Cz En

011313

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Eva Svobodová, AK Sokolíci

    Člen KA

Pes

  1. Atalia Unis Kynopolis, Border kolie

Výsledky

  1. Kroměříž - ŘÍJNOVÉ DVOZKOUŠKY, 20. 10. 2018

  2. Agility Trial I: 3/7, 39.75 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  3. Agility Trial II: Diskvalifikován

  4. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s Agility Open, 14. 10. 2018

  5. Agility Trial I: Diskvalifikován

  6. Agility Trial II: Diskvalifikován

  7. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky 2018, 24. 08. 2018 - 26. 08. 2018

  8. Soutěž družstev: Diskvalifikován

  9. Soutěž dvojic: Diskvalifikován

  10. Soutěž fen proti psům: 1/46, 33.87 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  11. Soutěž klubů: Diskvalifikován

  12. Soutěž podle plemen: 16/48, 32.6 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  13. Soutěž podle roku narození: 1/52, 38.51 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  14. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  15. Agility 1: 11/212, 45.02 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  16. Agility 2: Diskvalifikován

  17. Agility 3: Diskvalifikován

  18. Agility 4: 64/191, 39.16 s, 10.0 tr. b., 5.11 m/s

  19. Agility Trial: Diskvalifikován

  20. Jumping 1: Diskvalifikován

  21. Jumping 2: 48/205, 39.55 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  22. Mohelnice - HAVLICZECH IV., 05. 07. 2018

  23. CURRICULUM L: 4/39, 31.75 s, 0.0 tr. b., 6.2 m/s

  24. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  25. TRIAL I. LA3: 4/17, 40.65 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  26. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  27. QA4 Agility: Diskvalifikován

  28. QA5 Agility: 47/93, 40.32 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  29. QA6 Agility: 37/88, 42.3 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  30. QJ4 Jumping: 36/95, 42.12 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  31. QJ5 Jumping: 30/90, 40.28 s, 5.28 tr. b., 4.89 m/s

  32. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  33. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  34. QA1 agility: 49/127, 52.86 s, 24.86 tr. b., 3.78 m/s

  35. QA2 agility: Diskvalifikován

  36. QA3 agility: Diskvalifikován

  37. QJ1 jumping: 27/126, 33.33 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  38. QJ2 jumping: 43/126, 46.25 s, 6.25 tr. b., 4.3 m/s

  39. QJ3 jumping: 44/122, 39.44 s, 6.44 tr. b., 4.72 m/s

  40. Roudnice nad Labem - Tréninkové zkoušky, 18. 05. 2018

  41. Agility Trial: 3/13, 38.42 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  42. Jumping Trial: 1/11, 35.86 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  43. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  44. Agility A2A3: 12/95, 45.8 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  45. Agility Squads as individual: 48/157, 40.69 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  46. Jumping A2A3: Diskvalifikován

  47. Jumping Squads as Individual: 22/162, 33.98 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  48. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  49. Special Agility: 9/159, 36.85 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  50. Special Final: Diskvalifikován

  51. Special Jumping: Diskvalifikován

  52. Tachyon Trophy A2A3: Diskvalifikován

  53. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  54. I Agility Open: Diskvalifikován

  55. I Jumping Open: Diskvalifikován

  56. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  57. Agility I: Diskvalifikován

  58. Agility II: 4/10, 33.48 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  59. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  60. Agility: 7/55, 38.38 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  61. Agility: Diskvalifikován

  62. Jumping: 7/53, 31.95 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  63. Jumping: Diskvalifikován

  64. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  65. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  66. TRIAL I. LA3: 1/14, 39.2 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  67. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 17. 09. 2017

  68. 1.běh LA3: 3/13, 36.97 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  69. 2. běh LA3: Diskvalifikován

  70. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  71. Agility družstev: Diskvalifikován

  72. Agility jednotlivců: 43/87, 45.05 s, 15.0 tr. b., 4.15 m/s

  73. Jumping družstev: Diskvalifikován

  74. Jumping jednotlivců: 14/87, 36.79 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  75. Zlín - Mladcová - RÁJ na Mladcové - Kuba, 26. 08. 2017

  76. Agility Large: 3/21, 35.32 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  77. Jumping Large: 4/21, 26.97 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  78. Ostrava - Martinov - O pohár Naury III, 20. 08. 2017

  79. Agility Open: 2/45, 38.23 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  80. Agility Trial: Diskvalifikován

  81. Jumping Open: Diskvalifikován

  82. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  83. QA4 agility: Diskvalifikován

  84. QA5 agility: 38/97, 43.68 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  85. QA6 agility: 23/95, 36.06 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  86. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  87. QJ5 jumping: 6/91, 35.27 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  88. QJ6 jumping: Diskvalifikován

  89. Přerov - Trojzkoušky, 27. 05. 2017

  90. 1. Agility: Diskvalifikován

  91. 2. Agility: 3/12, 34.88 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  92. 3. Agility: 5/12, 33.8 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  93. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  94. QA1 agility: Diskvalifikován

  95. QA2 agility: 22/127, 34.52 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  96. QA3 agility: 25/130, 40.65 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  97. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  98. QJ2 jumping: 55/135, 37.38 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  99. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  100. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  101. zkouška 1 LA3: 7/18, 46.55 s, 15.0 tr. b., 4.3 m/s

  102. zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  103. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 22. 04. 2017

  104. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  105. 2. zkouška LA3: 5/14, 40.75 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  106. 3. zkouška LA3: Diskvalifikován

  107. Přerov - VITAR Cup + Mistrovství ČR pyrenejských ovčáků a chodských psů, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  108. Agility Trial I: 5/13, 37.2 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  109. Agility Trial II: Diskvalifikován

  110. Agility Trial III: Diskvalifikován

  111. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  112. Agility Lar Ne: 12/85, 36.07 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  113. Agility Lar So: 19/87, 38.72 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  114. Jumping Lar Ne: 6/85, 27.94 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  115. Jumping Lar So: Diskvalifikován

  116. Těšánky - Březnové dvojzkoušky, 12. 03. 2017

  117. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  118. 2. zkouška LA3: 4/9, 47.92 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  119. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport Jump 3, 21. 01. 2017

  120. Jumping I: Diskvalifikován

  121. Jumping II: Diskvalifikován

  122. Jumping III: 4/26, 31.7 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  123. Těšánky - Vánoční dvojzkoušky, 18. 12. 2016

  124. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  125. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  126. Rožnov pod Radhoštěm - Stylové Trojjumpy, 28. 10. 2016

  127. Jump 1 L: 2/20, 28.37 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  128. Jump 2 L: Diskvalifikován

  129. Jump 3 L: Diskvalifikován

  130. Kroměříž - Dvojzkoušky, 23. 10. 2016

  131. Agility Trial I: Diskvalifikován

  132. Agility Trial II: 4/7, 46.67 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  133. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  134. QA1 Agility: Diskvalifikován

  135. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  136. Mikulov - Mikulovský trojhrb, 26. 03. 2016

  137. 1.Zk LA3: Diskvalifikován

  138. 2.Zk LA3: Diskvalifikován

  139. 3.Zk LA3: Diskvalifikován

  140. Těšánky - Březnové dvojzkoušky agility, 12. 03. 2016

  141. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  142. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  143. Agility: Diskvalifikován

  144. Agility squads: Diskvalifikován

  145. Jumping: Diskvalifikován

  146. Jumping Squads: 14/47, 32.83 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  147. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  148. Agility Ne: Diskvalifikován

  149. Agility So: 53/151, 41.22 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  150. Jumping Ne: Diskvalifikován

  151. Jumping So: 7/146, 38.57 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  152. Frenštát pod Radhoštěm - Mezinárodní Mistrovství ČR Border kolií 2015, 29. 05. 2015 - 31. 05. 2015

  153. Agility družstva: 57/133, 33.6 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  154. Jumping družstva: 52/133, 36.45 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  155. Mistrovství A2/A3 - Agility: 14/94, 40.49 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  156. Mistrovství A2/A3 - Jumping: 23/100, 37.07 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  157. Power & Speed A2/A3: Diskvalifikován

  158. Speciální závod - Agility: Diskvalifikován

  159. Speciální závod - Jumping: Diskvalifikován

  160. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  161. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  162. Agility II Open: Diskvalifikován

  163. Agility I Open: Diskvalifikován

  164. Jumping II Open: Diskvalifikován

  165. Jumping I Open: Diskvalifikován

  166. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  167. Agility 1: 9/183, 40.51 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  168. Agility 2: 34/175, 43.6 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  169. Jumping 1: 27/184, 32.18 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  170. Jumping 2: 81/182, 39.15 s, 15.0 tr. b., 4.52 m/s

  171. Sedliště - TROJzkoušky - 5. Sokolí spartakiáda, 07. 03. 2015

  172. Agility I: Diskvalifikován

  173. Agility II: Diskvalifikován

  174. Agility III: Diskvalifikován

  175. Czeladź, PL - SILESIAN OPEN, 21. 02. 2015 - 22. 02. 2015

  176. Agility Individual: Diskvalifikován

  177. Agility Squads: 3/83, 38.08 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  178. Jumping Individual: Diskvalifikován

  179. Jumping Individual: Diskvalifikován

  180. Jumping Squads: 2/84, 26.24 s, 0.0 tr. b., 6.1 m/s

  181. Sedliště - TROJzkoušky - 4. Sokolí spartakiáda, 17. 01. 2015

  182. Agility I: Diskvalifikován

  183. Agility II: Diskvalifikován

  184. Agility III: Diskvalifikován

  185. Sedliště - TROJzkoušky - 3. Sokolí spartakiáda, 06. 12. 2014

  186. Agility I: Diskvalifikován

  187. Agility II: Diskvalifikován

  188. Agility III: Diskvalifikován

  189. Hlučín - Vosen Sosen + 5. Agility Collie Cup, 15. 11. 2014 - 16. 11. 2014

  190. Agility I: Diskvalifikován

  191. Agility II: Diskvalifikován

  192. Agility Open I: 1/54, 36.94 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  193. Grand Final: 10/18, 32.96 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  194. Jumping Open I: Diskvalifikován

  195. Jumping Open II: Diskvalifikován

  196. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3, 09. 11. 2014

  197. I. Agility: 1/12, 36.29 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  198. II. Agility: Diskvalifikován

  199. Horní Suchá - Hornosušské zkoušky agilit, 21. 09. 2014

  200. zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  201. zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  202. Petrov nad Desnou - SUSA CUP – trojzkoušky agility, 09. 08. 2014

  203. Zkouška III. LA3: 1/5, 36.28 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  204. Zkouška II. LA3: Diskvalifikován

  205. Zkouška I. LA3: 1/5, 39.08 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  206. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2014, 04. 07. 2014 - 06. 07. 2014

  207. Agility (Parkur A): 16/143, 39.09 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  208. Agility Parkur A: 8/162, 37.79 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  209. Agility (Parkur C): Diskvalifikován

  210. Agility Parkur C: Diskvalifikován

  211. Agility Trial Parkur B: Diskvalifikován

  212. FINALE (parkur A): Diskvalifikován

  213. Jumping (Parkur B): Diskvalifikován

  214. Jumping Parkur B: Diskvalifikován

  215. Frenštát pod Radhoštěm - Rainbow Race - 2. kolo QZ dospělých, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  216. Agility Open I.: 26/91, 47.63 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  217. Agility Open II.: Diskvalifikován

  218. Jumping Open I.: 29/91, 38.63 s, 15.63 tr. b., 4.17 m/s

  219. Jumping Open II.: Diskvalifikován

  220. Jumping Open III: Diskvalifikován

  221. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií, kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 11. 05. 2014

  222. Agility L: 4/23, 39.64 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  223. Jumping L: Diskvalifikován

  224. Zkouška LA3: 2/5, 42.7 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  225. Děčín - DogFriends kvalifikačky 2014 - 1. QZ dospělých, 26. 04. 2014 - 27. 04. 2014

  226. Agility 1: Diskvalifikován

  227. Agility 2: 37/118, 46.26 s, 15.0 tr. b., 4.3 m/s

  228. Jumping 1: Diskvalifikován

  229. Jumping 2: Diskvalifikován

  230. Chvalnov - Chvalnovská pohodička XIII, 19. 04. 2014 - 20. 04. 2014

  231. Agility Open: Diskvalifikován

  232. Agility Open II.: 8/40, 35.95 s, 10.0 tr. b., 5.17 m/s

  233. Agility "zkoušky": Diskvalifikován

  234. Agility "zkoušky II.": Diskvalifikován

  235. Jumping Open: 2/39, 35.95 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  236. Jumping Open II.: Diskvalifikován

  237. Ostrava - 3. Ostravský pohár 2014, 05. 04. 2014 - 06. 04. 2014

  238. Agility FINAL: Diskvalifikován

  239. Agility Open: 1/22, 31.24 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  240. Agility Open: Diskvalifikován

  241. Agility "Zkoušky": 2/7, 42.89 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  242. Agility "Zkoušky": Diskvalifikován

  243. Jumping Open: Diskvalifikován

  244. Ostrava - 2. Ostravský pohár 2014, 29. 03. 2014 - 30. 03. 2014

  245. Agility Open: 8/69, 34.92 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  246. Agility "Zkoušky": Diskvalifikován

  247. Agility "Zkoušky": Diskvalifikován

  248. Jumping Open: Diskvalifikován

  249. Jumping Open II: Diskvalifikován

  250. Těšánky - Březnové dvojzkoušky agility, 23. 03. 2014

  251. Agility I.: Diskvalifikován

  252. Agility II.: Diskvalifikován

  253. Horka nad Moravou - Faktor strachu potřetí aneb 3-4 in 1 part 2, 02. 03. 2014

  254. I. Agility - "Zkouška": Diskvalifikován

  255. II. Agility - "Zkouška": Diskvalifikován

  256. III. Agility - "Zkouška": 1/18, 33.61 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  257. Ostrava - 1. Ostravský pohár 2014, 08. 02. 2014 - 09. 02. 2014

  258. Agility finále: Diskvalifikován

  259. Agility Open: Diskvalifikován

  260. Agility Open: Diskvalifikován

  261. Agility "zkoušky": 1/17, 35.02 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  262. Agility - "Zkoušky": Diskvalifikován

  263. Jumping Open: Diskvalifikován

  264. Sedliště - TROJzkoušky - 2. SOKOLÍ SPARTAKIÁDA, 11. 01. 2014

  265. 1. Agility: Diskvalifikován

  266. 2. Agility: 1/16, 34.76 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  267. 3. Agility: Diskvalifikován

  268. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 3, 04. 01. 2014

  269. JUMPING 1: Diskvalifikován

  270. JUMPING 2: Diskvalifikován

  271. LA2: Diskvalifikován

  272. Sedliště - DVOJZKOUŠKY – 1. SOKOLÍ SPARTAKIÁDA, 01. 12. 2013

  273. 1. zkouška: 4/14, 36.24 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  274. 2. zkouška: 1/14, 34.89 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  275. Horka nad Moravou - Dvojité agility 1, 2, 3, 10. 11. 2013

  276. I. Agility: 1/29, 30.83 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  277. II. Agility: Diskvalifikován

  278. Hlučín - XII. Podzimní Hopsinky, 19. 10. 2013 - 20. 10. 2013

  279. ne - Agility L: 7/22, 36.18 s, 15.0 tr. b., 4.26 m/s

  280. ne - Jumping L: 5/22, 36.42 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  281. ne - zkouška LA2: Diskvalifikován

  282. so - Agility L: 5/23, 29.22 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  283. so - Jumping L: Diskvalifikován

  284. so - zkouška LA2: 1/10, 38.53 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  285. Přerov - Dvojzkoušky, 22. 09. 2013

  286. Agility I.: 3/20, 33.33 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  287. Agility II.: 4/19, 38.17 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  288. Horní Suchá - Hornosušské zkoušky Agility, 15. 09. 2013

  289. zkouška 1 LA1: 4/13, 41.16 s, 5.0 tr. b., 0.0 m/s

  290. zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  291. Suchdol nad Odrou - 2+1 aneb speciál speciálů, 08. 09. 2013

  292. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  293. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  294. Zkouška LA1: 2/7, 30.17 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s