Cz En

010212

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jana Fuksová, KK Šlapanka Havlíčkův Brod

    Člen KA

Pes

  1. Caramba de la Katemy, Border kolie

Výsledky

  1. Kosmonosy - KosmoHRY, 11. 10. 2020

  2. Jumping II ML A3: Diskvalifikován

  3. Jumping I ML A3: Diskvalifikován

  4. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  5. 1.kvalifikace: 3/17, 31.96 s, 0.0 tr. b., 6.04 m/s

  6. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  7. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  8. Labské Chrčice - Herba Cup, 19. 09. 2020

  9. Jumping 1 MLarge: 3/8, 39.69 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  10. Jumping 2 MLarge: Diskvalifikován

  11. ZK1 Mlarge 3: Diskvalifikován

  12. Třešť - Šiškobraní, 29. 08. 2020

  13. Agility ML: 4/11, 41.6 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  14. Jumping ML: 8/11, 33.05 s, 15.0 tr. b., 5.75 m/s

  15. Zkouška MLA3: 3/6, 37.34 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  16. Ratenice - "Large speciál" 2. ročník, 15. 08. 2020

  17. Finále Agility: 14/24, 44.48 s, 20.48 tr. b., 4.34 m/s

  18. Jumping 1: 9/53, 35.71 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  19. Jumping 2: 9/53, 37.2 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  20. Jumping 3: Diskvalifikován

  21. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 2, 27. 06. 2020

  22. Jumping 1 - ML: 6/13, 32.14 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  23. Jumping 2 - ML: 2/13, 35.99 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  24. Jumping 3 - ML: Diskvalifikován

  25. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  26. I. agility ML: 15/38, 42.98 s, 10.0 tr. b., 5.03 m/s

  27. II. agility ML: 18/37, 46.08 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  28. II. jumping ML: Diskvalifikován

  29. I. jumping ML: Diskvalifikován

  30. Třešť - Fitmin K. A. T. cup, 06. 06. 2020 - 07. 06. 2020

  31. Agility ML sobota: 1/7, 36.58 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  32. Jumping ML sobota: 2/7, 35.3 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  33. Zkouška MLA3 sobota: 1/3, 39.28 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  34. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  35. ZkA. MLA3 I.: 1/7, 39.3 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  36. ZkA. MLA3 II.: Diskvalifikován

  37. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  38. Czech Imp Jump: 6/18, 22.5 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  39. Jumping 1: 2/19, 33.37 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  40. Jumping 2: 6/19, 31.55 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  41. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  42. Czech Imp Jump: 4/21, 20.05 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  43. Jumping 1: 2/21, 32.79 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  44. Jumping 2 : 3/21, 39.09 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  45. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  46. Czech Imp Jump MiniLarge: 4/17, 21.68 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  47. Jumping 1 - MiniLarge: 2/18, 31.64 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  48. Jumping 2 - MiniLarge: 4/18, 30.8 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  49. Beroun - 5. Mistrovství republiky seniorů v agility, 26. 10. 2019 - 27. 10. 2019

  50. Agility jednotlivci L: 20/30, 39.5 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  51. Jumping jednotlivci L: 5/29, 29.21 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  52. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena 2019, 05. 10. 2019

  53. Agility Open ML: Diskvalifikován

  54. Jumping Open ML: Diskvalifikován

  55. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  56. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  57. Agility Open: Diskvalifikován

  58. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  59. Jumping Open: Diskvalifikován

  60. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  61. Třešť - Šiškobraní, 17. 08. 2019

  62. Agility: 1/18, 32.71 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  63. Jumping: 8/18, 27.03 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  64. Zkouška A3: Diskvalifikován

  65. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  66. Agility Open L: Diskvalifikován

  67. Jumping Open L: 7/33, 34.21 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  68. ZkA. LA3: Diskvalifikován

  69. Ratenice - "Large speciál", 03. 08. 2019

  70. Finále Agility: 2/21, 39.22 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  71. Jumping 1: 9/63, 32.09 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  72. Jumping 2: 5/62, 34.68 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  73. Jumping 3: Diskvalifikován

  74. Ratenice - Šampionát Ratenic III., 13. 07. 2019 - 14. 07. 2019

  75. Agility Open ML: 4/15, 39.25 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  76. Jumping Open ML: 6/14, 32.77 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  77. Jumping Open ML I.: 3/14, 25.43 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  78. Jumping Open ML II.: 6/14, 39.07 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  79. ZkA. MLA3: Diskvalifikován

  80. ZkA. MLA3 I.: 2/5, 43.23 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  81. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  82. Ne. - Agility II. L: 5/105, 42.49 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  83. Ne. - Jumping II. L: Diskvalifikován

  84. So. - Agility I. L: 40/105, 42.4 s, 15.0 tr. b., 4.83 m/s

  85. So. - Jumping I. L: 38/107, 41.15 s, 20.0 tr. b., 4.93 m/s

  86. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  87. A3L nedělě: 5/8, 40.53 s, 15.0 tr. b., 5.06 m/s

  88. A3L sobota: 1/10, 44.09 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  89. Agility neděle: Diskvalifikován

  90. Agility sobota: 12/22, 38.01 s, 25.0 tr. b., 4.31 m/s

  91. Jumping nedělě: Diskvalifikován

  92. Jumping sobota: Diskvalifikován

  93. Třebíč - Calibra speciál, Moravský pohár kníračů, 08. 05. 2019

  94. Jumping LA3 - I: Diskvalifikován

  95. Jumping LA3 - II: Diskvalifikován

  96. Jumping speciál LA3: 1/3, 33.95 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  97. Třešť - Ztřeštěnec, 04. 05. 2019

  98. Jumping 1: 3/19, 28.36 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  99. JUMPING 2: 2/19, 36.92 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  100. JUMPING 3 : 7/18, 37.46 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  101. Třebíč - Velikonoční beránek Třebíč, 22. 04. 2019

  102. AGILITY: Diskvalifikován

  103. JUMPING: 13/48, 34.34 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  104. LA3: Diskvalifikován

  105. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  106. Czech Imp Jump: 8/39, 21.38 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  107. Jumping 1: 6/39, 34.3 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  108. Jumping 2: Diskvalifikován

  109. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  110. Jumping L 1: Diskvalifikován

  111. Jumping L 2: 7/41, 27.84 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  112. Jumping L 3: 15/41, 32.48 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  113. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  114. Czech Imp Jump: 15/52, 21.62 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  115. Jumping 1: 25/52, 33.15 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  116. Jumping 2: 10/52, 28.21 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  117. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  118. III. jumping L: Diskvalifikován

  119. II.jumping L: 6/42, 34.53 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  120. I. jumping L: 3/43, 34.38 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  121. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  122. Czech Imp Jump : Diskvalifikován

  123. Jumping 1: 11/35, 27.67 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  124. Jumping 2: 5/35, 27.1 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  125. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  126. Czech Imp Jump: 4/46, 19.73 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  127. Jumping 1: 4/48, 37.42 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  128. Jumping 2: 21/48, 37.1 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  129. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  130. AGILITY: Diskvalifikován

  131. JUMPING: 11/38, 36.06 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  132. LA3: 10/21, 44.36 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  133. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 28. 09. 2018

  134. Agility OPEN L: 16/59, 41.94 s, 20.0 tr. b., 4.67 m/s

  135. Jumping OPEN L: Diskvalifikován

  136. Zk.A LA3: Diskvalifikován

  137. Třešť - Šiškobraní, 18. 08. 2018

  138. AGILITY: Diskvalifikován

  139. JUMPING: 10/21, 28.36 s, 15.0 tr. b., 4.69 m/s

  140. LA3: 7/10, 41.03 s, 20.0 tr. b., 4.44 m/s

  141. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  142. Jumping II L: 16/44, 31.29 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  143. Jumping I L: 3/43, 33.05 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  144. Tuneliáda L: 10/39, 27.27 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  145. ZkA. I. LA3: 8/17, 34.35 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  146. Sedlec u Mikulova - Czech jumping Specific cup, 01. 07. 2018

  147. 1. Jumping L: 2/24, 28.82 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  148. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  149. 3. Jumping L: 4/23, 30.21 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  150. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  151. Agility I: 9/75, 41.17 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  152. Agility II: 25/74, 40.72 s, 10.0 tr. b., 5.03 m/s

  153. Jumping I: 10/76, 33.28 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  154. Jumping II: 35/73, 32.07 s, 10.07 tr. b., 4.61 m/s

  155. Třešť - Ztřeštěnec - speciální troj-jumping, 16. 06. 2018

  156. JUMPING: 5/22, 27.58 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  157. Jumping II: Diskvalifikován

  158. Ztřeštěnec: Diskvalifikován

  159. Třešť - Fitmin K.A.T.cup, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  160. AGILITY: 7/19, 32.11 s, 10.0 tr. b., 5.57 m/s

  161. AGILITY: Diskvalifikován

  162. JUMPING: 5/19, 28.1 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  163. JUMPING: 10/18, 29.52 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  164. LA3: 7/10, 39.26 s, 15.0 tr. b., 4.38 m/s

  165. LA3: Diskvalifikován

  166. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  167. Agility A2A3: 51/95, 52.67 s, 16.67 tr. b., 3.89 m/s

  168. Agility Squads as individual: 37/157, 37.25 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  169. Jumping A2A3: 59/113, 41.78 s, 16.78 tr. b., 4.36 m/s

  170. Jumping Squads as Individual: 73/162, 33.25 s, 10.0 tr. b., 5.29 m/s

  171. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  172. Special Agility: 30/159, 36.44 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  173. Special Jumping: Diskvalifikován

  174. Tachyon Trophy A2A3: Diskvalifikován

  175. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  176. Agility II Large: Diskvalifikován

  177. Agility I Large: 10/19, 44.69 s, 15.0 tr. b., 4.14 m/s

  178. Jumping III Large: 6/18, 35.71 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  179. Jumping II Large: 2/19, 34.93 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  180. Jumping I Large: 6/19, 38.78 s, 15.0 tr. b., 4.49 m/s

  181. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  182. Jumpy I.běh L: 11/21, 35.06 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  183. Jumpy II.běh L: 7/21, 30.44 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  184. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  185. Agility L Ne: Diskvalifikován

  186. Agility L So: 18/99, 38.59 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  187. Jumping L Ne: Diskvalifikován

  188. Jumping L So: Diskvalifikován

  189. Liberec - Ještědské jumpingy, 30. 03. 2018

  190. III. jumping L: Diskvalifikován

  191. II. jumping L: 6/34, 32.86 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  192. I. jumping L: 9/34, 36.52 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  193. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  194. Czech Imp Jump Large: 2/36, 19.5 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  195. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  196. Jumping 2 Large: 13/36, 33.5 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  197. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  198. Czech Imp Jump Large: 8/47, 19.23 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  199. Jumping 1 Large: 4/47, 31.98 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  200. Jumping 2 Large: 4/47, 30.72 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  201. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  202. JUMPING 1 L: Diskvalifikován

  203. JUMPING 2 L: 13/43, 35.88 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  204. JUMPING 3 L: 17/42, 35.87 s, 9.87 tr. b., 3.4 m/s

  205. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  206. Czech Imp Jump Large: 10/47, 21.1 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  207. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  208. Jumping 2 Large: 17/47, 3.5 s, 5.0 tr. b., 49.71 m/s

  209. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  210. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  211. Jumping LA neděle: 15/58, 34.63 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  212. Jumping LA sobota: 46/61, 32.24 s, 15.0 tr. b., 4.59 m/s

  213. Zkoušky LA3 neděle: 8/37, 42.32 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  214. Zkoušky LA3 sobota: 12/40, 42.68 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  215. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  216. Czech Imp Jump Large: 16/51, 28.79 s, 8.79 tr. b., 3.68 m/s

  217. Jumping 1 Large: 11/51, 32.07 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  218. Jumping 2 Large: 6/51, 30.92 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  219. Písnice - Kaniko Jump, 24. 09. 2017

  220. Jumping II. L: 9/21, 32.87 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  221. Jumping I. L: 2/21, 33.16 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  222. Jihlava - Ježkovy voči, 16. 09. 2017

  223. AGILITY: 2/22, 43.84 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  224. JUMPING: Diskvalifikován

  225. LA3: 1/4, 39.46 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  226. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  227. Agility družstev: 64/88, 40.21 s, 20.0 tr. b., 4.92 m/s

  228. Agility jednotlivců: 30/87, 39.12 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  229. Jumping družstev: Diskvalifikován

  230. Jumping jednotlivců: Diskvalifikován

  231. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  232. Agility open L: Diskvalifikován

  233. Jump III. L: Diskvalifikován

  234. Jump II. L: 24/52, 32.13 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  235. Jump I. L: Diskvalifikován

  236. Tunel I. L: 13/34, 29.65 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  237. ZkA. Ne LA3: Diskvalifikován

  238. ZkA. So LA3: Diskvalifikován

  239. Sedlec u Mikulova - Specific summer JUMPING CUP 2017, 02. 07. 2017

  240. 1. Jumping LA: 4/37, 33.49 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  241. "2. Jump L ""Skokan""": Diskvalifikován

  242. 3. Jumping LA: Diskvalifikován

  243. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  244. Agility 1: 15/77, 40.11 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  245. Agility 2: 16/77, 40.97 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  246. Jumping 1: Diskvalifikován

  247. Jumping 2: 17/77, 33.45 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  248. Třešť - Fitmin K.A.T.cup, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  249. AGILITY: 1/22, 37.15 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  250. AGILITY: Diskvalifikován

  251. JUMPING: 10/20, 33.91 s, 20.0 tr. b., 5.46 m/s

  252. JUMPING: Diskvalifikován

  253. LA3: 1/8, 44.72 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  254. LA3: Diskvalifikován

  255. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  256. 1Q Jumping: 36/157, 30.29 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  257. 2Q Agility: 23/157, 44.48 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  258. Jednotlivci A2/A3 - Agility: 38/108, 40.78 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  259. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: 46/117, 44.43 s, 9.43 tr. b., 3.78 m/s

  260. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  261. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: 8/121, 34.64 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  262. Brno - Letní robinsonáda, 27. 05. 2017

  263. Agility L Fin: 12/15, 38.02 s, 9.02 tr. b., 3.52 m/s

  264. Agility l. L: 12/28, 47.5 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  265. Jumping II. L: 5/31, 39.32 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  266. Jumping I. L: 13/31, 37.9 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  267. Třešt - Ztřeštěnky, 06. 05. 2017

  268. LA I: Diskvalifikován

  269. LA II: 6/11, 40.38 s, 15.0 tr. b., 4.51 m/s

  270. LA III: Diskvalifikován

  271. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  272. Agility Lar Ne: Diskvalifikován

  273. Agility Lar So: 32/87, 42.2 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  274. Jumping Lar Ne: 10/85, 28.67 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  275. Jumping Lar So: 9/87, 31.7 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  276. Hradištko u Sadské - Jumpingy u dědy Mráze, 25. 02. 2017

  277. 1. běh L: 5/33, 29.8 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  278. 2. běh L: Diskvalifikován

  279. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 4 - 4.ročník, 04. 02. 2017

  280. Czech Imp Jump Large: 17/43, 18.51 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  281. Jumping 1 Large: 23/43, 33.3 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  282. Jumping 2 Large: 11/43, 31.15 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  283. Kladno - Jahodová NONSTOP party, 21. 01. 2017 - 22. 01. 2017

  284. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  285. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  286. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  287. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  288. Zkoušky LA3 sobota: 11/31, 42.49 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  289. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 3 - 4.ročník, 07. 01. 2017

  290. Czech Imp Jump Large: 4/49, 21.52 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  291. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  292. Jumping 2 Large: 7/49, 27.5 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  293. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 2 - 4.ročník, 03. 12. 2016

  294. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  295. Jumping 1 Large: 7/59, 30.29 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  296. Jumping 2 Large: 9/59, 30.91 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  297. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  298. Agility LA sobota: 12/63, 32.38 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  299. Jumping LA neděle: 5/63, 30.13 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  300. Jumping LA sobota: 23/63, 29.32 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  301. Velké finále LA neděle: 13/31, 39.62 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  302. Zkoušky LA3 neděle: 13/28, 44.32 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  303. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  304. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 1 - 4.ročník, 05. 11. 2016

  305. Czech Imp Jump Large: 20/69, 23.72 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  306. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  307. Jumping 2 Large: 30/69, 33.96 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  308. Brno - Cacovice - O Mistra Ostrova 2016, 28. 09. 2016

  309. Agility L: 15/24, 45.61 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  310. Jumping L: 4/24, 29.51 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  311. Jihlava - Ježkovy voči, 24. 09. 2016

  312. AGILITY: 1/23, 32.56 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  313. JUMPING: 1/22, 29.55 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  314. LA3: 4/7, 42.9 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  315. Třešť - Poslední prázdninový skok, 27. 08. 2016

  316. Agility : Diskvalifikován

  317. Jumping : Diskvalifikován

  318. Zkouška LA3: 2/8, 41.38 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  319. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky Sirius 2016, 17. 07. 2016

  320. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  321. 2. zkouška LA3: 5/11, 39.33 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  322. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  323. QA5 Agility: Diskvalifikován

  324. QA6 Agility: 22/186, 40.44 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  325. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  326. QJ6 Jumping: 52/182, 34.17 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  327. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  328. 1Q Jumping: 59/131, 32.76 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  329. 2Q Agility: 17/139, 38.69 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  330. Družstva - Agility: Diskvalifikován

  331. Družstva - Jumping: Diskvalifikován

  332. Jednotlivci A2/A3 - Agility: 15/100, 39.81 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  333. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  334. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  335. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: 8/103, 31.85 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  336. Brno - Letní Robinsonáda 2016, 28. 05. 2016

  337. Agility L: 18/36, 52.99 s, 20.0 tr. b., 3.74 m/s

  338. Jumping I. L: 15/36, 36.29 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  339. Jumping ll. L: 8/27, 32.77 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  340. L Final: Diskvalifikován

  341. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  342. QA3 Agility: 46/176, 43.37 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  343. QA4 Agility: Diskvalifikován

  344. QJ3 Jumping: 46/176, 32.15 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  345. QJ4 Jumping: 70/174, 33.0 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  346. Třešť - zTřeštěnky - trojzkoušky, 14. 05. 2016

  347. LA3 I.: 3/10, 40.02 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  348. LA3 II.: 1/10, 34.74 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  349. LA3 III.: 1/10, 36.86 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  350. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 30. 04. 2016 - 01. 05. 2016

  351. Agility II Large: 1/24, 35.16 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  352. Agility I Large: 1/25, 34.19 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  353. Jumping III Large: 2/25, 29.11 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  354. Jumping II Large: 1/25, 33.86 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  355. Jumping I Large: 12/26, 29.29 s, 15.0 tr. b., 5.29 m/s

  356. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  357. QA1 Agility: 45/213, 46.88 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  358. QA2 Agility: Diskvalifikován

  359. QJ1 Jumping: 20/213, 36.22 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  360. QJ2 Jumping: 55/197, 38.09 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  361. Třebíč - Velikonoční beránek, 28. 03. 2016

  362. AGILITY: 1/49, 31.26 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  363. JUMPING: 1/49, 25.38 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  364. Zkoušky LA3: Diskvalifikován

  365. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"4 - 3.ročník, 06. 02. 2016

  366. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  367. Jumping 1 Large: 13/54, 31.62 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  368. Jumping 2 Large: 1/54, 32.71 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  369. Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 23. 01. 2016 - 24. 01. 2016

  370. Agility LA sobota: 11/67, 33.66 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  371. Jumping LA neděle: 48/65, 33.64 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  372. Jumping LA sobota: 16/66, 27.49 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  373. Velké finále LA neděle: Diskvalifikován

  374. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  375. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  376. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"3 - 3.ročník, 02. 01. 2016

  377. Czech Imp Jump Large: 1/63, 17.47 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  378. Jumping 1 Large: 2/63, 29.77 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  379. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  380. Ptýrov u Mnichova Hradiště - I. Highway to Hell, 11. 12. 2015 - 12. 12. 2015

  381. Jump III L: Diskvalifikován

  382. Jump II L: Diskvalifikován

  383. Jump I L: 12/35, 32.2 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  384. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"2 - 3.ročník, 05. 12. 2015

  385. Czech Imp Jump Large: 1/49, 19.22 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  386. Jumping 1 Large: 1/49, 25.98 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  387. Jumping 2 Large: 20/49, 30.86 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  388. Kladno - Jahodová Bowle, 28. 11. 2015 - 29. 11. 2015

  389. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  390. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  391. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  392. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  393. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  394. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"1 - 3.ročník, 07. 11. 2015

  395. Czech Imp Jump Large: 26/49, 22.95 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  396. Jumping 1 Large: 4/49, 28.34 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  397. Jumping 2 Large: 11/49, 27.4 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  398. Kácov - „Kácovský tuplák“ 2, 12. 09. 2015

  399. JUMPING: 9/49, 36.98 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  400. LA3: Diskvalifikován

  401. ŠTAFETA DVOJIC LARGE: 1/48, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  402. Zbraslav u Brna - Pelíškobraní - V. šampionát Australských kelpií a Welsh corgi, 29. 08. 2015 - 30. 08. 2015

  403. Agility Open L: Diskvalifikován

  404. Jump Open L: Diskvalifikován

  405. Zkouška I LA3: 8/14, 38.36 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  406. Brno - Letní Robinsonáda, 18. 07. 2015

  407. Agility L: 15/43, 44.9 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  408. Jumping II. L: 21/37, 34.33 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  409. Jumping I. L: 24/41, 35.64 s, 15.0 tr. b., 4.07 m/s

  410. Frenštát pod Radhoštěm - Mezinárodní Mistrovství ČR Border kolií 2015, 29. 05. 2015 - 31. 05. 2015

  411. Agility družstva: 33/133, 34.33 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  412. Jumping družstva: Diskvalifikován

  413. Mistrovství A2/A3 - Agility: Diskvalifikován

  414. Mistrovství A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  415. Power & Speed A2/A3: Diskvalifikován

  416. Speciální závod - Agility: 56/140, 43.78 s, 15.78 tr. b., 3.38 m/s

  417. Speciální závod - Jumping: 19/127, 34.87 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  418. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  419. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  420. Agility II Open: 43/162, 46.88 s, 20.0 tr. b., 4.24 m/s

  421. Agility I Open: Diskvalifikován

  422. Jumping II Open: 31/162, 36.54 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  423. Jumping I Open: 89/165, 29.43 s, 15.0 tr. b., 5.2 m/s

  424. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 02. 05. 2015 - 03. 05. 2015

  425. Agility Open II Large: Diskvalifikován

  426. Agility Open I Large: 5/35, 36.43 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  427. Jumping Open III Large: Diskvalifikován

  428. Jumping Open II Large: Diskvalifikován

  429. Jumping Open I Large: Diskvalifikován

  430. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 6 - 2.ročník, 04. 04. 2015

  431. LARGE - Czech Imp Jump: 2/32, 19.09 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  432. LARGE - JUMPING 1: 11/32, 34.26 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  433. LARGE - JUMPING 2: 3/32, 30.86 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  434. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 5 - 2.ročník, 07. 03. 2015

  435. LARGE - Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  436. LARGE - JUMPING 1: 1/33, 31.09 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  437. LARGE - JUMPING 2: 10/33, 33.28 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  438. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 24. 01. 2015 - 25. 01. 2015

  439. Agility LA sobota: 7/76, 32.2 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  440. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  441. Jumping LA sobota: 1/77, 30.57 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  442. Velké finále LA neděle: 15/36, 41.98 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  443. Zkoušky LA3 sobota: 9/32, 37.14 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  444. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 3 - 2.ročník, 03. 01. 2015

  445. LARGE - Czech Imp Jump: 15/57, 23.67 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  446. LARGE - JUMPING 1: 17/57, 35.49 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  447. LARGE - JUMPING 2: 31/57, 34.48 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  448. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 2 - 2.ročník, 06. 12. 2014

  449. LARGE - Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  450. LARGE - JUMPING 1: Diskvalifikován

  451. LARGE - JUMPING 2: 1/43, 31.97 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  452. Kladno - Jahodová BOWLE, 29. 11. 2014 - 30. 11. 2014

  453. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  454. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  455. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  456. Zkoušky LA3 neděle: 5/21, 44.44 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  457. Zkoušky LA3 sobota: 3/25, 36.51 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  458. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 1 - 2.ročník, 01. 11. 2014

  459. LARGE - JUMPING 1: Diskvalifikován

  460. LARGE - JUMPING 2: Diskvalifikován

  461. LARGE - JUMPING 3: 9/47, 30.7 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  462. Březník (u Náměště nad Oslavou) - Lamberk - dvojzkoušky, 30. 08. 2014

  463. 1. LA3: 3/6, 52.54 s, 13.54 tr. b., 3.75 m/s

  464. 2. LA3: 3/6, 41.18 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  465. Dobříš - ROYAL CANIN CUP 2014, 21. 06. 2014 - 22. 06. 2014

  466. I. Agility: Diskvalifikován

  467. II. Agility: Diskvalifikován

  468. III. Agility: 26/94, 51.62 s, 11.62 tr. b., 3.6 m/s

  469. II. Jumping: Diskvalifikován

  470. I. Jumping: Diskvalifikován

  471. Třebíč - Calibra special + Moravský pohár kníračů III., 14. 06. 2014

  472. AGILITY: 1/20, 31.31 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  473. JUMPING: 1/20, 28.65 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  474. LA3: Diskvalifikován

  475. Praha Kyje - Cesta na sever..., 07. 06. 2014 - 08. 06. 2014

  476. Zkouška A3 III. LA3: Diskvalifikován

  477. Zkouška A3 II. LA3: Diskvalifikován

  478. Zkouška A3 I. LA3: Diskvalifikován

  479. Řitka - ZKOUŠKY - únor, 07. 02. 2014

  480. 1.zkouška LA3: 3/9, 34.55 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  481. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 4, 01. 02. 2014

  482. FINÁLE LARGE: Diskvalifikován

  483. JUMPING 1: 1/39, 31.54 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  484. JUMPING 2: Diskvalifikován

  485. LA3: Diskvalifikován

  486. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 25. 01. 2014 - 26. 01. 2014

  487. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  488. Finále LA neděle: Diskvalifikován

  489. Jumping LA neděle: 23/79, 32.48 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  490. Jumping LA sobota: 2/79, 32.71 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  491. Zkoušky LA2 neděle: 1/34, 35.79 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  492. Zkoušky LA2 sobota: Diskvalifikován

  493. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 3, 04. 01. 2014

  494. JUMPING 1: Diskvalifikován

  495. JUMPING 2: Diskvalifikován

  496. LA2: 2/22, 39.04 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  497. Kladno - Jahodová bowle + MR SUPER G, 23. 11. 2013 - 24. 11. 2013

  498. AGILITY-L: 3/59, 37.41 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  499. Agility LA neděle: Diskvalifikován

  500. Finále LA neděle: Diskvalifikován

  501. JUMPING-L: Diskvalifikován

  502. Jumping LA neděle: 2/59, 30.11 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  503. LA2: 1/24, 36.53 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  504. Třebíč - Podzimky-dvojzkoušky, 21. 09. 2013

  505. LA2-I: Diskvalifikován

  506. LA2-II: Diskvalifikován

  507. Zátaví u Písku - NAGIT CUP, 14. 09. 2013 - 15. 09. 2013

  508. Open-Agility L: Diskvalifikován

  509. Open-Jumping L: Diskvalifikován

  510. Zkouška Agility LA2: 4/9, 40.13 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  511. Dvůr Králové n. L. - Otevřené mistrovství východních Čech, 07. 09. 2013 - 08. 09. 2013

  512. Agility - sobota: 11/27, 44.71 s, 17.71 tr. b., 3.78 m/s

  513. Finale Large: Diskvalifikován

  514. Jumping - neděle: 6/24, 30.19 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  515. Jumping - sobota: Diskvalifikován

  516. Zkouška - neděle: 1/8, 36.48 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  517. Zkouška - sobota: Diskvalifikován

  518. Horní Počernice - Trojzkoušky „Sbohem prázdniny“, 31. 08. 2013

  519. 1. zkouška LA2: 4/19, 29.04 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  520. 2. zkouška LA2: 7/19, 34.35 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  521. 3. zkouška LA2: 1/19, 32.72 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  522. Třešť - Šiškobraní, 24. 08. 2013

  523. AGILITY: Diskvalifikován

  524. JUMPING: Diskvalifikován

  525. LA2: Diskvalifikován

  526. Větřkovice - zkoušky + zkouškový jumping, 10. 08. 2013

  527. Jumping LA2: 4/13, 32.68 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  528. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  529. Přerov - Letní Trojboj, 03. 08. 2013

  530. 1. agility: 3/23, 40.14 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  531. 2. agility: Diskvalifikován

  532. 3. agility: Diskvalifikován

  533. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2013, 20. 07. 2013 - 21. 07. 2013

  534. NE - Holdye Memorial Agility L: 1/29, 34.38 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  535. NE - Jumping L: 9/29, 34.17 s, 20.0 tr. b., 4.48 m/s

  536. NE - Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  537. SO - Acana Agility L: Diskvalifikován

  538. SO - Acana Jumping L: 1/32, 29.28 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  539. SO - Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  540. Praha - Horní Počernice - Dvouzkoušky agility pro kategorie A1, A2, A3, 29. 06. 2013

  541. 1.běh LA2: 4/17, 37.21 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  542. 2.běh LA2: Diskvalifikován

  543. Strážnice - MR Klubu Border Collií 2013, 07. 06. 2013 - 09. 06. 2013

  544. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Agility 2.kolo: 54/113, 39.22 s, 20.0 tr. b., 5.0 m/s

  545. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Jumping 1.kolo: 12/121, 35.66 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  546. Power a Speed - Hra A2/A3: 3/100, 21.28 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  547. Speciální závod - 1.kolo - Jumping: Diskvalifikován

  548. Speciální závod - 2.kolo - Agility: Diskvalifikován

  549. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  550. Brno - Jarní Brno 2013 + 2. QZ 2013, 25. 05. 2013 - 26. 05. 2013

  551. Agility: 14/85, 33.07 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  552. Agility: Diskvalifikován

  553. Jumping: Diskvalifikován

  554. Jumping : Diskvalifikován

  555. LA2: Diskvalifikován

  556. Jihlava - O ježčí bodlinu + III. Šampionát australských kelpií a welsch corgi, 18. 05. 2013

  557. Jump Open L: 12/49, 29.59 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  558. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  559. Šlapanice - dvojzkoušky agility, 05. 05. 2013

  560. zkouška LA 2: 1/14, 35.67 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  561. zkouška LA 2: 4/14, 46.61 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s

  562. Praha - MR plemen v agility, 27. 04. 2013 - 28. 04. 2013

  563. Agility I: Diskvalifikován

  564. Agility II: Diskvalifikován

  565. Jumping I: Diskvalifikován

  566. Jumping II: 6/40, 31.18 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  567. Jumping III: 19/27, 33.69 s, 15.0 tr. b., 4.63 m/s

  568. Hluboká nad Vltavou - Hlubocké závody - 3. Mistrovství České republiky Australských kelpií s mezinárodní účastí a 3. Mistrovství České republiky plemene Welsh-corgi, 20. 04. 2013 - 21. 04. 2013

  569. Nedele agility L: 6/38, 32.44 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  570. Nedele jumping L: Diskvalifikován

  571. Ne zkoušky LA2: 4/17, 32.25 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  572. Sobota agility L: Diskvalifikován

  573. Sobota jumping L: Diskvalifikován

  574. Brno - 2x zkoušky agility II - 2013, 14. 04. 2013

  575. LA2 II LA2: Diskvalifikován

  576. LA2 I LA2: Diskvalifikován

  577. Brno - 2x zkoušky agility I - 2013, 13. 04. 2013

  578. LA2 II LA2: Diskvalifikován

  579. LA2 I LA2: 4/15, 30.9 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  580. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 26. 01. 2013 - 27. 01. 2013

  581. AGILITY-L: 17/74, 36.47 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  582. Finále LA neděle: Diskvalifikován

  583. JUMPING-L: Diskvalifikován

  584. JUMPING-L: Diskvalifikován

  585. LA2: 2/32, 28.41 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  586. LA2: Diskvalifikován

  587. Louny - O sněhovou vločku, 13. 01. 2013

  588. Agility L: Diskvalifikován

  589. Jumping L: Diskvalifikován

  590. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  591. Kladno - Jahodová bowle, 01. 12. 2012 - 02. 12. 2012

  592. AGILITY-L: Diskvalifikován

  593. JUMPING-L: Diskvalifikován

  594. JUMPING-L: Diskvalifikován

  595. LA2: 8/25, 33.22 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  596. LA2: Diskvalifikován

  597. Brno - Podzimní Brno 2012, 20. 10. 2012 - 21. 10. 2012

  598. Agility sobota L: 5/48, 39.17 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  599. Jumping sobota L: 11/48, 34.93 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  600. LA1s LA1: 1/16, 31.48 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  601. Kutná Hora - Emilův dvojskok - 2x zkoušky, 14. 10. 2012

  602. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  603. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  604. Brno - Podzimní Robinsonáda 2012, 15. 09. 2012

  605. Agility Large: Diskvalifikován

  606. Jumping Large: Diskvalifikován

  607. Zkouška LA1: 3/15, 29.05 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  608. Dvůr Králové nad Labem - Otevřené mistrovství východních Čech, 08. 09. 2012 - 09. 09. 2012

  609. Agility - sobota: 1/44, 31.34 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  610. Finále Large: Diskvalifikován

  611. Jumping - neděle: Diskvalifikován

  612. Jumping - sobota: 3/45, 37.09 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  613. Zkouška - neděle: 1/15, 30.86 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  614. Zkouška - sobota: Diskvalifikován

  615. Větřkovice - Táborové závody II, 18. 08. 2012

  616. Jumping LA1: 1/12, 30.91 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  617. Zkouška LA1: 2/12, 36.25 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  618. Větřkovice - Táborové závody, 11. 08. 2012

  619. Jumping LA1: Diskvalifikován

  620. Zkouška LA1: 1/14, 32.16 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  621. Prostějov - Na začátek léta, 23. 06. 2012 - 24. 06. 2012

  622. Agility Open - neděle L: 23/67, 43.01 s, 5.01 tr. b., 4.0 m/s

  623. Agility Open - sobota L: Diskvalifikován

  624. Jumping Open - neděle L: Diskvalifikován

  625. Jumping Open - sobota L: Diskvalifikován

  626. Zkoušky neděle LA1: 1/9, 31.49 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  627. Zkoušky sobota LA1: 3/9, 35.13 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  628. Praha Kyje - 2. otevřený kvalifikační závod, 26. 05. 2012 - 27. 05. 2012

  629. Agility 1 L: Diskvalifikován

  630. Agility 2 L: 34/80, 44.91 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  631. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  632. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  633. Jumping 3 L: Diskvalifikován

  634. Litoměřice - Porta Bohemica Cup III. a II. Šampionát Australských kelpií + MR AKE 2012, 12. 05. 2012 - 13. 05. 2012

  635. Agility: Diskvalifikován

  636. Jumping: Diskvalifikován

  637. Jumping: Diskvalifikován

  638. Zkouška neděle: Diskvalifikován

  639. Zkouška sobota: 1/12, 26.42 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  640. Skochovice - MR plemen - belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl a papilon. CACAg, 28. 04. 2012 - 29. 04. 2012

  641. AGILITY I: Diskvalifikován

  642. AGILITY II: Diskvalifikován

  643. JUMPING I: Diskvalifikován

  644. JUMPING II: 45/124, 38.32 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  645. JUMPING III: Diskvalifikován

  646. Třebíč - Velikonoční beránek, 09. 04. 2012

  647. AGILITY: 15/43, 33.59 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  648. JUMPING: Diskvalifikován

  649. LA1: Diskvalifikován