Cz En

083612

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Soňa Hejcmanová, Psí škola Superpes

    Člen KA

Pes

  1. Sára, Kříženec

Výsledky

  1. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  2. Ne. - Agility II. L: 9/105, 51.19 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  3. Ne. - Jumping II. L: 48/96, 63.19 s, 39.19 tr. b., 3.13 m/s

  4. So. - Agility I. L: Diskvalifikován

  5. So. - Jumping I. L: 20/107, 48.68 s, 7.68 tr. b., 4.17 m/s

  6. Praha - Dvojzkoušky + 1, 16. 06. 2019

  7. LA3 I: Diskvalifikován

  8. LA3 II: 7/21, 49.79 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  9. LA3 III: 6/21, 49.93 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  10. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/19, 14. 06. 2019

  11. Zk LA3 I.: 4/10, 44.26 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  12. Zk LA3 II.: 7/10, 48.86 s, 13.86 tr. b., 3.58 m/s

  13. Řepčice u Velkých Popovic - Prima dvojzkoušky, 09. 06. 2019

  14. LA3: Diskvalifikován

  15. LA3-2: 2/13, 42.99 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  16. Praha- Uhříněves - 6. AKINU agi Duo zkoušky PESOPARK, 26. 05. 2019

  17. 1. běh LA3: 10/18, 47.78 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  18. 2. běh LA3: 6/18, 41.72 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  19. Pňov - Předhradí - TROJZKOUŠKY v Pňově, 18. 05. 2019

  20. zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  21. zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  22. zkouška 3 LA3: Diskvalifikován

  23. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Lysá nad Labem, 08. 05. 2019

  24. Zkouška II. LA3: Diskvalifikován

  25. Zkouška I. LA3: 5/17, 51.84 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  26. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 27. 04. 2019

  27. Zkouska LA3 1: 7/14, 44.47 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  28. Zkouska LA3 2: 2/14, 44.73 s, 1.73 tr. b., 4.05 m/s

  29. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  30. ZkA. II. LA3: 3/12, 49.11 s, 4.11 tr. b., 3.36 m/s

  31. ZkA. I. LA3: 7/13, 44.36 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  32. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  33. 1. Zka - LA3: Diskvalifikován

  34. 2. Zka - LA3: Diskvalifikován

  35. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  36. II. zkouška LA3: 13/28, 40.91 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  37. I. zkouška LA3: 3/28, 38.99 s, 1.99 tr. b., 4.05 m/s

  38. Kladno - Ice Agi II., 06. 01. 2019

  39. 1. běh LA3: 5/20, 49.69 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  40. 2. běh LA3: 5/20, 60.61 s, 18.61 tr. b., 3.43 m/s

  41. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  42. II. zkouška LA3: 9/24, 47.64 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  43. LA3 I. LA3: Diskvalifikován

  44. Heroutice u Neveklova - 59. DVOJZKOUŠKY + 1 Farma Heroutice, 11. 11. 2018

  45. 1. běh LA3: Diskvalifikován

  46. 2. běh LA3: 2/14, 41.25 s, 1.25 tr. b., 3.88 m/s

  47. 3. běh LA3: Diskvalifikován

  48. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 14. 10. 2018

  49. Zkouška II LA3: Diskvalifikován

  50. Zkouška I LA3: Diskvalifikován

  51. Záryby - Hloubětínský drak - MČR kříženců, 28. 09. 2018

  52. Agility open L: 2/20, 44.51 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  53. Agility Special kříženci L: Diskvalifikován

  54. Jumping open L: Diskvalifikován

  55. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 02. 09. 2018

  56. Zkouška II. LA3: Diskvalifikován

  57. Zkouška I. LA3: Diskvalifikován

  58. Městec Králové - 2. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 26. 08. 2018

  59. 1. zkouška LA3: 2/14, 37.19 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  60. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  61. 3. zkouška LA3: 11/14, 40.22 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  62. Kosmonosy - Kosmonoské trojzkoušky, 29. 07. 2018

  63. 1.ZkA - LA3: Diskvalifikován

  64. 2. ZkA - LA3: Diskvalifikován

  65. 3.ZkA - LA3: 6/14, 39.32 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  66. Záryby - II. Zárybské Quatrozkoušky, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  67. Nedele LA3 1: Diskvalifikován

  68. Nedele LA3 2: 4/11, 47.51 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  69. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  70. Agility II. L: 42/92, 57.59 s, 13.59 tr. b., 3.42 m/s

  71. Agility I. L: 22/94, 44.36 s, 8.36 tr. b., 4.1 m/s

  72. Jumping II. L: Diskvalifikován

  73. Jumping I. L: 44/94, 47.32 s, 17.32 tr. b., 3.72 m/s

  74. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  75. 1.zkouška LA2: 4/17, 35.36 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  76. 2.zkouška LA2: 8/17, 34.23 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  77. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  78. 1. zkouška LA2: 8/23, 28.54 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  79. 2. zkouška LA2: 8/23, 31.89 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  80. Luštěnice - II. Aprílové zkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  81. III. zkouška LA2: 8/20, 39.1 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  82. III. zkouška LA2: Diskvalifikován

  83. II. zkouška LA2: 1/20, 47.61 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  84. II. zkouška LA2: 1/19, 37.67 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  85. I. zkouška LA2: 1/19, 38.14 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  86. I. zkouška LA2: 2/20, 42.55 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  87. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  88. I Agility Open: Diskvalifikován

  89. II Agility Open: 59/137, 45.58 s, 15.0 tr. b., 4.34 m/s

  90. II Jumping Open: 52/135, 36.26 s, 5.26 tr. b., 4.47 m/s

  91. I Jumping Open: 64/139, 38.12 s, 15.0 tr. b., 4.54 m/s

  92. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  93. ZkA. II. LA2: Diskvalifikován

  94. ZkA. I. LA2: Diskvalifikován

  95. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  96. Zk.A II. LA2: Diskvalifikován

  97. ZkA. I. LA2: 6/22, 38.9 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  98. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  99. II. Packa LA2: Diskvalifikován

  100. I. Packa LA2: Diskvalifikován

  101. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  102. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  103. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  104. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 10. 12. 2017

  105. 1. zkouška LA2: 1/17, 36.22 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  106. 2. zkouška LA2: 2/17, 48.92 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  107. Ratenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP (pro všechna plemena), 25. 11. 2017

  108. Agility_: Diskvalifikován

  109. Jumping_: 7/49, 41.68 s, 8.68 tr. b., 3.43 m/s

  110. Neveklov - 53. Dvojzkoušky + 1, 12. 11. 2017

  111. Heroutice, 1. běh: 1/23, 42.05 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  112. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  113. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  114. Pňov - Předhradí - 6. Pňovské dvojzkoušky, 14. 10. 2017

  115. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  116. 2.zkouška LA2: 6/26, 33.66 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  117. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 28. 09. 2017

  118. 1. Zka - LA2: Diskvalifikován

  119. 2. Zka - LA2: Diskvalifikován

  120. Horní Počernice - 51. Dvojzkoušky + 1, 02. 09. 2017

  121. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  122. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  123. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  124. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky, 26. 08. 2017

  125. 1. zkouška LA2: 2/14, 28.46 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  126. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  127. Městec Králové - 1. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 19. 08. 2017

  128. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  129. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  130. 3. zkouška LA2: Diskvalifikován

  131. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské letní trojzkoušky, 29. 07. 2017

  132. 1. Zka - LA2: 3/20, 32.83 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  133. 2. Zka - LA2: Diskvalifikován

  134. 3. Zka - LA2: 1/20, 42.33 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  135. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  136. Agility - Ne: 17/91, 44.18 s, 5.18 tr. b., 4.03 m/s

  137. Agility - So: Diskvalifikován

  138. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  139. Jumping - So: Diskvalifikován

  140. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 03. 06. 2017

  141. Druhá zkouška LA2: Diskvalifikován

  142. První zkouška LA2: 8/26, 39.48 s, 15.0 tr. b., 3.93 m/s

  143. Mladá Boleslav - Boleslavské jarní dvojzkoušky, 27. 05. 2017

  144. 1. běh LA2: 3/25, 42.69 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  145. 2. běh LA2: 10/25, 35.91 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  146. Pňov - Předhradí - 5. Pňovské dvojzkoušky, 13. 05. 2017

  147. 1.zkouška LA2: 8/24, 37.45 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  148. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  149. Praha 9 - Horní Počernice - 50. DVOJZKOUŠKY, 22. 04. 2017

  150. Horní Počernice, 1. běh: 17/24, 40.05 s, 20.0 tr. b., 4.32 m/s

  151. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  152. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  153. 1. ZK LA2: 9/29, 38.83 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  154. 2. ZK LA2: 6/28, 39.61 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  155. Beroun - Dvojzkoušky agility II., 05. 03. 2017

  156. Zkouška1 LA2: 19/33, 33.34 s, 20.0 tr. b., 4.26 m/s

  157. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  158. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  159. ZkA. II. LA2: 6/28, 39.36 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  160. ZkA. I. LA2: 17/28, 37.95 s, 20.95 tr. b., 3.98 m/s

  161. Ratenice - Míšiny dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  162. ZkA II. LA2: 2/14, 49.57 s, 9.57 tr. b., 3.31 m/s

  163. ZkA I. LA2: Diskvalifikován

  164. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  165. Agility LA sobota: 20/63, 34.2 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  166. Jumping LA neděle: 14/63, 32.69 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  167. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  168. Velké finále LA neděle: 14/31, 42.24 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  169. Zkoušky LA2 neděle: Diskvalifikován

  170. Zkoušky LA2 sobota: 10/25, 40.36 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  171. Praha 9 - Horní Počernice - 46. Dvojzkoušky + 1 Pet center Extra, 15. 10. 2016

  172. Horní Počernice, 1. běh: 5/19, 41.13 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  173. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  174. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  175. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 01. 10. 2016

  176. 1. Zka - LA2: Diskvalifikován

  177. 2. Zka - LA2: Diskvalifikován

  178. Praha - Horní Počernice - 45. Dvojzkoušky + 1 Praha - Pet center Extra, 27. 08. 2016

  179. Horní Počernice, 1. běh: 3/22, 36.76 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  180. Horní Počernice, 2. běh: 9/22, 46.69 s, 15.0 tr. b., 4.2 m/s

  181. Horní Počernice, 3. běh: 7/22, 53.22 s, 11.22 tr. b., 3.66 m/s

  182. Ratenice - Dvojzkoušky "Narozeninová párty", 13. 08. 2016

  183. ZkA. II. LA2: Diskvalifikován

  184. ZkA. I. LA2: 3/18, 53.12 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  185. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 28. 05. 2016

  186. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  187. 2. zkouška LA2: 9/17, 42.64 s, 20.0 tr. b., 3.68 m/s

  188. Pňov - Předhradí - 3. Pňovské dvojzkoušky, 15. 05. 2016

  189. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  190. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  191. Jičín - Jarní závody, 30. 04. 2016

  192. Jarní závody agility 2016: 17/48, 33.2 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  193. Jarní závody agility 2016: Diskvalifikován

  194. Jarní závody agility 2016: Diskvalifikován

  195. Praha 9 - Horní Počernice - 44. Dvojzkoušky + 1, 24. 04. 2016

  196. Horní Počernice, 1. běh: 6/21, 46.26 s, 10.0 tr. b., 3.8 m/s

  197. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  198. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  199. Lysá nad Labem - Superpes 2015, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  200. AGILITY: Diskvalifikován

  201. AGILITY: Diskvalifikován

  202. JUMPING: 19/33, 40.48 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  203. JUMPING: Diskvalifikován

  204. LA2: Diskvalifikován

  205. LA2: Diskvalifikován

  206. Ratenice - O Ratenickou Beranici II. - dvojzkoušky + A0, 29. 12. 2013

  207. Zkouška II LA2: 10/19, 41.51 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  208. Zkouška I LA2: Diskvalifikován

  209. Ratenice - O Ratenickou Beranici II. - dvojzkoušky + jumping, 28. 12. 2013

  210. Jumping So LA2: 6/20, 31.29 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  211. Zkouška II LA2: Diskvalifikován

  212. Zkouška I LA2: Diskvalifikován

  213. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 01. 12. 2013

  214. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  215. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  216. Nymburk - Svatováclavské dvojzkoušky, 29. 09. 2013

  217. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  218. 2. zkouška LA2: 5/17, 38.2 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  219. Ratenice - Babí léto + 4. Agility Collie Cup + 3. Vousatý pohár, 25. 08. 2013

  220. Babí léto - AGI L: Diskvalifikován

  221. Babí léto - JUMP L: Diskvalifikován

  222. Ratenice - Dvojzkoušky "Pojď mi hop", 12. 05. 2013

  223. II. zkouška LA1: 3/22, 37.45 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  224. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  225. Lysá nad Labem - Dvouzkoušky Superpes 2013 + Dvoujumping A0, 05. 05. 2013

  226. zkoušky 1 LA1: 4/10, 32.03 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  227. zkoušky 2 LA1: 1/10, 43.75 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  228. Lysá nad Labem - Superpes 2013 + Pohár německých ovčáků + Bull Cup, 04. 05. 2013

  229. Agility L: Diskvalifikován

  230. Jumping L: Diskvalifikován

  231. ZK LA1: 5/10, 47.66 s, 15.0 tr. b., 3.23 m/s

  232. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky I., 13. 04. 2013

  233. LA1 - II LA1: Diskvalifikován

  234. LA1 - I LA1: 13/37, 38.94 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  235. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 03. 03. 2013

  236. agility L: Diskvalifikován

  237. jumping L: Diskvalifikován

  238. zkouška LA1: 2/13, 36.03 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s