Cz En

010311

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Aneta Mázlová

Pes

  1. Mike Brilliant Bohemia, Papillon

Výsledky

  1. Ratenice - Double: 2x A1-3 + Bonus J1-3, 24. 08. 2013

  2. zkouška 2 SA2: Diskvalifikován

  3. zkouška 3 SA2: 2/11, 54.91 s, 5.91 tr. b., 3.44 m/s

  4. Ratenice - Dvojzkoušky "Pojď mi hop", 12. 05. 2013

  5. III. zkouška SA2: 1/11, 53.26 s, 10.26 tr. b., 3.6 m/s

  6. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  7. I. zkouška SA2: 3/14, 53.01 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  8. Lysá nad Labem - Dvouzkoušky Superpes 2013 + Dvoujumping A0, 05. 05. 2013

  9. zkoušky 1 SA2: 4/9, 50.59 s, 10.0 tr. b., 3.36 m/s

  10. zkoušky 2 SA2: 1/9, 51.47 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  11. Ratenice - Agi závody "Jelimánovy Jelikonoce" PLNO, 01. 04. 2013

  12. JUMPING S S: Diskvalifikován

  13. OPEN S S: Diskvalifikován

  14. zkouška A2 SA2: 1/5, 40.54 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  15. Píšťany, okr. Litoměřice - Mistrovství české republiky mládeže v agility 2012, 08. 09. 2012 - 09. 09. 2012

  16. Agility jednotlivci: 3/14, 46.86 s, 0.0 tr. b., 3.31 m/s

  17. Družstva - Agility: Diskvalifikován

  18. Jumping jednotlivci: 4/14, 44.28 s, 9.28 tr. b., 3.07 m/s

  19. Jablonec nad Nisou - Lukášov - ČMKU Junior Open 2012, 15. 06. 2012 - 16. 06. 2012

  20. Zkouška Agility - děti SA2: Diskvalifikován

  21. Praha - Kyje - Kvalifikační závod pro reprezentaci mládeže na European Open Junior, 05. 05. 2012 - 06. 05. 2012

  22. Agility 1 Small Děti: 4/14, 47.33 s, 5.33 tr. b., 3.4 m/s

  23. Agility 2 Small Děti: 10/14, 53.34 s, 17.34 tr. b., 2.87 m/s

  24. Agility 3 Small Děti: Diskvalifikován

  25. Agility 4 Small Děti: 8/14, 50.81 s, 11.81 tr. b., 3.09 m/s

  26. Jumping 1 Small Děti: 3/14, 36.11 s, 4.11 tr. b., 4.15 m/s

  27. Jumping 2 Small Děti: Diskvalifikován

  28. Sekvence 2 Děti Small: 2/8, 29.03 s, 3.03 tr. b., 2.79 m/s

  29. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze (3. ročník), 11. 03. 2012

  30. Dědovo agility S: 15/30, 67.27 s, 26.27 tr. b., 2.79 m/s

  31. Dědův jumping S: Diskvalifikován

  32. Postřižinské zkoušky SA2: 8/9, 63.21 s, 22.21 tr. b., 2.5 m/s

  33. Nymburk - Svatováclavské dvojzkoušky, 25. 09. 2011

  34. Pedigree 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  35. Pedigree 2. zkouška SA2: 6/9, 63.57 s, 14.57 tr. b., 2.72 m/s

  36. Praha Kyje - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 17. 09. 2011 - 18. 09. 2011

  37. Agility jednotlivců S - děti S: 7/19, 42.49 s, 4.49 tr. b., 3.15 m/s

  38. Jumping jednotlivců S - děti S: Diskvalifikován

  39. Nymburk - AcanaCup Nymburk, 04. 06. 2011

  40. Agility open small: 8/21, 54.7 s, 6.7 tr. b., 2.96 m/s

  41. Jumping small: 8/21, 44.26 s, 13.26 tr. b., 3.5 m/s

  42. zkouška SA1: 3/12, 43.88 s, 0.0 tr. b., 3.56 m/s

  43. Mladá Boleslav - Acana May Cup II., 21. 05. 2011

  44. AGILITY: 16/24, 62.39 s, 31.39 tr. b., 2.61 m/s

  45. JUMPING: 8/26, 39.86 s, 5.86 tr. b., 3.59 m/s

  46. SA1: 2/11, 36.83 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s