Cz En

038410

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Michaela Nováková, ZKO Pňov

    Člen KA

Pes

  1. Čikita, Kříženec

Výsledky

  1. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  2. ZkA. II. MA2: 4/8, 56.31 s, 17.31 tr. b., 2.91 m/s

  3. ZkA. I. MA2: 3/8, 50.61 s, 7.61 tr. b., 3.02 m/s

  4. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  5. Zk.A II. MA2: 4/11, 58.72 s, 15.72 tr. b., 2.84 m/s

  6. ZkA. I. MA2: 4/11, 58.74 s, 12.74 tr. b., 3.03 m/s

  7. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  8. II. Packa MA2: 12/16, 59.63 s, 11.63 tr. b., 2.77 m/s

  9. I. Packa MA2: Diskvalifikován

  10. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  11. ZkA II. MA2: 7/12, 55.43 s, 12.43 tr. b., 2.9 m/s

  12. ZkA I. MA2: 8/12, 56.78 s, 18.78 tr. b., 2.82 m/s

  13. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 10. 12. 2017

  14. 1. zkouška MA2: 1/7, 52.74 s, 3.74 tr. b., 3.17 m/s

  15. 2. zkouška MA2: 4/7, 60.7 s, 5.7 tr. b., 3.1 m/s

  16. Ratenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP (pro všechna plemena), 25. 11. 2017

  17. Agility_: 4/22, 55.84 s, 8.84 tr. b., 3.04 m/s

  18. Jumping_: 9/22, 45.33 s, 14.33 tr. b., 2.98 m/s

  19. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  20. II. zkouška MA2: 3/12, 48.84 s, 6.84 tr. b., 3.32 m/s

  21. I. zkouška MA2: 2/12, 50.96 s, 2.96 tr. b., 3.38 m/s

  22. Pňov - Předhradí - 6. Pňovské dvojzkoušky, 14. 10. 2017

  23. 1.zkouška MA2: 2/10, 54.15 s, 11.15 tr. b., 2.88 m/s

  24. 2.zkouška MA2: 4/10, 53.15 s, 9.15 tr. b., 3.01 m/s

  25. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 14. ročník a Speciál BŠO v agility 10. ročník a MR šiperek v agility 5. ročník, 30. 09. 2017

  26. Agility M: 9/17, 58.05 s, 13.05 tr. b., 3.1 m/s

  27. Jumping M: 9/17, 43.19 s, 2.19 tr. b., 3.45 m/s

  28. Zkoušky MA2: 3/9, 50.61 s, 3.61 tr. b., 3.36 m/s

  29. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 28. 09. 2017

  30. 1. Zka - MA2: 4/10, 62.05 s, 21.05 tr. b., 2.93 m/s

  31. 2. Zka - MA2: Diskvalifikován

  32. Praha - Uhříněves - Pesopark Agi-Trio, 27. 08. 2017

  33. A2 1.běh MA2: Diskvalifikován

  34. A2 2. běh MA2: 5/7, 67.07 s, 19.07 tr. b., 2.83 m/s

  35. A2 3. běh MA2: 5/7, 64.56 s, 13.56 tr. b., 2.54 m/s

  36. Městec Králové - 1. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 19. 08. 2017

  37. 1. zkouška MA2: 2/8, 45.87 s, 4.87 tr. b., 3.16 m/s

  38. 2. zkouška MA2: 4/8, 48.69 s, 6.69 tr. b., 3.04 m/s

  39. 3. zkouška MA2: Diskvalifikován

  40. Ratenice - Letní dvojzkoušky, 09. 07. 2017

  41. ZkA. I. MA2: 6/10, 69.01 s, 28.01 tr. b., 2.58 m/s

  42. ZkA. ll. MA2: 6/10, 70.69 s, 23.69 tr. b., 2.39 m/s

  43. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  44. III. zkouška MA2: 5/10, 65.19 s, 14.19 tr. b., 2.82 m/s

  45. II. zkouška MA2: 4/10, 55.96 s, 10.96 tr. b., 2.88 m/s

  46. I. zkouška MA2: 5/10, 54.75 s, 8.75 tr. b., 3.0 m/s

  47. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 03. 06. 2017

  48. Druhá zkouška MA2: 7/10, 65.39 s, 25.39 tr. b., 2.4 m/s

  49. První zkouška MA2: 4/10, 64.29 s, 25.29 tr. b., 2.41 m/s

  50. Pňov - Předhradí - 5. Pňovské dvojzkoušky, 13. 05. 2017

  51. 1.zkouška MA2: 2/10, 50.86 s, 5.86 tr. b., 3.19 m/s

  52. 2.zkouška MA2: 4/10, 59.52 s, 9.52 tr. b., 3.01 m/s

  53. Ratenice - Májový závod a MČR českých strakatých psů, 07. 05. 2017

  54. Agility open M: 2/9, 52.61 s, 0.61 tr. b., 3.29 m/s

  55. Jumping open M: 6/9, 51.63 s, 11.63 tr. b., 2.94 m/s

  56. ZkA. MA2: 5/7, 56.63 s, 5.63 tr. b., 2.97 m/s

  57. Praha - Štěrboholské mini dvojzkoušky II., 05. 05. 2017

  58. 1. Zka - MA2: 2/3, 53.9 s, 4.9 tr. b., 3.34 m/s

  59. 2. Zka - MA2: 1/3, 58.59 s, 11.59 tr. b., 3.0 m/s

  60. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  61. III. zkouška MA2: 3/8, 50.12 s, 12.12 tr. b., 2.73 m/s

  62. II. zkouška MA2: 5/8, 53.85 s, 14.85 tr. b., 2.93 m/s

  63. I. zkouška MA2: 4/8, 53.84 s, 1.84 tr. b., 3.34 m/s

  64. Beroun - Sky Dog Cup, 01. 04. 2017 - 02. 04. 2017

  65. AGILITY: Diskvalifikován

  66. JUMPING: 10/21, 78.01 s, 41.01 tr. b., 2.31 m/s

  67. MA2: 7/11, 72.95 s, 39.95 tr. b., 2.21 m/s

  68. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u Dědy Mráze, 26. 02. 2017

  69. 1. zkouška MA2: 1/9, 52.42 s, 0.0 tr. b., 3.55 m/s

  70. 2. zkouška MA2: 1/9, 46.42 s, 0.42 tr. b., 3.34 m/s

  71. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  72. ZkA. II. MA2: 4/9, 56.69 s, 11.69 tr. b., 3.02 m/s

  73. ZkA. I. MA2: 4/9, 53.1 s, 16.1 tr. b., 2.84 m/s

  74. Ratenice - Míšiny dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  75. ZkA II. MA2: 3/7, 65.53 s, 20.53 tr. b., 2.5 m/s

  76. ZkA I. MA2: 2/7, 62.27 s, 18.27 tr. b., 2.6 m/s

  77. Beroun - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2016

  78. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  79. 2. zkouška MA2: 6/9, 52.9 s, 12.9 tr. b., 2.87 m/s

  80. 3. zkouška MA2: 4/8, 70.76 s, 26.76 tr. b., 2.52 m/s

  81. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 26. 11. 2016

  82. ZkA II. MA2: 3/4, 55.82 s, 12.82 tr. b., 2.88 m/s

  83. ZkA I. MA2: Diskvalifikován

  84. Pňov - Předhradí - 4. Pňovské dvojzkoušky, 15. 10. 2016

  85. 1. zkouška MA2: 3/10, 46.98 s, 1.98 tr. b., 3.3 m/s

  86. 2. zkouška MA2: 3/10, 45.77 s, 7.77 tr. b., 3.02 m/s

  87. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 13.ročník a Speciál BŠO v agility 9.ročník, 01. 10. 2016

  88. Agility M: 11/18, 68.44 s, 12.44 tr. b., 2.7 m/s

  89. Jumping M: 7/18, 48.29 s, 5.29 tr. b., 3.21 m/s

  90. Zkoušky MA2: 4/8, 60.0 s, 13.0 tr. b., 2.8 m/s

  91. Praha - Horní Počernice - 45. Dvojzkoušky + 1 Praha - Pet center Extra, 27. 08. 2016

  92. Horní Počernice, 1. běh: 5/9, 59.1 s, 6.1 tr. b., 2.99 m/s

  93. Horní Počernice, 2. běh: 7/9, 69.03 s, 17.03 tr. b., 2.84 m/s

  94. Horní Počernice, 3. běh: 5/9, 74.91 s, 22.91 tr. b., 2.6 m/s

  95. Ratenice - Letní párty, 30. 07. 2016 - 31. 07. 2016

  96. Zk A II. MA2: 2/8, 64.42 s, 26.42 tr. b., 2.83 m/s

  97. Zk.A I. MA2: 3/8, 56.09 s, 17.09 tr. b., 2.96 m/s

  98. Málkov u Chomutova - TROJZKOUŠKY - Carneeval Cup 2016 - 2.díl / Samizdat Edition verse Beta 1.0, 02. 07. 2016

  99. Zka 1: 1/6, 61.99 s, 15.99 tr. b., 2.68 m/s

  100. Zka 2: 3/6, 64.13 s, 18.13 tr. b., 2.6 m/s

  101. Zka 3: 4/6, 68.03 s, 19.03 tr. b., 2.54 m/s

  102. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 28. 05. 2016

  103. 1. zkouška MA2: 5/12, 49.71 s, 7.71 tr. b., 2.96 m/s

  104. 2. zkouška MA2: 4/12, 49.67 s, 3.67 tr. b., 3.16 m/s

  105. Pňov - Předhradí - 3. Pňovské dvojzkoušky, 15. 05. 2016

  106. 1.zkouška MA2: 3/4, 48.8 s, 2.8 tr. b., 3.34 m/s

  107. 2.zkouška MA2: 2/4, 48.07 s, 10.07 tr. b., 2.83 m/s

  108. Kolín - AGI závod při WDSF "Holanďáků", 07. 05. 2016

  109. Agility: Diskvalifikován

  110. Jumping: Diskvalifikován

  111. ZkA: 3/5, 63.36 s, 17.36 tr. b., 2.84 m/s

  112. Ratenice - Dvojzkoušky "Čarodějnický rej", 30. 04. 2016

  113. ZkA. II. MA2: Diskvalifikován

  114. ZkA. I MA2: 3/3, 61.52 s, 15.52 tr. b., 2.84 m/s

  115. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár (speciál pro plemeno bearded collie), 10. 04. 2016

  116. Agility Open M: Diskvalifikován

  117. Jumping Open M: 4/15, 48.71 s, 3.71 tr. b., 3.26 m/s

  118. Zkoušky MA2: 2/6, 64.28 s, 8.28 tr. b., 2.99 m/s

  119. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u dědy Mráze, 27. 02. 2016

  120. 1. zkouška MA2: 4/8, 55.13 s, 9.13 tr. b., 3.17 m/s

  121. 2. zkouška MA2: 3/8, 50.11 s, 3.11 tr. b., 3.19 m/s

  122. Pňov - Předhradí - 2. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 17. 10. 2015

  123. 1.zkouška MA2: 2/8, 52.76 s, 12.76 tr. b., 2.96 m/s

  124. 2.zkouška MA2: 3/8, 52.16 s, 12.16 tr. b., 3.01 m/s

  125. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 12. ročník, Speciál BŠO v agility 8. ročník a MR šiperek v agility 3. ročník, 26. 09. 2015

  126. AGILITY M: 9/12, 68.96 s, 21.96 tr. b., 2.62 m/s

  127. JUMPING M: 5/12, 45.05 s, 6.05 tr. b., 3.02 m/s

  128. ZKOUŠKY MA2: 3/8, 54.13 s, 8.13 tr. b., 2.92 m/s

  129. Ratenice - O Ratenickou Blechu II., 20. 09. 2015

  130. Agility M: 5/16, 55.37 s, 1.37 tr. b., 3.23 m/s

  131. Jumping M: 10/15, 50.38 s, 12.38 tr. b., 2.78 m/s

  132. ZkA MA2: 2/6, 61.18 s, 11.18 tr. b., 2.96 m/s

  133. Řepčice, Velké Popovice - zkouška v rámci intenzivky, 27. 06. 2015

  134. Druhý běh MA2: 1/9, 50.34 s, 4.34 tr. b., 3.02 m/s

  135. První běh MA2: 3/9, 55.78 s, 12.78 tr. b., 2.96 m/s

  136. Pňov - Předhradí - 1. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 30. 05. 2015

  137. 1.zkouška MA2: 2/8, 51.84 s, 3.84 tr. b., 3.24 m/s

  138. 2.zkouška MA2: Diskvalifikován

  139. Kácov - „Kácovský tuplák“ 1, 16. 05. 2015

  140. JUMPING: 4/16, 47.51 s, 0.0 tr. b., 3.26 m/s

  141. MA2: 1/4, 60.98 s, 3.98 tr. b., 3.12 m/s

  142. ŠTAFETA MEDIUM: Diskvalifikován

  143. Lysá nad Labem - Superpes 2015, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  144. AGILITY: 9/15, 63.98 s, 24.98 tr. b., 2.91 m/s

  145. JUMPING: 7/15, 55.15 s, 13.15 tr. b., 3.1 m/s

  146. MA2: 2/5, 71.32 s, 26.32 tr. b., 2.79 m/s

  147. Ratenice - Morrisovy trojzkoušky II., 28. 02. 2015

  148. ZkA III. MA2: 5/5, 60.6 s, 5.6 tr. b., 2.89 m/s

  149. ZkA II. MA2: 2/5, 63.84 s, 8.84 tr. b., 2.84 m/s

  150. ZkA I MA2: 2/5, 57.71 s, 5.0 tr. b., 3.19 m/s

  151. Neveklov - Heroutice - 36. Dvojzkoušky + 1, 14. 02. 2015

  152. Heroutice, 1. běh: 1/6, 46.24 s, 2.24 tr. b., 3.11 m/s

  153. Heroutice, 2. běh: 5/6, 52.46 s, 9.46 tr. b., 2.92 m/s

  154. Heroutice, 3. běh: 2/6, 48.59 s, 7.59 tr. b., 2.8 m/s

  155. Ratenice - O Ratenickou Beranici III., 27. 12. 2014 - 28. 12. 2014

  156. ZkA II MA2 MA2: Diskvalifikován

  157. ZkA I MA2 MA2: 2/5, 53.96 s, 7.96 tr. b., 2.82 m/s

  158. ZkA NE II MA2 MA2: 2/5, 55.93 s, 18.93 tr. b., 2.81 m/s

  159. ZkA NE I MA2 MA2: 3/5, 58.0 s, 13.0 tr. b., 3.0 m/s

  160. ZkJ MA2 MA2: 2/5, 56.98 s, 10.98 tr. b., 2.98 m/s

  161. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 30. 11. 2014

  162. 1. zkouška MA2: 2/4, 52.15 s, 7.15 tr. b., 2.88 m/s

  163. 2. zkouška MA2: 2/5, 49.57 s, 6.57 tr. b., 2.9 m/s

  164. Praha 9 - Horní Počernice - 34. Dvojzkoušky, 11. 10. 2014

  165. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  166. Horní Počernice, 2. běh: 2/8, 53.92 s, 10.92 tr. b., 2.97 m/s

  167. Kácov - „Kácovský tuplák“ 2, 06. 09. 2014

  168. MA2 - 1: Diskvalifikován

  169. MA2 - 2: 3/5, 67.28 s, 25.28 tr. b., 2.35 m/s

  170. MA2 - 3: 3/5, 60.07 s, 25.07 tr. b., 2.45 m/s

  171. Ratenice - Letní párty - 5x zkoušky, 09. 08. 2014 - 10. 08. 2014

  172. 1 zkouška MA2: 1/5, 57.22 s, 5.22 tr. b., 3.22 m/s

  173. 2 zkouška MA2: 3/4, 66.03 s, 17.03 tr. b., 2.54 m/s

  174. Zkouška A2 - 1 MA2: Diskvalifikován

  175. Zkouška A2 - 2 MA2: 3/4, 57.93 s, 6.93 tr. b., 3.25 m/s

  176. Zkouška A2 - 3 MA2: 1/4, 74.41 s, 16.41 tr. b., 2.67 m/s

  177. Lysá nad Labem - Superpes 2014, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  178. Jumping - III. kvalifikační běh: 4/12, 50.11 s, 4.11 tr. b., 3.41 m/s

  179. ZkA 2: 5/6, 70.03 s, 21.03 tr. b., 2.7 m/s

  180. Praha - Horní Počernice - 32. Dvojzkoušky, 19. 04. 2014

  181. Horní Počernice, 1. běh: 2/8, 59.95 s, 16.95 tr. b., 2.9 m/s

  182. Horní Počernice, 2. běh: 5/7, 80.2 s, 32.2 tr. b., 2.39 m/s

  183. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 02. 03. 2014

  184. Agility M: 11/21, 65.82 s, 19.82 tr. b., 3.02 m/s

  185. Jumping M: 7/21, 58.75 s, 30.75 tr. b., 2.72 m/s

  186. Zkouška MA2: 3/8, 56.94 s, 13.94 tr. b., 2.9 m/s

  187. Praha - Horní Počernice - 28. Dvojzkoušky, 12. 10. 2013

  188. 28. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 1: 6/10, 49.35 s, 16.35 tr. b., 3.0 m/s

  189. 28. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 2: 6/10, 56.26 s, 7.26 tr. b., 2.97 m/s

  190. Havlovice - OPSION 031/ 3+2 zkoušky, 24. 08. 2013 - 25. 08. 2013

  191. Ne-1: 3/5, 62.2 s, 20.2 tr. b., 2.54 m/s

  192. Ne-2: 3/5, 70.36 s, 18.36 tr. b., 2.46 m/s

  193. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2013, 20. 07. 2013 - 21. 07. 2013

  194. SO - Acana Agility M: 6/7, 53.96 s, 12.96 tr. b., 2.97 m/s

  195. SO - Acana Jumping M: 5/7, 47.53 s, 8.53 tr. b., 3.41 m/s

  196. SO - Zkoušky MA2: 1/2, 57.48 s, 7.48 tr. b., 3.06 m/s

  197. Mladá Boleslav - Non-stop Dogwear Agility, 08. 06. 2013

  198. Agility: 11/17, 66.75 s, 23.75 tr. b., 2.47 m/s

  199. Jumping: 8/17, 54.05 s, 12.05 tr. b., 2.94 m/s

  200. Zka: 2/4, 63.57 s, 13.57 tr. b., 2.75 m/s

  201. Lysá nad Labem - Dvouzkoušky Superpes 2013 + Dvoujumping A0, 05. 05. 2013

  202. zkoušky 1 MA2: Diskvalifikován

  203. zkoušky 2 MA2: 7/9, 72.32 s, 14.32 tr. b., 2.65 m/s

  204. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 02. 12. 2012

  205. 1. zkouška MA2: 3/16, 60.89 s, 0.0 tr. b., 3.37 m/s

  206. 2. zkouška MA2: 1/16, 59.88 s, 2.88 tr. b., 3.06 m/s

  207. Kutná Hora - Emilův dvojskok - 2x zkoušky, 14. 10. 2012

  208. Zkouška 2 MA2: 4/11, 57.28 s, 9.28 tr. b., 3.06 m/s

  209. Zkouška MA2: 3/11, 52.35 s, 0.35 tr. b., 3.29 m/s

  210. Nymburk - Svatováclavské dvojzkoušky, 29. 09. 2012

  211. 1. zkouška MA2: 4/5, 60.4 s, 19.4 tr. b., 2.75 m/s

  212. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  213. Mladá Boleslav - Apple Cup VI + Mistrovství ČR Terrierů, 16. 09. 2012

  214. agility: 11/20, 59.24 s, 19.24 tr. b., 2.89 m/s

  215. jumping: 2/22, 48.23 s, 3.23 tr. b., 3.57 m/s

  216. zkouška A2: 4/9, 55.48 s, 8.48 tr. b., 2.97 m/s

  217. Havlovice - OPSION 027 / trojzkoušky, 26. 08. 2012

  218. 1. MA2: 3/10, 54.57 s, 0.0 tr. b., 3.1 m/s

  219. 2. MA2: 2/10, 55.63 s, 0.0 tr. b., 3.0 m/s

  220. 3. MA2: 2/10, 54.11 s, 1.11 tr. b., 3.12 m/s

  221. Nymburk - Nymburk Cup, 03. 06. 2012

  222. agility open medium M: 14/28, 61.0 s, 20.0 tr. b., 2.85 m/s

  223. jumping medium M: 14/28, 62.23 s, 17.23 tr. b., 2.78 m/s

  224. nymburské zkoušky MA2 MA2: 5/12, 55.32 s, 11.32 tr. b., 2.87 m/s

  225. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Superpes, 20. 05. 2012

  226. 1.MA2: 1/10, 55.88 s, 0.88 tr. b., 3.13 m/s

  227. 2.MA2: 5/10, 64.81 s, 14.81 tr. b., 2.7 m/s

  228. Mladá Boleslav - TENESCO May Cup III., 05. 05. 2012

  229. Agility Medium: Diskvalifikován

  230. Jumping Medium: 12/20, 64.3 s, 27.3 tr. b., 2.53 m/s

  231. MA2: 6/10, 62.62 s, 18.62 tr. b., 2.48 m/s

  232. Kutná Hora - Kutnohorský groš - CACAg + Mistrovství ČR Českých strakáčů, 22. 04. 2012

  233. Agility CACAg M: 7/14, 79.93 s, 48.93 tr. b., 2.5 m/s

  234. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  235. Jumping 2 CACAg M: 2/13, 54.64 s, 3.64 tr. b., 3.61 m/s

  236. Kladno - NONSTOP JAHODOVÁ PARTY SMALL + MEDIUM + VET, 28. 01. 2012 - 29. 01. 2012

  237. AGILITY-M: 6/19, 75.31 s, 23.31 tr. b., 2.24 m/s

  238. JUMPING-M: 10/23, 60.65 s, 19.65 tr. b., 2.97 m/s

  239. MA2: Diskvalifikován

  240. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup 2012 (1/4), 27. 11. 2011

  241. Zk 1: 2/4, 66.31 s, 14.31 tr. b., 2.56 m/s

  242. Zk 2: Diskvalifikován

  243. Lukov - České středohoří - Lukovská podzimní laťka 2011, 29. 10. 2011

  244. Zk 1: 3/8, 59.42 s, 5.0 tr. b., 2.89 m/s

  245. Zk 2: 4/8, 61.0 s, 7.0 tr. b., 2.95 m/s

  246. Havlovice - OPSION 020 / po finském semináři, 27. 08. 2011 - 28. 08. 2011

  247. So-Agility M: 7/11, 64.26 s, 23.26 tr. b., 2.46 m/s

  248. So-Jumping M: Diskvalifikován

  249. So-Zkouška MA2: Diskvalifikován

  250. Havlovice - OPSION 019 / 2x dvojzkoušky, 06. 08. 2011 - 07. 08. 2011

  251. So-Zkouška1 MA2: Diskvalifikován

  252. So-Zkouška2 MA2: Diskvalifikován

  253. Nymburk - AcanaCup Nymburk, 04. 06. 2011

  254. Agility open medium: 11/16, 65.32 s, 27.32 tr. b., 2.48 m/s

  255. Jumping medium: Diskvalifikován

  256. zkouška MA1: 4/9, 58.7 s, 3.7 tr. b., 2.66 m/s

  257. Hradec Králové - OPSION 014, 29. 01. 2011 - 30. 01. 2011

  258. Ne-Agility M: Diskvalifikován

  259. Ne-Jumping M: Diskvalifikován

  260. Ne-MA1 MA1: 3/4, 65.68 s, 16.68 tr. b., 2.31 m/s

  261. Praha Kyje - Podzimní dvojzkoušky, 28. 10. 2010

  262. Agility MA1: 4/12, 38.56 s, 0.0 tr. b., 3.42 m/s

  263. Agility MA1 - 2.: 7/12, 43.66 s, 5.0 tr. b., 3.02 m/s