Cz En

035911

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Gabriela Kočvarová Dvořáková

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Lisa Farma Štěkot, Pyrenejský ovčák s dl. srstí v obl.

Výsledky

  1. Čeladná - dvojzkoušky The North Face, 18. 01. 2020

  2. Zk Agility I: 1/13, 40.67 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  3. Zk Agility II: 2/13, 39.65 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  4. Čeladná - Dvojzkoušky agility, 07. 12. 2019

  5. ZkA I: 5/9, 40.87 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  6. ZkA II: 3/9, 38.43 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  7. Lednice-Nejdek - Burčákcup 2019, 28. 09. 2019

  8. Agility M: 8/22, 36.82 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  9. Finále M Jump.: 3/10, 31.35 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  10. Jumping M: 1/22, 31.19 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  11. Zkouška MA3: 3/9, 42.36 s, 15.0 tr. b., 5.08 m/s

  12. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  13. Agility Open: 29/65, 43.17 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  14. Agility Squads as Individual: 20/69, 40.03 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  15. Jumping Open: 7/69, 33.0 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  16. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  17. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  18. Jumping M: 1/18, 31.53 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  19. Zkouška II. MA3: 4/11, 40.98 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  20. Zkouška I. MA3: 1/11, 40.35 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  21. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  22. 1. zkouška MA3: 7/16, 35.39 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  23. 2. zkouška MA3: 5/16, 37.46 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  24. Trutnov - B.A.S.E. - Berger agility sommer event, 03. 08. 2019 - 04. 08. 2019

  25. AGILITY I: 9/37, 36.6 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  26. AGILITY II: Diskvalifikován

  27. JUMPING I: Diskvalifikován

  28. JUMPING II: 12/38, 38.66 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  29. Jakubčovice nad Odrou - Jumping speciál o Geloren, 30. 06. 2019

  30. Jumping 1: 9/24, 33.9 s, 5.0 tr. b., 5.84 m/s

  31. Jumping 2: Diskvalifikován

  32. Zkoušky: 8/11, 44.63 s, 15.0 tr. b., 4.93 m/s

  33. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  34. Agility MA: Diskvalifikován

  35. Jumping M: Diskvalifikován

  36. MA 3: Diskvalifikován

  37. Hranice - Hranická skočka, 01. 06. 2019

  38. Agility Trial: Diskvalifikován

  39. Open Jumping - Zabakova cesta: Diskvalifikován

  40. Open Tuneliada - Nornikovo bludiste: 2/25, 38.75 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  41. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 11. 05. 2019

  42. Zkouška MA3 1 MA3: 8/12, 35.75 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  43. Zkouška MA3 2 MA3: 1/12, 36.38 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  44. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2019

  45. Agility Open: 8/30, 35.13 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  46. Agility Trial: Diskvalifikován

  47. Jumping Open: 10/29, 34.94 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  48. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  49. Agility I: 7/88, 40.11 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  50. Agility II: Diskvalifikován

  51. Jumping I: 8/87, 31.42 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  52. Jumping II: Diskvalifikován

  53. Milovice - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT, BRT a Pyrenejských ovčáků, 06. 04. 2019 - 07. 04. 2019

  54. Agility Challenge M MA2: 8/19, 43.6 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  55. Agility I M M: Diskvalifikován

  56. Jumping Challenge M MA2: 7/21, 44.75 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  57. Jumping I M M: 9/31, 28.62 s, 5.0 tr. b., 6.22 m/s

  58. Tuneliáda M M: 5/31, 20.88 s, 0.0 tr. b., 6.03 m/s

  59. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  60. Agility Trial I: 2/8, 43.38 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  61. Agility Trial II: Diskvalifikován

  62. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  63. Zkouška č.1 MA3: 1/9, 42.98 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  64. Zkouška č.2 MA3: Diskvalifikován

  65. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  66. Trial I: 4/10, 40.42 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  67. Trial II: 2/10, 41.64 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  68. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  69. Agility Trial I: 3/6, 35.24 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  70. Agility Trial II: 1/6, 35.48 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  71. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH IX., 16. 12. 2018

  72. TRIAL II. MA3: Diskvalifikován

  73. TRIAL I. MA3: 1/3, 46.87 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  74. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VII. - Trojzkoušky, 21. 10. 2018

  75. TRIAL III. MA3: 5/7, 37.9 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  76. TRIAL II. MA3: Diskvalifikován

  77. TRIAL I. MA3: 2/7, 33.61 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  78. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  79. Agility: 15/42, 42.43 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  80. Agility DRUZSTVA: Diskvalifikován

  81. Jumping: 16/43, 38.15 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  82. Jumping DRUZSTVA: 27/43, 40.79 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  83. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 16. 09. 2018

  84. Agility 1 M: 1/17, 36.04 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  85. Agility 2 M: 1/17, 41.32 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  86. Zkouška MA3: 4/8, 38.68 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  87. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 15. 09. 2018

  88. Jumping MA M: 1/29, 32.28 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  89. Jumping special MA M: 18/29, 35.08 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  90. Zkouška MA3 MA3: Diskvalifikován

  91. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  92. Agility Open: 2/24, 28.43 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  93. Agility Trial: 3/14, 36.84 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  94. Jumping Open: Diskvalifikován

  95. Mohelnice - HAVLICZECH V., 12. 08. 2018

  96. TRIAL II. MA3: Diskvalifikován

  97. TRIAL I. MA3: 1/6, 41.94 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  98. Mohelnice - HAVLICZECH IV., 05. 07. 2018

  99. CURRICULUM M: 1/25, 33.61 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  100. TRIAL II. MA3: 3/8, 39.01 s, 15.0 tr. b., 5.49 m/s

  101. TRIAL I. MA3: 1/8, 37.59 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  102. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  103. Agility I: 2/37, 34.87 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  104. Agility II: Diskvalifikován

  105. Jumping I: 20/37, 30.68 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  106. Jumping II: 1/36, 29.47 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  107. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  108. QA4 Agility: 5/44, 35.46 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  109. QA5 Agility: Diskvalifikován

  110. QA6 Agility: 20/43, 37.32 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  111. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  112. QJ5 Jumping: 3/43, 34.79 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  113. QJ6 Jumping: 19/38, 42.07 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  114. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  115. QA1 agility: Diskvalifikován

  116. QA2 agility: 42/57, 41.66 s, 20.0 tr. b., 4.85 m/s

  117. QA3 agility: 5/56, 37.59 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  118. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  119. QJ2 jumping: 25/58, 38.82 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  120. QJ3 jumping: 27/57, 36.7 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  121. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 12. 05. 2018

  122. Zkouška MA3 1 MA3: 1/5, 38.64 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  123. Zkouška MA3 2 MA3: Diskvalifikován

  124. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2018

  125. Agility Open: 12/20, 37.64 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  126. Agility Trial: 1/12, 37.38 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  127. Jumping Open: 1/22, 31.39 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  128. Přerov - Vitar Cup 2018, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  129. Agility Open: 1/19, 32.24 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  130. Agility Trial: 6/9, 39.06 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  131. Jumping Open: Diskvalifikován

  132. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  133. Agility M Ne: 20/48, 32.06 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  134. Agility M So: Diskvalifikován

  135. Jumping M Ne: Diskvalifikován

  136. Jumping M So: 2/47, 29.4 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  137. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH III., 04. 03. 2018

  138. TRIAL II. MA3: Diskvalifikován

  139. TRIAL I. MA3: 3/8, 40.03 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  140. Brno - Zimní Brno 2, 24. 02. 2018

  141. Agility MA: 11/28, 37.18 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  142. Jumping MA: Diskvalifikován

  143. Zkouška MA3: 6/11, 45.16 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  144. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 18. 02. 2018

  145. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  146. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  147. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s jumpy, 22. 10. 2017

  148. Agility Trial I: Diskvalifikován

  149. Agility Trial II: Diskvalifikován

  150. Jumping 2+3: 1/20, 33.11 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  151. Lednice/Nejdek - Burčákcup 2017, 30. 09. 2017

  152. Agility M: Diskvalifikován

  153. Finále M Jump: 5/11, 38.01 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  154. Jumping M: Diskvalifikován

  155. Zk MA3: 1/12, 40.72 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  156. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 16. 09. 2017

  157. Jumping M: Diskvalifikován

  158. Speciál Jumping M: 1/14, 29.95 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  159. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  160. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  161. Agility družstev: 33/50, 39.82 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  162. Agility jednotlivců: 24/47, 35.94 s, 10.0 tr. b., 5.26 m/s

  163. Jumping družstev: 33/50, 39.2 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  164. Jumping jednotlivců: 16/47, 32.35 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  165. Ostrava - Martinov - O pohár Naury III, 20. 08. 2017

  166. Agility Open: 10/23, 39.86 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  167. Agility Trial: 3/13, 37.54 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  168. Jumping Open: 4/24, 32.19 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  169. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 05. 08. 2017 - 06. 08. 2017

  170. Agility Trial I: 2/12, 40.63 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  171. Agility Trial II: 6/12, 34.15 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  172. Jumping I: 9/22, 36.69 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  173. Jumping II: 3/22, 31.57 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  174. Jumping Open: 2/24, 34.53 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  175. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“: 3/20, 30.77 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  176. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  177. Agility 1: 9/36, 37.28 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  178. Agility 2: 13/36, 43.79 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  179. Jumping 1: 3/36, 33.81 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  180. Jumping 2: Diskvalifikován

  181. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 28. 05. 2017

  182. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  183. Jumping 2 M: 1/24, 26.94 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  184. Zkoušky MA3: 5/9, 35.25 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  185. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  186. QA1 agility: Diskvalifikován

  187. QA2 agility: Diskvalifikován

  188. QA3 agility: 19/70, 36.18 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  189. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  190. QJ2 jumping: 8/69, 31.41 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  191. QJ3 jumping: 7/67, 34.19 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  192. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 14. 05. 2017

  193. 1. MA3: Diskvalifikován

  194. 2. MA3: Diskvalifikován

  195. 3. MA3: Diskvalifikován

  196. Hranice - Hranické dvojzkoušky, 06. 05. 2017

  197. Agility 1: 1/5, 36.84 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  198. Agility 2: 1/5, 39.95 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  199. Přerov - VITAR Cup + Mistrovství ČR pyrenejských ovčáků a chodských psů, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  200. Agility Open: 9/23, 33.86 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  201. Agility Open - MR pyrenejských ovčáků: 2/7, 33.86 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  202. Agility Trial: 3/13, 40.09 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  203. Jumping Open: Diskvalifikován

  204. Jumping Open - MR pyrenejských ovčáků: Diskvalifikován

  205. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  206. Agility Med Ne: Diskvalifikován

  207. Agility Med So: Diskvalifikován

  208. Jumping Med Ne: Diskvalifikován

  209. Jumping Med So: 9/39, 33.66 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  210. Káňovice - Apríl!, 01. 04. 2017

  211. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  212. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  213. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  214. 1.běh MA3: 2/6, 35.51 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  215. 2.běh MA3: 2/6, 39.54 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  216. 3.běh MA3: Diskvalifikován

  217. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport Jump 2, 03. 12. 2016

  218. Jump 1 M: 1/12, 34.18 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  219. Jump 2 M: 1/12, 31.57 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  220. Jump 3 M: 1/12, 32.72 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  221. Skály u Rýmařova - Skalní trojzkoušky, 19. 11. 2016

  222. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  223. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  224. 3. zkouška MA3: 2/10, 42.67 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  225. Horka nad Moravou - Dvojité zkoušky s jumpy, 29. 10. 2016

  226. Agility Trial I: 1/12, 39.86 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  227. Agility Trial II: 2/12, 42.04 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  228. Jumping 2+3: Diskvalifikován

  229. Rožnov pod Radhoštěm - Stylové Trojjumpy, 28. 10. 2016

  230. Jump 1 M: Diskvalifikován

  231. Jump 2 M: Diskvalifikován

  232. Jump 3 M: 1/10, 29.51 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  233. Kroměříž - Dvojzkoušky, 23. 10. 2016

  234. Agility Trial I: Diskvalifikován

  235. Agility Trial II: 3/7, 41.85 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  236. Přerov - Přerovem letem skokem podruhé, 22. 10. 2016

  237. Jumping I: 4/20, 25.65 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  238. Jumping II: 1/20, 29.91 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  239. Jumping III: 7/20, 23.97 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  240. Hranice - 2. Hranické hrátky, 01. 10. 2016

  241. Agility Open: 5/18, 35.91 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  242. Agility Trial: 4/8, 35.47 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  243. Jumping Open: 2/18, 24.37 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  244. Lednice/Nejdek - Burčákcup 2016 s JK Animals, 24. 09. 2016

  245. Agility Open: 6/25, 39.24 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  246. Agility Trial: Diskvalifikován

  247. Jumping Open: 1/25, 27.06 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  248. Super Final: 2/11, 29.26 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  249. Suchdol nad Odrou - Fitmin agility speciál, 18. 09. 2016

  250. Agility 1 M: Diskvalifikován

  251. Agility 2 M: 7/16, 40.34 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  252. Zkoušky MA3: Diskvalifikován

  253. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 11. 09. 2016

  254. 1. běh MA3 MA3: Diskvalifikován

  255. 2. běh MA3 MA3: 3/9, 41.07 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  256. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  257. Agility družstva: 12/44, 39.01 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  258. Agility jednotlivci: Diskvalifikován

  259. Jumping družstva: 18/44, 35.95 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  260. Jumping jednotlivci: 6/44, 34.58 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  261. Ostrava-Martinov - O pohár Naury, 21. 08. 2016

  262. Agility: 6/11, 45.03 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  263. Agility Open: 8/21, 36.75 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  264. Jumping Open: Diskvalifikován

  265. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky, 26. 06. 2016

  266. 1.zkouška MA3: 3/5, 38.82 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  267. 2.zkouška MA3: 2/5, 38.91 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  268. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  269. QA5 Agility: Diskvalifikován

  270. QA6 Agility: Diskvalifikován

  271. QJ5 Jumping: 18/74, 34.38 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  272. QJ6 Jumping: 12/79, 37.84 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  273. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 12. 06. 2016

  274. I agility: 8/13, 41.03 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  275. II agility: Diskvalifikován

  276. III agility: 1/12, 43.67 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  277. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  278. QA3 Agility: 23/69, 38.51 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  279. QA4 Agility: Diskvalifikován

  280. QJ3 Jumping: 6/69, 32.39 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  281. QJ4 Jumping: 5/69, 31.52 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  282. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky Ostrava-Třebovice, 15. 05. 2016

  283. 1. zkouška MA3: 4/4, 39.12 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  284. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  285. 3. zkouška MA3: 2/4, 38.4 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  286. Hranice - Hranické dvojzkoušky, 07. 05. 2016

  287. Agility I: 1/6, 41.79 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  288. Agility II: 1/6, 40.52 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  289. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  290. QA1 Agility: 19/88, 47.17 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  291. QA2 Agility: 26/82, 44.7 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  292. QJ1 Jumping: 12/88, 35.7 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  293. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  294. Kroměříž - Agility Cup města Kroměříže a III. MČR Pyrenejských ovčáků, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  295. Agility I: 7/15, 37.17 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  296. Agility II: Diskvalifikován

  297. Agility III: Diskvalifikován

  298. Agility Open: 14/26, 40.04 s, 15.0 tr. b., 4.65 m/s

  299. Agility Pyrsheep: 5/10, 40.04 s, 15.0 tr. b., 4.65 m/s

  300. Jumping II Pyrsheep: 6/10, 32.04 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  301. Jumping Open: 6/26, 30.82 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  302. Jumping Open II: 11/25, 32.04 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  303. Jumping Pyrsheep: 3/10, 30.82 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  304. Sedliště - TROJzkoušky - 7. Ledová spartakiáda, 16. 01. 2016

  305. MA3-1: 1/3, 44.22 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  306. MA3-2: Diskvalifikován

  307. MA3-3: Diskvalifikován

  308. Hlučín - Dvojité tukobraní, 27. 12. 2015

  309. II. zkouška MA3: 3/6, 41.14 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  310. I. zkouška MA3: 1/6, 40.52 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  311. Přerov - Přerovem letem skokem, 10. 10. 2015

  312. Jumping Open I: 11/25, 33.22 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  313. Jumping Open II: Diskvalifikován

  314. Jumping Open III: 9/23, 36.15 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  315. Rožnov pod Radhoštěm - Dvojzkoušky Free Sport, 28. 09. 2015

  316. Agility I: 1/4, 43.05 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  317. Agility II: 1/4, 37.93 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  318. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky- Podzimní snažení, 20. 09. 2015

  319. 1.zkouška MA3: Diskvalifikován

  320. 2.zkouška MA3: 3/4, 36.88 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  321. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 12. 09. 2015 - 13. 09. 2015

  322. Agility NE M: 3/4, 36.17 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  323. Agility SO M: 1/7, 38.69 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  324. Jumping NE M: 1/4, 24.08 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  325. Jumping SO M: 2/7, 31.75 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  326. Zkoušky NE MA3: Diskvalifikován

  327. Zkoušky SO MA3: Diskvalifikován

  328. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  329. Agility: 8/34, 37.56 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  330. Agility squads: Diskvalifikován

  331. Jumping: Diskvalifikován

  332. Jumping Squads: 8/32, 28.3 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  333. Přerov - BRIT CUP 2015, 22. 08. 2015

  334. Agility: 3/7, 42.78 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  335. Agility Open: 12/21, 35.92 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  336. Jumping Open: 7/19, 29.7 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  337. Prostějov - Skok za skokem VIII. + MR chodských psů v agility, 15. 08. 2015 - 16. 08. 2015

  338. Agility: 1/5, 36.92 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  339. Agility: 1/4, 37.31 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  340. Agility FINAL: Diskvalifikován

  341. Agility Open (so): Diskvalifikován

  342. Jumping Open (ne): Diskvalifikován

  343. Jumping Open (so): 2/13, 29.2 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  344. Ostrava-Martinov - O pohár Naury a Mistrovství České republiky KKCHS, 09. 08. 2015

  345. Agility: 9/15, 44.46 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  346. Agility Open: 7/21, 32.24 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  347. Jumping Open: 3/21, 32.34 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  348. Přerov - Trojboj "Poslední zkoušková výprava", 25. 07. 2015

  349. Agility I: Diskvalifikován

  350. Agility II: 1/4, 44.46 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  351. Jumping: 1/4, 34.68 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  352. Větřkovice - Trojboj „Království křišťálové zóny“, 27. 06. 2015

  353. Agility I: 2/6, 43.54 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  354. Agility II: Diskvalifikován

  355. Jumping Open: 1/15, 33.06 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  356. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  357. Agility Ne: 11/62, 40.46 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  358. Agility So: Diskvalifikován

  359. Jumping Ne: Diskvalifikován

  360. Jumping So: Diskvalifikován

  361. Přerov - Trojboj "Parkur zkázy", 30. 05. 2015

  362. 1. zkouška : 2/6, 47.84 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  363. 2. zkouška : 2/6, 41.65 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  364. Jumping: 4/6, 39.54 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  365. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  366. Agility II Open: Diskvalifikován

  367. Agility I Open: 22/71, 36.01 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  368. Jumping II Open: 35/68, 32.03 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  369. Jumping I Open: 28/71, 39.12 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  370. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 17. 05. 2015

  371. Zkoušky MA3 1 MA3: 2/7, 44.36 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  372. Zkoušky MA3 2 MA3: 3/7, 40.67 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  373. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  374. Agility 1: Diskvalifikován

  375. Agility 2: Diskvalifikován

  376. Jumping 1: 15/62, 37.53 s, 5.53 tr. b., 4.37 m/s

  377. Jumping 2: 7/62, 33.14 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  378. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 18. 04. 2015

  379. 1 zkouska MA3 MA3: 3/8, 39.56 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  380. 2 zkouska MA3 MA3: 2/9, 45.29 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  381. Olomouc Nové Sady - Jarní Psí Hrátky Olomouc, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  382. Agility Ne M: Diskvalifikován

  383. Agility So M: Diskvalifikován

  384. Jumping Ne M: 2/8, 31.68 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  385. Jumping So M: Diskvalifikován

  386. Zkouška Ne MA3: Diskvalifikován

  387. Zkouška So MA3: Diskvalifikován

  388. Sedliště - TROJzkoušky - 5. Sokolí spartakiáda, 07. 03. 2015

  389. Agility I: 1/3, 35.35 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  390. Agility II: 1/3, 28.25 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  391. Agility III: Diskvalifikován

  392. Brno - Zimní Brno II., 14. 02. 2015

  393. Agility: Diskvalifikován

  394. Jumping: 7/22, 31.57 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  395. Zk MA3: Diskvalifikován

  396. Sedliště - TROJzkoušky - 3. Sokolí spartakiáda, 06. 12. 2014

  397. Agility I: Diskvalifikován

  398. Agility II: Diskvalifikován

  399. Agility III: Diskvalifikován

  400. Horní Suchá - Hornosušské zkoušky agilit, 21. 09. 2014

  401. zkouška 1 MA3: Diskvalifikován

  402. zkouška 2 MA3: Diskvalifikován

  403. Hulín - Mont agi Hulín, 20. 09. 2014

  404. Agility: 2/14, 46.06 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  405. Finale Krmiva Hulin: Diskvalifikován

  406. Jumping: Diskvalifikován

  407. Majsa Jumping: Diskvalifikován

  408. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 13. 09. 2014 - 14. 09. 2014

  409. agility M: Diskvalifikován

  410. Agility Neděle M: 4/10, 41.22 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  411. Jumping M: 3/11, 27.61 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  412. Jumping Neděle M: 2/10, 31.55 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  413. Zkoušky MA3 MA3: 2/3, 46.25 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  414. Zkoušky MA3 Neděle MA3: Diskvalifikován

  415. Přerov - Trojboj „Truhla mrtvého časoměřiče“, 30. 08. 2014

  416. 1. Agility: Diskvalifikován

  417. 2. Agility: Diskvalifikován

  418. 3. Agility: 5/5, 42.99 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  419. Přerov - BRIT CUP 2014, 23. 08. 2014

  420. I. Agility: Diskvalifikován

  421. II. Agility: 1/9, 45.77 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  422. Jumping Open: Diskvalifikován

  423. Trojanovice - FitDog agility závody Trojanovice, 12. 07. 2014 - 13. 07. 2014

  424. Agility: 3/7, 47.26 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  425. Agility FINAL: Diskvalifikován

  426. Agility II: Diskvalifikován

  427. Agility Open: Diskvalifikován

  428. Agility Open II: Diskvalifikován

  429. Jumping Open: 2/15, 29.11 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  430. Jumping Open II: Diskvalifikován

  431. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky 1.pokus, 29. 06. 2014

  432. Zkouška 1 MA3: Diskvalifikován

  433. Zkouška 2 MA3: Diskvalifikován

  434. Větřkovice - Větřkovické dvojzkoušky, 28. 06. 2014

  435. 1. zkouška MA3: 3/8, 49.79 s, 10.79 tr. b., 3.96 m/s

  436. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  437. Zlín - Dvojzkoušky agility, 15. 06. 2014

  438. 1. MA3: Diskvalifikován

  439. 2. MA3: Diskvalifikován

  440. Přerov - Trojboj „Prokletí černé zóny“, 31. 05. 2014

  441. I Agility: Diskvalifikován

  442. II Agility: 1/4, 45.9 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  443. III Agility: 4/4, 40.65 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  444. Ostrava - Třebovice - Dvojzkoušky agility, 11. 05. 2014

  445. Agility "zkouška" I.: 4/7, 42.25 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  446. Agility "zkoušky" II.: Diskvalifikován

  447. Kroměříž - Agility Cup města Kroměříže 2014 a I. mistrovství ČR Pyrenejských ovčáků, 12. 04. 2014

  448. Agility Open: 3/25, 41.42 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  449. Agility Zkoušky: 2/14, 40.35 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  450. Jumping Open: Diskvalifikován

  451. Ostrava - 1. Ostravský pohár 2014, 08. 02. 2014 - 09. 02. 2014

  452. Agility Open: 4/36, 40.19 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  453. Agility Open: Diskvalifikován

  454. Agility "zkoušky": Diskvalifikován

  455. Agility - "Zkoušky": Diskvalifikován

  456. Jumping Open: Diskvalifikován

  457. Sedliště - DVOJZKOUŠKY – 1. SOKOLÍ SPARTAKIÁDA, 01. 12. 2013

  458. 1. zkouška: Diskvalifikován

  459. 2. zkouška: Diskvalifikován

  460. Hlučín - XII. Podzimní Hopsinky, 19. 10. 2013 - 20. 10. 2013

  461. ne - Agility M: Diskvalifikován

  462. ne - Jumping M: 8/19, 36.36 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  463. ne - zkouška MA2: 3/9, 36.76 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  464. so - Agility M: Diskvalifikován

  465. so - Jumping M: Diskvalifikován

  466. so - zkouška MA2: 2/12, 42.05 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  467. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY PRO MA a SA, 22. 09. 2013

  468. JUMPING M: Diskvalifikován

  469. Zkoušky 1 MA2: 5/9, 40.22 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  470. Zkoušky 2 MA2: 1/9, 32.72 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  471. Horní Suchá - Hornosušské zkoušky Agility, 15. 09. 2013

  472. zkouška 1 MA2: 1/2, 37.71 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  473. zkouška 2 MA2: 2/2, 42.87 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  474. Suchdol nad Odrou - 2+1 aneb speciál speciálů, 08. 09. 2013

  475. Jumping 1 M: 5/10, 33.8 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  476. Jumping 2 M: 4/10, 29.11 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  477. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  478. Přerov - BRIT CUP 2013, 24. 08. 2013

  479. II. zkouška MA2: Diskvalifikován

  480. I.zkouška MA2: Diskvalifikován

  481. Jumping MA M: Diskvalifikován

  482. Prostějov - Skok za skokem VI, 17. 08. 2013 - 18. 08. 2013

  483. Agility 17.8.2013 M: Diskvalifikován

  484. Agility 18.8.2013 M: Diskvalifikován

  485. Jumping 17.8.2013 M: 2/15, 38.4 s, 4.4 tr. b., 4.3 m/s

  486. Jumping 18.8.2013 M: 3/11, 53.51 s, 10.51 tr. b., 3.7 m/s

  487. Zkouška 17.8.2013 MA2: Diskvalifikován

  488. Zkouška 18.8.2013 MA2: Diskvalifikován

  489. Větřkovice - zkoušky + zkouškový jumping, 10. 08. 2013

  490. Jumping MA2: Diskvalifikován

  491. Zkouška MA2: 1/9, 36.19 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  492. Ostrava-Třebovice - Třebovický skokan, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  493. Neděle Agility M: 5/12, 47.8 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  494. Neděle Agility MA2: Diskvalifikován

  495. Neděle Jumping M: Diskvalifikován

  496. Sobota Agility M: Diskvalifikován

  497. Sobota Agility MA2: Diskvalifikován

  498. Sobota Jumping M: Diskvalifikován

  499. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky agility, 12. 05. 2013

  500. Zkouška II. MA2 MA2: Diskvalifikován

  501. Zkouška I. MA2 MA2: 3/5, 37.86 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  502. Hlučín - X. Podzimní Hopsinky, 22. 10. 2011 - 23. 10. 2011

  503. so-AGILITY M: Diskvalifikován

  504. so-JUMPING M: 11/27, 33.74 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  505. so-zkouška MA1: 1/7, 34.73 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  506. Prostějov - "Skok za skokem" IV, 20. 08. 2011 - 21. 08. 2011

  507. Open Agility M: 2/13, 36.73 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  508. Open Agility M: Diskvalifikován

  509. Open Jumping M: 1/13, 32.01 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  510. Open Jumping M: 7/12, 30.12 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  511. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  512. Zkouška MA1: 1/2, 29.88 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s