Cz En

091912

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jana Pucherová, ZKO Vysoké Mýto

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Artemis Jane´s dogs, Border kolie

Výsledky

  1. Žamberk - O pohár Fitmin 2020, 02. 08. 2020

  2. Agility: 6/15, 42.45 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  3. Jumping ML3: Diskvalifikován

  4. Zkouška ML3: 3/7, 42.76 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  5. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  6. dr.A3: 1/5, 39.61 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  7. pr.A3: 1/5, 39.78 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  8. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  9. 1. Jumping A2/A3: 1/10, 26.16 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  10. 2. Jumping A2/A3: 3/10, 41.15 s, 0.15 tr. b., 4.08 m/s

  11. 3. jumping A2/A3: 1/10, 33.28 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  12. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky JK Animals, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 04. 07. 2020

  13. Agility senioři: 1/4, 42.9 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  14. Jumping senioři: 1/4, 33.82 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  15. Zkouška1 A3: 1/4, 49.8 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  16. Zkouška2 A3: 2/4, 46.23 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  17. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky III. - druhý pokus :-), 27. 06. 2020

  18. 1.zkouška: 1/5, 43.06 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  19. 2.zkouška: 3/5, 50.74 s, 11.74 tr. b., 3.69 m/s

  20. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  21. II. zkouška MLA3: Diskvalifikován

  22. I. zkouška MLA3: 2/8, 49.82 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  23. Studenec u Trutnova - Dvojzkoušky na pohodu, 24. 05. 2020

  24. II. zkouška: 2/5, 50.24 s, 0.24 tr. b., 3.96 m/s

  25. I. zkouška: 2/5, 48.66 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  26. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  27. 7.studenecká: 1/4, 42.86 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  28. 8.studenecká: 1/4, 44.45 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  29. 9.studenecká: 1/4, 42.36 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  30. Brno - Zimní Brno 2, 22. 02. 2020

  31. Agility MLA: Diskvalifikován

  32. Jumping MLA: Diskvalifikován

  33. Zkouška MLA3: 2/2, 49.81 s, 6.81 tr. b., 4.06 m/s

  34. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  35. Jumping I: 7/21, 30.87 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  36. Jumping II: 5/21, 34.7 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  37. Jumping III: 3/21, 33.0 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  38. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 10. 11. 2019

  39. Agility: 7/15, 38.0 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  40. Jumping: 2/15, 38.38 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  41. Jumping light: 2/15, 28.84 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  42. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  43. Czech Imp Jump MiniLarge: 9/17, 25.15 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  44. Jumping 1 - MiniLarge: Diskvalifikován

  45. Jumping 2 - MiniLarge: 6/18, 32.42 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  46. Mladeč - Nové Zámky - VI. Agility Cup Nové Zámky, 26. 10. 2019

  47. Jumping Open: 9/14, 37.52 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  48. ZkA I: 5/7, 43.42 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  49. ZkA II: Diskvalifikován

  50. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky II., 18. 10. 2019

  51. II. zkouška: 2/6, 42.78 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  52. I. zkouška: Diskvalifikován

  53. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  54. Zkouška II. MLA3: 2/7, 45.63 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  55. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  56. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 16. ročník a Speciál BŠO v agility 12. ročník, 28. 09. 2019

  57. Agility LV: 1/6, 26.72 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  58. Jumping LV: Diskvalifikován

  59. Třebíč - Podzimní trojzkoušky, 21. 09. 2019

  60. MLA3 - druhá: Diskvalifikován

  61. MLA3 - první: Diskvalifikován

  62. MLA3 - třetí: Diskvalifikován

  63. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 08. 09. 2019

  64. Agility: 2/14, 41.71 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  65. Jumping: Diskvalifikován

  66. Zkouška: 4/7, 48.72 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  67. Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů, 04. 08. 2019

  68. AGILITY: Diskvalifikován

  69. JUMPING: Diskvalifikován

  70. LA3: 1/8, 44.18 s, 0.18 tr. b., 4.16 m/s

  71. Brno - Brněnský drak, 14. 07. 2019

  72. 1. Jumping ML: Diskvalifikován

  73. 2. Jumping ML: 2/9, 35.29 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  74. 3. Jumping ML: 5/9, 34.72 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  75. Česká Třebová - Podhorské dojzkoušky, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 06. 07. 2019

  76. Zkouška: Diskvalifikován

  77. Zkouška II: 1/7, 54.42 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  78. Mladeč - Nové Zámky - Letní trojzkoušky s Run as one, 29. 06. 2019

  79. Agility Trial I: Diskvalifikován

  80. Agility Trial II: Diskvalifikován

  81. Jumping Trial I: 6/8, 48.99 s, 4.99 tr. b., 3.67 m/s

  82. Rapotín - Losinka - Miacis cup 2019, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  83. Jumping So A2+3 L L: 6/17, 36.43 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  84. Zkouška So-1 LA3: Diskvalifikován

  85. Zkouška So-2 LA3: 1/4, 43.9 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  86. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky II., 26. 05. 2019

  87. 1.zkouška LA3: 4/10, 42.76 s, 15.0 tr. b., 4.54 m/s

  88. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  89. Brno - Jarní Brno, 11. 05. 2019

  90. Agility LA: 6/16, 30.67 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  91. Jumping LA: 5/16, 33.3 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  92. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  93. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 05. 05. 2019

  94. Agility Trial I: Diskvalifikován

  95. Agility Trial II: 2/7, 48.63 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  96. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  97. Czech Imp Jump : 22/35, 27.65 s, 10.65 tr. b., 3.76 m/s

  98. Jumping 1: 8/35, 29.29 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  99. Jumping 2: 20/35, 31.44 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  100. Beroun - 4. Mistrovství republiky seniorů v agility, 04. 11. 2018

  101. Agility - 1.kolo L: 3/31, 35.06 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  102. Jumping - 2.kolo L: Diskvalifikován

  103. Jumping hra L: 7/33, 20.97 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  104. Zkoušky LA3: 1/12, 44.2 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  105. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty se speciálním závodem pro kategorii XS, 13. 10. 2018

  106. Agility Open: 5/17, 47.88 s, 20.0 tr. b., 3.93 m/s

  107. Agility Trial I: 3/6, 45.97 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  108. Agility Trial II: Diskvalifikován

  109. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 15.ročník a Speciál BŠO v agility 11.ročník Sezemice, 29. 09. 2018

  110. AGILITY L: 2/31, 44.09 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  111. JUMPING L: 1/31, 33.21 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  112. Zkoušky LA3: 1/11, 42.27 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  113. Opatovice nad Labem - Podzimní závody - SIRIUS, 15. 09. 2018

  114. A3 LA3: Diskvalifikován

  115. Agility L: Diskvalifikován

  116. Jumping L: 3/17, 34.25 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  117. Rapotín - Dvouzkoušky Miacis 2018, 08. 09. 2018

  118. Zkouška 1 LA3: 4/6, 50.15 s, 14.15 tr. b., 3.81 m/s

  119. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  120. Žamberk - O pohár Fitmin 2018, 12. 08. 2018

  121. AGILITY: 4/23, 45.23 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  122. JUMPING LA3: 3/7, 34.98 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  123. LA3: 2/7, 37.37 s, 6.37 tr. b., 4.28 m/s

  124. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  125. A3 - 1. LA3: 3/13, 41.31 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  126. A3 - 2. LA3: 1/13, 42.15 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  127. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky JK Animals, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 14. 07. 2018

  128. Zkouška: 1/3, 37.5 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  129. Zkouška II: 2/3, 45.88 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  130. Mohelnice - HAVLICZECH IV., 05. 07. 2018

  131. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  132. TRIAL I. LA3: 8/17, 45.04 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  133. Pardubice - Svítkov - Májové dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  134. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  135. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  136. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 05. 2018

  137. III. zkouška LA3: 3/5, 56.79 s, 10.0 tr. b., 3.87 m/s

  138. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  139. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  140. Brno - Jarní Brno, 05. 05. 2018

  141. Agility LA: 8/20, 37.07 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  142. Jumping LA: 8/21, 29.67 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  143. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  144. Skály u Rýmařova - Skalní agi s JK Animals a Mistrovství České republiky Kavalír King Charles Španělů, 25. 11. 2017

  145. Jumping A2 + A3 L: 10/22, 32.18 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  146. Trial II. LA3: Diskvalifikován

  147. Trial I. LA3: Diskvalifikován

  148. Brno - Podzimní Brno, 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  149. Agility LA neděle: 7/21, 38.41 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  150. Agility LA sobota: 1/21, 36.37 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  151. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  152. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  153. Zkouška LA3 neděle: 3/6, 46.07 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  154. Zkouška LA3 sobota: 5/7, 47.5 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  155. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 14. ročník a Speciál BŠO v agility 10. ročník a MR šiperek v agility 5. ročník, 30. 09. 2017

  156. Agility L: 9/34, 36.13 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  157. Jumping L: 5/34, 28.1 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  158. Zkoušky LA3: Diskvalifikován

  159. Opatovice nad Labem - SIRIUS team - dvojzkoušky, 03. 09. 2017

  160. LA2 - 1. LA2: 11/23, 40.45 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  161. LA2 - 2. LA2: Diskvalifikován

  162. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 02. 09. 2017

  163. Agility L: Diskvalifikován

  164. Jumping L: 6/34, 34.1 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  165. Zkouška LA2: 3/12, 40.0 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  166. Žamberk - O pohár Fitmin 2017, 13. 08. 2017

  167. AGILITY: Diskvalifikován

  168. JUMPING LA2: 3/17, 34.09 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  169. LA2: 7/17, 40.52 s, 5.52 tr. b., 3.85 m/s

  170. Svoboda nad Úpou - III. Hilarem Cup - speciál XS, A0, A1, 06. 08. 2017

  171. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  172. I. zkouška LA2: 2/18, 37.28 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  173. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  174. LA2/1 LA2: 2/24, 33.2 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  175. LA2/2 LA2: Diskvalifikován

  176. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 01. 07. 2017

  177. Zkouška: Diskvalifikován

  178. Zkouška II: 4/21, 44.23 s, 10.0 tr. b., 3.69 m/s

  179. Rapotín - Miacis cup 2017, 03. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  180. Agility L: 2/25, 41.39 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  181. zkouška 1 LA2: 2/8, 33.91 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  182. zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  183. Brno - Jarní Brno, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  184. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  185. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  186. Zkouška LA2 sobota: Diskvalifikován

  187. Brno - Dvojzkoušky agility, 23. 04. 2017

  188. Zkouška LA2 1.běh: Diskvalifikován

  189. Zkouška LA2 2.běh: Diskvalifikován

  190. Brno - Podzimní Brno, 15. 10. 2016 - 16. 10. 2016

  191. Agility LA sobota: 4/18, 32.5 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  192. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  193. Zkouška LA2 sobota: 1/9, 41.57 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  194. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 13.ročník a Speciál BŠO v agility 9.ročník, 01. 10. 2016

  195. Agility L: 1/38, 35.85 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  196. Jumping L: 20/38, 34.71 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  197. Zkoušky LA2: 1/19, 34.29 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  198. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 10. 09. 2016

  199. Agility L: 16/43, 37.82 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  200. Jumping L: Diskvalifikován

  201. Zkoušky LA2: 3/18, 37.08 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  202. Žamberk - O Pohár Fitmin 2016 + Mistrovství republiky KCHK - XX.MR malých kníračů, XVIII.MR středních kníračů, IV.MR velkých kníračů, I.MR kníračů veteránů., 13. 08. 2016

  203. AGILITY: Diskvalifikován

  204. JUMPING: Diskvalifikován

  205. LA2: Diskvalifikován

  206. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky Sirius 2016, 17. 07. 2016

  207. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  208. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  209. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky - JK Animals + Veterán HOP, 09. 07. 2016

  210. Jumping: Diskvalifikován

  211. Zkouška: Diskvalifikován

  212. Zkouška II: 4/17, 40.42 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  213. Rapotín - Miacis cup 2016, 04. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  214. agility L: 5/24, 43.45 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  215. zkouška 1 LA2: 2/14, 42.17 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  216. zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  217. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2016

  218. Agility open L: 4/22, 41.97 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  219. Jumping open L: Diskvalifikován

  220. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  221. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky + VETERÁN HOP, 04. 07. 2015

  222. Jumping: 4/21, 32.87 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  223. Zkouška: Diskvalifikován

  224. Zkouška II: 5/14, 30.75 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  225. Brno - Jarní Brno 2015, 09. 05. 2015 - 10. 05. 2015

  226. Agility sob. L: Diskvalifikován

  227. Jumping sob. L: Diskvalifikován

  228. Zk LA2 sob LA2: 1/9, 41.68 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  229. Petrov nad Desnou - JK Animals Cup, 03. 05. 2015

  230. II. zkouška LA2: 6/16, 41.34 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  231. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  232. Jumping L: Diskvalifikován

  233. Brno - Vánoční Brno, 07. 12. 2014

  234. Agility: 18/44, 42.94 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  235. Jumping: Diskvalifikován

  236. Zk: 1/20, 40.01 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  237. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3, 09. 11. 2014

  238. I. Agility: 7/30, 32.59 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  239. II. Agility: 9/30, 36.71 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  240. Litovel - Mladeč - CUP Nové Zámky, 18. 10. 2014

  241. II.zkouška LA2: 6/14, 43.43 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  242. I.zkouška LA2: 1/14, 37.92 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  243. Jumping L: 10/24, 30.02 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  244. Blešno - Zlatá překážka 2014, 11. 10. 2014

  245. AGILITY: 6/34, 34.79 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  246. JUMPING: 8/33, 36.32 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  247. LA2: Diskvalifikován

  248. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 30. 08. 2014

  249. AGILITY L: Diskvalifikován

  250. JUMPING L: 6/39, 34.12 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  251. ZKOUŠKA LA1: 1/14, 29.67 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  252. Žamberk - O pohár Fitmin, 16. 08. 2014

  253. AGILITY: 1/32, 34.72 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  254. JUMPING LA1: Diskvalifikován

  255. LA1: Diskvalifikován

  256. Petrov nad Desnou - SUSA CUP – trojzkoušky agility, 09. 08. 2014

  257. Zkouška III. LA1: 1/16, 28.16 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  258. Zkouška II. LA1: 5/16, 33.95 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  259. Zkouška I. LA1: Diskvalifikován

  260. Brno - Brněnský Drak, 13. 07. 2014

  261. Agility: 1/30, 35.33 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  262. Jumping: 16/31, 42.04 s, 13.04 tr. b., 3.19 m/s

  263. LA1: Diskvalifikován

  264. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky + Veterán hop, 29. 06. 2014

  265. Zkouška: 1/14, 32.34 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  266. Zkouška II: 1/14, 29.96 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  267. Blešno - Podzim 2013, 12. 10. 2013

  268. AGILITY: Diskvalifikován

  269. JUMPING: Diskvalifikován

  270. LA1: Diskvalifikován

  271. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 31. 08. 2013

  272. Agility L: 8/35, 37.8 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  273. Jumping L: Diskvalifikován

  274. Zkouška LA1: 1/13, 28.94 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  275. Prostějov - Skok za skokem VI, 17. 08. 2013 - 18. 08. 2013

  276. Agility 18.8.2013 L: Diskvalifikován

  277. Jumping 18.8.2013 L: Diskvalifikován

  278. Zkouška 18.8.2013 LA1: Diskvalifikován

  279. Šumperk Temenice - Miacis cup 2013, 01. 06. 2013 - 02. 06. 2013

  280. Jumping L: 2/26, 29.66 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  281. Zkouška II. LA1: Diskvalifikován

  282. Zkouška I. LA1: 1/14, 34.96 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s