Cz En

016312

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Petr Andrýs, Agility Sezemice

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Cyrano Královská Manta, Papillon

Výsledky

  1. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 03. 10. 2020 - 04. 10. 2020

  2. Agility II S: 7/43, 36.34 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  3. Agility I S: 21/51, 44.88 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  4. Jumping III S: 13/43, 39.28 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  5. Jumping II S: 6/43, 39.25 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  6. Jumping IV papiloni S: 5/19, 31.67 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  7. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  8. Agility Individual: 21/67, 44.49 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  9. Agility Squads as Individual: 23/69, 46.49 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  10. Jumping Individual: 38/68, 35.02 s, 2.02 tr. b., 4.34 m/s

  11. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  12. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2020 - 20. 09. 2020

  13. Agility 1: 5/19, 35.75 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  14. Finále: 1/10, 42.68 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  15. Jumping 1: 4/19, 34.94 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  16. Jumping 2: 5/19, 31.49 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  17. Zkouška 1: 2/7, 46.9 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  18. Zkouška 2: Diskvalifikován

  19. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 17.ročník a Speciál BŠO v agility 13.ročník Sezemice, 05. 09. 2020

  20. Agility S: 3/13, 46.31 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  21. Jumping S: 3/12, 30.08 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  22. Zkouška SA3 : 1/4, 45.0 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  23. Žamberk - O pohár Fitmin 2020, 02. 08. 2020

  24. Agility: 1/17, 41.85 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  25. Jumping S3: 2/7, 36.03 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  26. Zkouška S3: 1/6, 43.28 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  27. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  28. 1.zkouška: 1/8, 45.16 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  29. 2.zkouška: Diskvalifikován

  30. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  31. I. agility S: 13/65, 44.8 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  32. II. agility S: 10/65, 44.9 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  33. II. jumping S: 15/63, 35.2 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  34. I. jumping S: 32/64, 41.24 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  35. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  36. TRIAL I.: 3/13, 45.18 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  37. TRIAL II.: 8/13, 53.64 s, 6.64 tr. b., 3.91 m/s

  38. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  39. Jumping I: 3/16, 33.06 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  40. Jumping II: 2/16, 32.31 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  41. Jumping III: 4/16, 33.16 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  42. Beroun - 5. Mistrovství republiky seniorů v agility, 26. 10. 2019 - 27. 10. 2019

  43. Agility družstva S: Diskvalifikován

  44. Agility jednotlivci S: 3/45, 36.85 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  45. Jumping družstva S: 1/36, 30.2 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  46. Jumping jednotlivci S: Diskvalifikován

  47. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  48. 1.kvalifikace: 9/22, 33.58 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  49. 2.kvalifikace: 3/19, 33.59 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  50. 3.kvalifikace: 5/14, 30.87 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  51. Východočeské finále: 5/11, 23.0 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  52. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 16. ročník a Speciál BŠO v agility 12. ročník, 28. 09. 2019

  53. Agility S: 2/17, 34.12 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  54. Jumping S: 6/17, 38.88 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  55. Zkoušky SA3: 1/4, 40.99 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  56. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  57. Agility 1: Diskvalifikován

  58. Finále : 3/11, 48.93 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  59. Jumping 1: 1/17, 34.52 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  60. Jumping 2: 6/16, 33.4 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  61. Zkouška 1: 1/8, 36.06 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  62. Zkouška 2: 2/7, 46.45 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  63. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  64. Agility Open: 4/70, 39.58 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  65. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  66. Jumping Open: 14/71, 37.04 s, 1.04 tr. b., 4.37 m/s

  67. Jumping Squads as Individual: 8/71, 42.86 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  68. Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů, 04. 08. 2019

  69. AGILITY: 1/28, 42.68 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  70. JUMPING: Diskvalifikován

  71. SA3: 4/9, 42.68 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  72. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  73. QA4 Agility: 5/36, 42.78 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  74. QA5 Agility: 9/36, 40.96 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  75. QA6 Agility: 9/35, 46.99 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  76. QJ4 Jumping: 8/36, 43.04 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  77. QJ5 Jumping: 16/36, 42.56 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  78. QJ6 Jumping: 13/34, 41.13 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  79. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  80. QA1 agility: 8/48, 40.01 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  81. QA2 agility: 9/48, 47.18 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  82. QA3 agility: Diskvalifikován

  83. QJ1 jumping: 20/48, 43.43 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  84. QJ2 jumping: 4/48, 39.71 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  85. QJ3 jumping: 10/45, 39.14 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  86. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 05. 05. 2019

  87. Agility Trial I: 2/13, 47.65 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  88. Agility Trial II: 1/13, 44.77 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  89. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  90. Agility II S: Diskvalifikován

  91. Agility I S: 2/60, 38.98 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  92. Jumping III S: 2/48, 39.19 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  93. Jumping II S: 2/48, 36.36 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  94. Jumping I S: 17/50, 37.26 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  95. Jumping IV papiloni S: 1/22, 33.81 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  96. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  97. 1. zkouška A3 SA3: 1/7, 40.14 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  98. 2. zkouška A3 SA3: 1/6, 43.64 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  99. Hra - tuneliáda A2+A3 S: 1/12, 26.56 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  100. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  101. Agility I: 9/81, 41.46 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  102. Agility II: 2/75, 38.58 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  103. Jumping I: Diskvalifikován

  104. Jumping II: 18/79, 38.97 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  105. Studenec u Trutnova - Krakonošovy dvojzkoušky, 17. 03. 2019

  106. 1. Zkouška SA3: 1/7, 44.81 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  107. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  108. Studenec u Trutnova - Krakonošovy trojzkoušky, 16. 03. 2019

  109. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  110. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  111. 3. Zkouška SA3: 2/6, 41.71 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  112. Beroun - 4. Mistrovství republiky seniorů v agility, 04. 11. 2018

  113. Agility - 1.kolo S: 1/35, 35.74 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  114. Jumping - 2.kolo S: 2/35, 26.49 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  115. Jumping hra S: 2/35, 19.33 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  116. Zkoušky SA3: 4/15, 44.96 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  117. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  118. 1.kvalifikace: 2/25, 28.71 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  119. 2.kvalifikace: 3/25, 29.2 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  120. 3.kvalifikace: 2/25, 24.8 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  121. Východočeské finále: Diskvalifikován

  122. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 15.ročník a Speciál BŠO v agility 11.ročník Sezemice, 29. 09. 2018

  123. AGILITY S: 1/21, 42.02 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  124. JUMPING S: Diskvalifikován

  125. Zkoušky SA3: Diskvalifikován

  126. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  127. Agility: 7/56, 42.84 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  128. Agility DRUZSTVA: Diskvalifikován

  129. Jumping: 20/57, 38.52 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  130. Jumping DRUZSTVA: 38/56, 39.54 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  131. Zdobín - Velká zvičinská, 15. 09. 2018 - 16. 09. 2018

  132. Finále S: 1/13, 38.38 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  133. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  134. Zkouška 2 SA3: 1/7, 41.62 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  135. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  136. Agility S: 2/20, 39.76 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  137. Jumping S: 2/20, 34.1 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  138. ZKOUŠKY SA3: 2/11, 45.0 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  139. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  140. Ne-: 1/12, 39.38 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  141. Ne-Agility: 11/33, 36.41 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  142. Ne-Jumping: 4/31, 33.26 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  143. So-: Diskvalifikován

  144. So-Agility: Diskvalifikován

  145. So-Jumping: 14/34, 31.56 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  146. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  147. QA1 agility: 5/53, 38.96 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  148. QA2 agility: 16/53, 40.17 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  149. QA3 agility: Diskvalifikován

  150. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  151. QJ2 jumping: 11/53, 38.74 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  152. QJ3 jumping: 11/53, 37.32 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  153. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  154. Agility II Small: 2/55, 33.1 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  155. Agility I Small: 2/64, 36.46 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  156. Jumping III Small: 1/55, 33.17 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  157. Jumping II Small: 3/56, 35.73 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  158. Jumping I Small: 2/56, 32.81 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  159. MR papillon Small - II. kolo: 1/16, 31.09 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  160. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  161. 1. Zkouška A3 SA3: Diskvalifikován

  162. 2. Zkouška A3 SA3: 1/6, 42.25 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  163. Hra - tuneliáda pro A2+A3 S: 2/15, 30.22 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  164. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  165. I Agility Open: 28/75, 37.52 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  166. II Agility Open: 3/69, 39.27 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  167. II Jumping Open: 5/73, 32.67 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  168. I Jumping Open: 10/75, 36.61 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  169. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  170. Agility Open S: 1/22, 33.05 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  171. Jumping Open S: 2/22, 24.62 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  172. Zkoušky SA3: 1/7, 35.47 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  173. Královice - 3.MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 04. 11. 2017

  174. Agility - 1. kolo Small: 1/22, 44.47 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  175. Jumping - 2. kolo Small: 2/21, 38.55 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  176. Jumping - hra Small: 1/24, 24.03 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  177. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  178. Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále, 01. 10. 2017

  179. 1. jumping: 1/20, 28.3 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  180. 2.jumping: 3/20, 29.72 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  181. 3.jumping: 4/20, 20.53 s, 0.0 tr. b., 6.62 m/s

  182. Východočeské finále: 2/11, 27.58 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  183. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 14. ročník a Speciál BŠO v agility 10. ročník a MR šiperek v agility 5. ročník, 30. 09. 2017

  184. Agility S: 1/25, 33.85 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  185. Jumping S: 1/25, 25.48 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  186. Zkoušky SA3: 1/7, 36.22 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  187. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  188. ACANA Finále S: 6/12, 41.65 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  189. Agility 1 S: 1/20, 31.86 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  190. Jumping 1 S: 10/28, 37.59 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  191. Jumping 2 S: 2/20, 33.48 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  192. Zkouška 1 SA3: 1/14, 42.77 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  193. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  194. Agility družstev: 20/54, 39.64 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  195. Agility jednotlivců: 10/54, 37.75 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  196. Jumping družstev: 41/55, 45.75 s, 12.75 tr. b., 3.54 m/s

  197. Jumping jednotlivců: 10/54, 34.97 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  198. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 02. 09. 2017

  199. Agility S: 1/23, 33.86 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  200. Jumping S: 1/23, 32.9 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  201. Zkouška SA3: 1/9, 39.33 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  202. Žamberk - O pohár Fitmin 2017, 13. 08. 2017

  203. AGILITY: 1/29, 39.09 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  204. JUMPING SA3: 1/12, 31.34 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  205. SA3: Diskvalifikován

  206. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  207. Agility - Ne: 4/64, 36.72 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  208. Agility - So: 15/71, 39.14 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  209. Jumping - Ne: 7/69, 35.67 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  210. Jumping - So: 8/72, 30.18 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  211. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  212. Ne-: Diskvalifikován

  213. Ne-Agility: 1/32, 35.76 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  214. Ne-Jumping: 2/30, 35.04 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  215. So-: 7/12, 42.73 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  216. So-Agility: 16/35, 37.61 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  217. So-Jumping: 1/36, 33.13 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  218. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  219. QA4 agility: Diskvalifikován

  220. QA5 agility: Diskvalifikován

  221. QA6 agility: Diskvalifikován

  222. QJ4 jumping: 31/55, 35.46 s, 5.46 tr. b., 4.12 m/s

  223. QJ5 jumping: Diskvalifikován

  224. QJ6 jumping: 8/50, 30.55 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  225. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  226. QA1 agility: 4/67, 39.86 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  227. QA2 agility: 3/64, 40.12 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  228. QA3 agility: 8/68, 40.28 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  229. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  230. QJ2 jumping: 10/69, 32.74 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  231. QJ3 jumping: 10/66, 36.11 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  232. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  233. 1.vítězná: 2/13, 40.86 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  234. 2.vítězná: 2/13, 38.42 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  235. Jumping: Diskvalifikován

  236. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  237. Agility II Small: Diskvalifikován

  238. Agility I Small: 2/63, 36.41 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  239. Jumping III Small: 2/47, 32.37 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  240. Jumping II Small: 2/51, 30.62 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  241. Jumping I Small: 1/52, 30.73 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  242. Jumping IV - papillon (S): 1/17, 27.49 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  243. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  244. Agility 1: 13/78, 39.42 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  245. Agility 2: 1/78, 38.11 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  246. Jumping 1: 16/77, 37.3 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  247. Jumping 2: 3/78, 35.74 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  248. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 03. 2017

  249. II.zkouška SA3: 1/7, 35.09 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  250. I. zkouška SA3: 3/7, 37.63 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  251. Dolní Přím - Probluz - V. Pučálka cup - Probluzské A1-3 zkoušky, 29. 01. 2017

  252. zkouška 1 SA3: 1/6, 43.82 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  253. zkouška 2 SA3: Diskvalifikován

  254. Královice - KENNEL CUP 2016, 06. 11. 2016

  255. Jumping-Finále chov. stanic SA: 1/12, 29.63 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  256. Jumping Open (kval. jednotlivců) SA: 1/17, 33.44 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  257. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  258. Královice - 2.MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 05. 11. 2016

  259. Agility 2. kolo Small: 1/22, 43.65 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  260. Jumping 1.kolo Small: 1/22, 32.18 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  261. Jumping hra Small: 7/23, 23.69 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  262. Zkouška SA3: 1/13, 39.19 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  263. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 13.ročník a Speciál BŠO v agility 9.ročník, 01. 10. 2016

  264. Agility S: 9/27, 34.64 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  265. Jumping S: 1/27, 29.12 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  266. Zkoušky SA3: 4/8, 41.17 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  267. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  268. Agility 1 S: 2/22, 38.01 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  269. Finálový běh S: 1/12, 34.88 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  270. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  271. Jumping 2 S: 1/19, 34.07 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  272. Zkouška 1 SA3: Diskvalifikován

  273. Zkouška 2 SA3: 2/7, 42.98 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  274. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  275. Agility družstva: 28/60, 41.26 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  276. Agility jednotlivci: 24/59, 42.19 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  277. Jumping družstva: Diskvalifikován

  278. Jumping jednotlivci: 12/59, 29.26 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  279. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 048, 09. 07. 2016

  280. 1.zkouška: 1/10, 35.18 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  281. 2.zkouška: 1/10, 31.82 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  282. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  283. QA5 Agility: 3/96, 42.2 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  284. QA6 Agility: 27/90, 41.7 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  285. QJ5 Jumping: 29/96, 36.4 s, 5.4 tr. b., 4.12 m/s

  286. QJ6 Jumping: 12/90, 38.16 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  287. Česká Skalice - OPSION 047 / Rozkoš, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  288. Ne-: 1/10, 39.13 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  289. Ne-Agility: 1/27, 33.02 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  290. Ne-Jumping: 1/27, 28.04 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  291. So-: 1/10, 34.43 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  292. So-Agility: 8/28, 31.58 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  293. So-Jumping: 14/26, 34.9 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  294. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  295. QA3 Agility: 5/100, 38.12 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  296. QA4 Agility: Diskvalifikován

  297. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  298. QJ4 Jumping: 13/102, 33.99 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  299. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  300. QA1 Agility: 32/113, 48.6 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  301. QA2 Agility: 8/110, 39.7 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  302. QJ1 Jumping: 6/116, 35.02 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  303. QJ2 Jumping: 11/109, 31.73 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  304. Žernov u České Skalice - Žernovské jumpy, 09. 04. 2016

  305. Jumping 1 S: 1/18, 31.17 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  306. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  307. Brno - Agility Zetor Cup, 19. 03. 2016

  308. Agility SA: 1/35, 33.17 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  309. Jumping SA: 5/35, 31.48 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  310. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  311. Proruby u Hořiček - OPSION 045 / dvojzkoušky, 13. 02. 2016

  312. 7.prorubská: 2/5, 38.0 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  313. 8.prorubská: 1/5, 40.14 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  314. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  315. 3.prorubská: 1/5, 41.68 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  316. 4.prorubská: 1/6, 42.25 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  317. Královice - 1. MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 05. 12. 2015

  318. Agility - 2. kolo Small: 1/21, 38.59 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  319. Jumping - 1.kolo Small: 1/23, 32.35 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  320. Zkouška SA3: 5/9, 37.29 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  321. Ratenice - ICE AGE AGI II., 24. 10. 2015 - 25. 10. 2015

  322. ZkA II. SA3: 1/7, 38.65 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  323. ZkA I. SA3: 5/7, 39.0 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  324. Pňov - Předhradí - 2. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 17. 10. 2015

  325. 1.zkouška SA3: Diskvalifikován

  326. 2.zkouška SA3: 1/4, 34.94 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  327. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 12. ročník, Speciál BŠO v agility 8. ročník a MR šiperek v agility 3. ročník, 26. 09. 2015

  328. AGILITY S: Diskvalifikován

  329. JUMPING S: 7/22, 29.04 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  330. ZKOUŠKY SA3: 1/8, 39.23 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  331. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2015

  332. Agility S: Diskvalifikován

  333. Jumping S: 1/25, 39.05 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  334. Zkouška SA3: 2/8, 41.32 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  335. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  336. Agility: 4/38, 39.38 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  337. Agility squads: 3/40, 37.37 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  338. Jumping: Diskvalifikován

  339. Jumping Squads: 16/40, 33.53 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  340. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky III, 30. 08. 2015

  341. 1. zkouška SA3: 1/13, 38.2 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  342. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  343. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2015, 22. 08. 2015 - 23. 08. 2015

  344. NE - Holdye memorial S: 7/20, 36.93 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  345. NE - jumping S: Diskvalifikován

  346. NE - Zkouška agility SA3: 1/6, 36.68 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  347. Žamberk - O pohár Fitmin, 08. 08. 2015

  348. AGILITY: 1/32, 36.61 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  349. JUMPING: 1/32, 29.01 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  350. SA3: 7/9, 42.86 s, 13.86 tr. b., 3.66 m/s

  351. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 041, 18. 07. 2015

  352. Agility: 1/15, 29.83 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  353. Jumping: 6/13, 29.71 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  354. Zkouška: 2/5, 34.05 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  355. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 040 / dvojzkoušky, 11. 07. 2015

  356. (1) zkouška: 3/17, 38.5 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  357. (2) zkouška: Diskvalifikován

  358. Česká Skalice - OPSION 039 / Rozkoš, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  359. Ne-Agility: 1/28, 36.85 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  360. Nedělní zkouška: 1/10, 41.36 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  361. Ne-Jumping: 2/24, 29.55 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  362. Sobotní zkouška: 1/10, 38.57 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  363. So-Jumping: 16/31, 35.48 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  364. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  365. Agility Ne: 24/74, 39.89 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  366. Agility So: 12/80, 49.64 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  367. Jumping Ne: 7/78, 36.9 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  368. Jumping So: Diskvalifikován

  369. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  370. Agility II Open: Diskvalifikován

  371. Agility I Open: 20/90, 36.29 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  372. Jumping II Open: Diskvalifikován

  373. Jumping I Open: Diskvalifikován

  374. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  375. Agility 1: 13/98, 37.19 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  376. Agility 2: Diskvalifikován

  377. Jumping 1: Diskvalifikován

  378. Jumping 2: 7/97, 32.41 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  379. Havlovice - OPSION 038 / Velikonoční, 06. 04. 2015

  380. Agility: 1/25, 35.27 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  381. Jumping: 11/23, 35.1 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  382. Velikonoční: 1/7, 41.61 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  383. Ratenice - Morrisovy trojzkoušky II., 28. 02. 2015

  384. ZkA III. SA3: 1/6, 41.53 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  385. ZkA II. SA3: 1/6, 38.64 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  386. ZkA I. SA3: 1/6, 42.47 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  387. Ratenice - O Ratenickou Beranici III., 27. 12. 2014 - 28. 12. 2014

  388. ZkA NE II SA3 SA3: 1/14, 51.31 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  389. ZkA NE I SA3 SA3: 4/13, 42.11 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  390. Dolní Přím - Mikulášský Probluz cup A1-A3 + MR beauceronů, 07. 12. 2014

  391. Agility S: 2/19, 41.42 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  392. Jumping S: 9/20, 37.89 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  393. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 30. 11. 2014

  394. 1. zkouška SA3: 1/16, 41.97 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  395. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  396. Havlovice - OPSION 037, 18. 10. 2014

  397. (1) Bannyho zkouška: Diskvalifikován

  398. (2) Cargova zkouška: 3/5, 45.1 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  399. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 27. 09. 2014 - 28. 09. 2014

  400. Agility Individual: Diskvalifikován

  401. Agility Squads: 24/60, 38.47 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  402. Jumping Individual: 35/62, 35.13 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  403. Jumping Squads: 5/61, 35.25 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  404. Zdobín - Velká zvičinská, 20. 09. 2014 - 21. 09. 2014

  405. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  406. Zkouška 2 SA3: Diskvalifikován

  407. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 30. 08. 2014

  408. AGILITY S: 5/27, 46.47 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  409. JUMPING S: 3/27, 33.15 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  410. ZKOUŠKA SA3: Diskvalifikován

  411. Havlovice - OPSION 036 / 3 zkoušky, 24. 08. 2014

  412. (1) Bertíkova zkouška: 1/5, 34.09 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  413. (2) Noisy zkouška: Diskvalifikován

  414. (3) Audiho zkouška: 1/4, 36.13 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  415. Dobříš - CACIT Dobříš - 2. AUSSIE CUP, 1. MOTÝLÍ speciál a 1. speciál pro STŘEDNÍ VĚK, 19. 07. 2014 - 20. 07. 2014

  416. Dobříš: 1/30, 38.48 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  417. Dobříš: 4/10, 40.25 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  418. Dobříš: 5/31, 33.22 s, 5.22 tr. b., 4.15 m/s

  419. Dobříš: Diskvalifikován

  420. Dobříš: Diskvalifikován

  421. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 035 / dvojzkoušky, 12. 07. 2014

  422. (1) Kubíkův běh: Diskvalifikován

  423. (2) Ferpíkův běh: 6/12, 43.5 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  424. Dobříš - ROYAL CANIN CUP 2014, 21. 06. 2014 - 22. 06. 2014

  425. I. Agility: 19/56, 44.48 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  426. II. Agility: Diskvalifikován

  427. III. Agility: 12/56, 39.04 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  428. II. Jumping: Diskvalifikován

  429. I. Jumping: Diskvalifikován

  430. Česká Skalice - OPSION 034 / Rozkoš, 14. 06. 2014 - 15. 06. 2014

  431. Ne-Agility: 1/33, 35.06 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  432. Ne-Jumping: 1/31, 31.81 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  433. Ne-Zkouška: Diskvalifikován

  434. So-Agility: 11/31, 35.66 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  435. So-Jumping: 2/31, 31.25 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  436. So-Zkouška: 7/16, 40.26 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  437. Sezemice - „HOP SEM - HOP TAM“ 11. ročník, Speciál BŠO v agility 7. ročník, 07. 06. 2014

  438. AGI S: Diskvalifikován

  439. JUMP S: 1/24, 31.14 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  440. Zkoušky SA3: Diskvalifikován

  441. Havlovice - OPSION 033 / 3+2 zkoušky, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  442. (Ne-1) Trixina zkouška: 4/8, 34.98 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  443. (Ne-2) Belíškova zkouška: Diskvalifikován

  444. (So-1) Apačova zkouška: 2/9, 40.03 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  445. (So-2) Cirdova zkouška: 7/9, 36.27 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  446. (So-3) Ulinčina zkouška: 1/9, 33.2 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  447. Děčín - DogFriends kvalifikačky 2014 - 1. QZ dospělých, 26. 04. 2014 - 27. 04. 2014

  448. Agility 1: Diskvalifikován

  449. Agility 2: 37/71, 36.54 s, 15.0 tr. b., 4.16 m/s

  450. Jumping 1: 5/71, 41.19 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  451. Jumping 2: 28/71, 34.04 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  452. Praha - Hloubětínské Quatrozkoušky, 12. 04. 2014 - 13. 04. 2014

  453. Zkouška A3 - II SA3: 9/15, 52.48 s, 12.48 tr. b., 3.58 m/s

  454. Zkouška A3 II SA3: Diskvalifikován

  455. Zkouška A3 - I SA3: Diskvalifikován

  456. Zkouška A3 I SA3: 1/14, 35.86 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  457. Hradec Králové - Jarní dvojzkoušky 2014, 08. 03. 2014

  458. SA3: 1/13, 42.39 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  459. SA3 I.: Diskvalifikován

  460. Dolní Přím - Vánoční Probluz Arion cup + 2.roč. MR beauceronů, 14. 12. 2013

  461. Agility S: 6/16, 44.3 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  462. Jumping S: Diskvalifikován

  463. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 01. 12. 2013

  464. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  465. 2. zkouška SA3: 1/13, 38.84 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  466. Sázava - Mistrovství České republiky v agility 2013, 05. 10. 2013 - 06. 10. 2013

  467. Agility: Diskvalifikován

  468. Agility družstev: Diskvalifikován

  469. Jumping: Diskvalifikován

  470. Jumping družstev: 70/96, 35.77 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  471. Havlovice - OPSION 032 / 2x2 zkoušky, 21. 09. 2013 - 22. 09. 2013

  472. (So-1) Alfova zkouška: 3/8, 40.44 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  473. (So-2) Dejdyho memoriál: Diskvalifikován

  474. Dvůr Králové n. L. - Otevřené mistrovství východních Čech, 07. 09. 2013 - 08. 09. 2013

  475. Agility - sobota: Diskvalifikován

  476. Finale Small: 9/12, 44.17 s, 14.17 tr. b., 3.85 m/s

  477. Jumping - neděle: 1/17, 26.96 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  478. Jumping - sobota: Diskvalifikován

  479. Zkouška - neděle: Diskvalifikován

  480. Zkouška - sobota: 1/8, 35.13 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  481. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 31. 08. 2013

  482. Agility S: 1/19, 33.83 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  483. Jumping S: 3/19, 32.5 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  484. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  485. Havlovice - OPSION 031/ 3+2 zkoušky, 24. 08. 2013 - 25. 08. 2013

  486. Ne-1: Diskvalifikován

  487. Ne-2: 5/10, 45.58 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  488. So-1: Diskvalifikován

  489. So-2: Diskvalifikován

  490. So-3: 1/10, 40.78 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  491. Ratenice - Trojzkoušky "Letní párty", 20. 07. 2013

  492. III. zkouška A2 SA2: Diskvalifikován

  493. II. zkouška A2 SA2: 1/17, 41.85 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  494. I. zkouška A2 SA2: 3/17, 40.06 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  495. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 030 / dvojzkoušky, 13. 07. 2013

  496. I. agility: Diskvalifikován

  497. II. agility: 1/13, 39.47 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  498. Česká Skalice - OPSION 029 / Rozkoš, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  499. Ne-: Diskvalifikován

  500. Ne-Agility: Diskvalifikován

  501. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  502. So-: Diskvalifikován

  503. So-Agility: Diskvalifikován

  504. So-Jumping: 11/32, 35.83 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  505. Sezemice - „HOP SEM - HOP TAM” 10. ročník + 6. ročník Speciálu BŠO v agility + 5. ročník Mistrovství chodských psů v agility + 1. ročník Mistrovství šiperek v agility, 01. 06. 2013

  506. Agility S: 12/24, 45.96 s, 10.0 tr. b., 3.74 m/s

  507. Jumping S: 8/24, 35.3 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  508. Zkoušky SA2: 1/10, 35.53 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  509. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií - otevřený závod, 18. 05. 2013

  510. Agility: Diskvalifikován

  511. Jumping: 3/19, 28.82 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  512. Ratenice - Dvojzkoušky "Pojď mi hop", 12. 05. 2013

  513. III. zkouška SA2: 2/11, 48.51 s, 10.51 tr. b., 3.96 m/s

  514. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  515. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  516. Opatovice nad Labem - Jarní závody SIRIUS 2013, 27. 04. 2013

  517. Agility S: 1/19, 35.37 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  518. Jumping S: 1/20, 34.8 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  519. Zkoušky SA2: 1/8, 35.8 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  520. Dolní Přím - Pučálka cup - 1. Halové dvojzkoušky, 23. 03. 2013

  521. Zkouška 1 SA2: Diskvalifikován

  522. Zkouška 2 SA2: Diskvalifikován

  523. Hradec Králové - Jaro 2013 - dvojzkoušky, 09. 03. 2013

  524. SA1 A: Diskvalifikován

  525. SA1 B: 1/10, 30.07 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  526. Hradec Králové - Blešno - Podzim 2012, 14. 10. 2012

  527. AGILITY: Diskvalifikován

  528. JUMPING: Diskvalifikován

  529. SA1: Diskvalifikován

  530. Havlovice - OPSION 028 / 2x2zkoušky+jump+běhBO, 29. 09. 2012 - 30. 09. 2012

  531. Ne-1. SA1: 1/1, 34.33 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  532. Ne-2. SA1: 1/1, 33.0 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  533. Ne-Jumping S: Diskvalifikován

  534. Havlovice - OPSION 027 / trojzkoušky, 26. 08. 2012

  535. 1. SA1: 1/7, 30.3 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  536. 2. SA1: 1/7, 35.63 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  537. 3. SA1: 1/7, 35.99 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  538. Opatovice nad Labem - SIRIUS Cup 2012, 28. 07. 2012 - 29. 07. 2012

  539. NE -agility Holdye memorial S: Diskvalifikován

  540. NE - jumping S: Diskvalifikován

  541. NE - zkouška agility SA1: Diskvalifikován

  542. SO - agility S: Diskvalifikován

  543. SO - jumping S: Diskvalifikován

  544. SO - zkouška agility SA1: 2/4, 42.91 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s