Cz En

070211

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Martina Jírová, ForPes

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Faroth z Lorienu Moravia, Sheltie

Výsledky

  1. Děčín - Májový pohár a II. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2019

  2. Veteráni SA: 2/7, 26.41 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  3. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 04. 05. 2019

  4. Jumping Veteran: 1/6, 40.03 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  5. Tuneliáda Veteran: 1/6, 48.89 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  6. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 22. 04. 2018

  7. Agility S: 4/23, 39.76 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  8. Jumping S: 2/23, 35.8 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  9. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  10. Děčín - O Pohár města Děčína, 28. 09. 2017

  11. Agility S: Diskvalifikován

  12. Jumping S: 7/33, 33.59 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  13. Zkouška - SA3: 2/21, 41.92 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  14. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  15. Agility Ne - SA: Diskvalifikován

  16. Agility So - SA: 10/40, 30.79 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  17. Jumping Ne - SA: 9/39, 32.46 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  18. Jumping So - SA: 8/40, 38.4 s, 5.4 tr. b., 3.96 m/s

  19. Zka Ne - SA3: 15/20, 46.54 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  20. Zka So - SA3: Diskvalifikován

  21. Oldřichov - ForPes Agility, 15. 07. 2017

  22. 1. Zka - SA3: Diskvalifikován

  23. 2. Zka - SA3: 15/20, 41.77 s, 10.0 tr. b., 3.73 m/s

  24. Jumping - Small: 9/36, 29.66 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  25. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (3/3), 11. 03. 2017 - 12. 03. 2017

  26. Jumping: Diskvalifikován

  27. Jumping: Diskvalifikován

  28. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (2/3), 11. 02. 2017

  29. Agility: 6/27, 43.06 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  30. Jumping: 7/28, 39.23 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  31. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (1/3), 14. 01. 2017

  32. Agility: 11/28, 42.97 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  33. Jumping: 15/29, 39.3 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  34. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, Cocker Cup, 20. 11. 2016

  35. Agility Final SH: 4/8, 45.46 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  36. Agility I SH: 3/18, 46.82 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  37. Jumping II SH: 4/18, 37.37 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  38. Jumping I SH: 5/18, 39.78 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  39. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2016

  40. Agility: 6/25, 36.34 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  41. Jumping: 15/25, 34.33 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  42. Zka - SA3: 2/17, 41.84 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  43. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  44. Agility - So: 22/45, 41.98 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  45. Jumping - So: 6/43, 37.38 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  46. ZkA - So: 4/25, 38.39 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  47. Oldřichov - ForPes Agility, 16. 07. 2016

  48. 1. Zka: Diskvalifikován

  49. 2. Zka: 4/17, 42.49 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  50. Jumping: Diskvalifikován

  51. Mikulášovice - BOREC SEVERU 2016, 14. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  52. Agility - Ne: 3/18, 40.06 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  53. Agility - So: Diskvalifikován

  54. Jumping - Ne: 4/18, 27.48 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  55. Jumping - So: 2/20, 35.99 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  56. ZkA - So: 1/10, 44.7 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  57. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE, 12. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  58. Agility: 6/29, 46.46 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  59. Agility 2: 9/28, 53.69 s, 10.69 tr. b., 3.35 m/s

  60. Jumping: 10/29, 42.11 s, 5.11 tr. b., 4.27 m/s

  61. Jumping 2: 26/28, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  62. Zkouška: 13/15, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  63. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  64. Agility: Diskvalifikován

  65. Jumping: Diskvalifikován

  66. Zkouška: Diskvalifikován

  67. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  68. agility: 3/34, 40.87 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  69. jumping: 3/34, 36.36 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  70. zkouška: 4/19, 44.09 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  71. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2015

  72. "Agility ""O Pohár města Děčína"" S": 3/23, 36.16 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  73. Jumping S: 3/25, 34.73 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  74. Zkouška Agility SA3: 1/10, 40.47 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  75. Málkov u Chomutova - DUFLEX Be Happy Cup II. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 12. 09. 2015 - 13. 09. 2015

  76. Agility Ne: 3/34, 38.05 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  77. Agility So: 6/35, 34.24 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  78. Jumping Ne: 23/35, 30.05 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  79. Jumping So: Diskvalifikován

  80. ZkA Ne: 1/19, 40.59 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  81. ZkA So: Diskvalifikován

  82. Oldřichov - ForPes Agility, 18. 07. 2015

  83. 1. Zka: 1/19, 34.07 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  84. 2. Zka: 6/18, 35.21 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  85. Jumping: 5/31, 39.03 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  86. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  87. Agility 1: Diskvalifikován

  88. Agility 2: 10/96, 42.72 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  89. Jumping 1: 20/100, 43.19 s, 11.19 tr. b., 3.8 m/s

  90. Jumping 2: Diskvalifikován

  91. Chabařovice - Chlumecký lvíček + Mistrovství republiky čínských chocholatých psů a peruánských naháčů, 11. 04. 2015

  92. Agility: Diskvalifikován

  93. Jumping: 3/30, 30.7 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  94. Zka: Diskvalifikován

  95. Děčín - Velikonoční zkouškový den (2x zkouška + zk. jumping, kat. A0), 06. 04. 2015

  96. Jumping SA3: Diskvalifikován

  97. Zkouška 1 SA3: 2/4, 42.95 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  98. Zkouška 2 SA3: 1/4, 40.96 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  99. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (3/3) - FINÁLE, 14. 03. 2015 - 15. 03. 2015

  100. Agility: 4/30, 42.8 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  101. Agility: Diskvalifikován

  102. FINÁLE: 4/15, 49.82 s, 0.0 tr. b., 3.55 m/s

  103. Jumping: 13/31, 35.32 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  104. Jumping: Diskvalifikován

  105. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 14. 02. 2015

  106. Agility: 5/34, 33.2 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  107. Jumping: Diskvalifikován

  108. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 10. 01. 2015

  109. Agility: Diskvalifikován

  110. Jumping: 4/33, 32.01 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  111. Zkouška SA3: 7/15, 44.87 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  112. Neveklov - 7. VÁNOČNÍ DÁREK, 13. 12. 2014

  113. Vánoční dárek, Heroutice, Agility: 2/25, 41.72 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  114. Vánoční dárek, Heroutice, Jumping: 3/25, 31.45 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  115. Vánoční dárek, Heroutice, zkoušky: Diskvalifikován

  116. Terezín - Terezínský zimní pohár 2 - 1. ročník, 16. 11. 2014

  117. 1.ZK SA3: 4/15, 48.0 s, 0.0 tr. b., 3.65 m/s

  118. 2.ZK SA3: Diskvalifikován

  119. Louny - O podzimní kvítek, 04. 10. 2014

  120. Agility: Diskvalifikován

  121. Jumping: Diskvalifikován

  122. ZkA: 1/16, 41.93 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  123. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 27. 09. 2014 - 28. 09. 2014

  124. Agility Individual: 25/61, 43.42 s, 7.42 tr. b., 3.73 m/s

  125. Agility Squads: 11/60, 42.49 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  126. Jumping Individual: Diskvalifikován

  127. Jumping Squads: 30/61, 40.77 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  128. Píšťany - Profine Be Happy Cup :-) + IV. Šampionát Australských kelpií a welsh corgi 2014, 13. 09. 2014

  129. Agility: 2/23, 38.29 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  130. Jumping: 2/23, 31.84 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  131. ZkA: 1/14, 42.88 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  132. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky II, 31. 08. 2014

  133. 1. zkouška SA3: 3/8, 43.93 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  134. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  135. Oldřichov - ForPes Agility, 19. 07. 2014

  136. II. Zka SA3: 1/16, 38.84 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  137. I. Zka SA3: Diskvalifikován

  138. Jumping - S: 14/31, 37.69 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  139. Louny - „Horké léto“, 28. 06. 2014

  140. 1. zk SA3: 4/12, 43.86 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  141. 2. zk SA3: 2/12, 38.28 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  142. Jumping - S: 4/19, 38.92 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  143. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií, kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 11. 05. 2014

  144. Agility S: 5/18, 48.03 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  145. Jumping S: 7/20, 48.05 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  146. Zkouška SA3: 3/7, 46.8 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  147. Ústí nad Labem - Mojžíř - III. dvojzkoušky, 20. 04. 2014

  148. ZkA 1: Diskvalifikován

  149. ZkA 2: 1/17, 37.42 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  150. ZkA 3: 2/14, 37.08 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  151. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů, 12. 04. 2014

  152. Agility: 7/30, 42.08 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  153. Jumping: Diskvalifikován

  154. ZkA: 1/16, 47.4 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  155. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (3/3), 08. 03. 2014 - 09. 03. 2014

  156. Agility: 2/22, 35.49 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  157. Finále: 1/15, 38.45 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  158. Jumping: 7/21, 32.12 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  159. Jumping: Diskvalifikován

  160. Zkouška: 2/17, 41.56 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  161. Zkouška: 6/17, 48.89 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  162. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 16. 02. 2014

  163. Zkouška 1 SA3: 4/13, 39.06 s, 0.06 tr. b., 3.58 m/s

  164. Zkouška 2 SA3: Diskvalifikován

  165. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 19. 01. 2014

  166. Zkouška 1 SA3: Diskvalifikován

  167. Zkouška 2 SA3: 1/14, 45.06 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  168. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2013

  169. Agility: 1/24, 36.86 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  170. Jumping: 12/24, 30.92 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  171. ZkA: 2/13, 39.53 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  172. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 030 / dvojzkoušky, 13. 07. 2013

  173. I. agility: 8/14, 42.98 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  174. II. agility: Diskvalifikován

  175. Louny - Závody agility "Horké léto" a Mistrovství ČR v agility dlouhosrstých a krátkosrstých collií, 29. 06. 2013

  176. Agility: 1/19, 45.8 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  177. Jumping: Diskvalifikován

  178. Zka: 7/10, 52.27 s, 10.27 tr. b., 3.75 m/s

  179. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií - otevřený závod, 18. 05. 2013

  180. Agility: 4/19, 41.9 s, 7.9 tr. b., 3.58 m/s

  181. Jumping: 5/19, 33.68 s, 3.68 tr. b., 3.71 m/s

  182. Ratenice - Dvojzkoušky "Pojď mi hop", 12. 05. 2013

  183. III. zkouška SA3: 1/4, 43.13 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  184. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  185. I. zkouška SA3: 1/3, 51.32 s, 12.32 tr. b., 3.68 m/s

  186. Krupka - DogFriends FITMIN kvalifikačky, 27. 04. 2013 - 28. 04. 2013

  187. Agility 1: Diskvalifikován

  188. Agility 2: Diskvalifikován

  189. Jumping 1: Diskvalifikován

  190. Jumping 2: 18/58, 39.56 s, 0.56 tr. b., 3.84 m/s

  191. Zkouška: Diskvalifikován

  192. Oldřichov - Chlumecký lvíček, 13. 04. 2013

  193. Agility: 1/27, 37.5 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  194. Jumping: Diskvalifikován

  195. ZkA: 1/10, 41.12 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  196. Domažlice - Horšovský Týn - O Kozinův čakan, 23. 03. 2013 - 24. 03. 2013

  197. Ne_Agility_ S: 7/21, 37.11 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  198. Ne_Jump_ S: Diskvalifikován

  199. Ne_ SA3: 3/9, 35.97 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  200. So_Agility_ S: Diskvalifikován

  201. So_Jump_ S: Diskvalifikován

  202. So_ SA3: 2/9, 40.61 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  203. Hradec Králové - Jaro 2013 - dvojzkoušky, 09. 03. 2013

  204. SA3 A: 3/9, 41.88 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  205. SA3 B: Diskvalifikován

  206. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (3/3), 02. 03. 2013 - 03. 03. 2013

  207. Agility - neděle S: 4/17, 38.29 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  208. Agility - sobota S: 8/18, 39.49 s, 0.0 tr. b., 3.57 m/s

  209. Finále S: 3/13, 45.62 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  210. Jumping - neděle S: 7/17, 38.71 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  211. Jumping - sobota S: 10/19, 37.95 s, 5.0 tr. b., 3.56 m/s

  212. Zkouška So SA3: 1/10, 43.25 s, 1.25 tr. b., 3.7 m/s

  213. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 10. 02. 2013

  214. Agility S: 3/20, 38.74 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  215. Jumping S: Diskvalifikován

  216. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  217. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 13. 01. 2013

  218. Agility S: 5/17, 48.15 s, 5.0 tr. b., 3.57 m/s

  219. Jumping S: 1/17, 34.27 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  220. Ranch El Paso Svojetice - 5. Vánoční dárek, 15. 12. 2012

  221. Vanocni darek, Svojetice, Agility: Diskvalifikován

  222. Vanocni darek, Svojetice, Jumping: Diskvalifikován

  223. Vanocni darek, Svojetice, zkoušky: 2/6, 47.09 s, 0.0 tr. b., 3.7 m/s

  224. Kladno - Jahodová bowle, 01. 12. 2012 - 02. 12. 2012

  225. AGILITY-S: 11/50, 41.97 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  226. JUMPING-S: 15/50, 41.87 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  227. SA3: 6/19, 42.82 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  228. Liberec - C.A.C.I.Ag., 09. 11. 2012

  229. CACIAg : 8/35, 40.59 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  230. Liberec - Mistrovství České republiky v agility 2012, 09. 11. 2012 - 11. 11. 2012

  231. Agility individuals: 20/87, 45.63 s, 2.63 tr. b., 3.86 m/s

  232. Jumping individuals: 25/88, 37.81 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  233. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 27. 10. 2012

  234. Zkouška SA3 - II SA3: 1/7, 41.0 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  235. Zkouška SA3 - I SA3: 1/7, 43.1 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  236. Lukov - České středohoří - Lukovská podzimní laťka 2012, 14. 10. 2012

  237. Zka1: 2/10, 47.55 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  238. Zka2: 1/10, 47.61 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  239. Ústí nad Labem - Trmice - II. Trmické dvojzkoušky agility a II. kolo soutěže klubů, 13. 10. 2012

  240. Zkouška II. SA3: Diskvalifikován

  241. Zkouška I. SA3: 2/13, 46.56 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  242. Trmice u Ústí nad Labem - O pohár města Děčína, 29. 09. 2012

  243. Agility S: 3/33, 45.24 s, 4.24 tr. b., 3.45 m/s

  244. Jumping S: 4/35, 41.35 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  245. Zkouška SA3: 3/21, 45.64 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  246. Plzeň Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2012

  247. Agility: 2/30, 42.46 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  248. Jumping: 9/30, 42.3 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  249. SA3: Diskvalifikován

  250. Plzeň Doubravka - Memoriál Jolany Troppové, 15. 09. 2012 - 16. 09. 2012

  251. Agility S: Diskvalifikován

  252. Jump S: Diskvalifikován

  253. Zkouška_A3_1 SA3: 1/3, 52.73 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  254. Zkouška_A3_neděle SA3: Diskvalifikován

  255. Česká Lípa - Babí léto (+ 3. ACC, Š KCHBO, Vousatý pohár), 02. 09. 2012

  256. Agility S: 1/4, 43.7 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  257. Agility speciál S: 1/4, 38.54 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  258. Jumping S: 4/4, 42.77 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  259. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 026, 14. 07. 2012

  260. Agility S: Diskvalifikován

  261. Jumping S: 9/16, 43.78 s, 5.0 tr. b., 3.36 m/s

  262. SA3: 3/5, 43.21 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  263. Louny - Hurá na prázdniny, 30. 06. 2012

  264. Jumping S: Diskvalifikován

  265. Zkoušky SA3: Diskvalifikován

  266. Česká Lípa - Buřt Cup 2012, 16. 06. 2012

  267. Agility S: 7/39, 34.28 s, 1.28 tr. b., 4.0 m/s

  268. Jumping S: 5/39, 36.58 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  269. Zkouška A3 SA3: Diskvalifikován

  270. Oldřichov - Chlumecké dvojzkoušky + Mistrovství KCHN čínských chocholatých psů a peruánských naháčů, 09. 06. 2012

  271. 1. Zkouška: Diskvalifikován

  272. 2. Zkouška: 2/7, 50.53 s, 0.53 tr. b., 3.68 m/s

  273. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR šeltií a OPEN AIR MR ČR BO a AUO, 13. 05. 2012

  274. Agility S: 13/29, 46.91 s, 10.0 tr. b., 3.62 m/s

  275. Jumping S: 7/29, 43.69 s, 0.69 tr. b., 3.75 m/s

  276. Most - Prvomájové dvojzkoušky, 01. 05. 2012

  277. 1.zkouška SA3: Diskvalifikován

  278. 2.zkouška SA3: 1/11, 45.81 s, 0.81 tr. b., 3.49 m/s

  279. Skochovice - MR plemen - belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl a papilon. CACAg, 28. 04. 2012 - 29. 04. 2012

  280. AGILITY I: Diskvalifikován

  281. AGILITY II: Diskvalifikován

  282. JUMPING I: Diskvalifikován

  283. JUMPING II: Diskvalifikován

  284. JUMPING III: Diskvalifikován

  285. Ústí nad Labem - Trmice - I. Trmické dvojzkoušky agility a I. kolo soutěže klubů, 21. 04. 2012

  286. Zkouška II. SA3: Diskvalifikován

  287. Zkouška I. SA3: 3/14, 47.28 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  288. Oldřichov - Chlumecký lvíček, 14. 04. 2012

  289. Agility: Diskvalifikován

  290. Jumping: Diskvalifikován

  291. Zkouška SA3: 1/10, 40.77 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  292. Most - Velikonoční pohár Rastavy, 07. 04. 2012

  293. Agility S: 2/30, 48.09 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  294. Jumping S: 11/30, 42.83 s, 5.0 tr. b., 3.55 m/s

  295. Zkouška SA2: 2/10, 43.29 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  296. Domažlice - Horšovský týn - O Kozinův čakan, 17. 03. 2012 - 18. 03. 2012

  297. Ne_agility S: 2/18, 43.56 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  298. Ne_jumping S: 13/17, 43.79 s, 28.79 tr. b., 3.4 m/s

  299. Ne_zkoušky SA2: 1/7, 43.46 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  300. So_agility S: 3/18, 47.6 s, 6.6 tr. b., 3.7 m/s

  301. So_jumping S: Diskvalifikován

  302. So_zkoušky SA2: 1/7, 45.59 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  303. Ústí nad Labem - DogFriends Cup FITMIN 2012 (4/4) - FINÁLE, 10. 03. 2012 - 11. 03. 2012

  304. Agility Ne: Diskvalifikován

  305. Agility So: Diskvalifikován

  306. Jumping Ne: 5/27, 41.49 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  307. Jumping So: Diskvalifikován

  308. Zk Ne: 1/9, 46.7 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  309. Zk So: 2/10, 55.47 s, 20.47 tr. b., 2.94 m/s

  310. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup 2012 (3/4), 12. 02. 2012

  311. Zk1: 6/17, 40.37 s, 5.0 tr. b., 3.57 m/s

  312. Zk2: 2/17, 41.04 s, 5.0 tr. b., 3.36 m/s

  313. Svojetice - 20. Dvojzkoušky, 04. 02. 2012

  314. 20. dvojzkousky, Svojetice, beh 1: 6/10, 43.47 s, 8.47 tr. b., 3.29 m/s

  315. 20. dvojzkousky, Svojetice, beh 2: 2/10, 41.72 s, 0.0 tr. b., 3.52 m/s

  316. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup 2012 (2/4), 15. 01. 2012

  317. Zk 1: Diskvalifikován

  318. Zk 2: 1/10, 33.36 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  319. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup 2012 (1/4), 27. 11. 2011

  320. ZK 1: 1/9, 34.86 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  321. Zk 2: 4/9, 41.67 s, 5.0 tr. b., 3.53 m/s