Cz En

092612

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jana Mikulová, ZKO Litvínov

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Colombina Moravské srdce, Sheltie

Výsledky

  1. Oldřichov - ForPes Agility, 14. 07. 2018

  2. 1. Zka - SA3: 3/11, 35.48 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  3. 2. Zka - SA3: 4/11, 32.51 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  4. Jumping - Small: 3/29, 31.71 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  5. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  6. Agility 1: 16/72, 50.36 s, 5.36 tr. b., 4.17 m/s

  7. Agility 2: Diskvalifikován

  8. Agility 3: 11/71, 52.8 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  9. Agility 4: Diskvalifikován

  10. Agility Trial: Diskvalifikován

  11. Jumping 1: 16/73, 34.43 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  12. Jumping 2: 32/67, 36.6 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  13. Ptýrov - AgiRELAXACE - 3x jumping, 30. 06. 2018

  14. III. jumping S: 5/12, 37.69 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  15. II. Jumping S: 4/12, 38.98 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  16. I. JUMPING S: 1/12, 33.33 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  17. Ptýrov - AgiRELAXACE, 29. 06. 2018

  18. II.zkouška SA3: 1/7, 38.71 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  19. I. zkouška SA3: 2/7, 41.26 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  20. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  21. Agility II. S: 11/54, 43.23 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  22. Agility I. S: 17/58, 49.02 s, 22.02 tr. b., 3.47 m/s

  23. Jumping II. S: 8/57, 36.63 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  24. Jumping I. S: 10/58, 36.11 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  25. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  26. QA4 Agility: 10/45, 40.1 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  27. QA5 Agility: 19/45, 48.22 s, 0.22 tr. b., 3.98 m/s

  28. QA6 Agility: 15/43, 47.97 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  29. QJ4 Jumping: 12/45, 40.96 s, 1.96 tr. b., 4.39 m/s

  30. QJ5 Jumping: 25/45, 39.05 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  31. QJ6 Jumping: 15/42, 41.03 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  32. Karlovy Vary - KZPKV, 02. 06. 2018

  33. Zkouška 1 SA3 SA3: 1/6, 41.15 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  34. Zkouška 2 SA3 SA3: 1/7, 39.58 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  35. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  36. QA1 agility: 12/53, 40.92 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  37. QA2 agility: 23/53, 41.84 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  38. QA3 agility: 13/52, 41.71 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  39. QJ1 jumping: 11/53, 33.79 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  40. QJ2 jumping: 14/53, 39.35 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  41. QJ3 jumping: 18/53, 38.6 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  42. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 05. 2018

  43. III. zkouška SA3: Diskvalifikován

  44. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  45. I. zkouška SA3: 1/13, 46.27 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  46. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 12. 05. 2018

  47. agility open S: 7/25, 46.21 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  48. Jumping open S: 5/26, 38.1 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  49. Tuneliáda S: 6/26, 40.06 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  50. Děčín - Májový pohár a I. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2018

  51. Agility_: 2/24, 37.27 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  52. Jumping_: Diskvalifikován

  53. Zkouška - SA3: 2/13, 42.13 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  54. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 22. 04. 2018

  55. Agility S: 3/23, 38.65 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  56. Jumping S: 1/23, 33.1 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  57. Zkouška SA3: 1/12, 40.06 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  58. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  59. I Agility Open: Diskvalifikován

  60. II Agility Open: Diskvalifikován

  61. II Jumping Open: Diskvalifikován

  62. I Jumping Open: 11/75, 37.18 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  63. Beroun - Dvojzkoušky agility III., 07. 04. 2018

  64. Zkoukša 1 SA3: 1/10, 40.49 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  65. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  66. 1. zkouška SA3: 3/8, 44.81 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  67. 2. zkouška SA3: 1/8, 44.18 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  68. Junioři S: 3/8, 35.88 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  69. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  70. 1. zkouška SA3: 5/10, 41.09 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  71. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  72. Junioři S: 2/4, 35.7 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  73. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  74. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  75. 2. zkouška SA3: 3/12, 47.99 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  76. Junioři S: 1/7, 33.33 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  77. Terezín - Vánoční AGI hraní, 16. 12. 2017

  78. Barelový a tunelový běh S: 4/23, 32.99 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  79. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  80. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  81. 1. zkouška SA3: 2/10, 45.19 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  82. 2. zkouška SA3: 3/10, 39.78 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  83. Junioři S: 2/7, 35.16 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  84. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  85. 1. zkouška SA3: 3/9, 45.2 s, 9.2 tr. b., 3.65 m/s

  86. 2. zkouška SA3: 2/9, 47.41 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  87. Junioři S: Diskvalifikován

  88. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  89. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  90. 2. zkouška SA3: 2/13, 38.5 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  91. Junioři S: 1/7, 37.78 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  92. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  93. Agility družstev: Diskvalifikován

  94. Agility jednotlivců: Diskvalifikován

  95. Jumping družstev: 10/55, 33.88 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  96. Jumping jednotlivců: 13/54, 35.45 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  97. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  98. Agility Ne - SA: Diskvalifikován

  99. Agility So - SA: 7/40, 30.6 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  100. Jumping Ne - SA: 2/39, 29.32 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  101. Jumping So - SA: 1/40, 33.09 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  102. Zka Ne - SA3: 2/20, 42.66 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  103. Zka So - SA3: 8/19, 37.73 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  104. Mnichovo Hradiště - Dobble zkoušky, 20. 08. 2017

  105. II. zkouška SA3: 2/5, 38.37 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  106. I. zkouška SA3: 1/5, 34.84 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  107. Oldřichov - ForPes Agility, 15. 07. 2017

  108. 1. Zka - SA3: 2/20, 38.05 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  109. 2. Zka - SA3: 2/20, 34.28 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  110. Jumping - Small: 8/36, 29.14 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  111. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  112. Agility 1: Diskvalifikován

  113. Agility 2: 15/71, 45.61 s, 8.61 tr. b., 3.86 m/s

  114. Agility 3: Diskvalifikován

  115. Agility 4: 13/73, 44.95 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  116. Agility Trial: 16/47, 42.9 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  117. Jumping 1: Diskvalifikován

  118. Jumping 2: Diskvalifikován

  119. NATIVIA GRAND FINAL: 15/29, 42.33 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  120. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  121. Agility open S: 2/5, 33.98 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  122. III. zkouška SA3: 2/8, 41.75 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  123. II. zkouška SA3: 1/8, 42.3 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  124. II. zkouška SA3: 1/2, 41.39 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  125. I. zkouška SA3: 1/8, 40.81 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  126. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  127. Jumping open S: Diskvalifikován

  128. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  129. Agility - Ne: 6/64, 37.9 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  130. Agility - So: Diskvalifikován

  131. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  132. Jumping - So: 5/72, 29.84 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  133. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  134. QA4 agility: 23/56, 49.27 s, 10.27 tr. b., 3.69 m/s

  135. QA5 agility: Diskvalifikován

  136. QA6 agility: Diskvalifikován

  137. QJ4 jumping: 29/55, 32.68 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  138. QJ5 jumping: Diskvalifikován

  139. QJ6 jumping: 34/50, 33.57 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  140. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2017

  141. Agility: 2/27, 31.91 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  142. Jumping: Diskvalifikován

  143. Zka - SA3: 2/18, 35.76 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  144. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  145. QA1 agility: Diskvalifikován

  146. QA2 agility: 15/64, 44.3 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  147. QA3 agility: Diskvalifikován

  148. QJ1 jumping: 10/68, 40.24 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  149. QJ2 jumping: 14/69, 33.5 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  150. QJ3 jumping: 23/66, 36.05 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  151. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2017

  152. Agility open S: 8/30, 40.25 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  153. Jumping open S: 4/31, 31.28 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  154. Zkouška SA3: 6/13, 42.13 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  155. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  156. Agility II Small: Diskvalifikován

  157. Agility I Small: 7/63, 42.1 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  158. Jumping III Small: 22/47, 36.51 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  159. Jumping II Small: 7/51, 32.4 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  160. Jumping I Small: Diskvalifikován

  161. Jumping IV - sheltie (S): 1/5, 29.22 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  162. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 23. 04. 2017

  163. Agility - Small: 11/32, 41.4 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  164. Jumping - Small: 1/32, 31.58 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  165. ZkA - SA3: Diskvalifikován

  166. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  167. Agility 1: Diskvalifikován

  168. Agility 2: 11/78, 42.81 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  169. Jumping 1: 8/77, 35.55 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  170. Jumping 2: 9/78, 38.37 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  171. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  172. Agility Trial I: Diskvalifikován

  173. Jumping Trial I: 4/18, 35.46 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  174. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  175. 1. ZK SA3: 3/15, 47.81 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  176. 2. ZK SA3: 3/14, 40.9 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  177. Junioři - finále S: 2/11, 40.0 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  178. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  179. 1. ZK SA3: 4/14, 53.44 s, 5.44 tr. b., 3.72 m/s

  180. 2. ZK SA3: 2/14, 42.95 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  181. Junioři S: 2/9, 38.99 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  182. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  183. 1. ZK SA3: Diskvalifikován

  184. 2. ZK SA3: Diskvalifikován

  185. Junioři S: 1/9, 28.73 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  186. Louny - O sněhovou vločku, 08. 01. 2017

  187. Agility: 13/41, 58.4 s, 11.4 tr. b., 3.24 m/s

  188. Jumping: Diskvalifikován

  189. Zka - SA3: 12/17, 45.28 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  190. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  191. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  192. 2. zkouška SA3: 2/7, 48.57 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  193. Junioři S: 1/6, 36.65 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  194. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  195. 1. ZK SA3: 2/8, 38.31 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  196. 2. ZK SA3: 4/8, 40.48 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  197. Junioři S: 1/8, 29.58 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  198. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  199. 1. ZK SA3: 2/12, 35.5 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  200. 2. ZK SA3: 1/12, 38.95 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  201. Juniorský běh S: 1/10, 35.17 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  202. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  203. Agility družstva: Diskvalifikován

  204. Agility - junioři: 1/30, 39.31 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  205. Jumping družstva: 4/48, 30.48 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  206. Jumping - junioři: 5/30, 34.17 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  207. Louny - O podzimní kvítek, 01. 10. 2016

  208. Agility S: Diskvalifikován

  209. Jumping S: 2/30, 31.3 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  210. Zkoušky SA3: 8/17, 45.87 s, 10.0 tr. b., 3.73 m/s

  211. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  212. Agility - So: 10/45, 41.04 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  213. Jumping - So: 4/43, 35.42 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  214. ZkA - So: Diskvalifikován

  215. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  216. Agility družstva: 40/60, 44.63 s, 11.63 tr. b., 3.85 m/s

  217. Agility jednotlivci: 14/59, 44.23 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  218. Jumping družstva: 24/60, 31.22 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  219. Jumping jednotlivci: 15/59, 29.69 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  220. Litvínov - I. Agilitvínování, 23. 08. 2016

  221. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  222. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  223. Málkov u Chomutova - DVOJZKOUŠKY + jumping / Finále Carneeval Cup 2016 - 3.díl / Samizdat Edition verse Beta 2.0, 07. 08. 2016

  224. Jumping: 1/23, 24.72 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  225. Zka 1: 1/9, 35.7 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  226. Zka 2: Diskvalifikován

  227. Oldřichov - ForPes Agility, 16. 07. 2016

  228. 1. Zka: Diskvalifikován

  229. 2. Zka: 11/17, 45.75 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  230. Jumping: 3/36, 27.95 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  231. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2016, 01. 07. 2016 - 03. 07. 2016

  232. Agility: Diskvalifikován

  233. Agility I: 19/73, 51.17 s, 6.17 tr. b., 3.91 m/s

  234. Agility II: 18/67, 48.13 s, 7.13 tr. b., 3.53 m/s

  235. Agility III: 22/71, 37.65 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  236. Agility IV: 18/73, 47.02 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  237. Jumping I: Diskvalifikován

  238. Jumping II: 9/67, 41.83 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  239. Děčín - Letní odpolední dvojzkoušky, 28. 06. 2016

  240. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  241. 2. zkouška SA3: 3/10, 43.69 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  242. Louny - Hurá na prázdniny, 25. 06. 2016

  243. Agility S: Diskvalifikován

  244. Jumping S: 6/27, 32.62 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  245. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  246. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  247. QA5 Agility: 24/96, 46.66 s, 6.66 tr. b., 3.88 m/s

  248. QA6 Agility: Diskvalifikován

  249. QJ5 Jumping: 13/96, 32.31 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  250. QJ6 Jumping: 41/90, 40.19 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  251. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  252. I Agility: 3/15, 52.45 s, 8.45 tr. b., 3.7 m/s

  253. II Agility: 5/15, 46.38 s, 11.38 tr. b., 3.88 m/s

  254. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  255. QA3 Agility: 44/100, 42.44 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  256. QA4 Agility: Diskvalifikován

  257. QJ3 Jumping: 34/101, 37.05 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  258. QJ4 Jumping: 24/102, 36.08 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  259. Liberec - SEDMERO zkoušky, 13. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  260. Agility S: 7/15, 48.61 s, 17.61 tr. b., 3.76 m/s

  261. Jumping S: Diskvalifikován

  262. Zkouska III SA3: 1/9, 54.4 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  263. Zkouska II SA3: 2/9, 45.56 s, 15.56 tr. b., 0.0 m/s

  264. Zkouska I SA3: 1/9, 45.03 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  265. Zkouska IV SA3: 1/7, 43.7 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  266. Zkouska VII SA3: Diskvalifikován

  267. Zkouska VI SA3: 2/7, 50.81 s, 5.0 tr. b., 0.0 m/s

  268. Zkouska V SA3: 1/7, 43.53 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  269. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  270. J Agility 1: 1/23, 39.55 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  271. J Agility 2: 3/22, 34.72 s, 1.27 tr. b., 4.35 m/s

  272. J Agility 3: 3/23, 40.29 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  273. J Agility 4: 8/22, 41.27 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  274. J Jumping 1: 16/23, 42.07 s, 7.08 tr. b., 4.09 m/s

  275. J Jumping 2: 5/23, 30.13 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  276. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 30. 04. 2016 - 01. 05. 2016

  277. Agility II Small: 13/50, 38.83 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  278. Agility I Small: 10/61, 40.54 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  279. Jumping III Small: Diskvalifikován

  280. Jumping II Small: 5/53, 37.6 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  281. Jumping I Small: 34/52, 32.47 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  282. MR sheltií (small) - 2.kolo: 3/9, 36.94 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  283. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  284. QA1 Agility: 44/113, 51.58 s, 6.58 tr. b., 3.88 m/s

  285. QA2 Agility: Diskvalifikován

  286. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  287. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  288. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  289. Agility I: Diskvalifikován

  290. Agility II: 9/20, 55.74 s, 9.74 tr. b., 3.59 m/s

  291. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  292. Zkouska SA3 3: Diskvalifikován

  293. Zkouska SA3 4: 9/23, 45.77 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  294. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 09. 04. 2016

  295. Agility: 2/35, 35.07 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  296. Jumping: 2/35, 28.93 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  297. ZkA: 2/15, 39.27 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  298. Terezín - vELIKONOČNÍ AGI-HRANÍ, 28. 03. 2016

  299. Tunelový běh S: 9/21, 28.84 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  300. Zkouška SA3: 1/8, 46.82 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  301. Terezín - Terezínský zimní pohár 6. kolo - 2. ročník, 27. 03. 2016

  302. 1. ZK SA3: 2/10, 41.71 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  303. 2. ZK SA3: 4/9, 45.31 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  304. Junioři S: 2/8, 42.81 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  305. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE, 12. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  306. Agility: 25/29, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  307. Agility 2: 8/28, 43.09 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  308. Jumping: 9/29, 41.41 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  309. Jumping 2: 7/28, 42.41 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  310. Zkouška: 14/15, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  311. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  312. 1. ZK SA3: 8/17, 45.95 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  313. 2. ZK SA3: 10/17, 50.09 s, 12.09 tr. b., 3.45 m/s

  314. Junioři S: 3/6, 40.34 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  315. Spořice - Sam´s Field First indoor Cup :-) + I. Halové mistrovství ČR australských kelpií a welsh corgi 2016, 20. 02. 2016 - 21. 02. 2016

  316. Agility - Ne: 15/35, 34.76 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  317. Agility - So: Diskvalifikován

  318. Jumping: Diskvalifikován

  319. Jumping - Ne: 4/35, 31.29 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  320. ZkA - Ne: Diskvalifikován

  321. ZkA - So: Diskvalifikován

  322. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  323. Agility: 10/27, 36.68 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  324. Jumping: 3/27, 28.8 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  325. Zkouška: Diskvalifikován

  326. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  327. 1. ZK SA3: 2/16, 40.91 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  328. 2. ZK SA3: 4/16, 44.86 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  329. JUNIOŘI S: 4/9, 34.49 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  330. Louny - O sněhovou vločku, 10. 01. 2016

  331. Agility: 3/36, 56.31 s, 1.31 tr. b., 3.55 m/s

  332. Jumping: 5/36, 38.49 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  333. ZkA: 2/17, 43.02 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  334. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  335. agility: 4/34, 41.34 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  336. jumping: 15/34, 45.95 s, 11.95 tr. b., 3.63 m/s

  337. zkouška: 2/19, 46.96 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  338. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  339. 1. ZK SA3: Diskvalifikován

  340. 2. ZK SA3: Diskvalifikován

  341. Junioři S: 3/5, 37.16 s, 10.16 tr. b., 3.77 m/s

  342. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  343. 1. ZK SA3: 4/19, 45.77 s, 5.77 tr. b., 3.95 m/s

  344. 2. ZK SA3: Diskvalifikován

  345. JUNIOŘI S: 2/6, 41.38 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  346. Terezín - Pomoc pro školu GODA, 28. 10. 2015

  347. Tunelový běh S: 1/18, 34.45 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  348. ZK SA3: Diskvalifikován

  349. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. ročník, 18. 10. 2015

  350. 1. ZK SA3: 3/10, 40.07 s, 5.07 tr. b., 3.64 m/s

  351. 2. ZK SA3: 4/10, 34.89 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  352. Junioři S: Diskvalifikován

  353. Louny - O podzimní kvítek, 03. 10. 2015

  354. Agility: 2/26, 39.02 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  355. Jumping: Diskvalifikován

  356. ZkA: 1/12, 41.84 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  357. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  358. Agility: Diskvalifikován

  359. Agility - J: 1/42, 39.37 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  360. Jumping: 8/58, 30.22 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  361. Jumping - J: 5/42, 32.66 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  362. Málkov u Chomutova - DUFLEX Be Happy Cup II. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 12. 09. 2015 - 13. 09. 2015

  363. Agility Ne: Diskvalifikován

  364. Agility So: 4/35, 33.43 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  365. Jumping Ne: 20/35, 32.73 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  366. Jumping So: Diskvalifikován

  367. ZkA Ne: 3/19, 41.9 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  368. ZkA So: 1/19, 41.42 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  369. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  370. Agility: Diskvalifikován

  371. Agility squads: Diskvalifikován

  372. Jumping: 18/40, 33.89 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  373. Jumping Squads: 19/40, 34.23 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  374. Praha - Horní Počernice - 39. Dvojzkoušky + 1, 29. 08. 2015

  375. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  376. Horní Počernice, 2. běh: 4/10, 42.68 s, 5.68 tr. b., 3.87 m/s

  377. Horní Počernice, 3. běh: 2/10, 47.69 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  378. Louny - Závod při LVT Louny, Mistrovství republiky KCHK, 08. 08. 2015

  379. Agility S: 1/22, 35.88 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  380. Jumping S: 4/27, 35.8 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  381. Zkouška SA3: 1/12, 41.81 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  382. Oldřichov - ForPes Agility, 18. 07. 2015

  383. 1. Zka: 4/19, 35.49 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  384. 2. Zka: 8/18, 35.98 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  385. Jumping: Diskvalifikován

  386. Rožnov pod Radhoštěm - European Open Junior, 10. 07. 2015 - 12. 07. 2015

  387. Agility Individual J: 31/85, 47.96 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  388. Agility Squads: 80/193, 45.32 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  389. Jumping Individual J: 2/87, 30.34 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  390. Jumping Squads: 12/191, 30.08 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  391. Ústí nad Labem - Mojžíř - Agilitní hrátky, 28. 06. 2015

  392. Jump S: 2/14, 33.08 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  393. Open Agility S: 1/14, 28.35 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  394. Zkouška SA3: 1/1, 40.41 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  395. Ústí nad Labem - Mojžíř - Juniorská agi-jízda, 27. 06. 2015

  396. 1.ZK SA3: 3/6, 36.43 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  397. 2.ZK SA3: 1/6, 40.21 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  398. Louny - Hurá na prázdniny, 20. 06. 2015

  399. Agility: 2/29, 36.05 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  400. Jumping: Diskvalifikován

  401. Zka: Diskvalifikován

  402. Lukášov - ČMKU Junior Open 2015, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  403. Agility I: Diskvalifikován

  404. Agility II: 2/7, 40.26 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  405. Agility Open: 1/18, 37.85 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  406. Jumping Open: Diskvalifikován

  407. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  408. Agility: Diskvalifikován

  409. Agility II Open: 10/84, 45.44 s, 0.44 tr. b., 3.96 m/s

  410. Agility I Open: Diskvalifikován

  411. Jumping II Open: Diskvalifikován

  412. Jumping I Open: 17/90, 37.12 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  413. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií - otevřený závod, 10. 05. 2015

  414. Agility S: Diskvalifikován

  415. Jumping S: 14/24, 39.19 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  416. Tuneliáda S: 12/17, 21.83 s, 1.83 tr. b., 4.58 m/s

  417. Zkouška SA3: 3/6, 41.03 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  418. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 02. 05. 2015 - 03. 05. 2015

  419. Agility Open II Small: 7/52, 41.13 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  420. Agility Open I Small: Diskvalifikován

  421. Jumping IV, MR-sheltie S: 3/10, 31.72 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  422. Jumping Open III Small: 6/53, 34.8 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  423. Jumping Open II Small: Diskvalifikován

  424. Jumping Open I Small: 19/57, 36.66 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  425. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  426. Agility 1: Diskvalifikován

  427. Agility 2: 30/96, 39.18 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  428. Jumping 1: Diskvalifikován

  429. Jumping 2: Diskvalifikován

  430. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  431. Zkouška 1: Diskvalifikován

  432. Zkouška 2: Diskvalifikován

  433. Praha Kyje - Kvalifikační závod juniorů, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  434. Agility III - Small - Junioři: Diskvalifikován

  435. Agility II - Small - Junioři: 3/36, 40.46 s, 3.46 tr. b., 4.05 m/s

  436. Agility I - Small - Junioři: 17/36, 45.4 s, 17.4 tr. b., 3.5 m/s

  437. Agility IV - Small - Junioři: 2/35, 40.1 s, 1.1 tr. b., 4.31 m/s

  438. Jumping II - Small - Junioři: 3/36, 35.3 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  439. Jumping I - Small - Junioři: 4/36, 30.29 s, 0.29 tr. b., 4.79 m/s

  440. SEKVENCE - Small: Diskvalifikován

  441. Terezín - Terezínský zimní pohár 7- FINÁLE - 1. ročník, 12. 04. 2015

  442. 1. ZK SA3: 1/8, 43.03 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  443. 2. ZK SA3: Diskvalifikován

  444. 3. ZK SA3: Diskvalifikován

  445. Junioři S: 2/4, 42.84 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  446. Terezín - Terezínský zimní pohár 6 - 1. ročník, 29. 03. 2015

  447. 1. ZK SA3: 4/18, 36.3 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  448. 2. ZK SA3: 5/18, 41.46 s, 10.0 tr. b., 3.57 m/s

  449. Junioři S: Diskvalifikován

  450. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (3/3) - FINÁLE, 14. 03. 2015 - 15. 03. 2015

  451. Agility: 9/30, 41.79 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  452. Agility: 16/31, 44.32 s, 10.0 tr. b., 3.95 m/s

  453. Jumping: 6/30, 39.82 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  454. Jumping: 20/31, 34.47 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  455. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  456. Terezín - Terezínský zimní pohár 5 - 1. ročník, 01. 03. 2015

  457. 1. ZK SA3: 11/19, 49.65 s, 7.65 tr. b., 3.59 m/s

  458. 2. ZK SA3: 3/19, 48.29 s, 13.29 tr. b., 3.73 m/s

  459. Junioři jump S: Diskvalifikován

  460. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 14. 02. 2015

  461. Agility: Diskvalifikován

  462. Jumping: 5/34, 29.33 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  463. Zkouška SA3: 2/16, 42.27 s, 2.27 tr. b., 3.74 m/s

  464. Terezín - Terezínský zimní pohár 4 - 1. ročník, 01. 02. 2015

  465. 1.ZK SA3: Diskvalifikován

  466. 2.ZK SA3: 9/15, 51.06 s, 6.06 tr. b., 3.39 m/s

  467. Juniorský běh - 4. kolo S: 3/8, 33.59 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  468. Kladno - NONSTOP Jahodová party - SMALL / MEDIUM / VET, 24. 01. 2015 - 25. 01. 2015

  469. Agility SA sobota: Diskvalifikován

  470. Jumping SA neděle: 26/39, 36.64 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  471. Jumping SA sobota: 10/40, 40.75 s, 3.75 tr. b., 3.88 m/s

  472. Zkoušky SA3 neděle: 7/21, 41.44 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  473. Zkoušky SA3 sobota: Diskvalifikován

  474. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 10. 01. 2015

  475. Agility: 4/33, 44.29 s, 2.29 tr. b., 3.79 m/s

  476. Jumping: Diskvalifikován

  477. Zkouška SA3: 8/15, 47.04 s, 11.04 tr. b., 3.83 m/s

  478. Terezín - Terezínský zimní pohár 3 - 1. ročník, 14. 12. 2014

  479. 1. zkouška SA3: 12/16, 40.44 s, 10.0 tr. b., 3.54 m/s

  480. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  481. 3. kolo JUNIOŘI S: 1/7, 31.5 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  482. Terezín - Terezínský zimní pohár 2 - 1. ročník, 16. 11. 2014

  483. 1.ZK SA3: 1/15, 45.75 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  484. 2.ZK SA3: 3/15, 46.44 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  485. Junioři 2. kolo S: 1/8, 45.85 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  486. Terezín - Terezínský zimní pohár 1 - 1. ročník, 19. 10. 2014

  487. Junioři SMALL S: Diskvalifikován

  488. SA3 -1. zk SA3: 6/16, 46.4 s, 5.0 tr. b., 3.6 m/s

  489. SA3 - 2. zk SA3: 3/16, 42.84 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  490. Louny - O podzimní kvítek, 04. 10. 2014

  491. Agility: Diskvalifikován

  492. Jumping: 1/33, 33.14 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  493. ZkA: 2/12, 34.08 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  494. Píšťany, okr. Litoměřice - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 06. 09. 2014 - 07. 09. 2014

  495. Agility jednotlivci: 3/30, 45.81 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  496. Družstva - Agility: 2/44, 38.21 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  497. Družstva - Jumping: 2/43, 31.89 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  498. Jumping jednotlivci: Diskvalifikován

  499. Praha - Horní Počernice - 33. Dvojzkoušky, 30. 08. 2014

  500. Horní Počernice, 1. běh: 7/15, 47.41 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  501. Horní Počernice, 2. běh: 1/14, 44.73 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  502. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  503. Jičín - O Pohár PPP, 23. 08. 2014

  504. Agility Small: 7/38, 42.02 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  505. Jumping Small: 10/39, 31.87 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  506. ZkA: 5/12, 44.9 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  507. Oldřichov - ForPes Agility, 19. 07. 2014

  508. II. Zka SA2: 2/11, 37.76 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  509. I. Zka SA2: 1/11, 41.62 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  510. Jumping - S: 3/31, 33.32 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  511. Louny - Hurá na prázdniny, 21. 06. 2014

  512. Agility: 6/32, 43.02 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  513. Jumping: 14/32, 37.73 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  514. ZkA: 7/10, 42.59 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  515. Lukášov - ČMKU Junior Open 2014, 14. 06. 2014 - 15. 06. 2014

  516. Agilty junioři: 1/10, 39.03 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  517. Jumping junioři: 7/10, 47.36 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  518. Zkouška: Diskvalifikován

  519. Zkouška 2: 1/4, 38.41 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  520. Ústí nad Labem - Mojžíř - 2. ústecký juniorský speciál, 01. 06. 2014

  521. Jumping: 5/9, 33.63 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  522. Ústí nad Labem - Mojžíř - Zkouška při 2. juniorském speciálu, 01. 06. 2014

  523. ZkA 1: 1/5, 37.92 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  524. ZkA 2: 1/5, 37.36 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  525. Ústí nad Labem - Mojžíř - IV. dvojzkoušky, 31. 05. 2014

  526. ZkA 1: 1/5, 36.17 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  527. ZkA 2: 1/5, 41.42 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  528. ZkA 3: Diskvalifikován

  529. Heroltice u Tišnova - Kvalifikační závod juniorů pro EOJ 2014, 17. 05. 2014 - 18. 05. 2014

  530. Junioři Agility 1: 13/16, 42.65 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  531. Junioři Agility 2: 6/16, 40.54 s, 2.54 tr. b., 3.5 m/s

  532. Junioři Agility 3: 7/16, 48.0 s, 8.0 tr. b., 3.33 m/s

  533. Junioři Agility 4: 7/16, 40.06 s, 0.06 tr. b., 4.07 m/s

  534. Junioři Jumping 1: 5/16, 35.96 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  535. Junioři Jumping 2: Diskvalifikován

  536. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií, kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 11. 05. 2014

  537. Agility S: Diskvalifikován

  538. Jumping S: 6/20, 46.99 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  539. Zkouška SA2: 3/9, 52.47 s, 5.0 tr. b., 3.34 m/s

  540. Ústí nad Labem - Mojžíř - 1. ústecký juniorský speciál, 21. 04. 2014

  541. Agility: 2/12, 34.34 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  542. ZkA: Diskvalifikován

  543. Chabařovice - TOP CUP 2014 OUTDOOR, 13. 04. 2014

  544. Agility: 10/26, 43.46 s, 6.46 tr. b., 3.89 m/s

  545. Agility finále: 3/16, 45.61 s, 3.61 tr. b., 3.62 m/s

  546. Jumping: Diskvalifikován

  547. ZkA: 1/4, 42.29 s, 10.0 tr. b., 3.78 m/s

  548. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů, 12. 04. 2014

  549. Agility: Diskvalifikován

  550. Jumping: 4/30, 37.47 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  551. ZkA: 2/7, 43.1 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  552. Louny - O podzimní kvítek, 05. 10. 2013

  553. Agility: 1/28, 40.63 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  554. Jumping: 7/28, 34.17 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  555. ZkA: 1/15, 41.97 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  556. Ústí nad Labem - II. dvojzkoušky „Zvířatanakupují.cz“, 22. 09. 2013

  557. Zka ne1: Diskvalifikován

  558. Zka ne2: Diskvalifikován

  559. Zka ne3: 1/8, 35.17 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  560. Ústí nad Labem - I. dvojzkoušky „Zvířatanakupují.cz“, 21. 09. 2013

  561. Zka so1: Diskvalifikován

  562. Zka so2: Diskvalifikován

  563. Kroměříž - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility 2013, 07. 09. 2013 - 08. 09. 2013

  564. JUNIOŘI - Agility: 15/29, 52.37 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  565. JUNIOŘI - Jumping: 3/30, 32.86 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  566. JUNIOŘI - Left or Right: 16/31, 50.24 s, 13.24 tr. b., 2.79 m/s

  567. Most - III. ročník Poháru Rastavy, 24. 08. 2013 - 25. 08. 2013

  568. 2.Zkouška A: Diskvalifikován

  569. Jumping: 1/21, 31.53 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  570. Jumping: 4/12, 35.31 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  571. Noční jumping: 7/12, 42.67 s, 10.67 tr. b., 3.52 m/s

  572. Zkouška A: 1/2, 42.34 s, 5.0 tr. b., 3.33 m/s

  573. Zkouška A: 1/4, 29.14 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  574. Zkouška J: 2/2, 29.18 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  575. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2013

  576. Agility: Diskvalifikován

  577. Jumping: 14/24, 32.61 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  578. ZkA: 1/5, 34.69 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  579. Louny - Hurá na prázdniny, 22. 06. 2013

  580. Agility S: 21/33, 50.37 s, 20.37 tr. b., 3.02 m/s

  581. Jumping S: Diskvalifikován

  582. Zkoušky SA1: 4/8, 43.28 s, 10.0 tr. b., 3.37 m/s

  583. Jablonec n. N. - Lukášov - ČMKU Junior Open 2013, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  584. Agility Junior S: Diskvalifikován

  585. Jumping Junior S: Diskvalifikován

  586. Litoměřice - Porta Bohemica Cup IV., 18. 05. 2013 - 19. 05. 2013

  587. Agility- So: 4/30, 50.11 s, 0.11 tr. b., 3.49 m/s

  588. Finále Small: Diskvalifikován

  589. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  590. Jumping - So: Diskvalifikován

  591. Zka1: 3/7, 47.11 s, 5.0 tr. b., 3.48 m/s

  592. Zka2: 1/9, 33.8 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  593. Most - MOSTECKÝ HOPÍK, 12. 05. 2013

  594. jumping I: Diskvalifikován

  595. jumping II: Diskvalifikován

  596. zkouška: Diskvalifikován

  597. Praha - Horní Počernice - 6. Májová cena a 1. Pražský pohár dětí a mládeže (2. kolo), 08. 05. 2013

  598. Májová cena, Horní Počernice, Agility: 12/26, 46.96 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  599. Májová cena, Horní Počernice, Agility: Diskvalifikován

  600. Májová cena, Horní Počernice, Agility: Diskvalifikován

  601. Praha - Velká Chuchle - 6. Jarní cena a 1. Pražský pohár dětí a mládeže (1. kolo), 05. 05. 2013

  602. Jarní cena, Chuchle, Agility: 1/10, 31.54 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  603. Jarní cena, Chuchle, Agility: 10/26, 46.78 s, 12.78 tr. b., 3.08 m/s

  604. Jarní cena, Chuchle, Agility: Diskvalifikován

  605. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky II., 14. 04. 2013

  606. SA1 - II SA1: 7/18, 39.92 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  607. SA1 - I SA1: 8/18, 33.58 s, 15.0 tr. b., 4.47 m/s