Cz En

067912

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Marie - Anna Kociánová, ZKO Kutná Hora

    Člen KA

Pes

  1. Aida Bonsai She-Kra, Sheltie

Výsledky

  1. Terezín - Terezínský zimní pohár - 5. kolo, 23. 02. 2020

  2. A3 II M: Diskvalifikován

  3. A3 I M: 3/8, 43.97 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  4. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  5. Czech Imp Jump: 18/28, 35.52 s, 16.52 tr. b., 3.38 m/s

  6. Jumping 1: 14/29, 40.62 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  7. Jumping 2: 9/29, 36.91 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  8. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  9. Czech Imp Jump: 14/20, 27.6 s, 13.6 tr. b., 3.66 m/s

  10. Jumping 1: 4/21, 33.36 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  11. Jumping 2: 9/21, 41.69 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  12. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  13. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  14. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  15. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  16. ZkA. MA3 I.: 4/13, 42.78 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  17. ZkA. MA3 II.: 4/13, 41.85 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  18. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  19. Czech Imp Jump: 5/17, 21.17 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  20. Jumping 1: Diskvalifikován

  21. Jumping 2 : Diskvalifikován

  22. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 10. 11. 2019

  23. Agility: Diskvalifikován

  24. Jumping: Diskvalifikován

  25. Jumping light: 3/18, 29.63 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  26. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  27. 1.Zkouška MA3: 5/6, 47.98 s, 10.98 tr. b., 4.15 m/s

  28. 2.Zkouška MA3: 1/5, 44.43 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  29. 3.Zkouška MA3: Diskvalifikován

  30. Jumping M: 3/11, 33.5 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  31. Kutná Hora - Profizoo trojzkoušky, 08. 09. 2019

  32. Zkouška 1: Diskvalifikován

  33. Zkouška 2: 1/4, 40.65 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  34. Zkouška 3: 1/4, 44.03 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  35. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  36. Agility 1: 37/79, 54.23 s, 15.23 tr. b., 3.96 m/s

  37. Agility 2: Diskvalifikován

  38. Agility 3: Diskvalifikován

  39. Agility 4: Diskvalifikován

  40. Agility Trial: Diskvalifikován

  41. Jumping 1: 35/79, 39.53 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  42. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  43. Ne. - Agility II. M: 29/52, 44.21 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  44. Ne. - Jumping II. M: 16/52, 43.5 s, 6.5 tr. b., 4.23 m/s

  45. So. - Agility I. M: Diskvalifikován

  46. So. - Jumping I. M: 4/52, 38.76 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  47. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  48. QA4 Agility: 15/56, 45.69 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  49. QA5 Agility: 13/56, 40.45 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  50. QA6 Agility: Diskvalifikován

  51. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  52. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  53. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  54. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  55. QA1 agility: Diskvalifikován

  56. QA2 agility: 29/60, 52.5 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  57. QA3 agility: 42/60, 46.05 s, 15.0 tr. b., 4.5 m/s

  58. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  59. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  60. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  61. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 04. 05. 2019

  62. Agility: Diskvalifikován

  63. Jumping: Diskvalifikován

  64. Tuneliáda: 23/41, 45.88 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  65. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  66. Agility I: Diskvalifikován

  67. Agility II: Diskvalifikován

  68. Jumping I: 53/87, 38.29 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  69. Jumping II: Diskvalifikován

  70. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  71. Agility open M: 4/28, 39.2 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  72. Jumping open M: Diskvalifikován

  73. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  74. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  75. Jumping III M: Diskvalifikován

  76. Jumping II M: 4/11, 43.01 s, 9.01 tr. b., 3.81 m/s

  77. Jumping I M: 6/11, 35.72 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  78. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  79. 1. Zka - MA3: 3/6, 36.6 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  80. 2. Zka - MA3: Diskvalifikován

  81. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  82. Jumping M 1: 3/15, 33.12 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  83. Jumping M 2: Diskvalifikován

  84. Jumping M 3: Diskvalifikován

  85. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  86. III. jumping M: 8/24, 38.28 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  87. II.jumping M: 8/24, 39.5 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  88. I. jumping M: 2/24, 34.69 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  89. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 2. kolo, 18. 11. 2018

  90. 1. zkouška MA3: 2/11, 43.14 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  91. 2. Zkouška MA3: 5/11, 46.08 s, 7.08 tr. b., 3.78 m/s

  92. Junioři jump M: 2/5, 33.16 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  93. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  94. J Agility: 3/20, 41.16 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  95. J Jumping: 4/20, 30.07 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  96. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 12. 05. 2018

  97. agility open M: 11/40, 46.47 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  98. Jumping open M: 9/40, 38.96 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  99. Tuneliáda M: 13/38, 39.64 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  100. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  101. Ju Agility IV: 6/20, 39.88 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  102. Ju Agility V: 4/20, 34.22 s, 0.92 tr. b., 4.82 m/s

  103. Ju Agility VI: Diskvalifikován

  104. Ju Jumping IV: 4/20, 31.11 s, 0.54 tr. b., 5.24 m/s

  105. Ju Jumping V: 5/19, 35.42 s, 1.59 tr. b., 4.74 m/s

  106. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  107. I Agility Open: 28/69, 34.45 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  108. II Agility Open: Diskvalifikován

  109. II Jumping Open: 9/66, 33.83 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  110. I Jumping Open: Diskvalifikován

  111. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  112. Agility Open M: 6/28, 37.63 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  113. Jumping Open M: 5/28, 24.47 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  114. Zkoušky MA3: 4/9, 37.65 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  115. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  116. Agility I: 2/21, 46.83 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  117. Agility II: 1/21, 46.31 s, 1.22 tr. b., 4.21 m/s

  118. Agility III: 3/21, 51.04 s, 3.12 tr. b., 3.9 m/s

  119. Jumping I: 5/21, 41.4 s, 1.82 tr. b., 4.54 m/s

  120. Jumping II: Diskvalifikován

  121. Jumping III: 8/20, 38.77 s, 8.36 tr. b., 4.31 m/s

  122. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  123. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  124. I. zkouška MA3: 6/9, 48.29 s, 18.29 tr. b., 3.46 m/s

  125. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  126. Zk.A II. MA3: 3/10, 38.12 s, 0.12 tr. b., 4.04 m/s

  127. ZkA. I. MA3: 1/10, 36.69 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  128. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  129. ZkA II. MA3: 5/10, 42.44 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  130. ZkA I. MA3: 6/10, 37.32 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  131. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 10. 12. 2017

  132. 1. zkouška MA3: 2/5, 45.47 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  133. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  134. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 18. 11. 2017

  135. Agility I: 23/37, 41.9 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  136. Jumping I: 10/37, 32.67 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  137. Jumping II: Diskvalifikován

  138. Pňov - Předhradí - 6. Pňovské dvojzkoušky, 14. 10. 2017

  139. 1.zkouška MA3: 4/4, 39.13 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  140. 2.zkouška MA3: Diskvalifikován

  141. Praha Uhříněves - Pesopark Agi-Duo, 28. 09. 2017

  142. 1.běh MA3: Diskvalifikován

  143. 2.běh MA3: 1/3, 40.22 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  144. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  145. Agility Ju: 3/31, 43.69 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  146. Agility Squads: 19/44, 41.96 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  147. Hra Ju: Diskvalifikován

  148. Jumping Ju: 2/31, 44.41 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  149. Jumping Squads: 3/44, 35.83 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  150. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  151. QA1 agility: Diskvalifikován

  152. QA3 agility: Diskvalifikován

  153. QJ1 jumping: 18/70, 41.17 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  154. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  155. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  156. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2017

  157. Agility open M: 2/28, 39.34 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  158. Jumping open M: 11/29, 34.61 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  159. Zkouška MA3: 5/13, 43.11 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  160. Liberec - Květnový pohár, 08. 05. 2017

  161. Agility open M: Diskvalifikován

  162. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  163. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  164. Jumping open M: 1/7, 29.5 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  165. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  166. Agility 1 Ju: 7/17, 44.21 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  167. Agility 2 Ju: 4/17, 36.79 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  168. Agility 3 Ju: 6/17, 42.42 s, 0.4 tr. b., 4.62 m/s

  169. Agility 4 Ju: 1/17, 38.27 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  170. Jumping 1 Ju: Diskvalifikován

  171. Jumping 2 Ju: 10/17, 39.03 s, 17.94 tr. b., 3.72 m/s

  172. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  173. Agility 1: 9/50, 48.49 s, 6.49 tr. b., 4.12 m/s

  174. Agility 2: Diskvalifikován

  175. Jumping 1: Diskvalifikován

  176. Jumping 2: 22/50, 52.13 s, 12.13 tr. b., 3.64 m/s

  177. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 09. 04. 2017

  178. Agility open M: 4/20, 33.05 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  179. Jumping open M: 2/21, 30.9 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  180. Zkoušky MA3: Diskvalifikován

  181. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u Dědy Mráze, 26. 02. 2017

  182. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  183. 2. zkouška MA3: 1/8, 45.33 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  184. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  185. ZkA. II. MA3: 4/8, 39.86 s, 6.86 tr. b., 3.81 m/s

  186. ZkA. I. MA3: Diskvalifikován

  187. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 26. 11. 2016

  188. ZkA II. MA3: 3/5, 38.5 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  189. ZkA I. MA3: 3/5, 43.75 s, 15.0 tr. b., 3.95 m/s

  190. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, Cocker Cup, 20. 11. 2016

  191. Agility Final SH: Diskvalifikován

  192. Agility I SH: 8/33, 44.66 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  193. Jumping II SH: Diskvalifikován

  194. Jumping I SH: 4/33, 38.6 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  195. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  196. Agility družstva: Diskvalifikován

  197. Agility - junioři: 5/25, 43.04 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  198. Jumping družstva: 6/41, 30.68 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  199. Jumping - junioři: Diskvalifikován

  200. Ratenice - Letní párty, 30. 07. 2016 - 31. 07. 2016

  201. Agility M: 3/9, 42.31 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  202. Jumping M: Diskvalifikován

  203. Zk.A MA3: 3/6, 40.04 s, 5.04 tr. b., 4.0 m/s

  204. Praha - Velká Chuchle - 9. JARNÍ CENA - Velká Chuchle, 05. 06. 2016

  205. Jarní cena, Velká Chuchle, Agility: 5/14, 44.3 s, 5.3 tr. b., 3.7 m/s

  206. Jarní cena, Velká Chuchle, Jumping: 1/14, 35.23 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  207. Jarní cena, Velká Chuchle, zkoušky: 6/7, 43.67 s, 11.67 tr. b., 3.76 m/s

  208. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  209. J Agility 1: 6/20, 42.85 s, 7.16 tr. b., 4.25 m/s

  210. J Agility 2: 3/19, 34.9 s, 1.43 tr. b., 4.33 m/s

  211. J Agility 3: Diskvalifikován

  212. J Agility 4: 5/17, 43.38 s, 7.28 tr. b., 4.33 m/s

  213. J Jumping 1: 5/19, 40.03 s, 4.18 tr. b., 4.3 m/s

  214. J Jumping 2: 7/18, 31.82 s, 7.94 tr. b., 4.56 m/s

  215. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár (speciál pro plemeno bearded collie), 10. 04. 2016

  216. Agility Open M: 1/15, 39.94 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  217. Jumping Open M: 8/15, 36.56 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  218. Zkoušky MA3: 2/6, 50.4 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  219. Heroutice u Neveklova - 43. Dvojzkoušky + 1, 12. 03. 2016

  220. Heroutice, 1. běh: 2/11, 44.76 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  221. Heroutice, 2. běh: 2/11, 46.56 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  222. Heroutice, 3. běh: 3/11, 35.16 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  223. Chrastava - "ŠESTERO ZKOUŠKY", 05. 03. 2016 - 06. 03. 2016

  224. Zkouska III MA2: Diskvalifikován

  225. Zkouska II MA2: Diskvalifikován

  226. Zkouska I MA2: 1/3, 45.31 s, 1.31 tr. b., 3.82 m/s

  227. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u dědy Mráze, 27. 02. 2016

  228. 1. zkouška MA2: 1/8, 38.38 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  229. 2. zkouška MA2: 4/8, 38.76 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  230. Proruby u Hořiček - OPSION 045 / dvojzkoušky, 13. 02. 2016

  231. 7.prorubská: 1/3, 41.88 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  232. 8.prorubská: 2/3, 39.96 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  233. Ratenice - O Ratenickou Beranici IV., 27. 12. 2015

  234. Jumping III. M: 7/17, 31.69 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  235. Jumping II. M: Diskvalifikován

  236. Jumping I. M: 8/17, 39.69 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  237. Pňov - Předhradí - 2. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 17. 10. 2015

  238. 1.zkouška MA2: 1/8, 42.37 s, 10.0 tr. b., 3.68 m/s

  239. 2.zkouška MA2: 2/8, 47.68 s, 7.68 tr. b., 3.29 m/s

  240. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  241. Agility: 5/34, 39.6 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  242. Agility - J: 16/21, 53.94 s, 10.0 tr. b., 3.56 m/s

  243. Jumping: 13/34, 36.12 s, 5.12 tr. b., 3.88 m/s

  244. Jumping - J: 6/21, 35.25 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  245. Lukášov - ČMKU Junior Open 2015, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  246. Agility I: Diskvalifikován

  247. Agility II: 2/4, 39.99 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  248. Agility Open: 4/10, 40.38 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  249. Jumping Open: Diskvalifikován

  250. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií - otevřený závod, 10. 05. 2015

  251. Agility M: 1/25, 42.75 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  252. Jumping M: 8/26, 36.85 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  253. Tuneliáda M: 11/24, 19.08 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  254. Zkouška MA2: 1/11, 33.15 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  255. Praha Kyje - Kvalifikační závod juniorů, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  256. Agility III - Medium - Junioři: Diskvalifikován

  257. Agility II - Medium - Junioři: 4/21, 41.43 s, 4.43 tr. b., 3.96 m/s

  258. Agility I - Medium - Junioři: Diskvalifikován

  259. Agility IV - Medium - Junioři: 16/20, 52.54 s, 33.54 tr. b., 3.29 m/s

  260. Jumping II - Medium - Junioři: Diskvalifikován

  261. Jumping I - Medium - Junioři: 12/21, 34.31 s, 9.31 tr. b., 4.23 m/s

  262. SEKVENCE - medium: Diskvalifikován

  263. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 6 - 2.ročník, 04. 04. 2015

  264. MEDIUM - Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  265. MEDIUM - JUMPING 1: 4/23, 41.51 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  266. MEDIUM - JUMPING 2: 5/23, 39.57 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  267. Ratenice - Morrisovy trojzkoušky II., 28. 02. 2015

  268. ZkA III. MA2: 1/5, 48.03 s, 0.0 tr. b., 3.64 m/s

  269. ZkA II. MA2: Diskvalifikován

  270. ZkA I MA2: 3/5, 49.65 s, 10.0 tr. b., 3.71 m/s

  271. Ratenice - O Ratenickou Beranici III., 27. 12. 2014 - 28. 12. 2014

  272. ZkA II MA2 MA2: 2/5, 47.6 s, 14.6 tr. b., 3.26 m/s

  273. ZkA I MA2 MA2: Diskvalifikován

  274. ZkA NE II MA2 MA2: Diskvalifikován

  275. ZkA NE I MA2 MA2: 1/5, 48.35 s, 3.35 tr. b., 3.6 m/s

  276. ZkJ MA2 MA2: Diskvalifikován

  277. Píšťany, okr. Litoměřice - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 06. 09. 2014 - 07. 09. 2014

  278. Agility jednotlivci: 3/6, 37.78 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  279. Družstva - Agility: 13/34, 41.13 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  280. Družstva - Jumping: 24/33, 41.97 s, 10.0 tr. b., 3.67 m/s

  281. Jumping jednotlivci: 1/7, 44.57 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  282. Kácov - 2x Zkouška Agility + závod dvojic, 09. 08. 2014

  283. MA2 - 1.: 1/3, 38.81 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  284. MA2 - 2.: Diskvalifikován

  285. MA2 - 3: 1/3, 54.2 s, 11.2 tr. b., 3.21 m/s

  286. Lukášov - ČMKU Junior Open 2014, 14. 06. 2014 - 15. 06. 2014

  287. Agility děti: 1/4, 40.73 s, 10.0 tr. b., 3.63 m/s

  288. Jumping děti: 1/4, 37.37 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  289. Zkouška: Diskvalifikován

  290. Zkouška 2: Diskvalifikován

  291. Heroltice u Tišnova - Kvalifikační závod juniorů pro EOJ 2014, 17. 05. 2014 - 18. 05. 2014

  292. Děti Agility 1: 2/2, 44.44 s, 20.0 tr. b., 3.31 m/s

  293. Děti Agility 2: Diskvalifikován

  294. Děti Agility 3: 1/2, 38.66 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  295. Děti Agility 4: 1/2, 39.77 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  296. Děti Jumping 1: 1/2, 38.68 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  297. Děti Jumping 2: 2/2, 39.41 s, 10.0 tr. b., 3.37 m/s

  298. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií, kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 11. 05. 2014

  299. Agility M: 5/21, 49.73 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  300. Jumping M: 5/21, 48.71 s, 5.0 tr. b., 3.63 m/s

  301. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  302. Praha - Horní Počernice - 32. Dvojzkoušky, 19. 04. 2014

  303. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  304. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  305. Ratenice - O Ratenickou Blechu + A0 + MR Českých strakatých psů, 13. 04. 2014

  306. Agility OPEN M: 1/8, 42.48 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  307. Jumping OPEN M: 5/9, 46.45 s, 15.0 tr. b., 3.7 m/s

  308. Zkouška MA1: 1/4, 32.61 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  309. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 02. 03. 2014

  310. Agility M: 12/21, 52.04 s, 21.04 tr. b., 3.82 m/s

  311. Jumping M: Diskvalifikován

  312. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  313. Ratenice - O Ratenickou Beranici II. - dvojzkoušky + jumping, 28. 12. 2013

  314. Jumping So MA1: 2/4, 29.75 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  315. Zkouška II MA1: Diskvalifikován

  316. Zkouška I MA1: 2/4, 34.18 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  317. Ratenice - Strakaté dvojzkoušky, 09. 11. 2013

  318. 1.zkouška MA1: 4/14, 36.0 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  319. 2.zkouška MA1: 10/14, 40.4 s, 15.0 tr. b., 3.49 m/s

  320. Ratenice - Závody Agility "ICE AGE AGI", 27. 10. 2013

  321. Agility OPEN M: Diskvalifikován

  322. Jumping M: 1/8, 46.47 s, 7.47 tr. b., 3.85 m/s

  323. Zkouska MA1: Diskvalifikován

  324. Kroměříž - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility 2013, 07. 09. 2013 - 08. 09. 2013

  325. DĚTI - Agility: 5/6, 43.82 s, 20.0 tr. b., 3.72 m/s

  326. DĚTI - Jumping: 5/6, 39.55 s, 15.0 tr. b., 3.69 m/s

  327. DĚTI - Left or Right: 1/6, 34.85 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  328. Jablonec n. N. - Lukášov - ČMKU Junior Open 2013, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  329. Agility Děti M: Diskvalifikován

  330. Jumping Děti M: 1/4, 37.13 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  331. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií - otevřený závod, 18. 05. 2013

  332. Agility: 12/19, 49.99 s, 35.99 tr. b., 3.0 m/s

  333. Jumping: 14/19, 41.42 s, 21.42 tr. b., 3.02 m/s

  334. Zkouška A1: Diskvalifikován

  335. Kutná Hora - Kutnohorský groš 4.ročník - CACAg + Mistrovství ČR Českých strakáčů, 21. 04. 2013

  336. Agility CACAg M: Diskvalifikován

  337. Jumping CACAg M: 7/13, 40.88 s, 7.88 tr. b., 3.74 m/s

  338. Jumping M: 7/13, 41.51 s, 7.51 tr. b., 3.81 m/s

  339. Dolní Přím - Pučálka cup - 1. Halové dvojzkoušky, 23. 03. 2013

  340. Zkouška 1 MA1: Diskvalifikován

  341. Zkouška 2 MA1: 4/11, 30.25 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  342. Svojetice - 25. Dvojzkoušky, 16. 02. 2013

  343. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 1: Diskvalifikován

  344. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 2: Diskvalifikován

  345. Kutná Hora - Emilův dvojskok - 2x zkoušky, 14. 10. 2012

  346. Zkouška 2 MA1: 3/5, 23.01 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  347. Zkouška MA1: Diskvalifikován