Cz En

057111

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kateřina Kolářová, ZKO 1 Domažlice

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Forest Jump Koryfej, Sheltie

Výsledky

  1. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 06. 10. 2018 - 07. 10. 2018

  2. Agility S: Diskvalifikován

  3. Jumping S: 5/33, 29.81 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  4. Zkouška_neděle SA3: 2/16, 44.66 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  5. Zkouška_sobota_01 SA3: 4/14, 46.1 s, 4.1 tr. b., 3.69 m/s

  6. Zkouška_sobota_02 SA3: 8/14, 40.79 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  7. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2018

  8. Zkouška 1 SA3: 4/10, 48.9 s, 8.9 tr. b., 3.66 m/s

  9. Zkouška 2 SA3: 7/10, 47.42 s, 9.42 tr. b., 3.67 m/s

  10. Mrtník, Plzeň-Sever - Pohodové dvojzkoušky na Brabcovně, 15. 09. 2018

  11. __1.SA3 SA3: 7/9, 50.83 s, 11.83 tr. b., 3.58 m/s

  12. __2.SA3 SA3: 7/9, 52.76 s, 9.76 tr. b., 3.51 m/s

  13. Praha - 4. FRONTLINE Agi Duo zkoušky PESOPARK, 11. 08. 2018

  14. 1. BĚH SA3: Diskvalifikován

  15. 2. BĚH SA3: 2/5, 44.05 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  16. Okrouhlice (u Benešova) - 52. Dvojzkoušky + 1, 14. 10. 2017

  17. Okrouhlice, 1. běh: 5/10, 50.22 s, 11.22 tr. b., 3.46 m/s

  18. Okrouhlice, 2. běh: 4/10, 36.75 s, 0.75 tr. b., 4.08 m/s

  19. Okrouhlice, 3. běh: 3/10, 48.48 s, 1.48 tr. b., 3.92 m/s

  20. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  21. Agility Ju: 11/35, 50.64 s, 0.64 tr. b., 3.95 m/s

  22. Agility Squads: Diskvalifikován

  23. Hra Ju: Diskvalifikován

  24. Jumping Ju: 20/35, 53.14 s, 5.14 tr. b., 3.73 m/s

  25. Jumping Squads: 23/59, 41.97 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  26. Horní Počernice - 51. Dvojzkoušky + 1, 02. 09. 2017

  27. Horní Počernice, 1. běh: 2/9, 47.19 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  28. Horní Počernice, 2. běh: 2/9, 45.63 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  29. Horní Počernice, 3. běh: 2/9, 47.18 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  30. Praha - Uhříněves - Pesopark Agi-Trio, 27. 08. 2017

  31. A3 1. běh SA3: Diskvalifikován

  32. A3 2. běh SA3: 3/5, 48.14 s, 7.14 tr. b., 3.84 m/s

  33. A3 3. běh SA3: 1/5, 51.53 s, 5.53 tr. b., 3.63 m/s

  34. Klatovy - 3. Agilitění u Klatov, 12. 08. 2017

  35. Agility open S: 17/23, 39.9 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  36. JUMPING: 19/23, 36.44 s, 5.44 tr. b., 3.84 m/s

  37. Zkouška S A3: 2/10, 44.92 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  38. Sedlec u Mikulova - Juniors CZECH cup aneb o Pohár mládeže ČR, 06. 07. 2017

  39. 1. Agility S: 3/19, 53.11 s, 0.0 tr. b., 3.5 m/s

  40. 1. Jumping S: 7/20, 44.16 s, 3.16 tr. b., 3.74 m/s

  41. 2. Agility S: 3/19, 45.33 s, 0.33 tr. b., 3.6 m/s

  42. 2. Jumping S: 2/20, 40.01 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  43. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  44. QA1 agility: Diskvalifikován

  45. QA3 agility: 18/68, 46.74 s, 0.0 tr. b., 3.7 m/s

  46. QJ1 jumping: 19/68, 48.01 s, 4.01 tr. b., 3.52 m/s

  47. QJ2 jumping: 28/69, 39.93 s, 0.93 tr. b., 4.28 m/s

  48. Spálené Poříčí - Podkokšínské dvojzkoušky + A0 a veteráni, 06. 05. 2017

  49. 1. zkouška SA3: 2/5, 41.38 s, 5.38 tr. b., 3.94 m/s

  50. 2.zkouška SA3: Diskvalifikován

  51. Praha - Štěrboholské mini dvojzkoušky II., 05. 05. 2017

  52. 1. Zka - SA3: Diskvalifikován

  53. 2. Zka - SA3: Diskvalifikován

  54. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  55. Agility 1 Ju: 5/22, 47.81 s, 1.31 tr. b., 3.97 m/s

  56. Agility 2 Ju: 5/22, 39.35 s, 0.32 tr. b., 4.32 m/s

  57. Agility 3 Ju: 8/22, 45.25 s, 1.82 tr. b., 4.33 m/s

  58. Agility 4 Ju: 6/20, 40.82 s, 0.87 tr. b., 4.16 m/s

  59. Jumping 1 Ju: 9/22, 33.6 s, 2.14 tr. b., 4.43 m/s

  60. Jumping 2 Ju: Diskvalifikován

  61. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  62. Agility 1: Diskvalifikován

  63. Agility 2: 31/78, 47.42 s, 7.42 tr. b., 3.99 m/s

  64. Jumping 1: 23/77, 39.49 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  65. Jumping 2: Diskvalifikován

  66. Praha - Štěrboholské mini dvojzkoušky I., 07. 04. 2017

  67. 1. Zka - SA3: 3/5, 40.39 s, 2.39 tr. b., 4.26 m/s

  68. 2. Zka - SA3: 3/4, 50.56 s, 0.56 tr. b., 3.92 m/s

  69. Heroutice u Neveklova - 49. Dvojzkoušky + 1 Farma Heroutice, 11. 03. 2017

  70. Heroutice, 1. běh: 7/7, 43.47 s, 10.47 tr. b., 3.38 m/s

  71. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  72. Heroutice, 3. běh: 3/7, 45.35 s, 0.35 tr. b., 3.79 m/s

  73. Beroun - Dvojzkoušky agility II., 05. 03. 2017

  74. Zkouška1 SA3: Diskvalifikován

  75. Zkouška 2 SA3: Diskvalifikován

  76. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  77. Zkouška 1 SA3: 3/15, 43.05 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  78. Zkouška 2 SA3: 6/15, 51.83 s, 10.83 tr. b., 3.76 m/s

  79. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 3 - 4.ročník, 07. 01. 2017

  80. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  81. Jumping 1 Small: 4/24, 41.58 s, 2.58 tr. b., 4.18 m/s

  82. Jumping 2 Small: 9/24, 40.13 s, 2.13 tr. b., 4.19 m/s

  83. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  84. Agility družstva: 14/48, 41.32 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  85. Agility - junioři: 5/30, 44.48 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  86. Jumping družstva: 22/48, 35.88 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  87. Jumping - junioři: Diskvalifikován

  88. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2016

  89. SA3_1 SA3: Diskvalifikován

  90. SA3_2 SA3: 1/10, 44.2 s, 0.2 tr. b., 3.8 m/s

  91. Plzeň - MEMORIAL JOLANY TROPPOVÉ, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  92. Agility_ne S: 3/29, 41.43 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  93. Jumping_ne S: 5/28, 28.6 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  94. Jumping_so S: 8/32, 40.67 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  95. Zkouška_ne SA3: Diskvalifikován

  96. Zkouška_so_1 SA3: 5/12, 40.86 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  97. Zkouška_so_2 SA3: 2/12, 44.15 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  98. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  99. Agility družstva: 32/60, 45.28 s, 7.28 tr. b., 3.8 m/s

  100. Agility jednotlivci: 20/59, 48.04 s, 3.04 tr. b., 3.81 m/s

  101. Jumping družstva: 31/60, 34.56 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  102. Jumping jednotlivci: 46/59, 35.82 s, 7.82 tr. b., 4.05 m/s

  103. Mrtník, Plzeň-sever - Letní pohodové dvojzkoušky na Brabcovně, 13. 08. 2016

  104. SA3-1 SA3: Diskvalifikován

  105. SA3-2 SA3: 2/4, 38.12 s, 2.12 tr. b., 3.8 m/s

  106. Praha - Velká Chuchle - 9. JARNÍ CENA - Velká Chuchle, 05. 06. 2016

  107. Jarní cena, Velká Chuchle, Agility: 5/28, 41.45 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  108. Jarní cena, Velká Chuchle, Jumping: 5/27, 39.75 s, 1.75 tr. b., 3.85 m/s

  109. Jarní cena, Velká Chuchle, zkoušky: 3/13, 41.67 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  110. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  111. QA3 Agility: Diskvalifikován

  112. QA4 Agility: Diskvalifikován

  113. QJ3 Jumping: 45/101, 40.84 s, 0.84 tr. b., 4.09 m/s

  114. QJ4 Jumping: 68/102, 44.15 s, 14.15 tr. b., 3.85 m/s

  115. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  116. J Agility 1: Diskvalifikován

  117. J Agility 2: 4/22, 35.22 s, 1.77 tr. b., 4.29 m/s

  118. J Agility 3: 7/23, 42.81 s, 2.49 tr. b., 4.25 m/s

  119. J Agility 4: 4/22, 44.62 s, 3.16 tr. b., 4.21 m/s

  120. J Jumping 1: 10/23, 38.81 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  121. J Jumping 2: 9/23, 32.76 s, 1.62 tr. b., 4.43 m/s

  122. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  123. QA1 Agility: 48/113, 54.8 s, 9.8 tr. b., 3.65 m/s

  124. QA2 Agility: Diskvalifikován

  125. QJ1 Jumping: 31/116, 42.01 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  126. QJ2 Jumping: 32/109, 36.36 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  127. Terezín - Terezínský zimní pohár 6. kolo - 2. ročník, 27. 03. 2016

  128. 1. ZK SA3: Diskvalifikován

  129. 2. ZK SA3: Diskvalifikován

  130. Junioři S: 3/8, 42.92 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  131. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  132. 1. ZK SA3: Diskvalifikován

  133. 2. ZK SA3: 2/17, 42.04 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  134. Junioři S: 4/6, 42.22 s, 5.22 tr. b., 3.55 m/s

  135. Heroutice u Neveklova - 42. Dvojzkoušky + 1, 13. 02. 2016

  136. Heroutice, 1. běh: 1/13, 41.15 s, 1.15 tr. b., 3.82 m/s

  137. Heroutice, 2. běh: 2/13, 39.57 s, 1.57 tr. b., 3.77 m/s

  138. Heroutice, 3. běh: 3/13, 33.5 s, 0.5 tr. b., 3.88 m/s

  139. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  140. 1. ZK SA3: Diskvalifikován

  141. 2. ZK SA3: 8/16, 46.98 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  142. JUNIOŘI S: 2/9, 38.57 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  143. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  144. 1. ZK SA3: 2/15, 50.29 s, 2.29 tr. b., 3.88 m/s

  145. 2. ZK SA3: 4/15, 63.12 s, 16.12 tr. b., 3.04 m/s

  146. Junioři S: 2/5, 38.43 s, 1.43 tr. b., 3.64 m/s

  147. Královice - 6.MČR "SUPER G AGILITY", 06. 12. 2015

  148. Agility SuperG Challenge Small: Diskvalifikován

  149. Jumping SuperG Challenge Small: Diskvalifikován

  150. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  151. 1. ZK SA3: Diskvalifikován

  152. 2. ZK SA3: 5/20, 51.48 s, 6.48 tr. b., 3.81 m/s

  153. JUNIOŘI S: Diskvalifikován

  154. Terezín - Pomoc pro školu GODA, 28. 10. 2015

  155. Tunelový běh S: 5/18, 36.61 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  156. ZK SA3: 1/4, 44.33 s, 5.33 tr. b., 3.99 m/s

  157. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. ročník, 18. 10. 2015

  158. 1. ZK SA3: Diskvalifikován

  159. 2. ZK SA3: Diskvalifikován

  160. Junioři S: 1/3, 30.26 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  161. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  162. Agility: 6/58, 39.45 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  163. Agility - J: 25/42, 47.18 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  164. Jumping: 17/58, 32.66 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  165. Jumping - J: 11/42, 35.3 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  166. České Budějovice - III. NAGIT CUP, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  167. Jumping SA: 2/14, 36.08 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  168. Jumping SA: Diskvalifikován

  169. Zkouška SA3: 1/4, 40.43 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  170. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  171. Zkouška SA3 II.: 1/5, 44.7 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  172. Zkouška SA3 II.: 1/5, 41.27 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  173. Klatovy - Agilitění u Klatov, 22. 08. 2015

  174. Agility open S: 8/29, 46.56 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  175. JUMPING S: Diskvalifikován

  176. zkouška S A3: 4/11, 43.42 s, 3.42 tr. b., 3.73 m/s

  177. Plzeň - Doubravka - O plzeňského agiliťáka, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  178. Agility neděle S: 5/25, 44.81 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  179. Agility sobota S: 4/22, 52.34 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  180. Jump neděle S: 5/25, 41.51 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  181. Jump sobota S: Diskvalifikován

  182. Zkouška neděle SA3: Diskvalifikován

  183. Zkouška sobota SA3: Diskvalifikován

  184. Praha Kyje - Kvalifikační závod juniorů, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  185. Agility III - Small - Junioři: 6/36, 43.85 s, 1.85 tr. b., 3.72 m/s

  186. Agility II - Small - Junioři: Diskvalifikován

  187. Agility I - Small - Junioři: Diskvalifikován

  188. Agility IV - Small - Junioři: 9/35, 43.2 s, 4.2 tr. b., 4.0 m/s

  189. Jumping II - Small - Junioři: 22/36, 42.51 s, 11.51 tr. b., 3.69 m/s

  190. Jumping I - Small - Junioři: 13/36, 33.11 s, 3.11 tr. b., 4.38 m/s

  191. Sekvence II - SMALL - JUNIOŘI: 6/11, 28.39 s, 4.39 tr. b., 3.49 m/s

  192. SEKVENCE - Small: Diskvalifikován

  193. Horšovský Týn - O Kozinův čakan, 28. 03. 2015 - 29. 03. 2015

  194. Ne_agility S: Diskvalifikován

  195. Ne_jumping S: 2/30, 30.48 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  196. Ne_ SA3: Diskvalifikován

  197. So_agility S: 2/28, 41.15 s, 5.15 tr. b., 3.91 m/s

  198. So_jumping S: Diskvalifikován

  199. So_ SA3: 5/10, 50.36 s, 16.36 tr. b., 3.34 m/s

  200. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 4 - 2.ročník, 07. 02. 2015

  201. SMALL - Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  202. SMALL - JUMPING 1: Diskvalifikován

  203. SMALL - JUMPING 2: Diskvalifikován

  204. Terezín - Terezínský zimní pohár 3 - 1. ročník, 14. 12. 2014

  205. 1. zkouška SA3: 3/16, 43.5 s, 2.5 tr. b., 3.29 m/s

  206. 2. zkouška SA3: 1/16, 37.22 s, 0.0 tr. b., 3.63 m/s

  207. 3. kolo JUNIOŘI S: 3/7, 36.35 s, 0.0 tr. b., 3.58 m/s

  208. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  209. SA3 I : 2/20, 41.45 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  210. SA3 II : Diskvalifikován

  211. Domažlice - Chodské podzimní dvojzkoušky, 18. 10. 2014

  212. 1 SA3: 2/4, 59.17 s, 36.17 tr. b., 3.04 m/s

  213. 2 SA3: 1/4, 45.82 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  214. Jump_S S: Diskvalifikován

  215. Plzeň-Doubravka - Memoriál Jolany Troppové, 04. 10. 2014 - 05. 10. 2014

  216. Agility S: 2/26, 42.78 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  217. Jumping S: 11/26, 44.04 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  218. Zkouska_nedele SA3: 6/11, 57.78 s, 14.78 tr. b., 3.32 m/s

  219. Zkouska_sobota_01 SA3: 1/10, 49.36 s, 2.36 tr. b., 3.83 m/s

  220. Zkouska_sobota_02 SA3: Diskvalifikován

  221. Píšťany, okr. Litoměřice - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 06. 09. 2014 - 07. 09. 2014

  222. Agility jednotlivci: 7/30, 47.11 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  223. Družstva - Agility: Diskvalifikován

  224. Družstva - Jumping: 13/43, 36.59 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  225. Jumping jednotlivci: 8/29, 36.45 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  226. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky II, 31. 08. 2014

  227. 1. zkouška SA2: 1/10, 45.07 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  228. 2. zkouška SA2: 1/10, 40.08 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  229. Praha - Horní Počernice - 33. Dvojzkoušky, 30. 08. 2014

  230. Horní Počernice, 1. běh: 5/15, 49.88 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  231. Horní Počernice, 2. běh: 3/14, 49.51 s, 0.0 tr. b., 3.7 m/s

  232. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  233. Domažlice - Chodské dvojzkoušky, 27. 07. 2014

  234. SA2_1 SA2: 2/9, 41.42 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  235. SA2_2 SA2: 2/9, 48.06 s, 1.06 tr. b., 3.5 m/s

  236. Heroltice u Tišnova - Kvalifikační závod juniorů pro EOJ 2014, 17. 05. 2014 - 18. 05. 2014

  237. Junioři Agility 1: Diskvalifikován

  238. Junioři Agility 2: 7/16, 42.07 s, 4.07 tr. b., 3.38 m/s

  239. Junioři Agility 3: Diskvalifikován

  240. Junioři Agility 4: 10/16, 43.04 s, 3.04 tr. b., 3.79 m/s

  241. Junioři Jumping 1: Diskvalifikován

  242. Junioři Jumping 2: Diskvalifikován

  243. Plzeň Doubravka - O plzeňského agiliťáka, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  244. Agility neděle S: 4/19, 44.78 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  245. Agility - sobota S: 1/22, 41.12 s, 2.12 tr. b., 3.84 m/s

  246. Jumping - neděle S: 3/19, 44.78 s, 0.78 tr. b., 3.95 m/s

  247. Jumping - sobota S: Diskvalifikován

  248. Zkoušky neděle SA2: 2/6, 44.56 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  249. Zkoušky SA2: 1/8, 51.39 s, 8.39 tr. b., 3.21 m/s

  250. Horšovský Týn - Domažlice - Halové závody O Kozinův čakan, 22. 03. 2014 - 23. 03. 2014

  251. Ne_agility S: Diskvalifikován

  252. Ne_jumping S: Diskvalifikován

  253. Ne_ SA2: 3/8, 48.81 s, 3.81 tr. b., 3.38 m/s

  254. Domažlice - Chodské podzimní trojzkoušky, 06. 10. 2013

  255. Druhý SA2: Diskvalifikován

  256. První SA2: Diskvalifikován

  257. Třetí SA2: 2/9, 47.78 s, 6.78 tr. b., 3.24 m/s

  258. Kroměříž - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility 2013, 07. 09. 2013 - 08. 09. 2013

  259. DĚTI - Agility: 6/20, 44.59 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  260. DĚTI - Jumping: 14/20, 46.15 s, 7.15 tr. b., 3.16 m/s

  261. DĚTI - Left or Right: 6/19, 50.4 s, 3.4 tr. b., 2.78 m/s

  262. Ostrava - Agility juniors 2013, 17. 08. 2013 - 18. 08. 2013

  263. Agility KIDS: 6/11, 38.76 s, 2.76 tr. b., 3.66 m/s

  264. Agility squads/družstva: Diskvalifikován

  265. Jumping KIDS: 10/11, 54.3 s, 20.3 tr. b., 2.87 m/s

  266. Jumping squads/družstva: Diskvalifikován

  267. Domažlice - Staňkov - Chodské dvojzkoušky, 08. 05. 2013

  268. SA2_1 SA2: 1/6, 49.33 s, 0.0 tr. b., 3.65 m/s

  269. SA2_2 SA2: 1/6, 49.56 s, 7.56 tr. b., 3.23 m/s

  270. S_jump S: Diskvalifikován

  271. Praha - Kyje - Kvalifikační závod pro reprezentaci mládeže na European Open Junior, 20. 04. 2013 - 21. 04. 2013

  272. Agility 1 S: Diskvalifikován

  273. Agility 2 S: 6/8, 53.01 s, 17.01 tr. b., 3.21 m/s

  274. Agility 3 S: 7/8, 46.8 s, 15.8 tr. b., 3.53 m/s

  275. Agility 4 S: Diskvalifikován

  276. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  277. Jumping 2 S: 6/8, 33.74 s, 4.74 tr. b., 4.15 m/s

  278. Sekvence 1 S: Diskvalifikován

  279. Sekvence 2 S: 8/8, 43.31 s, 24.31 tr. b., 2.77 m/s

  280. Domažlice - Horšovský Týn - O Kozinův čakan, 23. 03. 2013 - 24. 03. 2013

  281. Ne_Agility_ S: 4/21, 44.22 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  282. Ne_Jump_ S: 4/19, 36.75 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  283. Ne_ SA2: 3/5, 42.4 s, 10.0 tr. b., 3.47 m/s

  284. Strakonice - Strakonický dudák, 28. 10. 2012

  285. Jumping1: 7/21, 37.53 s, 2.53 tr. b., 3.54 m/s

  286. Jumping2: 8/21, 34.94 s, 0.94 tr. b., 3.81 m/s

  287. SA1: 1/9, 29.0 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  288. Domažlice - Jirklovka - Chodské podzimní dvojzkoušky, 20. 10. 2012

  289. Zkoušky_1 SA1: 1/10, 38.8 s, 5.0 tr. b., 3.61 m/s

  290. Zkoušky_2 SA1: 4/10, 28.7 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  291. Plzeň Doubravka - Memoriál Jolany Troppové, 15. 09. 2012 - 16. 09. 2012

  292. Agility S: 3/19, 51.64 s, 0.0 tr. b., 3.49 m/s

  293. Jumping_A1 SA1: 1/9, 37.87 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  294. Jump S: Diskvalifikován

  295. Zkouška_A1_1 SA1: Diskvalifikován

  296. Zkouška_A1_2 SA1: 3/9, 37.85 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  297. Zkouška_A1_neděle SA1: Diskvalifikován

  298. Píšťany, okr. Litoměřice - Mistrovství české republiky mládeže v agility 2012, 08. 09. 2012 - 09. 09. 2012

  299. Agility jednotlivci: 7/14, 52.98 s, 5.0 tr. b., 2.93 m/s

  300. Družstva - Agility: 11/44, 60.46 s, 3.46 tr. b., 2.93 m/s

  301. Hra: 3/13, 34.75 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  302. Jumping jednotlivci: 6/14, 49.41 s, 14.41 tr. b., 2.75 m/s

  303. Žamberk - O pohár Fitmin, 28. 07. 2012

  304. AGILITY: 19/27, 49.38 s, 16.38 tr. b., 3.04 m/s

  305. JUMPING SA1: Diskvalifikován

  306. SA1: 1/8, 39.66 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  307. Kaznějov - kaznějovské dvojzkoušky, 23. 06. 2012

  308. II. Zkouška SA1: 1/10, 36.99 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  309. I. Zkouška SA1: 3/10, 39.37 s, 5.0 tr. b., 3.51 m/s

  310. Plzeň - Doubravka - O plzeňského agiliťáka, 09. 06. 2012 - 10. 06. 2012

  311. SA1_neděle SA1: 3/11, 56.58 s, 10.0 tr. b., 2.83 m/s

  312. S_Agility_neděle S: Diskvalifikován

  313. S_jump_neděle S: 12/28, 56.29 s, 8.29 tr. b., 3.13 m/s

  314. Praha - Kyje - Kvalifikační závod pro reprezentaci mládeže na European Open Junior, 05. 05. 2012 - 06. 05. 2012

  315. Agility 1 Small Děti: 7/14, 55.75 s, 13.75 tr. b., 2.89 m/s

  316. Agility 2 Small Děti: Diskvalifikován

  317. Agility 3 Small Děti: 8/14, 58.86 s, 20.86 tr. b., 3.02 m/s

  318. Agility 4 Small Děti: 5/14, 47.52 s, 8.52 tr. b., 3.3 m/s

  319. Jumping 1 Small Děti: Diskvalifikován

  320. Jumping 2 Small Děti: Diskvalifikován

  321. Sekvence 1 Děti Small: 4/12, 52.76 s, 10.76 tr. b., 2.67 m/s

  322. Domažlice - Horšovský týn - O Kozinův čakan, 17. 03. 2012 - 18. 03. 2012

  323. Ne_agility S: 9/18, 57.64 s, 22.64 tr. b., 3.21 m/s

  324. Ne_jumping S: 7/17, 41.88 s, 11.88 tr. b., 3.56 m/s

  325. Ne_zkoušky SA1: 3/3, 33.49 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  326. So_agility S: Diskvalifikován

  327. So_jumping S: 10/17, 55.34 s, 24.34 tr. b., 2.91 m/s

  328. So_zkoušky SA1: 2/4, 46.31 s, 10.31 tr. b., 3.0 m/s

  329. Domažlice - Jirklovka - Chodské podzimní dvojzkoušky, 01. 10. 2011

  330. 1-SA1 SA1: Diskvalifikován

  331. 2-SA1 SA1: 4/9, 48.73 s, 16.51 tr. b., 2.67 m/s