Cz En

027311

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Marie Kusá, ZKO Vysoké Mýto

Pes

  1. Incognito Perla z Polabí, Sheltie

Výsledky

  1. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  2. Agility M: 10/15, 58.87 s, 16.87 tr. b., 3.23 m/s

  3. Jumping M: 6/15, 44.7 s, 5.0 tr. b., 3.6 m/s

  4. ZKOUŠKY MA2: Diskvalifikován

  5. Žamberk - O pohár Fitmin 2018, 12. 08. 2018

  6. AGILITY: 2/11, 57.38 s, 7.38 tr. b., 3.17 m/s

  7. JUMPING MA2: 1/2, 42.02 s, 4.02 tr. b., 3.31 m/s

  8. MA2: 1/2, 51.79 s, 3.79 tr. b., 3.07 m/s

  9. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  10. Agility M: 9/20, 52.06 s, 12.06 tr. b., 3.36 m/s

  11. JUMPING M: 4/21, 42.97 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  12. Zkouška agility MA2: 1/9, 47.08 s, 2.08 tr. b., 3.48 m/s

  13. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 14. ročník a Speciál BŠO v agility 10. ročník a MR šiperek v agility 5. ročník, 30. 09. 2017

  14. Agility M: 6/17, 45.07 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  15. Jumping M: Diskvalifikován

  16. Zkoušky MA2: 2/9, 46.16 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  17. Žamberk - O pohár Fitmin 2017, 13. 08. 2017

  18. AGILITY: Diskvalifikován

  19. JUMPING MA2: 2/6, 38.8 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  20. MA2: 3/6, 42.45 s, 7.45 tr. b., 3.67 m/s

  21. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 12. ročník, Speciál BŠO v agility 8. ročník a MR šiperek v agility 3. ročník, 26. 09. 2015

  22. AGILITY M: 10/12, 62.04 s, 25.04 tr. b., 2.92 m/s

  23. JUMPING M: Diskvalifikován

  24. ZKOUŠKY MA2: 4/8, 49.45 s, 13.45 tr. b., 3.2 m/s

  25. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2015

  26. Agility M: 6/11, 59.5 s, 15.5 tr. b., 3.08 m/s

  27. Jumping M: Diskvalifikován

  28. Zkouška MA2: 5/6, 55.28 s, 10.28 tr. b., 2.98 m/s

  29. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2015, 22. 08. 2015 - 23. 08. 2015

  30. NE - Holdye memorial M: Diskvalifikován

  31. NE - jumping M: Diskvalifikován

  32. NE - Zkouška agility MA2: 4/4, 58.35 s, 18.35 tr. b., 2.95 m/s

  33. Blešno - Skok do prázdnin 2015, 28. 06. 2015

  34. AGILITY: 2/16, 52.33 s, 1.33 tr. b., 3.75 m/s

  35. JUMPING: Diskvalifikován

  36. MA2: Diskvalifikován

  37. Česká Skalice - OPSION 039 / Rozkoš, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  38. Ne-Agility: 8/14, 53.38 s, 15.0 tr. b., 3.41 m/s

  39. Nedělní zkouška: Diskvalifikován

  40. Ne-Jumping: 4/14, 36.87 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  41. Sobotní zkouška: 2/6, 54.37 s, 0.0 tr. b., 3.49 m/s

  42. So-Jumping: 7/12, 47.83 s, 14.83 tr. b., 3.24 m/s

  43. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií - otevřený závod, 10. 05. 2015

  44. Agility M: 6/25, 47.79 s, 6.79 tr. b., 3.56 m/s

  45. Jumping M: Diskvalifikován

  46. Tuneliáda M: 16/24, 21.3 s, 1.3 tr. b., 4.69 m/s

  47. Zkouška MA2: 5/11, 35.38 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  48. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2015

  49. Prvomájové závody agility 2015 - A: Diskvalifikován

  50. Prvomájové závody agility 2015 - J: 7/26, 48.26 s, 10.26 tr. b., 3.65 m/s

  51. Prvomájové závody agility 2015 - ZkA: Diskvalifikován

  52. Dolní Přím - III.Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky A1+A2, 28. 02. 2015

  53. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  54. 2. zkouška MA2: 4/5, 46.13 s, 15.0 tr. b., 3.79 m/s

  55. Blešno - Zlatá překážka 2014, 11. 10. 2014

  56. AGILITY: 3/10, 42.23 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  57. JUMPING: 2/10, 37.13 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  58. MA2: Diskvalifikován

  59. Zdobín - Velká zvičinská, 20. 09. 2014 - 21. 09. 2014

  60. Agility 1 M: 3/13, 44.68 s, 1.68 tr. b., 3.58 m/s

  61. Finálový běh M: Diskvalifikován

  62. Jumping 1 M: 3/13, 41.26 s, 0.26 tr. b., 3.83 m/s

  63. Jumping 2 M: 2/12, 39.2 s, 0.2 tr. b., 3.85 m/s

  64. Zkouška 1 MA2: 5/8, 41.22 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  65. Zkouška 2 MA2: 3/9, 45.09 s, 5.09 tr. b., 3.66 m/s

  66. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 30. 08. 2014

  67. AGILITY M: 1/10, 56.43 s, 4.43 tr. b., 3.51 m/s

  68. JUMPING M: 3/10, 43.23 s, 4.23 tr. b., 3.54 m/s

  69. ZKOUŠKA MA2: 2/5, 49.71 s, 8.71 tr. b., 3.52 m/s

  70. Žamberk - O pohár Fitmin, 16. 08. 2014

  71. AGILITY: 8/16, 52.7 s, 11.7 tr. b., 3.06 m/s

  72. JUMPING MA2: Diskvalifikován

  73. MA2: Diskvalifikován

  74. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky + Veterán hop, 29. 06. 2014

  75. Zkouška: Diskvalifikován

  76. Zkouška II: Diskvalifikován

  77. Sezemice - „HOP SEM - HOP TAM“ 11. ročník, Speciál BŠO v agility 7. ročník, 07. 06. 2014

  78. AGI M: Diskvalifikován

  79. JUMP M: 3/11, 41.89 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  80. Zkoušky MA2: 4/7, 55.0 s, 8.0 tr. b., 3.56 m/s

  81. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a pyrenejský ovčák, 03. 05. 2014 - 04. 05. 2014

  82. Agility 1: Diskvalifikován

  83. Agility 2: 6/24, 56.35 s, 1.35 tr. b., 3.51 m/s

  84. Jumping 1: Diskvalifikován

  85. Jumping 2: Diskvalifikován

  86. Jumping 3: 4/24, 43.92 s, 0.0 tr. b., 3.57 m/s

  87. Hradec Králové - Jarní dvojzkoušky 2014, 08. 03. 2014

  88. MA2: Diskvalifikován

  89. MA2 I.: 1/7, 50.11 s, 10.11 tr. b., 3.43 m/s

  90. Blešno - Podzim 2013, 12. 10. 2013

  91. AGILITY: 2/18, 48.24 s, 5.24 tr. b., 3.65 m/s

  92. MA2: Diskvalifikován

  93. Dvůr Králové n. L. - Otevřené mistrovství východních Čech, 07. 09. 2013 - 08. 09. 2013

  94. Agility - sobota: Diskvalifikován

  95. Jumping - sobota: 1/17, 34.67 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  96. Zkouška - sobota: 1/8, 54.12 s, 0.0 tr. b., 3.12 m/s

  97. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 31. 08. 2013

  98. Agility M: Diskvalifikován

  99. Jumping M: Diskvalifikován

  100. Zkouška MA2: 4/9, 58.9 s, 13.9 tr. b., 3.23 m/s

  101. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2013, 20. 07. 2013 - 21. 07. 2013

  102. NE - Holdye Memorial Agility M: Diskvalifikován

  103. NE - Jumping M: 2/13, 37.61 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  104. NE - Zkoušky MA2: Diskvalifikován

  105. Česká Třebová - FITMIN CUP - Podhorka, 30. 06. 2013

  106. Agility: Diskvalifikován

  107. Jumping: 7/15, 38.63 s, 5.63 tr. b., 3.91 m/s

  108. Zkouška: 5/8, 52.75 s, 9.75 tr. b., 3.24 m/s

  109. Sezemice - „HOP SEM - HOP TAM” 10. ročník + 6. ročník Speciálu BŠO v agility + 5. ročník Mistrovství chodských psů v agility + 1. ročník Mistrovství šiperek v agility, 01. 06. 2013

  110. Agility M: Diskvalifikován

  111. Jumping M: Diskvalifikován

  112. Zkoušky MA2: 5/8, 52.22 s, 11.22 tr. b., 3.01 m/s

  113. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2013

  114. Agility: 4/20, 51.24 s, 6.24 tr. b., 3.71 m/s

  115. Jumping: Diskvalifikován

  116. Zka: Diskvalifikován

  117. Zdobín - Zvičinská jednička - speciál pro A1, 20. 04. 2013

  118. 1. Zk. Jumping: 1/9, 28.74 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  119. 2. Zk. Jumping: 2/9, 28.71 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  120. Zkouška Agility: Diskvalifikován

  121. Dolní Přím - Pučálka cup - 1. Halové dvojzkoušky, 23. 03. 2013

  122. Zkouška 1 MA1: 6/11, 31.64 s, 20.0 tr. b., 4.87 m/s

  123. Zkouška 2 MA1: Diskvalifikován

  124. Hradec Králové - Jaro 2013 - dvojzkoušky, 09. 03. 2013

  125. MA1 A: Diskvalifikován

  126. MA1 B: 4/9, 35.0 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  127. Hradec Králové - Blešno - Podzim 2012, 14. 10. 2012

  128. AGILITY: 6/17, 45.01 s, 7.01 tr. b., 3.53 m/s

  129. JUMPING: Diskvalifikován

  130. MA1: Diskvalifikován

  131. Dvůr Králové nad Labem - Otevřené mistrovství východních Čech, 08. 09. 2012 - 09. 09. 2012

  132. Agility - sobota: 3/15, 43.58 s, 0.0 tr. b., 3.53 m/s

  133. Finále Medium: 7/12, 52.12 s, 11.12 tr. b., 3.18 m/s

  134. Jumping - neděle: 4/17, 40.98 s, 5.98 tr. b., 3.59 m/s

  135. Jumping - sobota: 11/15, 50.91 s, 13.91 tr. b., 3.26 m/s

  136. Zkouška - neděle: 1/5, 41.67 s, 0.0 tr. b., 3.53 m/s

  137. Zkouška - sobota: 3/5, 40.1 s, 5.0 tr. b., 3.54 m/s

  138. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 25. 08. 2012

  139. agility M: 8/19, 46.43 s, 10.0 tr. b., 3.79 m/s

  140. jumping M: Diskvalifikován

  141. zkoušky MA1: 2/6, 39.65 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  142. Žamberk - O pohár Fitmin, 28. 07. 2012

  143. AGILITY: Diskvalifikován

  144. JUMPING MA1: 1/4, 35.26 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  145. MA1: Diskvalifikován

  146. Louny - Závody agility Horké léto a Mistrovství ČR v agility dlouhosrstých a krátkosrstých kolií, 05. 07. 2012

  147. Agility: 4/11, 50.66 s, 11.66 tr. b., 3.16 m/s

  148. ZkA: 2/2, 32.48 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  149. Rychnov nad Kněžnou - Rychnovský Rarášek, 02. 06. 2012

  150. AGILITY: Diskvalifikován

  151. JUMPING: 2/9, 40.88 s, 0.88 tr. b., 3.72 m/s

  152. MA1: Diskvalifikován

  153. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR šeltií a OPEN AIR MR ČR BO a AUO, 13. 05. 2012

  154. Agility M: 10/16, 50.32 s, 16.32 tr. b., 3.38 m/s

  155. Juming M: Diskvalifikován

  156. Dolní Přím - Probluz - Závody agility, 08. 05. 2012

  157. Agility M: 3/14, 44.15 s, 1.15 tr. b., 3.6 m/s

  158. Jumping M: Diskvalifikován

  159. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  160. Zdobín - Zvičinská jednička - speciál pro A1, 22. 04. 2012

  161. 1. Zk. Jumping: 7/11, 42.27 s, 15.27 tr. b., 3.26 m/s

  162. 2. Zk. Jumping: 4/11, 34.45 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  163. Zkouška Agility: 5/11, 51.07 s, 10.0 tr. b., 3.09 m/s

  164. Hradec Králové - Podzim 2011, 15. 10. 2011

  165. AGILITY: 5/19, 54.06 s, 11.56 tr. b., 3.11 m/s

  166. JUMPING: 14/19, 43.0 s, 5.0 tr. b., 3.49 m/s

  167. MA1: 3/8, 46.8 s, 5.0 tr. b., 3.01 m/s

  168. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 27. 08. 2011

  169. AGILITY M: Diskvalifikován

  170. JUMPING M: Diskvalifikován

  171. ZKOUŠKY MA1: 1/1, 56.58 s, 12.58 tr. b., 2.67 m/s

  172. Česká Třebová - FITMIN CUP - Podhorka, 21. 08. 2011

  173. Agility: Diskvalifikován

  174. Jumping: Diskvalifikován

  175. Zkouška: Diskvalifikován

  176. Žamberk - O pohár Fitmin, 23. 07. 2011

  177. AGILITY: 3/13, 50.54 s, 7.54 tr. b., 2.99 m/s

  178. JUMPING MA1: Diskvalifikován

  179. MA1: 3/5, 45.45 s, 5.0 tr. b., 3.34 m/s