Cz En

082711

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Ivana Ondrušová, HAF Beskydy

    Člen KA

Pes

  1. Cardif Bashmar, Border kolie

Výsledky

  1. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 05. 05. 2019

  2. Agility Trial I: Diskvalifikován

  3. Agility Trial II: Diskvalifikován

  4. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  5. Agility Trial II: 5/13, 39.09 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  6. Agility Trial III: 4/13, 44.18 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  7. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  8. Agility I: 33/167, 49.72 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  9. Agility II: 13/165, 37.91 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  10. Jumping I: 69/169, 39.34 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  11. Jumping II: 23/161, 34.46 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  12. Brno - Zimní Brno 3, 30. 03. 2019

  13. Agility LA: 9/38, 37.81 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  14. Jumping LA: 2/39, 38.0 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  15. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  16. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  17. Agility Trial I: Diskvalifikován

  18. Agility Trial II: 7/16, 46.0 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  19. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  20. Zkouška č.1 LA3: 4/17, 47.16 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  21. Zkouška č.2 LA3: Diskvalifikován

  22. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  23. Trial I: 4/14, 46.33 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  24. Trial II: 3/14, 44.85 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  25. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  26. Zkouška 1 LA3: 1/13, 44.41 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  27. Zkouška 2 LA3: 2/14, 47.02 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  28. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  29. Agility Trial I: 3/15, 38.47 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  30. Agility Trial II: 1/15, 36.89 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  31. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH IX., 16. 12. 2018

  32. TRIAL II. LA3: 2/6, 47.54 s, 8.54 tr. b., 3.66 m/s

  33. TRIAL I. LA3: Diskvalifikován

  34. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s Agility Open, 14. 10. 2018

  35. Agility Open 2+3: 9/20, 41.03 s, 6.03 tr. b., 3.75 m/s

  36. Agility Trial I: 2/14, 42.98 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  37. Agility Trial II: Diskvalifikován

  38. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  39. Agility: 27/86, 46.37 s, 5.37 tr. b., 4.74 m/s

  40. Agility DRUZSTVA: 11/97, 42.02 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  41. Jumping: Diskvalifikován

  42. Jumping DRUZSTVA: 31/97, 35.41 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  43. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 16. 09. 2018

  44. Agility 1 L: 5/38, 42.16 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  45. Agility 2 L: 11/37, 47.58 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  46. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  47. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  48. Agility Open: Diskvalifikován

  49. Agility Trial: 7/13, 37.2 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  50. Jumping Open: Diskvalifikován

  51. Brno - Dvojzkoušky na Ostrově, 12. 08. 2018

  52. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  53. 2. Zkouška LA3: 5/10, 47.17 s, 10.17 tr. b., 4.13 m/s

  54. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  55. Agility 2: 17/217, 41.29 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  56. Agility 4: Diskvalifikován

  57. Agility Trial: Diskvalifikován

  58. Grand Final: Diskvalifikován

  59. Jumping 2: Diskvalifikován

  60. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  61. 1.zkouška LA3: 4/10, 47.38 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  62. 2.zkouška LA3: 4/10, 45.07 s, 15.0 tr. b., 4.57 m/s

  63. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  64. Agility I: Diskvalifikován

  65. Agility II: 14/74, 41.61 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  66. Jumping I: 43/76, 38.59 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  67. Jumping II: 8/73, 31.96 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  68. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  69. QA4 Agility: Diskvalifikován

  70. QA5 Agility: 52/93, 46.3 s, 12.3 tr. b., 4.21 m/s

  71. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  72. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  73. QA1 agility: Diskvalifikován

  74. QA2 agility: 29/125, 46.81 s, 5.81 tr. b., 4.4 m/s

  75. QA3 agility: 16/125, 37.12 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  76. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  77. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  78. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  79. Roudnice nad Labem - Tréninkové zkoušky, 18. 05. 2018

  80. Agility Trial: 4/13, 44.4 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  81. Jumping Trial: 4/11, 39.63 s, 15.0 tr. b., 4.74 m/s

  82. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  83. Agility A2A3: Diskvalifikován

  84. Agility Squads as individual: Diskvalifikován

  85. Jumping A2A3: Diskvalifikován

  86. Jumping Squads as Individual: 92/162, 40.04 s, 15.0 tr. b., 4.4 m/s

  87. Power & Speed A2A3: 9/100, 25.35 s, 12.35 tr. b., 3.55 m/s

  88. Special Agility: 72/159, 40.48 s, 20.0 tr. b., 4.74 m/s

  89. Special Jumping: 71/153, 37.23 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  90. Tachyon Trophy A2A3: Diskvalifikován

  91. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  92. Agility L Ne: 39/98, 37.42 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  93. Agility L So: Diskvalifikován

  94. Jumping L Ne: 25/96, 33.99 s, 5.0 tr. b., 5.68 m/s

  95. Jumping L So: 51/100, 33.76 s, 15.0 tr. b., 4.74 m/s

  96. Osek nad Bečvou - Tři skoky do Boudy, 07. 04. 2018

  97. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  98. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  99. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  100. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  101. Agility I: 4/10, 37.07 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  102. Agility II: 7/10, 35.35 s, 15.0 tr. b., 4.53 m/s

  103. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  104. 1. zkouška LA3: 4/9, 44.02 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  105. 2. zkouška LA3: 1/9, 39.81 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  106. 3. zkouška LA3: Diskvalifikován

  107. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH III., 04. 03. 2018

  108. TRIAL II. LA3: 2/12, 40.47 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  109. TRIAL I. LA3: 4/12, 42.62 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  110. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 18. 02. 2018

  111. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  112. 2. zkouška LA3: 8/15, 40.21 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  113. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  114. Zkouška č.1 LA3: 6/12, 40.28 s, 15.0 tr. b., 4.84 m/s

  115. Zkouška č.2 LA3: Diskvalifikován

  116. Brno - Zimní Brno 1, 20. 01. 2018

  117. Agility LA: Diskvalifikován

  118. Jumping LA: Diskvalifikován

  119. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  120. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  121. Agility open 1 L: 12/35, 44.32 s, 15.32 tr. b., 4.17 m/s

  122. Agility open 2 L: 8/33, 51.43 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  123. Zkoušky LA3: Diskvalifikován

  124. Mohelnice - HAVLICZECH I., 28. 09. 2017

  125. Trial II. LA3: Diskvalifikován

  126. Trial I. LA3: Diskvalifikován

  127. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 17. 09. 2017

  128. 1.běh LA3: 9/13, 35.4 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  129. 2. běh LA3: 4/13, 40.09 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  130. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  131. Agility družstev: Diskvalifikován

  132. Agility jednotlivců: Diskvalifikován

  133. Jumping družstev: Diskvalifikován

  134. Jumping jednotlivců: Diskvalifikován

  135. Děčín - Rozcvička, 08. 09. 2017

  136. Zkouška LA3: 12/26, 40.78 s, 15.0 tr. b., 4.9 m/s

  137. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 05. 08. 2017 - 06. 08. 2017

  138. Jumping I: Diskvalifikován

  139. Jumping II: 3/24, 32.74 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  140. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“: Diskvalifikován

  141. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  142. Jump III. L: 5/42, 33.3 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  143. Jump II. L: 36/52, 34.16 s, 15.0 tr. b., 4.57 m/s

  144. ZkA. Ne LA3: 1/20, 36.62 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  145. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  146. Agility 1: 29/217, 44.39 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  147. Agility 2: Diskvalifikován

  148. Agility 3: Diskvalifikován

  149. Agility 4: 57/196, 45.55 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  150. Agility Trial: Diskvalifikován

  151. Jumping 1: 90/214, 43.57 s, 16.57 tr. b., 4.36 m/s

  152. Jumping 2: Diskvalifikován

  153. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  154. QA4 agility: Diskvalifikován

  155. QA5 agility: 41/97, 46.84 s, 7.84 tr. b., 3.99 m/s

  156. QA6 agility: 48/95, 43.71 s, 15.0 tr. b., 4.21 m/s

  157. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  158. QJ5 jumping: Diskvalifikován

  159. QJ6 jumping: 25/76, 41.53 s, 13.53 tr. b., 4.14 m/s

  160. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  161. 1Q Jumping: 43/157, 33.49 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  162. 2Q Agility: Diskvalifikován

  163. Jednotlivci A2/A3 - Agility: Diskvalifikován

  164. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: 39/117, 38.1 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  165. Power & speed A2/A3: 9/111, 21.99 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  166. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: 30/121, 40.43 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  167. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  168. QA1 agility: 47/135, 44.77 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  169. QA2 agility: 49/127, 40.57 s, 15.57 tr. b., 4.36 m/s

  170. QA3 agility: 64/130, 48.44 s, 24.44 tr. b., 3.8 m/s

  171. QJ1 jumping: 62/135, 39.33 s, 15.33 tr. b., 3.97 m/s

  172. QJ2 jumping: 54/135, 35.07 s, 10.0 tr. b., 5.13 m/s

  173. QJ3 jumping: 40/118, 37.78 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  174. Luhačovice - Fešák lázeňský, 13. 05. 2017

  175. Agility Open: 9/43, 37.06 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  176. Agility Trial: Diskvalifikován

  177. Jumping Special A2 + A3: 16/35, 28.36 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  178. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  179. zkouška 1 LA3: 4/18, 40.23 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  180. zkouška 2 LA3: 3/18, 39.22 s, 10.0 tr. b., 5.1 m/s

  181. Suchdol nad Odrou - FALCO Údolní dvojzkoušky, 30. 04. 2017

  182. FALCO 1. zkouška LA3: 10/13, 41.18 s, 15.0 tr. b., 4.59 m/s

  183. FALCO 2. zkouška LA3: 2/13, 36.97 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  184. Přerov - VITAR Cup + Mistrovství ČR pyrenejských ovčáků a chodských psů, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  185. Agility Open: 12/37, 36.98 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  186. Agility Trial: Diskvalifikován

  187. Agility Trial I: 3/24, 35.71 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  188. Agility Trial II: Diskvalifikován

  189. Agility Trial III: 4/24, 35.52 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  190. Jumping Open: 6/40, 32.98 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  191. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  192. Agility Lar Ne: 7/85, 38.78 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  193. Agility Lar So: Diskvalifikován

  194. Jumping Lar Ne: 13/85, 29.23 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  195. Jumping Lar So: 22/87, 30.8 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  196. Milovice - Mistrovství České republiky PRT, JRT a BRT, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  197. Agility Open: 5/25, 40.44 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  198. Agility Trial II: 1/13, 38.2 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  199. Tuneliáda: 8/24, 22.69 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  200. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  201. 1.běh LA2: 3/24, 43.98 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  202. 2.běh LA2: 5/24, 43.79 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  203. 3.běh LA2: 5/24, 32.85 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  204. Horka nad Moravou - Faktor strachu pošesté aneb 2x 4 jede :-), 11. 02. 2017 - 12. 02. 2017

  205. V Agility: 3/18, 34.87 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  206. VI Agility: Diskvalifikován

  207. VII Agility: Diskvalifikován

  208. VIII Agility: 1/18, 32.96 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  209. Sviadnov u Frýdku-Místku - Lednové dvojité tukobraní, 28. 01. 2017

  210. 1. Zkouška LA2: 8/21, 42.14 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  211. 2. Zkouška LA2: 10/21, 46.9 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  212. Brno - Zimní Brno I., 14. 01. 2017

  213. Agility LA: 21/42, 38.03 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  214. Jumping LA: 10/42, 26.1 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  215. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  216. Olomouc - Podzimní PsíHrátky 2016, 29. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  217. Agility Ne L: Diskvalifikován

  218. Jumping Ne L: 12/47, 37.22 s, 15.0 tr. b., 4.51 m/s

  219. Zkouška Ne LA2: 1/15, 42.35 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  220. Rožnov pod Radhoštěm - Stylové Trojjumpy, 28. 10. 2016

  221. Jump 1 L: 10/20, 34.8 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  222. Jump 2 L: 7/20, 39.09 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  223. Jump 3 L: Diskvalifikován

  224. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  225. 1Q Jumping: 83/131, 37.22 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  226. 2Q Agility: Diskvalifikován

  227. Družstva - Agility: 43/140, 48.82 s, 23.82 tr. b., 3.61 m/s

  228. Družstva - Jumping: Diskvalifikován

  229. Jednotlivci A1 - Agility: 2/39, 38.61 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  230. Jednotlivci A1 - Jumping: 10/38, 31.23 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  231. Power & speed A1: Diskvalifikován

  232. Tachyon Trophy A1 - Jumping: 10/38, 26.36 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  233. Frenštát pod Radhoštěm - Mezinárodní Mistrovství ČR Border kolií 2015, 29. 05. 2015 - 31. 05. 2015

  234. Agility družstva: Diskvalifikován

  235. Jumping družstva: Diskvalifikován

  236. Mistrovství A1 - Agility: 5/40, 30.63 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  237. Mistrovství A1 - Jumping: 6/41, 41.36 s, 15.0 tr. b., 3.72 m/s

  238. Power & Speed A1: Diskvalifikován

  239. Speciální závod - Agility: 54/140, 36.83 s, 15.0 tr. b., 4.02 m/s

  240. Speciální závod - Jumping: Diskvalifikován

  241. Tachyon Trophy A1 - Jumping: Diskvalifikován

  242. Strážnice - MR Klubu Border Collií 2013, 07. 06. 2013 - 09. 06. 2013

  243. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A1 - Agility 2.kolo: Diskvalifikován

  244. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A1 - Jumping 1.kolo: 27/62, 42.4 s, 15.0 tr. b., 3.75 m/s

  245. Power a Speed - Hra A1: Diskvalifikován

  246. Speciální závod - 1.kolo - Jumping: Diskvalifikován

  247. Speciální závod - 2.kolo - Agility: Diskvalifikován

  248. Tachyon Trophy A1 - Jumping: Diskvalifikován

  249. Suchdol nad Odrou - Nativia 2+1 aneb speciál speciálů, 02. 06. 2013

  250. 1. agility L: Diskvalifikován

  251. 2. agility L: Diskvalifikován

  252. Agility LA2: Diskvalifikován

  253. Přerov - Valašský zkouškový trojboj na Hané, 11. 05. 2013

  254. 1. Agility: Diskvalifikován

  255. 2. Agility: Diskvalifikován

  256. 3. Agility: 9/23, 44.33 s, 20.0 tr. b., 3.9 m/s

  257. Kroměříž - Agility Cup města Kroměříže 2013, 20. 04. 2013

  258. Agility: Diskvalifikován

  259. Agility Open: 19/35, 39.77 s, 20.0 tr. b., 4.6 m/s

  260. Jumping Open: Diskvalifikován

  261. Suchdol nad Odrou - 2+1 aneb speciál speciálů, 31. 03. 2013

  262. I. Agility LA2: 9/18, 43.77 s, 20.0 tr. b., 3.63 m/s

  263. II. Agility LA2: Diskvalifikován

  264. Sviadnov - VOSACUP 2013 - II, 23. 03. 2013 - 24. 03. 2013

  265. Ne - Agility L: Diskvalifikován

  266. Ne - Jumping L: Diskvalifikován

  267. Ne - Zkouška LA1: 2/8, 29.33 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  268. So - Agility L: Diskvalifikován

  269. So - Jumping L: Diskvalifikován

  270. So - Zkouška LA1: 4/9, 32.8 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  271. Horka nad Moravou - 2. zimní závody pro každého, 16. 03. 2013

  272. 1. Agility A1: 4/41, 25.11 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  273. 2. Agility A1: Diskvalifikován

  274. Sviadnov - VOSACUP 2013 - I, 02. 03. 2013 - 03. 03. 2013

  275. Ne - Agility L: Diskvalifikován

  276. Ne - Jumping L: Diskvalifikován

  277. Ne - Zkouška LA1: Diskvalifikován

  278. So - Agility L: Diskvalifikován

  279. So - Jumping L: 17/38, 43.5 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  280. So - Zkouška LA1: Diskvalifikován

  281. Ratenice - Dvojzkoušky - speciál pro Large "O Ratenický Vaťák", 30. 12. 2012

  282. 1. zkouška LA1 LA1: 4/24, 37.5 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  283. 2. zkouška LA1 LA1: Diskvalifikován

  284. Přerov - BRIT CUP 2012, 25. 08. 2012

  285. Agility L L: 16/34, 39.59 s, 25.0 tr. b., 4.02 m/s

  286. Jumping L L: Diskvalifikován

  287. ZK 1 běh LA1: 4/11, 30.08 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  288. Větřkovice - Táborové závody II, 18. 08. 2012

  289. Jumping LA1: 7/12, 39.44 s, 30.0 tr. b., 3.83 m/s

  290. Zkouška LA1: 7/12, 42.31 s, 20.0 tr. b., 4.18 m/s

  291. Větřkovice - Táborové závody, 11. 08. 2012

  292. Jumping LA1: Diskvalifikován

  293. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  294. Brno - Brněnský drak, 15. 07. 2012

  295. Agility Large: Diskvalifikován

  296. Jumping Large: 20/32, 43.58 s, 39.58 tr. b., 3.3 m/s

  297. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  298. Suchdol nad Odrou - „2+1“ aneb speciál speciálů - II, 10. 06. 2012

  299. Agility II. L: Diskvalifikován

  300. Agility I. L: Diskvalifikován

  301. Agility LA1: 7/11, 41.03 s, 15.0 tr. b., 3.58 m/s

  302. Strážnice - Mezinárodní mistrovství border collií v agility, 01. 06. 2012 - 03. 06. 2012

  303. Mistrovství BCCCZ jednotlivců A1-Agility L: Diskvalifikován

  304. Mistrovství BCCCZ jednotlivců A1- Jumping L: Diskvalifikován

  305. Power & Speed A1 L: 19/36, 32.77 s, 15.0 tr. b., 4.42 m/s

  306. Speciální závod Agility L: Diskvalifikován

  307. Speciální závod Jumping L: Diskvalifikován

  308. Tachyon Trophy A1 Jumping L: Diskvalifikován

  309. Valašské Meziříčí - Dvojzkoušky, 19. 05. 2012

  310. 1. LA1 LA1: 17/29, 33.96 s, 15.0 tr. b., 4.09 m/s

  311. 2. LA1 LA1: Diskvalifikován

  312. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den, 22. 04. 2012

  313. LA1II LA1: Diskvalifikován

  314. LA1I LA1: Diskvalifikován

  315. Zlechov - 2. Zlechovské dvojzkoušky, 21. 04. 2012

  316. 1.Zkouška LA1: Diskvalifikován

  317. 2.Zkouška LA1: Diskvalifikován

  318. Horka nad Moravou - Zimní závody pro každého, 19. 02. 2012

  319. 1. Agility A0 L: Diskvalifikován

  320. 2.Agility A0 L: 4/7, 23.84 s, 15.0 tr. b., 4.4 m/s