Cz En

067912

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Marie - Anna Kociánová, ZKO Kutná Hora

    Člen KA

Pes

  1. Aida Bonsai She-Kra, Sheltie

Výsledky

  1. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + MČR bearded collií a MČR chodských psů, 09. 04. 2022

  2. 1. jumping M veteráni: 1/4, 21.08 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  3. 2. jumping M veteráni: 1/4, 21.14 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  4. Studenec u Trutnova - Listopadové závody + MČR chodských psů, špiců a českých strakatých psů + jumpingy A0, 17. 11. 2021

  5. Agility Open: 3/11, 44.32 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  6. Jumping Light: 5/11, 30.09 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  7. Jumping Open: 4/11, 36.1 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  8. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  9. Agility Individual: Diskvalifikován

  10. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  11. Jumping Individual: 25/72, 43.62 s, 2.12 tr. b., 4.59 m/s

  12. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  13. Třebíč - Calibra speciál - SPECIÁL 2021, 22. 08. 2021

  14. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  15. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  16. Jumping MA3: 1/4, 31.83 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  17. Kutná Hora - Last minute odpolední dvojzkoušky, 28. 07. 2021

  18. 1. zkouška A3 M: 5/5, 36.06 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  19. 2. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  20. Lysá nad Labem - JumpBeast 3, 26. 06. 2021

  21. 1. Jumping M: 8/14, 39.06 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  22. 2. Jumping M: 4/15, 38.31 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  23. 3. Jumping M: 10/15, 32.69 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  24. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  25. Agility 1 M: 7/61, 44.81 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  26. Agility 2 M: 21/62, 55.16 s, 14.16 tr. b., 3.95 m/s

  27. Jumping 1 M: 20/62, 38.75 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  28. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 28. 05. 2021

  29. 1. zkouška: 5/9, 37.87 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  30. 2. zkouška: Diskvalifikován

  31. Lysá nad Labem - Jelení rozjezd, 21. 05. 2021

  32. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  33. 2. Zkouška MA3: 5/7, 43.14 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  34. Beroun - Zimní pohár "Czech Imp" - 8.ročník, 05. 12. 2020

  35. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  36. Jumping 1 - Medium: 5/21, 37.98 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  37. Jumping 2 - Medium: 12/19, 40.94 s, 10.94 tr. b., 4.2 m/s

  38. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  39. Zkouška 1: Diskvalifikován

  40. Zkouška 2: 1/10, 42.33 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  41. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  42. Agility Individual: Diskvalifikován

  43. Agility Squads as Individual: 38/72, 49.87 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  44. Jumping Individual: 39/70, 34.66 s, 1.66 tr. b., 4.39 m/s

  45. Jumping Squads as Individual: 44/72, 36.23 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  46. Labské Chrčice - Herba Cup, 19. 09. 2020

  47. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  48. Jumping 2 Medium: 2/9, 33.81 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  49. ZK1 Medium 3: 2/8, 47.04 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  50. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 12. 09. 2020

  51. Agility M: Diskvalifikován

  52. Jumping M: 21/40, 37.22 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  53. Tuneliáda M: 24/37, 37.89 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  54. Trutnov - Páteční rozjezd, 21. 08. 2020

  55. 1. zkouška: Diskvalifikován

  56. 2. zkouška: Diskvalifikován

  57. Kutná Hora - Odpolední last minute dvojzkoušky, 12. 08. 2020

  58. Zkouška 1: 1/7, 46.53 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  59. Zkouška 2: Diskvalifikován

  60. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 06. 08. 2020

  61. II. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  62. I. zkouška A3 M: 1/6, 40.73 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  63. Studenec u Trutnova - LETNÍ OPENY + 2x ZKOUŠKY, 01. 08. 2020 - 02. 08. 2020

  64. I. agility M: Diskvalifikován

  65. II. agility M: Diskvalifikován

  66. I. jumping M: Diskvalifikován

  67. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  68. I. agility M: 25/67, 52.23 s, 15.23 tr. b., 3.94 m/s

  69. II. agility M: 7/67, 44.89 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  70. II. jumping M: 37/64, 41.96 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  71. I. jumping M: 28/67, 42.47 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  72. Pardubice-Svítkov - III. Májové dvojzkoušky, 23. 05. 2020

  73. 1. zkouška A3: 2/9, 51.6 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  74. 2. zkouška A3: Diskvalifikován

  75. Třebíč - Calibra speciál + Moravský pohár kníračů + MČR grionků a brabantíků, 16. 05. 2020

  76. 1. Zkouška MA3: 4/9, 42.26 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  77. 2. Zkouška MA3: 3/9, 37.06 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  78. Terezín - Terezínský zimní pohár - 5. kolo, 23. 02. 2020

  79. A3 II M: Diskvalifikován

  80. A3 I M: 3/8, 43.97 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  81. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  82. Czech Imp Jump: 18/28, 35.52 s, 16.52 tr. b., 3.38 m/s

  83. Jumping 1: 14/29, 40.62 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  84. Jumping 2: 9/29, 36.91 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  85. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  86. Czech Imp Jump: 14/20, 27.6 s, 13.6 tr. b., 3.66 m/s

  87. Jumping 1: 4/21, 33.36 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  88. Jumping 2: 9/21, 41.69 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  89. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  90. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  91. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  92. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  93. ZkA. MA3 I.: 4/13, 42.78 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  94. ZkA. MA3 II.: 4/13, 41.85 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  95. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  96. Czech Imp Jump: 5/17, 21.17 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  97. Jumping 1: Diskvalifikován

  98. Jumping 2 : Diskvalifikován

  99. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 10. 11. 2019

  100. Agility: Diskvalifikován

  101. Jumping: Diskvalifikován

  102. Jumping light: 3/18, 29.63 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  103. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  104. 1.Zkouška MA3: 5/6, 47.98 s, 10.98 tr. b., 4.15 m/s

  105. 2.Zkouška MA3: 1/5, 44.43 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  106. 3.Zkouška MA3: Diskvalifikován

  107. Jumping M: 3/11, 33.5 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  108. Kutná Hora - Profizoo trojzkoušky, 08. 09. 2019

  109. Zkouška 1: Diskvalifikován

  110. Zkouška 2: 1/4, 40.65 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  111. Zkouška 3: 1/4, 44.03 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  112. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  113. Agility 1: 37/79, 54.23 s, 15.23 tr. b., 3.96 m/s

  114. Agility 2: Diskvalifikován

  115. Agility 3: Diskvalifikován

  116. Agility 4: Diskvalifikován

  117. Agility Trial: Diskvalifikován

  118. Jumping 1: 35/79, 39.53 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  119. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  120. Ne. - Agility II. M: 29/52, 44.21 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  121. Ne. - Jumping II. M: 16/52, 43.5 s, 6.5 tr. b., 4.23 m/s

  122. So. - Agility I. M: Diskvalifikován

  123. So. - Jumping I. M: 4/52, 38.76 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  124. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  125. QA4 Agility: 15/56, 45.69 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  126. QA5 Agility: 13/56, 40.45 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  127. QA6 Agility: Diskvalifikován

  128. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  129. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  130. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  131. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  132. QA1 agility: Diskvalifikován

  133. QA2 agility: 29/60, 52.5 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  134. QA3 agility: 42/60, 46.05 s, 15.0 tr. b., 4.5 m/s

  135. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  136. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  137. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  138. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 04. 05. 2019

  139. Agility: Diskvalifikován

  140. Jumping: Diskvalifikován

  141. Tuneliáda: 23/41, 45.88 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  142. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  143. Agility I: Diskvalifikován

  144. Agility II: Diskvalifikován

  145. Jumping I: 53/87, 38.29 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  146. Jumping II: Diskvalifikován

  147. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  148. Agility open M: 4/28, 39.2 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  149. Jumping open M: Diskvalifikován

  150. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  151. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  152. Jumping III M: Diskvalifikován

  153. Jumping II M: 4/11, 43.01 s, 9.01 tr. b., 3.81 m/s

  154. Jumping I M: 6/11, 35.72 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  155. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  156. 1. Zka - MA3: 3/6, 36.6 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  157. 2. Zka - MA3: Diskvalifikován

  158. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  159. Jumping M 1: 3/15, 33.12 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  160. Jumping M 2: Diskvalifikován

  161. Jumping M 3: Diskvalifikován

  162. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  163. III. jumping M: 8/24, 38.28 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  164. II.jumping M: 8/24, 39.5 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  165. I. jumping M: 2/24, 34.69 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  166. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 2. kolo, 18. 11. 2018

  167. 1. zkouška MA3: 2/11, 43.14 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  168. 2. Zkouška MA3: 5/11, 46.08 s, 7.08 tr. b., 3.78 m/s

  169. Junioři jump M: 2/5, 33.16 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  170. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  171. J Agility: 3/20, 41.16 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  172. J Jumping: 4/20, 30.07 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  173. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 12. 05. 2018

  174. agility open M: 11/40, 46.47 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  175. Jumping open M: 9/40, 38.96 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  176. Tuneliáda M: 13/38, 39.64 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  177. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  178. Ju Agility IV: 6/20, 39.88 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  179. Ju Agility V: 4/20, 34.22 s, 0.92 tr. b., 4.82 m/s

  180. Ju Agility VI: Diskvalifikován

  181. Ju Jumping IV: 4/20, 31.11 s, 0.54 tr. b., 5.24 m/s

  182. Ju Jumping V: 5/19, 35.42 s, 1.59 tr. b., 4.74 m/s

  183. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  184. I Agility Open: 28/69, 34.45 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  185. II Agility Open: Diskvalifikován

  186. II Jumping Open: 9/66, 33.83 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  187. I Jumping Open: Diskvalifikován

  188. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  189. Agility Open M: 6/28, 37.63 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  190. Jumping Open M: 5/28, 24.47 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  191. Zkoušky MA3: 4/9, 37.65 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  192. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  193. Agility I: 2/21, 46.83 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  194. Agility II: 1/21, 46.31 s, 1.22 tr. b., 4.21 m/s

  195. Agility III: 3/21, 51.04 s, 3.12 tr. b., 3.9 m/s

  196. Jumping I: 5/21, 41.4 s, 1.82 tr. b., 4.54 m/s

  197. Jumping II: Diskvalifikován

  198. Jumping III: 8/20, 38.77 s, 8.36 tr. b., 4.31 m/s

  199. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  200. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  201. I. zkouška MA3: 6/9, 48.29 s, 18.29 tr. b., 3.46 m/s

  202. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  203. Zk.A II. MA3: 3/10, 38.12 s, 0.12 tr. b., 4.04 m/s

  204. ZkA. I. MA3: 1/10, 36.69 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  205. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  206. ZkA II. MA3: 5/10, 42.44 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  207. ZkA I. MA3: 6/10, 37.32 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  208. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 10. 12. 2017

  209. 1. zkouška MA3: 2/5, 45.47 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  210. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  211. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 18. 11. 2017

  212. Agility I: 23/37, 41.9 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  213. Jumping I: 10/37, 32.67 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  214. Jumping II: Diskvalifikován

  215. Pňov - Předhradí - 6. Pňovské dvojzkoušky, 14. 10. 2017

  216. 1.zkouška MA3: 4/4, 39.13 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  217. 2.zkouška MA3: Diskvalifikován

  218. Praha Uhříněves - Pesopark Agi-Duo, 28. 09. 2017

  219. 1.běh MA3: Diskvalifikován

  220. 2.běh MA3: 1/3, 40.22 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  221. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  222. Agility Ju: 3/31, 43.69 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  223. Agility Squads: 19/44, 41.96 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  224. Hra Ju: Diskvalifikován

  225. Jumping Ju: 2/31, 44.41 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  226. Jumping Squads: 3/44, 35.83 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  227. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  228. QA1 agility: Diskvalifikován

  229. QA3 agility: Diskvalifikován

  230. QJ1 jumping: 18/70, 41.17 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  231. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  232. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  233. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2017

  234. Agility open M: 2/28, 39.34 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  235. Jumping open M: 11/29, 34.61 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  236. Zkouška MA3: 5/13, 43.11 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  237. Liberec - Květnový pohár, 08. 05. 2017

  238. Agility open M: Diskvalifikován

  239. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  240. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  241. Jumping open M: 1/7, 29.5 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  242. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  243. Agility 1 Ju: 7/17, 44.21 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  244. Agility 2 Ju: 4/17, 36.79 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  245. Agility 3 Ju: 6/17, 42.42 s, 0.4 tr. b., 4.62 m/s

  246. Agility 4 Ju: 1/17, 38.27 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  247. Jumping 1 Ju: Diskvalifikován

  248. Jumping 2 Ju: 10/17, 39.03 s, 17.94 tr. b., 3.72 m/s

  249. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  250. Agility 1: 9/50, 48.49 s, 6.49 tr. b., 4.12 m/s

  251. Agility 2: Diskvalifikován

  252. Jumping 1: Diskvalifikován

  253. Jumping 2: 22/50, 52.13 s, 12.13 tr. b., 3.64 m/s

  254. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 09. 04. 2017

  255. Agility open M: 4/20, 33.05 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  256. Jumping open M: 2/21, 30.9 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  257. Zkoušky MA3: Diskvalifikován

  258. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u Dědy Mráze, 26. 02. 2017

  259. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  260. 2. zkouška MA3: 1/8, 45.33 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  261. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  262. ZkA. II. MA3: 4/8, 39.86 s, 6.86 tr. b., 3.81 m/s

  263. ZkA. I. MA3: Diskvalifikován

  264. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 26. 11. 2016

  265. ZkA II. MA3: 3/5, 38.5 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  266. ZkA I. MA3: 3/5, 43.75 s, 15.0 tr. b., 3.95 m/s

  267. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, Cocker Cup, 20. 11. 2016

  268. Agility Final SH: Diskvalifikován

  269. Agility I SH: 8/33, 44.66 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  270. Jumping II SH: Diskvalifikován

  271. Jumping I SH: 4/33, 38.6 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  272. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  273. Agility družstva: Diskvalifikován

  274. Agility - junioři: 5/25, 43.04 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  275. Jumping družstva: 6/41, 30.68 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  276. Jumping - junioři: Diskvalifikován

  277. Ratenice - Letní párty, 30. 07. 2016 - 31. 07. 2016

  278. Agility M: 3/9, 42.31 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  279. Jumping M: Diskvalifikován

  280. Zk.A MA3: 3/6, 40.04 s, 5.04 tr. b., 4.0 m/s

  281. Praha - Velká Chuchle - 9. JARNÍ CENA - Velká Chuchle, 05. 06. 2016

  282. Jarní cena, Velká Chuchle, Agility: 5/14, 44.3 s, 5.3 tr. b., 3.7 m/s

  283. Jarní cena, Velká Chuchle, Jumping: 1/14, 35.23 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  284. Jarní cena, Velká Chuchle, zkoušky: 6/7, 43.67 s, 11.67 tr. b., 3.76 m/s

  285. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  286. J Agility 1: 6/20, 42.85 s, 7.16 tr. b., 4.25 m/s

  287. J Agility 2: 3/19, 34.9 s, 1.43 tr. b., 4.33 m/s

  288. J Agility 3: Diskvalifikován

  289. J Agility 4: 5/17, 43.38 s, 7.28 tr. b., 4.33 m/s

  290. J Jumping 1: 5/19, 40.03 s, 4.18 tr. b., 4.3 m/s

  291. J Jumping 2: 7/18, 31.82 s, 7.94 tr. b., 4.56 m/s

  292. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár (speciál pro plemeno bearded collie), 10. 04. 2016

  293. Agility Open M: 1/15, 39.94 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  294. Jumping Open M: 8/15, 36.56 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  295. Zkoušky MA3: 2/6, 50.4 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  296. Heroutice u Neveklova - 43. Dvojzkoušky + 1, 12. 03. 2016

  297. Heroutice, 1. běh: 2/11, 44.76 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  298. Heroutice, 2. běh: 2/11, 46.56 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  299. Heroutice, 3. běh: 3/11, 35.16 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  300. Chrastava - "ŠESTERO ZKOUŠKY", 05. 03. 2016 - 06. 03. 2016

  301. Zkouska III MA2: Diskvalifikován

  302. Zkouska II MA2: Diskvalifikován

  303. Zkouska I MA2: 1/3, 45.31 s, 1.31 tr. b., 3.82 m/s

  304. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u dědy Mráze, 27. 02. 2016

  305. 1. zkouška MA2: 1/8, 38.38 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  306. 2. zkouška MA2: 4/8, 38.76 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  307. Proruby u Hořiček - OPSION 045 / dvojzkoušky, 13. 02. 2016

  308. 7.prorubská: 1/3, 41.88 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  309. 8.prorubská: 2/3, 39.96 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  310. Ratenice - O Ratenickou Beranici IV., 27. 12. 2015

  311. Jumping III. M: 7/17, 31.69 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  312. Jumping II. M: Diskvalifikován

  313. Jumping I. M: 8/17, 39.69 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  314. Pňov - Předhradí - 2. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 17. 10. 2015

  315. 1.zkouška MA2: 1/8, 42.37 s, 10.0 tr. b., 3.68 m/s

  316. 2.zkouška MA2: 2/8, 47.68 s, 7.68 tr. b., 3.29 m/s

  317. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  318. Agility: 5/34, 39.6 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  319. Agility - J: 16/21, 53.94 s, 10.0 tr. b., 3.56 m/s

  320. Jumping: 13/34, 36.12 s, 5.12 tr. b., 3.88 m/s

  321. Jumping - J: 6/21, 35.25 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  322. Lukášov - ČMKU Junior Open 2015, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  323. Agility I: Diskvalifikován

  324. Agility II: 2/4, 39.99 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  325. Agility Open: 4/10, 40.38 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  326. Jumping Open: Diskvalifikován

  327. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií - otevřený závod, 10. 05. 2015

  328. Agility M: 1/25, 42.75 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  329. Jumping M: 8/26, 36.85 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  330. Tuneliáda M: 11/24, 19.08 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  331. Zkouška MA2: 1/11, 33.15 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  332. Praha Kyje - Kvalifikační závod juniorů, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  333. Agility III - Medium - Junioři: Diskvalifikován

  334. Agility II - Medium - Junioři: 4/21, 41.43 s, 4.43 tr. b., 3.96 m/s

  335. Agility I - Medium - Junioři: Diskvalifikován

  336. Agility IV - Medium - Junioři: 16/20, 52.54 s, 33.54 tr. b., 3.29 m/s

  337. Jumping II - Medium - Junioři: Diskvalifikován

  338. Jumping I - Medium - Junioři: 12/21, 34.31 s, 9.31 tr. b., 4.23 m/s

  339. SEKVENCE - medium: Diskvalifikován

  340. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 6 - 2.ročník, 04. 04. 2015

  341. MEDIUM - Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  342. MEDIUM - JUMPING 1: 4/23, 41.51 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  343. MEDIUM - JUMPING 2: 5/23, 39.57 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  344. Ratenice - Morrisovy trojzkoušky II., 28. 02. 2015

  345. ZkA III. MA2: 1/5, 48.03 s, 0.0 tr. b., 3.64 m/s

  346. ZkA II. MA2: Diskvalifikován

  347. ZkA I MA2: 3/5, 49.65 s, 10.0 tr. b., 3.71 m/s

  348. Ratenice - O Ratenickou Beranici III., 27. 12. 2014 - 28. 12. 2014

  349. ZkA II MA2 MA2: 2/5, 47.6 s, 14.6 tr. b., 3.26 m/s

  350. ZkA I MA2 MA2: Diskvalifikován

  351. ZkA NE II MA2 MA2: Diskvalifikován

  352. ZkA NE I MA2 MA2: 1/5, 48.35 s, 3.35 tr. b., 3.6 m/s

  353. ZkJ MA2 MA2: Diskvalifikován

  354. Píšťany, okr. Litoměřice - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 06. 09. 2014 - 07. 09. 2014

  355. Agility jednotlivci: 3/6, 37.78 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  356. Družstva - Agility: 13/34, 41.13 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  357. Družstva - Jumping: 24/33, 41.97 s, 10.0 tr. b., 3.67 m/s

  358. Jumping jednotlivci: 1/7, 44.57 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  359. Kácov - 2x Zkouška Agility + závod dvojic, 09. 08. 2014

  360. MA2 - 1.: 1/3, 38.81 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  361. MA2 - 2.: Diskvalifikován

  362. MA2 - 3: 1/3, 54.2 s, 11.2 tr. b., 3.21 m/s

  363. Lukášov - ČMKU Junior Open 2014, 14. 06. 2014 - 15. 06. 2014

  364. Agility děti: 1/4, 40.73 s, 10.0 tr. b., 3.63 m/s

  365. Jumping děti: 1/4, 37.37 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  366. Zkouška: Diskvalifikován

  367. Zkouška 2: Diskvalifikován

  368. Heroltice u Tišnova - Kvalifikační závod juniorů pro EOJ 2014, 17. 05. 2014 - 18. 05. 2014

  369. Děti Agility 1: 2/2, 44.44 s, 20.0 tr. b., 3.31 m/s

  370. Děti Agility 2: Diskvalifikován

  371. Děti Agility 3: 1/2, 38.66 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  372. Děti Agility 4: 1/2, 39.77 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  373. Děti Jumping 1: 1/2, 38.68 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  374. Děti Jumping 2: 2/2, 39.41 s, 10.0 tr. b., 3.37 m/s

  375. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií, kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 11. 05. 2014

  376. Agility M: 5/21, 49.73 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  377. Jumping M: 5/21, 48.71 s, 5.0 tr. b., 3.63 m/s

  378. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  379. Praha - Horní Počernice - 32. Dvojzkoušky, 19. 04. 2014

  380. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  381. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  382. Ratenice - O Ratenickou Blechu + A0 + MR Českých strakatých psů, 13. 04. 2014

  383. Agility OPEN M: 1/8, 42.48 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  384. Jumping OPEN M: 5/9, 46.45 s, 15.0 tr. b., 3.7 m/s

  385. Zkouška MA1: 1/4, 32.61 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  386. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 02. 03. 2014

  387. Agility M: 12/21, 52.04 s, 21.04 tr. b., 3.82 m/s

  388. Jumping M: Diskvalifikován

  389. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  390. Ratenice - O Ratenickou Beranici II. - dvojzkoušky + jumping, 28. 12. 2013

  391. Jumping So MA1: 2/4, 29.75 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  392. Zkouška II MA1: Diskvalifikován

  393. Zkouška I MA1: 2/4, 34.18 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  394. Ratenice - Strakaté dvojzkoušky, 09. 11. 2013

  395. 1.zkouška MA1: 4/14, 36.0 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  396. 2.zkouška MA1: 10/14, 40.4 s, 15.0 tr. b., 3.49 m/s

  397. Ratenice - Závody Agility "ICE AGE AGI", 27. 10. 2013

  398. Agility OPEN M: Diskvalifikován

  399. Jumping M: 1/8, 46.47 s, 7.47 tr. b., 3.85 m/s

  400. Zkouska MA1: Diskvalifikován

  401. Kroměříž - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility 2013, 07. 09. 2013 - 08. 09. 2013

  402. DĚTI - Agility: 5/6, 43.82 s, 20.0 tr. b., 3.72 m/s

  403. DĚTI - Jumping: 5/6, 39.55 s, 15.0 tr. b., 3.69 m/s

  404. DĚTI - Left or Right: 1/6, 34.85 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  405. Jablonec n. N. - Lukášov - ČMKU Junior Open 2013, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  406. Agility Děti M: Diskvalifikován

  407. Jumping Děti M: 1/4, 37.13 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  408. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií - otevřený závod, 18. 05. 2013

  409. Agility: 12/19, 49.99 s, 35.99 tr. b., 3.0 m/s

  410. Jumping: 14/19, 41.42 s, 21.42 tr. b., 3.02 m/s

  411. Zkouška A1: Diskvalifikován

  412. Kutná Hora - Kutnohorský groš 4.ročník - CACAg + Mistrovství ČR Českých strakáčů, 21. 04. 2013

  413. Agility CACAg M: Diskvalifikován

  414. Jumping CACAg M: 7/13, 40.88 s, 7.88 tr. b., 3.74 m/s

  415. Jumping M: 7/13, 41.51 s, 7.51 tr. b., 3.81 m/s

  416. Dolní Přím - Pučálka cup - 1. Halové dvojzkoušky, 23. 03. 2013

  417. Zkouška 1 MA1: Diskvalifikován

  418. Zkouška 2 MA1: 4/11, 30.25 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  419. Svojetice - 25. Dvojzkoušky, 16. 02. 2013

  420. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 1: Diskvalifikován

  421. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 2: Diskvalifikován

  422. Kutná Hora - Emilův dvojskok - 2x zkoušky, 14. 10. 2012

  423. Zkouška 2 MA1: 3/5, 23.01 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  424. Zkouška MA1: Diskvalifikován