Cz En

009513

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Gabriela Vacíková, ULTIMATE AGILITY

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Afree Sky Trip, Border kolie

Výsledky

  1. Kladno - MyBeast Cup I., 10. 11. 2018 - 11. 11. 2018

  2. Agility 1 L: 11/27, 45.88 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  3. Agility 2 L: 11/27, 45.68 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  4. Jumping 1 L: 15/28, 33.75 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  5. Jumping 2 L: 9/28, 32.78 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  6. Jumping 3 L: 19/28, 31.92 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  7. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  8. Mikulov - Létající trojzkoušky s JK Animals, 03. 11. 2018

  9. Agility Trial I: Diskvalifikován

  10. Agility Trial II: Diskvalifikován

  11. Agility Trial III: Diskvalifikován

  12. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 27. 10. 2018

  13. LA3 1: 5/20, 45.75 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  14. LA3 2: Diskvalifikován

  15. Praha Štěrboholy - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky III., 26. 10. 2018

  16. 1. Zka - LA3: Diskvalifikován

  17. 2. Zka - LA3: 2/15, 38.56 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  18. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VII. - Trojzkoušky, 21. 10. 2018

  19. TRIAL III. LA3: 2/10, 38.68 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  20. TRIAL II. LA3: 1/10, 40.69 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  21. TRIAL I. LA3: 2/10, 36.04 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  22. Kroměříž - ŘÍJNOVÉ DVOZKOUŠKY, 20. 10. 2018

  23. Agility Trial I: Diskvalifikován

  24. Agility Trial II: 3/7, 48.29 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  25. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s Agility Open, 14. 10. 2018

  26. Agility Open 2+3: 4/20, 40.55 s, 0.55 tr. b., 3.8 m/s

  27. Agility Trial I: 6/14, 45.11 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  28. Agility Trial II: Diskvalifikován

  29. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty se speciálním závodem pro kategorii XS, 13. 10. 2018

  30. Agility Open: Diskvalifikován

  31. Agility Trial I: 5/6, 49.64 s, 10.64 tr. b., 3.73 m/s

  32. Agility Trial II: 1/6, 43.5 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  33. Přerov - Přerovem letem skokem počtvrté, 06. 10. 2018

  34. Jumping I: Diskvalifikován

  35. Jumping II: Diskvalifikován

  36. Jumping III: 11/27, 27.46 s, 5.0 tr. b., 5.94 m/s

  37. Sedlec u Mikulova - Pálavský DUO agiskok, 30. 09. 2018

  38. 1. Zkouška LA3: 4/8, 46.39 s, 5.39 tr. b., 4.18 m/s

  39. 2. Zkouška LA3: 5/8, 48.34 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  40. Záryby - Hloubětínský drak - MČR kříženců, 28. 09. 2018

  41. Agility open L: 3/20, 39.35 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  42. Jumping open L: 5/20, 36.36 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  43. Lednice/Nejdek - Burčákcup 2018 s JK Animals, 22. 09. 2018

  44. Agility L: 18/36, 47.29 s, 15.0 tr. b., 4.27 m/s

  45. Jumping L: 2/36, 32.48 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  46. Super Fin J L: 8/14, 30.2 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  47. Zkouška LA3: 3/11, 54.19 s, 15.0 tr. b., 4.06 m/s

  48. Hodonín - Letní hodonínská tlapka III, 08. 09. 2018

  49. Agility Large: 4/28, 41.88 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  50. Jumping Large: Diskvalifikován

  51. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  52. Ostrava - Martinov - O pohár Naury IV, 02. 09. 2018

  53. Agility L L: Diskvalifikován

  54. Jumping L L: 8/43, 46.35 s, 6.35 tr. b., 3.88 m/s

  55. Zkouška LA3 LA3: 4/11, 37.62 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  56. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  57. Agility L: 16/30, 43.13 s, 15.0 tr. b., 4.41 m/s

  58. Jumping L: 12/30, 34.03 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  59. ZKOUŠKY LA3: 4/12, 44.54 s, 15.0 tr. b., 4.56 m/s

  60. Dobříš - Dobříšský trojboj (2x jumping, tuneliáda) + hry agility, 19. 08. 2018

  61. Jumping 1 L L: 15/33, 31.19 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  62. Jumping 2 L L: 8/33, 37.22 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  63. Slalomář L L: Diskvalifikován

  64. Tuneliáda L L: 10/31, 16.1 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  65. Mohelnice - HAVLICZECH V., 12. 08. 2018

  66. TRIAL II. LA3: 4/13, 43.35 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  67. TRIAL I. LA3: Diskvalifikován

  68. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  69. Jumping III L: 17/35, 31.76 s, 15.0 tr. b., 4.35 m/s

  70. Jumping II L: 18/44, 33.91 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  71. Jumping I L: Diskvalifikován

  72. Tuneliáda L: 13/39, 28.32 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  73. ZkA III. LA3: Diskvalifikován

  74. ZkA. II. LA3: 5/13, 37.59 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  75. ZkA. I. LA3: 4/17, 39.13 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  76. Brno - Brněnský Drak, 15. 07. 2018

  77. Agility Large: 11/32, 37.87 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  78. Jumping Large: 11/32, 34.54 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  79. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  80. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  81. Agility I: Diskvalifikován

  82. Agility II: Diskvalifikován

  83. Jumping I: 21/76, 37.6 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  84. Jumping II: 40/73, 33.8 s, 11.8 tr. b., 4.38 m/s

  85. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  86. QA4 Agility: 39/95, 56.92 s, 20.92 tr. b., 3.87 m/s

  87. QA5 Agility: 39/93, 43.07 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  88. QA6 Agility: Diskvalifikován

  89. QJ4 Jumping: 53/95, 42.53 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  90. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  91. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  92. Brno - Letní Robinsonáda, 26. 05. 2018

  93. Finále Ag L: Diskvalifikován

  94. I. Agility L: 22/42, 38.82 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  95. II. Jumping L: 15/40, 40.38 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  96. I. Jumping L: 5/42, 36.28 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  97. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  98. QA1 agility: 42/127, 49.19 s, 11.19 tr. b., 4.07 m/s

  99. QA2 agility: Diskvalifikován

  100. QA3 agility: 18/125, 37.68 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  101. QJ1 jumping: 84/126, 34.66 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  102. QJ2 jumping: 40/126, 43.89 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  103. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  104. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  105. Agility A2A3: 35/95, 44.94 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  106. Agility Squads as individual: 19/157, 39.64 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  107. Jumping A2A3: 30/113, 39.6 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  108. Jumping Squads as Individual: 39/162, 33.09 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  109. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  110. Special Jumping: 48/153, 34.34 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  111. Tachyon Trophy A2A3: 42/106, 48.32 s, 16.32 tr. b., 3.73 m/s

  112. Sedlec u Mikulova - Čarodějnické tlapky, 28. 04. 2018

  113. Agility Open: 15/34, 39.67 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  114. Agility Trial: Diskvalifikován

  115. Jumping Open: 10/34, 28.72 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  116. Přerov - Vitar Cup 2018, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  117. Agility Open: Diskvalifikován

  118. Agility Trial: 8/12, 50.35 s, 15.0 tr. b., 3.97 m/s

  119. I Agility Trial: 5/15, 38.88 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  120. II Agility Trial: Diskvalifikován

  121. Jumping Open: 13/32, 35.58 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  122. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  123. AGILITY: 3/52, 43.71 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  124. AGILITY: 19/50, 45.96 s, 15.0 tr. b., 4.26 m/s

  125. JUMPING: 14/49, 36.17 s, 15.0 tr. b., 4.62 m/s

  126. JUMPING: 25/51, 39.99 s, 15.0 tr. b., 4.45 m/s

  127. LA3: 4/23, 41.67 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  128. LA3: Diskvalifikován

  129. Brno - Zimní Brno 3, 17. 03. 2018

  130. Agility LA: 7/35, 36.07 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  131. Jumping LA: 9/40, 36.43 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  132. Zkouška LA3: 2/9, 39.62 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  133. Přerov - BRIT CUP 2017, 19. 08. 2017

  134. Agility Open: 8/33, 39.91 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  135. Agility Trial: Diskvalifikován

  136. Jumping Open: 14/33, 40.78 s, 20.0 tr. b., 4.17 m/s

  137. Mitrov (Strážek) - Dvojzkoušky Podmitrov, 09. 08. 2017

  138. druhá zkouška LA3: 1/6, 45.78 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  139. první zkouška LA3: 2/6, 43.24 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  140. Brno - Brněnský drak, 16. 07. 2017

  141. Agility Large: 5/42, 41.06 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  142. Jumping Large: 17/39, 36.68 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  143. Zk LA3: 5/8, 40.87 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  144. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  145. Agility 1: Diskvalifikován

  146. Agility 2: 42/216, 39.82 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  147. Agility 3: 57/190, 42.3 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  148. Agility 4: 74/196, 43.23 s, 15.0 tr. b., 4.19 m/s

  149. Agility Trial: Diskvalifikován

  150. Jumping 1: Diskvalifikován

  151. Jumping 2: Diskvalifikován

  152. Sedlec u Mikulova - Specific summer AGI CUP 2017, 01. 07. 2017

  153. I. Agility L: 9/32, 43.55 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  154. ll. Agility L: 4/32, 41.12 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  155. Zk LA3: Diskvalifikován

  156. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  157. Agility 1: Diskvalifikován

  158. Agility 2: Diskvalifikován

  159. Jumping 1: 12/77, 37.87 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  160. Jumping 2: 13/77, 40.6 s, 1.6 tr. b., 4.04 m/s

  161. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  162. 1Q Jumping: 49/157, 38.1 s, 5.1 tr. b., 4.02 m/s

  163. 2Q Agility: 62/157, 50.27 s, 21.27 tr. b., 3.98 m/s

  164. Jednotlivci A2/A3 - Agility: Diskvalifikován

  165. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  166. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  167. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  168. Přerov - VITAR Cup + Mistrovství ČR pyrenejských ovčáků a chodských psů, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  169. Agility Trial: Diskvalifikován

  170. Jumping Open: 18/40, 33.87 s, 20.0 tr. b., 4.43 m/s

  171. Třebíč - Velikonoční beránek, 17. 04. 2017

  172. AGILITY: Diskvalifikován

  173. JUMPING: 16/33, 37.92 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  174. LA3: 8/16, 45.86 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  175. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  176. Agility 1: Diskvalifikován

  177. Agility 2: Diskvalifikován

  178. Jumping 1: 68/128, 36.05 s, 20.0 tr. b., 4.97 m/s

  179. Jumping 2: Diskvalifikován

  180. Milovice - Mistrovství České republiky PRT, JRT a BRT, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  181. Agility Open: Diskvalifikován

  182. Agility Open SQUADS: 6/24, 35.74 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  183. Agility Trial I: 3/10, 38.84 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  184. Agility Trial II: 1/6, 44.12 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  185. Jumping Open: 5/24, 41.61 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  186. Tuneliáda: 4/24, 21.89 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  187. Mikulov - Podpálavská drkotačka VI., 18. 02. 2017

  188. Agility L: 8/36, 36.5 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  189. Jumping L: Diskvalifikován

  190. Zk LA3: Diskvalifikován

  191. Brno - Zimní Brno II., 04. 02. 2017

  192. Agility LA L: 7/30, 49.59 s, 5.59 tr. b., 3.95 m/s

  193. Jumping II LA L: Diskvalifikován

  194. Jumping I LA L: Diskvalifikován

  195. Zkouška LA3 LA3: 5/11, 44.33 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  196. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport Jump 3, 21. 01. 2017

  197. Jumping I: 7/26, 33.94 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  198. Jumping II: 13/26, 33.29 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  199. Jumping III: 17/26, 32.52 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  200. Brno - Cacovice - Podzimní Robinsonáda 2016, 03. 09. 2016

  201. Agility: Diskvalifikován

  202. Jumping: Diskvalifikován

  203. Zk LA3: 3/8, 42.8 s, 15.0 tr. b., 3.88 m/s

  204. Mitrov (Strážek) - Dvojzkoušky Podmitrov, 24. 08. 2016

  205. 1.zkouška LA3: 2/5, 36.21 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  206. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  207. Rožnov pod Radhoštěm - Trojjumping Free Sport, 17. 07. 2016

  208. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  209. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  210. Jumping 3 L: 8/28, 30.7 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  211. Sedlec u Mikulova - Sváteční 4 - zkoušky, 06. 07. 2016

  212. 1. Zk LA3: 4/7, 48.58 s, 5.58 tr. b., 3.81 m/s

  213. 2. Zk LA3: 2/7, 36.64 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  214. 3. Zk LA3: 5/7, 41.58 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  215. 4. Zk LA3: 7/7, 37.6 s, 6.6 tr. b., 3.88 m/s

  216. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2016, 01. 07. 2016 - 03. 07. 2016

  217. Agility: Diskvalifikován

  218. Agility I: 47/192, 51.97 s, 16.97 tr. b., 3.85 m/s

  219. Agility II: Diskvalifikován

  220. Agility III: Diskvalifikován

  221. Agility IV: Diskvalifikován

  222. Jumping I: Diskvalifikován

  223. Jumping II: Diskvalifikován

  224. Brno - KCHBO OPEN 2016, 11. 06. 2016

  225. Agility L: Diskvalifikován

  226. Jumping L: Diskvalifikován

  227. Zk LA3: 9/16, 45.36 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  228. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  229. 1Q Jumping: 66/131, 34.71 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  230. 2Q Agility: 49/139, 38.38 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  231. Družstva - Agility: 40/140, 50.52 s, 20.52 tr. b., 3.48 m/s

  232. Družstva - Jumping: Diskvalifikován

  233. Jednotlivci A2/A3 - Agility: Diskvalifikován

  234. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  235. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  236. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  237. Brno - Zimní Brno I., 09. 01. 2016

  238. Agility L L: 19/39, 39.37 s, 20.0 tr. b., 4.78 m/s

  239. Jumping L L: 16/39, 39.66 s, 15.0 tr. b., 4.77 m/s

  240. Zk LA3 LA3: 6/16, 47.86 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  241. Zlechov - IX. Zlechovské hopsání, 12. 09. 2015

  242. Agility L: Diskvalifikován

  243. Jumping L: Diskvalifikován

  244. Zkoušky LA3: Diskvalifikován

  245. Zbraslav u Brna - Pelíškobraní - V. šampionát Australských kelpií a Welsh corgi, 29. 08. 2015 - 30. 08. 2015

  246. Agility Open L: 9/45, 37.98 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  247. Jump Open L: 27/45, 34.25 s, 15.0 tr. b., 4.67 m/s

  248. Zkouška III LA3: Diskvalifikován

  249. Zkouška II LA3: Diskvalifikován

  250. Zkouška I LA3: Diskvalifikován

  251. Třešť - Šiškobraní, 22. 08. 2015

  252. Agility: Diskvalifikován

  253. Jumping: Diskvalifikován

  254. LA3: Diskvalifikován

  255. Přerov - Trojboj "Poslední zkoušková výprava", 25. 07. 2015

  256. Agility I: Diskvalifikován

  257. Agility II: Diskvalifikován

  258. Jumping: Diskvalifikován

  259. Brno - Letní Robinsonáda, 18. 07. 2015

  260. Agility L: 21/43, 43.28 s, 20.0 tr. b., 4.25 m/s

  261. Jumping II. L: 17/37, 32.37 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  262. Jumping I. L: Diskvalifikován

  263. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2015, 03. 07. 2015 - 05. 07. 2015

  264. Agility: Diskvalifikován

  265. Agility I: Diskvalifikován

  266. Agility II: Diskvalifikován

  267. Agility III: Diskvalifikován

  268. Agility IV: Diskvalifikován

  269. Jumping I: 54/182, 42.74 s, 5.74 tr. b., 4.0 m/s

  270. Jumping II: Diskvalifikován

  271. Sedlec u Mikulova - SPECIFIC Královské tlapkování 2015, 28. 06. 2015

  272. Agility L: 1/21, 37.52 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  273. Jumping L: Diskvalifikován

  274. Sedlec u Mikulova - SPECIFIC Summer AGI cup II, 27. 06. 2015

  275. Agility L: Diskvalifikován

  276. Jumping L: 8/32, 39.84 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  277. Zk: Diskvalifikován

  278. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  279. Agility Ne: Diskvalifikován

  280. Agility So: Diskvalifikován

  281. Jumping Ne: Diskvalifikován

  282. Jumping So: Diskvalifikován

  283. Frenštát pod Radhoštěm - Mezinárodní Mistrovství ČR Border kolií 2015, 29. 05. 2015 - 31. 05. 2015

  284. Agility družstva: Diskvalifikován

  285. Jumping družstva: 62/133, 33.69 s, 15.0 tr. b., 4.78 m/s

  286. Mistrovství A2/A3 - Agility: 43/94, 47.97 s, 20.0 tr. b., 4.02 m/s

  287. Mistrovství A2/A3 - Jumping: 32/100, 40.1 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  288. Power & Speed A2/A3: Diskvalifikován

  289. Speciální závod - Agility: 69/140, 51.01 s, 43.01 tr. b., 2.9 m/s

  290. Speciální závod - Jumping: 20/127, 34.99 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  291. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  292. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  293. Agility II Open: 16/162, 47.2 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  294. Agility I Open: Diskvalifikován

  295. Jumping II Open: 53/162, 42.9 s, 10.9 tr. b., 4.24 m/s

  296. Jumping I Open: 85/165, 34.98 s, 10.98 tr. b., 4.37 m/s

  297. Rosice u Brna - Ultimate Friday, 08. 05. 2015

  298. Agility: 9/48, 42.24 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  299. Jumping: Diskvalifikován

  300. Zk LA3: Diskvalifikován

  301. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  302. Agility 1: Diskvalifikován

  303. Agility 2: 54/175, 45.05 s, 11.05 tr. b., 4.28 m/s

  304. Jumping 1: 78/184, 39.0 s, 15.0 tr. b., 4.21 m/s

  305. Jumping 2: 56/182, 40.36 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  306. Horka nad Moravou - Faktor strachu počtvrté aneb 4x A1 + 4x A3, 28. 03. 2015

  307. Agility I: 3/22, 42.81 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  308. Agility II: 10/22, 53.43 s, 25.43 tr. b., 3.26 m/s

  309. Agility III: 3/22, 39.9 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  310. Agility IV: Diskvalifikován

  311. Mikulov - Podpálavská drkotačka IV., 07. 03. 2015

  312. Agility: Diskvalifikován

  313. Jumping: 18/40, 42.19 s, 27.19 tr. b., 3.79 m/s

  314. Zk LA3: 3/16, 47.68 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  315. Czeladź, PL - SILESIAN OPEN, 21. 02. 2015 - 22. 02. 2015

  316. Agility Individual: 20/82, 42.55 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  317. Agility Squads: Diskvalifikován

  318. Jumping Individual: Diskvalifikován

  319. Jumping Individual: Diskvalifikován

  320. Jumping Squads: Diskvalifikován

  321. Brno - Zimní Brno I., 10. 01. 2015

  322. Agility: 11/33, 42.91 s, 15.0 tr. b., 4.24 m/s

  323. Jumping: Diskvalifikován

  324. Zk: 5/10, 46.22 s, 20.0 tr. b., 3.87 m/s

  325. Brno - Vánoční Brno, 07. 12. 2014

  326. Agility: 5/44, 38.96 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  327. Jumping: Diskvalifikován

  328. Zk: Diskvalifikován

  329. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři, 30. 11. 2014

  330. Agility I: Diskvalifikován

  331. Agility II: 3/11, 38.91 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  332. Jumping 2+3: Diskvalifikován

  333. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty a Mistrovství republiky kategorie XS, 08. 11. 2014

  334. Agility: Diskvalifikován

  335. Agility Open: Diskvalifikován

  336. Jumping Open: 16/41, 31.94 s, 15.0 tr. b., 4.23 m/s

  337. Olomouc Nové Sady - Podzimní Psí Hrátky Olomouc, 01. 11. 2014 - 02. 11. 2014

  338. Jumping Ne L: 2/34, 29.14 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  339. Jumping So L: 23/43, 40.56 s, 15.0 tr. b., 4.49 m/s

  340. Zkouška II Ne LA3: 6/11, 34.86 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  341. Zkouška II So LA3: 6/11, 40.24 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  342. Zkouška I Ne LA3: 4/11, 39.45 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  343. Zkouška I So LA3: Diskvalifikován

  344. Brno - Podzimní Brno 2014, 18. 10. 2014 - 19. 10. 2014

  345. Agility: 1/53, 37.52 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  346. Agility: Diskvalifikován

  347. Agility: Diskvalifikován

  348. Agility: Diskvalifikován

  349. Jumping: 11/60, 34.27 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  350. Jumping L: Diskvalifikován

  351. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 27. 09. 2014 - 28. 09. 2014

  352. Agility Individual: 15/55, 40.61 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  353. Agility Squads: 21/55, 34.53 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  354. Jumping Individual: Diskvalifikován

  355. Jumping Squads: 32/55, 39.43 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  356. Hulín - Mont agi Hulín, 20. 09. 2014

  357. Agility: 6/13, 42.82 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  358. Finale Krmiva Hulin: Diskvalifikován

  359. Jumping: 3/14, 36.12 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  360. Majsa Jumping: 13/47, 40.1 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  361. Přerov - Trojboj „Truhla mrtvého časoměřiče“, 30. 08. 2014

  362. 1. Agility: 1/25, 40.08 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  363. 2. Agility: 3/25, 37.24 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  364. 3. Agility: 3/25, 47.67 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  365. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 24. 08. 2014

  366. 1. zkouška LA2: 2/15, 40.06 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  367. 2. zkouška LA2: 2/15, 42.06 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  368. Přerov - BRIT CUP 2014, 23. 08. 2014

  369. I. Agility: 5/15, 44.85 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  370. II. Agility: 1/14, 42.48 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  371. Jumping Open: 9/38, 39.63 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  372. Mitrov (Strážek) - Táborové Dvojzkoušky Podmitrov, 19. 08. 2014

  373. druhá zkouška LA2 LA2: 2/17, 39.17 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  374. první zkouška LA2 LA2: 5/17, 34.85 s, 15.0 tr. b., 4.33 m/s

  375. Petrov nad Desnou - SUSA CUP – trojzkoušky agility, 09. 08. 2014

  376. Zkouška III. LA2: Diskvalifikován

  377. Zkouška II. LA2: Diskvalifikován

  378. Zkouška I. LA2: 2/17, 35.57 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  379. Sedlec u Mikulova - JK BRAND TROJZKOUŠKY AGILITY, 26. 07. 2014

  380. Zk 1: Diskvalifikován

  381. Zk 2: 1/15, 35.2 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  382. Zk 3: 5/15, 42.57 s, 15.0 tr. b., 3.88 m/s

  383. Brno - Brněnský Drak, 13. 07. 2014

  384. Agility: 4/30, 37.21 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  385. Jumping: 2/31, 27.53 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  386. LA2: Diskvalifikován

  387. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2014, 04. 07. 2014 - 06. 07. 2014

  388. Agility (Parkur A): Diskvalifikován

  389. Agility Parkur A: Diskvalifikován

  390. Agility (Parkur C): Diskvalifikován

  391. Agility Parkur C: Diskvalifikován

  392. Agility Trial Parkur A: 6/37, 41.2 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  393. Jumping (Parkur B): 62/157, 38.8 s, 15.8 tr. b., 4.51 m/s

  394. Jumping Parkur B: Diskvalifikován

  395. Sedlec u Mikulova - SPECIFIC Summer AGI cup 2014, 28. 06. 2014

  396. Agility: 9/38, 40.05 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  397. Jumping: 18/37, 36.43 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  398. LA2: 6/17, 39.67 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  399. Dobříš - ROYAL CANIN CUP 2014, 21. 06. 2014 - 22. 06. 2014

  400. I. Agility: Diskvalifikován

  401. II. Agility: Diskvalifikován

  402. III. Agility: Diskvalifikován

  403. II. Jumping: 14/98, 40.19 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  404. I. Jumping: Diskvalifikován

  405. Zlín - Dvojzkoušky agility, 15. 06. 2014

  406. 1. LA2: 7/23, 43.34 s, 15.0 tr. b., 3.69 m/s

  407. 2. LA2: Diskvalifikován

  408. Brno - Letní Robinsonáda 2014, 14. 06. 2014

  409. Agility: 13/26, 40.62 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  410. Jumping: Diskvalifikován

  411. LA2: 5/13, 41.34 s, 15.0 tr. b., 4.26 m/s

  412. Zbraslav u Brna - O liščí ohon a II. ročník Mistrovství republiky foxteriérů v agility, 01. 06. 2014

  413. II. LA2: 4/9, 37.19 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  414. I. LA2: Diskvalifikován

  415. Jumping: Diskvalifikován

  416. Přerov - Trojboj „Prokletí černé zóny“, 31. 05. 2014

  417. I Agility: Diskvalifikován

  418. II Agility: 10/28, 42.81 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  419. III Agility: 6/28, 42.85 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  420. Frenštát pod Radhoštěm - Rainbow Race - 2. kolo QZ dospělých, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  421. Agility Open I.: Diskvalifikován

  422. Agility Open II.: Diskvalifikován

  423. Jumping Open I.: Diskvalifikován

  424. Jumping Open II.: 13/61, 32.8 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  425. Jumping Open III: Diskvalifikován

  426. Brno - Jarní Brno 2014, 17. 05. 2014 - 18. 05. 2014

  427. Agility: 8/19, 48.39 s, 12.39 tr. b., 3.39 m/s

  428. Agility: Diskvalifikován

  429. Jumping: Diskvalifikován

  430. Jumping: Diskvalifikován

  431. LA2: Diskvalifikován

  432. LA2: Diskvalifikován

  433. Přerov - Trojboj „Na vlnách grilu“, 10. 05. 2014

  434. Agility "zkouška" I.: 3/20, 28.83 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  435. Agility "zkouška" II.: 4/20, 38.63 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  436. Agility "zkouška" III.: 4/17, 33.69 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  437. Šlapanice - Jarní dvojzkoušky agility, 08. 05. 2014

  438. zkouška LA 1: 2/18, 35.72 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  439. zkouška LA 1: 7/18, 41.69 s, 10.0 tr. b., 3.96 m/s

  440. Zlín - Dvojzkoušky agility, 04. 05. 2014

  441. II. LA1: 2/16, 30.3 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  442. I. LA1: 7/16, 31.04 s, 15.0 tr. b., 4.41 m/s

  443. Děčín - DogFriends kvalifikačky 2014 - 1. QZ dospělých, 26. 04. 2014 - 27. 04. 2014

  444. Agility 1: Diskvalifikován

  445. Agility 2: Diskvalifikován

  446. Jumping 1: Diskvalifikován

  447. Jumping 2: 47/117, 47.24 s, 17.24 tr. b., 3.94 m/s

  448. Zkouška: 1/9, 21.13 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  449. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den, 20. 04. 2014

  450. II. LA1: Diskvalifikován

  451. I. LA1: 5/14, 37.22 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  452. Olomouc Nové Sady - Agility závody, 29. 03. 2014 - 30. 03. 2014

  453. agility ne L: 1/39, 37.99 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  454. agility so L: 10/37, 37.32 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  455. jumping ne L: Diskvalifikován

  456. jumping so L: Diskvalifikován

  457. zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  458. zkouška ne LA1: 1/13, 33.53 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  459. Mikulov - Podpálavská drkotačka III., 15. 03. 2014

  460. Agility: 12/35, 46.41 s, 24.41 tr. b., 3.38 m/s

  461. Jumping: 11/35, 31.92 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  462. LA1: Diskvalifikován

  463. Horka nad Moravou - Faktor strachu potřetí aneb 3-4 in 1 part 2, 02. 03. 2014

  464. I. Agility - "Zkouška": Diskvalifikován

  465. II. Agility - "Zkouška": 5/10, 36.01 s, 30.0 tr. b., 4.58 m/s

  466. III. Agility - "Zkouška": Diskvalifikován

  467. IV. Agility - "Zkouška": Diskvalifikován

  468. Ostrava - 1. Ostravský pohár 2014, 08. 02. 2014 - 09. 02. 2014

  469. Agility Open: 16/57, 44.67 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  470. Agility Open: Diskvalifikován

  471. Agility "zkoušky": 4/21, 23.91 s, 5.0 tr. b., 5.81 m/s

  472. Agility - "Zkoušky": 3/23, 30.25 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  473. Jumping Open: Diskvalifikován

  474. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 25. 01. 2014 - 26. 01. 2014

  475. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  476. Jumping LA neděle: 40/79, 43.4 s, 22.4 tr. b., 3.32 m/s

  477. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  478. Zkoušky LA1 neděle: Diskvalifikován

  479. Zkoušky LA1 sobota: Diskvalifikován

  480. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty II., 30. 11. 2013

  481. Agility: 4/8, 30.69 s, 15.0 tr. b., 4.14 m/s

  482. Agility Open: Diskvalifikován

  483. Jumping Open: 6/32, 28.4 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  484. Horka nad Moravou - Dvojité agility 1, 2, 3, 10. 11. 2013

  485. I. Agility: 4/15, 30.26 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  486. II. Agility: Diskvalifikován

  487. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty I., 09. 11. 2013

  488. Agility: 9/29, 43.79 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  489. Jumping: Diskvalifikován

  490. Zkoušky: 1/8, 30.19 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  491. Olomouc - Nové Sady - Agility závody, 02. 11. 2013 - 03. 11. 2013

  492. Neděle agility L: 18/36, 40.56 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  493. Neděle Jumping L: 14/39, 44.04 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  494. Neděle zkouška LA1: 2/10, 41.75 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  495. Sobota Agility Large L: Diskvalifikován

  496. Sobota Jumping Large L: Diskvalifikován

  497. Sobota zkouška LA1: 7/11, 33.54 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  498. Brno - Podzimní Brno 2013, 19. 10. 2013 - 20. 10. 2013

  499. AGILITY L neděle L: Diskvalifikován

  500. AGILITY L sobota L: 20/48, 40.52 s, 25.0 tr. b., 4.24 m/s

  501. JUMPING L neděle L: 5/46, 38.76 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  502. JUMPING L sobota L: Diskvalifikován

  503. LA1n LA1: Diskvalifikován

  504. LA1s LA1: 4/13, 38.26 s, 20.0 tr. b., 4.31 m/s

  505. Sedlec u Mikulova - 1. Sedlecké trojzkoušky, 31. 08. 2013

  506. III. LA1: 2/11, 35.16 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  507. II. LA1: Diskvalifikován

  508. I. LA1: 6/12, 44.51 s, 17.51 tr. b., 3.28 m/s