Cz En

077412

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Adéla Havlíčková, Fun4Dogs

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Aya Blue Caves, Border kolie

Výsledky

  1. Rapotín - Losinka - Miacis cup 2019, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  2. Zkouška Ne-1 LA3: Diskvalifikován

  3. Zkouška Ne-2 LA3: 1/4, 37.43 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  4. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  5. QA1 agility: Diskvalifikován

  6. QA2 agility: 45/120, 39.63 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  7. QA3 agility: 24/120, 42.45 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  8. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  9. QJ2 jumping: 68/122, 35.99 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  10. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  11. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 05. 05. 2019

  12. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  13. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  14. Mohelnice - Havliczech XI., 26. 04. 2019

  15. TRIAL II. LA3: 5/13, 38.88 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  16. TRIAL I. LA3: Diskvalifikován

  17. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  18. Agility: 4/31, 40.3 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  19. Agility Trial: Diskvalifikován

  20. Jumping: 2/32, 33.16 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  21. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH X. s JK ANIMALS, 27. 01. 2019

  22. TRIAL III. LA3: 7/10, 36.35 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  23. TRIAL II. LA3: 3/10, 45.41 s, 5.41 tr. b., 3.85 m/s

  24. TRIAL I. LA3: 2/10, 37.66 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  25. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  26. Czech Imp Jump: 13/52, 21.54 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  27. Jumping 1: Diskvalifikován

  28. Jumping 2: 3/52, 27.27 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  29. Mohelnice - HAVLICZECH VI., 30. 09. 2018

  30. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  31. TRIAL I. LA3: 2/12, 44.32 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  32. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  33. Agility: 18/86, 38.37 s, 5.0 tr. b., 5.73 m/s

  34. Agility DRUZSTVA: 9/97, 41.53 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  35. Jumping: Diskvalifikován

  36. Jumping DRUZSTVA: 35/97, 37.11 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  37. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  38. AGILITY DRUZSTVA: 1/79, 36.29 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  39. J Agility: 4/53, 38.32 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  40. J Hra: Diskvalifikován

  41. J Jumping: 6/53, 28.71 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  42. JUMPING DRUZSTVA: 44/79, 34.14 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  43. Mohelnice - HAVLICZECH V., 12. 08. 2018

  44. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  45. TRIAL I. LA3: 1/13, 43.06 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  46. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  47. Agility 1: 29/212, 47.44 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  48. Agility 2: Diskvalifikován

  49. Agility 3: Diskvalifikován

  50. Jumping 1: Diskvalifikován

  51. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  52. QA4 Agility: Diskvalifikován

  53. QA5 Agility: 33/93, 40.34 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  54. QA6 Agility: Diskvalifikován

  55. QJ4 Jumping: 8/95, 36.95 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  56. QJ5 Jumping: 16/90, 40.72 s, 0.72 tr. b., 4.84 m/s

  57. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  58. Rapotín - Miacis cup 2018, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  59. Jumping A2+3: 1/18, 36.89 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  60. Zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  61. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  62. Zkouška I LA3: 1/8, 38.34 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  63. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  64. QA1 agility: Diskvalifikován

  65. QA2 agility: Diskvalifikován

  66. QA3 agility: Diskvalifikován

  67. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  68. QJ2 jumping: 41/126, 45.64 s, 5.64 tr. b., 4.36 m/s

  69. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  70. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  71. Agility A2A3: 22/95, 44.64 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  72. Agility Squads as individual: 12/157, 37.08 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  73. Jumping A2A3: Diskvalifikován

  74. Jumping Squads as Individual: 31/162, 30.73 s, 5.0 tr. b., 5.73 m/s

  75. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  76. Special Agility: 26/159, 34.9 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  77. Special Jumping: Diskvalifikován

  78. Tachyon Trophy A2A3: 41/106, 46.87 s, 15.0 tr. b., 3.84 m/s

  79. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  80. Ju Agility IV: 21/27, 38.13 s, 10.5 tr. b., 5.19 m/s

  81. Ju Agility V: 9/27, 30.14 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  82. Ju Agility VI: Diskvalifikován

  83. Ju Jumping IV: 7/27, 34.69 s, 3.3 tr. b., 4.7 m/s

  84. Ju Jumping V: 16/27, 35.91 s, 6.91 tr. b., 4.68 m/s

  85. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  86. Agility L Ne: Diskvalifikován

  87. Agility L So: 32/99, 40.51 s, 15.0 tr. b., 4.94 m/s

  88. Jumping L Ne: 4/96, 32.7 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  89. Jumping L So: 10/100, 30.75 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  90. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  91. Agility I: 8/36, 42.95 s, 5.37 tr. b., 4.54 m/s

  92. Agility II: 2/36, 38.52 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  93. Agility III: 4/34, 43.92 s, 5.23 tr. b., 4.53 m/s

  94. Jumping I: 3/36, 36.15 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  95. Jumping II: Diskvalifikován

  96. Jumping III: Diskvalifikován

  97. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH III., 04. 03. 2018

  98. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  99. TRIAL I. LA3: 1/12, 39.38 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  100. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 30. 12. 2017

  101. 1. zkouška LA3: 4/14, 40.43 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  102. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  103. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  104. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  105. TRIAL I. LA3: Diskvalifikován

  106. Skály u Rýmařova - Skalní agi s JK Animals a Mistrovství České republiky Kavalír King Charles Španělů, 25. 11. 2017

  107. Jumping A2 + A3 L: 2/22, 29.59 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  108. Trial II. LA3: 1/11, 41.65 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  109. Trial I. LA3: Diskvalifikován

  110. Beroun - Jack Honey Cup I., 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  111. AGILITY: Diskvalifikován

  112. AGILITY: Diskvalifikován

  113. JUMPING: 5/38, 27.74 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  114. JUMPING: Diskvalifikován

  115. LA3: Diskvalifikován

  116. LA3: Diskvalifikován

  117. Liberec - Halloweenské - 2 x zkoušky, 07. 10. 2017

  118. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  119. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  120. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  121. Agility open 1 L: Diskvalifikován

  122. Agility open 2 L: 5/33, 43.21 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  123. Zkoušky LA3: 4/11, 56.04 s, 16.04 tr. b., 3.53 m/s

  124. Mohelnice - HAVLICZECH I., 28. 09. 2017

  125. Trial II. LA3: Diskvalifikován

  126. Trial I. LA3: Diskvalifikován

  127. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  128. Agility Ju: 13/59, 42.01 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  129. Agility Squads: Diskvalifikován

  130. Hra Ju: 34/59, 28.62 s, 10.0 tr. b., 5.59 m/s

  131. Jumping Ju: 1/59, 38.8 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  132. Jumping Squads: 1/75, 33.59 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  133. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  134. Agility družstev: 39/88, 35.88 s, 10.0 tr. b., 5.52 m/s

  135. Agility jednotlivců: 4/87, 38.39 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  136. Jumping družstev: Diskvalifikován

  137. Jumping jednotlivců: 9/87, 35.27 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  138. Brno - Dvojzkoušky Agility, 13. 08. 2017

  139. 1. Zk LA3: Diskvalifikován

  140. 2. Zk LA3: Diskvalifikován

  141. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 01. 07. 2017

  142. Zkouška: 1/7, 35.6 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  143. Zkouška II: 2/7, 36.13 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  144. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  145. Agility 1: Diskvalifikován

  146. Agility 2: 20/77, 48.95 s, 10.95 tr. b., 3.88 m/s

  147. Jumping 1: 6/77, 35.24 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  148. Jumping 2: 5/77, 33.37 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  149. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  150. QA4 agility: Diskvalifikován

  151. QA5 agility: Diskvalifikován

  152. QA6 agility: Diskvalifikován

  153. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  154. QJ5 jumping: 13/91, 36.35 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  155. QJ6 jumping: Diskvalifikován

  156. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  157. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  158. 2Q Agility: Diskvalifikován

  159. Jednotlivci A2/A3 - Agility: 14/108, 41.88 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  160. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  161. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  162. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  163. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  164. QA1 agility: Diskvalifikován

  165. QA2 agility: Diskvalifikován

  166. QA3 agility: 12/130, 43.06 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  167. QJ1 jumping: 17/135, 34.18 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  168. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  169. QJ3 jumping: 17/118, 35.37 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  170. Luhačovice - Fešák lázeňský, 13. 05. 2017

  171. Agility Open: 8/43, 36.58 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  172. Agility Trial: 4/16, 39.35 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  173. Jumping Special A2 + A3: 4/35, 26.84 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  174. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  175. zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  176. zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  177. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  178. Agility 1 Ju: 7/33, 39.84 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  179. Agility 2 Ju: 12/33, 34.11 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  180. Agility 3 Ju: 1/33, 37.18 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  181. Agility 4 Ju: Diskvalifikován

  182. Jumping 1 Ju: 1/33, 28.4 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  183. Jumping 2 Ju: 4/32, 31.6 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  184. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 22. 04. 2017

  185. 1. zkouška LA3: 1/14, 37.65 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  186. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  187. 3. zkouška LA3: 2/13, 35.89 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  188. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  189. Agility Lar Ne: Diskvalifikován

  190. Agility Lar So: Diskvalifikován

  191. Jumping Lar Ne: Diskvalifikován

  192. Jumping Lar So: 7/87, 31.36 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  193. Milovice - Mistrovství České republiky PRT, JRT a BRT, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  194. Agility Open SQUADS: 5/24, 34.22 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  195. Agility Trial I: 8/10, 36.89 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  196. Jumping Open: Diskvalifikován

  197. Těšánky - Únorové dvojzkoušky, 05. 02. 2017

  198. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  199. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  200. Dolní Přím - Probluz - V. Pučálka cup - Probluzské A1-3 zkoušky, 29. 01. 2017

  201. zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  202. zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  203. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  204. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  205. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  206. Proruby u Hořiček - OPSION 053, 21. 01. 2017

  207. 15.prorubská: 1/13, 31.68 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  208. 16.prorubská: Diskvalifikován

  209. Brno - Vánoční Brno, 17. 12. 2016

  210. Agility LA: Diskvalifikován

  211. Jumping LA: 16/46, 36.74 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  212. Zkouška LA3: 9/21, 40.71 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  213. Litovel - Mladeč - III. Agility Cup Nové Zámky, 03. 12. 2016

  214. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  215. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  216. Jumping open L: 2/23, 30.64 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  217. Skály u Rýmařova - Skalní trojzkoušky, 19. 11. 2016

  218. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  219. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  220. 3. zkouška LA3: Diskvalifikován

  221. Praha 9 - Horní Počernice - 46. Dvojzkoušky + 1 Pet center Extra, 15. 10. 2016

  222. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  223. Horní Počernice, 2. běh: 2/12, 42.29 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  224. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  225. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  226. Agility družstva: 35/77, 40.84 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  227. Agility - junioři: 1/52, 42.51 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  228. Jumping družstva: 27/77, 27.86 s, 5.0 tr. b., 5.67 m/s

  229. Jumping - junioři: 1/54, 30.09 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  230. Roudnice nad Labem - Předrepublikové dvouzkoušky, 07. 10. 2016

  231. 1. ZK LA3: Diskvalifikován

  232. 2. ZK LA3: Diskvalifikován

  233. Hranice - 2. Hranické hrátky, 01. 10. 2016

  234. Agility Open: 3/33, 34.88 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  235. Agility Trial: 2/5, 35.15 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  236. Jumping Open: Diskvalifikován

  237. Třebíč - Trojzkoušky, 28. 09. 2016

  238. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  239. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  240. 3. zkouška LA3: 1/10, 41.69 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  241. Lednice/Nejdek - Burčákcup 2016 s JK Animals, 24. 09. 2016

  242. Agility Open: Diskvalifikován

  243. Agility Trial: Diskvalifikován

  244. Jumping Open: 12/31, 37.55 s, 11.55 tr. b., 3.44 m/s

  245. Velké Meziříčí - Bludička cup + MR Bearded collií, 17. 09. 2016

  246. Agility L: 1/34, 37.1 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  247. Jumping L: Diskvalifikován

  248. Zk LA3: Diskvalifikován

  249. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 10. 09. 2016

  250. Agility L: 3/43, 35.73 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  251. Jumping L: 7/43, 34.68 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  252. Zkoušky LA3: Diskvalifikován

  253. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  254. Agility družstva: 3/66, 38.77 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  255. Agility jednotlivci: 8/61, 36.62 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  256. Jumping družstva: 17/66, 33.62 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  257. Jumping jednotlivci: Diskvalifikován

  258. Trutnov - Hilarem Open 2016, 23. 07. 2016 - 24. 07. 2016

  259. Agility 1 L: 1/29, 32.21 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  260. Agility L: 8/31, 37.38 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  261. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  262. Jumping L L: 1/31, 31.5 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  263. Zkouška A3 LA3: Diskvalifikován

  264. Zkouška Ne LA3: Diskvalifikován

  265. Rožnov pod Radhoštěm - Trojjumping Free Sport, 17. 07. 2016

  266. Jumping 1 L: 1/28, 36.81 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  267. Jumping 2 L: 11/28, 37.27 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  268. Jumping 3 L: Diskvalifikován

  269. Bordovice - „O Javornickou tlapku“ s JK Animals, 16. 07. 2016

  270. Agility L: 5/31, 36.2 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  271. Jumping L: 3/31, 27.66 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  272. Zkouška LA3: 2/11, 35.5 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  273. Mohelnice - JK ANIMALS CUP, 25. 06. 2016

  274. Agility I: Diskvalifikován

  275. Agility II: 4/12, 32.43 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  276. TUNELIADA: 14/43, 25.13 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  277. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  278. QA5 Agility: Diskvalifikován

  279. QA6 Agility: Diskvalifikován

  280. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  281. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  282. Rapotín - Miacis cup 2016, 04. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  283. agility L: Diskvalifikován

  284. zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  285. zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  286. Liberec - SEDMERO zkoušky, 13. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  287. Zkouska IV LA2: Diskvalifikován

  288. Zkouska VI LA2: 1/27, 40.41 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  289. Zkouska V LA2: 6/29, 37.24 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  290. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  291. J Agility 1: 1/46, 37.3 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  292. J Agility 2: 2/45, 32.67 s, 0.97 tr. b., 4.62 m/s

  293. J Agility 3: Diskvalifikován

  294. J Agility 4: Diskvalifikován

  295. J Jumping 1: Diskvalifikován

  296. J Jumping 2: 6/45, 29.35 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  297. Přerov - Dvojzkoušky, 01. 05. 2016

  298. Agility I: 1/19, 35.96 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  299. Agility II: Diskvalifikován

  300. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 17. 04. 2016

  301. 1. zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  302. 2. zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  303. DUFLEX tuneliáda A2+A3 L: 3/20, 30.27 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  304. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 10. 04. 2016

  305. Druhá LA2: Diskvalifikován

  306. První LA2: 6/15, 38.6 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  307. Třetí LA2: 6/15, 38.49 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  308. Těšánky - Březnové dvojzkoušky agility, 12. 03. 2016

  309. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  310. 2. zkouška LA2: 1/25, 35.6 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  311. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  312. Agility: 20/72, 40.19 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  313. Agility - J: 9/49, 43.16 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  314. Jumping: Diskvalifikován

  315. Jumping - J: Diskvalifikován

  316. Kroměříž - Dvojzkoušky II, 15. 08. 2015

  317. Agility I: Diskvalifikován

  318. Agility II: 4/11, 43.78 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  319. Petrov nad Desnou - SUMMER DOG'S DAY, 26. 07. 2015

  320. Tuneliáda A2 + A3 L: 4/25, 33.12 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  321. Zkouška II. LA2: 1/20, 38.65 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  322. Zkouška I. LA2: Diskvalifikován

  323. Petrov nad Desnou - JK Animals Cup, 03. 05. 2015

  324. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  325. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  326. Jumping L: Diskvalifikován

  327. Zlín - Zlínské trojzkoušky, 01. 05. 2015

  328. druhá zkouška LA2: Diskvalifikován

  329. první zkouška LA2: Diskvalifikován

  330. třetí zkouška LA2: Diskvalifikován

  331. Praha Kyje - Kvalifikační závod juniorů, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  332. Agility III - Large - Junioři: Diskvalifikován

  333. Agility II - Large - Junioři: Diskvalifikován

  334. Agility I - Large - Junioři: Diskvalifikován

  335. Agility IV - Large - Junioři: Diskvalifikován

  336. Jumping II - Large - Junioři: 25/43, 37.85 s, 11.85 tr. b., 4.15 m/s

  337. Jumping I - Large - Junioři: 7/45, 29.82 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  338. SEKVENCE - Large: Diskvalifikován

  339. Zlechov - 6. Zlechovské dvojzkoušky, 11. 04. 2015

  340. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  341. 2.Zkouška LA2: 3/17, 36.9 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  342. Píšťany, okr. Litoměřice - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 06. 09. 2014 - 07. 09. 2014

  343. Agility jednotlivci: 2/17, 32.02 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  344. Družstva - Agility: Diskvalifikován

  345. Družstva - Jumping: 13/57, 33.29 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  346. Jumping jednotlivci: 7/17, 42.49 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  347. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 24. 08. 2014

  348. 1. zkouška LA2: 3/15, 40.65 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  349. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  350. Sedliště - TROJzkoušky - 2. SOKOLÍ SPARTAKIÁDA, 11. 01. 2014

  351. 1. Agility: Diskvalifikován

  352. 2. Agility: Diskvalifikován

  353. 3. Agility: Diskvalifikován