Cz En

054711

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lenka Špidlenová, ZKO Smržovka

Pes

  1. A3Ch Leon od Prachovských skal, Šiperka

Výsledky

  1. Třebíč - Vláďův memoriál, 18. 09. 2021

  2. III. Zkouška SA3: 2/4, 47.34 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  3. II. Zkouška SA3: 1/4, 45.68 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  4. I. Zkouška SA3: 1/5, 49.16 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  5. Třešť - Fitmin K. A. T. cup, 06. 06. 2020 - 07. 06. 2020

  6. Agility S neděle : Diskvalifikován

  7. Agility S sobota: 5/21, 44.35 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  8. Jumping S neděle: 7/19, 34.09 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  9. Jumping S sobota: 1/20, 38.31 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  10. Zkouška SA3 neděle: 1/7, 47.91 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  11. Zkouška SA3 sobota : 3/7, 45.56 s, 5.56 tr. b., 4.02 m/s

  12. Třebíč - Calibra speciál + Moravský pohár kníračů + MČR grionků a brabantíků, 16. 05. 2020

  13. 1. Zkouška SA3: 4/6, 44.73 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  14. 2. Zkouška SA3: 1/6, 39.93 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  15. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 3, 18. 08. 2019

  16. Jelenův Jumping S: 7/12, 36.14 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  17. PhysioDOG Agility S: 7/11, 45.18 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  18. Zkouška SA3: 1/5, 38.99 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  19. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  20. Agility Open S: 10/24, 42.02 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  21. Jumping Open S: 4/24, 35.19 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  22. ZkA. SA3: 1/12, 40.33 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  23. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  24. AGILITY S: 1/32, 44.23 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  25. JUMPING S: 6/33, 38.41 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  26. ZKOUŠKA SA3: 4/13, 46.15 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  27. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  28. Agility 1: 6/31, 48.4 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  29. Agility 2: 1/29, 42.11 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  30. Finále: 6/15, 41.52 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  31. Jumping 1: Diskvalifikován

  32. Jumping 2: 2/29, 35.45 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  33. Zkouška: 2/15, 49.1 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  34. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  35. Agility: 4/23, 50.47 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  36. Jumping: 3/23, 37.5 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  37. Zkouška: Diskvalifikován

  38. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  39. Agility: Diskvalifikován

  40. Jumping: 5/21, 33.87 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  41. Zkouška: 4/12, 43.81 s, 5.81 tr. b., 3.88 m/s

  42. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 15.ročník a Speciál BŠO v agility 11.ročník Sezemice, 29. 09. 2018

  43. AGILITY S: 7/21, 49.48 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  44. JUMPING S: 1/21, 35.86 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  45. Zkoušky SA3: Diskvalifikován

  46. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  47. Agility S: 6/23, 37.78 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  48. JUMPING S: 11/23, 41.37 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  49. Zkouška agility SA3: 1/9, 38.25 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  50. Liberec - Zkoušky superhrdinů, 02. 04. 2018

  51. I. Batmanova zkouška SA3: 2/5, 39.97 s, 7.97 tr. b., 3.8 m/s

  52. II. Supermanova zkouška SA3: Diskvalifikován

  53. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  54. Agility: 4/22, 40.2 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  55. Agility: 11/25, 38.23 s, 15.0 tr. b., 4.42 m/s

  56. Finále: Diskvalifikován

  57. Jumping: 3/25, 35.48 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  58. Jumping: 4/22, 34.6 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  59. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  60. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  61. Agility: 8/28, 37.62 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  62. Jumping: Diskvalifikován

  63. Zkouška SA3: 1/13, 40.8 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  64. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  65. Agilty: 4/33, 35.98 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  66. Jumping: Diskvalifikován

  67. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  68. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 14. ročník a Speciál BŠO v agility 10. ročník a MR šiperek v agility 5. ročník, 30. 09. 2017

  69. Agility S: 2/25, 35.56 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  70. Jumping S: 14/25, 26.41 s, 5.0 tr. b., 5.64 m/s

  71. Zkoušky SA3: 2/7, 39.41 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  72. Česká Třebová - JUNIOR OPEN 2017, 27. 05. 2017

  73. Agility - mládež S: 1/4, 39.94 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  74. Jumping - mládež S: 1/4, 33.62 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  75. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (3/3), 11. 03. 2017 - 12. 03. 2017

  76. Agility: 7/24, 46.77 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  77. Agility: 9/24, 46.03 s, 10.03 tr. b., 3.91 m/s

  78. FINÁLE: Diskvalifikován

  79. Jumping: 6/24, 36.49 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  80. Jumping: Diskvalifikován

  81. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  82. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (2/3), 11. 02. 2017

  83. Agility: Diskvalifikován

  84. Jumping: 8/28, 39.46 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  85. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  86. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (1/3), 14. 01. 2017

  87. Agility: 16/28, 38.75 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  88. Jumping: 7/29, 36.08 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  89. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  90. Královice - KENNEL CUP 2016, 06. 11. 2016

  91. Jumping Open (kval. jednotlivců) SA: 2/17, 34.53 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  92. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  93. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 13.ročník a Speciál BŠO v agility 9.ročník, 01. 10. 2016

  94. Agility S: 1/27, 33.59 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  95. Jumping S: Diskvalifikován

  96. Zkoušky SA3: 1/8, 38.23 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  97. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  98. Agility družstva: 39/60, 44.47 s, 11.47 tr. b., 3.87 m/s

  99. Agility jednotlivci: 11/59, 42.5 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  100. Jumping družstva: Diskvalifikován

  101. Jumping jednotlivci: 16/59, 29.83 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  102. Dobříš - DO psího BŘÍŠka - charitativní závody agility + CACAg + 4. ročník MČR šiperek v agility, 27. 08. 2016

  103. Agility OPEN S: 9/15, 47.19 s, 10.0 tr. b., 3.84 m/s

  104. Jumping OPEN S: Diskvalifikován

  105. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  106. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 049, 16. 07. 2016

  107. 1.zkouška: 2/9, 42.94 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  108. 2.zkouška: 2/9, 47.05 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  109. Jumping Open: 5/11, 32.04 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  110. Lukášov - 1. ročník závodů agility NorthSay Clean Run 2016 aneb Lukášovské 2x dvojzkoušky, 04. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  111. Ne - Zkouška 1.běh SA3: 2/5, 39.33 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  112. Ne - Zkouška 2.běh SA3: Diskvalifikován

  113. Ne - Zkouška 3.běh SA3: 2/5, 36.19 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  114. So - Zkouška 1.běh SA3: 2/6, 60.27 s, 22.27 tr. b., 3.25 m/s

  115. So - Zkouška 2.běh SA3: 2/6, 42.91 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  116. So - Zkouška 3.běh SA3: Diskvalifikován

  117. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  118. QA1 Agility: 11/113, 46.72 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  119. QA2 Agility: 31/110, 41.15 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  120. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  121. QJ2 Jumping: 39/109, 32.3 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  122. Proruby u Hořiček - Velikonoční jumpingy, 28. 03. 2016

  123. III. Jumping S: 2/16, 35.84 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  124. II. Jumping S: Diskvalifikován

  125. I. Jumping S: Diskvalifikován

  126. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE, 12. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  127. Agility: 1/29, 40.87 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  128. Agility 2: 5/28, 44.4 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  129. Finále: 14/14, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  130. Jumping: 4/29, 40.6 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  131. Jumping 2: 1/28, 39.08 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  132. Zkouška: 15/15, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  133. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  134. Agility: 9/27, 36.18 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  135. Jumping: 1/27, 28.25 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  136. Zkouška: 2/14, 45.47 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  137. Liberec - I. Kokosy na sněhu, 16. 01. 2016 - 17. 01. 2016

  138. ZkA 1 Ne: 3/5, 43.57 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  139. ZkA 2 Ne: 1/5, 42.12 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  140. ZkA 3 Ne: 1/5, 42.69 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  141. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  142. agility: 10/34, 39.69 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  143. jumping: 4/34, 37.44 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  144. zkouška: 3/19, 47.49 s, 0.49 tr. b., 3.9 m/s

  145. Královice - 6.MČR "SUPER G AGILITY", 06. 12. 2015

  146. Agility SuperG Challenge Small: Diskvalifikován

  147. Jumping SuperG Challenge Small: Diskvalifikován

  148. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 12. ročník, Speciál BŠO v agility 8. ročník a MR šiperek v agility 3. ročník, 26. 09. 2015

  149. AGILITY S: Diskvalifikován

  150. JUMPING S: Diskvalifikován

  151. ZKOUŠKY SA3: Diskvalifikován

  152. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 26. 09. 2015 - 27. 09. 2015

  153. 27.9.2015 agility S: 5/14, 33.51 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  154. 27.9.2015 jumping S: 1/15, 33.0 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  155. 27.9.2015 Memoriál Ivy Patákové S: 1/12, 36.03 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  156. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  157. Agility: 19/58, 34.81 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  158. Agility - J: 15/42, 36.72 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  159. Jumping: 1/58, 27.21 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  160. Jumping - J: 2/42, 30.55 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  161. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  162. Agility: 23/38, 45.87 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  163. Agility squads: 16/40, 41.45 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  164. Jumping: 12/40, 32.61 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  165. Jumping Squads: 15/40, 33.1 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  166. Jičín - O pohár PPP, 22. 08. 2015

  167. O Pohár PPP 2015: 5/13, 36.77 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  168. O Pohár PPP 2015: 13/31, 27.43 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  169. O Pohár PPP 2015: Diskvalifikován

  170. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  171. Agility Ne: Diskvalifikován

  172. Agility So: 42/80, 57.62 s, 12.62 tr. b., 3.47 m/s

  173. Jumping Ne: 17/78, 38.65 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  174. Jumping So: 12/84, 31.15 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  175. Lukášov - ČMKU Junior Open 2015, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  176. Agility I: Diskvalifikován

  177. Agility II: 5/7, 39.25 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  178. Agility Open: 4/18, 36.94 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  179. Jumping Open: 1/16, 29.77 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  180. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  181. Agility: Diskvalifikován

  182. Agility II Open: 1/84, 41.59 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  183. Agility I Open: Diskvalifikován

  184. FINAL: Diskvalifikován

  185. Jumping II Open: 9/86, 33.03 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  186. Jumping I Open: 20/90, 38.02 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  187. Praha - Skochovice - KENNEL CUP 2015, 08. 05. 2015

  188. Jumping: Diskvalifikován

  189. Zkouška: Diskvalifikován

  190. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  191. Agility 1: 5/98, 39.92 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  192. Agility 2: Diskvalifikován

  193. Finále: 4/10, 42.78 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  194. Jumping 1: Diskvalifikován

  195. Jumping 2: 31/97, 35.36 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  196. Praha Kyje - Kvalifikační závod juniorů, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  197. Agility III - Small - Junioři: 2/36, 39.45 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  198. Agility II - Small - Junioři: Diskvalifikován

  199. Agility I - Small - Junioři: 7/36, 32.94 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  200. Agility IV - Small - Junioři: 1/35, 38.09 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  201. Jumping II - Small - Junioři: 16/36, 36.3 s, 5.3 tr. b., 4.33 m/s

  202. Jumping I - Small - Junioři: Diskvalifikován

  203. SEKVENCE - Small: Diskvalifikován

  204. Praha Kyje - Hloubětínské Quatrozkoušky, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  205. SA3 II SA3: 2/13, 39.25 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  206. SA3 II SA3: Diskvalifikován

  207. SA3 I SA3: 2/10, 40.24 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  208. SA3 I SA3: 3/13, 41.44 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  209. Havlovice - OPSION 038 / Velikonoční, 06. 04. 2015

  210. Agility: Diskvalifikován

  211. Jumping: 3/23, 33.57 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  212. Velikonoční: 3/7, 47.8 s, 7.8 tr. b., 3.81 m/s

  213. Ohrobec - BADAFA - jarní dvouzkoušky, 21. 03. 2015

  214. SA3 druhý běh SA3: Diskvalifikován

  215. SA3 první běh SA3: 3/6, 42.19 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  216. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 28. 02. 2015 - 01. 03. 2015

  217. agility S: Diskvalifikován

  218. HRA S: Diskvalifikován

  219. jumping S: Diskvalifikován

  220. nedělní zkouška SA3: Diskvalifikován

  221. sobotní zkouška SA3: Diskvalifikován

  222. Ohrobec, Zvole - BADAFA - zimní halové dvouzkoušky, 21. 02. 2015

  223. SA3 druhý běh SA3: Diskvalifikován

  224. SA3 první běh SA3: 3/6, 37.64 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  225. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 04. 10. 2014 - 05. 10. 2014

  226. Agility: 1/26, 39.5 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  227. Agility: 1/11, 44.1 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  228. Agility 2: 2/24, 39.31 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  229. Agility 2: Diskvalifikován

  230. Jumping: 8/26, 40.38 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  231. Jumping 2: 20/25, 42.82 s, 17.82 tr. b., 3.83 m/s

  232. Memorial Ivy Patakove: 1/20, 23.82 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  233. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 27. 09. 2014 - 28. 09. 2014

  234. Agility Individual: 19/61, 39.29 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  235. Agility Squads: Diskvalifikován

  236. Jumping Individual: 19/62, 36.34 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  237. Jumping Squads: 46/61, 43.89 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  238. Píšťany, okr. Litoměřice - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 06. 09. 2014 - 07. 09. 2014

  239. Agility jednotlivci: 15/30, 36.93 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  240. Družstva - Agility: 15/44, 38.26 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  241. Družstva - Jumping: 26/43, 37.38 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  242. Jumping jednotlivci: 2/29, 33.52 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  243. Jičín - O Pohár PPP, 23. 08. 2014

  244. Agility Small: 2/38, 38.3 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  245. Jumping Small: 2/39, 29.2 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  246. ZkA: Diskvalifikován

  247. Lukášov - ČMKU Junior Open 2014, 14. 06. 2014 - 15. 06. 2014

  248. Agilty junioři: Diskvalifikován

  249. Jumping junioři: 3/10, 45.81 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  250. Zkouška: 1/5, 45.32 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  251. Zkouška 2: 1/5, 34.18 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  252. Sezemice - „HOP SEM - HOP TAM“ 11. ročník, Speciál BŠO v agility 7. ročník, 07. 06. 2014

  253. AGI S: 1/24, 35.53 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  254. JUMP S: 2/24, 33.04 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  255. Zkoušky SA3: Diskvalifikován

  256. Ústí nad Labem - Mojžíř - 2. ústecký juniorský speciál, 01. 06. 2014

  257. Jumping: 1/9, 29.04 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  258. Ústí nad Labem - Mojžíř - Zkouška při 2. juniorském speciálu, 01. 06. 2014

  259. ZkA 1: 2/3, 41.95 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  260. ZkA 2: 1/3, 42.34 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  261. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  262. Agility - Ne: Diskvalifikován

  263. Agility - So: 1/29, 37.63 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  264. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  265. Jumping - So: 6/29, 32.95 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  266. ZkA - Ne: 6/12, 37.14 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  267. ZkA - So: 1/10, 35.25 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  268. Heroltice u Tišnova - Kvalifikační závod juniorů pro EOJ 2014, 17. 05. 2014 - 18. 05. 2014

  269. Junioři Agility 1: 8/16, 39.68 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  270. Junioři Agility 2: 1/16, 34.16 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  271. Junioři Agility 3: 1/16, 36.78 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  272. Junioři Agility 4: Diskvalifikován

  273. Junioři Jumping 1: 2/16, 35.11 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  274. Junioři Jumping 2: 2/16, 36.22 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  275. Praha - Skochovice - KENNEL CUP 2014, 08. 05. 2014

  276. Jumping: Diskvalifikován

  277. Zkoušky: 1/17, 42.71 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  278. Mladá Boleslav - May Cup, 04. 05. 2014

  279. Agility S: Diskvalifikován

  280. Jumping S: 2/31, 35.05 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  281. SA3: Diskvalifikován

  282. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2014

  283. Agility: 1/26, 41.88 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  284. Jumping: 3/29, 38.28 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  285. ZkA: Diskvalifikován

  286. Ústí nad Labem - Mojžíř - 1. ústecký juniorský speciál, 21. 04. 2014

  287. Agility: Diskvalifikován

  288. ZkA: Diskvalifikován

  289. Ústí nad Labem - Mojžíř - III. dvojzkoušky, 20. 04. 2014

  290. ZkA 1: Diskvalifikován

  291. ZkA 2: 6/17, 38.79 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  292. ZkA 3: 5/14, 37.23 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  293. Neveklov - Heroutice - 6. Vánoční dárek, 14. 12. 2013

  294. Vanocni darek, Heroutice, Agility: 5/20, 43.17 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  295. Vanocni darek, Heroutice, Jumping: 2/20, 28.42 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  296. Vanocni darek, Heroutice, zkoušky: 1/5, 40.65 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  297. Chrastava - DVOJZKOUŠKY AGILITY, 17. 11. 2013

  298. 1. Zkouška: Diskvalifikován

  299. 2. Zkouška: Diskvalifikován

  300. Chrastava - TOP INDOOR CUP 2013, 16. 11. 2013

  301. Agility finále: 4/10, 41.9 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  302. Agility Open: 2/18, 34.33 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  303. Jumping Open: 2/19, 32.65 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  304. Zkoušky: 5/13, 39.15 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  305. Kroměříž - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility 2013, 07. 09. 2013 - 08. 09. 2013

  306. JUNIOŘI - Agility: 4/29, 45.61 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  307. JUNIOŘI - Jumping: 1/30, 30.72 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  308. JUNIOŘI - Left or Right: 9/31, 40.92 s, 5.0 tr. b., 3.42 m/s

  309. Turnov - ProPlan CUP Zrcadlová Koza 2. kolo, 31. 08. 2013 - 01. 09. 2013

  310. 2. Memoriál Ivy Patákové: 1/10, 40.75 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  311. AGILITY: 2/12, 35.35 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  312. AGILITY: Diskvalifikován

  313. JUMPING: 3/13, 35.51 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  314. JUMPING: 4/12, 30.8 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  315. SA2: 1/5, 42.75 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  316. SA2: 1/5, 38.08 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  317. Jičín - O pohár Purina PRO PLAN, 24. 08. 2013

  318. Agility: 5/21, 41.86 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  319. Jumping: 4/21, 33.43 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  320. Zka: 5/9, 42.16 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  321. Jablonec n. N. - Lukášov - ČMKU Junior Open 2013, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  322. Agility Junior S: 1/16, 45.63 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  323. Jumping Junior S: 3/16, 34.39 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  324. Sezemice - „HOP SEM - HOP TAM” 10. ročník + 6. ročník Speciálu BŠO v agility + 5. ročník Mistrovství chodských psů v agility + 1. ročník Mistrovství šiperek v agility, 01. 06. 2013

  325. Agility S: 8/24, 39.61 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  326. Jumping S: Diskvalifikován

  327. Zkoušky SA2: 4/10, 37.21 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  328. Turnov - ProPlan CUP Zrcadlová Koza, 11. 05. 2013 - 12. 05. 2013

  329. AGILITY: Diskvalifikován

  330. AGILITY: Diskvalifikován

  331. JUMPING: 1/19, 28.51 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  332. JUMPING: Diskvalifikován

  333. SA2: Diskvalifikován

  334. SA2: Diskvalifikován

  335. Mladá Boleslav - TENESCO May Cup III., 05. 05. 2013

  336. Agility Small: 3/17, 33.43 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  337. Jumping Small: 5/17, 28.11 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  338. SA2: Diskvalifikován

  339. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2013

  340. Agility: 5/30, 39.91 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  341. Jumping: 2/31, 31.59 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  342. Zka: 3/10, 43.14 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  343. Praha - Kyje - Kvalifikační závod pro reprezentaci mládeže na European Open Junior, 20. 04. 2013 - 21. 04. 2013

  344. Agility 1 S: Diskvalifikován

  345. Agility 2 S: 4/22, 44.83 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  346. Agility 3 S: 2/22, 40.24 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  347. Agility 4 S: 7/22, 42.23 s, 0.23 tr. b., 4.26 m/s

  348. Jumping 1 S: 7/23, 35.66 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  349. Jumping 2 S: 10/22, 43.5 s, 9.5 tr. b., 3.91 m/s

  350. Sekvence 1 S: 3/20, 37.19 s, 2.19 tr. b., 3.76 m/s

  351. Sekvence 2 S: 2/13, 30.35 s, 1.35 tr. b., 3.99 m/s

  352. Hradec Králové - Jaro 2013 - dvojzkoušky, 09. 03. 2013

  353. SA2 A: 1/10, 45.08 s, 0.0 tr. b., 3.46 m/s

  354. SA2 B: 2/9, 48.37 s, 5.37 tr. b., 3.25 m/s

  355. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 03. 03. 2013

  356. agility S: 4/31, 51.64 s, 4.64 tr. b., 3.49 m/s

  357. jumping S: Diskvalifikován

  358. zkouška SA2: 2/14, 41.98 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  359. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 02. 12. 2012

  360. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  361. 2. zkouška SA2: 2/21, 45.54 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  362. SVOJETICE - 24. Dvojzkoušky, 17. 11. 2012

  363. 24. dvojzkousky, Svojetice, beh 1: 1/21, 33.31 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  364. 24. dvojzkousky, Svojetice, beh 2: 1/22, 33.06 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  365. Lomnice nad Popelkou - 1. podzimní dvojzkoušky, 21. 10. 2012

  366. Zkouška 1 SA1: 1/6, 31.0 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  367. Zkouška 2 SA1: 1/6, 30.71 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  368. Píšťany, okr. Litoměřice - Mistrovství české republiky mládeže v agility 2012, 08. 09. 2012 - 09. 09. 2012

  369. Agility jednotlivci: 8/27, 42.53 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s

  370. Družstva - Agility: 14/44, 50.68 s, 5.0 tr. b., 3.49 m/s

  371. Hra: 8/27, 35.73 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  372. Jumping jednotlivci: 3/28, 33.76 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  373. Bukovina u Turnova - Purina Proplan Cup, 01. 09. 2012 - 02. 09. 2012

  374. Agility: 1/25, 35.45 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  375. Agility: 3/19, 37.96 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  376. Jumping: 3/25, 32.91 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  377. Jumping: Diskvalifikován

  378. Memoriál Ivy Patákové SA: Diskvalifikován

  379. SA1: 5/5, 37.8 s, 10.0 tr. b., 3.65 m/s

  380. SA1: Diskvalifikován

  381. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2012

  382. Prvomájové závody agility Jičín 2012: 3/10, 33.79 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  383. Prvomájové závody agility Jičín 2012: 10/33, 41.18 s, 10.0 tr. b., 3.45 m/s

  384. Prvomájové závody agility Jičín 2012: Diskvalifikován

  385. Bukovina u Turnova - Purina ProPan Cup Zrcadlová Koza, 21. 04. 2012 - 22. 04. 2012

  386. Agility S: 1/14, 38.46 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  387. Agility S: 6/11, 36.93 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  388. Jumping II S: 2/10, 35.0 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  389. Jumping S: 2/11, 40.01 s, 5.01 tr. b., 4.0 m/s

  390. Jumping S: 3/14, 39.13 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  391. SA1: 1/5, 35.12 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  392. SA1: 1/4, 34.12 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  393. Praha Kyje - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 17. 09. 2011 - 18. 09. 2011

  394. Agility jednotlivců S - děti S: 10/19, 35.94 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  395. Jumping jednotlivců S - děti S: Diskvalifikován

  396. Havlovice - OPSION 020 / po finském semináři, 27. 08. 2011 - 28. 08. 2011

  397. Ne-Agility S: 7/15, 47.43 s, 10.0 tr. b., 3.65 m/s

  398. Ne-Jumping S: 7/15, 44.81 s, 10.0 tr. b., 3.46 m/s

  399. Ne-Zkouška SA1: 1/5, 34.69 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  400. So-Agility S: 11/19, 49.38 s, 11.38 tr. b., 3.2 m/s

  401. So-Jumping S: 7/19, 43.97 s, 10.0 tr. b., 3.68 m/s

  402. So-Zkouška SA1: 5/6, 40.05 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s