Cz En

054810

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Eliška Kaletová, OSA Naura

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Azzaria Nyx od Čeníčka, Border kolie

Výsledky

  1. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VI - Trojzkoušky, 18. 07. 2020

  2. zkouška MLA3 1: 1/1, 39.84 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  3. zkouška MLA3 2: Diskvalifikován

  4. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  5. Agility I: 4/28, 44.82 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  6. Jumping I: 13/28, 39.47 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  7. Jumping II: 10/28, 42.72 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  8. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  9. TRIAL I.: 1/3, 40.97 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  10. TRIAL II.: 1/3, 45.56 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  11. Ostrava - Martinov - O pohár Naury V., 03. 08. 2019 - 04. 08. 2019

  12. Agility open ML: 2/4, 39.91 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  13. Jumping open ML: 4/5, 39.27 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  14. Tuneliáda ML: 3/5, 22.17 s, 0.0 tr. b., 6.41 m/s

  15. Zkouška MLA3: 3/4, 45.09 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  16. Zkouška MLA3 2: 2/4, 39.97 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  17. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  18. Ne. - Oldies - Třetí kolo závodu (Jumping V) : Diskvalifikován

  19. Pá. - Oldies (Agility V): 2/23, 39.7 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  20. So. - Oldies - Druhé kolo závodu (Jumping V): Diskvalifikován

  21. Třebíč - Velikonoční beránek, 02. 04. 2018

  22. Agility LA: Diskvalifikován

  23. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  24. 1. zkouška LA3: 2/9, 41.47 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  25. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  26. 3. zkouška LA3: 1/9, 42.8 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  27. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  28. QA4 agility: 9/99, 38.69 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  29. QA5 agility: 18/97, 40.04 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  30. QA6 agility: Diskvalifikován

  31. QJ4 jumping: 12/98, 37.89 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  32. QJ5 jumping: 40/91, 45.33 s, 7.33 tr. b., 3.88 m/s

  33. QJ6 jumping: Diskvalifikován

  34. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  35. QA1 agility: 17/135, 40.27 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  36. QA2 agility: 20/127, 33.99 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  37. QA3 agility: Diskvalifikován

  38. QJ1 jumping: 35/135, 36.04 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  39. QJ2 jumping: 15/135, 34.76 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  40. QJ3 jumping: 38/118, 36.61 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  41. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 22. 04. 2017

  42. 1. zkouška LA3: 2/14, 56.37 s, 32.37 tr. b., 3.12 m/s

  43. 2. zkouška LA3: 3/14, 39.57 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  44. 3. zkouška LA3: 1/13, 35.27 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  45. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  46. 1.běh LA3: 1/10, 36.37 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  47. 2.běh LA3: 2/10, 37.75 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  48. 3.běh LA3: 2/10, 40.07 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  49. Brno - Zimní Brno III., 11. 03. 2017

  50. Agility LA: 9/43, 42.13 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  51. Jumping LA: 11/46, 35.26 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  52. Zkouška LA3: 8/23, 44.89 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  53. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové dvojité tukobraní, 18. 02. 2017

  54. 1. zkouška LA3: 1/9, 36.26 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  55. 2. zkouška LA3: 4/9, 39.78 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  56. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport Jump 3, 21. 01. 2017

  57. Jumping I: Diskvalifikován

  58. Jumping II: Diskvalifikován

  59. Jumping III: 5/26, 31.78 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  60. Horka nad Moravou - Zkoušky hned třikrát, 10. 12. 2016

  61. Agility Trial I: 1/8, 39.27 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  62. Agility Trial II: 1/8, 34.68 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  63. Agility Trial III: 1/8, 35.43 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  64. Olomouc - Podzimní PsíHrátky 2016, 29. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  65. Agility Ne L: 3/43, 34.76 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  66. Agility So L: 10/46, 34.17 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  67. Jumping Ne L: 1/47, 34.7 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  68. Jumping So L: 4/47, 30.33 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  69. Zkouška Ne LA3: 2/17, 44.49 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  70. Zkouška So LA3: Diskvalifikován

  71. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  72. Agility družstva: 17/66, 41.97 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  73. Agility jednotlivci: 31/61, 44.57 s, 10.57 tr. b., 3.97 m/s

  74. Jumping družstva: 49/66, 33.99 s, 15.0 tr. b., 4.85 m/s

  75. Jumping jednotlivci: 13/65, 32.41 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  76. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2016, 01. 07. 2016 - 03. 07. 2016

  77. Agility: 5/110, 37.18 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  78. Agility I: 8/192, 47.87 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  79. Agility II: 17/195, 45.42 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  80. Agility III: 72/178, 35.78 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  81. Agility IV: 22/171, 43.82 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  82. FINAL: Diskvalifikován

  83. Jumping I: 9/191, 34.83 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  84. Jumping II: 25/175, 42.56 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  85. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky, 26. 06. 2016

  86. 1.zkouška LA3: 2/8, 37.87 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  87. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  88. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  89. QA5 Agility: 6/182, 40.55 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  90. QA6 Agility: 21/186, 40.25 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  91. QJ5 Jumping: 10/187, 37.65 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  92. QJ6 Jumping: 17/182, 34.04 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  93. Suchdol nad Odrou - Nativia jumping speciál, 29. 05. 2016

  94. Jumping II L: 2/42, 34.58 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  95. Jumping I. L: 17/40, 31.38 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  96. Zkouška LA3: 4/12, 42.33 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  97. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  98. QA3 Agility: Diskvalifikován

  99. QA4 Agility: 52/174, 43.3 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  100. QJ3 Jumping: 19/176, 33.68 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  101. QJ4 Jumping: 62/174, 38.79 s, 6.79 tr. b., 4.36 m/s

  102. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky Ostrava-Třebovice, 15. 05. 2016

  103. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  104. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  105. 3. zkouška LA3: Diskvalifikován

  106. Přerov - Dvojzkoušky, 01. 05. 2016

  107. Agility I: Diskvalifikován

  108. Agility II: 4/7, 36.83 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  109. Přerov - AGI CUP + VI. MR českých strakatých psů, 30. 04. 2016

  110. Agility: Diskvalifikován

  111. Agility Open: Diskvalifikován

  112. Jumping Open: 2/45, 28.49 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  113. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  114. QA1 Agility: 46/213, 47.07 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  115. QA2 Agility: 8/204, 43.81 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  116. QJ1 Jumping: 17/213, 35.53 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  117. QJ2 Jumping: 84/197, 40.28 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  118. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky Ostrava-Třebovice, 16. 04. 2016

  119. 1. zkouška LA3: 2/10, 42.44 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  120. 2. zkouška LA3: 4/10, 44.81 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  121. 3. zkouška LA3: 7/10, 41.09 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  122. Brno - Zimní Brno II., 21. 02. 2016

  123. Agility LA L: Diskvalifikován

  124. Jumping LA L: 7/35, 30.12 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  125. Zk LA3 LA3: Diskvalifikován

  126. Sedliště - TROJzkoušky - 7. Ledová spartakiáda, 16. 01. 2016

  127. LA3-1: 1/13, 43.94 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  128. LA3-2: Diskvalifikován

  129. LA3-3: 2/13, 38.7 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  130. Brno - Vánoční Brno 2015, 12. 12. 2015

  131. Agility L L: 7/44, 36.78 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  132. Jumping L L: Diskvalifikován

  133. Zkouška LA3 LA3: Diskvalifikován

  134. Sedliště - TROJzkoušky - 6. Mikulášská spartakiáda, 05. 12. 2015

  135. LA3-1: 3/16, 35.1 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  136. LA3-2: 3/15, 38.09 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  137. LA3-3: Diskvalifikován

  138. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 12. 09. 2015 - 13. 09. 2015

  139. Agility SO L: 1/12, 38.59 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  140. Jumping SO L: 5/12, 31.24 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  141. Zkoušky SO LA3: Diskvalifikován

  142. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  143. Agility Ne: Diskvalifikován

  144. Agility So: 56/151, 42.64 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  145. Jumping Ne: 60/133, 33.28 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  146. Jumping So: Diskvalifikován

  147. Frenštát pod Radhoštěm - Mezinárodní Mistrovství ČR Border kolií 2015, 29. 05. 2015 - 31. 05. 2015

  148. Agility družstva: 40/133, 36.43 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  149. Jumping družstva: 11/133, 31.39 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  150. Mistrovství A2/A3 - Agility: 6/94, 39.14 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  151. Mistrovství A2/A3 - Jumping: 15/100, 37.86 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  152. Power & Speed A2/A3: Diskvalifikován

  153. Speciální závod - Agility: 20/140, 32.09 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  154. Speciální závod - Finále: 6/24, 34.91 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  155. Speciální závod - Jumping: 23/127, 36.15 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  156. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: 4/99, 33.57 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  157. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  158. Agility II Open: 35/162, 51.5 s, 10.0 tr. b., 3.86 m/s

  159. Agility I Open: Diskvalifikován

  160. Jumping II Open: Diskvalifikován

  161. Jumping I Open: 62/165, 36.39 s, 7.39 tr. b., 4.2 m/s

  162. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky- Jarní snažení, 03. 05. 2015

  163. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  164. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  165. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  166. Agility 1: 44/183, 42.17 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  167. Agility 2: 12/175, 43.25 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  168. Jumping 1: 35/184, 34.89 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  169. Jumping 2: Diskvalifikován

  170. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 19. 04. 2015

  171. 1.zkouška LA3: 2/18, 45.53 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  172. 2.zkouška LA3: 4/18, 41.78 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  173. 3.zkouška LA3: 2/17, 41.84 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  174. Mikulov - Podpálavská drkotačka IV., 07. 03. 2015

  175. Agility: 14/39, 33.95 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  176. Jumping: Diskvalifikován

  177. Zk LA3: 6/16, 50.25 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  178. Czeladź, PL - SILESIAN OPEN, 21. 02. 2015 - 22. 02. 2015

  179. Agility Individual: 8/82, 39.58 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  180. Agility Squads: Diskvalifikován

  181. FINAL: Diskvalifikován

  182. Jumping Individual: 1/85, 32.1 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  183. Jumping Individual: Diskvalifikován

  184. Jumping Squads: Diskvalifikován

  185. Sedliště - TROJzkoušky - 3. Sokolí spartakiáda, 06. 12. 2014

  186. Agility I: 4/8, 47.21 s, 11.21 tr. b., 3.62 m/s

  187. Agility II: 2/8, 37.7 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  188. Agility III: 1/8, 37.86 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  189. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 27. 09. 2014 - 28. 09. 2014

  190. Agility Individual: 21/55, 39.66 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  191. Agility Squads: 9/55, 36.45 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  192. Jumping Individual: 21/56, 35.98 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  193. Jumping Squads: 38/55, 37.96 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  194. Hulín - Mont agi Hulín, 20. 09. 2014

  195. Agility: 1/13, 42.07 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  196. Finale Krmiva Hulin: 4/16, 43.65 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  197. Jumping: Diskvalifikován

  198. Majsa Jumping: 3/47, 35.74 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  199. Trojanovice - FitDog agility závody Trojanovice, 12. 07. 2014 - 13. 07. 2014

  200. Agility II: 2/11, 40.15 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  201. Agility Open II: Diskvalifikován

  202. Jumping Open II: 10/34, 30.74 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  203. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2014, 04. 07. 2014 - 06. 07. 2014

  204. Agility (Parkur A): 20/143, 42.32 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  205. Agility Parkur A: 33/162, 38.86 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  206. Agility (Parkur C): 5/136, 41.87 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  207. Agility Parkur C: Diskvalifikován

  208. Agility Trial Parkur B: 6/89, 38.68 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  209. FINALE (parkur A): 17/44, 37.14 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  210. Jumping (Parkur B): 35/157, 40.42 s, 7.42 tr. b., 4.33 m/s

  211. Jumping Parkur B: 2/164, 30.65 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  212. Dobříš - ROYAL CANIN CUP 2014, 21. 06. 2014 - 22. 06. 2014

  213. Agility Final: 1/19, 37.5 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  214. I. Agility: Diskvalifikován

  215. II. Agility: 4/90, 39.23 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  216. III. Agility: 16/94, 43.68 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  217. II. Jumping: 30/98, 41.33 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  218. I. Jumping: 3/103, 33.76 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  219. Frenštát pod Radhoštěm - Rainbow Race - 2. kolo QZ dospělých, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  220. Agility Open I.: 15/91, 38.18 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  221. Agility Open II.: Diskvalifikován

  222. Jumping Open I.: Diskvalifikován

  223. Jumping Open III: Diskvalifikován

  224. Děčín - DogFriends kvalifikačky 2014 - 1. QZ dospělých, 26. 04. 2014 - 27. 04. 2014

  225. Agility 1: 12/122, 38.66 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  226. Agility 2: 36/118, 46.2 s, 15.0 tr. b., 4.31 m/s

  227. Finále: 7/19, 37.5 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  228. Jumping 1: 25/122, 36.93 s, 5.93 tr. b., 4.2 m/s

  229. Jumping 2: 3/117, 37.98 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  230. Zkouška: 9/37, 41.43 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  231. Suchdol nad Odrou - Trojzkoušky, 13. 04. 2014

  232. 1.zkouška LA3: 2/11, 41.1 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  233. 2.zkouška LA3: 2/11, 39.12 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  234. 3.zkouška LA3: 2/11, 39.62 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  235. Ostrava - 2. Ostravský pohár 2014, 29. 03. 2014 - 30. 03. 2014

  236. Agility Open: Diskvalifikován

  237. Agility "Zkoušky": 3/19, 36.42 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  238. Agility "Zkoušky": Diskvalifikován

  239. Jumping Open: Diskvalifikován

  240. Jumping Open II: 5/69, 28.19 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  241. Mikulov - Podpálavská drkotačka III., 15. 03. 2014

  242. Agility: 5/35, 40.73 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  243. Jumping: 4/35, 27.39 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  244. LA3: Diskvalifikován

  245. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty I., 09. 11. 2013

  246. Agility: 11/29, 45.01 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  247. Jumping: 5/31, 35.24 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  248. Zkoušky: Diskvalifikován

  249. Sázava - Mistrovství České republiky v agility 2013, 05. 10. 2013 - 06. 10. 2013

  250. Agility: 1/99, 34.9 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  251. Agility družstev: Diskvalifikován

  252. Jumping: Diskvalifikován

  253. Jumping družstev: Diskvalifikován

  254. Sázava - CACIAg, 04. 10. 2013

  255. Agility CACIAg: Diskvalifikován

  256. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY PRO LA, 21. 09. 2013

  257. Jumping L: Diskvalifikován

  258. Zkoušky 1 LA3: 1/9, 37.15 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  259. Zkoušky 2 LA3: Diskvalifikován

  260. Horní Suchá - Hornosušské zkoušky Agility, 15. 09. 2013

  261. zkouška 1 LA3: 1/4, 37.22 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  262. zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  263. Suchdol nad Odrou - 2+1 aneb speciál speciálů, 08. 09. 2013

  264. Jumping 1 L: 1/31, 34.15 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  265. Jumping 2 L: 2/31, 27.29 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  266. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  267. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2013, 05. 07. 2013 - 07. 07. 2013

  268. Agility: 1/60, 35.75 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  269. Agility I BarkingHeads: Diskvalifikován

  270. Agility II BarkingHeads: 17/118, 40.26 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  271. Agility III ArdenGrange: 27/123, 46.11 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  272. Agility IV ArdenGrange: 22/113, 42.75 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  273. Jumping I BarkingHeads: 47/127, 38.39 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  274. Jumping II ArdenGrange: 7/111, 37.01 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  275. Small final BarkingHeads: 2/28, 42.4 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  276. Žamberk - Žamberecké letní agility závody - 3. kvalifikačky, 22. 06. 2013 - 23. 06. 2013

  277. Agility I.: Diskvalifikován

  278. Agility II.: Diskvalifikován

  279. Jumping I.: 29/60, 35.88 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  280. Jumping II.: 13/47, 36.08 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  281. Jumping III.: Diskvalifikován

  282. Strážnice - MR Klubu Border Collií 2013, 07. 06. 2013 - 09. 06. 2013

  283. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Agility 2.kolo: 7/113, 36.88 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  284. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Jumping 1.kolo: 16/121, 37.03 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  285. Power a Speed - Hra A2/A3: Diskvalifikován

  286. Speciální závod - 1.kolo - Jumping: 14/164, 33.23 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  287. Speciální závod - 2.kolo - Agility: Diskvalifikován

  288. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  289. Brno - Jarní Brno 2013 + 2. QZ 2013, 25. 05. 2013 - 26. 05. 2013

  290. Agility: 34/82, 46.08 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  291. Agility: Diskvalifikován

  292. Jumping: Diskvalifikován

  293. Jumping : Diskvalifikován

  294. LA3: 2/28, 35.18 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  295. LA3: Diskvalifikován

  296. Liberec - C.A.C.I.Ag., 09. 11. 2012

  297. CACIAg : 1/60, 37.22 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  298. Liberec - Mistrovství České republiky v agility 2012, 09. 11. 2012 - 11. 11. 2012

  299. Agility individuals: Diskvalifikován

  300. Jumping individuals: Diskvalifikován

  301. Hlučín - XI. Podzimní Hopsinky, 20. 10. 2012 - 21. 10. 2012

  302. ne - Agility L: 3/21, 34.55 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  303. ne - Jumping L: Diskvalifikován

  304. ne - zkouška LA3: Diskvalifikován

  305. so - Agility L: Diskvalifikován

  306. so - Jumping L: 4/27, 31.14 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  307. so - zkouška LA3: Diskvalifikován

  308. Větřkovice - Táborové závody II, 18. 08. 2012

  309. Jumping LA3: 4/7, 36.38 s, 15.0 tr. b., 4.29 m/s

  310. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  311. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012, 07. 07. 2012 - 08. 07. 2012

  312. Agility III / Parkur A L: 46/109, 43.49 s, 10.0 tr. b., 3.86 m/s

  313. Agility II / Parkur A L: 39/107, 45.94 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  314. Agility I / Parkur B L: Diskvalifikován

  315. Jumping II / Parkur B L: Diskvalifikován

  316. Jumping I / Parkur A L: Diskvalifikován

  317. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012, 06. 07. 2012

  318. Test Agility / Parkur B LA3: 12/57, 44.7 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  319. Prostějov - Na začátek léta, 23. 06. 2012 - 24. 06. 2012

  320. Agility Open - neděle L: Diskvalifikován

  321. Agility Open - sobota L: Diskvalifikován

  322. Jumping Open - neděle L: 29/69, 36.25 s, 10.25 tr. b., 4.22 m/s

  323. Jumping Open - sobota L: Diskvalifikován

  324. Zkoušky sobota LA3: 9/32, 41.46 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  325. Strážnice - Mezinárodní mistrovství border collií v agility, 01. 06. 2012 - 03. 06. 2012

  326. Mistrovství BCCCZ jednotlivci A2/A3 Jumping L: Diskvalifikován

  327. Mistrovství BCCCZ jednotlivců A2/A3 - Finále (Agility) L: 2/83, 39.0 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  328. Power & Speed A2/A3 L: Diskvalifikován

  329. Speciální závod Agility L: Diskvalifikován

  330. Speciální závod Jumping L: 33/137, 35.55 s, 10.0 tr. b., 5.63 m/s

  331. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping L: 13/82, 37.43 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  332. Praha Kyje - 2. otevřený kvalifikační závod, 26. 05. 2012 - 27. 05. 2012

  333. Agility 1 L: 14/79, 45.62 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  334. Agility 2 L: 9/80, 42.08 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  335. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  336. Jumping 2 L: 29/79, 33.07 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  337. Jumping 3 L: 2/80, 38.05 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  338. Skochovice - MR plemen - belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl a papilon. CACAg, 28. 04. 2012 - 29. 04. 2012

  339. AGILITY I: 27/121, 44.43 s, 17.43 tr. b., 3.71 m/s

  340. AGILITY II: 16/118, 42.22 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  341. JUMPING I: Diskvalifikován

  342. JUMPING II: 6/124, 35.5 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  343. JUMPING III: 3/119, 32.38 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  344. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky agility, 15. 04. 2012

  345. Agility II. LA3: Diskvalifikován

  346. Agility I. LA3: Diskvalifikován

  347. Suchdol nad Odrou - „2+1“ aneb speciál speciálů, 01. 04. 2012

  348. Zkouška III LA3: Diskvalifikován

  349. Zkouška II LA3: 1/3, 48.35 s, 25.35 tr. b., 3.41 m/s

  350. Zkouška I LA3: Diskvalifikován

  351. Sviadnov - VOSA CUP 2012 - III, 10. 03. 2012 - 11. 03. 2012

  352. So - Agility L: 2/15, 33.46 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  353. So - Jumping L: 1/16, 29.64 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  354. So - Zkoušky LA3: Diskvalifikován

  355. Sviadnov - VOSA CUP 2012 - II, 11. 02. 2012 - 12. 02. 2012

  356. Ne - Agility L: Diskvalifikován

  357. Ne - Jumping L: 2/23, 31.2 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  358. Ne - Zkoušky LA3: 5/10, 38.51 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  359. So - Agility L: 3/22, 30.6 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  360. So - Jumping L: 3/22, 30.25 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  361. So - Zkouška LA3: Diskvalifikován

  362. Sviadnov - VOSA CUP 2012 - I, 14. 01. 2012 - 15. 01. 2012

  363. Neděle - Agility L: 5/25, 44.6 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  364. Neděle - Jumping L: Diskvalifikován

  365. Neděle - Zkouška LA3: Diskvalifikován

  366. Sobota - Agility L: Diskvalifikován

  367. Sobota - Jumping L: 6/32, 33.27 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  368. Sobota - Zkouška LA3: Diskvalifikován

  369. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 12. 11. 2011

  370. Agility LA3: Diskvalifikován

  371. Agility Open L: 10/45, 33.53 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  372. Jumping Open L: 10/45, 31.75 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  373. Hlučín - X. Podzimní Hopsinky, 22. 10. 2011 - 23. 10. 2011

  374. ne-AGILITY L: 3/30, 38.46 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  375. ne-JUMPING L: 6/30, 28.97 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  376. ne-zkouška LA2: 2/13, 35.78 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  377. so-AGILITY L: 2/32, 37.5 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  378. so-JUMPING L: Diskvalifikován

  379. so-zkouška LA2: Diskvalifikován

  380. Kroměříž - Agility Cup města Kroměříže 2011, 03. 09. 2011

  381. Agility L: Diskvalifikován

  382. Jumping L: Diskvalifikován

  383. Zkoušky LA2: 2/14, 38.83 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  384. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2011, 02. 07. 2011 - 03. 07. 2011

  385. Agility III L: 18/109, 41.23 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  386. Agility II L: Diskvalifikován

  387. Agility I L: Diskvalifikován

  388. Agility IV L: 21/55, 36.64 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  389. Jumping II L: Diskvalifikován

  390. Jumping I L: 44/122, 35.87 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  391. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2011 - zkoušky, 01. 07. 2011

  392. Trial LA2: 2/34, 41.98 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  393. Ostrava - Třebovice - Závody agility, 19. 06. 2011

  394. Zkouška II. LA2: Diskvalifikován

  395. Zkouška I. LA2: 1/11, 35.59 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  396. Prostějov - Dvojzkoušky, 01. 05. 2011

  397. Zkouška č.1 LA2: 12/25, 37.67 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  398. Zkouška č.2 LA2: Diskvalifikován

  399. Mikulov - Mikulovský dvojhrb II, 26. 02. 2011

  400. II. Zkouška LA2: 7/12, 59.05 s, 27.05 tr. b., 2.86 m/s

  401. I. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  402. Sviadnov - VOSA CUP 2011 - II, 12. 02. 2011 - 13. 02. 2011

  403. Vosacup 2011 - II: 2/22, 37.63 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  404. Vosacup 2011 - II: 2/7, 37.33 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  405. Vosacup 2011 - II: 3/24, 27.59 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  406. Vosacup 2011 - II: 10/24, 47.78 s, 10.0 tr. b., 3.68 m/s

  407. Vosacup 2011 - II: Diskvalifikován

  408. Vosacup 2011 - II: Diskvalifikován

  409. Mikulov - Mikulovský dvojhrb I, 29. 01. 2011

  410. Zkouška LA1: 1/26, 30.94 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  411. Zkouška LA1: 3/26, 36.11 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  412. Sviadnov - VOSA CUP 2011 - I, 15. 01. 2011 - 16. 01. 2011

  413. Vosacup 2011 - I: 1/6, 28.18 s, 10.0 tr. b., 5.11 m/s

  414. Vosacup 2011 - I: 2/7, 32.27 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  415. Vosacup 2011 - I: 4/25, 31.76 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  416. Vosacup 2011 - I: 5/25, 31.6 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  417. Vosacup 2011 - I: Diskvalifikován

  418. Vosacup 2011 - I: Diskvalifikován