Cz En

001412

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Radka Růžičková, Agility pod Zvičinou

    Člen KA

Pes

  1. Akira Ace Czech Black, Border kolie

Výsledky

  1. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  2. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  3. Jumping 1: 24/52, 35.56 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  4. Jumping 2: 28/52, 28.88 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  5. Březovice u Hořic - Ušaté mistrovství - MR bíglů, ang. kokrů a kkchs, otevřeno pro ostatní plemena, 10. 11. 2018

  6. Agility L: 9/18, 32.4 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  7. Jumping L: Diskvalifikován

  8. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  9. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  10. Jumping 1: Diskvalifikován

  11. Jumping 2: Diskvalifikován

  12. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  13. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  14. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  15. 3.kvalifikace: 10/45, 26.56 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  16. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + Mistrovství ČR chodských psů, 29. 09. 2018

  17. Agility L: Diskvalifikován

  18. Jumping L: Diskvalifikován

  19. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  20. Zdobín - Velká zvičinská, 15. 09. 2018 - 16. 09. 2018

  21. Agility 1 L: Diskvalifikován

  22. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  23. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  24. Zkouška 2 LA3: 7/13, 42.1 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  25. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  26. A3 - 1. LA3: Diskvalifikován

  27. A3 - 2. LA3: Diskvalifikován

  28. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  29. Agility II. L: 37/92, 41.79 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  30. Agility I. L: Diskvalifikován

  31. Jumping II. L: Diskvalifikován

  32. Jumping I. L: Diskvalifikován

  33. Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále, 01. 10. 2017

  34. 1. jumping: Diskvalifikován

  35. 2.jumping: 11/39, 28.27 s, 5.0 tr. b., 5.91 m/s

  36. 3.jumping: Diskvalifikován

  37. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 28. 09. 2017

  38. 1. Zka - LA3: Diskvalifikován

  39. 2. Zka - LA3: Diskvalifikován

  40. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  41. ACANA Finále L: Diskvalifikován

  42. Agility 1 L: 2/34, 31.82 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  43. Jumping 1 L: 2/44, 34.21 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  44. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  45. Zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  46. Zkouška 2 LA3: 2/13, 37.28 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  47. Ratenice - Letní dvojzkoušky, 09. 07. 2017

  48. ZkA. I. LA3: Diskvalifikován

  49. ZkA. ll. LA3: Diskvalifikován

  50. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  51. Agility - Ne: Diskvalifikován

  52. Agility - So: 21/97, 45.12 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  53. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  54. Jumping - So: Diskvalifikován

  55. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  56. So-: 9/12, 40.97 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  57. So-Agility: Diskvalifikován

  58. So-Jumping: Diskvalifikován

  59. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  60. 1. zkouška A3 LA3: Diskvalifikován

  61. 2. zkouška A3 LA3: 5/15, 36.65 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  62. Hra - tuneliáda pro A2+A3 L: Diskvalifikován

  63. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 03. 2017

  64. II.zkouška LA3: 2/11, 35.84 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  65. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  66. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 02. 2017

  67. II.zkouška LA3: Diskvalifikován

  68. I. zkouška LA3: 9/10, 38.2 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  69. Dolní Přím - Probluz - V. Pučálka cup - Probluzské A1-3 zkoušky, 29. 01. 2017

  70. zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  71. zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  72. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  73. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  74. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  75. Proruby u Hořiček - OPSION 051, 19. 11. 2016

  76. 11.prorubská: 1/10, 29.29 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  77. 12.prorubská: Diskvalifikován

  78. Blešno - Podzim 2016, 15. 10. 2016

  79. AGILITY: Diskvalifikován

  80. JUMPING: Diskvalifikován

  81. LA3: Diskvalifikován

  82. Havlovice - OPSION 050, 01. 10. 2016

  83. Jumping (1): Diskvalifikován

  84. Jumping (2): Diskvalifikován

  85. Zkouška: Diskvalifikován

  86. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  87. Agility 1 L: Diskvalifikován

  88. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  89. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  90. Zkouška 1 LA3: 3/16, 43.75 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  91. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  92. Trutnov - Hilarem Open 2016, 23. 07. 2016 - 24. 07. 2016

  93. Agility L: 1/31, 35.61 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  94. Jumping L L: Diskvalifikován

  95. Zkouška Ne LA3: Diskvalifikován

  96. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 049, 16. 07. 2016

  97. 1.zkouška: Diskvalifikován

  98. 2.zkouška: Diskvalifikován

  99. Jumping Open: 10/25, 33.93 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  100. Zdobín - Zdobínský Večerníček, 15. 07. 2016

  101. Agility L: 1/29, 39.24 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  102. Jumping L: 8/29, 41.53 s, 15.0 tr. b., 4.09 m/s

  103. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  104. QA5 Agility: Diskvalifikován

  105. QA6 Agility: Diskvalifikován

  106. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  107. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  108. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  109. I Agility: Diskvalifikován

  110. II Agility: Diskvalifikován

  111. Česká Skalice - OPSION 047 / Rozkoš, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  112. Ne-: Diskvalifikován

  113. Ne-Agility: 9/48, 33.0 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  114. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  115. So-: Diskvalifikován

  116. So-Jumping: Diskvalifikován

  117. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  118. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  119. 2Q Agility: Diskvalifikován

  120. Družstva - Agility: Diskvalifikován

  121. Družstva - Jumping: Diskvalifikován

  122. Jednotlivci A2/A3 - Agility: Diskvalifikován

  123. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  124. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  125. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: 32/103, 33.13 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  126. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  127. QA3 Agility: Diskvalifikován

  128. QA4 Agility: Diskvalifikován

  129. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  130. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  131. Kolín - AGI závod při WDSF "Holanďáků", 07. 05. 2016

  132. Agility: Diskvalifikován

  133. Jumping: 20/37, 41.44 s, 15.0 tr. b., 4.25 m/s

  134. ZkA: Diskvalifikován

  135. Ratenice - Dvojzkoušky "Čarodějnický rej", 30. 04. 2016

  136. ZkA. II. LA3: Diskvalifikován

  137. ZkA. I LA3: Diskvalifikován

  138. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  139. QA1 Agility: Diskvalifikován

  140. QA2 Agility: 82/204, 54.33 s, 16.33 tr. b., 3.68 m/s

  141. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  142. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  143. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  144. Agility I: Diskvalifikován

  145. Agility II: Diskvalifikován

  146. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 17. 04. 2016

  147. DUFLEX tuneliáda A2+A3 L: Diskvalifikován

  148. Žernov u České Skalice - Žernovské jumpy, 09. 04. 2016

  149. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  150. Jumping 2 L: 2/20, 34.44 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  151. Proruby u Hořiček - OPSION 046 / dvojzkoušky, 05. 03. 2016

  152. 10.prorubská: Diskvalifikován

  153. 9.prorubská: 4/10, 42.28 s, 10.28 tr. b., 3.9 m/s

  154. Ratenice - Morrisovy dvojzkoušky III., 27. 02. 2016

  155. ZkA II. LA3: Diskvalifikován

  156. ZkA I. LA3: Diskvalifikován

  157. Proruby u Hořiček - OPSION 045 / dvojzkoušky, 13. 02. 2016

  158. 7.prorubská: Diskvalifikován

  159. 8.prorubská: Diskvalifikován

  160. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  161. 3.prorubská: Diskvalifikován

  162. 4.prorubská: Diskvalifikován

  163. Ratenice - O Ratenickou Beranici IV., 27. 12. 2015

  164. Jumping III. L: 14/42, 21.81 s, 5.0 tr. b., 5.64 m/s

  165. Jumping II. L: Diskvalifikován

  166. Jumping I. L: 9/46, 28.41 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  167. Proruby u Hořiček - OPSION 042 / dvojzkoušky, 05. 12. 2015

  168. 1.prorubská: Diskvalifikován

  169. 2.prorubská: Diskvalifikován

  170. Dolní Přím - IV. Arion cup + 4.roč. MR beauceronů + MR bíglů, 28. 11. 2015

  171. Agility: Diskvalifikován

  172. Jumping: Diskvalifikován

  173. Ratenice - ICE AGE AGI II., 24. 10. 2015 - 25. 10. 2015

  174. Jumping II. L: Diskvalifikován

  175. Jumping I. L: Diskvalifikován

  176. ZkA II. LA2: Diskvalifikován

  177. ZkA I. LA2: 1/26, 34.9 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  178. ZkA LA2: Diskvalifikován

  179. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři, 18. 10. 2015

  180. Agility I: 3/28, 37.24 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  181. Agility III: Diskvalifikován

  182. Aglility II: Diskvalifikován

  183. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2015, 22. 08. 2015 - 23. 08. 2015

  184. NE - Holdye memorial L: 5/35, 40.09 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  185. NE - jumping L: Diskvalifikován

  186. NE - Zkouška agility LA2: Diskvalifikován

  187. Jičín - O pohár PPP, 22. 08. 2015

  188. O Pohár PPP 2015: Diskvalifikován

  189. O Pohár PPP 2015: Diskvalifikován

  190. O Pohár PPP 2015: Diskvalifikován

  191. Trutnov - I. Hilarem Cup, 02. 08. 2015

  192. II. zkouška LA2: 4/20, 36.16 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  193. I. zkouška LA2: 1/18, 34.99 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  194. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 040 / dvojzkoušky, 11. 07. 2015

  195. (1) zkouška: 5/31, 35.75 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  196. (2) zkouška: 1/30, 32.68 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  197. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  198. Agility Ne: Diskvalifikován

  199. Agility So: Diskvalifikován

  200. Jumping Ne: Diskvalifikován

  201. Jumping So: Diskvalifikován

  202. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  203. Agility: Diskvalifikován

  204. Agility II Open: Diskvalifikován

  205. Agility I Open: Diskvalifikován

  206. Jumping II Open: Diskvalifikován

  207. Jumping I Open: Diskvalifikován

  208. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií - otevřený závod, 10. 05. 2015

  209. Agility L: Diskvalifikován

  210. Jumping L: Diskvalifikován

  211. Tuneliáda L: 1/12, 15.24 s, 0.0 tr. b., 6.56 m/s

  212. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  213. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  214. Agility 1: 85/183, 45.55 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  215. Agility 2: 8/175, 42.25 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  216. Jumping 1: Diskvalifikován

  217. Jumping 2: Diskvalifikován

  218. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  219. Zkouška 1: Diskvalifikován

  220. Zkouška 2: 7/42, 34.64 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  221. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 19. 04. 2015

  222. 1. Zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  223. 2. Zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  224. Hra - tuneliáda A2 LA2: Diskvalifikován

  225. Havlovice - OPSION 038 / Velikonoční, 06. 04. 2015

  226. Agility: Diskvalifikován

  227. Jumping: Diskvalifikován

  228. Velikonoční: Diskvalifikován

  229. Horka nad Moravou - Faktor strachu počtvrté aneb 4x A2, 29. 03. 2015

  230. Agility I: Diskvalifikován

  231. Agility II: Diskvalifikován

  232. Agility III: Diskvalifikován

  233. Agility IV: Diskvalifikován

  234. Dolní Přím - III.Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky A1+A2, 28. 02. 2015

  235. 1. zkouška LA2: 16/32, 31.64 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  236. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  237. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 3 - 2.ročník, 03. 01. 2015

  238. LARGE - Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  239. LARGE - JUMPING 1: Diskvalifikován

  240. LARGE - JUMPING 2: Diskvalifikován

  241. Ratenice - O Ratenickou Beranici III., 27. 12. 2014 - 28. 12. 2014

  242. ZkA NE II LA2 LA2: Diskvalifikován

  243. ZkA NE I LA2 LA2: Diskvalifikován

  244. Dolní Přím - Mikulášský Probluz cup A1-A3 + MR beauceronů, 07. 12. 2014

  245. Agility L: Diskvalifikován

  246. Jumping L: 7/19, 30.87 s, 10.0 tr. b., 5.6 m/s

  247. Kladno - Jahodová BOWLE, 29. 11. 2014 - 30. 11. 2014

  248. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  249. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  250. Jumping LA sobota: 17/70, 35.34 s, 6.34 tr. b., 4.58 m/s

  251. Velké finále LA neděle: Diskvalifikován

  252. Zkoušky LA2 neděle: 15/31, 46.01 s, 15.01 tr. b., 3.52 m/s

  253. Zkoušky LA2 sobota: Diskvalifikován

  254. Havlovice - OPSION 037, 18. 10. 2014

  255. (1) Bannyho zkouška: Diskvalifikován

  256. (2) Cargova zkouška: 2/20, 32.35 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  257. Zdobín - Velká zvičinská, 20. 09. 2014 - 21. 09. 2014

  258. Agility 1 L: Diskvalifikován

  259. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  260. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  261. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  262. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  263. Jičín - O Pohár PPP, 23. 08. 2014

  264. Agility Large: Diskvalifikován

  265. Jumping Large: 19/34, 30.74 s, 20.0 tr. b., 4.88 m/s

  266. ZkA: 2/20, 32.45 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  267. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2014, 26. 07. 2014 - 27. 07. 2014

  268. NE - Acana jumping L: Diskvalifikován

  269. NE - Holdye Memorial Agility L: 3/41, 31.02 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  270. NE - zkouška LA2 LA2: 1/18, 35.93 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  271. Dolní Přím - II. Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky, 05. 07. 2014

  272. 1. zkouška: Diskvalifikován

  273. 2. zkouška : Diskvalifikován

  274. Česká Skalice - OPSION 034 / Rozkoš, 14. 06. 2014 - 15. 06. 2014

  275. Ne-Agility: 24/44, 35.59 s, 15.0 tr. b., 4.3 m/s

  276. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  277. Ne-Zkouška: Diskvalifikován

  278. So-Agility: Diskvalifikován

  279. So-Jumping: Diskvalifikován

  280. So-Zkouška: Diskvalifikován

  281. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií, kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 11. 05. 2014

  282. Agility L: Diskvalifikován

  283. Jumping L: Diskvalifikován

  284. Zkouška LA2: 1/10, 38.15 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  285. Havlovice - OPSION 033 / 3+2 zkoušky, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  286. (So-1) Apačova zkouška: Diskvalifikován

  287. (So-2) Cirdova zkouška: Diskvalifikován

  288. (So-3) Ulinčina zkouška: Diskvalifikován

  289. Děčín - DogFriends kvalifikačky 2014 - 1. QZ dospělých, 26. 04. 2014 - 27. 04. 2014

  290. Agility 1: Diskvalifikován

  291. Agility 2: Diskvalifikován

  292. Jumping 1: Diskvalifikován

  293. Jumping 2: Diskvalifikován

  294. Zkouška: Diskvalifikován

  295. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál A1+A2, 20. 04. 2014

  296. 1. Zkouška A2 LA2: 6/13, 40.48 s, 15.48 tr. b., 4.2 m/s

  297. 2. Zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  298. Hra - tuneliáda A2 LA2: 2/12, 28.64 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  299. Ratenice - O Ratenickou Blechu + A0 + MR Českých strakatých psů, 13. 04. 2014

  300. Agility OPEN L: Diskvalifikován

  301. Jumping OPEN L: Diskvalifikován

  302. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  303. Ratenice - O Ratenickou Beranici II. - dvojzkoušky + jumping, 28. 12. 2013

  304. Jumping So LA2: 9/20, 32.26 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  305. Zkouška II LA2: Diskvalifikován

  306. Zkouška I LA2: Diskvalifikován

  307. Dolní Přím - Vánoční Probluz Arion cup + 2.roč. MR beauceronů, 14. 12. 2013

  308. Agility L: Diskvalifikován

  309. Jumping L: Diskvalifikován

  310. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 01. 12. 2013

  311. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  312. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  313. Ratenice - Strakaté dvojzkoušky, 09. 11. 2013

  314. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  315. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  316. Blešno - Podzim 2013, 12. 10. 2013

  317. AGILITY: Diskvalifikován

  318. JUMPING: Diskvalifikován

  319. LA2: Diskvalifikován

  320. Havlovice - OPSION 032 / 2x2 zkoušky, 21. 09. 2013 - 22. 09. 2013

  321. (So-1) Alfova zkouška: Diskvalifikován

  322. (So-2) Dejdyho memoriál: 1/14, 35.32 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  323. Dvůr Králové n. L. - Otevřené mistrovství východních Čech, 07. 09. 2013 - 08. 09. 2013

  324. Agility - sobota: Diskvalifikován

  325. Finale Large: 2/13, 42.97 s, 10.0 tr. b., 3.96 m/s

  326. Jumping - neděle: Diskvalifikován

  327. Jumping - sobota: Diskvalifikován

  328. Zkouška - neděle: Diskvalifikován

  329. Zkouška - sobota: 3/9, 38.9 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  330. Havlovice - OPSION 031/ 3+2 zkoušky, 24. 08. 2013 - 25. 08. 2013

  331. Ne-1: Diskvalifikován

  332. Ne-2: Diskvalifikován

  333. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2013, 05. 07. 2013 - 07. 07. 2013

  334. Agility: Diskvalifikován

  335. Agility I BarkingHeads: Diskvalifikován

  336. Agility II BarkingHeads: Diskvalifikován

  337. Agility III ArdenGrange: Diskvalifikován

  338. Agility IV ArdenGrange: Diskvalifikován

  339. Jumping I BarkingHeads: Diskvalifikován

  340. Jumping II ArdenGrange: Diskvalifikován

  341. Dolní Přím - Probluz Platinum cup, 29. 06. 2013

  342. Agility L: Diskvalifikován

  343. Jumping L: Diskvalifikován

  344. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  345. Žamberk - Žamberecké letní agility závody - 3. kvalifikačky, 22. 06. 2013 - 23. 06. 2013

  346. Agility II.: Diskvalifikován

  347. Jumping III.: Diskvalifikován

  348. Jumping IV.: Diskvalifikován

  349. Česká Skalice - OPSION 029 / Rozkoš, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  350. Ne-: Diskvalifikován

  351. Ne-Agility: 12/44, 37.57 s, 20.0 tr. b., 4.37 m/s

  352. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  353. Strážnice - MR Klubu Border Collií 2013, 07. 06. 2013 - 09. 06. 2013

  354. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Agility 2.kolo: Diskvalifikován

  355. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Jumping 1.kolo: Diskvalifikován

  356. Power a Speed - Hra A2/A3: Diskvalifikován

  357. Speciální závod - 1.kolo - Jumping: Diskvalifikován

  358. Speciální závod - 2.kolo - Agility: Diskvalifikován

  359. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  360. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií - otevřený závod, 18. 05. 2013

  361. Agility: Diskvalifikován

  362. Jumping: Diskvalifikován

  363. Krupka - DogFriends FITMIN kvalifikačky, 27. 04. 2013 - 28. 04. 2013

  364. Agility 1: Diskvalifikován

  365. Agility 2: Diskvalifikován

  366. Finále: Diskvalifikován

  367. Jumping 1: Diskvalifikován

  368. Jumping 2: 3/85, 29.08 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  369. Zkouška: Diskvalifikován

  370. Ratenice - Dvojzkoušky "O Ratenickou Blechu" PLNO, 06. 04. 2013

  371. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  372. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  373. Dolní Přím - Pučálka cup - 1. Halové dvojzkoušky, 23. 03. 2013

  374. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  375. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  376. Svojetice - 26. Dvojzkoušky, 16. 03. 2013

  377. 26. dvojzkousky, Svojetice, beh 1: 1/32, 35.21 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  378. 26. dvojzkousky, Svojetice, beh 2: Diskvalifikován

  379. Hradec Králové - Jaro 2013 - dvojzkoušky, 09. 03. 2013

  380. LA2 A: Diskvalifikován

  381. LA2 B: Diskvalifikován

  382. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 03. 03. 2013

  383. agility L: Diskvalifikován

  384. jumping L: Diskvalifikován

  385. zkouška LA2: Diskvalifikován

  386. Ratenice - Dvojzkoušky - speciál pro Large "O Ratenický Vaťák", 30. 12. 2012

  387. 1. zkouška LA1 LA1: Diskvalifikován

  388. 2. zkouška LA1 LA1: 1/24, 30.96 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  389. Ranch El Paso Svojetice - 5. Vánoční dárek, 15. 12. 2012

  390. Vanocni darek, Svojetice, Agility: Diskvalifikován

  391. Vanocni darek, Svojetice, Jumping: Diskvalifikován

  392. Vanocni darek, Svojetice, zkoušky: Diskvalifikován

  393. Hradec Králové - Blešno - Podzim 2012, 14. 10. 2012

  394. JUMPING: Diskvalifikován

  395. LA1: Diskvalifikován

  396. Havlovice - OPSION 028 / 2x2zkoušky+jump+běhBO, 29. 09. 2012 - 30. 09. 2012

  397. Ne-1. LA1: Diskvalifikován

  398. Ne-2. LA1: Diskvalifikován

  399. Ne-Jumping L: 15/56, 29.09 s, 10.0 tr. b., 5.36 m/s

  400. So-1. LA1: Diskvalifikován

  401. So-2. LA1: Diskvalifikován

  402. So-Jumping L: Diskvalifikován

  403. Dvůr Králové nad Labem - Otevřené mistrovství východních Čech, 08. 09. 2012 - 09. 09. 2012

  404. Agility - sobota: 18/44, 33.26 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  405. Jumping - neděle: Diskvalifikován

  406. Jumping - sobota: Diskvalifikován

  407. Zkouška - neděle: Diskvalifikován

  408. Zkouška - sobota: Diskvalifikován

  409. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 25. 08. 2012

  410. agility L: Diskvalifikován

  411. jumping L: Diskvalifikován

  412. zkoušky LA1: Diskvalifikován

  413. Opatovice nad Labem - SIRIUS Cup 2012, 28. 07. 2012 - 29. 07. 2012

  414. SO - agility L: Diskvalifikován

  415. SO - jumping L: Diskvalifikován

  416. SO - zkouška agility LA1: Diskvalifikován

  417. Nová Paka - Dvouzkoušky Pecka 2012, 14. 07. 2012

  418. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  419. Zkouška 2 LA1: 3/17, 33.46 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  420. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2012

  421. Prvomájové závody agility Jičín 2012: Diskvalifikován

  422. Prvomájové závody agility Jičín 2012: Diskvalifikován

  423. Prvomájové závody agility Jičín 2012: Diskvalifikován

  424. Zdobín - Zvičinská jednička - speciál pro A1, 22. 04. 2012

  425. 1. Zk. Jumping: Diskvalifikován

  426. 2. Zk. Jumping: Diskvalifikován

  427. Zkouška Agility: 2/24, 29.66 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  428. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky II., 15. 04. 2012

  429. LA1-2-Ne LA1: Diskvalifikován

  430. LA1-Ne LA1: Diskvalifikován

  431. Řitka - ZKOUŠKY - únor 2012, 24. 02. 2012

  432. zkoušky agility – Řitka 1: Diskvalifikován

  433. zkoušky agility – Řitka 2: Diskvalifikován