Cz En

007113

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Ludmila Kovářová, Agility pod Zvičinou

    Člen KA

Pes

  1. Max, Border kolie

Výsledky

  1. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  2. 1.kvalifikace: 11/38, 34.57 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  3. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  4. 1.Zkouška LA3: 2/14, 39.64 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  5. 2.Zkouška LA3: 2/14, 41.48 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  6. Jumping L: 14/30, 38.5 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  7. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  8. Agility 1: 1/22, 42.37 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  9. Finále: 3/11, 43.43 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  10. Jumping 1: 2/22, 33.6 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  11. Jumping 2: Diskvalifikován

  12. Zkouška 1: Diskvalifikován

  13. Zkouška 2: 1/8, 40.96 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  14. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  15. Ne-: Diskvalifikován

  16. Ne-Agility: 5/34, 40.31 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  17. Ne-Jumping: 3/34, 27.09 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  18. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  19. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  20. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  21. Jumping open L: 8/40, 35.62 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  22. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  23. 1. zkouška A3 LA3: Diskvalifikován

  24. 2. zkouška A3 LA3: 1/12, 39.66 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  25. Hra - tuneliáda A2+A3 L: 5/21, 26.07 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  26. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  27. Agility I: Diskvalifikován

  28. Agility II: Diskvalifikován

  29. Jumping I: Diskvalifikován

  30. Jumping II: 74/161, 38.72 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  31. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  32. 2. zkouška LA3: 3/17, 36.87 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  33. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  34. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  35. 1.kvalifikace: 14/45, 27.31 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  36. 2.kvalifikace: 5/45, 29.23 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  37. 3.kvalifikace: 5/45, 24.58 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  38. Východočeské finále: 4/18, 31.03 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  39. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  40. Agility: Diskvalifikován

  41. Agility DRUZSTVA: Diskvalifikován

  42. Jumping: Diskvalifikován

  43. Jumping DRUZSTVA: Diskvalifikován

  44. Zdobín - Velká zvičinská, 15. 09. 2018 - 16. 09. 2018

  45. Agility 1 L: 6/30, 35.99 s, 15.0 tr. b., 4.61 m/s

  46. Finále L: 4/13, 38.72 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  47. Jumping 1 L: 16/32, 29.36 s, 15.0 tr. b., 5.79 m/s

  48. Jumping 2 L: 17/26, 32.53 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  49. Zkouška 1 LA3: 8/12, 33.59 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  50. Zkouška 2 LA3: 2/13, 40.64 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  51. Městec Králové - 2. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 26. 08. 2018

  52. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  53. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  54. 3. zkouška LA3: 6/14, 33.62 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  55. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  56. 1.zkouška: Diskvalifikován

  57. 2.zkouška: Diskvalifikován

  58. Jumping Standard: 8/27, 29.72 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  59. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  60. Agility II. L: Diskvalifikován

  61. Agility I. L: 5/94, 36.53 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  62. Jumping II. L: Diskvalifikován

  63. Jumping I. L: 16/94, 33.39 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  64. Dolní Přím - Probluz - VI.Pučálka cup - Probluzske dvojzkousky, 09. 06. 2018

  65. zkouška 1 LA3: 3/10, 44.0 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  66. zkouška 2 LA3: 5/12, 45.75 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  67. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  68. 1. Zkouška A3 LA3: Diskvalifikován

  69. 2. Zkouška A3 LA3: 3/11, 44.7 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  70. Hra - tuneliáda pro A2+A3 L: 12/19, 32.54 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  71. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  72. I Agility Open: 49/139, 41.46 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  73. II Agility Open: 57/137, 39.82 s, 15.0 tr. b., 4.97 m/s

  74. II Jumping Open: 79/135, 41.97 s, 15.97 tr. b., 3.86 m/s

  75. I Jumping Open: 7/139, 32.93 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  76. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  77. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  78. I. zkouška LA3: 2/11, 41.07 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  79. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  80. III. zkouška LA3: 4/12, 38.11 s, 11.11 tr. b., 3.88 m/s

  81. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  82. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  83. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  84. JUMPING 1 L: 5/43, 38.42 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  85. JUMPING 2 L: 2/43, 32.64 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  86. JUMPING 3 L: 6/42, 26.28 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  87. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  88. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  89. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  90. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  91. ACANA Finále L: Diskvalifikován

  92. Jumping 2 L: 1/35, 32.4 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  93. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  94. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  95. Agility družstev: 58/88, 40.83 s, 15.0 tr. b., 4.85 m/s

  96. Agility jednotlivců: 42/87, 42.6 s, 15.0 tr. b., 4.39 m/s

  97. Jumping družstev: Diskvalifikován

  98. Jumping jednotlivců: Diskvalifikován

  99. Opatovice nad Labem - SIRIUS team - dvojzkoušky, 03. 09. 2017

  100. LA3 - 1. LA3: Diskvalifikován

  101. LA3 - 2. LA3: Diskvalifikován

  102. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 056, 08. 07. 2017

  103. 1.zkouška: Diskvalifikován

  104. 2.zkouška: 11/15, 37.8 s, 15.0 tr. b., 4.1 m/s

  105. Jumping: 2/32, 26.76 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  106. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  107. Agility - Ne: 21/91, 39.21 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  108. Agility - So: Diskvalifikován

  109. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  110. Jumping - So: 3/97, 29.45 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  111. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  112. 1.vítězná: Diskvalifikován

  113. 2.vítězná: Diskvalifikován

  114. Jumping: Diskvalifikován

  115. Liberec - 4 - lístkové zkoušky, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  116. III. zkouška LA3: Diskvalifikován

  117. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  118. IV. zkouška LA3: 1/17, 31.56 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  119. I.zkouška LA3: Diskvalifikován

  120. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  121. 1. zkouška A3 LA3: 9/15, 42.27 s, 20.0 tr. b., 4.49 m/s

  122. 2. zkouška A3 LA3: 2/15, 38.12 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  123. Hra - tuneliáda pro A2+A3 L: 5/24, 32.43 s, 0.0 tr. b., 6.17 m/s

  124. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  125. Agility Lar Ne: Diskvalifikován

  126. Agility Lar So: Diskvalifikován

  127. Jumping Lar Ne: 27/85, 27.81 s, 5.0 tr. b., 5.75 m/s

  128. Jumping Lar So: 21/87, 30.5 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  129. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 03. 2017

  130. II.zkouška LA3: Diskvalifikován

  131. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  132. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 02. 2017

  133. II.zkouška LA3: Diskvalifikován

  134. I. zkouška LA3: 7/10, 39.2 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  135. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  136. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  137. I. zkouška LA3: 2/11, 45.19 s, 5.19 tr. b., 3.96 m/s

  138. Proruby u Hořiček - OPSION 053, 21. 01. 2017

  139. 15.prorubská: 7/13, 32.79 s, 15.0 tr. b., 4.42 m/s

  140. 16.prorubská: Diskvalifikován

  141. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 11. 12. 2016

  142. Druhá zkouška LA3: 2/15, 32.93 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  143. První zkouška LA3: 4/15, 37.86 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  144. Ratenice - Ratenické jumpy, 11. 12. 2016

  145. Jumping III. L: 14/45, 33.55 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  146. Jumping II. L: 2/45, 29.06 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  147. Jumping I. L: 5/45, 27.48 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  148. Proruby u Hořiček - OPSION 052, 03. 12. 2016

  149. 13.prorubská: Diskvalifikován

  150. 14.prorubská: Diskvalifikován

  151. Proruby u Hořiček - OPSION 051, 19. 11. 2016

  152. 11.prorubská: 3/10, 31.32 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  153. 12.prorubská: Diskvalifikován

  154. Havlovice - OPSION 050, 01. 10. 2016

  155. Finále: 10/20, 40.0 s, 15.0 tr. b., 4.38 m/s

  156. Jumping (1): Diskvalifikován

  157. Jumping (2): 15/55, 33.17 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  158. Zkouška: Diskvalifikován

  159. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  160. Agility 1 L: 13/36, 42.53 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  161. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  162. Jumping 2 L: 9/26, 36.21 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  163. Zkouška 1 LA3: 8/16, 44.12 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  164. Zkouška 2 LA3: 9/13, 54.65 s, 24.65 tr. b., 3.62 m/s

  165. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 10. 09. 2016

  166. Agility L: 14/43, 34.77 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  167. Jumping L: 8/43, 35.59 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  168. Zkoušky LA3: Diskvalifikován

  169. Pilníkov, okr. Trutnov - II. Hilarem cup + Mistrovství republiky chodských psů a kavalírů 2016, 27. 08. 2016

  170. Agility L: 15/43, 33.19 s, 15.0 tr. b., 5.12 m/s

  171. Jumping L: 1/44, 28.91 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  172. Zkouška LA3: 7/13, 38.24 s, 20.0 tr. b., 4.76 m/s

  173. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 049, 16. 07. 2016

  174. 1.zkouška: Diskvalifikován

  175. 2.zkouška: Diskvalifikován

  176. Jumping Open: 7/25, 33.83 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  177. Zdobín - Zdobínský Večerníček, 15. 07. 2016

  178. Agility L: Diskvalifikován

  179. Jumping L: 2/29, 35.14 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  180. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 048, 09. 07. 2016

  181. 1.zkouška: 2/15, 37.95 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  182. 2.zkouška: 6/14, 34.29 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  183. Jumping Open: 12/35, 31.51 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  184. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  185. QA5 Agility: Diskvalifikován

  186. QA6 Agility: Diskvalifikován

  187. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  188. QJ6 Jumping: 86/182, 36.85 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  189. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  190. I Agility: Diskvalifikován

  191. II Agility: Diskvalifikován

  192. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  193. QA3 Agility: Diskvalifikován

  194. QA4 Agility: Diskvalifikován

  195. QJ3 Jumping: 23/176, 33.99 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  196. QJ4 Jumping: 54/174, 36.43 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  197. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  198. QA1 Agility: 42/213, 45.77 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  199. QA2 Agility: Diskvalifikován

  200. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  201. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  202. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 17. 04. 2016

  203. 1. zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  204. 2. zkouška A2 LA2: 9/22, 44.73 s, 15.0 tr. b., 4.47 m/s

  205. DUFLEX tuneliáda A2+A3 L: 2/20, 29.61 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  206. Proruby u Hořiček - OPSION 046 / dvojzkoušky, 05. 03. 2016

  207. 10.prorubská: Diskvalifikován

  208. 9.prorubská: 2/15, 37.02 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  209. Ratenice - Morrisovy dvojzkoušky III., 27. 02. 2016

  210. ZkA II. LA2: Diskvalifikován

  211. ZkA I. LA2: Diskvalifikován

  212. Proruby u Hořiček - OPSION 044 / dvojzkoušky, 23. 01. 2016

  213. 5.prorubská: 2/15, 30.73 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  214. 6.prorubská: Diskvalifikován

  215. Liberec - I. Kokosy na sněhu, 16. 01. 2016 - 17. 01. 2016

  216. ZkA 1 So: 2/22, 40.31 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  217. ZkA 2 So: 8/22, 45.44 s, 10.0 tr. b., 3.74 m/s

  218. ZkA 3 So: Diskvalifikován

  219. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  220. 3.prorubská: Diskvalifikován

  221. 4.prorubská: 1/25, 39.66 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  222. Pňov - Předhradí - 2. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 17. 10. 2015

  223. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  224. 2.zkouška LA2: 5/20, 33.05 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  225. Lysá nad Labem - Trojzkoušky, 27. 09. 2015

  226. LA2 I.: Diskvalifikován

  227. LA2 II.: 8/18, 44.46 s, 15.0 tr. b., 3.67 m/s

  228. LA2 III.: Diskvalifikován

  229. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  230. Agility 1 L: Diskvalifikován

  231. Finálový běh L: Diskvalifikován

  232. Jumping 1 L: 12/30, 30.52 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  233. Jumping 2 L: 18/24, 32.22 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  234. Tuneliáda L: 2/20, 23.38 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  235. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  236. Zkouška 2 LA2: 1/10, 39.21 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  237. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky III, 30. 08. 2015

  238. 1. zkouška LA2: 3/21, 31.25 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  239. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  240. Trutnov - I. Hilarem Cup, 02. 08. 2015

  241. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  242. I. zkouška LA2: 2/18, 33.82 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  243. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 041, 18. 07. 2015

  244. Agility: Diskvalifikován

  245. Jumping: 5/49, 27.78 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  246. Zkouška: Diskvalifikován

  247. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 040 / dvojzkoušky, 11. 07. 2015

  248. (1) zkouška: 1/31, 32.82 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  249. (2) zkouška: 5/30, 36.77 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  250. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky + VETERÁN HOP, 04. 07. 2015

  251. Zkouška: Diskvalifikován

  252. Zkouška II: 8/14, 38.88 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  253. Česká Skalice - OPSION 039 / Rozkoš, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  254. Ne-Agility: Diskvalifikován

  255. Nedělní zkouška: 1/22, 39.2 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  256. Ne-Jumping: 18/48, 35.99 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  257. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2015

  258. Prvomájové závody agility 2015 - A: Diskvalifikován

  259. Prvomájové závody agility 2015 - J: Diskvalifikován

  260. Prvomájové závody agility 2015 - ZkA: Diskvalifikován

  261. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 19. 04. 2015

  262. 1. Zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  263. 2. Zkouška A2 LA2: 5/18, 32.11 s, 15.0 tr. b., 5.05 m/s

  264. Hra - tuneliáda A2 LA2: Diskvalifikován

  265. Havlovice - OPSION 038 / Velikonoční, 06. 04. 2015

  266. Agility: Diskvalifikován

  267. Jumping: Diskvalifikován

  268. Velikonoční: Diskvalifikován

  269. Dolní Přím - III.Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky A1+A2, 28. 02. 2015

  270. 1. zkouška LA2: 8/32, 31.13 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  271. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  272. Neveklov - Heroutice - 36. Dvojzkoušky + 1, 14. 02. 2015

  273. Heroutice, 1. běh: 13/20, 32.06 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  274. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  275. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  276. Ratenice - O Ratenickou Beranici III., 27. 12. 2014 - 28. 12. 2014

  277. ZkA NE II LA2 LA2: Diskvalifikován

  278. ZkA NE I LA2 LA2: Diskvalifikován

  279. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 30. 11. 2014

  280. 1. zkouška LA2: 8/19, 39.87 s, 10.0 tr. b., 3.76 m/s

  281. 2. zkouška LA2: 1/19, 30.02 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  282. Havlovice - OPSION 037, 18. 10. 2014

  283. (1) Bannyho zkouška: 1/20, 37.19 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  284. (2) Cargova zkouška: Diskvalifikován

  285. Blešno - Zlatá překážka 2014, 11. 10. 2014

  286. AGILITY: Diskvalifikován

  287. JUMPING: Diskvalifikován

  288. LA2: Diskvalifikován

  289. Zdobín - Velká zvičinská, 20. 09. 2014 - 21. 09. 2014

  290. Agility 1 L: 14/35, 35.15 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  291. Jumping 1 L: 11/37, 36.31 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  292. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  293. Zkouška 1 LA2: 8/16, 42.65 s, 10.0 tr. b., 3.96 m/s

  294. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  295. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 30. 08. 2014

  296. AGILITY L: Diskvalifikován

  297. JUMPING L: Diskvalifikován

  298. ZKOUŠKA LA2: 9/17, 42.63 s, 15.0 tr. b., 4.11 m/s

  299. Havlovice - OPSION 036 / 3 zkoušky, 24. 08. 2014

  300. (1) Bertíkova zkouška: 5/12, 38.19 s, 20.0 tr. b., 3.93 m/s

  301. (2) Noisy zkouška: Diskvalifikován

  302. (3) Audiho zkouška: 7/12, 37.98 s, 15.0 tr. b., 4.16 m/s

  303. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2014, 26. 07. 2014 - 27. 07. 2014

  304. NE - Acana jumping L: 13/39, 31.56 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  305. NE - Holdye Memorial Agility L: Diskvalifikován

  306. NE - zkouška LA2 LA2: Diskvalifikován

  307. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 035 / dvojzkoušky, 12. 07. 2014

  308. (1) Kubíkův běh: 6/17, 38.46 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  309. (2) Ferpíkův běh: 2/17, 41.67 s, 10.0 tr. b., 3.84 m/s

  310. Česká Skalice - OPSION 034 / Rozkoš, 14. 06. 2014 - 15. 06. 2014

  311. So-Agility: Diskvalifikován

  312. So-Jumping: Diskvalifikován

  313. So-Zkouška: Diskvalifikován

  314. Šumperk Temenice - Miacis cup 2014, 07. 06. 2014 - 08. 06. 2014

  315. Jumping L: Diskvalifikován

  316. Zkouška II LA2: Diskvalifikován

  317. Zkouška I LA2: 3/10, 44.65 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  318. Havlovice - OPSION 033 / 3+2 zkoušky, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  319. (Ne-1) Trixina zkouška: 3/8, 26.98 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  320. (Ne-2) Belíškova zkouška: 3/8, 30.26 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  321. (So-1) Apačova zkouška: 7/14, 30.85 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  322. (So-2) Cirdova zkouška: 9/14, 30.77 s, 15.0 tr. b., 4.61 m/s

  323. (So-3) Ulinčina zkouška: Diskvalifikován

  324. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2014

  325. Agility: Diskvalifikován

  326. Jumping: Diskvalifikován

  327. ZkA: 2/12, 35.89 s, 15.0 tr. b., 4.15 m/s

  328. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál A1+A2, 20. 04. 2014

  329. 1. Zkouška A1 LA1: 3/15, 32.79 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  330. 2. Zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  331. Hra - tuneliáda A1 LA1: Diskvalifikován

  332. Hradec Králové - Jarní dvojzkoušky 2014, 08. 03. 2014

  333. LA1: 4/26, 32.59 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  334. LA1 I.: 10/26, 28.82 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  335. Dolní Přím - Vánoční Probluz Arion cup + 2.roč. MR beauceronů, 14. 12. 2013

  336. Agility L: 9/32, 48.37 s, 10.0 tr. b., 3.89 m/s

  337. Jumping L: 14/32, 36.82 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  338. Blešno - Podzim 2013, 12. 10. 2013

  339. AGILITY: Diskvalifikován

  340. JUMPING: Diskvalifikován

  341. LA1: Diskvalifikován

  342. Havlovice - OPSION 032 / 2x2 zkoušky, 21. 09. 2013 - 22. 09. 2013

  343. (So-1) Alfova zkouška: Diskvalifikován

  344. (So-2) Dejdyho memoriál: 3/12, 31.59 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  345. Dvůr Králové n. L. - Otevřené mistrovství východních Čech, 07. 09. 2013 - 08. 09. 2013

  346. Agility - sobota: Diskvalifikován

  347. Jumping - neděle: 11/24, 39.42 s, 15.42 tr. b., 3.42 m/s

  348. Jumping - sobota: Diskvalifikován

  349. Zkouška - neděle: Diskvalifikován

  350. Zkouška - sobota: Diskvalifikován

  351. Zdobín - Zvičinská jednička - speciál pro A1, 20. 04. 2013

  352. 1. Zk. Jumping: Diskvalifikován

  353. 2. Zk. Jumping: Diskvalifikován

  354. Zkouška Agility: Diskvalifikován