Cz En

007313

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Ivana Kuglerová

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Loki Větroplach, Pudl

Výsledky

  1. Kladno - MyBeast 8, 12. 12. 2021

  2. Agility Spokojenypes.cz M: 2/17, 37.06 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  3. Jelení Agility M: 5/17, 42.15 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  4. Jumping M: 5/17, 35.06 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  5. Jumping Short M: 6/17, 23.63 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  6. Kladno - MyBeast 8 Warm Up, 11. 12. 2021

  7. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  8. 2. Zkouška MA3: 2/9, 46.95 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  9. Osenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP + jumping A0, 31. 10. 2021

  10. Agility Open: 2/17, 43.09 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  11. Jumping Open: 2/17, 39.58 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  12. Beroun - Sváteční zkoušky, 28. 10. 2021

  13. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  14. 2. Zkouška MA3: 1/7, 44.13 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  15. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky, 16. 10. 2021

  16. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  17. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  18. 3. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  19. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 02. 10. 2021 - 03. 10. 2021

  20. Agility II M: Diskvalifikován

  21. Agility I M: 9/38, 40.45 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  22. Jumping III M: 4/32, 31.46 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  23. Jumping II M: 3/33, 30.22 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  24. Jumping I M: Diskvalifikován

  25. Jumping IV M - pudlů: 8/14, 34.61 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  26. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  27. Agility Individual: Diskvalifikován

  28. Agility Squads as Individual: 18/73, 44.35 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  29. Jumping Individual: 13/72, 40.21 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  30. Jumping Squads as Individual: 48/73, 48.23 s, 7.23 tr. b., 4.35 m/s

  31. Lysá nad Labem - MyBeast 7, 05. 09. 2021

  32. Agility Light - Časopis Psí Sporty M: 3/19, 37.19 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  33. Agility Spokojenypes.cz M: 9/19, 49.01 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  34. Jelení Jumping Short M: 5/21, 20.92 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  35. PetExpert Jumping M: 10/21, 37.37 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  36. Lysá nad Labem - MyBeast 7 Warm Up, 04. 09. 2021

  37. 1. Zkouška MA3: 2/8, 46.8 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  38. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  39. Beroun - Letní dvojzkoušky, 15. 08. 2021

  40. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  41. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  42. Kladno - Trojzkoušky Kladno (neděle), 25. 07. 2021

  43. 1. Zkouška MA3: 1/5, 45.11 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  44. 2. Zkouška MA3: 2/5, 46.88 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  45. 3. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  46. Kladno - Trojzkoušky Kladno (sobota), 24. 07. 2021

  47. 1. Zkouška MA3: 1/4, 46.62 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  48. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  49. 3. Zkouška MA3: 1/4, 44.17 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  50. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  51. Agility 1 M: 9/61, 45.23 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  52. Agility 2 M: 6/62, 50.43 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  53. Jumping 1 M: 12/62, 36.15 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  54. Jumping 2 M: 10/51, 34.29 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  55. Ratenice - Ratenické červnové zkoušky, 13. 06. 2021

  56. 1 Zkouška MA3: Diskvalifikován

  57. 2 Zkouška MA3: Diskvalifikován

  58. Kladno - Jack Honey Cup III., 11. 10. 2020

  59. Agility M: 5/17, 43.14 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  60. Jumping M: 4/17, 38.57 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  61. Zkouška MA3: 3/12, 49.66 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  62. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 10. 10. 2020

  63. 1. Zkouška MA3: 4/13, 43.22 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  64. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  65. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 03. 10. 2020 - 04. 10. 2020

  66. Agility II M: 4/25, 38.79 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  67. Agility I M: Diskvalifikován

  68. Jumping III M: 10/23, 49.21 s, 14.21 tr. b., 3.56 m/s

  69. Jumping II M: Diskvalifikován

  70. Jumping I M: Diskvalifikován

  71. Jumping IV pudlové M: Diskvalifikován

  72. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2020

  73. Agility M: 2/31, 39.36 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  74. Jumping M: 2/31, 31.8 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  75. Zkouška A3 M: 2/12, 36.58 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  76. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  77. Agility Individual: 19/67, 43.43 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  78. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  79. Jumping Individual: 20/70, 31.55 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  80. Jumping Squads as Individual: 15/72, 33.08 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  81. Mohelnice - Havliczech XXV., 25. 09. 2020

  82. Trial I.: Diskvalifikován

  83. TRIAL II.: 2/4, 43.19 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  84. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  85. Jumping: 1/21, 32.14 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  86. Zkouška 1: Diskvalifikován

  87. Zkouška 2: 5/6, 51.43 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  88. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  89. Agility Light - Časopis Psí Sporty M: 4/21, 37.85 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  90. Agility Spokojenypes.cz M: 8/21, 53.49 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  91. Jelení Jumping M: 13/21, 43.8 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  92. Jumping Short M Jacob & Joseph: 7/21, 25.0 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  93. Lysá nad Labem - MyBeast 5 Warm Up, 05. 09. 2020

  94. 1. Zkouška MA3: 2/10, 42.12 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  95. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  96. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové a XX. MR KŘÍŽENCŮ A PSŮ BEZ PP, 01. 08. 2020

  97. Agility LVT M: 5/19, 45.0 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  98. Agility MR M: 4/13, 47.41 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  99. jumping M: Diskvalifikován

  100. JUMPING MR M: Diskvalifikován

  101. ZKOUŠKA MA3: 2/8, 47.22 s, 1.22 tr. b., 4.04 m/s

  102. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 2, 27. 06. 2020

  103. Jumping 1 - M: 3/19, 35.86 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  104. Jumping 2 - M: Diskvalifikován

  105. Jumping 3 - M: Diskvalifikován

  106. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  107. I. agility M: Diskvalifikován

  108. II. agility M: 9/67, 45.69 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  109. II. jumping M: 31/64, 35.1 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  110. I. jumping M: Diskvalifikován

  111. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  112. Jumping: 7/20, 38.23 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  113. Mohelnice - WAO rozjezd - dvojzkoušky, 05. 06. 2020

  114. Agility Trial I: Diskvalifikován

  115. Agility Trial II: 2/6, 48.19 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  116. Kladno - Zkoušky NKÚ XVIII., 22. 05. 2020

  117. MA3 - I.: 3/6, 47.03 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  118. MA3 - II.: 2/6, 49.97 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  119. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  120. Agility 1 M: Diskvalifikován

  121. Agility 2 M: 2/21, 38.7 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  122. Finále M: Diskvalifikován

  123. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  124. Jumping 2 M: 2/21, 35.97 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  125. Zkouška MA3: 1/7, 44.86 s, 0.86 tr. b., 4.21 m/s

  126. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  127. II. zkouška A3 M: 7/12, 41.32 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  128. I. zkouška A3 M: 2/12, 46.9 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  129. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (2/3), 15. 02. 2020

  130. Agility M: 7/22, 44.2 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  131. Jumping M: Diskvalifikován

  132. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  133. Kladno - Zkoušky NKÚ XVII., 14. 02. 2020

  134. MA3 - I.: 1/4, 40.5 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  135. MA3 - II.: Diskvalifikován

  136. MA3 - III.: Diskvalifikován

  137. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  138. 1. Zkouška A3 M: 2/13, 44.57 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  139. 2. Zkouška A3 M: 2/13, 44.28 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  140. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  141. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  142. I. zkouška MA3: 10/14, 44.21 s, 16.21 tr. b., 3.82 m/s

  143. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  144. Agility M: Diskvalifikován

  145. Jumping M: 6/27, 32.7 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  146. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  147. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  148. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  149. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  150. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  151. Agility Spokojeného psa M: 12/19, 29.96 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  152. Jacob & Joseph Jumping M: 8/18, 23.14 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  153. Jelenův Jumping M: 6/19, 32.49 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  154. PhysioDOG Agility M: 5/19, 48.2 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  155. Beroun - Dvojzkoušky agility IX. (všechny vel. kategorie), 03. 11. 2019

  156. Zkouška1 MA3: 3/9, 36.86 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  157. Zkouška2 MA3: 1/9, 41.39 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  158. Beroun - Dvojzkoušky agility VIII. (všechny vel. kategorie), 02. 11. 2019

  159. Zkouška1 MA3: Diskvalifikován

  160. Zkouška2 MA3: 4/9, 39.04 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  161. Kladno - Zkoušky NKÚ XIV., 25. 10. 2019

  162. MA3 - I.: Diskvalifikován

  163. MA3 - II.: 2/2, 44.46 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  164. Kladno - Zkoušky NKÚ XIII., 28. 09. 2019

  165. Zkouška II MA3: 2/5, 41.73 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  166. Zkouška I MA3: 1/5, 42.04 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  167. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  168. Agility Open: 31/65, 47.41 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  169. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  170. Jumping Open: 23/69, 37.97 s, 0.97 tr. b., 4.37 m/s

  171. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  172. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 3, 18. 08. 2019

  173. Jelenův Jumping M: 10/22, 35.37 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  174. PhysioDOG Agility M: 1/22, 41.48 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  175. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  176. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  177. Agility Open M: Diskvalifikován

  178. Jumping Open M: Diskvalifikován

  179. ZkA. MA3: Diskvalifikován

  180. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  181. II.zkouška MA3: 2/9, 44.1 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  182. I.zkouška MA3: Diskvalifikován

  183. Praha - Dvojzkoušky + 1, 16. 06. 2019

  184. MA3 I: 1/8, 48.45 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  185. MA3 II: 3/8, 49.61 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  186. MA3 III: Diskvalifikován

  187. Děčín - Dvojzkoušky agility + Jumping A1 a A2 + A3, 15. 06. 2019

  188. 1.Zkouška MA3: 2/4, 44.87 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  189. 2.Zkouška MA3: Diskvalifikován

  190. Jumping MA2+MA3: 2/8, 35.78 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  191. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  192. QA4 Agility: Diskvalifikován

  193. QA5 Agility: 21/56, 47.12 s, 3.12 tr. b., 4.24 m/s

  194. QA6 Agility: 13/51, 51.62 s, 3.62 tr. b., 0.0 m/s

  195. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  196. QJ5 Jumping: 30/53, 47.27 s, 8.27 tr. b., 4.23 m/s

  197. QJ6 Jumping: 12/49, 41.52 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  198. Dolní Počernice - XVIII.Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  199. Agility finale medium: Diskvalifikován

  200. Mistrovske agility medium: Diskvalifikován

  201. Nedele Jumping medium: 9/22, 37.43 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  202. Sobota Agility medium: 3/10, 43.59 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  203. Sobota Jumping medium: 2/10, 33.81 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  204. Sobota zkouška MA3: Diskvalifikován

  205. Praha- Uhříněves - 6. AKINU agi Duo zkoušky PESOPARK, 26. 05. 2019

  206. 1. běh MA3: Diskvalifikován

  207. 2. běh MA3: Diskvalifikován

  208. Praha - StartUp vol.1, 25. 05. 2019

  209. Jumping II. medium: 9/13, 51.29 s, 18.29 tr. b., 3.18 m/s

  210. Jumping I. medium: Diskvalifikován

  211. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  212. QA1 agility: Diskvalifikován

  213. QA2 agility: 30/60, 54.0 s, 11.0 tr. b., 4.07 m/s

  214. QA3 agility: 36/60, 49.71 s, 5.71 tr. b., 4.16 m/s

  215. QJ1 jumping: 12/61, 45.42 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  216. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  217. QJ3 jumping: 23/60, 45.14 s, 1.14 tr. b., 4.08 m/s

  218. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 10. 05. 2019

  219. Druhá zkouška MA3: 2/4, 47.9 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  220. První zkouška MA3: 1/4, 45.12 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  221. Děčín - Májový pohár a II. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2019

  222. Agility MA: 5/23, 40.48 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  223. Jumping MA: 8/23, 34.62 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  224. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  225. Královice - CZECH OPEN 2019, 04. 05. 2019 - 05. 05. 2019

  226. Agility Finále: 3/8, 44.48 s, 6.48 tr. b., 4.09 m/s

  227. Agility I.: 4/23, 44.09 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  228. Agility II.: 4/23, 47.03 s, 3.03 tr. b., 4.08 m/s

  229. Agility III.: Diskvalifikován

  230. Jumping I.: Diskvalifikován

  231. Jumping II.: Diskvalifikován

  232. Jumping III.: Diskvalifikován

  233. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  234. Agility I: 25/88, 46.28 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  235. Agility II: 14/84, 43.81 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  236. Jumping I: 32/87, 35.26 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  237. Jumping II: 42/87, 44.17 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  238. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  239. Agility 1: 6/29, 48.51 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  240. Agility 2: 6/28, 43.3 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  241. Finále: Diskvalifikován

  242. Jumping 1: 8/29, 47.75 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  243. Jumping 2: 11/28, 37.6 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  244. Zkouška: Diskvalifikován

  245. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  246. Agility: 2/25, 50.76 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  247. Jumping: Diskvalifikován

  248. Zkouška: Diskvalifikován

  249. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  250. Agility: 8/23, 43.5 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  251. Jumping: 5/23, 32.75 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  252. Zkouška: 3/11, 48.47 s, 10.47 tr. b., 3.51 m/s

  253. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  254. III. jumping M: 9/24, 42.22 s, 11.22 tr. b., 4.07 m/s

  255. II.jumping M: Diskvalifikován

  256. I. jumping M: 1/24, 34.35 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  257. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 2. kolo, 18. 11. 2018

  258. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  259. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  260. Kladno - Zkoušky NKÚ IV., 16. 11. 2018

  261. 1. zkouška MA3: 2/6, 43.79 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  262. 2. zkouška MA3: 3/6, 48.28 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  263. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  264. AGILITY: 4/14, 40.51 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  265. AGILITY: Diskvalifikován

  266. JUMPING: 2/14, 31.86 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  267. JUMPING: 4/17, 35.57 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  268. MA3: Diskvalifikován

  269. MA3: Diskvalifikován

  270. Záryby - Hloubětínský drak - MČR kříženců, 28. 09. 2018

  271. Agility open M: Diskvalifikován

  272. Agility Special kříženci M: Diskvalifikován

  273. Jumping open M: 1/15, 32.27 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  274. Praha - 5. VETYS Duo Agi zkoušky PESOPARK, 08. 09. 2018

  275. 1. běh MA3: 3/4, 42.76 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  276. 2. běh MA3: 1/4, 39.79 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  277. Městec Králové - 2. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 26. 08. 2018

  278. 1. zkouška MA3: 2/8, 36.66 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  279. 2. zkouška MA3: 1/8, 48.16 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  280. 3. zkouška MA3: 2/8, 39.03 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  281. Dobříš - Dobříšský trojboj (2x jumping, tuneliáda) + hry agility, 19. 08. 2018

  282. Jumping 1 M M: 2/7, 31.47 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  283. Jumping 2 M M: 3/7, 36.72 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  284. Slalomář M M: 5/6, 16.22 s, 1.22 tr. b., 3.14 m/s

  285. Tuneliáda M M: 4/7, 16.88 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  286. Praha - 4. FRONTLINE Agi Duo zkoušky PESOPARK, 11. 08. 2018

  287. 1. BĚH MA3: Diskvalifikován

  288. 2. BĚH MA3: Diskvalifikován

  289. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  290. Agility II. M: Diskvalifikován

  291. Agility I. M: Diskvalifikován

  292. Jumping II. M: Diskvalifikován

  293. Jumping I. M: Diskvalifikován

  294. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské jarní dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  295. Zkouška 1 - MA3: Diskvalifikován

  296. Zkouška 2 - MA3: Diskvalifikován

  297. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  298. QA1 agility: 13/57, 41.46 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  299. QA2 agility: 16/57, 41.01 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  300. QA3 agility: 14/56, 41.32 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  301. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  302. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  303. QJ3 jumping: 17/57, 37.98 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  304. Královice - CZECH OPEN 2018, 12. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  305. Agility 1: 7/23, 52.44 s, 15.44 tr. b., 3.51 m/s

  306. Agility 2: 5/22, 42.23 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  307. Agility 3: 2/22, 39.1 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  308. Finále Agility MA: Diskvalifikován

  309. Jumping 1: Diskvalifikován

  310. Jumping 2: 10/23, 35.1 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  311. Jumping 3: Diskvalifikován

  312. Okrouhlice (u Benešova) - 11. Májová cena, 08. 05. 2018

  313. Agility M: 2/10, 45.35 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  314. Jumping M: 3/10, 36.18 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  315. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  316. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  317. Agility II Medium: Diskvalifikován

  318. Agility I Medium: 1/33, 38.3 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  319. Jumping III Medium: Diskvalifikován

  320. Jumping II Medium: 1/32, 34.67 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  321. Jumping I Medium: Diskvalifikován

  322. MR pudl Medium - II. kolo: 5/11, 33.16 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  323. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  324. I Agility Open: 19/69, 35.77 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  325. II Agility Open: 11/66, 41.03 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  326. II Jumping Open: Diskvalifikován

  327. I Jumping Open: Diskvalifikován

  328. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  329. AGILITY: Diskvalifikován

  330. AGILITY: Diskvalifikován

  331. JUMPING: Diskvalifikován

  332. JUMPING: Diskvalifikován

  333. MA3: 1/9, 44.37 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  334. MA3: Diskvalifikován

  335. Buštěhrad - Buštěhradský rozjezd - Zkoušky A2 + A3, 25. 03. 2018

  336. Druhá zkouška MA3: Diskvalifikován

  337. První zkouška MA3: 1/4, 40.1 s, 0.6 tr. b., 3.74 m/s

  338. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  339. Agility: 6/22, 42.07 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  340. Agility: 7/19, 44.0 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  341. Jumping: 2/19, 32.46 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  342. Jumping: 13/23, 35.43 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  343. Zkouška MA3: 2/11, 43.44 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  344. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  345. Agility: 5/31, 40.31 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  346. Agility: 9/30, 40.96 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  347. Finále: Diskvalifikován

  348. Jumping: 7/31, 34.95 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  349. Jumping: Diskvalifikován

  350. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  351. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  352. 1 MA3: 6/10, 37.47 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  353. 2 MA3: Diskvalifikován

  354. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  355. II. Packa MA3: 1/11, 37.26 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  356. I. Packa MA3: Diskvalifikován

  357. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  358. Agility: 4/20, 38.96 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  359. Jumping: 1/21, 33.21 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  360. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  361. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  362. Agility: 4/28, 37.13 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  363. Jumping: Diskvalifikován

  364. Zkouška MA3: 2/13, 42.77 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  365. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  366. III. zkouška MA3: Diskvalifikován

  367. II. Zkouška MA3: 6/12, 49.93 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  368. I. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  369. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  370. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  371. 2. zkouška MA3: 5/8, 47.97 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  372. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  373. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  374. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  375. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  376. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  377. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  378. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  379. 2. zkouška MA3: 2/7, 38.15 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  380. Beroun - Jack Honey Cup I., 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  381. AGILITY: 5/13, 40.88 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  382. AGILITY: 6/11, 36.83 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  383. JUMPING: 2/12, 27.76 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  384. JUMPING: 4/13, 34.92 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  385. MA3: 1/7, 37.15 s, 6.15 tr. b., 3.96 m/s

  386. MA3: 3/7, 39.83 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  387. Okrouhlice (u Benešova) - 2. Svatováclavský závod, 28. 09. 2017

  388. Okrouhlice, Zkoušky: Diskvalifikován

  389. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  390. Agility družstev: 18/50, 46.26 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  391. Agility jednotlivců: 18/47, 42.81 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  392. Jumping družstev: 11/50, 35.74 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  393. Jumping jednotlivců: 32/47, 36.31 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  394. Dobříš - Dvojzkoušky za "lidovku" při CACIT 2017, 20. 08. 2017

  395. Zkouška II MA3: Diskvalifikován

  396. Zkouška I MA3: 1/6, 40.91 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  397. Městec Králové - 1. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 19. 08. 2017

  398. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  399. 2. zkouška MA3: 1/7, 35.1 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  400. 3. zkouška MA3: 1/7, 39.05 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  401. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 4. kolo FINÁLE, 06. 08. 2017

  402. Agility M: 3/10, 35.21 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  403. Hra M: 6/10, 16.97 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  404. Jumping M: 1/11, 26.31 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  405. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  406. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  407. Agility open M: 8/19, 43.09 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  408. Jump III. M: Diskvalifikován

  409. Jump II. M: Diskvalifikován

  410. Jump I. M: 4/19, 27.14 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  411. Tunel I. M: 5/12, 28.97 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  412. ZkA. Ne MA3: 4/9, 46.89 s, 0.89 tr. b., 3.73 m/s

  413. ZkA. So MA3: 2/10, 44.96 s, 0.96 tr. b., 3.49 m/s

  414. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  415. III. zkouška MA3: 1/5, 38.8 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  416. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  417. I. zkouška MA3: 1/5, 38.6 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  418. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  419. Agility - Ne: 8/50, 40.87 s, 0.87 tr. b., 3.89 m/s

  420. Agility - So: Diskvalifikován

  421. Jumping - Ne: 7/52, 35.15 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  422. Jumping - So: 8/53, 31.47 s, 0.47 tr. b., 4.1 m/s

  423. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  424. QA4 agility: Diskvalifikován

  425. QA5 agility: Diskvalifikován

  426. QA6 agility: Diskvalifikován

  427. QJ4 jumping: 13/48, 30.98 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  428. QJ5 jumping: Diskvalifikován

  429. QJ6 jumping: 30/49, 34.56 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  430. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  431. QA1 agility: Diskvalifikován

  432. QA2 agility: 23/67, 47.42 s, 7.42 tr. b., 4.05 m/s

  433. QA3 agility: 31/70, 48.34 s, 5.34 tr. b., 3.58 m/s

  434. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  435. QJ2 jumping: 30/69, 33.16 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  436. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  437. Horní Počernice - 10. MÁJOVÁ CENA, 08. 05. 2017

  438. 10. Májová cena, Horní Počernice, Agility: Diskvalifikován

  439. 10. Májová cena, Horní Počernice, Jumping: 5/13, 36.59 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  440. 10. Májová cena, Horní Počernice, zkoušky: Diskvalifikován

  441. Praha 9 - Horní Počernice - 50. DVOJZKOUŠKY, 22. 04. 2017

  442. Horní Počernice, 1. běh: 2/5, 41.75 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  443. Horní Počernice, 2. běh: 1/5, 39.87 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  444. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  445. Agility 1: Diskvalifikován

  446. Agility 2: 6/50, 42.04 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  447. Jumping 1: 5/50, 34.3 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  448. Jumping 2: Diskvalifikován

  449. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  450. Agility: 3/15, 39.55 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  451. Agility M: Diskvalifikován

  452. Fun Jumping: 3/15, 29.43 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  453. Fun Jumping M: 3/16, 27.33 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  454. Jumping: 1/15, 34.27 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  455. Jumping M: 3/17, 34.67 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  456. Zkouška MA3: 1/6, 39.61 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  457. Praha 9 - Horní Počernice - 46. Dvojzkoušky + 1 Pet center Extra, 15. 10. 2016

  458. Horní Počernice, 1. běh: 3/6, 43.25 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  459. Horní Počernice, 2. běh: 4/6, 49.94 s, 5.94 tr. b., 3.9 m/s

  460. Horní Počernice, 3. běh: 1/6, 33.78 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  461. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  462. Agility družstva: Diskvalifikován

  463. Agility jednotlivci: 16/44, 38.31 s, 1.31 tr. b., 4.31 m/s

  464. Jumping družstva: Diskvalifikován

  465. Jumping jednotlivci: 14/44, 37.49 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  466. Praha - Horní Počernice - 45. Dvojzkoušky + 1 Praha - Pet center Extra, 27. 08. 2016

  467. Horní Počernice, 1. běh: 1/3, 44.08 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  468. Horní Počernice, 2. běh: 2/3, 49.84 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  469. Horní Počernice, 3. běh: 1/3, 43.01 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  470. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  471. QA5 Agility: 23/72, 45.2 s, 5.2 tr. b., 4.0 m/s

  472. QA6 Agility: Diskvalifikován

  473. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  474. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  475. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  476. I Agility: Diskvalifikován

  477. II Agility: 7/19, 47.69 s, 7.69 tr. b., 3.77 m/s

  478. Praha - Letňany - XVIII. Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  479. Agility So Medium: 2/17, 44.36 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  480. Finale Ne Medium: 3/9, 43.35 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  481. Jumping Ne Medium: 2/16, 31.26 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  482. Jumping So Medium: Diskvalifikován

  483. MA3 Ne: Diskvalifikován

  484. MA3 So: 1/5, 44.88 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  485. Mistrovské Agility Medium: 1/9, 48.04 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  486. Praha - Velká Chuchle - 9. JARNÍ CENA - Velká Chuchle, 05. 06. 2016

  487. Jarní cena, Velká Chuchle, Agility: Diskvalifikován

  488. Jarní cena, Velká Chuchle, Jumping: Diskvalifikován

  489. Jarní cena, Velká Chuchle, zkoušky: 1/7, 39.6 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  490. Praha - Skochovice - CZECH OPEN 2016, 28. 05. 2016 - 29. 05. 2016

  491. Agility Open III Medium: 2/17, 47.59 s, 0.59 tr. b., 3.93 m/s

  492. Agility Open II Medium: Diskvalifikován

  493. Agility Open I Medium (i družstva): 10/16, 48.73 s, 22.73 tr. b., 3.37 m/s

  494. Finále Agility Medium: 2/6, 49.95 s, 9.95 tr. b., 3.72 m/s

  495. Jumping Open III Medium: 6/17, 34.73 s, 5.73 tr. b., 4.43 m/s

  496. Jumping Open II Medium: Diskvalifikován

  497. Jumping Open I Medium (i družstva): 3/16, 33.62 s, 0.62 tr. b., 4.64 m/s

  498. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  499. QA3 Agility: Diskvalifikován

  500. QA4 Agility: 14/69, 45.62 s, 2.62 tr. b., 3.77 m/s

  501. QJ3 Jumping: 20/69, 35.61 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  502. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  503. Praha 9 - Horní Počernice - 9. Májová cena, 08. 05. 2016

  504. Májová cena, Horní Počernice, Agility: 1/14, 41.38 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  505. Májová cena, Horní Počernice Jumping: 5/12, 36.35 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  506. Májová cena, Horní Počernice, zkoušky: Diskvalifikován

  507. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 30. 04. 2016 - 01. 05. 2016

  508. Agility II Medium: Diskvalifikován

  509. Agility I Medium: Diskvalifikován

  510. Jumping III Medium: 15/28, 40.49 s, 6.49 tr. b., 3.66 m/s

  511. Jumping II Medium: 8/27, 39.17 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  512. Jumping I Medium: 4/28, 32.64 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  513. MR pudlů (medium) - 2.kolo: Diskvalifikován

  514. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  515. Zkouska MA3 1: Diskvalifikován

  516. Zkouska MA3 2: 2/11, 45.61 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  517. Zkouska MA3 3: Diskvalifikován

  518. Zkouska MA3 4: 3/10, 45.08 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  519. Ratenice - O Ratenickou Blechu II., 20. 09. 2015

  520. Agility M: 4/16, 43.95 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  521. Jumping M: 1/15, 31.42 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  522. ZkA MA2: Diskvalifikován

  523. Praha - Horní Počernice - 39. Dvojzkoušky + 1, 29. 08. 2015

  524. Horní Počernice, 1. běh: 2/10, 35.46 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  525. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  526. Horní Počernice, 3. běh: 1/10, 40.38 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  527. Praha - Letňany - XVII. Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, CACAg, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  528. Agility: Diskvalifikován

  529. Finále: Diskvalifikován

  530. Jumping - Ne: 4/23, 28.05 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  531. Jumping - So: 5/21, 27.21 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  532. MR kříženců: 3/12, 41.55 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  533. ZkA - Ne: 2/7, 37.24 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  534. ZkA - So: Diskvalifikován

  535. Praha - Skochovice - CZECH OPEN 2015, 30. 05. 2015 - 31. 05. 2015

  536. Agility III Medium: Diskvalifikován

  537. Agility II Medium: Diskvalifikován

  538. Agility I Medium: 1/17, 41.24 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  539. Finále Agility Medium: 3/6, 44.76 s, 6.76 tr. b., 4.29 m/s

  540. Finále Jumping Medium: 4/6, 30.44 s, 1.44 tr. b., 4.27 m/s

  541. Jumping III Medium: 2/16, 30.97 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  542. Jumping II Medium: Diskvalifikován

  543. Jumping I Medium: Diskvalifikován

  544. Praha - 8. MÁJOVÁ CENA, 08. 05. 2015

  545. Májová cena, Horní Počernice, Agility: Diskvalifikován

  546. Májová cena, Horní Počernice Jumping: Diskvalifikován

  547. Májová cena, Horní Počernice, zkoušky: 1/2, 43.46 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  548. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 02. 05. 2015 - 03. 05. 2015

  549. Agility Open II Medium: Diskvalifikován

  550. Agility Open I Medium: Diskvalifikován

  551. Jumping IV, MR-pudl M: 2/10, 29.05 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  552. Jumping Open III Medium: 14/38, 38.37 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  553. Jumping Open II Medium: Diskvalifikován

  554. Jumping Open I Medium: 4/43, 35.69 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  555. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  556. Agility 1: Diskvalifikován

  557. Agility 2: Diskvalifikován

  558. Finále: 8/12, 47.87 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  559. Jumping 1: Diskvalifikován

  560. Jumping 2: Diskvalifikován

  561. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  562. Zkouška 1: 1/4, 35.65 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  563. Zkouška 2: 1/4, 37.13 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  564. Praha - Horní Počernice - 38. DVOJZKOUŠKY + 1, 18. 04. 2015

  565. Horní Počernice, 1. běh: 3/8, 42.73 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  566. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  567. Horní Počernice, 3. běh: 1/8, 35.04 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  568. Praha Kyje - Hloubětínské Quatrozkoušky, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  569. MA2 II MA2: 3/12, 44.09 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  570. MA2 II MA2: Diskvalifikován

  571. MA2 I MA2: 4/13, 40.64 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  572. MA2 I MA2: 4/12, 47.01 s, 5.0 tr. b., 3.57 m/s

  573. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  574. MA2 I : Diskvalifikován

  575. MA2 II : 1/13, 34.91 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  576. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a pyrenejský ovčák, 03. 05. 2014 - 04. 05. 2014

  577. Agility 1: Diskvalifikován

  578. Agility 2: Diskvalifikován

  579. Jumping 1: Diskvalifikován

  580. Jumping 2: Diskvalifikován

  581. Jumping 3: Diskvalifikován

  582. Praha - Horní Počernice - 32. Dvojzkoušky, 19. 04. 2014

  583. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  584. Horní Počernice, 2. běh: 1/7, 45.22 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  585. Praha - Hloubětínské Quatrozkoušky, 12. 04. 2014 - 13. 04. 2014

  586. Zkouška A2 - II MA2: 2/8, 49.61 s, 10.0 tr. b., 3.57 m/s

  587. Zkouška A2 II MA2: Diskvalifikován

  588. Zkouška A2 - I MA2: Diskvalifikován

  589. Zkouška A2 I MA2: Diskvalifikován

  590. Nučice u Rudné - "Zimní pohár" 2, 08. 12. 2013

  591. JUMPING 1: Diskvalifikován

  592. JUMPING 2: Diskvalifikován

  593. MA2: 2/10, 44.8 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  594. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2013

  595. MA2 - 1 MA2: 2/9, 46.92 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  596. MA2 - 2 MA2: 3/9, 45.99 s, 10.0 tr. b., 3.65 m/s

  597. Praha - Horní Počernice - 28. Dvojzkoušky, 12. 10. 2013

  598. 28. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 1: 1/8, 27.59 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  599. 28. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 2: 2/8, 30.55 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  600. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky II., 14. 04. 2013

  601. MA1 - II MA1: Diskvalifikován

  602. MA1 - I MA1: 2/9, 34.55 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  603. České Budějovice - O budějovickou tlapku - Jumpingový speciál, 30. 03. 2013 - 31. 03. 2013

  604. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  605. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  606. Jumping M1 MA1: 1/7, 25.75 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  607. Řitka - ZKOUŠKY březen 2013, 15. 03. 2013

  608. zk 1 MA1: Diskvalifikován

  609. zk 2 MA1: Diskvalifikován