Cz En

018111

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Radmila Nováková, ZKO Žamberk

    Člen KA

Pes

  1. Alba Vašata, Knírač malý

Výsledky

  1. Louny - O nejlepšího psa LVT Louny, Mistrovství republiky kníračů, 04. 08. 2012 - 05. 08. 2012

  2. Mistrovství kníračů - Agility Small: 7/11, 55.66 s, 2.66 tr. b., 2.87 m/s

  3. Mistrovství kníračů - Jumping Small: 2/11, 36.79 s, 0.0 tr. b., 3.26 m/s

  4. Zkouška Agility A1 - Small: 6/11, 47.79 s, 5.0 tr. b., 3.14 m/s

  5. Zkouška Agility A1 - Small: 8/14, 58.38 s, 12.38 tr. b., 2.69 m/s

  6. Žamberk - O pohár Fitmin, 28. 07. 2012

  7. AGILITY: 10/27, 46.4 s, 8.4 tr. b., 3.23 m/s

  8. JUMPING SA1: Diskvalifikován

  9. SA1: Diskvalifikován

  10. Zdobín - Zvičinská jednička - speciál pro A1, 22. 04. 2012

  11. 1. Zk. Jumping: 6/14, 41.36 s, 9.36 tr. b., 3.34 m/s

  12. 2. Zk. Jumping: 3/14, 33.75 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  13. Zkouška Agility: 5/14, 46.37 s, 10.0 tr. b., 3.41 m/s

  14. Česká Třebová - FITMIN CUP - Podhorka, 21. 08. 2011

  15. Agility: 14/24, 65.61 s, 20.74 tr. b., 2.58 m/s

  16. Jumping: Diskvalifikován

  17. Zkouška: 2/7, 52.5 s, 0.0 tr. b., 3.16 m/s

  18. Louny - O nejlepšího psa LVT Louny, 13. 08. 2011 - 14. 08. 2011

  19. 13.8. Zkouška SA1: 14/18, 53.84 s, 18.84 tr. b., 2.51 m/s

  20. 14.8. Zkouška SA1: 3/14, 47.08 s, 0.0 tr. b., 3.06 m/s

  21. Agility S: 7/31, 66.69 s, 23.69 tr. b., 2.44 m/s

  22. Mistrovské agility kníračů S: Diskvalifikován

  23. Mistrovský Jumping kníračů S: 5/9, 52.5 s, 11.5 tr. b., 3.64 m/s

  24. Žamberk - O pohár Fitmin, 23. 07. 2011

  25. AGILITY: 25/36, 56.86 s, 18.86 tr. b., 2.66 m/s

  26. JUMPING SA1: 3/12, 45.14 s, 12.14 tr. b., 3.12 m/s

  27. SA1: Diskvalifikován

  28. Prostějov - 2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility, 25. 06. 2011 - 26. 06. 2011

  29. Agility 5 (EO + MS družstva) S: Diskvalifikován

  30. Agility 5 (MS jednotlivci) S: Diskvalifikován

  31. Agility 6 (EO + MS družstva) S: Diskvalifikován

  32. Agility 6 (MS jednotlivci) S: Diskvalifikován

  33. Agility 7 (EO + MS družstva) S: Diskvalifikován

  34. Agility 7 (MS jednotlivci) S: Diskvalifikován

  35. Agility 8 (EO + MS družstva) S: Diskvalifikován

  36. Agility 8 (MS jednotlivci) S: Diskvalifikován

  37. Jumping C (EO + MS družstva) S: Diskvalifikován

  38. Jumping C (MS jednotlivci) S: Diskvalifikován

  39. Jumping D (EO + MS družstva) S: Diskvalifikován

  40. Jumping D (MS jednotlivci) S: Diskvalifikován

  41. Rychnov nad Kněžnou - Rychnovský rarášek, 18. 06. 2011

  42. AGILITY: Diskvalifikován

  43. JUMPING: 13/25, 56.99 s, 15.99 tr. b., 2.67 m/s

  44. SA1: 6/6, 43.4 s, 5.0 tr. b., 3.57 m/s

  45. Praha - Kyje - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky I., 09. 04. 2011

  46. Agility SA1: Diskvalifikován

  47. Agility SA1 - 2.: 13/26, 47.92 s, 15.92 tr. b., 3.03 m/s

  48. Hradec Králové - OPSION 016, 19. 03. 2011 - 20. 03. 2011

  49. So-Agility S: Diskvalifikován

  50. So-Jumping S: 8/20, 43.9 s, 10.9 tr. b., 3.23 m/s

  51. So-Zkouška SA1: Diskvalifikován