Cz En

043612

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Michaela Nováková, ZKO Pňov

    Člen KA

Pes

  1. Daisy, Australský ovčák

Výsledky

  1. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  2. ZkA. II. LA3: 7/26, 51.54 s, 7.54 tr. b., 3.78 m/s

  3. ZkA. I. LA3: Diskvalifikován

  4. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  5. Zk.A II. LA3: 8/20, 40.35 s, 7.35 tr. b., 3.82 m/s

  6. ZkA. I. LA3: Diskvalifikován

  7. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  8. II. Packa LA3: 8/24, 46.56 s, 23.56 tr. b., 3.87 m/s

  9. I. Packa LA3: 7/24, 44.94 s, 15.94 tr. b., 4.09 m/s

  10. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  11. ZkA II. LA3: 6/21, 49.96 s, 11.96 tr. b., 3.44 m/s

  12. ZkA I. LA3: Diskvalifikován

  13. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 10. 12. 2017

  14. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  15. 2. zkouška LA3: 7/13, 47.97 s, 10.0 tr. b., 3.9 m/s

  16. Ratenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP (pro všechna plemena), 25. 11. 2017

  17. Agility_: 19/49, 51.18 s, 26.18 tr. b., 3.42 m/s

  18. Jumping_: 2/49, 38.32 s, 0.32 tr. b., 3.73 m/s

  19. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  20. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  21. I. zkouška LA3: 13/28, 54.43 s, 11.43 tr. b., 3.67 m/s

  22. Pňov - Předhradí - 6. Pňovské dvojzkoušky, 14. 10. 2017

  23. 1.zkouška LA3: 6/10, 46.53 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  24. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  25. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 14. ročník a Speciál BŠO v agility 10. ročník a MR šiperek v agility 5. ročník, 30. 09. 2017

  26. Agility L: 4/34, 42.96 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  27. Jumping L: 14/34, 30.12 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  28. Zkoušky LA3: 5/7, 54.32 s, 23.32 tr. b., 3.39 m/s

  29. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 28. 09. 2017

  30. 1. Zka - LA2: 9/17, 51.48 s, 25.48 tr. b., 3.54 m/s

  31. 2. Zka - LA2: Diskvalifikován

  32. Praha - Uhříněves - Pesopark Agi-Trio, 27. 08. 2017

  33. A2 1.běh LA2: 3/20, 46.43 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  34. A2 2.běh LA2: 4/20, 46.92 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  35. A2 3. běh LA2: 2/19, 44.05 s, 0.05 tr. b., 3.97 m/s

  36. Městec Králové - 1. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 19. 08. 2017

  37. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  38. 2. zkouška LA2: 1/21, 39.35 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  39. 3. zkouška LA2: 4/21, 38.28 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  40. Ratenice - Letní dvojzkoušky, 09. 07. 2017

  41. ZkA. I. LA2: 11/26, 44.74 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  42. ZkA. ll. LA2: Diskvalifikován

  43. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  44. III. zkouška LA2: Diskvalifikován

  45. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  46. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  47. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 03. 06. 2017

  48. Druhá zkouška LA2: Diskvalifikován

  49. První zkouška LA2: 1/26, 41.86 s, 0.0 tr. b., 3.7 m/s

  50. Pňov - Předhradí - 5. Pňovské dvojzkoušky, 13. 05. 2017

  51. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  52. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  53. Ratenice - Májový závod a MČR českých strakatých psů, 07. 05. 2017

  54. Agility open L: 8/27, 41.77 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  55. Jumping open L: 15/28, 41.05 s, 6.05 tr. b., 3.7 m/s

  56. ZkA. LA2: 3/14, 41.35 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  57. Praha - Štěrboholské mini dvojzkoušky II., 05. 05. 2017

  58. 1. Zka - LA2: 6/15, 45.98 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  59. 2. Zka - LA2: 1/14, 47.54 s, 2.54 tr. b., 3.7 m/s

  60. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  61. III. zkouška LA2: 5/23, 37.66 s, 0.0 tr. b., 3.64 m/s

  62. II. zkouška LA2: 9/23, 41.34 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  63. I. zkouška LA2: 8/23, 42.28 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  64. Beroun - Sky Dog Cup, 01. 04. 2017 - 02. 04. 2017

  65. AGILITY: 26/57, 54.27 s, 18.27 tr. b., 3.13 m/s

  66. JUMPING: 14/57, 46.76 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  67. LA2: Diskvalifikován

  68. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u Dědy Mráze, 26. 02. 2017

  69. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  70. 2. zkouška LA2: 4/23, 40.21 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  71. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  72. ZkA. II. LA2: Diskvalifikován

  73. ZkA. I. LA2: 13/28, 39.09 s, 12.09 tr. b., 3.86 m/s

  74. Ratenice - Míšiny dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  75. ZkA II. LA2: Diskvalifikován

  76. ZkA I. LA2: 3/15, 47.14 s, 13.14 tr. b., 3.44 m/s

  77. Beroun - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2016

  78. 1. zkouška LA2: 19/34, 37.92 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  79. 2. zkouška LA2: 11/34, 41.65 s, 6.65 tr. b., 3.65 m/s

  80. 3. zkouška LA2: 8/34, 46.16 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  81. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 26. 11. 2016

  82. ZkA II. LA2: 5/24, 43.93 s, 5.93 tr. b., 3.66 m/s

  83. ZkA I. LA2: 9/24, 41.73 s, 5.73 tr. b., 3.67 m/s

  84. Pňov - Předhradí - 4. Pňovské dvojzkoušky, 15. 10. 2016

  85. 1. zkouška LA2: 2/20, 38.75 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  86. 2. zkouška LA2: 5/20, 35.61 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  87. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 13.ročník a Speciál BŠO v agility 9.ročník, 01. 10. 2016

  88. Agility L: Diskvalifikován

  89. Jumping L: Diskvalifikován

  90. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  91. Praha - Horní Počernice - 45. Dvojzkoušky + 1 Praha - Pet center Extra, 27. 08. 2016

  92. Horní Počernice, 1. běh: 4/22, 44.8 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  93. Horní Počernice, 2. běh: 8/22, 56.64 s, 10.0 tr. b., 3.46 m/s

  94. Horní Počernice, 3. běh: 5/22, 51.51 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  95. Ratenice - Letní párty, 30. 07. 2016 - 31. 07. 2016

  96. Zk A II. LA2: Diskvalifikován

  97. Zk.A I. LA2: 13/23, 43.11 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  98. Málkov u Chomutova - TROJZKOUŠKY - Carneeval Cup 2016 - 2.díl / Samizdat Edition verse Beta 1.0, 02. 07. 2016

  99. Zka 1: 7/15, 47.87 s, 15.0 tr. b., 3.47 m/s

  100. Zka 2: Diskvalifikován

  101. Zka 3: 7/15, 49.21 s, 20.0 tr. b., 3.52 m/s

  102. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 28. 05. 2016

  103. 1. zkouška LA2: 4/17, 39.83 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  104. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  105. Pňov - Předhradí - 3. Pňovské dvojzkoušky, 15. 05. 2016

  106. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  107. 2.zkouška LA2: 5/20, 39.2 s, 6.2 tr. b., 3.47 m/s

  108. Kolín - AGI závod při WDSF "Holanďáků", 07. 05. 2016

  109. Agility: Diskvalifikován

  110. Jumping: Diskvalifikován

  111. ZkA: Diskvalifikován

  112. Ratenice - Dvojzkoušky "Čarodějnický rej", 30. 04. 2016

  113. ZkA. II. LA2: Diskvalifikován

  114. ZkA. I LA2: 7/25, 44.58 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  115. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár (speciál pro plemeno bearded collie), 10. 04. 2016

  116. Agility Open L: Diskvalifikován

  117. Jumping Open L: Diskvalifikován

  118. Zkoušky LA2: 7/17, 61.12 s, 10.12 tr. b., 3.14 m/s

  119. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u dědy Mráze, 27. 02. 2016

  120. 1. zkouška LA2: 3/20, 44.99 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  121. 2. zkouška LA2: 10/20, 45.93 s, 5.0 tr. b., 3.48 m/s

  122. Pňov - Předhradí - 2. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 17. 10. 2015

  123. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  124. 2.zkouška LA2: 4/20, 46.16 s, 8.16 tr. b., 3.4 m/s

  125. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 12. ročník, Speciál BŠO v agility 8. ročník a MR šiperek v agility 3. ročník, 26. 09. 2015

  126. AGILITY L: Diskvalifikován

  127. JUMPING L: 8/36, 36.12 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  128. ZKOUŠKY LA2: Diskvalifikován

  129. Ratenice - O Ratenickou Blechu II., 20. 09. 2015

  130. Agility L: 5/38, 51.43 s, 10.43 tr. b., 3.48 m/s

  131. Jumping L: 3/37, 37.38 s, 1.38 tr. b., 3.75 m/s

  132. ZkA LA2: Diskvalifikován

  133. Řepčice, Velké Popovice - zkouška v rámci intenzivky, 27. 06. 2015

  134. Druhý běh LA2: Diskvalifikován

  135. První běh LA2: Diskvalifikován

  136. Pňov - Předhradí - 1. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 30. 05. 2015

  137. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  138. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  139. Kácov - „Kácovský tuplák“ 1, 16. 05. 2015

  140. JUMPING: 18/53, 40.94 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  141. LA2: 17/21, 50.37 s, 15.0 tr. b., 3.77 m/s

  142. ŠTAFETA LARGE: 9/50, 61.52 s, 0.0 tr. b., 3.25 m/s

  143. Lysá nad Labem - Superpes 2015, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  144. AGILITY: 7/33, 53.19 s, 9.19 tr. b., 3.5 m/s

  145. JUMPING: Diskvalifikován

  146. LA2: 5/18, 58.78 s, 28.78 tr. b., 3.39 m/s

  147. Ratenice - Morrisovy trojzkoušky II., 28. 02. 2015

  148. ZkA III. LA2: 4/18, 47.38 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  149. ZkA II. LA2: 2/18, 52.32 s, 2.32 tr. b., 3.46 m/s

  150. ZkA I. LA2: Diskvalifikován

  151. Neveklov - Heroutice - 36. Dvojzkoušky + 1, 14. 02. 2015

  152. Heroutice, 1. běh: 16/20, 49.05 s, 20.05 tr. b., 2.94 m/s

  153. Heroutice, 2. běh: 11/20, 45.57 s, 10.0 tr. b., 3.36 m/s

  154. Heroutice, 3. běh: 10/20, 45.61 s, 14.61 tr. b., 2.98 m/s

  155. Ratenice - O Ratenickou Beranici III., 27. 12. 2014 - 28. 12. 2014

  156. ZkA II LA2 LA2: Diskvalifikován

  157. ZkA I LA2 LA2: 2/25, 44.66 s, 5.0 tr. b., 3.4 m/s

  158. ZkA NE II LA2 LA2: 11/28, 46.31 s, 14.31 tr. b., 3.39 m/s

  159. ZkA NE I LA2 LA2: 9/28, 45.97 s, 10.97 tr. b., 3.79 m/s

  160. ZkJ LA2 LA2: 8/25, 49.48 s, 13.48 tr. b., 3.44 m/s

  161. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 30. 11. 2014

  162. 1. zkouška LA2: 5/19, 38.94 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  163. 2. zkouška LA2: 4/19, 35.47 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  164. Praha 9 - Horní Počernice - 34. Dvojzkoušky, 11. 10. 2014

  165. Horní Počernice, 1. běh: 3/26, 47.33 s, 1.33 tr. b., 3.63 m/s

  166. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  167. Kácov - „Kácovský tuplák“ 2, 06. 09. 2014

  168. LA2 - 1: Diskvalifikován

  169. LA2 - 2: 3/13, 45.99 s, 0.0 tr. b., 3.44 m/s

  170. LA2 - 3: 5/13, 46.14 s, 1.14 tr. b., 3.19 m/s

  171. Ratenice - Letní párty - 5x zkoušky, 09. 08. 2014 - 10. 08. 2014

  172. 1 zkouška LA2: 4/18, 43.44 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  173. 2 zkouška LA2: Diskvalifikován

  174. Zkouška A2 - 1 LA2: 11/20, 51.07 s, 17.07 tr. b., 3.68 m/s

  175. Zkouška A2 - 2 LA2: 2/20, 49.43 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  176. Zkouška A2 - 3 LA2: 3/19, 52.06 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  177. Lysá nad Labem - Superpes 2014, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  178. Jumping - III. kvalifikační běh: Diskvalifikován

  179. ZkA 2: 4/10, 57.19 s, 16.19 tr. b., 3.3 m/s

  180. Praha - Horní Počernice - 32. Dvojzkoušky, 19. 04. 2014

  181. Horní Počernice, 1. běh: 4/33, 42.79 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  182. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  183. Hradec Králové - Jarní dvojzkoušky 2014, 08. 03. 2014

  184. LA2: 5/31, 50.51 s, 5.0 tr. b., 3.6 m/s

  185. LA2 I.: 13/31, 55.86 s, 42.86 tr. b., 3.08 m/s

  186. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 02. 03. 2014

  187. Agility L: 14/45, 51.99 s, 6.99 tr. b., 3.83 m/s

  188. Jumping L: Diskvalifikován

  189. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  190. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 3, 04. 01. 2014

  191. JUMPING 1: Diskvalifikován

  192. JUMPING 2: Diskvalifikován

  193. LA1: 4/9, 31.58 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  194. Ratenice - O Ratenickou Beranici II. - dvojzkoušky + A0, 29. 12. 2013

  195. Zkouška II LA1: 1/9, 37.89 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  196. Zkouška I LA1: 6/10, 35.07 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  197. Ratenice - O Ratenickou Beranici II. - dvojzkoušky + jumping, 28. 12. 2013

  198. Jumping So LA1: 1/10, 32.37 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  199. Zkouška II LA1: 3/10, 31.41 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  200. Zkouška I LA1: 2/10, 32.63 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  201. Nučice u Rudné - "Zimní pohár" 2, 08. 12. 2013

  202. JUMPING 1: Diskvalifikován

  203. JUMPING 2: Diskvalifikován

  204. LA1: 10/17, 26.76 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  205. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 01. 12. 2013

  206. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  207. 2. zkouška LA1: 1/9, 34.42 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  208. Praha 4 - Kateřinky - 1. TROJZKOUŠKY U AGIHOLEK, 26. 10. 2013

  209. LA1: 7/14, 43.65 s, 10.0 tr. b., 3.46 m/s

  210. LA1: Diskvalifikován

  211. LA1: Diskvalifikován

  212. Praha - Horní Počernice - 28. Dvojzkoušky, 12. 10. 2013

  213. 28. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 1: 5/19, 27.03 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  214. 28. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 2: 6/19, 33.38 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  215. Nymburk - Svatováclavské dvojzkoušky, 29. 09. 2013

  216. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  217. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  218. Havlovice - OPSION 031/ 3+2 zkoušky, 24. 08. 2013 - 25. 08. 2013

  219. Ne-1: 10/21, 50.36 s, 17.36 tr. b., 3.0 m/s

  220. Ne-2: Diskvalifikován

  221. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2013, 20. 07. 2013 - 21. 07. 2013

  222. SO - Acana Agility L: Diskvalifikován

  223. SO - Acana Jumping L: Diskvalifikován

  224. SO - Zkoušky LA1: 4/11, 33.62 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  225. Mladá Boleslav - Non-stop Dogwear Agility, 08. 06. 2013

  226. Agility: 23/46, 51.8 s, 23.8 tr. b., 3.19 m/s

  227. Jumping: Diskvalifikován

  228. Zka: Diskvalifikován

  229. Lysá nad Labem - Dvouzkoušky Superpes 2013 + Dvoujumping A0, 05. 05. 2013

  230. zkoušky 1 LA1: 1/10, 36.25 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  231. zkoušky 2 LA1: 3/10, 41.52 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  232. Lukov - České středohoří - Lukovský apríl 2013, 06. 04. 2013

  233. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  234. Zkouška 2 LA1: 5/17, 33.27 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  235. Zkouška 3 LA1: 2/16, 34.48 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  236. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 02. 12. 2012

  237. 1. zkouška LA1: 12/21, 38.9 s, 15.0 tr. b., 3.62 m/s

  238. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  239. Kutná Hora - Emilův dvojskok - 2x zkoušky, 14. 10. 2012

  240. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  241. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  242. Nymburk - Svatováclavské dvojzkoušky, 29. 09. 2012

  243. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  244. 2. zkouška LA1: 5/15, 36.05 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  245. Mladá Boleslav - Apple Cup VI + Mistrovství ČR Terrierů, 16. 09. 2012

  246. agility: Diskvalifikován

  247. jumping: Diskvalifikován

  248. zkouška A1: 3/6, 41.36 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  249. Havlovice - OPSION 027 / trojzkoušky, 26. 08. 2012

  250. 1. LA1: Diskvalifikován

  251. 2. LA1: Diskvalifikován

  252. 3. LA1: Diskvalifikován