Cz En

002012

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jan Fiala, Plzeňský pes

    Člen KA

Pes

  1. Božská Číča od Betlémské pastviny, Border kolie

Výsledky

  1. Kladno - MyBeast Cup I., 10. 11. 2018 - 11. 11. 2018

  2. Agility 1 L: Diskvalifikován

  3. Agility 2 L: Diskvalifikován

  4. Jumping 1 L: 12/28, 31.65 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  5. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  6. Jumping 3 L: 17/28, 30.5 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  7. Zkouška LA3: 9/19, 42.4 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  8. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  9. AGILITY: Diskvalifikován

  10. AGILITY: Diskvalifikován

  11. JUMPING: 15/31, 30.83 s, 10.0 tr. b., 5.38 m/s

  12. JUMPING: 22/38, 35.23 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  13. LA3: 11/18, 41.65 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  14. LA3: 14/21, 47.35 s, 20.0 tr. b., 4.54 m/s

  15. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  16. Agility 1: Diskvalifikován

  17. Agility 3: 58/179, 44.34 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  18. Agility 4: 94/191, 39.11 s, 25.0 tr. b., 5.11 m/s

  19. Agility Trial: Diskvalifikován

  20. Jumping 1: 73/214, 43.03 s, 25.0 tr. b., 4.53 m/s

  21. Jumping 2: Diskvalifikován

  22. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  23. QA4 Agility: Diskvalifikován

  24. QA5 Agility: 46/93, 39.49 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  25. QA6 Agility: Diskvalifikován

  26. QJ4 Jumping: 43/95, 36.52 s, 10.0 tr. b., 5.26 m/s

  27. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  28. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  29. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  30. QA1 agility: Diskvalifikován

  31. QA2 agility: 61/125, 44.58 s, 15.0 tr. b., 4.62 m/s

  32. QA3 agility: 35/125, 36.33 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  33. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  34. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  35. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  36. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  37. Agility A2A3: 48/95, 44.81 s, 15.0 tr. b., 4.57 m/s

  38. Agility Squads as individual: Diskvalifikován

  39. Jumping A2A3: 22/113, 36.62 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  40. Jumping Squads as Individual: 32/162, 30.99 s, 5.0 tr. b., 5.68 m/s

  41. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  42. Special Agility: Diskvalifikován

  43. Special Jumping: 90/153, 40.61 s, 15.0 tr. b., 4.26 m/s

  44. Tachyon Trophy A2A3: 36/106, 39.29 s, 15.0 tr. b., 4.58 m/s

  45. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  46. I Agility Open: Diskvalifikován

  47. II Agility Open: 44/137, 38.52 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  48. II Jumping Open: Diskvalifikován

  49. I Jumping Open: Diskvalifikován

  50. Beroun - Dvojzkoušky agility IV., 08. 04. 2018

  51. Zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  52. Zkouška 2 LA3: 9/17, 37.12 s, 10.0 tr. b., 5.31 m/s

  53. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  54. AGILITY: 9/50, 42.92 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  55. AGILITY: 22/52, 43.46 s, 25.0 tr. b., 4.56 m/s

  56. JUMPING: Diskvalifikován

  57. JUMPING: Diskvalifikován

  58. LA3: 11/24, 40.62 s, 20.0 tr. b., 4.8 m/s

  59. LA3: Diskvalifikován

  60. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  61. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  62. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  63. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  64. Agility: 20/47, 39.24 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  65. Agility: Diskvalifikován

  66. Jumping: 20/51, 33.61 s, 25.0 tr. b., 4.76 m/s

  67. Jumping: 24/47, 31.77 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  68. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  69. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  70. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  71. 2. zkouška LA3: 7/20, 40.83 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  72. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  73. II. Packa LA3: 7/24, 37.57 s, 15.0 tr. b., 4.79 m/s

  74. I. Packa LA3: 6/24, 38.6 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  75. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  76. Agility: 18/49, 30.73 s, 10.0 tr. b., 5.4 m/s

  77. Jumping: 15/50, 32.17 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  78. Zkouška LA3: 10/21, 38.05 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  79. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  80. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  81. Jumping LA neděle: 24/62, 37.35 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  82. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  83. Zkoušky LA3 neděle: 6/32, 35.74 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  84. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  85. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  86. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  87. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  88. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  89. II. zkouška LA3: 10/24, 37.07 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  90. I. zkouška LA3: 8/24, 36.87 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  91. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  92. Agility: 11/44, 34.79 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  93. Jumping: 13/44, 33.19 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  94. Zkouška LA3: 3/17, 40.46 s, 20.0 tr. b., 4.84 m/s

  95. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  96. III. zkouška LA3: 9/15, 38.69 s, 15.0 tr. b., 4.52 m/s

  97. II. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  98. I. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  99. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  100. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  101. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  102. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  103. Agility LA sobota: 13/60, 36.88 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  104. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  105. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  106. Velké finále LA neděle: Diskvalifikován

  107. Zkoušky LA3 neděle: 6/37, 38.65 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  108. Zkoušky LA3 sobota: 13/40, 36.25 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  109. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  110. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  111. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  112. I. zkouška LA3: 14/28, 46.7 s, 20.0 tr. b., 4.28 m/s

  113. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  114. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  115. 1. zkouška LA3: 8/22, 32.73 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  116. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  117. Beroun - Jack Honey Cup I., 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  118. AGILITY: 15/38, 33.26 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  119. AGILITY: Diskvalifikován

  120. JUMPING: 4/38, 27.28 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  121. JUMPING: 13/39, 32.77 s, 10.0 tr. b., 5.31 m/s

  122. LA3: Diskvalifikován

  123. LA3: Diskvalifikován

  124. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2017

  125. Zkouška 1 - LA3: Diskvalifikován

  126. Zkouška 2 - LA3: Diskvalifikován

  127. Děčín - Rozcvička, 08. 09. 2017

  128. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  129. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  130. Agility 1: Diskvalifikován

  131. Agility 2: Diskvalifikován

  132. Agility 3: Diskvalifikován

  133. Agility 4: Diskvalifikován

  134. Agility Trial: Diskvalifikován

  135. Jumping 1: Diskvalifikován

  136. Jumping 2: Diskvalifikován

  137. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  138. QA4 agility: Diskvalifikován

  139. QA5 agility: Diskvalifikován

  140. QA6 agility: 45/95, 37.16 s, 15.0 tr. b., 4.95 m/s

  141. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  142. QJ5 jumping: 43/91, 37.09 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  143. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  144. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  145. 2Q Agility: Diskvalifikován

  146. Jednotlivci A2/A3 - Agility: 54/108, 40.01 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  147. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  148. Power & speed A2/A3: 21/111, 21.21 s, 10.0 tr. b., 5.33 m/s

  149. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  150. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  151. QA1 agility: Diskvalifikován

  152. QA2 agility: Diskvalifikován

  153. QA3 agility: Diskvalifikován

  154. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  155. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  156. QJ3 jumping: 68/118, 40.87 s, 31.87 tr. b., 4.28 m/s

  157. Děčín - Start Up, 19. 05. 2017

  158. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  159. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  160. III. zkouška LA3: 6/13, 46.11 s, 20.0 tr. b., 4.27 m/s

  161. III. zkouška LA3: Diskvalifikován

  162. II. zkouška LA3: 7/14, 34.63 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  163. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  164. I. zkouška LA3: 6/13, 48.28 s, 28.28 tr. b., 3.6 m/s

  165. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  166. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  167. Agility 1: 47/128, 47.27 s, 31.27 tr. b., 4.15 m/s

  168. Agility 2: Diskvalifikován

  169. Jumping 1: 71/128, 35.28 s, 25.0 tr. b., 5.07 m/s

  170. Jumping 2: Diskvalifikován

  171. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  172. Agility: Diskvalifikován

  173. Agility: Diskvalifikován

  174. Fun Jumping: 13/34, 25.09 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  175. Fun Jumping: Diskvalifikován

  176. Jumping: 32/39, 40.92 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  177. Jumping: Diskvalifikován

  178. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  179. Beroun - Sky Dog Cup, 01. 04. 2017 - 02. 04. 2017

  180. AGILITY: Diskvalifikován

  181. AGILITY: Diskvalifikován

  182. JUMPING: 21/51, 34.56 s, 15.0 tr. b., 4.57 m/s

  183. JUMPING: Diskvalifikován

  184. LA3: 13/33, 38.58 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  185. LA3: Diskvalifikován

  186. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  187. 1. ZK LA3: Diskvalifikován

  188. 2. ZK LA3: Diskvalifikován

  189. Heroutice u Neveklova - 49. Dvojzkoušky + 1 Farma Heroutice, 11. 03. 2017

  190. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  191. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  192. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  193. Beroun - Dvojzkoušky agility II., 05. 03. 2017

  194. Zkouška1 LA3: Diskvalifikován

  195. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  196. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  197. Zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  198. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  199. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  200. 1. ZK LA3: Diskvalifikován

  201. 2. ZK LA3: 3/13, 32.69 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  202. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  203. ZkA. II. LA3: Diskvalifikován

  204. ZkA. I. LA3: Diskvalifikován

  205. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  206. 1. ZK LA3: 6/10, 38.99 s, 15.0 tr. b., 4.31 m/s

  207. 2. ZK LA3: 2/10, 33.99 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  208. Kladno - Jahodová NONSTOP party, 21. 01. 2017 - 22. 01. 2017

  209. Agility LA sobota: 18/63, 40.19 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  210. Jumping LA neděle: 25/63, 34.8 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  211. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  212. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  213. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  214. Beroun - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2016

  215. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  216. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  217. 3. zkouška LA3: Diskvalifikován

  218. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  219. Agility LA sobota: 38/63, 31.43 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  220. Jumping LA neděle: 30/63, 30.89 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  221. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  222. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  223. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  224. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  225. 1. zkouška LA3: 5/19, 29.97 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  226. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  227. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  228. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  229. 3. zkouška LA3: Diskvalifikován

  230. 3. zkouška LA3: Diskvalifikován

  231. Agility L: Diskvalifikován

  232. Jumping L: Diskvalifikován

  233. Ne-zkouška LA3: Diskvalifikován

  234. Pňov - Předhradí - 4. Pňovské dvojzkoušky, 15. 10. 2016

  235. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  236. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  237. Havlovice - OPSION 050, 01. 10. 2016

  238. Jumping (1): Diskvalifikován

  239. Jumping (2): 18/55, 32.4 s, 15.0 tr. b., 5.03 m/s

  240. Zkouška: 7/21, 41.72 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  241. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2016, 01. 07. 2016 - 03. 07. 2016

  242. Agility: Diskvalifikován

  243. Agility I: Diskvalifikován

  244. Agility II: 64/195, 46.27 s, 20.0 tr. b., 4.32 m/s

  245. Agility III: Diskvalifikován

  246. Agility IV: Diskvalifikován

  247. Jumping I: Diskvalifikován

  248. Jumping II: Diskvalifikován

  249. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  250. QA5 Agility: Diskvalifikován

  251. QA6 Agility: Diskvalifikován

  252. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  253. QJ6 Jumping: 79/182, 33.51 s, 10.0 tr. b., 5.1 m/s

  254. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  255. 1Q Jumping: 43/131, 30.35 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  256. 2Q Agility: 46/139, 36.07 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  257. Družstva - Agility: Diskvalifikován

  258. Družstva - Jumping: Diskvalifikován

  259. Jednotlivci A2/A3 - Agility: 43/100, 39.2 s, 15.0 tr. b., 4.95 m/s

  260. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: 33/102, 35.08 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  261. Power & speed A2/A3: 22/91, 17.61 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  262. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: 50/103, 37.18 s, 22.18 tr. b., 4.3 m/s

  263. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  264. QA3 Agility: Diskvalifikován

  265. QA4 Agility: Diskvalifikován

  266. QJ3 Jumping: 106/176, 31.89 s, 20.0 tr. b., 5.08 m/s

  267. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  268. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 14. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  269. Jumping Neděle L: 5/46, 34.94 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  270. Jumping Sobota L: 4/46, 23.55 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  271. Zkoušk 1 Neděle LA3: Diskvalifikován

  272. Zkouška 1 Sobota LA3: 2/15, 40.97 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  273. Zkouška 2 Neděle LA3: 6/14, 46.42 s, 20.42 tr. b., 4.16 m/s

  274. Zkouška 2 Sobota LA3: 5/15, 42.14 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  275. Málkov u Chomutova - Carneeval Cup 2016 - 1.díl / Memoriál Praotce Krušiny II. ... aneb hon na čarodějnice :-D, 30. 04. 2016

  276. Zka 1: 1/23, 30.35 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  277. Zka 2: Diskvalifikován

  278. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  279. QA1 Agility: Diskvalifikován

  280. QA2 Agility: Diskvalifikován

  281. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  282. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  283. Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 23. 01. 2016 - 24. 01. 2016

  284. Agility LA sobota: 32/67, 32.96 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  285. Jumping LA neděle: 37/65, 31.76 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  286. Jumping LA sobota: 19/66, 29.77 s, 5.77 tr. b., 4.8 m/s

  287. Zkoušky LA2 neděle: 11/28, 35.63 s, 15.0 tr. b., 5.19 m/s

  288. Zkoušky LA2 sobota: Diskvalifikován

  289. Kladno - Jahodová Bowle, 28. 11. 2015 - 29. 11. 2015

  290. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  291. Jumping LA neděle: 24/63, 38.8 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  292. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  293. Zkoušky LA2 neděle: Diskvalifikován

  294. Zkoušky LA2 sobota: Diskvalifikován

  295. Plzeň - MEMORIAL JOLANY TROPPOVÉ, 03. 10. 2015 - 04. 10. 2015

  296. Agility L: Diskvalifikován

  297. Jumping L: Diskvalifikován

  298. Zkouška_ne LA2: Diskvalifikován

  299. Zkouska_so_01 LA2: 7/25, 39.9 s, 15.0 tr. b., 4.69 m/s

  300. Zkouška_so_02 LA2: 5/25, 36.06 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  301. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2015, 03. 07. 2015 - 05. 07. 2015

  302. Agility: 23/37, 33.61 s, 20.0 tr. b., 4.76 m/s

  303. Agility I: 32/176, 39.07 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  304. Agility II: Diskvalifikován

  305. Agility III: Diskvalifikován

  306. Agility IV: 39/149, 43.52 s, 15.0 tr. b., 4.09 m/s

  307. Jumping I: Diskvalifikován

  308. Jumping II: Diskvalifikován

  309. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  310. Agility Ne: Diskvalifikován

  311. Agility So: Diskvalifikován

  312. Jumping Ne: 35/133, 31.16 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  313. Jumping So: 63/146, 41.19 s, 25.0 tr. b., 4.61 m/s

  314. Frenštát pod Radhoštěm - Mezinárodní Mistrovství ČR Border kolií 2015, 29. 05. 2015 - 31. 05. 2015

  315. Agility družstva: 60/133, 34.78 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  316. Jumping družstva: Diskvalifikován

  317. Mistrovství A2/A3 - Agility: 19/94, 42.12 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  318. Mistrovství A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  319. Power & Speed A2/A3: Diskvalifikován

  320. Speciální závod - Agility: Diskvalifikován

  321. Speciální závod - Jumping: Diskvalifikován

  322. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  323. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  324. Agility: 3/21, 32.13 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  325. Agility II Open: Diskvalifikován

  326. Agility I Open: Diskvalifikován

  327. Jumping II Open: Diskvalifikován

  328. Jumping I Open: 74/165, 30.62 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  329. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  330. Agility 1: 96/183, 45.18 s, 15.0 tr. b., 4.38 m/s

  331. Agility 2: 71/175, 48.93 s, 39.93 tr. b., 3.94 m/s

  332. Jumping 1: 84/184, 35.56 s, 20.0 tr. b., 4.61 m/s

  333. Jumping 2: Diskvalifikován

  334. Praha Kyje - Hloubětínské Quatrozkoušky, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  335. LA2 II LA2: Diskvalifikován

  336. LA2 II LA2: Diskvalifikován

  337. LA2 I LA2: 16/45, 35.34 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  338. LA2 I LA2: Diskvalifikován

  339. Horšovský Týn - O Kozinův čakan, 28. 03. 2015 - 29. 03. 2015

  340. Ne_agility L: Diskvalifikován

  341. Ne_ LA2: Diskvalifikován

  342. So_agility L: Diskvalifikován

  343. So_jumping L: Diskvalifikován

  344. So_ LA2: 3/16, 29.97 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  345. Kladno - Jahodová BOWLE, 29. 11. 2014 - 30. 11. 2014

  346. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  347. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  348. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  349. Zkoušky LA2 neděle: Diskvalifikován

  350. Zkoušky LA2 sobota: 9/32, 41.72 s, 15.0 tr. b., 4.75 m/s

  351. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  352. LA2 I : Diskvalifikován

  353. LA2 II : 1/42, 39.42 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  354. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2014, 04. 07. 2014 - 06. 07. 2014

  355. Agility (Parkur A): Diskvalifikován

  356. Agility Parkur A: Diskvalifikován

  357. Agility (Parkur C): Diskvalifikován

  358. Agility Parkur C: Diskvalifikován

  359. Agility Trial Parkur A: Diskvalifikován

  360. Jumping (Parkur B): Diskvalifikován

  361. Jumping Parkur B: Diskvalifikován

  362. Dobříš - ROYAL CANIN CUP 2014, 21. 06. 2014 - 22. 06. 2014

  363. I. Agility: Diskvalifikován

  364. II. Agility: Diskvalifikován

  365. III. Agility: Diskvalifikován

  366. II. Jumping: Diskvalifikován

  367. I. Jumping: Diskvalifikován

  368. Mrtník, Plzeň-Sever - Mrtnické trojzkoušky, 31. 05. 2014

  369. Zkouška LA2/1 LA2: Diskvalifikován

  370. Zkouška LA2/2 LA2: Diskvalifikován

  371. Zkouška LA2/3 LA2: Diskvalifikován

  372. Praha - Hloubětínské Quatrozkoušky, 12. 04. 2014 - 13. 04. 2014

  373. Zkouška A2 - II LA2: 8/31, 36.53 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  374. Zkouška A2 II LA2: Diskvalifikován

  375. Zkouška A2 - I LA2: 2/31, 40.17 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  376. Zkouška A2 I LA2: 1/29, 35.14 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  377. Horšovský Týn - Domažlice - Halové závody O Kozinův čakan, 22. 03. 2014 - 23. 03. 2014

  378. Ne_agility L: Diskvalifikován

  379. Ne_jumping L: Diskvalifikován

  380. Ne_ LA2: 3/11, 34.43 s, 15.0 tr. b., 4.79 m/s

  381. So_agility L: Diskvalifikován

  382. So_jumping L: Diskvalifikován

  383. So_ LA2: Diskvalifikován

  384. Nučice u Rudné - "Zimní pohár" 2, 08. 12. 2013

  385. JUMPING 1: Diskvalifikován

  386. JUMPING 2: Diskvalifikován

  387. LA2: Diskvalifikován

  388. Kladno - Jahodová bowle + MR SUPER G, 23. 11. 2013 - 24. 11. 2013

  389. AGILITY-L: Diskvalifikován

  390. Agility LA neděle: Diskvalifikován

  391. JUMPING-L: Diskvalifikován

  392. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  393. LA2: Diskvalifikován

  394. Nučice u Rudné - "Zimní pohár" 1, 02. 11. 2013

  395. JUMPING 1: Diskvalifikován

  396. JUMPING 2: 17/39, 26.43 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  397. LA2: Diskvalifikován

  398. Žamberk - Žamberecké letní agility závody - 3. kvalifikačky, 22. 06. 2013 - 23. 06. 2013

  399. Agility I.: Diskvalifikován

  400. Agility II.: Diskvalifikován

  401. Jumping I.: Diskvalifikován

  402. Jumping II.: Diskvalifikován

  403. Jumping III.: Diskvalifikován

  404. Jumping IV.: Diskvalifikován

  405. Strážnice - MR Klubu Border Collií 2013, 07. 06. 2013 - 09. 06. 2013

  406. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Agility 2.kolo: Diskvalifikován

  407. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Jumping 1.kolo: 70/121, 41.5 s, 30.0 tr. b., 4.6 m/s

  408. Power a Speed - Hra A2/A3: Diskvalifikován

  409. Speciální závod - 1.kolo - Jumping: Diskvalifikován

  410. Speciální závod - 2.kolo - Agility: Diskvalifikován

  411. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  412. Brno - Jarní Brno 2013 + 2. QZ 2013, 25. 05. 2013 - 26. 05. 2013

  413. Agility: Diskvalifikován

  414. Agility: Diskvalifikován

  415. Jumping: Diskvalifikován

  416. Jumping : Diskvalifikován

  417. LA2: 17/31, 36.77 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  418. LA2: Diskvalifikován

  419. Česká Skalice - XIV. Zlatá překážka 2013, 04. 05. 2013 - 05. 05. 2013

  420. Agility Hill´s: Diskvalifikován

  421. Agility Hill´s: Diskvalifikován

  422. Jumping Hill´s: Diskvalifikován

  423. Jumping Hill´s: Diskvalifikován

  424. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  425. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  426. Krupka - DogFriends FITMIN kvalifikačky, 27. 04. 2013 - 28. 04. 2013

  427. Agility 1: Diskvalifikován

  428. Agility 2: Diskvalifikován

  429. Jumping 1: Diskvalifikován

  430. Jumping 2: Diskvalifikován

  431. Zkouška: Diskvalifikován

  432. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky II., 14. 04. 2013

  433. LA2 - II LA2: Diskvalifikován

  434. LA2 - I LA2: Diskvalifikován

  435. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky I., 13. 04. 2013

  436. LA2 - II LA2: Diskvalifikován

  437. LA2 - I LA2: 2/36, 37.23 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  438. Domažlice - Horšovský Týn - O Kozinův čakan, 23. 03. 2013 - 24. 03. 2013

  439. Ne_Agility_ L: Diskvalifikován

  440. Ne_Jump_ L: Diskvalifikován

  441. Ne_ LA2: 7/18, 32.33 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  442. So_Agility_ L: Diskvalifikován

  443. So_Jump_ L: Diskvalifikován

  444. So_ LA2: Diskvalifikován

  445. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 26. 01. 2013 - 27. 01. 2013

  446. AGILITY-L: 34/74, 39.67 s, 15.0 tr. b., 4.41 m/s

  447. JUMPING-L: Diskvalifikován

  448. JUMPING-L: Diskvalifikován

  449. LA2: Diskvalifikován

  450. LA2: Diskvalifikován

  451. Kladno - Jahodová bowle, 01. 12. 2012 - 02. 12. 2012

  452. AGILITY-L: Diskvalifikován

  453. JUMPING-L: Diskvalifikován

  454. JUMPING-L: Diskvalifikován

  455. LA1: Diskvalifikován

  456. LA1: Diskvalifikován

  457. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 27. 10. 2012

  458. Zkouška LA1 - II LA1: 1/18, 22.03 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  459. Zkouška LA1 - I LA1: 1/19, 24.38 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  460. Louny - O podzimní kvítek, 13. 10. 2012

  461. Agility L: Diskvalifikován

  462. Jumping L: Diskvalifikován

  463. Zkoušky LA1: Diskvalifikován

  464. Havlovice - OPSION 028 / 2x2zkoušky+jump+běhBO, 29. 09. 2012 - 30. 09. 2012

  465. Ne-1. LA1: Diskvalifikován

  466. Ne-2. LA1: 6/17, 32.93 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  467. Ne-Jumping L: 27/56, 33.81 s, 20.0 tr. b., 4.61 m/s

  468. So-1. LA1: Diskvalifikován

  469. So-2. LA1: 4/14, 33.06 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  470. So-Jumping L: Diskvalifikován

  471. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012, 07. 07. 2012 - 08. 07. 2012

  472. Agility III / Parkur A L: 33/109, 39.9 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  473. Agility II / Parkur A L: Diskvalifikován

  474. Agility I / Parkur B L: 62/121, 44.72 s, 17.72 tr. b., 3.98 m/s

  475. Agility IV / Parkur A L: 30/80, 45.32 s, 15.0 tr. b., 4.08 m/s

  476. Jumping II / Parkur B L: Diskvalifikován

  477. Jumping I / Parkur A L: Diskvalifikován

  478. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012, 06. 07. 2012

  479. Test Agility / Parkur A LA1: Diskvalifikován

  480. Prostějov - Na začátek léta, 23. 06. 2012 - 24. 06. 2012

  481. Agility Open - neděle L: Diskvalifikován

  482. Agility Open - sobota L: Diskvalifikován

  483. Jumping Open - neděle L: Diskvalifikován

  484. Jumping Open - sobota L: 26/74, 40.57 s, 39.57 tr. b., 3.85 m/s

  485. Zkoušky neděle LA1: 3/9, 31.92 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  486. Zkoušky sobota LA1: Diskvalifikován

  487. Strážnice - Mezinárodní mistrovství border collií v agility, 01. 06. 2012 - 03. 06. 2012

  488. Mistrovství BCCCZ jednotlivců A1-Agility L: 5/45, 33.48 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  489. Mistrovství BCCCZ jednotlivců A1- Jumping L: 22/51, 43.79 s, 20.0 tr. b., 3.95 m/s

  490. Power & Speed A1 L: Diskvalifikován

  491. Speciální závod Agility L: Diskvalifikován

  492. Speciální závod Jumping L: Diskvalifikován

  493. Tachyon Trophy A1 Jumping L: 18/50, 31.49 s, 10.0 tr. b., 5.4 m/s

  494. Praha Kyje - 2. otevřený kvalifikační závod, 26. 05. 2012 - 27. 05. 2012

  495. Agility 1 L: Diskvalifikován

  496. Agility 2 L: Diskvalifikován

  497. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  498. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  499. Jumping 3 L: Diskvalifikován

  500. Skochovice - MR plemen - belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl a papilon. CACAg, 28. 04. 2012 - 29. 04. 2012

  501. JUMPING II: Diskvalifikován

  502. Hradec Králové - OPSION 024, 24. 03. 2012 - 25. 03. 2012

  503. Ne-Agility L: Diskvalifikován

  504. Ne-Jumping L: 17/42, 32.91 s, 15.0 tr. b., 4.86 m/s

  505. Ne- LA1: 3/12, 27.17 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  506. So-Agility L: Diskvalifikován

  507. So-Jumping L: Diskvalifikován

  508. So- LA1: Diskvalifikován

  509. Domažlice - Horšovský týn - O Kozinův čakan, 17. 03. 2012 - 18. 03. 2012

  510. So_agility L: 6/45, 40.61 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  511. So_jumping L: 4/45, 37.59 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  512. So_zkoušky LA1: 2/23, 39.15 s, 5.0 tr. b., 3.55 m/s