Cz En

082711

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Ivana Ondrušová, HAF Beskydy

    Člen KA

Pes

  1. Cardif Bashmar, Border kolie

Výsledky

  1. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  2. Agility Trial I: Diskvalifikován

  3. Agility Trial II: 7/16, 46.0 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  4. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  5. Zkouška č.1 LA3: 4/17, 47.16 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  6. Zkouška č.2 LA3: Diskvalifikován

  7. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  8. Trial I: 4/14, 46.33 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  9. Trial II: 3/14, 44.85 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  10. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  11. Zkouška 1 LA3: 1/13, 44.41 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  12. Zkouška 2 LA3: 2/14, 47.02 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  13. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  14. Agility Trial I: 3/15, 38.47 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  15. Agility Trial II: 1/15, 36.89 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  16. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH IX., 16. 12. 2018

  17. TRIAL II. LA3: 2/6, 47.54 s, 8.54 tr. b., 3.66 m/s

  18. TRIAL I. LA3: Diskvalifikován

  19. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s Agility Open, 14. 10. 2018

  20. Agility Open 2+3: 9/20, 41.03 s, 6.03 tr. b., 3.75 m/s

  21. Agility Trial I: 2/14, 42.98 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  22. Agility Trial II: Diskvalifikován

  23. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  24. Agility: 27/86, 46.37 s, 5.37 tr. b., 4.74 m/s

  25. Agility DRUZSTVA: 11/97, 42.02 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  26. Jumping: Diskvalifikován

  27. Jumping DRUZSTVA: 31/97, 35.41 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  28. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 16. 09. 2018

  29. Agility 1 L: 5/38, 42.16 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  30. Agility 2 L: 11/37, 47.58 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  31. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  32. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  33. Agility Open: Diskvalifikován

  34. Agility Trial: 7/13, 37.2 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  35. Jumping Open: Diskvalifikován

  36. Brno - Dvojzkoušky na Ostrově, 12. 08. 2018

  37. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  38. 2. Zkouška LA3: 5/10, 47.17 s, 10.17 tr. b., 4.13 m/s

  39. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  40. Agility 2: 17/217, 41.29 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  41. Agility 4: Diskvalifikován

  42. Agility Trial: Diskvalifikován

  43. Grand Final: Diskvalifikován

  44. Jumping 2: Diskvalifikován

  45. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  46. 1.zkouška LA3: 4/10, 47.38 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  47. 2.zkouška LA3: 4/10, 45.07 s, 15.0 tr. b., 4.57 m/s

  48. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  49. Agility I: Diskvalifikován

  50. Agility II: 14/74, 41.61 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  51. Jumping I: 43/76, 38.59 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  52. Jumping II: 8/73, 31.96 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  53. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  54. QA4 Agility: Diskvalifikován

  55. QA5 Agility: 52/93, 46.3 s, 12.3 tr. b., 4.21 m/s

  56. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  57. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  58. QA1 agility: Diskvalifikován

  59. QA2 agility: 29/125, 46.81 s, 5.81 tr. b., 4.4 m/s

  60. QA3 agility: 16/125, 37.12 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  61. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  62. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  63. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  64. Roudnice nad Labem - Tréninkové zkoušky, 18. 05. 2018

  65. Agility Trial: 4/13, 44.4 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  66. Jumping Trial: 4/11, 39.63 s, 15.0 tr. b., 4.74 m/s

  67. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  68. Agility A2A3: Diskvalifikován

  69. Agility Squads as individual: Diskvalifikován

  70. Jumping A2A3: Diskvalifikován

  71. Jumping Squads as Individual: 92/162, 40.04 s, 15.0 tr. b., 4.4 m/s

  72. Power & Speed A2A3: 9/100, 25.35 s, 12.35 tr. b., 3.55 m/s

  73. Special Agility: 72/159, 40.48 s, 20.0 tr. b., 4.74 m/s

  74. Special Jumping: 71/153, 37.23 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  75. Tachyon Trophy A2A3: Diskvalifikován

  76. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  77. Agility L Ne: 39/98, 37.42 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  78. Agility L So: Diskvalifikován

  79. Jumping L Ne: 25/96, 33.99 s, 5.0 tr. b., 5.68 m/s

  80. Jumping L So: 51/100, 33.76 s, 15.0 tr. b., 4.74 m/s

  81. Osek nad Bečvou - Tři skoky do Boudy, 07. 04. 2018

  82. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  83. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  84. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  85. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  86. Agility I: 4/10, 37.07 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  87. Agility II: 7/10, 35.35 s, 15.0 tr. b., 4.53 m/s

  88. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  89. 1. zkouška LA3: 4/9, 44.02 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  90. 2. zkouška LA3: 1/9, 39.81 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  91. 3. zkouška LA3: Diskvalifikován

  92. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH III., 04. 03. 2018

  93. TRIAL II. LA3: 2/12, 40.47 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  94. TRIAL I. LA3: 4/12, 42.62 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  95. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 18. 02. 2018

  96. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  97. 2. zkouška LA3: 8/15, 40.21 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  98. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  99. Zkouška č.1 LA3: 6/12, 40.28 s, 15.0 tr. b., 4.84 m/s

  100. Zkouška č.2 LA3: Diskvalifikován

  101. Brno - Zimní Brno 1, 20. 01. 2018

  102. Agility LA: Diskvalifikován

  103. Jumping LA: Diskvalifikován

  104. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  105. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  106. Agility open 1 L: 12/35, 44.32 s, 15.32 tr. b., 4.17 m/s

  107. Agility open 2 L: 8/33, 51.43 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  108. Zkoušky LA3: Diskvalifikován

  109. Mohelnice - HAVLICZECH I., 28. 09. 2017

  110. Trial II. LA3: Diskvalifikován

  111. Trial I. LA3: Diskvalifikován

  112. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 17. 09. 2017

  113. 1.běh LA3: 9/13, 35.4 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  114. 2. běh LA3: 4/13, 40.09 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  115. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  116. Agility družstev: Diskvalifikován

  117. Agility jednotlivců: Diskvalifikován

  118. Jumping družstev: Diskvalifikován

  119. Jumping jednotlivců: Diskvalifikován

  120. Děčín - Rozcvička, 08. 09. 2017

  121. Zkouška LA3: 12/26, 40.78 s, 15.0 tr. b., 4.9 m/s

  122. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 05. 08. 2017 - 06. 08. 2017

  123. Jumping I: Diskvalifikován

  124. Jumping II: 3/24, 32.74 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  125. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“: Diskvalifikován

  126. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  127. Jump III. L: 5/42, 33.3 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  128. Jump II. L: 36/52, 34.16 s, 15.0 tr. b., 4.57 m/s

  129. ZkA. Ne LA3: 1/20, 36.62 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  130. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  131. Agility 1: 29/217, 44.39 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  132. Agility 2: Diskvalifikován

  133. Agility 3: Diskvalifikován

  134. Agility 4: 57/196, 45.55 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  135. Agility Trial: Diskvalifikován

  136. Jumping 1: 90/214, 43.57 s, 16.57 tr. b., 4.36 m/s

  137. Jumping 2: Diskvalifikován

  138. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  139. QA4 agility: Diskvalifikován

  140. QA5 agility: 41/97, 46.84 s, 7.84 tr. b., 3.99 m/s

  141. QA6 agility: 48/95, 43.71 s, 15.0 tr. b., 4.21 m/s

  142. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  143. QJ5 jumping: Diskvalifikován

  144. QJ6 jumping: 25/76, 41.53 s, 13.53 tr. b., 4.14 m/s

  145. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  146. 1Q Jumping: 43/157, 33.49 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  147. 2Q Agility: Diskvalifikován

  148. Jednotlivci A2/A3 - Agility: Diskvalifikován

  149. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: 39/117, 38.1 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  150. Power & speed A2/A3: 9/111, 21.99 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  151. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: 30/121, 40.43 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  152. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  153. QA1 agility: 47/135, 44.77 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  154. QA2 agility: 49/127, 40.57 s, 15.57 tr. b., 4.36 m/s

  155. QA3 agility: 64/130, 48.44 s, 24.44 tr. b., 3.8 m/s

  156. QJ1 jumping: 62/135, 39.33 s, 15.33 tr. b., 3.97 m/s

  157. QJ2 jumping: 54/135, 35.07 s, 10.0 tr. b., 5.13 m/s

  158. QJ3 jumping: 40/118, 37.78 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  159. Luhačovice - Fešák lázeňský, 13. 05. 2017

  160. Agility Open: 9/43, 37.06 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  161. Agility Trial: Diskvalifikován

  162. Jumping Special A2 + A3: 16/35, 28.36 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  163. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  164. zkouška 1 LA3: 4/18, 40.23 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  165. zkouška 2 LA3: 3/18, 39.22 s, 10.0 tr. b., 5.1 m/s

  166. Suchdol nad Odrou - FALCO Údolní dvojzkoušky, 30. 04. 2017

  167. FALCO 1. zkouška LA3: 10/13, 41.18 s, 15.0 tr. b., 4.59 m/s

  168. FALCO 2. zkouška LA3: 2/13, 36.97 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  169. Přerov - VITAR Cup + Mistrovství ČR pyrenejských ovčáků a chodských psů, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  170. Agility Open: 12/37, 36.98 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  171. Agility Trial: Diskvalifikován

  172. Agility Trial I: 3/24, 35.71 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  173. Agility Trial II: Diskvalifikován

  174. Agility Trial III: 4/24, 35.52 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  175. Jumping Open: 6/40, 32.98 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  176. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  177. Agility Lar Ne: 7/85, 38.78 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  178. Agility Lar So: Diskvalifikován

  179. Jumping Lar Ne: 13/85, 29.23 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  180. Jumping Lar So: 22/87, 30.8 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  181. Milovice - Mistrovství České republiky PRT, JRT a BRT, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  182. Agility Open: 5/25, 40.44 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  183. Agility Trial II: 1/13, 38.2 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  184. Tuneliáda: 8/24, 22.69 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  185. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  186. 1.běh LA2: 3/24, 43.98 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  187. 2.běh LA2: 5/24, 43.79 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  188. 3.běh LA2: 5/24, 32.85 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  189. Horka nad Moravou - Faktor strachu pošesté aneb 2x 4 jede :-), 11. 02. 2017 - 12. 02. 2017

  190. V Agility: 3/18, 34.87 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  191. VI Agility: Diskvalifikován

  192. VII Agility: Diskvalifikován

  193. VIII Agility: 1/18, 32.96 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  194. Sviadnov u Frýdku-Místku - Lednové dvojité tukobraní, 28. 01. 2017

  195. 1. Zkouška LA2: 8/21, 42.14 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  196. 2. Zkouška LA2: 10/21, 46.9 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  197. Brno - Zimní Brno I., 14. 01. 2017

  198. Agility LA: 21/42, 38.03 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  199. Jumping LA: 10/42, 26.1 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  200. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  201. Olomouc - Podzimní PsíHrátky 2016, 29. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  202. Agility Ne L: Diskvalifikován

  203. Jumping Ne L: 12/47, 37.22 s, 15.0 tr. b., 4.51 m/s

  204. Zkouška Ne LA2: 1/15, 42.35 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  205. Rožnov pod Radhoštěm - Stylové Trojjumpy, 28. 10. 2016

  206. Jump 1 L: 10/20, 34.8 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  207. Jump 2 L: 7/20, 39.09 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  208. Jump 3 L: Diskvalifikován

  209. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  210. 1Q Jumping: 83/131, 37.22 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  211. 2Q Agility: Diskvalifikován

  212. Družstva - Agility: 43/140, 48.82 s, 23.82 tr. b., 3.61 m/s

  213. Družstva - Jumping: Diskvalifikován

  214. Jednotlivci A1 - Agility: 2/39, 38.61 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  215. Jednotlivci A1 - Jumping: 10/38, 31.23 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  216. Power & speed A1: Diskvalifikován

  217. Tachyon Trophy A1 - Jumping: 10/38, 26.36 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  218. Frenštát pod Radhoštěm - Mezinárodní Mistrovství ČR Border kolií 2015, 29. 05. 2015 - 31. 05. 2015

  219. Agility družstva: Diskvalifikován

  220. Jumping družstva: Diskvalifikován

  221. Mistrovství A1 - Agility: 5/40, 30.63 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  222. Mistrovství A1 - Jumping: 6/41, 41.36 s, 15.0 tr. b., 3.72 m/s

  223. Power & Speed A1: Diskvalifikován

  224. Speciální závod - Agility: 54/140, 36.83 s, 15.0 tr. b., 4.02 m/s

  225. Speciální závod - Jumping: Diskvalifikován

  226. Tachyon Trophy A1 - Jumping: Diskvalifikován

  227. Strážnice - MR Klubu Border Collií 2013, 07. 06. 2013 - 09. 06. 2013

  228. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A1 - Agility 2.kolo: Diskvalifikován

  229. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A1 - Jumping 1.kolo: 27/62, 42.4 s, 15.0 tr. b., 3.75 m/s

  230. Power a Speed - Hra A1: Diskvalifikován

  231. Speciální závod - 1.kolo - Jumping: Diskvalifikován

  232. Speciální závod - 2.kolo - Agility: Diskvalifikován

  233. Tachyon Trophy A1 - Jumping: Diskvalifikován

  234. Suchdol nad Odrou - Nativia 2+1 aneb speciál speciálů, 02. 06. 2013

  235. 1. agility L: Diskvalifikován

  236. 2. agility L: Diskvalifikován

  237. Agility LA2: Diskvalifikován

  238. Přerov - Valašský zkouškový trojboj na Hané, 11. 05. 2013

  239. 1. Agility: Diskvalifikován

  240. 2. Agility: Diskvalifikován

  241. 3. Agility: 9/23, 44.33 s, 20.0 tr. b., 3.9 m/s

  242. Kroměříž - Agility Cup města Kroměříže 2013, 20. 04. 2013

  243. Agility: Diskvalifikován

  244. Agility Open: 19/35, 39.77 s, 20.0 tr. b., 4.6 m/s

  245. Jumping Open: Diskvalifikován

  246. Suchdol nad Odrou - 2+1 aneb speciál speciálů, 31. 03. 2013

  247. I. Agility LA2: 9/18, 43.77 s, 20.0 tr. b., 3.63 m/s

  248. II. Agility LA2: Diskvalifikován

  249. Sviadnov - VOSACUP 2013 - II, 23. 03. 2013 - 24. 03. 2013

  250. Ne - Agility L: Diskvalifikován

  251. Ne - Jumping L: Diskvalifikován

  252. Ne - Zkouška LA1: 2/8, 29.33 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  253. So - Agility L: Diskvalifikován

  254. So - Jumping L: Diskvalifikován

  255. So - Zkouška LA1: 4/9, 32.8 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  256. Horka nad Moravou - 2. zimní závody pro každého, 16. 03. 2013

  257. 1. Agility A1: 4/41, 25.11 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  258. 2. Agility A1: Diskvalifikován

  259. Sviadnov - VOSACUP 2013 - I, 02. 03. 2013 - 03. 03. 2013

  260. Ne - Agility L: Diskvalifikován

  261. Ne - Jumping L: Diskvalifikován

  262. Ne - Zkouška LA1: Diskvalifikován

  263. So - Agility L: Diskvalifikován

  264. So - Jumping L: 17/38, 43.5 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  265. So - Zkouška LA1: Diskvalifikován

  266. Ratenice - Dvojzkoušky - speciál pro Large "O Ratenický Vaťák", 30. 12. 2012

  267. 1. zkouška LA1 LA1: 4/24, 37.5 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  268. 2. zkouška LA1 LA1: Diskvalifikován

  269. Přerov - BRIT CUP 2012, 25. 08. 2012

  270. Agility L L: 16/34, 39.59 s, 25.0 tr. b., 4.02 m/s

  271. Jumping L L: Diskvalifikován

  272. ZK 1 běh LA1: 4/11, 30.08 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  273. Větřkovice - Táborové závody II, 18. 08. 2012

  274. Jumping LA1: 7/12, 39.44 s, 30.0 tr. b., 3.83 m/s

  275. Zkouška LA1: 7/12, 42.31 s, 20.0 tr. b., 4.18 m/s

  276. Větřkovice - Táborové závody, 11. 08. 2012

  277. Jumping LA1: Diskvalifikován

  278. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  279. Brno - Brněnský drak, 15. 07. 2012

  280. Agility Large: Diskvalifikován

  281. Jumping Large: 20/32, 43.58 s, 39.58 tr. b., 3.3 m/s

  282. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  283. Suchdol nad Odrou - „2+1“ aneb speciál speciálů - II, 10. 06. 2012

  284. Agility II. L: Diskvalifikován

  285. Agility I. L: Diskvalifikován

  286. Agility LA1: 7/11, 41.03 s, 15.0 tr. b., 3.58 m/s

  287. Strážnice - Mezinárodní mistrovství border collií v agility, 01. 06. 2012 - 03. 06. 2012

  288. Mistrovství BCCCZ jednotlivců A1-Agility L: Diskvalifikován

  289. Mistrovství BCCCZ jednotlivců A1- Jumping L: Diskvalifikován

  290. Power & Speed A1 L: 19/36, 32.77 s, 15.0 tr. b., 4.42 m/s

  291. Speciální závod Agility L: Diskvalifikován

  292. Speciální závod Jumping L: Diskvalifikován

  293. Tachyon Trophy A1 Jumping L: Diskvalifikován

  294. Valašské Meziříčí - Dvojzkoušky, 19. 05. 2012

  295. 1. LA1 LA1: 17/29, 33.96 s, 15.0 tr. b., 4.09 m/s

  296. 2. LA1 LA1: Diskvalifikován

  297. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den, 22. 04. 2012

  298. LA1II LA1: Diskvalifikován

  299. LA1I LA1: Diskvalifikován

  300. Zlechov - 2. Zlechovské dvojzkoušky, 21. 04. 2012

  301. 1.Zkouška LA1: Diskvalifikován

  302. 2.Zkouška LA1: Diskvalifikován

  303. Horka nad Moravou - Zimní závody pro každého, 19. 02. 2012

  304. 1. Agility A0 L: Diskvalifikován

  305. 2.Agility A0 L: 4/7, 23.84 s, 15.0 tr. b., 4.4 m/s