Cz En

051912

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Marie Řežábková

    Člen KA

Pes

  1. Action Jane´s dogs, Border kolie

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  2. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  3. 2.kvalifikace: 17/38, 32.97 s, 5.0 tr. b., 5.67 m/s

  4. 3.kvalifikace: 13/36, 44.57 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  5. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2020

  6. Jumping : Diskvalifikován

  7. Žamberk - O pohár Fitmin 2020, 02. 08. 2020

  8. Agility: 16/29, 60.45 s, 30.45 tr. b., 3.31 m/s

  9. Jumping L3: 6/12, 35.74 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  10. Zkouška L3: 5/11, 44.39 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  11. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  12. 1. Jumping A2/A3: 5/9, 30.25 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  13. 2. Jumping A2/A3: Diskvalifikován

  14. 3. jumping A2/A3: 2/9, 35.01 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  15. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  16. Czech Imp Jump Large: 13/35, 22.25 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  17. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  18. Jumping 2 - Large: 6/37, 31.29 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  19. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  20. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23): Diskvalifikován

  21. Pá. - Power & Speed (Agility A23): Diskvalifikován

  22. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  23. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): Diskvalifikován

  24. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 54/175, 44.27 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  25. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : Diskvalifikován

  26. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): Diskvalifikován

  27. Rapotín - Dvouzkoušky Miacis 2018, 08. 09. 2018

  28. Zkouška 1 LA3: 2/6, 41.95 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  29. Zkouška 2 LA3: 2/6, 46.11 s, 9.11 tr. b., 3.8 m/s

  30. Mohelnice - HAVLICZECH I., 28. 09. 2017

  31. Trial II. LA3: Diskvalifikován

  32. Trial I. LA3: 3/18, 50.43 s, 20.0 tr. b., 3.77 m/s

  33. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  34. Agility - Ne: Diskvalifikován

  35. Agility - So: Diskvalifikován

  36. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  37. Jumping - So: 54/97, 38.02 s, 14.02 tr. b., 3.87 m/s

  38. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  39. 2Q Agility: 29/157, 48.98 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  40. Jednotlivci A2/A3 - Agility: Diskvalifikován

  41. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: 57/117, 39.98 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  42. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  43. Brno - Jarní Brno, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  44. Agility LA neděle: 6/18, 34.24 s, 10.0 tr. b., 5.37 m/s

  45. Agility LA sobota: 4/19, 37.26 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  46. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  47. Jumping LA sobota: 7/19, 33.69 s, 15.0 tr. b., 4.93 m/s

  48. Zkouška LA3 neděle: 1/4, 46.05 s, 15.0 tr. b., 4.32 m/s

  49. Zkouška LA3 sobota: Diskvalifikován

  50. Brno - Dvojzkoušky agility, 23. 04. 2017

  51. Zkouška LA3 1.běh: Diskvalifikován

  52. Zkouška LA3 2.běh: Diskvalifikován

  53. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  54. Agility Lar Ne: 8/85, 38.78 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  55. Agility Lar So: Diskvalifikován

  56. Jumping Lar Ne: Diskvalifikován

  57. Jumping Lar So: Diskvalifikován

  58. Praha - Štěrboholské mini dvojzkoušky I., 07. 04. 2017

  59. 1. Zka - LA3: 3/5, 36.36 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  60. 2. Zka - LA3: 1/5, 47.54 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  61. Brno - Zimní Brno II., 04. 02. 2017

  62. Jumping I LA L: Diskvalifikován

  63. Zkouška LA3 LA3: Diskvalifikován

  64. Proruby u Hořiček - OPSION 052, 03. 12. 2016

  65. 13.prorubská: 5/10, 45.93 s, 25.0 tr. b., 4.14 m/s

  66. 14.prorubská: 3/10, 41.68 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  67. Pilníkov, okr. Trutnov - II. Hilarem cup + Mistrovství republiky chodských psů a kavalírů 2016, 27. 08. 2016

  68. Agility L: Diskvalifikován

  69. Jumping L: Diskvalifikován

  70. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  71. Přerov - BRIT CUP 2016, 20. 08. 2016

  72. Agility: 1/7, 43.68 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  73. Agility Open: 5/29, 46.11 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  74. Jumping Open: 4/27, 41.25 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  75. Žamberk - O Pohár Fitmin 2016 + Mistrovství republiky KCHK - XX.MR malých kníračů, XVIII.MR středních kníračů, IV.MR velkých kníračů, I.MR kníračů veteránů., 13. 08. 2016

  76. AGILITY: 1/27, 42.46 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  77. JUMPING: 2/27, 30.36 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  78. LA3: Diskvalifikován

  79. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 049, 16. 07. 2016

  80. 1.zkouška: 3/16, 43.25 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  81. 2.zkouška: Diskvalifikován

  82. Jumping Open: 8/25, 34.24 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  83. Zdobín - Zdobínský Večerníček, 15. 07. 2016

  84. Agility L: Diskvalifikován

  85. Jumping L: 5/29, 36.98 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  86. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky - JK Animals + Veterán HOP, 09. 07. 2016

  87. Jumping: 24/37, 34.19 s, 15.0 tr. b., 4.5 m/s

  88. Zkouška: 5/7, 49.25 s, 32.25 tr. b., 3.78 m/s

  89. Zkouška II: 6/7, 51.2 s, 16.2 tr. b., 3.75 m/s

  90. Mohelnice - JK ANIMALS CUP, 25. 06. 2016

  91. Agility I: 10/12, 39.12 s, 15.0 tr. b., 4.24 m/s

  92. Agility II: 10/12, 36.76 s, 15.0 tr. b., 3.78 m/s

  93. TUNELIADA: 29/43, 27.2 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  94. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  95. QA5 Agility: Diskvalifikován

  96. QA6 Agility: Diskvalifikován

  97. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  98. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  99. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  100. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  101. 2Q Agility: Diskvalifikován

  102. Družstva - Agility: 34/140, 50.53 s, 15.53 tr. b., 3.48 m/s

  103. Družstva - Jumping: 59/139, 45.99 s, 19.99 tr. b., 3.39 m/s

  104. Jednotlivci A2/A3 - Agility: Diskvalifikován

  105. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: 39/102, 41.33 s, 12.33 tr. b., 3.8 m/s

  106. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  107. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: 35/103, 34.51 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  108. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  109. QA3 Agility: Diskvalifikován

  110. QA4 Agility: 59/174, 41.57 s, 15.0 tr. b., 4.21 m/s

  111. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  112. QJ4 Jumping: 83/174, 41.16 s, 14.16 tr. b., 4.11 m/s

  113. Praha 9 - Horní Počernice - 9. Májová cena, 08. 05. 2016

  114. Májová cena, Horní Počernice, Agility: 13/38, 50.3 s, 10.0 tr. b., 3.54 m/s

  115. Májová cena, Horní Počernice Jumping: 16/38, 44.07 s, 18.07 tr. b., 3.34 m/s

  116. Májová cena, Horní Počernice, zkoušky: Diskvalifikován

  117. Skochovice - Zkoušky - květen 2016, 06. 05. 2016

  118. 1. zkouška LA3: 5/10, 49.85 s, 18.85 tr. b., 3.35 m/s

  119. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  120. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  121. QA1 Agility: Diskvalifikován

  122. QA2 Agility: 66/204, 50.17 s, 12.17 tr. b., 3.99 m/s

  123. QJ1 Jumping: 63/213, 41.38 s, 5.38 tr. b., 4.33 m/s

  124. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  125. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  126. Agility I: Diskvalifikován

  127. Agility II: Diskvalifikován

  128. Proruby u Hořiček - Velikonoční jumpingy, 28. 03. 2016

  129. III. Jumping L: Diskvalifikován

  130. II. Jumping L: Diskvalifikován

  131. I. Jumping L: 6/37, 31.23 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  132. Brno - Agility Zetor Cup, 19. 03. 2016

  133. Agility LA: 9/38, 32.09 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  134. Jumping LA: 9/38, 33.05 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  135. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  136. Těšánky - Březnové dvojzkoušky agility, 12. 03. 2016

  137. 1. zkouška LA3: 4/10, 40.12 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  138. 2. zkouška LA3: 2/9, 44.63 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  139. Ratenice - Morrisovy dvojzkoušky III., 27. 02. 2016

  140. ZkA II. LA3: Diskvalifikován

  141. ZkA I. LA3: 9/18, 45.65 s, 15.0 tr. b., 4.27 m/s

  142. Proruby u Hořiček - OPSION 044 / dvojzkoušky, 23. 01. 2016

  143. 5.prorubská: Diskvalifikován

  144. 6.prorubská: 5/8, 42.13 s, 21.13 tr. b., 3.25 m/s

  145. Liberec - I. Kokosy na sněhu, 16. 01. 2016 - 17. 01. 2016

  146. ZkA 1 Ne: Diskvalifikován

  147. ZkA 2 Ne: 7/10, 45.24 s, 10.0 tr. b., 3.96 m/s

  148. ZkA 3 Ne: Diskvalifikován

  149. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  150. 3.prorubská: Diskvalifikován

  151. 4.prorubská: 7/14, 43.36 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  152. Ptýrov u Mnichova Hradiště - I. Highway to Hell, 11. 12. 2015 - 12. 12. 2015

  153. Jump III L: Diskvalifikován

  154. Jump II L: 6/34, 28.77 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  155. Jump I L: 8/35, 34.98 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  156. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 07. 11. 2015

  157. Agility: Diskvalifikován

  158. Agility Open: Diskvalifikován

  159. Jumping Open: Diskvalifikován

  160. Ratenice - ICE AGE AGI II., 24. 10. 2015 - 25. 10. 2015

  161. Jumping II. L: Diskvalifikován

  162. Jumping I. L: Diskvalifikován

  163. ZkA LA2: 1/13, 43.47 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  164. Praha - Horní Počernice - 40. DVOJZKOUŠKY + 1, 10. 10. 2015

  165. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  166. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  167. Horní Počernice, 3. běh: 3/13, 37.74 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  168. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2015

  169. Agility L: 10/39, 45.9 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  170. Jumping L: 13/41, 42.64 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  171. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  172. Skochovice - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 28. 08. 2015 - 30. 08. 2015

  173. Agility klubů: Diskvalifikován

  174. Jumping družstev: Diskvalifikován

  175. Jumping dvojic: Diskvalifikován

  176. Soutěž feny proti psům: 26/48, 44.75 s, 17.75 tr. b., 3.69 m/s

  177. Soutěž podle roku narození: 15/49, 43.34 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  178. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2015, 22. 08. 2015 - 23. 08. 2015

  179. SO - agility L: Diskvalifikován

  180. SO - jumping L: Diskvalifikován

  181. SO - Zkouška agility LA2: Diskvalifikován

  182. Kroměříž - Dvojzkoušky II, 15. 08. 2015

  183. Agility I: 1/11, 37.85 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  184. Agility II: 1/11, 40.89 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  185. Žamberk - O pohár Fitmin, 08. 08. 2015

  186. AGILITY: Diskvalifikován

  187. JUMPING: 9/27, 30.33 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  188. LA2: Diskvalifikován

  189. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 041, 18. 07. 2015

  190. Agility: 17/51, 33.07 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  191. Jumping: Diskvalifikován

  192. Zkouška: Diskvalifikován

  193. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky + VETERÁN HOP, 04. 07. 2015

  194. Jumping: 7/21, 26.89 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  195. Zkouška: Diskvalifikován

  196. Zkouška II: Diskvalifikován

  197. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  198. Agility Ne: Diskvalifikován

  199. Agility So: Diskvalifikován

  200. Jumping Ne: Diskvalifikován

  201. Jumping So: 18/146, 40.38 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  202. Frenštát pod Radhoštěm - Mezinárodní Mistrovství ČR Border kolií 2015, 29. 05. 2015 - 31. 05. 2015

  203. Agility družstva: 19/133, 38.63 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  204. Jumping družstva: 47/133, 33.09 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  205. Mistrovství A2/A3 - Agility: Diskvalifikován

  206. Mistrovství A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  207. Power & Speed A2/A3: Diskvalifikován

  208. Speciální závod - Agility: 45/140, 36.01 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  209. Speciální závod - Jumping: 18/127, 34.59 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  210. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: 10/99, 37.52 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  211. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  212. Agility: Diskvalifikován

  213. Agility II Open: Diskvalifikován

  214. Agility I Open: Diskvalifikován

  215. Jumping II Open: 58/162, 43.44 s, 16.44 tr. b., 4.19 m/s

  216. Jumping I Open: Diskvalifikován

  217. Brno - Jarní Brno 2015, 09. 05. 2015 - 10. 05. 2015

  218. Agility sob. L: Diskvalifikován

  219. Jumping sob. L: 5/11, 37.21 s, 6.21 tr. b., 4.08 m/s

  220. Zk LA2 sob LA2: 4/9, 41.05 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  221. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  222. Agility 1: Diskvalifikován

  223. Agility 2: Diskvalifikován

  224. Jumping 1: Diskvalifikován

  225. Jumping 2: Diskvalifikován

  226. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  227. Zkouška 1: Diskvalifikován

  228. Zkouška 2: Diskvalifikován

  229. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den II 2015, 12. 04. 2015

  230. LA2 II LA2: 5/15, 44.66 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  231. LA2 I LA2: 9/15, 37.12 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  232. Těšánky (okr. Kroměříž) - Březnové dvojzkoušky agility, 15. 03. 2015

  233. A2 druhá LA2: 8/24, 46.15 s, 15.0 tr. b., 3.86 m/s

  234. A2 první LA2: 5/24, 42.33 s, 5.33 tr. b., 3.33 m/s

  235. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři, 30. 11. 2014

  236. Agility I: 4/25, 32.14 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  237. Agility II: Diskvalifikován

  238. Jumping 2+3: Diskvalifikován

  239. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3, 09. 11. 2014

  240. I. Agility: 5/30, 31.95 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  241. II. Agility: Diskvalifikován

  242. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty a Mistrovství republiky kategorie XS, 08. 11. 2014

  243. Agility: 11/19, 37.43 s, 20.0 tr. b., 4.3 m/s

  244. Agility Open: Diskvalifikován

  245. Jumping Open: 7/41, 31.29 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  246. Blešno - Zlatá překážka 2014, 11. 10. 2014

  247. AGILITY: Diskvalifikován

  248. JUMPING: 10/33, 34.83 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  249. LA2: Diskvalifikován

  250. Zdobín - Velká zvičinská, 20. 09. 2014 - 21. 09. 2014

  251. Agility 1 L: Diskvalifikován

  252. Finálový běh L: 10/18, 37.58 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  253. Jumping 1 L: 4/37, 34.1 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  254. Jumping 2 L: 11/34, 38.74 s, 10.0 tr. b., 3.9 m/s

  255. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  256. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  257. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 30. 08. 2014

  258. AGILITY L: 11/39, 44.29 s, 20.0 tr. b., 4.47 m/s

  259. JUMPING L: 19/39, 33.89 s, 15.0 tr. b., 4.51 m/s

  260. ZKOUŠKA LA2: 2/17, 38.16 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  261. Čebín u Brna - ČEBÍNSKÝ KRÁL 2014, 09. 08. 2014 - 10. 08. 2014

  262. Agility open L: Diskvalifikován

  263. Finále L: 11/21, 38.91 s, 15.0 tr. b., 4.63 m/s

  264. Jumping open L: Diskvalifikován

  265. Jumping open neděle L: Diskvalifikován

  266. LA2 LA2: 1/20, 36.61 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  267. LA2 LA2: Diskvalifikován

  268. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2014, 26. 07. 2014 - 27. 07. 2014

  269. NE - Acana jumping L: Diskvalifikován

  270. NE - Holdye Memorial Agility L: 17/41, 38.6 s, 15.6 tr. b., 3.86 m/s

  271. NE - zkouška LA2 LA2: Diskvalifikován

  272. SO - Acana agility L: 9/43, 29.21 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  273. SO - Acana jumping L: 22/46, 38.55 s, 29.55 tr. b., 3.84 m/s

  274. SO - zkouška LA2 LA2: Diskvalifikován

  275. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2014, 04. 07. 2014 - 06. 07. 2014

  276. Agility (Parkur A): Diskvalifikován

  277. Agility Parkur A: Diskvalifikován

  278. Agility (Parkur C): Diskvalifikován

  279. Agility Parkur C: Diskvalifikován

  280. Agility Trial Parkur A: 1/37, 38.27 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  281. Jumping (Parkur B): Diskvalifikován

  282. Jumping Parkur B: Diskvalifikován

  283. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky + Veterán hop, 29. 06. 2014

  284. Zkouška: Diskvalifikován

  285. Zkouška II: 7/12, 59.44 s, 43.44 tr. b., 2.78 m/s

  286. Brno - Jarní Brno 2014, 17. 05. 2014 - 18. 05. 2014

  287. Agility: Diskvalifikován

  288. Jumping: Diskvalifikován

  289. LA2: 2/14, 40.37 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  290. Lysá nad Labem - Superpes 2014, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  291. Agility - II. kvalifikační běh: Diskvalifikován

  292. Jumping - III. kvalifikační běh: Diskvalifikován

  293. Jumping - I. kvalifikační běh: Diskvalifikován

  294. ZkA 1: Diskvalifikován

  295. ZkA 2: 3/6, 37.56 s, 10.0 tr. b., 3.59 m/s

  296. Mladá Boleslav - May Cup, 04. 05. 2014

  297. Agility L: Diskvalifikován

  298. Jumping L: 22/47, 38.82 s, 15.0 tr. b., 4.3 m/s

  299. LA1: Diskvalifikován

  300. Olomouc Nové Sady - Agility závody, 29. 03. 2014 - 30. 03. 2014

  301. agility ne L: Diskvalifikován

  302. agility so L: 8/37, 46.25 s, 5.0 tr. b., 3.65 m/s

  303. jumping ne L: 11/40, 42.44 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  304. jumping so L: Diskvalifikován

  305. zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  306. zkouška ne LA1: Diskvalifikován

  307. Hradec Králové - Jarní dvojzkoušky 2014, 08. 03. 2014

  308. LA1: Diskvalifikován

  309. LA1 I.: 1/26, 25.03 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  310. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 16. 02. 2014

  311. Zkouška 1 LA1: 1/14, 24.73 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  312. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  313. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 4, 01. 02. 2014

  314. FINÁLE LARGE: Diskvalifikován

  315. JUMPING 1: Diskvalifikován

  316. JUMPING 2: 5/39, 28.52 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  317. LA1: 1/11, 36.82 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  318. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 19. 01. 2014

  319. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  320. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  321. Ratenice - O Ratenickou Beranici II. - dvojzkoušky + A0, 29. 12. 2013

  322. Zkouška II LA1: 2/9, 30.36 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  323. Zkouška I LA1: 2/10, 31.36 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  324. Ratenice - O Ratenickou Beranici II. - dvojzkoušky + jumping, 28. 12. 2013

  325. Jumping So LA1: 4/10, 26.78 s, 15.0 tr. b., 4.71 m/s

  326. Zkouška II LA1: Diskvalifikován

  327. Zkouška I LA1: 5/10, 34.6 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  328. Nučice u Rudné - "Zimní pohár" 2, 08. 12. 2013

  329. JUMPING 1: Diskvalifikován

  330. JUMPING 2: Diskvalifikován

  331. LA1: 12/17, 28.5 s, 15.0 tr. b., 4.07 m/s

  332. Olomouc - Nové Sady - Agility závody, 02. 11. 2013 - 03. 11. 2013

  333. Neděle agility L: Diskvalifikován

  334. Neděle Jumping L: 10/39, 43.98 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  335. Neděle zkouška LA1: Diskvalifikován

  336. Sobota Agility Large L: Diskvalifikován

  337. Sobota Jumping Large L: Diskvalifikován

  338. Sobota zkouška LA1: 2/11, 29.35 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  339. Blešno - Podzim 2013, 12. 10. 2013

  340. AGILITY: Diskvalifikován

  341. JUMPING: Diskvalifikován

  342. LA1: Diskvalifikován

  343. Praha - Horní Počernice - 1. OPEL CUP, 22. 09. 2013

  344. Opel Cup, Horní Počernice, 1. běh Agility: Diskvalifikován

  345. Opel Cup, Horní Počernice, 1. běh Jumping: Diskvalifikován

  346. Opel Cup, Horní Počernice, 2. běh Agility: 15/32, 44.33 s, 20.0 tr. b., 3.9 m/s

  347. Opel Cup, Horní Počernice, 2. běh Jumping: Diskvalifikován

  348. Dvůr Králové n. L. - Otevřené mistrovství východních Čech, 07. 09. 2013 - 08. 09. 2013

  349. Agility - sobota: 6/27, 42.54 s, 10.54 tr. b., 3.97 m/s

  350. Finale Large: Diskvalifikován

  351. Jumping - neděle: 12/24, 34.13 s, 20.13 tr. b., 3.96 m/s

  352. Jumping - sobota: Diskvalifikován

  353. Zkouška - neděle: 2/7, 29.22 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  354. Zkouška - sobota: 1/9, 32.42 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  355. Prostějov - Skok za skokem VI, 17. 08. 2013 - 18. 08. 2013

  356. Agility 18.8.2013 L: Diskvalifikován

  357. Jumping 18.8.2013 L: Diskvalifikován

  358. Zkouška 18.8.2013 LA1: Diskvalifikován

  359. Žamberk - O pohár Fitmin, 03. 08. 2013

  360. AGILITY: Diskvalifikován

  361. JUMPING LA1: Diskvalifikován

  362. LA1: Diskvalifikován

  363. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2013, 05. 07. 2013 - 07. 07. 2013

  364. Agility: 1/16, 33.56 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  365. Agility I BarkingHeads: 34/132, 47.71 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  366. Agility II BarkingHeads: Diskvalifikován

  367. Agility III ArdenGrange: 45/123, 53.47 s, 11.47 tr. b., 3.74 m/s

  368. Agility IV ArdenGrange: Diskvalifikován

  369. Jumping I BarkingHeads: Diskvalifikován

  370. Jumping II ArdenGrange: Diskvalifikován

  371. Česká Třebová - FITMIN CUP - Podhorka, 30. 06. 2013

  372. Agility: Diskvalifikován

  373. Jumping: 5/21, 27.47 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  374. Zkouška: Diskvalifikován

  375. Strážnice - MR Klubu Border Collií 2013, 07. 06. 2013 - 09. 06. 2013

  376. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A1 - Agility 2.kolo: 12/61, 36.4 s, 10.0 tr. b., 5.33 m/s

  377. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A1 - Jumping 1.kolo: Diskvalifikován

  378. Power a Speed - Hra A1: Diskvalifikován

  379. Speciální závod - 1.kolo - Jumping: 22/164, 41.4 s, 15.4 tr. b., 3.96 m/s

  380. Speciální závod - 2.kolo - Agility: 13/186, 38.35 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  381. Tachyon Trophy A1 - Jumping: 6/58, 30.94 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  382. Šumperk Temenice - Miacis cup 2013, 01. 06. 2013 - 02. 06. 2013

  383. Agility L: Diskvalifikován

  384. Jumping L: 1/17, 26.42 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  385. Jumping L: 1/26, 28.23 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  386. Zkouška II. LA1: Diskvalifikován

  387. Zkouška I. LA1: 3/14, 35.52 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  388. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  389. Brno - Jarní Brno 2013 + 2. QZ 2013, 25. 05. 2013 - 26. 05. 2013

  390. Agility: 40/82, 47.36 s, 15.36 tr. b., 3.95 m/s

  391. Agility: Diskvalifikován

  392. Jumping: Diskvalifikován

  393. Jumping : Diskvalifikován

  394. LA1: 2/8, 33.65 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  395. LA1: Diskvalifikován

  396. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií - otevřený závod, 18. 05. 2013

  397. Agility: 7/24, 40.54 s, 20.54 tr. b., 3.7 m/s

  398. Jumping: Diskvalifikován

  399. Zkouška A1: 4/9, 28.06 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  400. Krupka - DogFriends FITMIN kvalifikačky, 27. 04. 2013 - 28. 04. 2013

  401. Agility 1: Diskvalifikován

  402. Agility 2: Diskvalifikován

  403. Jumping 1: Diskvalifikován

  404. Jumping 2: 61/85, 36.8 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  405. Zkouška: Diskvalifikován

  406. Olomouc Nové Sady - Agility závody, 23. 03. 2013 - 24. 03. 2013

  407. Agility sobota L: Diskvalifikován

  408. Jumping sobota L: Diskvalifikován

  409. Zkouška sobota LA1: Diskvalifikován

  410. Hradec Králové - Blešno - Podzim 2012, 14. 10. 2012

  411. AGILITY: Diskvalifikován

  412. JUMPING: Diskvalifikován

  413. LA1: 11/22, 32.41 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s