Cz En

011313

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Eva Svobodová, AK Sokolíci

    Člen KA

Pes

  1. Atalia Unis Kynopolis, Border kolie

Výsledky

  1. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky 2018, 24. 08. 2018 - 26. 08. 2018

  2. Soutěž družstev: Diskvalifikován

  3. Soutěž dvojic: Diskvalifikován

  4. Soutěž fen proti psům: 1/46, 33.87 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  5. Soutěž klubů: Diskvalifikován

  6. Soutěž podle plemen: 16/48, 32.6 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  7. Soutěž podle roku narození: 1/52, 38.51 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  8. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  9. Agility 1: 11/212, 45.02 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  10. Agility 2: Diskvalifikován

  11. Agility 3: Diskvalifikován

  12. Agility 4: 64/191, 39.16 s, 10.0 tr. b., 5.11 m/s

  13. Agility Trial: Diskvalifikován

  14. Jumping 1: Diskvalifikován

  15. Jumping 2: 48/205, 39.55 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  16. Mohelnice - HAVLICZECH IV., 05. 07. 2018

  17. CURRICULUM L: 4/39, 31.75 s, 0.0 tr. b., 6.2 m/s

  18. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  19. TRIAL I. LA3: 4/17, 40.65 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  20. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  21. QA4 Agility: Diskvalifikován

  22. QA5 Agility: 47/93, 40.32 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  23. QA6 Agility: 37/88, 42.3 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  24. QJ4 Jumping: 36/95, 42.12 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  25. QJ5 Jumping: 30/90, 40.28 s, 5.28 tr. b., 4.89 m/s

  26. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  27. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  28. QA1 agility: 49/127, 52.86 s, 24.86 tr. b., 3.78 m/s

  29. QA2 agility: Diskvalifikován

  30. QA3 agility: Diskvalifikován

  31. QJ1 jumping: 27/126, 33.33 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  32. QJ2 jumping: 43/126, 46.25 s, 6.25 tr. b., 4.3 m/s

  33. QJ3 jumping: 44/122, 39.44 s, 6.44 tr. b., 4.72 m/s

  34. Roudnice nad Labem - Tréninkové zkoušky, 18. 05. 2018

  35. Agility Trial: 3/13, 38.42 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  36. Jumping Trial: 1/11, 35.86 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  37. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  38. Agility A2A3: 12/95, 45.8 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  39. Agility Squads as individual: 48/157, 40.69 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  40. Jumping A2A3: Diskvalifikován

  41. Jumping Squads as Individual: 22/162, 33.98 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  42. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  43. Special Agility: 9/159, 36.85 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  44. Special Final: Diskvalifikován

  45. Special Jumping: Diskvalifikován

  46. Tachyon Trophy A2A3: Diskvalifikován

  47. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  48. I Agility Open: Diskvalifikován

  49. I Jumping Open: Diskvalifikován

  50. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  51. Agility I: Diskvalifikován

  52. Agility II: 4/10, 33.48 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  53. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  54. Agility: 7/55, 38.38 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  55. Agility: Diskvalifikován

  56. Jumping: 7/53, 31.95 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  57. Jumping: Diskvalifikován

  58. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  59. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  60. TRIAL I. LA3: 1/14, 39.2 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  61. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 17. 09. 2017

  62. 1.běh LA3: 3/13, 36.97 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  63. 2. běh LA3: Diskvalifikován

  64. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  65. Agility družstev: Diskvalifikován

  66. Agility jednotlivců: 43/87, 45.05 s, 15.0 tr. b., 4.15 m/s

  67. Jumping družstev: Diskvalifikován

  68. Jumping jednotlivců: 14/87, 36.79 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  69. Zlín - Mladcová - RÁJ na Mladcové - Kuba, 26. 08. 2017

  70. Agility Large: 3/21, 35.32 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  71. Jumping Large: 4/21, 26.97 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  72. Ostrava - Martinov - O pohár Naury III, 20. 08. 2017

  73. Agility Open: 2/45, 38.23 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  74. Agility Trial: Diskvalifikován

  75. Jumping Open: Diskvalifikován

  76. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  77. QA4 agility: Diskvalifikován

  78. QA5 agility: 38/97, 43.68 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  79. QA6 agility: 23/95, 36.06 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  80. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  81. QJ5 jumping: 6/91, 35.27 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  82. QJ6 jumping: Diskvalifikován

  83. Přerov - Trojzkoušky, 27. 05. 2017

  84. 1. Agility: Diskvalifikován

  85. 2. Agility: 3/12, 34.88 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  86. 3. Agility: 5/12, 33.8 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  87. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  88. QA1 agility: Diskvalifikován

  89. QA2 agility: 22/127, 34.52 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  90. QA3 agility: 25/130, 40.65 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  91. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  92. QJ2 jumping: 55/135, 37.38 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  93. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  94. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  95. zkouška 1 LA3: 7/18, 46.55 s, 15.0 tr. b., 4.3 m/s

  96. zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  97. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 22. 04. 2017

  98. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  99. 2. zkouška LA3: 5/14, 40.75 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  100. 3. zkouška LA3: Diskvalifikován

  101. Přerov - VITAR Cup + Mistrovství ČR pyrenejských ovčáků a chodských psů, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  102. Agility Trial I: 5/13, 37.2 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  103. Agility Trial II: Diskvalifikován

  104. Agility Trial III: Diskvalifikován

  105. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  106. Agility Lar Ne: 12/85, 36.07 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  107. Agility Lar So: 19/87, 38.72 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  108. Jumping Lar Ne: 6/85, 27.94 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  109. Jumping Lar So: Diskvalifikován

  110. Těšánky - Březnové dvojzkoušky, 12. 03. 2017

  111. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  112. 2. zkouška LA3: 4/9, 47.92 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  113. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport Jump 3, 21. 01. 2017

  114. Jumping I: Diskvalifikován

  115. Jumping II: Diskvalifikován

  116. Jumping III: 4/26, 31.7 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  117. Těšánky - Vánoční dvojzkoušky, 18. 12. 2016

  118. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  119. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  120. Rožnov pod Radhoštěm - Stylové Trojjumpy, 28. 10. 2016

  121. Jump 1 L: 2/20, 28.37 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  122. Jump 2 L: Diskvalifikován

  123. Jump 3 L: Diskvalifikován

  124. Kroměříž - Dvojzkoušky, 23. 10. 2016

  125. Agility Trial I: Diskvalifikován

  126. Agility Trial II: 4/7, 46.67 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  127. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  128. QA1 Agility: Diskvalifikován

  129. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  130. Mikulov - Mikulovský trojhrb, 26. 03. 2016

  131. 1.Zk LA3: Diskvalifikován

  132. 2.Zk LA3: Diskvalifikován

  133. 3.Zk LA3: Diskvalifikován

  134. Těšánky - Březnové dvojzkoušky agility, 12. 03. 2016

  135. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  136. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  137. Agility: Diskvalifikován

  138. Agility squads: Diskvalifikován

  139. Jumping: Diskvalifikován

  140. Jumping Squads: 14/47, 32.83 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  141. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  142. Agility Ne: Diskvalifikován

  143. Agility So: 53/151, 41.22 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  144. Jumping Ne: Diskvalifikován

  145. Jumping So: 7/146, 38.57 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  146. Frenštát pod Radhoštěm - Mezinárodní Mistrovství ČR Border kolií 2015, 29. 05. 2015 - 31. 05. 2015

  147. Agility družstva: 57/133, 33.6 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  148. Jumping družstva: 52/133, 36.45 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  149. Mistrovství A2/A3 - Agility: 14/94, 40.49 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  150. Mistrovství A2/A3 - Jumping: 23/100, 37.07 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  151. Power & Speed A2/A3: Diskvalifikován

  152. Speciální závod - Agility: Diskvalifikován

  153. Speciální závod - Jumping: Diskvalifikován

  154. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  155. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  156. Agility II Open: Diskvalifikován

  157. Agility I Open: Diskvalifikován

  158. Jumping II Open: Diskvalifikován

  159. Jumping I Open: Diskvalifikován

  160. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  161. Agility 1: 9/183, 40.51 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  162. Agility 2: 34/175, 43.6 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  163. Jumping 1: 27/184, 32.18 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  164. Jumping 2: 81/182, 39.15 s, 15.0 tr. b., 4.52 m/s

  165. Sedliště - TROJzkoušky - 5. Sokolí spartakiáda, 07. 03. 2015

  166. Agility I: Diskvalifikován

  167. Agility II: Diskvalifikován

  168. Agility III: Diskvalifikován

  169. Czeladź, PL - SILESIAN OPEN, 21. 02. 2015 - 22. 02. 2015

  170. Agility Individual: Diskvalifikován

  171. Agility Squads: 3/83, 38.08 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  172. Jumping Individual: Diskvalifikován

  173. Jumping Individual: Diskvalifikován

  174. Jumping Squads: 2/84, 26.24 s, 0.0 tr. b., 6.1 m/s

  175. Sedliště - TROJzkoušky - 4. Sokolí spartakiáda, 17. 01. 2015

  176. Agility I: Diskvalifikován

  177. Agility II: Diskvalifikován

  178. Agility III: Diskvalifikován

  179. Sedliště - TROJzkoušky - 3. Sokolí spartakiáda, 06. 12. 2014

  180. Agility I: Diskvalifikován

  181. Agility II: Diskvalifikován

  182. Agility III: Diskvalifikován

  183. Hlučín - Vosen Sosen + 5. Agility Collie Cup, 15. 11. 2014 - 16. 11. 2014

  184. Agility I: Diskvalifikován

  185. Agility II: Diskvalifikován

  186. Agility Open I: 1/54, 36.94 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  187. Grand Final: 10/18, 32.96 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  188. Jumping Open I: Diskvalifikován

  189. Jumping Open II: Diskvalifikován

  190. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3, 09. 11. 2014

  191. I. Agility: 1/12, 36.29 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  192. II. Agility: Diskvalifikován

  193. Horní Suchá - Hornosušské zkoušky agilit, 21. 09. 2014

  194. zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  195. zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  196. Petrov nad Desnou - SUSA CUP – trojzkoušky agility, 09. 08. 2014

  197. Zkouška III. LA3: 1/5, 36.28 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  198. Zkouška II. LA3: Diskvalifikován

  199. Zkouška I. LA3: 1/5, 39.08 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  200. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2014, 04. 07. 2014 - 06. 07. 2014

  201. Agility (Parkur A): 16/143, 39.09 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  202. Agility Parkur A: 8/162, 37.79 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  203. Agility (Parkur C): Diskvalifikován

  204. Agility Parkur C: Diskvalifikován

  205. Agility Trial Parkur B: Diskvalifikován

  206. FINALE (parkur A): Diskvalifikován

  207. Jumping (Parkur B): Diskvalifikován

  208. Jumping Parkur B: Diskvalifikován

  209. Frenštát pod Radhoštěm - Rainbow Race - 2. kolo QZ dospělých, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  210. Agility Open I.: 26/91, 47.63 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  211. Agility Open II.: Diskvalifikován

  212. Jumping Open I.: 29/91, 38.63 s, 15.63 tr. b., 4.17 m/s

  213. Jumping Open II.: Diskvalifikován

  214. Jumping Open III: Diskvalifikován

  215. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií, kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 11. 05. 2014

  216. Agility L: 4/23, 39.64 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  217. Jumping L: Diskvalifikován

  218. Zkouška LA3: 2/5, 42.7 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  219. Děčín - DogFriends kvalifikačky 2014 - 1. QZ dospělých, 26. 04. 2014 - 27. 04. 2014

  220. Agility 1: Diskvalifikován

  221. Agility 2: 37/118, 46.26 s, 15.0 tr. b., 4.3 m/s

  222. Jumping 1: Diskvalifikován

  223. Jumping 2: Diskvalifikován

  224. Chvalnov - Chvalnovská pohodička XIII, 19. 04. 2014 - 20. 04. 2014

  225. Agility Open: Diskvalifikován

  226. Agility Open II.: 8/40, 35.95 s, 10.0 tr. b., 5.17 m/s

  227. Agility "zkoušky": Diskvalifikován

  228. Agility "zkoušky II.": Diskvalifikován

  229. Jumping Open: 2/39, 35.95 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  230. Jumping Open II.: Diskvalifikován

  231. Ostrava - 3. Ostravský pohár 2014, 05. 04. 2014 - 06. 04. 2014

  232. Agility FINAL: Diskvalifikován

  233. Agility Open: 1/22, 31.24 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  234. Agility Open: Diskvalifikován

  235. Agility "Zkoušky": 2/7, 42.89 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  236. Agility "Zkoušky": Diskvalifikován

  237. Jumping Open: Diskvalifikován

  238. Ostrava - 2. Ostravský pohár 2014, 29. 03. 2014 - 30. 03. 2014

  239. Agility Open: 8/69, 34.92 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  240. Agility "Zkoušky": Diskvalifikován

  241. Agility "Zkoušky": Diskvalifikován

  242. Jumping Open: Diskvalifikován

  243. Jumping Open II: Diskvalifikován

  244. Těšánky - Březnové dvojzkoušky agility, 23. 03. 2014

  245. Agility I.: Diskvalifikován

  246. Agility II.: Diskvalifikován

  247. Horka nad Moravou - Faktor strachu potřetí aneb 3-4 in 1 part 2, 02. 03. 2014

  248. I. Agility - "Zkouška": Diskvalifikován

  249. II. Agility - "Zkouška": Diskvalifikován

  250. III. Agility - "Zkouška": 1/18, 33.61 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  251. Ostrava - 1. Ostravský pohár 2014, 08. 02. 2014 - 09. 02. 2014

  252. Agility finále: Diskvalifikován

  253. Agility Open: Diskvalifikován

  254. Agility Open: Diskvalifikován

  255. Agility "zkoušky": 1/17, 35.02 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  256. Agility - "Zkoušky": Diskvalifikován

  257. Jumping Open: Diskvalifikován

  258. Sedliště - TROJzkoušky - 2. SOKOLÍ SPARTAKIÁDA, 11. 01. 2014

  259. 1. Agility: Diskvalifikován

  260. 2. Agility: 1/16, 34.76 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  261. 3. Agility: Diskvalifikován

  262. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 3, 04. 01. 2014

  263. JUMPING 1: Diskvalifikován

  264. JUMPING 2: Diskvalifikován

  265. LA2: Diskvalifikován

  266. Sedliště - DVOJZKOUŠKY – 1. SOKOLÍ SPARTAKIÁDA, 01. 12. 2013

  267. 1. zkouška: 4/14, 36.24 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  268. 2. zkouška: 1/14, 34.89 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  269. Horka nad Moravou - Dvojité agility 1, 2, 3, 10. 11. 2013

  270. I. Agility: 1/29, 30.83 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  271. II. Agility: Diskvalifikován

  272. Hlučín - XII. Podzimní Hopsinky, 19. 10. 2013 - 20. 10. 2013

  273. ne - Agility L: 7/22, 36.18 s, 15.0 tr. b., 4.26 m/s

  274. ne - Jumping L: 5/22, 36.42 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  275. ne - zkouška LA2: Diskvalifikován

  276. so - Agility L: 5/23, 29.22 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  277. so - Jumping L: Diskvalifikován

  278. so - zkouška LA2: 1/10, 38.53 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  279. Přerov - Dvojzkoušky, 22. 09. 2013

  280. Agility I.: 3/20, 33.33 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  281. Agility II.: 4/19, 38.17 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  282. Horní Suchá - Hornosušské zkoušky Agility, 15. 09. 2013

  283. zkouška 1 LA1: 4/13, 41.16 s, 5.0 tr. b., 0.0 m/s

  284. zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  285. Suchdol nad Odrou - 2+1 aneb speciál speciálů, 08. 09. 2013

  286. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  287. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  288. Zkouška LA1: 2/7, 30.17 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s