Cz En

006213

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Petra Šenová, AgiLipy

Pes

  1. Brown Sugar Malimaniac´s, Belgický ovčák - Malinois

Výsledky

  1. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  2. ZkA. LA3 I.: Diskvalifikován

  3. ZkA. LA3 II.: 1/8, 38.86 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  4. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2019, 06. 10. 2019

  5. Agility družstev: 7/70, 41.95 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  6. Agility jednotlivci: Diskvalifikován

  7. Jumping družstev L: 15/69, 38.94 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  8. Jumping jednotlivců: Diskvalifikován

  9. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  10. 1.Zkouška LA3: Diskvalifikován

  11. 2.Zkouška LA3: 3/14, 42.38 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  12. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  13. Agility Squads as Individual: 42/137, 48.16 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  14. Jumping Open: Diskvalifikován

  15. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  16. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 23. 08. 2019

  17. II. zkouška: Diskvalifikován

  18. I. zkouška: 2/5, 39.14 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  19. Písek - Fitmin Open Cup, 09. 05. 2019

  20. Agility 0pen: Diskvalifikován

  21. Jumping Open: 26/70, 41.31 s, 10.82 tr. b., 5.18 m/s

  22. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  23. Agility I: Diskvalifikován

  24. Agility II: Diskvalifikován

  25. Jumping I: 58/169, 34.96 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  26. Jumping II: 31/161, 36.07 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  27. Suchdol nad Odrou - Large speciál otevřený závod agility při MČR IPO belgických ovčáků, 13. 10. 2018 - 14. 10. 2018

  28. Agility neděle L: 1/28, 40.66 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  29. Agility sobota L: Diskvalifikován

  30. Jumping neděle L: Diskvalifikován

  31. Jumping sobota L: Diskvalifikován

  32. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2018, 29. 09. 2018

  33. Agility Družstva L: 20/68, 33.5 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  34. Agility jednotlivci BO L: 7/27, 35.41 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  35. Jumping Družstva L: Diskvalifikován

  36. Jumping jednotlivci BO L: Diskvalifikován

  37. Rapotín - Dvouzkoušky Miacis 2018, 08. 09. 2018

  38. Zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  39. Zkouška 2 LA3: 3/6, 40.43 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  40. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  41. Agility družstev: Diskvalifikován

  42. Agility jednotlivců: Diskvalifikován

  43. Jumping družstev: 26/88, 43.13 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  44. Jumping jednotlivců: Diskvalifikován

  45. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2017, 27. 08. 2017

  46. Agility Open BO: 7/28, 39.38 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  47. Agility Open BO Squads: Diskvalifikován

  48. Jumping Open BO: 13/30, 33.78 s, 10.0 tr. b., 5.45 m/s

  49. Jumping Open BO Squads: 9/28, 30.81 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  50. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  51. Jump III. L: 4/42, 33.23 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  52. Jump II. L: Diskvalifikován

  53. ZkA. Ne LA3: Diskvalifikován

  54. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  55. LA3/1 LA3: Diskvalifikován

  56. LA3/2 LA3: 7/13, 37.99 s, 15.0 tr. b., 5.21 m/s

  57. Dolni Prim u Hradce Kralove - Acana cup - Probluzske dvojzkousky, 10. 06. 2017

  58. Zkouska 1 LA3: Diskvalifikován

  59. Zkouska 2 LA3: 1/6, 30.5 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  60. Ratenice - Májový závod a MČR českých strakatých psů, 07. 05. 2017

  61. Agility open L: 12/27, 36.5 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  62. Jumping open L: 2/28, 31.09 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  63. ZkA. LA2: Diskvalifikován

  64. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  65. Agility Lar Ne: Diskvalifikován

  66. Agility Lar So: 8/87, 40.74 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  67. Jumping Lar Ne: 14/85, 29.37 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  68. Jumping Lar So: 10/87, 32.71 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  69. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  70. ZkA. II. LA2: Diskvalifikován

  71. ZkA. I. LA2: 6/28, 34.91 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  72. Kladno - Jahodová NONSTOP party, 21. 01. 2017 - 22. 01. 2017

  73. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  74. Jumping LA neděle: 26/63, 34.92 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  75. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  76. Zkoušky LA2 neděle: 7/22, 40.22 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  77. Zkoušky LA2 sobota: Diskvalifikován

  78. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  79. QA3 Agility: 38/176, 44.45 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  80. QA4 Agility: Diskvalifikován

  81. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  82. QJ4 Jumping: 53/174, 36.37 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  83. Pňov - Předhradí - 3. Pňovské dvojzkoušky, 15. 05. 2016

  84. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  85. 2.zkouška LA2: 1/20, 29.22 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  86. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  87. QA1 Agility: Diskvalifikován

  88. QA2 Agility: 37/204, 45.23 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  89. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  90. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  91. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  92. Agility I: 10/43, 43.58 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  93. Agility II: 4/41, 42.08 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  94. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 17. 04. 2016

  95. 1. zkouška A2 LA2: 1/22, 39.06 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  96. 2. zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  97. Brno - Agility Zetor Cup, 19. 03. 2016

  98. Agility LA: 28/38, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  99. Jumping LA: 17/38, 35.12 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  100. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  101. Proruby u Hořiček - OPSION 046 / dvojzkoušky, 05. 03. 2016

  102. 10.prorubská: 6/14, 50.07 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  103. 9.prorubská: 3/15, 37.66 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  104. Ratenice - Morrisovy dvojzkoušky III., 27. 02. 2016

  105. ZkA II. LA2: 5/26, 47.03 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  106. ZkA I. LA2: Diskvalifikován

  107. Proruby u Hořiček - OPSION 045 / dvojzkoušky, 13. 02. 2016

  108. 7.prorubská: Diskvalifikován

  109. 8.prorubská: Diskvalifikován

  110. Liberec - I. Kokosy na sněhu, 16. 01. 2016 - 17. 01. 2016

  111. ZkA 1 Ne: 13/23, 44.55 s, 10.55 tr. b., 3.48 m/s

  112. ZkA 2 Ne: Diskvalifikován

  113. ZkA 3 Ne: Diskvalifikován

  114. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  115. 3.prorubská: Diskvalifikován

  116. 4.prorubská: Diskvalifikován

  117. Ptýrov u Mnichova Hradiště - I. Highway to Hell, 11. 12. 2015 - 12. 12. 2015

  118. Jump III L: Diskvalifikován

  119. Jump II L: 14/34, 28.69 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  120. Jump I L: 16/35, 35.25 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  121. Proruby u Hořiček - OPSION 042 / dvojzkoušky, 05. 12. 2015

  122. 1.prorubská: 4/20, 37.01 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  123. 2.prorubská: 2/20, 39.67 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  124. Ratenice - ICE AGE AGI II., 24. 10. 2015 - 25. 10. 2015

  125. Jumping II. L: 6/33, 36.66 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  126. Jumping I. L: 7/33, 34.53 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  127. ZkA LA2: Diskvalifikován

  128. Pňov - Předhradí - 2. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 17. 10. 2015

  129. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  130. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  131. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2015, 27. 09. 2015

  132. Agility BO: 13/30, 42.75 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  133. Agility - družstva BO: Diskvalifikován

  134. Jumping BO: 3/32, 34.61 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  135. Jumping - družstva BO: Diskvalifikován

  136. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2015

  137. Agility L: 7/39, 45.79 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  138. Jumping L: Diskvalifikován

  139. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  140. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2015, 22. 08. 2015 - 23. 08. 2015

  141. NE - jumping L: Diskvalifikován

  142. NE - Zkouška agility LA2: 3/15, 37.73 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  143. SO - agility L: Diskvalifikován

  144. SO - jumping L: Diskvalifikován

  145. SO - Zkouška agility LA2: Diskvalifikován

  146. Žamberk - O pohár Fitmin, 08. 08. 2015

  147. AGILITY: Diskvalifikován

  148. JUMPING: 18/27, 37.94 s, 16.94 tr. b., 3.93 m/s

  149. LA2: 5/17, 34.62 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  150. Pňov - Předhradí - 1. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 30. 05. 2015

  151. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  152. 2.zkouška LA2: 4/18, 33.3 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  153. Písek - MS FMBB 2015, 08. 05. 2015 - 10. 05. 2015

  154. Agility 1: Diskvalifikován

  155. Agility 2: 79/120, 49.91 s, 10.0 tr. b., 3.95 m/s

  156. Jumping 1: 88/130, 37.87 s, 5.87 tr. b., 4.7 m/s

  157. Jumping 2: Diskvalifikován

  158. Písek - Joys Cup, 07. 05. 2015

  159. Agility Open: Diskvalifikován

  160. Jumping Open: 37/81, 41.4 s, 16.4 tr. b., 3.62 m/s

  161. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  162. Agility 1: Diskvalifikován

  163. Agility 2: Diskvalifikován

  164. Jumping 1: Diskvalifikován

  165. Jumping 2: Diskvalifikován

  166. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  167. Zkouška 1: 6/44, 38.51 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  168. Zkouška 2: 6/42, 37.44 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  169. Neveklov - Heroutice - 35. Dvojzkoušky + 1, 17. 11. 2014

  170. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  171. Heroutice, 2. běh: 8/15, 40.21 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  172. Heroutice, 3. běh: 1/15, 44.77 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  173. Brno - Podzimní Brno 2014, 18. 10. 2014 - 19. 10. 2014

  174. Agility: 6/53, 45.42 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  175. Agility: 14/52, 45.49 s, 15.0 tr. b., 4.02 m/s

  176. Agility: Diskvalifikován

  177. Agility: Diskvalifikován

  178. Jumping: Diskvalifikován

  179. Jumping L: Diskvalifikován

  180. Kácov - „Kácovský tuplák“ 2, 06. 09. 2014

  181. LA2 - 1: Diskvalifikován

  182. LA2 - 2: Diskvalifikován

  183. LA2 - 3: 11/13, 45.08 s, 20.08 tr. b., 3.26 m/s

  184. Prostějov - Skok za skokem VII., 16. 08. 2014 - 17. 08. 2014

  185. Agility Open: Diskvalifikován

  186. Ctvrte Agility: 7/13, 36.78 s, 15.0 tr. b., 3.75 m/s

  187. Druhe Agility: 3/12, 37.86 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  188. Jumping Open: 13/44, 38.9 s, 0.9 tr. b., 3.86 m/s

  189. Prvni Agility: Diskvalifikován

  190. Treti Agility: Diskvalifikován

  191. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2014, 26. 07. 2014 - 27. 07. 2014

  192. NE - Acana jumping L: Diskvalifikován

  193. NE - Holdye Memorial Agility L: Diskvalifikován

  194. NE - zkouška LA1 LA1: 5/13, 36.73 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  195. SO - Acana agility L: Diskvalifikován

  196. SO - Acana jumping L: 9/46, 32.38 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  197. SO - zkouška LA1 LA1: 1/16, 30.59 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  198. Havlovice - OPSION EO revival/ dvojzkoušky, 28. 07. 2013

  199. 1.: Diskvalifikován

  200. 2.: Diskvalifikován

  201. Česká Skalice - XIV. Zlatá překážka 2013, 04. 05. 2013 - 05. 05. 2013

  202. Agility Hill´s: Diskvalifikován

  203. Jumping Hill´s: Diskvalifikován

  204. Zkouška LA1: Diskvalifikován