Cz En

072612

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Barbora Lahovská

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Clea, Kříženec

Výsledky

  1. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  2. Agility Open: Diskvalifikován

  3. Agility Squads as Individual: 26/69, 43.6 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  4. Jumping Open: Diskvalifikován

  5. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  6. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 3, 18. 08. 2019

  7. Jelenův Jumping M: 15/22, 42.65 s, 19.65 tr. b., 3.68 m/s

  8. PhysioDOG Agility M: 5/22, 41.26 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  9. Zkouška MA3: 1/14, 34.69 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  10. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  11. Agility 1: 12/79, 49.5 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  12. Agility 2: 14/70, 45.87 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  13. Agility 3: 39/76, 44.73 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  14. Agility 4: Diskvalifikován

  15. Agility Trial: 6/49, 50.55 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  16. Grand Final: 6/30, 47.91 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  17. Jumping 1: 40/79, 41.81 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  18. Jumping 2: 11/56, 36.19 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  19. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  20. Ne. - Agility II. M: 5/52, 40.63 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  21. Ne. - Jumping II. M: 20/52, 47.27 s, 10.27 tr. b., 3.89 m/s

  22. So. - Agility I. M: 16/53, 47.74 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  23. So. - Jumping I. M: Diskvalifikován

  24. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  25. II.zkouška MA3: 7/9, 44.83 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  26. I.zkouška MA3: Diskvalifikován

  27. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  28. Agility I: Diskvalifikován

  29. Agility II: 35/84, 43.53 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  30. Jumping I: 24/87, 33.94 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  31. Jumping II: 46/87, 52.01 s, 17.01 tr. b., 3.77 m/s

  32. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  33. Agility 1: 11/29, 48.28 s, 15.0 tr. b., 4.04 m/s

  34. Agility 2: 4/28, 42.63 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  35. Finále: 5/14, 38.96 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  36. Jumping 1: Diskvalifikován

  37. Jumping 2: 4/28, 34.46 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  38. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  39. Agility: 1/25, 50.06 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  40. Jumping: 4/26, 36.48 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  41. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  42. Agility: 4/23, 41.02 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  43. Jumping: 3/23, 32.34 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  44. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  45. III. jumping M: 3/24, 36.06 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  46. II.jumping M: 3/24, 37.26 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  47. I. jumping M: 13/24, 40.13 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  48. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  49. AGILITY: 5/18, 40.62 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  50. JUMPING: 9/17, 39.59 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  51. MA3: Diskvalifikován

  52. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  53. Agility 1: Diskvalifikován

  54. Agility 2: 12/51, 48.56 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  55. Agility 3: Diskvalifikován

  56. Agility 4: Diskvalifikován

  57. Agility Trial: 6/32, 49.14 s, 0.14 tr. b., 4.11 m/s

  58. Grand Final: 9/29, 45.62 s, 0.62 tr. b., 4.36 m/s

  59. Jumping 1: 23/59, 34.95 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  60. Jumping 2: Diskvalifikován

  61. Ptýrov - AgiRELAXACE - 3x jumping, 30. 06. 2018

  62. III. jumping M: 3/12, 36.42 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  63. II. Jumping M: Diskvalifikován

  64. I. JUMPING M: Diskvalifikován

  65. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  66. Agility: 9/31, 41.56 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  67. Agility: Diskvalifikován

  68. Finále: Diskvalifikován

  69. Jumping: 4/31, 34.77 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  70. Jumping: Diskvalifikován

  71. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  72. Agility: 7/20, 33.73 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  73. Jumping: 6/21, 34.78 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  74. Beroun - Jack Honey Cup I., 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  75. AGILITY: 2/13, 39.02 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  76. AGILITY: 2/11, 35.81 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  77. JUMPING: 8/13, 45.93 s, 5.93 tr. b., 3.79 m/s

  78. JUMPING: Diskvalifikován

  79. MA3: Diskvalifikován

  80. MA3: Diskvalifikován

  81. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  82. Agility družstev: 29/50, 47.2 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  83. Agility jednotlivců: Diskvalifikován

  84. Jumping družstev: Diskvalifikován

  85. Jumping jednotlivců: 22/47, 33.86 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  86. Mnichovo Hradiště - Dobble zkoušky, 20. 08. 2017

  87. II. zkouška MA3: 2/5, 39.61 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  88. I. zkouška MA3: 3/5, 38.59 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  89. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  90. Agility - Ne: 11/50, 40.12 s, 5.12 tr. b., 3.96 m/s

  91. Agility - So: 8/53, 36.86 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  92. Jumping - Ne: 23/52, 34.9 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  93. Jumping - So: 4/53, 30.03 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  94. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  95. QA4 agility: Diskvalifikován

  96. QA5 agility: 11/49, 45.45 s, 0.45 tr. b., 4.09 m/s

  97. QA6 agility: Diskvalifikován

  98. QJ4 jumping: 10/48, 30.41 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  99. QJ5 jumping: 13/49, 35.83 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  100. QJ6 jumping: 27/49, 32.25 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  101. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  102. QA1 agility: Diskvalifikován

  103. QA2 agility: 24/67, 48.41 s, 8.41 tr. b., 3.97 m/s

  104. QA3 agility: 42/70, 48.41 s, 15.41 tr. b., 3.57 m/s

  105. QJ1 jumping: 17/70, 41.12 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  106. QJ2 jumping: 34/69, 37.04 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  107. QJ3 jumping: 27/67, 40.11 s, 7.11 tr. b., 4.04 m/s

  108. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  109. Agility 1: Diskvalifikován

  110. Agility 2: 23/50, 47.39 s, 12.39 tr. b., 3.99 m/s

  111. Jumping 1: 13/50, 36.82 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  112. Jumping 2: 15/50, 38.51 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  113. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  114. Agility Trial I: 2/8, 46.68 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  115. Jumping Trial I: Diskvalifikován

  116. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  117. 1. ZK MA3: 1/9, 43.65 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  118. 2. ZK MA3: 5/9, 41.87 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  119. Junioři - finále M: Diskvalifikován

  120. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (3/3), 11. 03. 2017 - 12. 03. 2017

  121. Agility: 3/22, 44.38 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  122. Agility: 8/22, 48.41 s, 7.41 tr. b., 3.72 m/s

  123. FINÁLE: 5/15, 49.51 s, 7.51 tr. b., 3.64 m/s

  124. Jumping: 5/22, 38.03 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  125. Jumping: 9/22, 46.04 s, 21.04 tr. b., 3.39 m/s

  126. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  127. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  128. 1. ZK MA3: 3/7, 59.29 s, 16.29 tr. b., 3.36 m/s

  129. 2. ZK MA3: 1/7, 43.97 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  130. Junioři M: Diskvalifikován

  131. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (2/3), 11. 02. 2017

  132. Agility: Diskvalifikován

  133. Jumping: 6/19, 45.35 s, 6.35 tr. b., 3.75 m/s

  134. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  135. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (1/3), 14. 01. 2017

  136. Agility: 7/22, 41.69 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  137. Jumping: Diskvalifikován

  138. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  139. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  140. 1. ZK MA3: Diskvalifikován

  141. 2. ZK MA3: 5/7, 60.7 s, 22.7 tr. b., 2.82 m/s

  142. Junioři M: 1/7, 27.92 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  143. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  144. 1. ZK MA3: Diskvalifikován

  145. 2. ZK MA3: 2/4, 39.29 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  146. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  147. Agility družstva: 18/41, 40.13 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  148. Agility - junioři: 15/25, 42.79 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  149. Jumping družstva: 2/41, 29.21 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  150. Jumping - junioři: Diskvalifikován

  151. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  152. Agility - So: 5/34, 40.71 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  153. Jumping - So: 6/34, 35.2 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  154. ZkA - So: Diskvalifikován

  155. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  156. Agility družstva: 18/44, 45.4 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  157. Agility jednotlivci: Diskvalifikován

  158. Jumping družstva: 14/44, 35.4 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  159. Jumping jednotlivci: 21/44, 39.57 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  160. Málkov u Chomutova - DVOJZKOUŠKY + jumping / Finále Carneeval Cup 2016 - 3.díl / Samizdat Edition verse Beta 2.0, 07. 08. 2016

  161. Jumping: 3/11, 26.73 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  162. Zka 1: 2/6, 43.06 s, 14.06 tr. b., 3.72 m/s

  163. Zka 2: Diskvalifikován

  164. Málkov u Chomutova - TROJZKOUŠKY - Carneeval Cup 2016 - 2.díl / Samizdat Edition verse Beta 1.0, 02. 07. 2016

  165. Zka 1: 2/5, 40.47 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  166. Zka 2: Diskvalifikován

  167. Zka 3: Diskvalifikován

  168. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  169. QA5 Agility: 30/72, 45.42 s, 10.42 tr. b., 3.99 m/s

  170. QA6 Agility: 23/78, 50.97 s, 10.97 tr. b., 3.88 m/s

  171. QJ5 Jumping: 11/74, 34.64 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  172. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  173. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  174. I Agility: Diskvalifikován

  175. II Agility: 6/19, 44.5 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  176. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  177. J Agility 1: 2/20, 39.66 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  178. J Agility 2: 1/19, 32.96 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  179. J Agility 3: 4/19, 37.8 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  180. J Agility 4: 7/17, 52.47 s, 11.37 tr. b., 3.58 m/s

  181. J Jumping 1: Diskvalifikován

  182. J Jumping 2: 3/18, 30.38 s, 1.5 tr. b., 4.77 m/s

  183. Málkov u Chomutova - Carneeval Cup 2016 - 1.díl / Memoriál Praotce Krušiny II. ... aneb hon na čarodějnice :-D, 30. 04. 2016

  184. Zka 1: 3/5, 36.42 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  185. Zka 2: 4/5, 38.49 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  186. Terezín - Terezínský zimní pohár 6. kolo - 2. ročník, 27. 03. 2016

  187. 1. ZK MA3: 1/3, 41.35 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  188. 2. ZK MA3: 1/3, 48.68 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  189. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE, 12. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  190. Agility: 7/21, 43.68 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  191. Agility 2: 2/20, 43.14 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  192. Finále: 9/13, 48.58 s, 9.58 tr. b., 3.29 m/s

  193. Jumping: 17/21, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  194. Jumping 2: 12/20, 46.99 s, 13.99 tr. b., 3.66 m/s

  195. Zkouška: 4/8, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  196. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  197. 1. ZK MA3: Diskvalifikován

  198. 2. ZK MA3: 1/4, 39.25 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  199. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  200. Agility: 16/23, 58.73 s, 16.73 tr. b., 2.89 m/s

  201. Jumping: Diskvalifikován

  202. Zkouška: Diskvalifikován

  203. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  204. agility: 5/18, 38.83 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  205. jumping: Diskvalifikován

  206. zkouška: Diskvalifikován

  207. Slaný - TOP CUP INDOOR, 18. 10. 2015

  208. A3 (Top Cup) Medium: Diskvalifikován

  209. Agility Open (TopCup) Medium: 2/8, 43.63 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  210. TOP CUP Finále Medium: 2/5, 43.77 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  211. Zkouška MA3: 2/4, 44.83 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  212. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  213. Agility: Diskvalifikován

  214. Agility - J: 14/21, 41.44 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  215. Jumping: 4/34, 29.93 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  216. Jumping - J: 2/21, 30.88 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  217. Oldřichov - ForPes Agility, 18. 07. 2015

  218. 1. Zka: 4/5, 36.81 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  219. 2. Zka: 2/5, 32.89 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  220. Jumping: Diskvalifikován

  221. Rožnov pod Radhoštěm - European Open Junior, 10. 07. 2015 - 12. 07. 2015

  222. Agility Individual J: 5/61, 47.36 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  223. Agility Squads: Diskvalifikován

  224. Jumping Individual J: Diskvalifikován

  225. Jumping Squads: 15/191, 30.59 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  226. Lounky - TOP OUTDOOR CUP 2015 + SENIOR CUP 2015, 10. 05. 2015

  227. Agility M: Diskvalifikován

  228. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  229. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  230. Agility 1: Diskvalifikován

  231. Agility 2: Diskvalifikován

  232. Jumping 1: Diskvalifikován

  233. Jumping 2: Diskvalifikován

  234. Praha Kyje - Kvalifikační závod juniorů, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  235. Agility III - Medium - Junioři: Diskvalifikován

  236. Agility II - Medium - Junioři: 13/21, 47.7 s, 20.7 tr. b., 3.44 m/s

  237. Agility I - Medium - Junioři: 6/21, 43.47 s, 15.47 tr. b., 3.66 m/s

  238. Agility IV - Medium - Junioři: 2/20, 37.69 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  239. Jumping II - Medium - Junioři: 10/20, 38.44 s, 2.44 tr. b., 4.08 m/s

  240. Jumping I - Medium - Junioři: 3/21, 29.12 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  241. Sekvence II - MEDIUM - JUNIOŘI: Diskvalifikován

  242. SEKVENCE - medium: Diskvalifikován

  243. Chabařovice - Chlumecký lvíček + Mistrovství republiky čínských chocholatých psů a peruánských naháčů, 11. 04. 2015

  244. Agility: 6/12, 39.51 s, 6.51 tr. b., 3.59 m/s

  245. Jumping: 2/13, 29.3 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  246. Zka: 2/5, 46.23 s, 6.23 tr. b., 3.68 m/s

  247. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (3/3) - FINÁLE, 14. 03. 2015 - 15. 03. 2015

  248. Agility: 5/20, 42.43 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  249. Agility: Diskvalifikován

  250. FINÁLE: Diskvalifikován

  251. Jumping: 5/19, 38.85 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  252. Jumping: Diskvalifikován

  253. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  254. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 14. 02. 2015

  255. Agility: 6/15, 33.55 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  256. Jumping: 6/15, 28.85 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  257. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  258. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 10. 01. 2015

  259. Agility: Diskvalifikován

  260. Jumping: Diskvalifikován

  261. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  262. Terezín - Terezínský zimní pohár 2 - 1. ročník, 16. 11. 2014

  263. 1.ZK MA3: Diskvalifikován

  264. 2.ZK MA3: 2/4, 46.68 s, 5.0 tr. b., 3.64 m/s

  265. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  266. MA3 I: 5/17, 46.3 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  267. MA3 II : 5/17, 54.05 s, 6.5 tr. b., 3.61 m/s

  268. Louny - O podzimní kvítek, 04. 10. 2014

  269. Agility: 5/14, 46.21 s, 10.0 tr. b., 3.55 m/s

  270. Jumping: 7/14, 39.59 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  271. ZkA: 2/6, 40.23 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  272. Píšťany, okr. Litoměřice - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 06. 09. 2014 - 07. 09. 2014

  273. Agility jednotlivci: 10/27, 48.34 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  274. Družstva - Agility: Diskvalifikován

  275. Družstva - Jumping: Diskvalifikován

  276. Jumping jednotlivci: 2/27, 32.51 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  277. Trmice - Ústecký psí festival - 3 zkoušky, 02. 08. 2014

  278. Zkouška 1 MA3: Diskvalifikován

  279. Zkouška 2 MA3: Diskvalifikován

  280. Zkouška 3 MA3: Diskvalifikován

  281. Oldřichov - ForPes Agility, 19. 07. 2014

  282. II. Zka MA3: 4/8, 39.55 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  283. I. Zka MA3: 2/8, 41.58 s, 0.58 tr. b., 3.68 m/s

  284. Jumping - M: Diskvalifikován

  285. Louny - Hurá na prázdniny, 21. 06. 2014

  286. Agility: 2/14, 42.17 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  287. Jumping: 1/14, 35.52 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  288. ZkA: 3/3, 70.45 s, 27.45 tr. b., 2.51 m/s

  289. Ústí nad Labem - Mojžíř - IV. dvojzkoušky, 31. 05. 2014

  290. ZkA 1: Diskvalifikován

  291. ZkA 2: Diskvalifikován

  292. ZkA 3: 2/3, 47.63 s, 3.63 tr. b., 3.51 m/s

  293. Píšťany - Porta Bohemica Cup V - 2014, 17. 05. 2014 - 18. 05. 2014

  294. Agility - So: Diskvalifikován

  295. Finále Agility - Medium: 1/10, 44.98 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  296. Jumping - Ne: 4/11, 31.05 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  297. Jumping - So: 1/13, 31.79 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  298. ZkA 1: Diskvalifikován

  299. ZkA 2: 1/3, 41.24 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  300. Děčín - DogFriends kvalifikačky 2014 - 1. QZ dospělých, 26. 04. 2014 - 27. 04. 2014

  301. Agility 2: Diskvalifikován

  302. Jumping 1: Diskvalifikován

  303. Jumping 2: Diskvalifikován

  304. Louny - O sněhovou vločku, 12. 01. 2014

  305. Agility: Diskvalifikován

  306. Jumping: Diskvalifikován

  307. Zka: 2/6, 40.56 s, 0.0 tr. b., 3.28 m/s

  308. Lukov - Sametové 2zkoušky, 16. 11. 2013

  309. 1 MA2: Diskvalifikován

  310. 2 MA2: 1/4, 42.89 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  311. 3 MA2: 1/4, 44.51 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  312. Louny - O podzimní kvítek, 05. 10. 2013

  313. Agility: 1/13, 38.16 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  314. Jumping: 8/13, 48.41 s, 19.41 tr. b., 3.2 m/s

  315. ZkA: Diskvalifikován

  316. Ústí nad Labem - I. dvojzkoušky „Zvířatanakupují.cz“, 21. 09. 2013

  317. Zka so1: 2/7, 36.73 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  318. Zka so2: 2/7, 43.74 s, 5.0 tr. b., 3.25 m/s

  319. Kroměříž - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility 2013, 07. 09. 2013 - 08. 09. 2013

  320. JUNIOŘI - Agility: Diskvalifikován

  321. JUNIOŘI - Jumping: 17/21, 46.12 s, 10.0 tr. b., 3.4 m/s

  322. JUNIOŘI - Left or Right: Diskvalifikován

  323. Trmice - Ústecký psí festival - trojzkoušky, 03. 08. 2013

  324. Zkouška 1 MA2: 3/5, 52.95 s, 5.0 tr. b., 3.17 m/s

  325. Zkouška 2 MA2: 4/6, 38.87 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  326. Zkouška 3 MA2: 2/6, 30.76 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  327. Mikulášovice - BOREC SEVERU 2013, 01. 06. 2013 - 02. 06. 2013

  328. Agility - Ne: 1/7, 31.42 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  329. Agility- So: 4/10, 36.06 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  330. Jumping - Ne: 4/7, 34.67 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  331. Jumping - So: Diskvalifikován

  332. Zka1: 1/3, 51.0 s, 5.0 tr. b., 3.47 m/s

  333. Zka2: 1/1, 43.89 s, 0.0 tr. b., 3.55 m/s

  334. Litoměřice - Porta Bohemica Cup IV., 18. 05. 2013 - 19. 05. 2013

  335. Agility- So: Diskvalifikován

  336. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  337. Jumping - So: Diskvalifikován

  338. Zka1: 2/3, 40.12 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  339. Zka2: 1/3, 39.17 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  340. ČESKÁ LÍPA - DUBICE - 9. ČESKOLIPSKÉ PACIČKOVÁNÍ, 04. 05. 2013

  341. Agility M: 1/10, 38.31 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  342. Jumping M: Diskvalifikován

  343. Zkouška MA1: 1/4, 26.1 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  344. Oldřichov - Chlumecký lvíček, 13. 04. 2013

  345. Agility: Diskvalifikován

  346. Jumping: Diskvalifikován

  347. ZkA: 1/2, 32.12 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  348. Lukov - České středohoří - Lukovský apríl 2013, 06. 04. 2013

  349. Zkouška 1 MA1: 3/5, 45.78 s, 10.78 tr. b., 2.88 m/s

  350. Zkouška 2 MA1: 1/5, 33.66 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  351. Zkouška 3 MA1: 1/5, 37.45 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  352. Louny - O sněhovou vločku, 13. 01. 2013

  353. Agility M: 5/18, 55.25 s, 27.25 tr. b., 2.66 m/s

  354. Jumping M: Diskvalifikován

  355. Zkoušky MA1: 1/5, 34.24 s, 5.0 tr. b., 3.56 m/s