Cz En

001411

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Martina Jírová, ForPes

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Bree Czech Imp, Border kolie

Výsledky

  1. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 18. 09. 2021 - 19. 09. 2021

  2. Agility Vet L: 1/1, 38.4 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  3. Jumping Vet Sobota L: Diskvalifikován

  4. Neděle Agility Vet L: Diskvalifikován

  5. Neděle Jumping Vet L : 1/1, 29.21 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  6. Aš - KOPANINSKÝ hop-konec prázdnin, 28. 08. 2021

  7. Agility VET L: 3/3, 27.02 s, 10.0 tr. b., 5.66 m/s

  8. Jumping VET L: 1/3, 23.8 s, 0.0 tr. b., 6.18 m/s

  9. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  10. 1.kvalifikace: 5/38, 31.87 s, 0.0 tr. b., 6.06 m/s

  11. 2.kvalifikace: 11/38, 31.04 s, 0.0 tr. b., 6.02 m/s

  12. 3.kvalifikace: 6/36, 36.5 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  13. Finále: Diskvalifikován

  14. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  15. Agility Individual: 37/106, 41.56 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  16. Agility Squads as Individual: 34/109, 36.97 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  17. Jumping Individual: 13/108, 35.38 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  18. Jumping Squads as Individual: 13/108, 34.96 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  19. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 09. 2020

  20. 1. Zkouška LA3: 2/6, 38.67 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  21. 2. Zkouška LA3: 3/6, 40.83 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  22. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  23. Agility Light - Časopis Psí Sporty L: Diskvalifikován

  24. Agility Spokojenypes.cz L: Diskvalifikován

  25. Jelení Jumping L: 13/29, 35.78 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  26. Jumping Short L Jacob & Joseph: 6/29, 22.95 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  27. Studenec u Trutnova - LETNÍ OPENY + 2x ZKOUŠKY, 01. 08. 2020 - 02. 08. 2020

  28. FINÁLE L: Diskvalifikován

  29. I. agility L: 2/22, 36.54 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  30. II. agility L: 10/21, 43.2 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  31. I. jumping L: 8/22, 38.22 s, 10.0 tr. b., 5.31 m/s

  32. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  33. Jumping: 3/20, 30.13 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  34. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  35. I. agility L: 6/95, 42.95 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  36. II. agility L: 4/90, 41.32 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  37. II. jumping L: 18/97, 32.19 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  38. I. jumping L: 27/97, 34.64 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  39. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  40. III. jumping L: Diskvalifikován

  41. II. jumping L: Diskvalifikován

  42. I. jumping L: 5/30, 30.28 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  43. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  44. 1.běh bez zón: 6/53, 23.74 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  45. 1.běh se zónami : 12/53, 21.27 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  46. 2.běh bez zón: 6/50, 21.0 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  47. 2.běh se zónami: 6/53, 25.09 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  48. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  49. Agility Spokojeného psa L: 19/34, 28.24 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  50. Jacob & Joseph Jumping L: Diskvalifikován

  51. Jelenův Jumping L: Diskvalifikován

  52. PhysioDOG Agility L: 3/34, 44.78 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  53. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  54. III. jumping L: Diskvalifikován

  55. II. jumping L: 3/12, 28.63 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  56. I. jumping L: 4/12, 27.75 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  57. Strážiště u Mnichova Hradiště - CZECHER, 03. 11. 2019

  58. 1. Zkouška LA3: 4/10, 37.68 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  59. 2. Zkouška LA3: 2/10, 36.43 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  60. 3. Jumping LA3: 1/10, 33.92 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  61. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 13. 10. 2019

  62. Batmanův jumping L: 5/21, 27.49 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  63. Jumping superhrdinů L: 2/21, 31.48 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  64. Kapitánský jumping L: 3/21, 32.53 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  65. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  66. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  67. 2.kvalifikace: 2/30, 30.13 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  68. 3.kvalifikace: 10/21, 27.35 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  69. Východočeské finále: 2/19, 19.07 s, 0.0 tr. b., 6.29 m/s

  70. Lysá nad Labem - Back to Classic vol. 1 + MR Bearded Collií 2019, 22. 09. 2019

  71. Agility L: 8/22, 36.4 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  72. Jumping L: 2/25, 31.73 s, 0.0 tr. b., 5.99 m/s

  73. Zkouška LA3: 2/11, 39.33 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  74. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  75. Agility Open: 47/125, 42.76 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  76. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  77. Jumping Open: Diskvalifikován

  78. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  79. Dobříš - Dobříšský trojskok, 17. 08. 2019

  80. III. jumping L: 2/31, 26.35 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  81. II. jumping L: 4/32, 28.5 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  82. I. jumping L: 8/32, 36.63 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  83. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2019

  84. 1. Zka - LA3: Diskvalifikován

  85. 2. Zka - LA3: 8/15, 28.01 s, 10.0 tr. b., 5.11 m/s

  86. Jumping - Large: 11/32, 22.85 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  87. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  88. Agility 2: 87/222, 47.22 s, 20.0 tr. b., 4.66 m/s

  89. Agility Trial: Diskvalifikován

  90. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  91. Ne-: 1/13, 41.84 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  92. Ne-Agility: 3/34, 38.49 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  93. Ne-Jumping: 4/34, 27.62 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  94. So-: 8/16, 41.67 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  95. So-Agility: 3/33, 39.53 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  96. So-Jumping: 1/35, 33.46 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  97. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  98. Pá. - Power & Speed (Agility A23): 8/109, 14.57 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  99. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): 11/169, 38.9 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  100. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): Diskvalifikován

  101. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 64/175, 37.28 s, 10.0 tr. b., 5.23 m/s

  102. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : Diskvalifikován

  103. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 28/170, 35.56 s, 5.0 tr. b., 5.62 m/s

  104. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  105. Agility I: 25/167, 41.15 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  106. Agility II: Diskvalifikován

  107. Jumping I: Diskvalifikován

  108. Jumping II: 13/161, 33.08 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  109. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  110. Agility open L: 1/36, 34.87 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  111. Jumping open L: 4/36, 38.95 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  112. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 31. 03. 2019

  113. III.jumping L: Diskvalifikován

  114. II. jumping L: Diskvalifikován

  115. I. jumping L: 2/32, 30.19 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  116. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 15. 03. 2019

  117. Druhá zkouška LA3: Diskvalifikován

  118. První zkouška LA3: Diskvalifikován

  119. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  120. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  121. 2. Zkouška LA3: 4/14, 35.18 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  122. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 02. 2019

  123. Druhá zkouška LA3: 3/11, 39.81 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  124. První zkouška LA3: Diskvalifikován

  125. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  126. Czech Imp Jump: 3/46, 19.13 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  127. Jumping 1: 13/48, 36.14 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  128. Jumping 2: 2/48, 33.21 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  129. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  130. 1.kvalifikace: 12/45, 26.46 s, 5.0 tr. b., 5.67 m/s

  131. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  132. 3.kvalifikace: 2/45, 23.47 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  133. Východočeské finále: 8/18, 28.2 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  134. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2018

  135. Agility L: 7/29, 30.96 s, 5.0 tr. b., 5.72 m/s

  136. Jumping L: Diskvalifikován

  137. Zkouška - LA3: Diskvalifikován

  138. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  139. Agility DRUZSTVA: 7/97, 40.57 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  140. Jumping: Diskvalifikován

  141. Jumping DRUZSTVA: 26/97, 34.63 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  142. Ptýrov - AgiRELAXACE - 3x jumping, 30. 06. 2018

  143. III. jumping L: 8/23, 34.18 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  144. II. Jumping L: 1/26, 34.13 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  145. I. JUMPING L: 1/26, 30.39 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  146. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  147. Agility II. L: Diskvalifikován

  148. Agility I. L: 3/94, 36.47 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  149. Jumping II. L: 3/92, 36.23 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  150. Jumping I. L: 3/94, 33.13 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  151. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  152. QA4 Agility: 19/95, 43.81 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  153. QA5 Agility: 38/93, 42.56 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  154. QA6 Agility: 7/88, 42.32 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  155. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  156. QJ5 Jumping: 13/90, 39.39 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  157. QJ6 Jumping: 11/77, 31.33 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  158. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  159. QA1 agility: 46/127, 48.04 s, 15.04 tr. b., 4.16 m/s

  160. QA2 agility: 58/125, 41.67 s, 15.0 tr. b., 4.94 m/s

  161. QA3 agility: 13/125, 36.44 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  162. QJ1 jumping: 13/126, 31.48 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  163. QJ2 jumping: 7/126, 39.8 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  164. QJ3 jumping: 20/122, 39.31 s, 1.31 tr. b., 4.73 m/s

  165. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  166. Agility Squads as individual: 30/157, 35.09 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  167. Jumping A2A3: Diskvalifikován

  168. Jumping Squads as Individual: 12/162, 31.02 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  169. Special Agility: Diskvalifikován

  170. Tachyon Trophy A2A3: Diskvalifikován

  171. Děčín - Májový pohár a I. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2018

  172. Agility_: 13/40, 31.08 s, 5.0 tr. b., 5.79 m/s

  173. Jumping_: 1/40, 27.96 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  174. Zkouška - LA3: 1/13, 34.51 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  175. Buštěhrad - Jumpingový speciál i pro NULKY, 04. 05. 2018

  176. Jumping 1 L: 1/17, 28.22 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  177. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  178. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 22. 04. 2018

  179. Agility L: Diskvalifikován

  180. Jumping L: 2/25, 30.58 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  181. Zkouška LA3: 4/13, 35.41 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  182. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  183. AGILITY: 3/50, 39.0 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  184. AGILITY: 9/52, 40.2 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  185. JUMPING: 20/51, 35.15 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  186. JUMPING: Diskvalifikován

  187. LA3: 2/23, 39.4 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  188. LA3: 10/24, 39.46 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  189. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  190. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  191. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  192. Jumping 2 Large: 4/36, 34.5 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  193. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  194. Czech Imp Jump Large: 4/47, 18.46 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  195. Jumping 1 Large: 1/47, 30.0 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  196. Jumping 2 Large: 1/47, 29.39 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  197. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  198. Czech Imp Jump Large: 2/47, 19.68 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  199. Jumping 1 Large: 1/47, 32.75 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  200. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  201. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  202. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  203. Jumping LA neděle: 2/58, 31.31 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  204. Jumping LA sobota: 29/61, 26.4 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  205. Velké finále LA neděle: 6/34, 34.13 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  206. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  207. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  208. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  209. Czech Imp Jump Large: 1/51, 20.39 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  210. Jumping 1 Large: 1/51, 29.25 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  211. Jumping 2 Large: 2/51, 29.31 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  212. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  213. Agility družstev: 5/88, 36.02 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  214. Agility jednotlivců: Diskvalifikován

  215. Jumping družstev: 3/88, 39.48 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  216. Jumping jednotlivců: Diskvalifikován

  217. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  218. QA4 agility: 7/99, 38.24 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  219. QA5 agility: 17/97, 39.32 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  220. QA6 agility: Diskvalifikován

  221. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  222. QJ5 jumping: 15/91, 36.55 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  223. QJ6 jumping: 13/76, 38.53 s, 5.53 tr. b., 4.46 m/s

  224. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  225. QA1 agility: 27/135, 40.21 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  226. QA2 agility: 7/127, 34.29 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  227. QA3 agility: Diskvalifikován

  228. QJ1 jumping: 12/135, 32.91 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  229. QJ2 jumping: 14/135, 34.73 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  230. QJ3 jumping: 12/118, 34.99 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  231. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  232. Agility Trial I: 4/24, 40.78 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  233. Jumping Trial I: Diskvalifikován

  234. Beroun - Sky Dog Cup, 01. 04. 2017 - 02. 04. 2017

  235. AGILITY: 3/57, 37.04 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  236. AGILITY: Diskvalifikován

  237. JUMPING: Diskvalifikován

  238. JUMPING: Diskvalifikován

  239. LA3: 4/25, 39.36 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  240. LA3: Diskvalifikován

  241. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (3/3), 11. 03. 2017 - 12. 03. 2017

  242. Jumping: 2/48, 33.31 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  243. Jumping: Diskvalifikován

  244. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (2/3), 11. 02. 2017

  245. Agility: 15/47, 36.21 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  246. Jumping: 1/48, 33.06 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  247. Kladno - Jahodová NONSTOP party, 21. 01. 2017 - 22. 01. 2017

  248. Agility LA sobota: 6/63, 40.27 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  249. Jumping LA neděle: 1/63, 31.58 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  250. Jumping LA sobota: 2/66, 36.22 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  251. Velké finále LA neděle: Diskvalifikován

  252. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  253. Zkoušky LA3 sobota: 13/31, 41.81 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  254. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (1/3), 14. 01. 2017

  255. Agility: 5/47, 36.58 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  256. Jumping: 4/48, 29.09 s, 5.0 tr. b., 5.64 m/s

  257. Brno - Vánoční Brno, 17. 12. 2016

  258. Agility LA: 10/41, 35.42 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  259. Jumping LA: 3/46, 31.52 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  260. Zkouška LA3: 8/21, 39.09 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  261. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  262. 1. zkouška LA3: 3/9, 41.01 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  263. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  264. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  265. Agility LA sobota: 6/63, 30.72 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  266. Jumping LA neděle: 1/63, 28.96 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  267. Jumping LA sobota: 1/63, 26.99 s, 0.0 tr. b., 6.0 m/s

  268. Velké finále LA neděle: Diskvalifikován

  269. Zkoušky LA3 neděle: 2/28, 38.26 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  270. Zkoušky LA3 sobota: 2/30, 39.37 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  271. Havlovice - OPSION 050, 01. 10. 2016

  272. Finále: 3/20, 37.56 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  273. Jumping (1): 2/55, 31.79 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  274. Jumping (2): 9/55, 32.29 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  275. Zkouška: 2/21, 36.76 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  276. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2016

  277. Agility: 5/51, 30.28 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  278. Jumping: 1/51, 27.97 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  279. Zka - LA3: 1/12, 35.52 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  280. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  281. Agility - So: 3/66, 34.1 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  282. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  283. Agility družstva: 33/66, 38.42 s, 15.0 tr. b., 5.13 m/s

  284. Agility jednotlivci: 2/61, 35.1 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  285. Jumping družstva: 2/66, 30.98 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  286. Jumping jednotlivci: 18/65, 29.85 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  287. Louny - Závod při LVT Louny, 06. 08. 2016

  288. Agility L: 8/41, 35.6 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  289. Jumping L: 1/41, 27.5 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  290. Oldřichov - ForPes Agility, 16. 07. 2016

  291. 1. Zka: 3/13, 30.95 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  292. 2. Zka: 1/13, 36.68 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  293. Jumping: 1/41, 25.32 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  294. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2016, 01. 07. 2016 - 03. 07. 2016

  295. Agility: Diskvalifikován

  296. Agility I: Diskvalifikován

  297. Agility II: Diskvalifikován

  298. Jumping I: 40/191, 36.38 s, 10.38 tr. b., 4.95 m/s

  299. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  300. QA5 Agility: 8/182, 40.8 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  301. QA6 Agility: 41/186, 43.18 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  302. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  303. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  304. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  305. I Agility: 8/28, 44.57 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  306. II Agility: Diskvalifikován

  307. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  308. 1Q Jumping: 1/131, 29.75 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  309. 2Q Agility: 12/139, 36.69 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  310. 3Q Finále: Diskvalifikován

  311. Družstva - Agility: 11/140, 42.79 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  312. Družstva - Jumping: 3/139, 30.31 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  313. Jednotlivci A2/A3 - Agility: Diskvalifikován

  314. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  315. Power & speed A2/A3: 2/91, 17.17 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  316. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  317. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  318. QA3 Agility: 10/176, 41.31 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  319. QA4 Agility: 22/174, 35.35 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  320. QJ3 Jumping: 17/176, 33.13 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  321. QJ4 Jumping: 35/174, 32.34 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  322. Mikulášovice - BOREC SEVERU 2016, 14. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  323. Agility - Ne: 9/26, 39.32 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  324. Agility - So: Diskvalifikován

  325. Jumping - Ne: 4/26, 26.88 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  326. Jumping - So: 1/25, 30.35 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  327. ZkA - Ne: Diskvalifikován

  328. ZkA - So: 2/7, 38.13 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  329. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  330. QA1 Agility: 30/213, 42.66 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  331. QA2 Agility: Diskvalifikován

  332. QJ1 Jumping: 39/213, 34.75 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  333. QJ2 Jumping: 2/197, 33.1 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  334. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  335. Agility I: 11/42, 47.66 s, 15.0 tr. b., 4.2 m/s

  336. Agility II: Diskvalifikován

  337. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  338. Zkouska LA3 1: Diskvalifikován

  339. Zkouska LA3 2: 2/16, 39.02 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  340. Zkouska LA3 3: 2/22, 38.66 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  341. Zkouska LA3 4: Diskvalifikován

  342. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE, 12. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  343. Agility: 3/50, 38.4 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  344. Agility 2: 1/49, 38.9 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  345. Finále: 7/18, 36.58 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  346. Jumping: 1/50, 36.83 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  347. Jumping 2: 49/49, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  348. Zkouška: 2/16, 43.22 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  349. Spořice - Sam´s Field First indoor Cup :-) + I. Halové mistrovství ČR australských kelpií a welsh corgi 2016, 20. 02. 2016 - 21. 02. 2016

  350. Agility - Ne: 12/60, 35.71 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  351. Agility - So: 2/64, 37.11 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  352. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  353. Jumping - So: 1/65, 29.71 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  354. ZkA - Ne: Diskvalifikován

  355. ZkA - So: Diskvalifikován

  356. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  357. Agility: 1/55, 33.15 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  358. Jumping: Diskvalifikován

  359. Zkouška: 4/20, 37.69 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  360. Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 23. 01. 2016 - 24. 01. 2016

  361. Agility LA sobota: 38/67, 38.01 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  362. Jumping LA neděle: 2/65, 29.54 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  363. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  364. Velké finále LA neděle: Diskvalifikován

  365. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  366. Zkoušky LA3 sobota: 10/34, 32.88 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  367. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  368. agility: 1/51, 34.38 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  369. jumping: 1/51, 32.16 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  370. zkouška: 1/15, 38.2 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  371. Ratenice - O Ratenickou Beranici IV., 27. 12. 2015

  372. Jumping III. L: 2/42, 22.46 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  373. Jumping II. L: 2/46, 25.19 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  374. Jumping I. L: Diskvalifikován

  375. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  376. 1. ZK LA3: 4/13, 40.76 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  377. 2. ZK LA3: 1/13, 45.01 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  378. Ptýrov u Mnichova Hradiště - I. Highway to Hell, 11. 12. 2015 - 12. 12. 2015

  379. Jump III L: 1/33, 31.94 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  380. Jump II L: 1/34, 26.47 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  381. Jump I L: 1/35, 30.67 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  382. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2015

  383. "Agility ""O Pohár města Děčína"" L": 12/53, 31.03 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  384. Jumping L: 1/54, 29.82 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  385. Zkouška Agility LA3: Diskvalifikován

  386. Málkov u Chomutova - DUFLEX Be Happy Cup II. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 12. 09. 2015 - 13. 09. 2015

  387. Agility Ne: 5/49, 33.49 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  388. Agility So: 1/49, 28.17 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  389. Jumping Ne: 1/50, 25.78 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  390. Jumping So: 1/50, 28.46 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  391. ZkA Ne: 1/13, 34.75 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  392. ZkA So: Diskvalifikován

  393. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  394. Agility: 6/43, 38.24 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  395. Agility squads: 10/48, 39.5 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  396. Jumping: Diskvalifikován

  397. Jumping Squads: 4/47, 31.11 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  398. Praha - Horní Počernice - 39. Dvojzkoušky + 1, 29. 08. 2015

  399. Horní Počernice, 1. běh: 3/12, 34.46 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  400. Horní Počernice, 2. běh: 7/12, 42.28 s, 10.28 tr. b., 3.9 m/s

  401. Horní Počernice, 3. běh: 1/12, 37.56 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  402. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 16. 08. 2015

  403. ZkA I.: 4/9, 36.69 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  404. ZkA II.: Diskvalifikován

  405. Oldřichov - ForPes Agility, 18. 07. 2015

  406. 1. Zka: 1/10, 30.18 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  407. 2. Zka: Diskvalifikován

  408. Jumping: 1/37, 33.58 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  409. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  410. Agility Ne: 13/140, 40.56 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  411. Agility So: 8/151, 39.79 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  412. Jumping Ne: 2/133, 28.88 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  413. Jumping So: 23/146, 36.47 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  414. Praha - Letňany - XVII. Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, CACAg, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  415. Agility: Diskvalifikován

  416. Finále: 1/10, 31.56 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  417. Jumping - Ne: 1/32, 24.54 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  418. Jumping - So: Diskvalifikován

  419. ZkA - Ne: 1/11, 32.77 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  420. ZkA - So: Diskvalifikován

  421. Frenštát pod Radhoštěm - Mezinárodní Mistrovství ČR Border kolií 2015, 29. 05. 2015 - 31. 05. 2015

  422. Agility družstva: 4/133, 33.35 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  423. Jumping družstva: 23/133, 34.63 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  424. Mistrovství A2/A3 - Agility: Diskvalifikován

  425. Mistrovství A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  426. Power & Speed A2/A3: Diskvalifikován

  427. Speciální závod - Agility: 5/140, 31.28 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  428. Speciální závod - Finále: 10/24, 33.03 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  429. Speciální závod - Jumping: 1/127, 33.27 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  430. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  431. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  432. Agility II Open: Diskvalifikován

  433. Agility I Open: 7/165, 42.3 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  434. Jumping II Open: Diskvalifikován

  435. Jumping I Open: 6/165, 28.94 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  436. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  437. Agility 1: 6/183, 39.93 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  438. Agility 2: 4/175, 41.18 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  439. Finále: 5/19, 36.55 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  440. Jumping 1: 11/184, 33.99 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  441. Jumping 2: 38/182, 34.4 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  442. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  443. Zkouška 1: 2/48, 36.53 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  444. Zkouška 2: 10/43, 37.66 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  445. Chabařovice - Chlumecký lvíček + Mistrovství republiky čínských chocholatých psů a peruánských naháčů, 11. 04. 2015

  446. Agility: Diskvalifikován

  447. Jumping: Diskvalifikován

  448. Zka: Diskvalifikován

  449. Děčín - Velikonoční zkouškový den (2x zkouška + zk. jumping, kat. A0), 06. 04. 2015

  450. Jumping LA3: Diskvalifikován

  451. Zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  452. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  453. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (3/3) - FINÁLE, 14. 03. 2015 - 15. 03. 2015

  454. Agility: 1/42, 36.76 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  455. Agility: 6/48, 36.71 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  456. FINÁLE: 2/19, 39.56 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  457. Jumping: 8/50, 34.01 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  458. Jumping: Diskvalifikován

  459. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 14. 02. 2015

  460. Agility: 1/49, 30.17 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  461. Jumping: 8/49, 24.99 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  462. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 10. 01. 2015

  463. Agility: Diskvalifikován

  464. Jumping: Diskvalifikován

  465. Zkouška LA3: 1/21, 37.97 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  466. Neveklov - 7. VÁNOČNÍ DÁREK, 13. 12. 2014

  467. Vánoční dárek, Heroutice, Agility: Diskvalifikován

  468. Vánoční dárek, Heroutice, Jumping: 10/47, 25.75 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  469. Vánoční dárek, Heroutice, zkoušky: 4/16, 40.64 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  470. Terezín - Terezínský zimní pohár 2 - 1. ročník, 16. 11. 2014

  471. 1.ZK LA3: 1/13, 41.82 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  472. 2.ZK LA3: 1/13, 44.75 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  473. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  474. LA3 I : Diskvalifikován

  475. LA3 II : 8/27, 40.39 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  476. Praha 9 - Horní Počernice - 34. Dvojzkoušky, 11. 10. 2014

  477. Horní Počernice, 1. běh: 1/17, 33.93 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  478. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  479. Louny - O podzimní kvítek, 04. 10. 2014

  480. Agility: 1/28, 34.07 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  481. Jumping: 5/29, 28.64 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  482. ZkA: Diskvalifikován

  483. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 27. 09. 2014 - 28. 09. 2014

  484. Agility Individual: 2/55, 38.42 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  485. Agility Squads: Diskvalifikován

  486. Jumping Individual: Diskvalifikován

  487. Jumping Squads: 2/55, 35.58 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  488. Píšťany - Profine Be Happy Cup :-) + IV. Šampionát Australských kelpií a welsh corgi 2014, 13. 09. 2014

  489. Agility: 8/41, 32.61 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  490. Jumping: 14/42, 35.91 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  491. ZkA: 5/16, 40.06 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  492. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky II, 31. 08. 2014

  493. 1. zkouška LA3: 1/7, 38.74 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  494. 2. zkouška LA3: 1/7, 35.02 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  495. Praha - Horní Počernice - 33. Dvojzkoušky, 30. 08. 2014

  496. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  497. Horní Počernice, 2. běh: 2/10, 40.09 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  498. Horní Počernice, 3. běh: 1/10, 39.53 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  499. Havlovice - OPSION 036 / 3 zkoušky, 24. 08. 2014

  500. (1) Bertíkova zkouška: 1/10, 32.7 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  501. (2) Noisy zkouška: Diskvalifikován

  502. (3) Audiho zkouška: 4/10, 34.22 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  503. Oldřichov - ForPes Agility, 19. 07. 2014

  504. II. Zka LA3: Diskvalifikován

  505. I. Zka LA3: 1/7, 33.84 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  506. Jumping - L: 6/21, 28.19 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  507. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 035 / dvojzkoušky, 12. 07. 2014

  508. (1) Kubíkův běh: 10/19, 39.75 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  509. (2) Ferpíkův běh: Diskvalifikován

  510. Praha Kyje - ... za bílými tygry, 05. 07. 2014 - 06. 07. 2014

  511. Zk LA3 III LA3: Diskvalifikován

  512. Zk LA3 II LA3: Diskvalifikován

  513. Zk LA3 I LA3: 1/13, 35.14 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  514. Louny - „Horké léto“, 28. 06. 2014

  515. 1. zk LA3: Diskvalifikován

  516. 2. zk LA3: 1/8, 32.67 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  517. Jumping - L: 4/24, 31.11 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  518. Dobříš - ROYAL CANIN CUP 2014, 21. 06. 2014 - 22. 06. 2014

  519. I. Agility: Diskvalifikován

  520. II. Agility: Diskvalifikován

  521. III. Agility: Diskvalifikován

  522. II. Jumping: 22/98, 36.52 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  523. I. Jumping: Diskvalifikován

  524. Ústí nad Labem - Mojžíř - IV. dvojzkoušky, 31. 05. 2014

  525. ZkA 1: Diskvalifikován

  526. ZkA 2: 3/10, 32.23 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  527. ZkA 3: Diskvalifikován

  528. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 19. 01. 2014

  529. Zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  530. Zkouška 2 LA3: 9/18, 42.75 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  531. Trmice - Ústecký psí festival - trojzkoušky, 03. 08. 2013

  532. Zkouška 1 LA3: 1/7, 36.93 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  533. Zkouška 2 LA3: 1/6, 35.46 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  534. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2013

  535. Agility: Diskvalifikován

  536. Jumping: 1/20, 25.86 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  537. ZkA: Diskvalifikován

  538. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 030 / dvojzkoušky, 13. 07. 2013

  539. I. agility: Diskvalifikován

  540. II. agility: 1/10, 44.98 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  541. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2013, 05. 07. 2013 - 07. 07. 2013

  542. Agility: Diskvalifikován

  543. Agility I BarkingHeads: 51/132, 46.77 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  544. Agility II BarkingHeads: 3/118, 37.06 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  545. Agility III ArdenGrange: 24/123, 43.79 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  546. Agility IV ArdenGrange: 29/113, 44.91 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  547. BarkingHeads GRAND FINAL: Diskvalifikován

  548. Jumping I BarkingHeads: 35/127, 38.56 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  549. Jumping II ArdenGrange: 30/111, 39.89 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  550. Louny - Závody agility "Horké léto" a Mistrovství ČR v agility dlouhosrstých a krátkosrstých collií, 29. 06. 2013

  551. Agility: 6/23, 38.79 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  552. Jumping: Diskvalifikován

  553. Zka: Diskvalifikován

  554. Žamberk - Žamberecké letní agility závody - 3. kvalifikačky, 22. 06. 2013 - 23. 06. 2013

  555. Agility I.: Diskvalifikován

  556. Agility II.: Diskvalifikován

  557. Jumping I.: 1/60, 30.43 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  558. Jumping II.: 6/47, 33.66 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  559. Jumping III.: Diskvalifikován

  560. Jumping IV.: Diskvalifikován

  561. Strážnice - MR Klubu Border Collií 2013, 07. 06. 2013 - 09. 06. 2013

  562. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Agility 2.kolo: 37/113, 36.27 s, 10.0 tr. b., 5.4 m/s

  563. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Jumping 1.kolo: 5/121, 34.7 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  564. Speciální závod - 2.kolo - Agility: Diskvalifikován

  565. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  566. Brno - Jarní Brno 2013 + 2. QZ 2013, 25. 05. 2013 - 26. 05. 2013

  567. Agility: Diskvalifikován

  568. Agility: Diskvalifikován

  569. Jumping: 4/84, 33.92 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  570. Jumping : Diskvalifikován

  571. LA3: Diskvalifikován

  572. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií - otevřený závod, 18. 05. 2013

  573. Agility: 1/24, 31.64 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  574. Jumping: Diskvalifikován

  575. Ratenice - Dvojzkoušky "Pojď mi hop", 12. 05. 2013

  576. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  577. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  578. Skochovice - KENNEL CUP 2013, 08. 05. 2013

  579. Finále Ch s: 1/19, 31.08 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  580. JUMPING : 7/39, 26.32 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  581. Zkoušky: 2/13, 37.09 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  582. Krupka - DogFriends FITMIN kvalifikačky, 27. 04. 2013 - 28. 04. 2013

  583. Agility 1: 13/90, 39.84 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  584. Agility 2: Diskvalifikován

  585. Finále: Diskvalifikován

  586. Jumping 1: 7/90, 34.32 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  587. Jumping 2: Diskvalifikován

  588. Zkouška: Diskvalifikován

  589. Oldřichov - Chlumecký lvíček, 13. 04. 2013

  590. Agility: 4/23, 34.6 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  591. Jumping: Diskvalifikován

  592. ZkA: 1/12, 33.2 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  593. Lukov - České středohoří - Lukovský apríl 2013, 06. 04. 2013

  594. Zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  595. Zkouška 2 LA3: 1/11, 33.08 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  596. Zkouška 3 LA3: Diskvalifikován

  597. Domažlice - Horšovský Týn - O Kozinův čakan, 23. 03. 2013 - 24. 03. 2013

  598. Ne_Agility_ L: Diskvalifikován

  599. Ne_Jump_ L: 1/33, 27.45 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  600. Ne_ LA3: Diskvalifikován

  601. So_Agility_ L: 1/39, 28.54 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  602. So_Jump_ L: 1/41, 26.98 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  603. So_ LA3: 8/10, 37.97 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  604. Svojetice - 26. Dvojzkoušky, 16. 03. 2013

  605. 26. dvojzkousky, Svojetice, beh 1: Diskvalifikován

  606. 26. dvojzkousky, Svojetice, beh 2: 2/14, 32.38 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  607. Hradec Králové - Jaro 2013 - dvojzkoušky, 09. 03. 2013

  608. LA3 A: 4/8, 40.0 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  609. LA3 B: Diskvalifikován

  610. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (3/3), 02. 03. 2013 - 03. 03. 2013

  611. Agility - neděle L: 3/26, 33.52 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  612. Agility - sobota L: Diskvalifikován

  613. Finále L: 1/19, 41.97 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  614. Jumping - neděle L: Diskvalifikován

  615. Jumping - sobota L: 1/28, 29.63 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  616. Zkouška So LA3: Diskvalifikován

  617. Ratenice - "Morrisovy Dvojzkoušky", 24. 02. 2013

  618. II. zkouška A3 LA3: 5/11, 40.44 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  619. I. zkouška A3 LA3: Diskvalifikován

  620. Svojetice - 25. Dvojzkoušky, 16. 02. 2013

  621. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 1: Diskvalifikován

  622. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 2: Diskvalifikován

  623. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 10. 02. 2013

  624. Agility L: 1/40, 33.26 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  625. Jumping L: 23/40, 33.03 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  626. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  627. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 26. 01. 2013 - 27. 01. 2013

  628. AGILITY-L: Diskvalifikován

  629. Finále LA neděle: 21/37, 39.68 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  630. JUMPING-L: 18/71, 36.18 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  631. JUMPING-L: Diskvalifikován

  632. LA3: 2/27, 36.55 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  633. LA3: Diskvalifikován

  634. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 13. 01. 2013

  635. Agility L: 1/32, 37.03 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  636. Jumping L: 12/32, 32.27 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  637. Ranch El Paso Svojetice - 5. Vánoční dárek, 15. 12. 2012

  638. Vanocni darek, Svojetice, Agility: Diskvalifikován

  639. Vanocni darek, Svojetice, Jumping: 16/37, 40.56 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  640. Vanocni darek, Svojetice, zkoušky: Diskvalifikován

  641. Kladno - Jahodová bowle, 01. 12. 2012 - 02. 12. 2012

  642. AGILITY-L: 3/63, 34.48 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  643. JUMPING-L: Diskvalifikován

  644. LA3: Diskvalifikován

  645. Liberec - C.A.C.I.Ag., 09. 11. 2012

  646. CACIAg : 2/60, 37.87 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  647. Liberec - Mistrovství České republiky v agility 2012, 09. 11. 2012 - 11. 11. 2012

  648. Agility individuals: 36/98, 39.79 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  649. Jumping individuals: Diskvalifikován

  650. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 27. 10. 2012

  651. Zkouška LA3 - II LA3: 1/9, 34.97 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  652. Zkouška LA3 - I LA3: Diskvalifikován

  653. Lukov - České středohoří - Lukovská podzimní laťka 2012, 14. 10. 2012

  654. Zka1: Diskvalifikován

  655. Zka2: 1/11, 43.8 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  656. Ústí nad Labem - Trmice - II. Trmické dvojzkoušky agility a II. kolo soutěže klubů, 13. 10. 2012

  657. Zkouška II. LA3: 4/5, 38.75 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  658. Zkouška I. LA3: Diskvalifikován

  659. Trmice u Ústí nad Labem - O pohár města Děčína, 29. 09. 2012

  660. Agility L: 11/35, 38.88 s, 13.88 tr. b., 4.01 m/s

  661. Jumping L: 6/35, 35.23 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  662. Zkouška LA3: 4/20, 38.43 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  663. Plzeň Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2012

  664. Agility: 1/37, 34.91 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  665. Jumping: Diskvalifikován

  666. LA3: 1/11, 38.3 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  667. Plzeň Doubravka - Memoriál Jolany Troppové, 15. 09. 2012 - 16. 09. 2012

  668. Agility L: Diskvalifikován

  669. Jump L: Diskvalifikován

  670. Zkouška_A3_1 LA3: Diskvalifikován

  671. Zkouška_A3_2 LA3: Diskvalifikován

  672. Zkouška_A3_neděle LA3: Diskvalifikován

  673. Česká Lípa - Babí léto (+ 3. ACC, Š KCHBO, Vousatý pohár), 02. 09. 2012

  674. Agility L: Diskvalifikován

  675. Agility speciál L: 1/10, 30.34 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  676. Jumping L: 1/38, 30.18 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  677. Havlovice - OPSION 027 / trojzkoušky, 26. 08. 2012

  678. 1. LA3: Diskvalifikován

  679. 2. LA3: Diskvalifikován

  680. 3. LA3: Diskvalifikován

  681. Jičín - O pohár Purina ProPlan, 18. 08. 2012

  682. O pohár Purina ProPlan 2012: 4/12, 42.92 s, 15.0 tr. b., 4.03 m/s

  683. O pohár Purina ProPlan 2012: 6/41, 31.25 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  684. O pohár Purina ProPlan 2012: Diskvalifikován

  685. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 026, 14. 07. 2012

  686. Agility L: Diskvalifikován

  687. Jumping L: Diskvalifikován

  688. LA3: Diskvalifikován

  689. Louny - Hurá na prázdniny, 30. 06. 2012

  690. Agility L: 1/27, 37.53 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  691. Jumping L: 1/29, 29.25 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  692. Zkoušky LA3: Diskvalifikován

  693. Prostějov - Na začátek léta, 23. 06. 2012 - 24. 06. 2012

  694. Agility Open - neděle L: Diskvalifikován

  695. Agility Open - sobota L: Diskvalifikován

  696. Jumping Open - neděle L: Diskvalifikován

  697. Jumping Open - sobota L: Diskvalifikován

  698. Zkoušky neděle LA3: 1/21, 38.27 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  699. Zkoušky sobota LA3: Diskvalifikován

  700. Česká Lípa - Buřt Cup 2012, 16. 06. 2012

  701. Agility L: 12/32, 25.12 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  702. Jumping L: 9/36, 32.98 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  703. Zkouška A3 LA3: Diskvalifikován

  704. Oldřichov - Chlumecké dvojzkoušky + Mistrovství KCHN čínských chocholatých psů a peruánských naháčů, 09. 06. 2012

  705. 1. Zkouška: Diskvalifikován

  706. 2. Zkouška: Diskvalifikován

  707. Strážnice - Mezinárodní mistrovství border collií v agility, 01. 06. 2012 - 03. 06. 2012

  708. Mistrovství BCCCZ jednotlivci A2/A3 Jumping L: Diskvalifikován

  709. Mistrovství BCCCZ jednotlivců A2/A3 - Finále (Agility) L: Diskvalifikován

  710. Speciální závod Agility L: Diskvalifikován

  711. Speciální závod - Finále Agility L: Diskvalifikován

  712. Speciální závod Jumping L: 1/137, 36.1 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  713. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping L: 1/82, 34.44 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  714. Praha Kyje - 2. otevřený kvalifikační závod, 26. 05. 2012 - 27. 05. 2012

  715. Agility 1 L: Diskvalifikován

  716. Agility 2 L: 43/80, 45.88 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  717. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  718. Jumping 2 L: 4/79, 31.38 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  719. Jumping 3 L: Diskvalifikován

  720. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR šeltií a OPEN AIR MR ČR BO a AUO, 13. 05. 2012

  721. Agility L: 1/38, 34.66 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  722. Jumping L: 1/38, 28.3 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  723. Litoměřice - Porta Bohemica Cup III. a II. Šampionát Australských kelpií + MR AKE 2012, 12. 05. 2012 - 13. 05. 2012

  724. Agility: Diskvalifikován

  725. Jumping: Diskvalifikován

  726. Zkouška sobota: Diskvalifikován

  727. Skochovice - KENNEL CUP 2012, 08. 05. 2012

  728. finále ch. st: Diskvalifikován

  729. Jumping: Diskvalifikován

  730. Zkoušky: Diskvalifikován

  731. Most - Prvomájové dvojzkoušky, 01. 05. 2012

  732. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  733. 2.zkouška LA3: 3/7, 37.44 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  734. Skochovice - MR plemen - belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl a papilon. CACAg, 28. 04. 2012 - 29. 04. 2012

  735. AGILITY I: 29/121, 40.48 s, 18.48 tr. b., 4.08 m/s

  736. AGILITY II: Diskvalifikován

  737. JUMPING I: Diskvalifikován

  738. JUMPING II: 50/124, 41.78 s, 11.78 tr. b., 4.26 m/s

  739. JUMPING III: Diskvalifikován

  740. Ústí nad Labem - Trmice - I. Trmické dvojzkoušky agility a I. kolo soutěže klubů, 21. 04. 2012

  741. Zkouška II. LA3: Diskvalifikován

  742. Zkouška I. LA3: Diskvalifikován

  743. Oldřichov - Chlumecký lvíček, 14. 04. 2012

  744. Agility: Diskvalifikován

  745. Jumping: 2/20, 28.36 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  746. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  747. Most - Velikonoční pohár Rastavy, 07. 04. 2012

  748. Agility L: Diskvalifikován

  749. Jumping L: 13/30, 28.66 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  750. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  751. Domažlice - Horšovský týn - O Kozinův čakan, 17. 03. 2012 - 18. 03. 2012

  752. Ne_agility L: 11/39, 44.21 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  753. Ne_jumping L: 10/38, 33.57 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  754. Ne_zkoušky LA3: Diskvalifikován

  755. So_agility L: Diskvalifikován

  756. So_jumping L: 12/45, 39.74 s, 15.0 tr. b., 4.05 m/s

  757. So_zkoušky LA3: Diskvalifikován

  758. Ústí nad Labem - DogFriends Cup FITMIN 2012 (4/4) - FINÁLE, 10. 03. 2012 - 11. 03. 2012

  759. Agility Ne: Diskvalifikován

  760. Agility So: 2/27, 34.1 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  761. Jumping Ne: Diskvalifikován

  762. Jumping So: Diskvalifikován

  763. Zk Ne: Diskvalifikován

  764. Zk So: 1/13, 39.7 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  765. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup 2012 (3/4), 12. 02. 2012

  766. Zk1: 7/14, 34.62 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  767. Zk2: Diskvalifikován

  768. Svojetice - 20. Dvojzkoušky, 04. 02. 2012

  769. 20. dvojzkousky, Svojetice, beh 1: Diskvalifikován

  770. 20. dvojzkousky, Svojetice, beh 2: 1/23, 34.28 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  771. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup 2012 (2/4), 15. 01. 2012

  772. Zk 1: Diskvalifikován

  773. Zk 2: Diskvalifikován

  774. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup 2012 (1/4), 27. 11. 2011

  775. ZK 1: Diskvalifikován

  776. Zk 2: 1/22, 35.69 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  777. Svojetice - 19. halové Dvojzkoušky, 19. 11. 2011

  778. 19. dvojzkousky, Svojetice, beh 1: 8/35, 31.44 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  779. 19. dvojzkousky, Svojetice, beh 2: 2/35, 34.6 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  780. Lukov - České středohoří - Lukovská podzimní laťka 2011, 29. 10. 2011

  781. Zk 1: Diskvalifikován

  782. Zk 2: Diskvalifikován

  783. Svojetice - 18. halové Dvojzkoušky, 15. 10. 2011

  784. 18. dvojzkousky, Svojetice, beh 1: Diskvalifikován

  785. 18. dvojzkousky, Svojetice, beh 2: Diskvalifikován

  786. Havlovice - OPSION 020 / po finském semináři, 27. 08. 2011 - 28. 08. 2011

  787. Ne-Agility L: Diskvalifikován

  788. Ne-Jumping L: Diskvalifikován

  789. Ne-Zkouška LA2: 1/12, 41.11 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  790. So-Agility L: Diskvalifikován

  791. So-Jumping L: Diskvalifikován

  792. So-Zkouška LA2: Diskvalifikován

  793. Louny - O nejlepšího psa LVT Louny, 13. 08. 2011 - 14. 08. 2011

  794. 13.8. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  795. 14.8. Zkouška LA2: 2/12, 39.6 s, 10.0 tr. b., 3.71 m/s

  796. Agility L: Diskvalifikován

  797. Jumping L: Diskvalifikován

  798. Jumping L: Diskvalifikován

  799. Louny - Závody při LVT Louny - CACAg, 06. 08. 2011 - 07. 08. 2011

  800. Agility L: Diskvalifikován

  801. Denní Jumping 1.kolo L: Diskvalifikován

  802. Denní Jumping 3.kolo L: Diskvalifikován

  803. Noční Jumping 2.kolo L: Diskvalifikován

  804. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  805. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  806. Klášterec nad Ohří - Závody agility, 18. 06. 2011

  807. Jumping LA L: 7/22, 29.97 s, 5.0 tr. b., 5.94 m/s

  808. ZK LA2 - 1. LA2: 3/10, 33.95 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  809. ZK LA2 - 2. LA2: Diskvalifikován

  810. Krupka - Chlumecké dvojzkoušky + Mistrovství republiky čínských chocholatých psů a peruánských naháčů, 04. 06. 2011

  811. 1. Zkouška LA1 LA1: 5/11, 37.61 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  812. 2. Zkouška LA1 LA1: Diskvalifikován

  813. Česká Lípa - Buřt cup, 28. 05. 2011

  814. Agility L: Diskvalifikován

  815. Jumping L: Diskvalifikován

  816. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  817. Píšťany - Porta Bohemica Cup II, 14. 05. 2011 - 15. 05. 2011

  818. AGILITY: Diskvalifikován

  819. AGILITY L: Diskvalifikován

  820. JUMPING: Diskvalifikován

  821. JUMPING: Diskvalifikován

  822. JUMPING 2.: Diskvalifikován

  823. ZKOUŠKA AGILITY: Diskvalifikován

  824. ZKOUŠKA AGILITY L: Diskvalifikován

  825. Kutná Hora - Kutnohorský groš + Mistrovství ČR Českých strakáčů, 17. 04. 2011

  826. AGILITY: Diskvalifikován

  827. JUMPING: Diskvalifikován

  828. LA1: 4/24, 32.59 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  829. Krupka - Chlumecký lvíček, 16. 04. 2011

  830. agility L: Diskvalifikován

  831. jumping L: Diskvalifikován

  832. Zkouška LA1: 1/9, 32.55 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  833. Praha - Kyje - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky - II., 10. 04. 2011

  834. Agility LA1: 10/27, 31.99 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  835. Agility LA1 - 2.: 15/27, 42.23 s, 12.23 tr. b., 3.65 m/s