Cz En

015012

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Klára Jůdová, KK Šlapanka Havlíčkův Brod

    Člen KA

Pes

  1. Buddy Gold Premio, Border kolie

Výsledky

  1. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  2. A3L nedělě: Diskvalifikován

  3. A3L sobota: Diskvalifikován

  4. Agility neděle: 9/19, 45.31 s, 25.0 tr. b., 4.52 m/s

  5. Agility sobota: 4/22, 34.42 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  6. Jumping nedělě: 7/20, 37.25 s, 30.0 tr. b., 4.46 m/s

  7. Jumping sobota: 9/21, 35.91 s, 20.0 tr. b., 4.43 m/s

  8. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  9. Zkouška 1 LA3: 4/11, 47.58 s, 16.58 tr. b., 3.76 m/s

  10. Zkouška 2 LA3: 7/11, 39.68 s, 20.0 tr. b., 4.41 m/s

  11. Třebíč - Calibra speciál, Moravský pohár kníračů, 08. 05. 2019

  12. Jumping LA3 - I: 3/4, 40.07 s, 15.0 tr. b., 5.39 m/s

  13. Jumping LA3 - II: 2/4, 39.76 s, 10.0 tr. b., 5.13 m/s

  14. Jumping speciál LA3: Diskvalifikován

  15. Třešť - Ztřeštěnec, 04. 05. 2019

  16. Jumping 1: 9/19, 34.38 s, 15.0 tr. b., 4.42 m/s

  17. JUMPING 2: 4/19, 38.45 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  18. JUMPING 3 : 6/18, 34.42 s, 10.0 tr. b., 5.43 m/s

  19. Třebíč - Velikonoční beránek Třebíč, 22. 04. 2019

  20. AGILITY: 23/49, 45.23 s, 15.0 tr. b., 4.64 m/s

  21. JUMPING: Diskvalifikován

  22. LA3: 7/15, 40.45 s, 15.0 tr. b., 5.19 m/s

  23. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  24. Agility I: 47/167, 48.01 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  25. Agility II: 94/165, 41.26 s, 15.0 tr. b., 4.75 m/s

  26. Jumping I: Diskvalifikován

  27. Jumping II: 72/161, 35.91 s, 10.0 tr. b., 5.37 m/s

  28. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  29. ZkA. II. LA3: 5/12, 44.9 s, 10.0 tr. b., 3.67 m/s

  30. ZkA. I. LA3: 5/13, 40.83 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  31. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  32. Czech Imp Jump: 22/39, 22.57 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  33. Jumping 1: Diskvalifikován

  34. Jumping 2: Diskvalifikován

  35. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  36. Czech Imp Jump: 24/52, 24.66 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  37. Jumping 1: 30/52, 39.5 s, 15.0 tr. b., 4.18 m/s

  38. Jumping 2: Diskvalifikován

  39. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  40. Czech Imp Jump: 21/46, 23.56 s, 5.56 tr. b., 4.33 m/s

  41. Jumping 1: Diskvalifikován

  42. Jumping 2: 5/48, 34.69 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  43. Třebíč - Trojzkoušky, 06. 10. 2018

  44. LA3 - druhá: Diskvalifikován

  45. LA3 - první: 4/9, 45.45 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  46. LA3 - třetí: 2/9, 37.31 s, 5.31 tr. b., 4.56 m/s

  47. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  48. Agility: 38/86, 45.87 s, 20.0 tr. b., 4.8 m/s

  49. Agility DRUZSTVA: Diskvalifikován

  50. Jumping: Diskvalifikován

  51. Jumping DRUZSTVA: Diskvalifikován

  52. Jihlava - Ježkovy voči, 15. 09. 2018

  53. AGILITY: 9/19, 35.9 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  54. JUMPING: 3/19, 32.1 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  55. LA3: Diskvalifikován

  56. Chýnov - 3. Chýnovský hopík, 01. 09. 2018

  57. 1.Zka - LA3: 10/16, 40.54 s, 15.0 tr. b., 4.76 m/s

  58. 2.Zka - LA3: 12/16, 40.81 s, 15.0 tr. b., 4.8 m/s

  59. 3.Zka - LA3: 6/16, 41.21 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  60. Třešť - Šiškobraní, 18. 08. 2018

  61. AGILITY: 11/21, 35.21 s, 20.0 tr. b., 4.32 m/s

  62. JUMPING: Diskvalifikován

  63. LA3: 6/10, 45.31 s, 12.31 tr. b., 4.02 m/s

  64. Třešť - Fitmin K.A.T.cup, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  65. AGILITY: 2/19, 35.23 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  66. AGILITY: 7/18, 36.25 s, 25.0 tr. b., 5.24 m/s

  67. JUMPING: 4/19, 27.05 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  68. JUMPING: 6/18, 29.69 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  69. LA3: 8/10, 38.37 s, 20.0 tr. b., 4.48 m/s

  70. LA3: Diskvalifikován

  71. Brno - Letní Robinsonáda, 26. 05. 2018

  72. I. Agility L: Diskvalifikován

  73. II. Jumping L: 20/40, 49.14 s, 16.14 tr. b., 3.85 m/s

  74. I. Jumping L: 11/42, 37.01 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  75. Třešť - Ztřeštěnky-trojzkoušky, 05. 05. 2018

  76. LA I: Diskvalifikován

  77. LA II: 1/5, 49.89 s, 10.0 tr. b., 3.87 m/s

  78. LA III: Diskvalifikován

  79. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  80. I Agility Open: 36/139, 41.05 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  81. II Agility Open: 52/137, 46.92 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  82. II Jumping Open: 42/135, 32.55 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  83. I Jumping Open: 35/139, 36.34 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  84. Třebíč - Velikonoční beránek, 02. 04. 2018

  85. Agility LA: 10/28, 44.13 s, 15.0 tr. b., 4.53 m/s

  86. Jumping LA: 10/27, 33.85 s, 10.0 tr. b., 5.11 m/s

  87. Zkouška LA3: 3/12, 45.97 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  88. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  89. Zk.A II. LA3: 12/20, 35.96 s, 15.0 tr. b., 4.28 m/s

  90. ZkA. I. LA3: 8/20, 38.29 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  91. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  92. Czech Imp Jump Large: 3/36, 22.09 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  93. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  94. Jumping 2 Large: 19/36, 38.55 s, 15.0 tr. b., 4.62 m/s

  95. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  96. Czech Imp Jump Large: 10/47, 19.36 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  97. Jumping 1 Large: 5/47, 32.34 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  98. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  99. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  100. Czech Imp Jump Large: 5/51, 22.6 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  101. Jumping 1 Large: 14/51, 32.94 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  102. Jumping 2 Large: 8/51, 31.64 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  103. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 28. 09. 2017

  104. 1. Zka - LA3: Diskvalifikován

  105. 2. Zka - LA3: 7/17, 47.49 s, 15.0 tr. b., 4.19 m/s

  106. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  107. Agility družstev: Diskvalifikován

  108. Agility jednotlivců: Diskvalifikován

  109. Jumping družstev: 15/88, 46.74 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  110. Jumping jednotlivců: Diskvalifikován

  111. Třešť - Poslední prázdninový skok, 26. 08. 2017

  112. AGILITY: 6/22, 31.67 s, 15.0 tr. b., 4.93 m/s

  113. JUMPING: Diskvalifikován

  114. LA3: Diskvalifikován

  115. TUNELIÁDA LARGE: 19/21, 29.65 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  116. Třešť - Šiškobraní, 19. 08. 2017

  117. AGILITY: Diskvalifikován

  118. JUMPING: 10/23, 36.24 s, 20.0 tr. b., 4.53 m/s

  119. LA3: Diskvalifikován

  120. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 056, 08. 07. 2017

  121. 1.zkouška: 12/15, 39.6 s, 20.6 tr. b., 3.54 m/s

  122. 2.zkouška: 2/15, 33.62 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  123. Jumping: 6/32, 28.86 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  124. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  125. Agility - Ne: 14/91, 41.84 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  126. Agility - So: Diskvalifikován

  127. Jumping - Ne: 21/89, 36.07 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  128. Jumping - So: Diskvalifikován

  129. Třešť - Fitmin K.A.T.cup, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  130. AGILITY: 2/20, 40.65 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  131. AGILITY: 5/22, 37.91 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  132. JUMPING: 1/22, 37.63 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  133. JUMPING: 1/20, 35.37 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  134. LA3: 1/8, 43.5 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  135. LA3: Diskvalifikován

  136. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  137. 1Q Jumping: 15/157, 30.65 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  138. 2Q Agility: 45/157, 46.42 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  139. Jednotlivci A2/A3 - Agility: 15/108, 42.23 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  140. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: 55/117, 38.83 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  141. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  142. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: 20/121, 36.34 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  143. Třešt - Ztřeštěnky, 06. 05. 2017

  144. LA I: 3/11, 39.76 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  145. LA II: 5/11, 39.22 s, 15.0 tr. b., 4.64 m/s

  146. LA III: Diskvalifikován

  147. Třebíč - Velikonoční beránek, 17. 04. 2017

  148. AGILITY: 2/33, 40.31 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  149. JUMPING: 8/33, 36.28 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  150. LA3: 5/16, 45.14 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  151. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 09. 04. 2017

  152. Agility open L: 17/38, 32.13 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  153. Jumping open L: Diskvalifikován

  154. Zkoušky LA3: Diskvalifikován

  155. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 2 - 4.ročník, 03. 12. 2016

  156. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  157. Jumping 1 Large: 18/59, 33.33 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  158. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  159. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 1 - 4.ročník, 05. 11. 2016

  160. Czech Imp Jump Large: 17/69, 22.93 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  161. Jumping 1 Large: 22/69, 37.47 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  162. Jumping 2 Large: 36/69, 35.65 s, 20.0 tr. b., 4.77 m/s

  163. Blešno - Podzim 2016, 15. 10. 2016

  164. AGILITY: Diskvalifikován

  165. JUMPING: 3/42, 35.82 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  166. LA3: 9/16, 37.57 s, 15.0 tr. b., 4.74 m/s

  167. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 13.ročník a Speciál BŠO v agility 9.ročník, 01. 10. 2016

  168. Agility L: 20/38, 37.89 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  169. Jumping L: 19/38, 30.52 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  170. Zkoušky LA2: 2/19, 37.95 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  171. Třebíč - Trojzkoušky, 28. 09. 2016

  172. 1. zkouška LA2: 5/16, 31.87 s, 10.0 tr. b., 5.3 m/s

  173. 2. zkouška LA2: 3/16, 45.06 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  174. 3. zkouška LA2: Diskvalifikován

  175. Jihlava - Ježkovy voči, 24. 09. 2016

  176. AGILITY: 7/23, 31.51 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  177. JUMPING: Diskvalifikován

  178. LA2: 2/6, 35.32 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  179. Žamberk - O Pohár Fitmin 2016 + Mistrovství republiky KCHK - XX.MR malých kníračů, XVIII.MR středních kníračů, IV.MR velkých kníračů, I.MR kníračů veteránů., 13. 08. 2016

  180. AGILITY: 11/27, 42.75 s, 15.0 tr. b., 4.65 m/s

  181. JUMPING: 15/27, 32.15 s, 15.0 tr. b., 4.42 m/s

  182. LA2: 1/13, 37.61 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  183. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky Sirius 2016, 17. 07. 2016

  184. 1. zkouška LA2: 3/20, 33.63 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  185. 2. zkouška LA2: 2/20, 37.02 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  186. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky - JK Animals + Veterán HOP, 09. 07. 2016

  187. Jumping: 8/37, 30.04 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  188. Zkouška: 7/17, 32.22 s, 15.0 tr. b., 4.81 m/s

  189. Zkouška II: 2/17, 35.62 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  190. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  191. 1Q Jumping: 61/131, 33.33 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  192. 2Q Agility: Diskvalifikován

  193. Družstva - Agility: Diskvalifikován

  194. Družstva - Jumping: Diskvalifikován

  195. Jednotlivci A2/A3 - Agility: 38/100, 45.68 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  196. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: 44/102, 39.62 s, 15.62 tr. b., 3.96 m/s

  197. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  198. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  199. Pňov - Předhradí - 3. Pňovské dvojzkoušky, 15. 05. 2016

  200. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  201. 2.zkouška LA2: 7/20, 28.06 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  202. Třešť - zTřeštěnky - trojzkoušky, 14. 05. 2016

  203. LA2 I.: 3/17, 30.19 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  204. LA2 II.: 9/17, 32.36 s, 20.0 tr. b., 4.85 m/s

  205. LA2 III.: 4/17, 34.08 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  206. Třebíč - Calibra speciál a Moravský pohár kníračů, 07. 05. 2016

  207. AGILITY: 1/23, 30.94 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  208. JUMPING: Diskvalifikován

  209. LA2: 1/9, 32.65 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  210. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár (speciál pro plemeno bearded collie), 10. 04. 2016

  211. Agility Open L: Diskvalifikován

  212. Jumping Open L: 25/46, 38.35 s, 25.0 tr. b., 4.15 m/s

  213. Zkoušky LA2: 1/17, 41.49 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  214. Třebíč - Velikonoční beránek, 28. 03. 2016

  215. AGILITY: 11/49, 35.16 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  216. JUMPING: 11/49, 27.83 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  217. Zkoušky LA2: 8/19, 33.05 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  218. Ratenice - O Ratenickou Beranici IV., 27. 12. 2015

  219. Jumping III. L: Diskvalifikován

  220. Jumping II. L: Diskvalifikován

  221. Jumping I. L: 13/46, 29.12 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  222. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři, 18. 10. 2015

  223. Agility I: Diskvalifikován

  224. Agility III: 8/28, 35.51 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  225. Aglility II: 2/28, 34.38 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  226. Třebíč - Podzimky zkoušky, 26. 09. 2015

  227. LA2 - druhá: 3/8, 40.97 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  228. LA2 - první: 5/8, 36.31 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  229. LA2 - třetí: Diskvalifikován

  230. Velké Meziříčí - Bludička cup + MR Bearded collií, 19. 09. 2015

  231. Agility L: Diskvalifikován

  232. Jumping L: Diskvalifikován

  233. Zk LA2: 3/11, 36.64 s, 15.0 tr. b., 4.59 m/s

  234. Třešť - Šiškobraní, 22. 08. 2015

  235. Agility: 4/25, 44.46 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  236. Agility: 6/25, 38.97 s, 15.0 tr. b., 4.64 m/s

  237. Jumping: 1/25, 36.32 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  238. Jumping: 4/25, 36.0 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  239. LA2: 1/12, 38.62 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  240. LA2: 3/12, 36.52 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  241. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 16. 08. 2015

  242. ZkA I.: 3/18, 39.94 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  243. ZkA II.: Diskvalifikován

  244. Žamberk - O pohár Fitmin, 08. 08. 2015

  245. AGILITY: Diskvalifikován

  246. JUMPING: 16/27, 30.62 s, 15.0 tr. b., 4.87 m/s

  247. LA2: Diskvalifikován

  248. Mladá Boleslav - Trojlístek pro Sally, 01. 08. 2015

  249. ZkA 1: Diskvalifikován

  250. ZkA 2: Diskvalifikován

  251. ZkA 3: Diskvalifikován

  252. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky + VETERÁN HOP, 04. 07. 2015

  253. Jumping: 16/21, 26.45 s, 20.0 tr. b., 5.75 m/s

  254. Zkouška: Diskvalifikován

  255. Zkouška II: 6/14, 33.47 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  256. Blešno - Skok do prázdnin 2015, 28. 06. 2015

  257. AGILITY: 16/41, 37.45 s, 20.0 tr. b., 5.23 m/s

  258. JUMPING: 11/40, 33.29 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  259. LA2: 6/16, 36.24 s, 15.0 tr. b., 5.24 m/s

  260. Třešť - K.A.T. cup, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  261. AGILITY: 15/33, 33.02 s, 20.0 tr. b., 5.12 m/s

  262. AGILITY: 18/32, 29.66 s, 15.0 tr. b., 5.46 m/s

  263. JUMPING: 10/33, 29.8 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  264. JUMPING: 12/32, 33.79 s, 15.0 tr. b., 4.65 m/s

  265. LA2: 5/14, 37.25 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  266. LA2: Diskvalifikován

  267. Třebíč - Calibra speciál a Moravský pohár kníračů, 30. 05. 2015

  268. AGILITY: 7/17, 36.55 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  269. JUMPING: 8/17, 27.81 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  270. LA2: Diskvalifikován

  271. Kácov - „Kácovský tuplák“ 1, 16. 05. 2015

  272. JUMPING: 19/53, 30.07 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  273. LA2: 9/21, 36.83 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  274. ŠTAFETA LARGE: 28/50, 0.0 s, 50.0 tr. b., 0.0 m/s

  275. Rosice u Brna - Ultimate Friday, 08. 05. 2015

  276. Agility: Diskvalifikován

  277. Jumping: 16/51, 29.45 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  278. Zk LA2: 7/16, 37.64 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  279. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 3 - 2.ročník, 03. 01. 2015

  280. LARGE - Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  281. LARGE - JUMPING 1: Diskvalifikován

  282. LARGE - JUMPING 2: 2/57, 30.12 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  283. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 2 - 2.ročník, 06. 12. 2014

  284. LARGE - Czech Imp Jump: 19/43, 23.52 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  285. LARGE - JUMPING 1: 4/43, 33.03 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  286. LARGE - JUMPING 2: 13/43, 39.62 s, 19.62 tr. b., 3.79 m/s

  287. Brno - Podzimní Brno 2014, 18. 10. 2014 - 19. 10. 2014

  288. Agility: 13/52, 39.69 s, 15.0 tr. b., 4.61 m/s

  289. Agility: Diskvalifikován

  290. Jumping L: Diskvalifikován

  291. Třebíč - Podzimky-dvojzkoušky, 27. 09. 2014

  292. Zkouška LA2 - I.: 1/13, 43.03 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  293. Zkouška LA2 - II. : Diskvalifikován

  294. Zkouška LA2 - III.: 3/13, 42.12 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  295. Kácov - „Kácovský tuplák“ 2, 06. 09. 2014

  296. LA2 - 1: 1/13, 31.86 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  297. LA2 - 2: Diskvalifikován

  298. LA2 - 3: 6/13, 32.79 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  299. Kácov - 2x Zkouška Agility + závod dvojic, 09. 08. 2014

  300. LA2 - 1.: 1/16, 35.54 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  301. LA2 - 2.: 2/16, 37.06 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  302. LA2 - 3: 4/16, 38.87 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  303. Jihlava - Pohár Vysočiny, 05. 07. 2014 - 06. 07. 2014

  304. AGILITY: 6/28, 40.72 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  305. AGILITY: Diskvalifikován

  306. JUMPING: 10/28, 35.85 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  307. JUMPING: Diskvalifikován

  308. LA2: 4/10, 41.81 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  309. LA2: Diskvalifikován

  310. Kácov - „Kácovský tuplák“ 1, 28. 06. 2014

  311. LA2 - 1.: 6/12, 34.08 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  312. LA2 - 2.: Diskvalifikován

  313. Třešť - K.A.T. cup, 31. 05. 2014 - 01. 06. 2014

  314. AGILITY: Diskvalifikován

  315. AGILITY: Diskvalifikován

  316. JUMPING: 6/23, 34.01 s, 10.0 tr. b., 5.03 m/s

  317. JUMPING: 7/21, 28.76 s, 15.0 tr. b., 4.94 m/s

  318. LA2: 2/8, 35.48 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  319. LA2: 6/8, 45.49 s, 25.0 tr. b., 3.98 m/s

  320. Opatovice nad Labem - SIRIUS dvojzkoušky agility 2014, 10. 05. 2014

  321. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  322. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  323. Brno - Podzimní Brno 2013, 19. 10. 2013 - 20. 10. 2013

  324. AGILITY L sobota L: 11/48, 35.32 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  325. JUMPING L sobota L: Diskvalifikován

  326. LA2s LA2: Diskvalifikován

  327. Brno - Cacovice - Podzimní Robinsonáda, 14. 09. 2013

  328. Agility: 6/28, 38.09 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  329. Jumping: 8/29, 30.12 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  330. LA2: Diskvalifikován

  331. Kácov - Kácovský „Tuplák 2“ - 3 x zkouška, 07. 09. 2013

  332. Zkouška 1 LA2: 4/19, 37.03 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  333. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  334. Zkouška 3 LA2: Diskvalifikován

  335. Třešť - Šiškobraní, 24. 08. 2013

  336. AGILITY: 6/27, 33.64 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  337. JUMPING: 2/27, 34.54 s, 5.0 tr. b., 0.55 m/s

  338. LA2: Diskvalifikován

  339. Kácov - Kácovský "Tuplák 1", 29. 06. 2013

  340. Zkouška LA2: 4/17, 34.99 s, 15.0 tr. b., 4.77 m/s

  341. Zkouška LA2: 7/17, 32.13 s, 15.0 tr. b., 4.95 m/s

  342. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  343. Strážnice - MR Klubu Border Collií 2013, 07. 06. 2013 - 09. 06. 2013

  344. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A1 - Agility 2.kolo: 15/61, 38.34 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  345. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A1 - Jumping 1.kolo: 1/62, 34.93 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  346. Power a Speed - Hra A1: Diskvalifikován

  347. Speciální závod - 1.kolo - Jumping: Diskvalifikován

  348. Speciální závod - 2.kolo - Agility: 58/186, 38.98 s, 30.0 tr. b., 4.57 m/s

  349. Tachyon Trophy A1 - Jumping: Diskvalifikován

  350. Sezemice - „HOP SEM - HOP TAM” 10. ročník + 6. ročník Speciálu BŠO v agility + 5. ročník Mistrovství chodských psů v agility + 1. ročník Mistrovství šiperek v agility, 01. 06. 2013

  351. Agility L: Diskvalifikován

  352. Jumping L: Diskvalifikován

  353. Zkoušky LA1: 9/22, 28.89 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  354. Jihlava - O ježčí bodlinu + III. Šampionát australských kelpií a welsch corgi, 18. 05. 2013

  355. Agility Open L: Diskvalifikován

  356. Jump Open L: 27/49, 39.18 s, 16.18 tr. b., 3.75 m/s

  357. Zkouška LA1: 12/23, 42.99 s, 10.0 tr. b., 3.47 m/s

  358. Ratenice - Dvojzkoušky "Pojď mi hop", 12. 05. 2013

  359. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  360. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  361. Hradec Králové - Blešno - Podzim 2012, 14. 10. 2012

  362. AGILITY: 9/48, 36.13 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  363. JUMPING: 15/52, 37.05 s, 12.05 tr. b., 4.08 m/s

  364. LA1: Diskvalifikován

  365. Třebíč - Podzimky - dvojzkoušky, 28. 09. 2012

  366. LA1-zkoušky I: 7/16, 35.65 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  367. LA1-zkoušky II: Diskvalifikován

  368. Brno - Podzimní Robinsonáda 2012, 15. 09. 2012

  369. Agility Large: 12/41, 52.59 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  370. Jumping Large: Diskvalifikován

  371. Zkouška LA1: 10/15, 36.49 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  372. Chýnov u Tábora - 4. ročník „Táborský hopík“ - 2x DVOJZKOUŠKY, 11. 08. 2012 - 12. 08. 2012

  373. 1.běh: 3/18, 33.44 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  374. 1.běh: Diskvalifikován

  375. 2.běh: Diskvalifikován

  376. 2.běh: Diskvalifikován

  377. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Superpes, 20. 05. 2012

  378. 1.LA1: 2/20, 33.13 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  379. 2.LA1: Diskvalifikován

  380. Třebíč - Nejistá sezona, 01. 05. 2012

  381. AGILITY: Diskvalifikován

  382. JUMPING: Diskvalifikován

  383. LA1: 1/12, 37.22 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  384. Zdobín - Zvičinská jednička - speciál pro A1, 22. 04. 2012

  385. 1. Zk. Jumping: 7/25, 30.62 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  386. 2. Zk. Jumping: Diskvalifikován

  387. Zkouška Agility: 6/24, 39.8 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s