentaci mládeže na European Open Junior, 23. 04. 2011 - 24. 04. 2011

  301. Agility 1 Small děti: 1/7, 38.47 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  302. Agility 2 Small děti: 6/7, 41.84 s, 10.0 tr. b., 3.59 m/s

  303. Agility 3 Small děti: 2/7, 51.2 s, 5.0 tr. b., 3.5 m/s

  304. Agility 4 Small děti: 2/7, 45.97 s, 5.97 tr. b., 3.44 m/s

  305. Jumping 1 Small děti: 1/7, 36.17 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  306. Jumping 2 Small děti: 4/7, 35.79 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  307. Sekvence 1 Small děti: Diskvalifikován

  308. Sekvence 2 Small děti: Diskvalifikován

  309. Řitka - Zkoušky, 11. 03. 2011

  310. SA1: Diskvalifikován

  311. SA1_II: Diskvalifikován

  312. Řitka - Zkoušky, 25. 02. 2011

  313. SA1: Diskvalifikován

  314. SA1_II: Diskvalifikován

  315. Ústí nad Labem - Dvoje zkoušky, 13. 02. 2011

  316. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  317. 2. zkouška SA1: 5/7, 41.89 s, 10.0 tr. b., 3.15 m/s