Cz En

004712

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jana Mikulová, DogSport CZ

    Člen KA

Pes

  1. Brinie Moravské srdce, Sheltie

Výsledky

  1. Děčín - Májový pohár a II. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2019

  2. Veteráni SA: 3/7, 27.13 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  3. Terezín - Jumpingy v Terezíně, 21. 04. 2019

  4. Jumping 1 S: 1/7, 60.67 s, 31.67 tr. b., 2.85 m/s

  5. Jumping2 S: 2/7, 40.03 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  6. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  7. Terezín - Vánoční AGI hraní, 16. 12. 2017

  8. Barelový a tunelový běh S: 17/23, 43.96 s, 0.0 tr. b., 3.53 m/s

  9. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  10. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  11. Agility Ne - SA: Diskvalifikován

  12. Agility So - SA: 14/40, 34.12 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  13. Jumping Ne - SA: 30/39, 41.46 s, 13.46 tr. b., 3.67 m/s

  14. Jumping So - SA: Diskvalifikován

  15. Zka So - SA2: 5/11, 43.97 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  16. Mnichovo Hradiště - Dobble zkoušky, 20. 08. 2017

  17. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  18. I. zkouška SA2: 4/5, 53.8 s, 21.8 tr. b., 2.94 m/s

  19. Oldřichov - ForPes Agility, 15. 07. 2017

  20. 1. Zka - SA2: 1/8, 37.79 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  21. 2. Zka - SA2: 1/8, 37.19 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  22. Jumping - Small: 14/36, 32.16 s, 0.16 tr. b., 4.1 m/s

  23. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2017

  24. Agility: Diskvalifikován

  25. Jumping: Diskvalifikován

  26. Zka - SA2: Diskvalifikován

  27. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 23. 04. 2017

  28. Agility - Small: Diskvalifikován

  29. Jumping - Small: Diskvalifikován

  30. ZkA - SA2: Diskvalifikován

  31. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  32. 1. ZK SA2: Diskvalifikován

  33. 2. ZK SA2: Diskvalifikován

  34. Junioři - finále S: Diskvalifikován

  35. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  36. 1. ZK SA2: Diskvalifikován

  37. 2. ZK SA2: Diskvalifikován

  38. Junioři S: Diskvalifikován

  39. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  40. 1. ZK SA2: Diskvalifikován

  41. 2. ZK SA2: Diskvalifikován

  42. Junioři S: 2/9, 30.7 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  43. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  44. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  45. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  46. Junioři S: 3/6, 42.85 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  47. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  48. 1. ZK SA2: Diskvalifikován

  49. 2. ZK SA2: Diskvalifikován

  50. Junioři S: Diskvalifikován

  51. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  52. 1. ZK SA2: 7/20, 48.15 s, 11.15 tr. b., 3.39 m/s

  53. 2. ZK SA2: 3/20, 34.74 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  54. Juniorský běh S: Diskvalifikován

  55. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  56. Agility družstva: Diskvalifikován

  57. Agility - junioři: 16/30, 48.25 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  58. Jumping družstva: 17/48, 34.12 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  59. Jumping - junioři: 19/30, 39.86 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  60. Louny - O podzimní kvítek, 01. 10. 2016

  61. Agility S: Diskvalifikován

  62. Jumping S: Diskvalifikován

  63. Zkoušky SA2: Diskvalifikován

  64. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  65. Agility - So: Diskvalifikován

  66. Jumping - So: Diskvalifikován

  67. ZkA - So: 1/7, 45.66 s, 0.0 tr. b., 3.61 m/s

  68. Málkov u Chomutova - DVOJZKOUŠKY + jumping / Finále Carneeval Cup 2016 - 3.díl / Samizdat Edition verse Beta 2.0, 07. 08. 2016

  69. Jumping: Diskvalifikován

  70. Zka 1: 1/12, 35.63 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  71. Zka 2: 2/12, 33.45 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  72. Louny - Hurá na prázdniny, 25. 06. 2016

  73. Agility S: 4/27, 41.93 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  74. Jumping S: Diskvalifikován

  75. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  76. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  77. J Agility 1: 7/23, 45.12 s, 3.24 tr. b., 4.03 m/s

  78. J Agility 2: 19/22, 44.41 s, 25.96 tr. b., 3.4 m/s

  79. J Agility 3: 16/23, 48.8 s, 13.48 tr. b., 3.73 m/s

  80. J Agility 4: Diskvalifikován

  81. J Jumping 1: 17/23, 48.31 s, 13.32 tr. b., 3.56 m/s

  82. J Jumping 2: Diskvalifikován

  83. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 30. 04. 2016 - 01. 05. 2016

  84. Agility II Small: Diskvalifikován

  85. Agility I Small: 38/61, 55.48 s, 15.48 tr. b., 2.88 m/s

  86. Jumping III Small: 27/51, 38.14 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  87. Jumping II Small: 12/53, 41.12 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  88. Jumping I Small: 37/52, 37.18 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  89. MR sheltií (small) - 2.kolo: Diskvalifikován

  90. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  91. Zkouska SA2 3: 11/21, 40.57 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  92. Zkouska SA2 4: Diskvalifikován

  93. Terezín - vELIKONOČNÍ AGI-HRANÍ, 28. 03. 2016

  94. Tunelový běh S: 8/21, 28.82 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  95. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  96. Terezín - Terezínský zimní pohár 6. kolo - 2. ročník, 27. 03. 2016

  97. 1. ZK SA2: 2/8, 44.13 s, 0.13 tr. b., 3.65 m/s

  98. 2. ZK SA2: 4/8, 58.51 s, 14.51 tr. b., 3.03 m/s

  99. Junioři S: 1/8, 49.33 s, 3.33 tr. b., 3.51 m/s

  100. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE, 12. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  101. Agility: 18/29, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  102. Agility 2: 17/28, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  103. Jumping: 20/29, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  104. Jumping 2: 10/28, 49.48 s, 16.48 tr. b., 3.48 m/s

  105. Zkouška: 8/11, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  106. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  107. 1. ZK SA2: 1/11, 46.36 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  108. 2. ZK SA2: 2/11, 45.29 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  109. Junioři S: 2/6, 38.79 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  110. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  111. Agility: Diskvalifikován

  112. Jumping: 7/27, 32.45 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  113. Zkouška: 5/11, 43.37 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  114. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  115. 1. ZK SA2: Diskvalifikován

  116. 2. ZK SA2: Diskvalifikován

  117. JUNIOŘI S: 1/9, 37.6 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  118. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  119. 1. ZK SA2: Diskvalifikován

  120. 2. ZK SA2: Diskvalifikován

  121. Junioři S: 1/5, 34.05 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  122. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  123. 1. ZK SA2: Diskvalifikován

  124. 2. ZK SA2: Diskvalifikován

  125. JUNIOŘI S: Diskvalifikován

  126. Terezín - Pomoc pro školu GODA, 28. 10. 2015

  127. Tunelový běh S: 9/18, 43.23 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  128. ZK SA2: 1/11, 46.37 s, 7.37 tr. b., 3.58 m/s

  129. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. ročník, 18. 10. 2015

  130. 1. ZK SA2: 1/6, 42.73 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  131. 2. ZK SA2: 1/6, 60.46 s, 22.46 tr. b., 2.56 m/s

  132. Junioři S: 2/3, 31.67 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  133. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  134. Agility: 23/58, 40.3 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  135. Agility - J: 33/42, 50.89 s, 15.0 tr. b., 3.77 m/s

  136. Jumping: Diskvalifikován

  137. Jumping - J: Diskvalifikován

  138. Málkov u Chomutova - DUFLEX Be Happy Cup II. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 12. 09. 2015 - 13. 09. 2015

  139. Agility Ne: Diskvalifikován

  140. Agility So: Diskvalifikován

  141. Jumping Ne: 25/35, 44.16 s, 14.16 tr. b., 2.79 m/s

  142. Jumping So: Diskvalifikován

  143. ZkA Ne: 6/10, 52.74 s, 17.74 tr. b., 2.86 m/s

  144. ZkA So: 2/10, 49.72 s, 0.72 tr. b., 3.2 m/s

  145. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií - otevřený závod, 10. 05. 2015

  146. Agility S: Diskvalifikován

  147. Jumping S: Diskvalifikován

  148. Tuneliáda S: 13/17, 21.98 s, 1.98 tr. b., 4.55 m/s

  149. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  150. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 02. 05. 2015 - 03. 05. 2015

  151. Agility Open II Small: Diskvalifikován

  152. Agility Open I Small: Diskvalifikován

  153. Jumping IV, MR-sheltie S: Diskvalifikován

  154. Jumping Open III Small: Diskvalifikován

  155. Jumping Open II Small: Diskvalifikován

  156. Jumping Open I Small: Diskvalifikován

  157. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  158. Agility 1: Diskvalifikován

  159. Agility 2: Diskvalifikován

  160. Jumping 1: Diskvalifikován

  161. Jumping 2: Diskvalifikován

  162. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  163. Zkouška 1: 3/12, 43.13 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  164. Zkouška 2: Diskvalifikován

  165. Praha Kyje - Kvalifikační závod juniorů, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  166. Agility III - Small - Junioři: Diskvalifikován

  167. Agility II - Small - Junioři: Diskvalifikován

  168. Agility I - Small - Junioři: Diskvalifikován

  169. Agility IV - Small - Junioři: Diskvalifikován

  170. Jumping II - Small - Junioři: Diskvalifikován

  171. Jumping I - Small - Junioři: 22/36, 38.74 s, 8.74 tr. b., 3.74 m/s

  172. Terezín - Terezínský zimní pohár 7- FINÁLE - 1. ročník, 12. 04. 2015

  173. 1. ZK SA2: Diskvalifikován

  174. 2. ZK SA2: Diskvalifikován

  175. 3. ZK SA2: Diskvalifikován

  176. Junioři S: 4/4, 63.25 s, 18.25 tr. b., 2.78 m/s

  177. Terezín - Terezínský zimní pohár 6 - 1. ročník, 29. 03. 2015

  178. 1. ZK SA2: Diskvalifikován

  179. 2. ZK SA2: Diskvalifikován

  180. Junioři S: Diskvalifikován

  181. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (3/3) - FINÁLE, 14. 03. 2015 - 15. 03. 2015

  182. Agility: 18/31, 47.85 s, 10.0 tr. b., 3.66 m/s

  183. Agility: Diskvalifikován

  184. Jumping: Diskvalifikován

  185. Jumping: Diskvalifikován

  186. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  187. Terezín - Terezínský zimní pohár 5 - 1. ročník, 01. 03. 2015

  188. 1. ZK SA2: Diskvalifikován

  189. 2. ZK SA2: Diskvalifikován

  190. Junioři jump S: 3/5, 34.7 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  191. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 14. 02. 2015

  192. Agility: Diskvalifikován

  193. Jumping: Diskvalifikován

  194. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  195. Terezín - Terezínský zimní pohár 4 - 1. ročník, 01. 02. 2015

  196. 1.ZK SA2: Diskvalifikován

  197. 2. ZK SA2: Diskvalifikován

  198. Juniorský běh - 4. kolo S: Diskvalifikován

  199. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 10. 01. 2015

  200. Agility: Diskvalifikován

  201. Jumping: Diskvalifikován

  202. Zkouška SA2: 2/11, 42.37 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  203. Terezín - Terezínský zimní pohár 3 - 1. ročník, 14. 12. 2014

  204. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  205. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  206. 3. kolo JUNIOŘI S: Diskvalifikován

  207. Terezín - Terezínský zimní pohár 2 - 1. ročník, 16. 11. 2014

  208. 1. ZK SA2: Diskvalifikován

  209. 2.ZK SA2: Diskvalifikován

  210. Junioři 2. kolo S: Diskvalifikován

  211. Terezín - Terezínský zimní pohár 1 - 1. ročník, 19. 10. 2014

  212. Junioři SMALL S: Diskvalifikován

  213. SA2 - 1. zk SA2: 3/12, 45.56 s, 0.0 tr. b., 3.36 m/s

  214. SA2 - 2. zk SA2: Diskvalifikován

  215. Louny - O podzimní kvítek, 04. 10. 2014

  216. Agility: 4/34, 43.75 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  217. Jumping: 5/33, 35.95 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  218. ZkA: Diskvalifikován

  219. Píšťany, okr. Litoměřice - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 06. 09. 2014 - 07. 09. 2014

  220. Agility jednotlivci: Diskvalifikován

  221. Družstva - Agility: 12/44, 49.07 s, 2.07 tr. b., 3.46 m/s

  222. Družstva - Jumping: Diskvalifikován

  223. Jumping jednotlivci: 10/29, 38.7 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  224. Praha - Horní Počernice - 33. Dvojzkoušky, 30. 08. 2014

  225. Horní Počernice, 1. běh: 3/15, 48.91 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  226. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  227. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  228. Jičín - O Pohár PPP, 23. 08. 2014

  229. Agility Small: 9/38, 44.7 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  230. Jumping Small: Diskvalifikován

  231. ZkA: 2/12, 49.4 s, 0.0 tr. b., 3.6 m/s

  232. Trmice - Ústecký psí festival - 3 zkoušky, 02. 08. 2014

  233. Zkouška 1 SA2: Diskvalifikován

  234. Zkouška 2 SA2: Diskvalifikován

  235. Zkouška 3 SA2: Diskvalifikován

  236. Louny - O podzimní kvítek, 05. 10. 2013

  237. Agility: Diskvalifikován

  238. Jumping: Diskvalifikován

  239. ZkA: 2/15, 43.24 s, 0.0 tr. b., 3.58 m/s

  240. Ústí nad Labem - II. dvojzkoušky „Zvířatanakupují.cz“, 22. 09. 2013

  241. Zka ne1: 3/10, 48.84 s, 0.0 tr. b., 3.24 m/s

  242. Zka ne2: Diskvalifikován

  243. Ústí nad Labem - I. dvojzkoušky „Zvířatanakupují.cz“, 21. 09. 2013

  244. Zka so1: 1/11, 41.32 s, 0.0 tr. b., 3.46 m/s

  245. Zka so2: 1/11, 45.88 s, 1.88 tr. b., 3.1 m/s

  246. Kroměříž - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility 2013, 07. 09. 2013 - 08. 09. 2013

  247. JUNIOŘI - Agility: Diskvalifikován

  248. JUNIOŘI - Jumping: Diskvalifikován

  249. JUNIOŘI - Left or Right: 7/31, 50.2 s, 3.2 tr. b., 2.79 m/s

  250. Most - III. ročník Poháru Rastavy, 24. 08. 2013 - 25. 08. 2013

  251. 2.Zkouška A: Diskvalifikován

  252. Jumping: Diskvalifikován

  253. Jumping: Diskvalifikován

  254. Noční jumping: 9/12, 64.64 s, 32.64 tr. b., 2.32 m/s

  255. Zkouška A: 2/4, 29.92 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  256. Zkouška A: Diskvalifikován

  257. Zkouška J: 1/2, 29.93 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  258. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2013

  259. Agility: 13/24, 57.98 s, 10.98 tr. b., 2.76 m/s

  260. Jumping: 8/24, 38.17 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  261. ZkA: 3/5, 44.49 s, 0.49 tr. b., 2.94 m/s

  262. Louny - Hurá na prázdniny, 22. 06. 2013

  263. Agility S: Diskvalifikován

  264. Jumping S: Diskvalifikován

  265. Zkoušky SA1: Diskvalifikován

  266. Jablonec n. N. - Lukášov - ČMKU Junior Open 2013, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  267. Agility Junior S: 8/16, 63.34 s, 6.34 tr. b., 3.0 m/s

  268. Jumping Junior S: Diskvalifikován

  269. Litoměřice - Porta Bohemica Cup IV., 18. 05. 2013 - 19. 05. 2013

  270. Agility- So: Diskvalifikován

  271. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  272. Jumping - So: Diskvalifikován

  273. Zka1: 1/7, 46.55 s, 0.0 tr. b., 3.52 m/s

  274. Zka2: Diskvalifikován

  275. Most - MOSTECKÝ HOPÍK, 12. 05. 2013

  276. jumping I: Diskvalifikován

  277. jumping II: Diskvalifikován

  278. zkouška: Diskvalifikován

  279. Praha - Horní Počernice - 6. Májová cena a 1. Pražský pohár dětí a mládeže (2. kolo), 08. 05. 2013

  280. Májová cena, Horní Počernice, Agility: Diskvalifikován

  281. Májová cena, Horní Počernice, Agility: Diskvalifikován

  282. Májová cena, Horní Počernice, Agility: Diskvalifikován

  283. Praha - Velká Chuchle - 6. Jarní cena a 1. Pražský pohár dětí a mládeže (1. kolo), 05. 05. 2013

  284. Jarní cena, Chuchle, Agility: 2/10, 37.54 s, 0.0 tr. b., 3.65 m/s

  285. Jarní cena, Chuchle, Agility: 12/26, 56.32 s, 17.32 tr. b., 2.56 m/s

  286. Jarní cena, Chuchle, Agility: Diskvalifikován

  287. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky II., 14. 04. 2013

  288. SA1 - II SA1: Diskvalifikován

  289. SA1 - I SA1: Diskvalifikován

  290. Oldřichov - Chlumecký lvíček, 13. 04. 2013

  291. Agility: 13/27, 52.87 s, 16.87 tr. b., 2.99 m/s

  292. Jumping: Diskvalifikován

  293. ZkA: 5/8, 42.12 s, 6.12 tr. b., 3.21 m/s

  294. Lukov - České středohoří - Lukovský apríl 2013, 06. 04. 2013

  295. Zkouška 1 SA1: Diskvalifikován

  296. Zkouška 2 SA1: 2/8, 33.38 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  297. Zkouška 3 SA1: Diskvalifikován

  298. Svojetice - 26. Dvojzkoušky, 16. 03. 2013

  299. 26. dvojzkousky, Svojetice, beh 1: Diskvalifikován

  300. 26. dvojzkousky, Svojetice, beh 2: Diskvalifikován

  301. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 10. 02. 2013

  302. Agility S: Diskvalifikován

  303. Jumping S: Diskvalifikován

  304. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  305. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 13. 01. 2013

  306. Agility S: Diskvalifikován

  307. Jumping S: Diskvalifikován

  308. Louny - O podzimní kvítek, 13. 10. 2012

  309. Agility S: Diskvalifikován

  310. Jumping S: 13/28, 45.17 s, 15.17 tr. b., 3.14 m/s

  311. Zkoušky SA1: Diskvalifikován

  312. Píšťany, okr. Litoměřice - Mistrovství české republiky mládeže v agility 2012, 08. 09. 2012 - 09. 09. 2012

  313. Agility jednotlivci: Diskvalifikován

  314. Družstva - Agility: Diskvalifikován

  315. Hra: 11/13, 85.0 s, 0.0 tr. b., 1.59 m/s

  316. Jumping jednotlivci: Diskvalifikován

  317. Jablonec nad Nisou - Lukášov - ČMKU Junior Open 2012, 15. 06. 2012 - 16. 06. 2012

  318. Agility Open - děti S: Diskvalifikován

  319. Jumping Open - děti S: Diskvalifikován

  320. Jumping Open - děti S: Diskvalifikován

  321. Zkouška Agility - děti SA1: 3/3, 51.1 s, 11.1 tr. b., 2.74 m/s

  322. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Superpes, 20. 05. 2012

  323. 1.SA1: Diskvalifikován

  324. 2.SA1: Diskvalifikován

  325. Lysá nad Labem - Superpes 2012 + Bull Cup + Pohár NO, 19. 05. 2012

  326. AGILITY: Diskvalifikován

  327. JUMPING: Diskvalifikován

  328. SA1: Diskvalifikován

  329. Litoměřice - Porta Bohemica Cup III. a II. Šampionát Australských kelpií + MR AKE 2012, 12. 05. 2012 - 13. 05. 2012

  330. Agility: Diskvalifikován

  331. Jumping: Diskvalifikován

  332. Jumping: Diskvalifikován

  333. Zkouška neděle: Diskvalifikován

  334. Zkouška sobota: Diskvalifikován

  335. Ústí nad Labem - Trmice - I. Trmické dvojzkoušky agility a I. kolo soutěže klubů, 21. 04. 2012

  336. Zkouška II. SA1: Diskvalifikován

  337. Zkouška I. SA1: Diskvalifikován

  338. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky II., 15. 04. 2012

  339. SA1-2-Ne SA1: Diskvalifikován

  340. SA1-Ne SA1: Diskvalifikován

  341. Most - Velikonoční pohár Rastavy, 07. 04. 2012

  342. Agility S: Diskvalifikován

  343. Jumping S: 17/30, 55.22 s, 22.22 tr. b., 2.75 m/s

  344. Zkouška SA1: 3/10, 54.1 s, 10.0 tr. b., 2.99 m/s

  345. Svojetice - 21. Dvojzkoušky, 17. 03. 2012

  346. 21. dvojzkousky, Svojetice, beh 1: Diskvalifikován

  347. 21. dvojzkousky, Svojetice, beh 2: Diskvalifikován

  348. Ústí nad Labem - DogFriends Cup FITMIN 2012 (4/4) - FINÁLE, 10. 03. 2012 - 11. 03. 2012

  349. Agility Ne: Diskvalifikován

  350. Agility So: Diskvalifikován

  351. Jumping Ne: Diskvalifikován

  352. Jumping So: Diskvalifikován

  353. Zk Ne: Diskvalifikován

  354. Zk So: Diskvalifikován