Cz En

009412

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Veronika Tobolková, ZKO Dolní Přím - Probluz

    Člen KA

Pes

  1. Jameson Perla z Polabí, Sheltie

Výsledky

  1. Dolní Přím - Probluz - VI.Pučálka cup - Probluzske dvojzkousky, 09. 06. 2018

  2. zkouška 1 SA3: 1/7, 50.25 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  3. zkouška 2 SA3: 3/7, 55.32 s, 5.32 tr. b., 3.69 m/s

  4. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  5. 1. Zkouška A3 SA3: 2/6, 47.02 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  6. 2. Zkouška A3 SA3: Diskvalifikován

  7. Hra - tuneliáda pro A2+A3 S: 1/15, 30.06 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  8. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  9. ZkA II. SA3: Diskvalifikován

  10. ZkA I. SA3: 2/13, 34.91 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  11. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  12. ACANA Finále S: 8/12, 45.33 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  13. Agility 1 S: 4/20, 40.08 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  14. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  15. Jumping 2 S: 9/20, 39.1 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  16. Zkouška 1 SA3: 4/14, 49.8 s, 0.8 tr. b., 3.8 m/s

  17. Zkouška 2 SA3: Diskvalifikován

  18. Mladá Boleslav - Mladá Boleslav - Apple Cup + mistrovství teriérů a bearded collií 2017, 02. 09. 2017

  19. Agility S: 6/35, 41.93 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  20. Jumping S: 3/35, 32.47 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  21. Zkouška - SA3: 2/10, 47.37 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  22. Dolni Prim u Hradce Kralove - Acana cup - Probluzske dvojzkousky, 10. 06. 2017

  23. Zkouska 1 SA3: 4/6, 37.59 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  24. Zkouska 2 SA3: 4/6, 35.28 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  25. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2017

  26. Agility open S: 2/30, 39.86 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  27. Jumping open S: Diskvalifikován

  28. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  29. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  30. 1.vítězná: 9/13, 52.84 s, 20.84 tr. b., 3.73 m/s

  31. 2.vítězná: Diskvalifikován

  32. Jumping: 15/25, 39.14 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  33. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  34. 1. zkouška A3 SA3: 2/4, 49.25 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  35. 2. zkouška A3 SA3: Diskvalifikován

  36. Hra - tuneliáda pro A2+A3 S: Diskvalifikován

  37. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  38. Agility 1: 22/78, 49.6 s, 7.6 tr. b., 4.03 m/s

  39. Agility 2: Diskvalifikován

  40. Jumping 1: 39/77, 40.27 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  41. Jumping 2: Diskvalifikován

  42. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  43. Agility Trial I: Diskvalifikován

  44. Jumping Trial I: Diskvalifikován

  45. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 03. 2017

  46. II.zkouška SA3: Diskvalifikován

  47. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  48. Horka nad Moravou - Faktor strachu pošesté aneb 2x 4 jede :-), 11. 02. 2017 - 12. 02. 2017

  49. V Agility: 1/8, 47.83 s, 0.83 tr. b., 3.78 m/s

  50. VI Agility: Diskvalifikován

  51. VII Agility: 1/8, 44.72 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  52. VIII Agility: 1/8, 45.74 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  53. Dolní Přím - Probluz - V. Pučálka cup - Probluzské A1-3 zkoušky, 29. 01. 2017

  54. zkouška 1 SA3: Diskvalifikován

  55. zkouška 2 SA3: Diskvalifikován

  56. Proruby u Hořiček - OPSION 052, 03. 12. 2016

  57. 13.prorubská: 2/4, 49.06 s, 5.06 tr. b., 3.87 m/s

  58. 14.prorubská: 1/4, 44.15 s, 0.15 tr. b., 3.94 m/s

  59. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, Cocker Cup, 20. 11. 2016

  60. Agility Final SH: 3/8, 45.56 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  61. Agility I SH: 2/18, 46.56 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  62. Jumping II SH: Diskvalifikován

  63. Jumping I SH: 4/18, 39.59 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  64. Blešno - Podzim 2016, 15. 10. 2016

  65. AGILITY: 9/25, 42.34 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  66. JUMPING: 12/27, 37.52 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  67. SA3: 4/7, 40.6 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  68. Zdobín - MR bíglů v agility, 08. 10. 2016

  69. Agility S: 2/10, 32.82 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  70. Jumping Large S: 2/10, 32.84 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  71. zkoušky SA3: Diskvalifikován

  72. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  73. Agility 1 S: Diskvalifikován

  74. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  75. Zkouška 1 SA3: 3/7, 48.37 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  76. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky Sirius 2016, 17. 07. 2016

  77. 1. zkouška SA3: 4/7, 52.56 s, 13.56 tr. b., 3.25 m/s

  78. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  79. Zdobín - Zdobínský Večerníček, 15. 07. 2016

  80. Agility S: 1/8, 47.51 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  81. Jumping S: Diskvalifikován

  82. Pňov - Předhradí - 3. Pňovské dvojzkoušky, 15. 05. 2016

  83. 1.zkouška SA3: Diskvalifikován

  84. 2.zkouška SA3: Diskvalifikován

  85. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 17. 04. 2016

  86. 1. zkouška A2 SA2: Diskvalifikován

  87. 2. zkouška A2 SA2: Diskvalifikován

  88. DUFLEX tuneliáda A2+A3 S: 1/13, 33.16 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  89. Žernov u České Skalice - Žernovské jumpy, 09. 04. 2016

  90. Jumping 1 S: 7/18, 36.06 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  91. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  92. Dolní Přím - IV. Pučálka cup - dvojzkoušky A1+A2, 13. 03. 2016

  93. zkouška_1 SA2: 5/9, 34.45 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  94. zkouška_2 SA2: 5/9, 41.45 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  95. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  96. 3.prorubská: Diskvalifikován

  97. 4.prorubská: Diskvalifikován

  98. Proruby u Hořiček - OPSION 042 / dvojzkoušky, 05. 12. 2015

  99. 1.prorubská: 2/14, 41.09 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  100. 2.prorubská: 1/14, 43.42 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  101. Dolní Přím - IV. Arion cup + 4.roč. MR beauceronů + MR bíglů, 28. 11. 2015

  102. Agility: 8/18, 50.35 s, 7.35 tr. b., 3.57 m/s

  103. Jumping: Diskvalifikován

  104. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  105. Agility 1 S: Diskvalifikován

  106. Finálový běh S: Diskvalifikován

  107. Jumping 1 S: 4/16, 32.06 s, 0.06 tr. b., 3.93 m/s

  108. Jumping 2 S: 3/12, 31.59 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  109. Tuneliáda S: 3/10, 27.32 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  110. Zkouška 1 SA2: 1/6, 48.72 s, 5.0 tr. b., 3.59 m/s

  111. Zkouška 2 SA2: 2/4, 47.23 s, 6.23 tr. b., 3.54 m/s

  112. Trutnov - I. Hilarem Cup, 02. 08. 2015

  113. II. zkouška SA2: 6/13, 52.34 s, 18.34 tr. b., 3.21 m/s

  114. I. zkouška SA2: 3/13, 44.85 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  115. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 040 / dvojzkoušky, 11. 07. 2015

  116. (1) zkouška: Diskvalifikován

  117. (2) zkouška: 3/15, 43.35 s, 5.0 tr. b., 3.74 m/s

  118. Blešno - Skok do prázdnin 2015, 28. 06. 2015

  119. AGILITY: Diskvalifikován

  120. JUMPING: Diskvalifikován

  121. SA2: 10/11, 51.83 s, 13.83 tr. b., 3.67 m/s

  122. Česká Skalice - OPSION 039 / Rozkoš, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  123. Sobotní zkouška: 2/13, 46.8 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  124. So-Jumping: Diskvalifikován

  125. Pňov - Předhradí - 1. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 30. 05. 2015

  126. 1.zkouška SA2: Diskvalifikován

  127. 2.zkouška SA2: 1/13, 37.67 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  128. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií - otevřený závod, 10. 05. 2015

  129. Agility S: Diskvalifikován

  130. Jumping S: 3/24, 36.3 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  131. Tuneliáda S: 7/17, 19.22 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  132. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  133. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 02. 05. 2015 - 03. 05. 2015

  134. Agility Open II Small: Diskvalifikován

  135. Agility Open I Small: 7/61, 45.35 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  136. Jumping IV, MR-sheltie S: 6/10, 38.24 s, 5.0 tr. b., 3.74 m/s

  137. Jumping Open III Small: Diskvalifikován

  138. Jumping Open II Small: Diskvalifikován

  139. Jumping Open I Small: Diskvalifikován

  140. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 19. 04. 2015

  141. 1. Zkouška A2 SA2: 3/12, 42.07 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  142. 2. Zkouška A2 SA2: Diskvalifikován

  143. Hra - tuneliáda A2 SA2: Diskvalifikován

  144. Ohrobec - BADAFA - jarní dvouzkoušky, 21. 03. 2015

  145. SA2 druhý běh SA2: 1/12, 37.43 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  146. SA2 první běh SA2: 1/12, 36.96 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  147. Dolní Přím - III.Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky A1+A2, 28. 02. 2015

  148. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  149. 2. zkouška SA2: 5/15, 42.93 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  150. Dolní Přím - Mikulášský Probluz cup A1-A3 + MR beauceronů, 07. 12. 2014

  151. Agility S: 3/19, 42.9 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  152. Jumping S: 4/20, 33.81 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  153. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 30. 11. 2014

  154. 1. zkouška SA2: 1/10, 35.73 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  155. 2. zkouška SA2: 1/10, 35.04 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  156. Havlovice - OPSION 037, 18. 10. 2014

  157. (1) Bannyho zkouška: Diskvalifikován

  158. (2) Cargova zkouška: Diskvalifikován

  159. Blešno - Zlatá překážka 2014, 11. 10. 2014

  160. AGILITY: Diskvalifikován

  161. JUMPING: Diskvalifikován

  162. SA2: 2/5, 38.76 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  163. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky II, 31. 08. 2014

  164. 1. zkouška SA2: 4/10, 40.55 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  165. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  166. Havlovice - OPSION 036 / 3 zkoušky, 24. 08. 2014

  167. (1) Bertíkova zkouška: Diskvalifikován

  168. (2) Noisy zkouška: Diskvalifikován

  169. (3) Audiho zkouška: 4/9, 50.16 s, 6.16 tr. b., 3.15 m/s

  170. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 035 / dvojzkoušky, 12. 07. 2014

  171. (1) Kubíkův běh: Diskvalifikován

  172. (2) Ferpíkův běh: 4/9, 50.07 s, 8.07 tr. b., 3.2 m/s

  173. Dolní Přím - II. Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky, 05. 07. 2014

  174. 1. zkouška: Diskvalifikován

  175. 2. zkouška : Diskvalifikován

  176. Sezemice - „HOP SEM - HOP TAM“ 11. ročník, Speciál BŠO v agility 7. ročník, 07. 06. 2014

  177. AGI S: 6/24, 43.54 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  178. JUMP S: 19/24, 44.69 s, 15.0 tr. b., 3.6 m/s

  179. Zkoušky SA2: Diskvalifikován

  180. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  181. Agility - So: 9/29, 42.2 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  182. Jumping - So: 8/29, 38.88 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  183. ZkA - So: 1/8, 33.37 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  184. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a pyrenejský ovčák, 03. 05. 2014 - 04. 05. 2014

  185. Agility 1: Diskvalifikován

  186. Agility 2: Diskvalifikován

  187. Jumping 1: 25/50, 47.23 s, 14.23 tr. b., 3.49 m/s

  188. Jumping 2: 12/50, 41.73 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  189. Jumping 3: 6/41, 36.55 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  190. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál A1+A2, 20. 04. 2014

  191. 1. Zkouška A2 SA2: Diskvalifikován

  192. 2. Zkouška A2 SA2: 5/9, 48.28 s, 15.0 tr. b., 3.4 m/s

  193. Hradec Králové - Jarní dvojzkoušky 2014, 08. 03. 2014

  194. SA2: 4/11, 52.28 s, 10.0 tr. b., 3.48 m/s

  195. SA2 I.: 4/11, 3.0 s, 5.0 tr. b., 57.33 m/s

  196. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 3, 04. 01. 2014

  197. JUMPING 1: 18/34, 38.23 s, 12.23 tr. b., 3.69 m/s

  198. JUMPING 2: 12/34, 39.61 s, 7.61 tr. b., 3.74 m/s

  199. SA1: 1/8, 33.77 s, 10.0 tr. b., 3.67 m/s

  200. Dolní Přím - Vánoční Probluz Arion cup + 2.roč. MR beauceronů, 14. 12. 2013

  201. Agility S: 10/16, 57.17 s, 12.17 tr. b., 3.29 m/s

  202. Jumping S: Diskvalifikován

  203. Blešno - Podzim 2013, 12. 10. 2013

  204. AGILITY: Diskvalifikován

  205. JUMPING: 3/27, 39.14 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  206. SA1: 3/6, 49.13 s, 5.0 tr. b., 3.52 m/s

  207. Ratenice - Babí léto + 4. Agility Collie Cup + 3. Vousatý pohár, 25. 08. 2013

  208. Babí léto - AGI S: Diskvalifikován

  209. Babí léto - JUMP S: 2/10, 34.66 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  210. Dolní Přím - Probluz Platinum cup, 29. 06. 2013

  211. Agility S: 2/32, 36.09 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  212. Jumping S: Diskvalifikován

  213. Zkouška SA1: 7/11, 28.32 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  214. Česká Skalice - XIV. Zlatá překážka 2013, 04. 05. 2013 - 05. 05. 2013

  215. Agility Hill´s: Diskvalifikován

  216. Jumping Hill´s: Diskvalifikován

  217. Zkouška SA1: 1/8, 34.97 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  218. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  219. Zdobín - Zvičinská jednička - speciál pro A1, 20. 04. 2013

  220. 1. Zk. Jumping: Diskvalifikován

  221. 2. Zk. Jumping: 6/13, 34.22 s, 9.22 tr. b., 3.57 m/s

  222. Zkouška Agility: 9/13, 38.52 s, 15.0 tr. b., 3.48 m/s

  223. Dolní Přím - Pučálka cup - 1. Halové dvojzkoušky, 23. 03. 2013

  224. Zkouška 1 SA1: Diskvalifikován

  225. Zkouška 2 SA1: Diskvalifikován

  226. Lomnice nad Popelkou - 1. podzimní dvojzkoušky, 21. 10. 2012

  227. Zkouška 1 SA1: 4/6, 36.0 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  228. Zkouška 2 SA1: 4/6, 38.84 s, 10.0 tr. b., 3.76 m/s

  229. Žamberk - O pohár Fitmin, 28. 07. 2012

  230. AGILITY: 14/27, 47.76 s, 14.76 tr. b., 3.14 m/s

  231. JUMPING SA1: Diskvalifikován

  232. SA1: Diskvalifikován

  233. Česká Třebová - Fitmin Cup - Podhorka, 01. 07. 2012

  234. Agility: 3/24, 44.98 s, 0.98 tr. b., 3.58 m/s

  235. Jumping: Diskvalifikován

  236. Zkouška: Diskvalifikován

  237. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR šeltií a OPEN AIR MR ČR BO a AUO, 13. 05. 2012

  238. Agility S: Diskvalifikován

  239. Jumping S: Diskvalifikován

  240. Dolní Přím - Probluz - Závody agility, 08. 05. 2012

  241. Agility S: Diskvalifikován

  242. Jumping S: Diskvalifikován

  243. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  244. Zdobín - Zvičinská jednička - speciál pro A1, 22. 04. 2012

  245. 1. Zk. Jumping: 4/14, 34.18 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  246. 2. Zk. Jumping: Diskvalifikován

  247. Zkouška Agility: 2/14, 37.96 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s