Cz En

014411

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lenka Prokešová, LbP Agility Team

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Dakota z Tylenu Moravia, Pyrenejský ovčák s dl. srstí v obl.

Výsledky

  1. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  2. Czech Imp Jump: 2/20, 19.41 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  3. Jumping 1: 14/21, 35.61 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  4. Jumping 2: 5/21, 35.41 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  5. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  6. Czech Imp Jump: 2/17, 20.04 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  7. Jumping 1: Diskvalifikován

  8. Jumping 2 : 2/17, 33.14 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  9. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  10. Agility Open: 22/65, 38.58 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  11. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  12. Jumping Open: Diskvalifikován

  13. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  14. Trutnov - B.A.S.E. - Berger agility sommer event, 03. 08. 2019 - 04. 08. 2019

  15. AGILITY I: 4/37, 37.27 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  16. AGILITY II: Diskvalifikován

  17. JUMPING I: 3/38, 34.25 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  18. JUMPING II: Diskvalifikován

  19. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  20. Agility 1: Diskvalifikován

  21. Agility 3: 16/76, 40.19 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  22. Agility 4: 14/72, 44.66 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  23. Agility Trial: Diskvalifikován

  24. Jumping 1: Diskvalifikován

  25. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  26. Ne. - Agility II. M: 8/52, 41.32 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  27. Ne. - Jumping II. M: 13/52, 36.97 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  28. So. - Agility I. M: Diskvalifikován

  29. So. - Jumping I. M: 15/52, 38.21 s, 10.0 tr. b., 5.13 m/s

  30. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  31. QA4 Agility: Diskvalifikován

  32. QA5 Agility: 5/56, 38.88 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  33. QA6 Agility: Diskvalifikován

  34. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  35. QJ5 Jumping: 28/53, 44.42 s, 5.42 tr. b., 4.5 m/s

  36. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  37. QA1 agility: Diskvalifikován

  38. QA2 agility: Diskvalifikován

  39. QA3 agility: Diskvalifikován

  40. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  41. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  42. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  43. Milovice - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT, BRT a Pyrenejských ovčáků, 06. 04. 2019 - 07. 04. 2019

  44. Agility Challenge M MA2: Diskvalifikován

  45. Agility I M M: Diskvalifikován

  46. Jumping Challenge M MA2: 9/21, 38.08 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  47. Jumping I M M: 3/31, 35.67 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  48. Tuneliáda M M: Diskvalifikován

  49. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  50. Jumping: Diskvalifikován

  51. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  52. Czech Imp Jump: 12/20, 27.52 s, 6.52 tr. b., 3.92 m/s

  53. Jumping 1: Diskvalifikován

  54. Jumping 2: Diskvalifikován

  55. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  56. Agility: 2/23, 39.01 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  57. Jumping: 2/23, 31.08 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  58. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  59. Agility: Diskvalifikován

  60. Agility DRUZSTVA: Diskvalifikován

  61. Jumping: 25/43, 36.97 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  62. Jumping DRUZSTVA: 19/43, 37.11 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  63. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  64. Jumping III M: 1/9, 25.62 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  65. Jumping II M: 1/14, 31.81 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  66. Jumping I M: Diskvalifikován

  67. Tuneliáda M: 1/12, 26.86 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  68. ZkA III. MA3: 1/5, 33.28 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  69. ZkA. II. MA3: Diskvalifikován

  70. ZkA. I. MA3: 1/7, 33.73 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  71. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  72. Agility 1: Diskvalifikován

  73. Agility 2: Diskvalifikován

  74. Agility 3: Diskvalifikován

  75. Agility 4: 27/50, 46.42 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  76. Jumping 1: Diskvalifikován

  77. Jumping 2: 12/43, 31.97 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  78. Ptýrov - AgiRELAXACE - 3x jumping, 30. 06. 2018

  79. III. jumping M: 1/12, 35.35 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  80. II. Jumping M: Diskvalifikován

  81. I. JUMPING M: Diskvalifikován

  82. Ptýrov - AgiRELAXACE, 29. 06. 2018

  83. II.zkouška MA3: Diskvalifikován

  84. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  85. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  86. Agility II. M: 11/48, 39.38 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  87. Agility I. M: Diskvalifikován

  88. Jumping II. M: 15/49, 33.25 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  89. Jumping I. M: 12/48, 34.91 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  90. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  91. QA4 Agility: Diskvalifikován

  92. QA5 Agility: 16/42, 42.1 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  93. QA6 Agility: Diskvalifikován

  94. QJ4 Jumping: 14/44, 40.29 s, 7.29 tr. b., 4.47 m/s

  95. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  96. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  97. Lednice/Nejdek - Nejdecký Trojskok, 02. 06. 2018

  98. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  99. 2. Zkouška MA3: 2/7, 39.18 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  100. 3. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  101. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  102. QA1 agility: 1/57, 37.02 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  103. QA2 agility: 37/57, 40.84 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  104. QA3 agility: 9/56, 38.65 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  105. QJ1 jumping: 1/58, 31.76 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  106. QJ2 jumping: 28/58, 39.68 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  107. QJ3 jumping: 11/57, 37.15 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  108. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  109. Agility Open M: 8/28, 37.72 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  110. Jumping Open M: 1/28, 22.04 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  111. Zkoušky MA3: 3/9, 36.35 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  112. Liberec - Zkoušky superhrdinů, 02. 04. 2018

  113. I. Batmanova zkouška MA3: 1/5, 32.59 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  114. II. Supermanova zkouška MA3: Diskvalifikován

  115. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  116. Agility: 3/31, 36.17 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  117. Agility: Diskvalifikován

  118. Finále: 4/15, 45.07 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  119. Jumping: 1/31, 31.54 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  120. Jumping: Diskvalifikován

  121. Zkouška MA3: 1/16, 36.18 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  122. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  123. Agility: Diskvalifikován

  124. Jumping: Diskvalifikován

  125. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  126. Czech Imp Jump Medium: 1/24, 18.07 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  127. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  128. Jumping 2 Medium: 3/24, 30.88 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  129. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  130. Agility: 1/28, 34.51 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  131. Jumping: 1/28, 29.51 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  132. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  133. Czech Imp Jump Medium: 6/21, 22.64 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  134. Jumping 1 Medium: 12/21, 27.71 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  135. Jumping 2 Medium: 1/21, 24.67 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  136. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  137. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  138. Jumping 1 Medium: 1/29, 32.84 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  139. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  140. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  141. Czech Imp Jump Medium: 2/30, 19.09 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  142. Jumping 1 Medium: 15/30, 27.22 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  143. Jumping 2 Medium: 1/30, 25.14 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  144. Beroun - Jack Honey Cup I., 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  145. AGILITY: 1/11, 32.55 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  146. AGILITY: Diskvalifikován

  147. JUMPING: 1/12, 25.72 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  148. JUMPING: 1/13, 32.09 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  149. MA3: 4/7, 42.23 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  150. MA3: Diskvalifikován

  151. Písnice - Kaniko Jump, 24. 09. 2017

  152. Jumping II. M: 1/14, 32.82 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  153. Jumping I. M: 1/15, 33.24 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  154. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  155. Agility družstev: Diskvalifikován

  156. Agility jednotlivců: Diskvalifikován

  157. Jumping družstev: 23/50, 33.08 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  158. Jumping jednotlivců: 27/47, 31.2 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  159. Zlín - Mladcová - RÁJ na Mladcové - Kuba, 26. 08. 2017

  160. Agility Medium: 1/10, 34.79 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  161. Jumping Medium: Diskvalifikován

  162. Mnichovo Hradiště - Dobble zkoušky, 20. 08. 2017

  163. II. zkouška MA3: 3/5, 34.86 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  164. I. zkouška MA3: 1/5, 33.4 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  165. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské letní trojzkoušky, 29. 07. 2017

  166. 1. Zka - MA3: Diskvalifikován

  167. 2. Zka - MA3: 1/5, 35.78 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  168. 3. Zka - MA3: Diskvalifikován

  169. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  170. Agility 1: 22/65, 43.1 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  171. Agility 2: Diskvalifikován

  172. Agility 3: Diskvalifikován

  173. Agility 4: Diskvalifikován

  174. Agility Trial: Diskvalifikován

  175. Jumping 1: Diskvalifikován

  176. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  177. Agility - Ne: Diskvalifikován

  178. Agility - So: Diskvalifikován

  179. Jumping - Ne: 1/52, 31.08 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  180. Jumping - So: 32/53, 29.3 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  181. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  182. QA4 agility: Diskvalifikován

  183. QA5 agility: Diskvalifikován

  184. QA6 agility: Diskvalifikován

  185. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  186. QJ5 jumping: Diskvalifikován

  187. QJ6 jumping: 4/49, 29.0 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  188. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  189. QA1 agility: 18/68, 40.23 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  190. QA2 agility: Diskvalifikován

  191. QA3 agility: Diskvalifikován

  192. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  193. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  194. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  195. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  196. Agility 1: 1/50, 37.62 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  197. Agility 2: Diskvalifikován

  198. Jumping 1: 1/50, 33.02 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  199. Jumping 2: 13/50, 34.26 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  200. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  201. Agility: 1/15, 36.28 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  202. Fun Jumping: Diskvalifikován

  203. Jumping: Diskvalifikován

  204. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (3/3), 11. 03. 2017 - 12. 03. 2017

  205. Agility: 2/22, 39.39 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  206. Agility: 2/22, 39.54 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  207. FINÁLE: 3/15, 40.41 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  208. Jumping: 2/22, 33.2 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  209. Jumping: Diskvalifikován

  210. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  211. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (2/3), 11. 02. 2017

  212. Agility: 1/19, 37.2 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  213. Jumping: Diskvalifikován

  214. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (1/3), 14. 01. 2017

  215. Agility: 5/22, 37.41 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  216. Jumping: 1/22, 29.24 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  217. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  218. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  219. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  220. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  221. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  222. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  223. 3. zkouška MA3: 2/7, 33.74 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  224. 3. zkouška MA3: Diskvalifikován

  225. Agility M: Diskvalifikován

  226. Jumping M: 4/13, 27.69 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  227. Ne-zkouška MA3: 3/5, 36.08 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  228. Hulín - Mont agi Hulín potřetí, 08. 10. 2016

  229. Agility Trial: Diskvalifikován

  230. Jumping Trial: Diskvalifikován

  231. RSDC Jumping: Diskvalifikován

  232. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  233. Agility - So: 1/34, 33.6 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  234. Jumping - So: 4/34, 33.27 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  235. ZkA - So: Diskvalifikován

  236. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  237. Agility družstva: 2/44, 35.06 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  238. Agility jednotlivci: 2/44, 31.48 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  239. Jumping družstva: Diskvalifikován

  240. Jumping jednotlivci: Diskvalifikován

  241. Praha-Kateřinky - 2. Kunratické trojzkoušky, 20. 08. 2016

  242. 1. zkouška MA3: 1/5, 33.25 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  243. 2. zkouška MA3: 1/5, 34.5 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  244. 3. zkouška MA3: Diskvalifikován

  245. Ratenice - Dvojzkoušky "Narozeninová párty", 13. 08. 2016

  246. ZkA. II. MA3: Diskvalifikován

  247. ZkA. I. MA3: Diskvalifikován

  248. Trutnov - Hilarem Open 2016, 23. 07. 2016 - 24. 07. 2016

  249. Agility 1 M: Diskvalifikován

  250. Agility M: Diskvalifikován

  251. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  252. Jumping M: 1/14, 28.53 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  253. Zkouška A3 MA3: 2/4, 39.25 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  254. Zkouška Ne MA3: Diskvalifikován

  255. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2016, 01. 07. 2016 - 03. 07. 2016

  256. Agility I: Diskvalifikován

  257. Agility II: Diskvalifikován

  258. Agility III: 1/52, 33.64 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  259. Agility IV: Diskvalifikován

  260. Jumping I: Diskvalifikován

  261. Jumping II: 6/48, 39.4 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  262. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  263. QA5 Agility: 3/72, 39.99 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  264. QA6 Agility: Diskvalifikován

  265. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  266. QJ6 Jumping: 13/79, 38.52 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  267. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  268. QA3 Agility: 3/69, 35.94 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  269. QA4 Agility: 5/69, 37.99 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  270. QJ3 Jumping: 3/69, 31.83 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  271. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  272. Kácov - "Kácovský tuplák" 1, 07. 05. 2016

  273. Běh dvojic: 6/16, 0.0 s, 50.0 tr. b., 0.0 m/s

  274. JUMPING: 3/16, 31.51 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  275. MA3: 1/9, 36.01 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  276. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  277. QA1 Agility: 16/88, 42.38 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  278. QA2 Agility: 7/82, 38.54 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  279. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  280. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  281. Olomouc - Jarní PsíHrátky 2016, 09. 04. 2016 - 10. 04. 2016

  282. Agility Ne M: 1/12, 33.27 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  283. Agility So M: 4/8, 34.12 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  284. Jumping Ne M: 1/16, 23.81 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  285. Jumping So M: 1/9, 30.42 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  286. Zkouška Ne MA3: Diskvalifikován

  287. Zkouška So MA3: Diskvalifikován

  288. Třebíč - Velikonoční beránek, 28. 03. 2016

  289. AGILITY: 4/18, 34.01 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  290. JUMPING: 1/16, 26.3 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  291. Zkoušky MA3: Diskvalifikován

  292. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE, 12. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  293. Agility: 21/21, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  294. Agility 2: 12/20, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  295. Finále: 4/13, 36.36 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  296. Jumping: 2/21, 37.92 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  297. Jumping 2: 20/20, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  298. Zkouška: 8/8, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  299. Spořice - Sam´s Field First indoor Cup :-) + I. Halové mistrovství ČR australských kelpií a welsh corgi 2016, 20. 02. 2016 - 21. 02. 2016

  300. Agility - Ne: 1/23, 33.09 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  301. Agility - So: 2/21, 38.13 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  302. Jumping - Ne: 9/23, 31.62 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  303. Jumping - So: 2/21, 30.28 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  304. ZkA - Ne: Diskvalifikován

  305. ZkA - So: Diskvalifikován

  306. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  307. Agility: 3/23, 34.08 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  308. Jumping: 1/23, 26.22 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  309. Zkouška: 4/12, 37.41 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  310. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"4 - 3.ročník, 06. 02. 2016

  311. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  312. Jumping 1 Medium: 1/26, 29.13 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  313. Jumping 2 Medium: 14/26, 28.91 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  314. Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - SMALL/MEDIUM, 23. 01. 2016 - 24. 01. 2016

  315. Agility MA sobota: Diskvalifikován

  316. Jumping MA neděle: 3/25, 30.15 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  317. Jumping MA sobota: Diskvalifikován

  318. Velké finále MA neděle: Diskvalifikován

  319. Zkoušky MA3 neděle: 1/12, 36.28 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  320. Zkoušky MA3 sobota: Diskvalifikován

  321. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  322. agility: 1/18, 36.24 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  323. jumping: 1/19, 31.89 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  324. zkouška: Diskvalifikován

  325. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"3 - 3.ročník, 02. 01. 2016

  326. Czech Imp Jump Medium: 3/18, 14.78 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  327. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  328. Jumping 2 Medium: 2/18, 33.19 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  329. Ptýrov u Mnichova Hradiště - I. Highway to Hell, 11. 12. 2015 - 12. 12. 2015

  330. Jump III M: Diskvalifikován

  331. Jump II M: Diskvalifikován

  332. Jump I M: 1/14, 31.67 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  333. Zkouška A3 II MA3: Diskvalifikován

  334. Zkouška A3 I MA3: Diskvalifikován

  335. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"2 - 3.ročník, 05. 12. 2015

  336. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  337. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  338. Jumping 2 Medium: 7/24, 34.54 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  339. Ptýrov - I. Fly FACTOR, 17. 10. 2015 - 18. 10. 2015

  340. Agility Ne: Diskvalifikován

  341. Jumping Ne: 1/20, 26.61 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  342. ZkA 1 So: 1/9, 38.05 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  343. ZkA 2 So: 4/9, 34.5 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  344. ZkA Ne: Diskvalifikován

  345. Málkov u Chomutova - DUFLEX Be Happy Cup II. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 12. 09. 2015 - 13. 09. 2015

  346. Agility Ne: 1/22, 33.5 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  347. Agility So: 1/22, 29.11 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  348. Jumping Ne: 1/22, 24.55 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  349. Jumping So: Diskvalifikován

  350. ZkA Ne: Diskvalifikován

  351. ZkA So: 3/11, 35.8 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  352. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  353. Agility: Diskvalifikován

  354. Agility squads: Diskvalifikován

  355. Jumping: Diskvalifikován

  356. Jumping Squads: 6/32, 28.19 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  357. Ostrava-Martinov - O pohár Naury a Mistrovství České republiky KKCHS, 09. 08. 2015

  358. Agility: 3/15, 37.89 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  359. Agility Open: 1/21, 28.84 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  360. Jumping Open: Diskvalifikován

  361. Louny - Závod při LVT Louny, Mistrovství republiky KCHK, 08. 08. 2015

  362. Agility M: 1/13, 31.28 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  363. Jumping M: 1/13, 31.06 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  364. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  365. Trutnov - I. Hilarem Cup, 02. 08. 2015

  366. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  367. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  368. Mladá Boleslav - Trojlístek pro Sally, 01. 08. 2015

  369. ZkA 1: Diskvalifikován

  370. ZkA 2: Diskvalifikován

  371. ZkA 3: 1/6, 35.87 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  372. Dobříš - FitDog Open 2015, 18. 07. 2015 - 19. 07. 2015

  373. Agility 1: 1/9, 34.8 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  374. Agility 2: 1/9, 32.61 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  375. Finále: 1/9, 31.46 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  376. Jumping 1: 1/9, 28.66 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  377. Jumping 2: Diskvalifikován

  378. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2015, 03. 07. 2015 - 05. 07. 2015

  379. Agility: Diskvalifikován

  380. Agility I: Diskvalifikován

  381. Agility II: Diskvalifikován

  382. Agility III: Diskvalifikován

  383. Agility IV: 1/47, 37.78 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  384. Jumping I: Diskvalifikován

  385. Jumping II: Diskvalifikován

  386. Větřkovice - Trojboj „Království křišťálové zóny“, 27. 06. 2015

  387. Agility I: Diskvalifikován

  388. Agility II: Diskvalifikován

  389. Jumping Open: 8/15, 30.21 s, 10.0 tr. b., 5.69 m/s

  390. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  391. Agility Ne: 18/62, 36.79 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  392. Agility So: 11/62, 50.63 s, 0.63 tr. b., 3.95 m/s

  393. Jumping Ne: 30/63, 33.71 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  394. Jumping So: 36/65, 28.83 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  395. Šumperk Temenice - Miacis cup 2015, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  396. Agi M: Diskvalifikován

  397. Jump 1 M: Diskvalifikován

  398. Jump 2 M: 7/12, 28.98 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  399. Jump M: 1/11, 30.61 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  400. Zk 1 MA3: Diskvalifikován

  401. Zk 2 MA3: Diskvalifikován

  402. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  403. Agility II Open: Diskvalifikován

  404. Agility I Open: 1/71, 32.61 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  405. FINAL: Diskvalifikován

  406. Jumping II Open: 33/68, 30.98 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  407. Jumping I Open: 3/71, 33.4 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  408. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  409. Agility 1: Diskvalifikován

  410. Agility 2: 12/60, 37.69 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  411. Jumping 1: Diskvalifikován

  412. Jumping 2: 5/62, 31.57 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  413. Czeladź, PL - SILESIAN OPEN, 21. 02. 2015 - 22. 02. 2015

  414. Agility Individual: Diskvalifikován

  415. Agility Squads: 4/43, 34.35 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  416. FINAL: Diskvalifikován

  417. Jumping Individual: 7/45, 31.85 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  418. Jumping Individual: Diskvalifikován

  419. Jumping Squads: 23/44, 27.28 s, 5.0 tr. b., 5.87 m/s

  420. Terezín - Terezínský zimní pohár 4 - 1. ročník, 01. 02. 2015

  421. 1.ZK MA3: Diskvalifikován

  422. 2. ZK MA3: Diskvalifikován

  423. Blešno - Zlatá překážka 2014, 11. 10. 2014

  424. AGILITY: 1/10, 31.28 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  425. JUMPING: Diskvalifikován

  426. MA3: 1/3, 34.51 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  427. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 27. 09. 2014 - 28. 09. 2014

  428. Agility Individual: 13/38, 41.13 s, 15.13 tr. b., 3.94 m/s

  429. Agility Squads: 3/38, 37.09 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  430. Jumping Individual: 1/38, 30.91 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  431. Jumping Squads: Diskvalifikován

  432. Přerov - II. dvojzkoušky, 21. 09. 2014

  433. 1. Agility: Diskvalifikován

  434. 2. Agility: Diskvalifikován

  435. Hulín - Mont agi Hulín, 20. 09. 2014

  436. Agility: 4/14, 42.17 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  437. Jumping: Diskvalifikován

  438. Majsa Jumping: Diskvalifikován

  439. Ratenice - Letní párty - 5x zkoušky, 09. 08. 2014 - 10. 08. 2014

  440. 1 zkouška MA3: 1/8, 35.19 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  441. 2 zkouška MA3: Diskvalifikován

  442. Zkouška A3 - 1 MA3: 1/8, 42.92 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  443. Zkouška A3 - 2 MA3: Diskvalifikován

  444. Zkouška A3 - 3 MA3: Diskvalifikován

  445. Trmice - Ústecký psí festival - 3 zkoušky, 02. 08. 2014

  446. Zkouška 1 MA3: Diskvalifikován

  447. Zkouška 2 MA3: Diskvalifikován

  448. Zkouška 3 MA3: Diskvalifikován

  449. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2014, 04. 07. 2014 - 06. 07. 2014

  450. Agility (Parkur A): Diskvalifikován

  451. Agility Parkur A: Diskvalifikován

  452. Agility (Parkur C): Diskvalifikován

  453. Agility Parkur C: Diskvalifikován

  454. Agility Trial Parkur C: Diskvalifikován

  455. Jumping (Parkur B): Diskvalifikován

  456. Jumping Parkur B: 20/44, 37.76 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  457. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky 1.pokus, 29. 06. 2014

  458. Zkouška 1 MA3: Diskvalifikován

  459. Zkouška 2 MA3: Diskvalifikován

  460. Dobříš - ROYAL CANIN CUP 2014, 21. 06. 2014 - 22. 06. 2014

  461. I. Agility: Diskvalifikován

  462. II. Agility: Diskvalifikován

  463. III. Agility: Diskvalifikován

  464. II. Jumping: Diskvalifikován

  465. I. Jumping: Diskvalifikován

  466. Kladno Rozdělov - Jahodový pohár, Kladno, 14. 06. 2014 - 15. 06. 2014

  467. JUMPING-M: 1/11, 31.61 s, 0.0 tr. b., 6.07 m/s

  468. MA3: Diskvalifikován

  469. Velké finále MA neděle: Diskvalifikován

  470. Frenštát pod Radhoštěm - Rainbow Race - 2. kolo QZ dospělých, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  471. Agility - Malé finále : 1/11, 34.85 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  472. Agility Open I.: 1/48, 33.41 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  473. Agility Open II.: 1/47, 38.13 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  474. Agility - Velké finále - Fijálový běh : Diskvalifikován

  475. Jumping Open I.: Diskvalifikován

  476. Jumping Open II.: 7/36, 34.44 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  477. Jumping Open III: Diskvalifikován

  478. Praha - Horní Počernice - 7. Májová cena, 08. 05. 2014

  479. Májová cena, Horní Počernice, Agility: Diskvalifikován

  480. Májová cena, Horní Počernice, Jumping: 6/17, 31.88 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  481. Májová cena, Horní Počernice, zkoušky: 1/8, 35.09 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  482. Děčín - DogFriends kvalifikačky 2014 - 1. QZ dospělých, 26. 04. 2014 - 27. 04. 2014

  483. Agility 1: Diskvalifikován

  484. Agility 2: Diskvalifikován

  485. Jumping 1: Diskvalifikován

  486. Jumping 2: Diskvalifikován

  487. Zkouška: Diskvalifikován

  488. Zlechov - 5. Zlechovské dvojzkoušky, 20. 04. 2014

  489. 1.Zkouška MA3: Diskvalifikován

  490. 2.Zkouška MA3: Diskvalifikován

  491. Zlechov - 4. Zlechovské dvojzkoušky, 19. 04. 2014

  492. 1.Zkouška MA3: Diskvalifikován

  493. 2.Zkouška MA3: 1/4, 32.71 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  494. Ostrava - 3. Ostravský pohár 2014, 05. 04. 2014 - 06. 04. 2014

  495. Agility Open: Diskvalifikován

  496. Agility Open: Diskvalifikován

  497. Agility "Zkoušky": Diskvalifikován

  498. Agility "Zkoušky": Diskvalifikován

  499. Jumping Open: Diskvalifikován

  500. Ostrava - 2. Ostravský pohár 2014, 29. 03. 2014 - 30. 03. 2014

  501. Agility Open: Diskvalifikován

  502. Agility "Zkoušky": Diskvalifikován

  503. Agility "Zkoušky": Diskvalifikován

  504. Jumping Open: Diskvalifikován

  505. Jumping Open II: Diskvalifikován

  506. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (3/3), 08. 03. 2014 - 09. 03. 2014

  507. Agility: 5/15, 29.65 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  508. Jumping: Diskvalifikován

  509. Jumping: Diskvalifikován

  510. Zkouška: Diskvalifikován

  511. Zkouška: Diskvalifikován

  512. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 16. 02. 2014

  513. Zkouška 1 MA3: Diskvalifikován

  514. Zkouška 2 MA3: 1/9, 30.32 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  515. Ostrava - 1. Ostravský pohár 2014, 08. 02. 2014 - 09. 02. 2014

  516. Agility Open: Diskvalifikován

  517. Agility Open: Diskvalifikován

  518. Agility "zkoušky": 8/22, 33.08 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  519. Agility - "Zkoušky": Diskvalifikován

  520. Jumping Open: Diskvalifikován

  521. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 19. 01. 2014

  522. Zkouška 1 MA3: Diskvalifikován

  523. Zkouška 2 MA3: Diskvalifikován

  524. Kladno - Jahodová bowle + MR SUPER G, 23. 11. 2013 - 24. 11. 2013

  525. AGILITY-M: Diskvalifikován

  526. Agility MA neděle: Diskvalifikován

  527. Finále MA neděle: Diskvalifikován

  528. JUMPING-M: 15/25, 25.46 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  529. Jumping MA neděle: Diskvalifikován

  530. MA2: 1/9, 34.62 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  531. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 31. 08. 2013

  532. Agility M: 1/14, 33.06 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  533. Jumping M: Diskvalifikován

  534. Zkouška MA2: 1/9, 37.83 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  535. Třešť - Šiškobraní, 24. 08. 2013

  536. AGILITY: 5/11, 29.65 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  537. JUMPING: 6/11, 28.72 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  538. MA2: Diskvalifikován

  539. Ostrava - Agility juniors 2013, 17. 08. 2013 - 18. 08. 2013

  540. Agility JUNIORS: Diskvalifikován

  541. Agility squads/družstva: 1/7, 38.25 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  542. Jumping JUNIORS: 1/6, 35.74 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  543. Jumping squads/družstva: 1/7, 26.34 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  544. Trmice - Ústecký gaučák 2013, 04. 08. 2013

  545. Finále M: 1/3, 33.96 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  546. Kvalifikace M: 1/7, 21.14 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  547. Trmice - Ústecký psí festival - trojzkoušky, 03. 08. 2013

  548. Zkouška 2 MA2: 2/6, 28.55 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  549. Zkouška 3 MA2: 1/6, 28.06 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  550. Dobříš - Non-stop Agility Cup Dobříš 2013, 20. 07. 2013 - 21. 07. 2013

  551. Agility MEDIUM M: Diskvalifikován

  552. Finále MEDIUM M: Diskvalifikován

  553. Jumping MEDIUM M: 10/18, 32.78 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  554. Neděle Jumping MEDIUM M: 1/17, 30.89 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  555. Neděle zkoušky MA2 MA2: Diskvalifikován

  556. Zkoušky MA2: Diskvalifikován

  557. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2013, 05. 07. 2013 - 07. 07. 2013

  558. Agility: 8/12, 44.99 s, 15.0 tr. b., 4.0 m/s

  559. Agility I BarkingHeads: Diskvalifikován

  560. Agility II BarkingHeads: Diskvalifikován

  561. Agility III ArdenGrange: 18/47, 44.27 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  562. Agility IV ArdenGrange: Diskvalifikován

  563. Jumping I BarkingHeads: Diskvalifikován

  564. Jumping II ArdenGrange: Diskvalifikován

  565. Česká Třebová - FITMIN CUP - Podhorka, 30. 06. 2013

  566. Agility: Diskvalifikován

  567. Jumping: 1/15, 25.38 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  568. Zkouška: 2/8, 39.43 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  569. Žamberk - Žamberecké letní agility závody - 3. kvalifikačky, 22. 06. 2013 - 23. 06. 2013

  570. Agility I.: 14/29, 59.99 s, 14.99 tr. b., 3.03 m/s

  571. Agility II.: Diskvalifikován

  572. Jumping I.: Diskvalifikován

  573. Jumping II.: Diskvalifikován

  574. Jumping III.: Diskvalifikován

  575. Jumping IV.: Diskvalifikován

  576. Ostrava-Třebovice - Třebovický skokan, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  577. Neděle Agility M: 1/12, 37.6 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  578. Neděle Agility MA2: Diskvalifikován

  579. Neděle Jumping M: Diskvalifikován

  580. Sobota Agility M: Diskvalifikován

  581. Sobota Agility MA2: Diskvalifikován

  582. Sobota Jumping M: Diskvalifikován

  583. Praha - Kyje - Velká jarní cena, Mistrovství republiky toyů, MR kříženců a psů bez PP, 01. 06. 2013 - 02. 06. 2013

  584. agility Medium M: Diskvalifikován

  585. jumping Medium M: 2/25, 25.57 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  586. MA2 MA2: Diskvalifikován

  587. Praha - Horní Počernice - 6. Májová cena a 1. Pražský pohár dětí a mládeže (2. kolo), 08. 05. 2013

  588. Májová cena, Horní Počernice, Agility: 1/6, 39.57 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  589. Májová cena, Horní Počernice, Agility: 4/6, 34.13 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  590. Májová cena, Horní Počernice, Agility: Diskvalifikován

  591. Mladá Boleslav - TENESCO May Cup III., 05. 05. 2013

  592. Agility Medium: Diskvalifikován

  593. Jumping Medium: Diskvalifikován

  594. MA2: Diskvalifikován

  595. Praha 5 - Lahovičky - 1. Dvojzkoušky Zvířatanakupují.cz, 01. 05. 2013

  596. 2. zkouška MA2 MA2: Diskvalifikován

  597. zkouška MA2 MA2: 5/7, 42.63 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  598. Praha - Kyje - Kvalifikační závod pro reprezentaci mládeže na European Open Junior, 20. 04. 2013 - 21. 04. 2013

  599. Agility 1 M: Diskvalifikován

  600. Agility 2 M: Diskvalifikován

  601. Agility 3 M: Diskvalifikován

  602. Agility 4 M: Diskvalifikován

  603. Jumping 1 M: 1/15, 31.96 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  604. Jumping 2 M: 4/15, 35.11 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  605. Sekvence 1 M: Diskvalifikován

  606. Sekvence 2 M: 1/9, 26.02 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  607. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky II., 14. 04. 2013

  608. MA2 - II MA2: Diskvalifikován

  609. MA2 - I MA2: Diskvalifikován

  610. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky I., 13. 04. 2013

  611. MA2 - II MA2: Diskvalifikován

  612. MA2 - I MA2: Diskvalifikován

  613. Sviadnov - VOSACUP 2013 - I, 02. 03. 2013 - 03. 03. 2013

  614. Ne - Agility M: 1/9, 34.98 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  615. Ne - Jumping M: Diskvalifikován

  616. Ne - Zkouška MA2: Diskvalifikován

  617. So - Agility M: Diskvalifikován

  618. So - Jumping M: Diskvalifikován

  619. So - Zkouška MA2: Diskvalifikován

  620. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 27. 10. 2012

  621. Zkouška MA2 - II MA2: Diskvalifikován

  622. Zkouška MA2 - I MA2: Diskvalifikován

  623. Most - II. ročník Poháru Rastavy, 22. 09. 2012 - 23. 09. 2012

  624. Agility M: 1/16, 31.55 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  625. Agility M: 2/16, 34.5 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  626. Jumping M: Diskvalifikován

  627. Jumping M: Diskvalifikován

  628. Zkouška MA2: 1/8, 28.22 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  629. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  630. Píšťany, okr. Litoměřice - Mistrovství české republiky mládeže v agility 2012, 08. 09. 2012 - 09. 09. 2012

  631. Agility jednotlivci: 7/13, 34.36 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  632. Družstva - Agility: 1/23, 41.93 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  633. Hra: 1/13, 28.65 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  634. Jumping jednotlivci: 1/14, 27.84 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  635. Jičín - O pohár Purina ProPlan, 18. 08. 2012

  636. O pohár Purina ProPlan 2012: Diskvalifikován

  637. O pohár Purina ProPlan 2012: Diskvalifikován

  638. O pohár Purina ProPlan 2012: Diskvalifikován

  639. Louny - O nejlepšího psa LVT Louny, Mistrovství republiky kníračů, 04. 08. 2012 - 05. 08. 2012

  640. Agility - Medium: 2/10, 36.76 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  641. Agility - Medium: Diskvalifikován

  642. Jumping - Medium: 1/10, 34.91 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  643. Jumping - Medium: Diskvalifikován

  644. Zkouška Agility A2 - Medium: Diskvalifikován

  645. Zkouška Agility A2 - Medium: Diskvalifikován

  646. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012, 07. 07. 2012 - 08. 07. 2012

  647. Agility III / Parkur A M: 3/40, 37.96 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  648. Agility II / Parkur A M: Diskvalifikován

  649. Agility I / Parkur B M: Diskvalifikován

  650. Agility IV / Parkur B M: Diskvalifikován

  651. Jumping II / Parkur B M: Diskvalifikován

  652. Jumping I / Parkur A M: Diskvalifikován

  653. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012, 06. 07. 2012

  654. Test Agility / Parkur A MA2: Diskvalifikován

  655. Jablonec nad Nisou - Lukášov - ČMKU Junior Open 2012, 15. 06. 2012 - 16. 06. 2012

  656. Agility Open - junioři M: Diskvalifikován

  657. Jumpig Open - junioři M: Diskvalifikován

  658. Jumping Open - junioři M: Diskvalifikován

  659. Zkouška Agility - junioři MA2: Diskvalifikován

  660. Praha - Velká Jarní cena jednotlivců a družstev, 19. 05. 2012 - 20. 05. 2012

  661. Agility Medium: Diskvalifikován

  662. Jumping Medium: Diskvalifikován

  663. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  664. Praha - Kyje - Kvalifikační závod pro reprezentaci mládeže na European Open Junior, 05. 05. 2012 - 06. 05. 2012

  665. Agility 1 Medium Junioři: Diskvalifikován

  666. Agility 2 Medium Junioři: Diskvalifikován

  667. Agility Medium 3 Junioři: Diskvalifikován

  668. Agility Medium 4 Junioři: Diskvalifikován

  669. Jumping 1 Medium Junioři: 8/14, 30.55 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  670. Jumping 2 Medium Junioři: Diskvalifikován

  671. Sekvence 1 Medium Junioři: Diskvalifikován

  672. Sekvence 2 Medium Junioři: Diskvalifikován

  673. Skochovice - MR plemen - belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl a papilon. CACAg, 28. 04. 2012 - 29. 04. 2012

  674. AGILITY I: Diskvalifikován

  675. AGILITY II: 14/55, 60.88 s, 27.88 tr. b., 3.17 m/s

  676. JUMPING I: Diskvalifikován

  677. JUMPING II: Diskvalifikován

  678. JUMPING III: Diskvalifikován

  679. Bukovina u Turnova - Purina ProPan Cup Zrcadlová Koza, 21. 04. 2012 - 22. 04. 2012

  680. Agility M: Diskvalifikován

  681. Jumping M: Diskvalifikován

  682. MA2: Diskvalifikován

  683. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky II., 15. 04. 2012

  684. MA2-2-Ne MA2: Diskvalifikován

  685. MA2-Ne MA2: Diskvalifikován

  686. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky I., 14. 04. 2012

  687. MA2-2 MA2: Diskvalifikován

  688. MA2 MA2: 1/7, 35.44 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  689. Kladno - NONSTOP JAHODOVÁ PARTY SMALL + MEDIUM + VET, 28. 01. 2012 - 29. 01. 2012

  690. AGILITY-M: Diskvalifikován

  691. JUMPING-M: Diskvalifikován

  692. JUMPING-M: Diskvalifikován

  693. MA2: 1/9, 42.63 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  694. MA2: Diskvalifikován

  695. Kladno - Jahodová bowle 2011, 12. 11. 2011 - 13. 11. 2011

  696. AGILITY-M: Diskvalifikován

  697. JUMPING-M: 11/18, 41.76 s, 15.0 tr. b., 4.07 m/s

  698. JUMPING-M: Diskvalifikován

  699. MA2: Diskvalifikován

  700. MA2: Diskvalifikován

  701. Praha - Kyje - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2011

  702. Zkouška A2 II MA2: Diskvalifikován

  703. Zkouška A2 I MA2: Diskvalifikován

  704. Praha - Kyje - Hloubětínský Drak, 28. 09. 2011

  705. Agility: 1/4, 35.33 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  706. Agility: Diskvalifikován

  707. Jumping: Diskvalifikován

  708. Praha Kyje - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 17. 09. 2011 - 18. 09. 2011

  709. Agility Junioři M: 4/21, 38.47 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  710. Jumping Junioři M: 18/21, 35.74 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  711. Louny - Závody při LVT Louny - CACAg, 06. 08. 2011 - 07. 08. 2011

  712. Denní Jumping 1.kolo M: Diskvalifikován

  713. Noční Jumping 2.kolo M: Diskvalifikován

  714. Zkouška MA1: 1/4, 28.85 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  715. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  716. Žamberk - O pohár Fitmin, 23. 07. 2011

  717. AGILITY: Diskvalifikován

  718. JUMPING MA1: 1/5, 32.77 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  719. MA1: Diskvalifikován

  720. Praha - Kyje - Velká Jarní cena jednotlivců a družstev, 07. 05. 2011 - 08. 05. 2011

  721. Agility 1 Medium: Diskvalifikován

  722. Agility Medium: Diskvalifikován

  723. Jumping Medium: Diskvalifikován

  724. Praha - Kyje - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky - II., 10. 04. 2011

  725. Agility MA1: Diskvalifikován

  726. Agility MA1 - 2.: Diskvalifikován

  727. Praha - Kyje - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky I., 09. 04. 2011

  728. Agility MA1: Diskvalifikován

  729. Agility MA1 - 2.: Diskvalifikován