Cz En

017013

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. František Dušek, PPP Jičín

    Člen KA

Pes

  1. CELEST OF LUCK Alexandria Gold, Sheltie

Výsledky

  1. Jičín - Májové závody + dvojzkoušky, 07. 05. 2022 - 08. 05. 2022

  2. Agility: 2/9, 51.02 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  3. Jumping: 5/9, 38.13 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  4. Zkouška neděle 1 : Diskvalifikován

  5. Zkouška neděle 2: Diskvalifikován

  6. Zkouška sobota: Diskvalifikován

  7. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 16. 04. 2022

  8. Tuneliáda A2+A3: 8/13, 33.41 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  9. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 02. 10. 2021

  10. Jumping veteráni S: Diskvalifikován

  11. Jumping veteráni S: Diskvalifikován

  12. Tuneliáda veteráni S: 2/3, 35.27 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  13. Tuneliáda veteráni S: 2/3, 35.27 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  14. Žamberk - O pohár Fitmin 2021, 08. 08. 2021

  15. Agility: Diskvalifikován

  16. Jumping S3: Diskvalifikován

  17. Zkouška S3: 8/8, 56.79 s, 18.79 tr. b., 2.98 m/s

  18. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 11. 10. 2020

  19. Agility open: 2/7, 45.19 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  20. Jumping light: 4/8, 32.44 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  21. Jumping open: 3/9, 38.42 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  22. Žamberk - O pohár Fitmin 2020, 02. 08. 2020

  23. Jumping S3: 7/7, 41.86 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  24. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  25. 1. Jumping A2/A3: 4/9, 30.0 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  26. 2. Jumping A2/A3: 5/9, 35.25 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  27. 3. jumping A2/A3: 5/9, 35.66 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  28. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky III. - druhý pokus :-), 27. 06. 2020

  29. 1.zkouška: 2/5, 45.72 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  30. 2.zkouška: Diskvalifikován

  31. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  32. I. agility S: 25/65, 52.95 s, 15.95 tr. b., 3.89 m/s

  33. II. agility S: Diskvalifikován

  34. II. jumping S: Diskvalifikován

  35. I. jumping S: 41/64, 49.7 s, 8.7 tr. b., 3.8 m/s

  36. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  37. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  38. Jumping 1: Diskvalifikován

  39. Jumping 2: Diskvalifikován

  40. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  41. Czech Imp Jump: 8/18, 23.21 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  42. Jumping 1: 9/18, 37.73 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  43. Jumping 2: 6/18, 37.35 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  44. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  45. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  46. Jumping 1: 8/20, 40.43 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  47. Jumping 2 : 6/20, 38.73 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  48. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  49. III. jumping S: 2/12, 36.18 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  50. II. jumping S: Diskvalifikován

  51. I. jumping S: 3/12, 32.12 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  52. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  53. Czech Imp Jump Small: 5/29, 22.89 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  54. Jumping 1 - Small: 9/29, 37.97 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  55. Jumping 2 - Small: 9/29, 29.19 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  56. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  57. 1.kvalifikace: 12/22, 35.59 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  58. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  59. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 08. 09. 2019

  60. Agility: 8/11, 49.77 s, 10.0 tr. b., 3.84 m/s

  61. Jumping: 4/11, 37.75 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  62. Zkouška: 1/3, 54.41 s, 1.41 tr. b., 3.86 m/s

  63. Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů, 04. 08. 2019

  64. AGILITY: 11/28, 59.84 s, 8.84 tr. b., 3.18 m/s

  65. JUMPING: Diskvalifikován

  66. SA3: 6/9, 52.16 s, 6.16 tr. b., 3.53 m/s

  67. Ratenice - Šampionát Ratenic III., 13. 07. 2019 - 14. 07. 2019

  68. Agility Open S: Diskvalifikován

  69. Jumping Open S: 3/9, 35.93 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  70. Jumping Open S I.: Diskvalifikován

  71. Jumping Open S II.: 5/11, 35.95 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  72. ZkA. SA3: 4/5, 48.68 s, 10.68 tr. b., 3.59 m/s

  73. ZkA. SA3 I.: 2/5, 50.57 s, 7.57 tr. b., 3.8 m/s

  74. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  75. Jumping Standard: 1/16, 31.23 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  76. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  77. Ne. - Agility II. S: 28/54, 50.2 s, 5.2 tr. b., 4.08 m/s

  78. Ne. - Jumping II. S: 14/56, 43.72 s, 1.72 tr. b., 4.21 m/s

  79. So. - Agility I. S: Diskvalifikován

  80. So. - Jumping I. S: 12/59, 44.25 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  81. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  82. Ne-: Diskvalifikován

  83. Ne-Agility: 20/36, 60.71 s, 15.71 tr. b., 3.18 m/s

  84. Ne-Jumping: 9/35, 32.23 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  85. So-: Diskvalifikován

  86. So-Agility: 17/38, 49.93 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  87. So-Jumping: 3/38, 39.65 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  88. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky II., 26. 05. 2019

  89. 1.zkouška SA3: 3/6, 51.63 s, 8.63 tr. b., 3.76 m/s

  90. 2.zkouška SA3: Diskvalifikován

  91. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 04. 05. 2019

  92. Agility: Diskvalifikován

  93. Jumping: Diskvalifikován

  94. Tuneliáda: 6/24, 48.79 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  95. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  96. JUMPING S: 14/33, 43.21 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  97. ZKOUŠKA SA3: Diskvalifikován

  98. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  99. Hra - tuneliáda A2+A3 S: 6/12, 28.89 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  100. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  101. Agility I: Diskvalifikován

  102. Agility II: Diskvalifikován

  103. Jumping I: 61/81, 45.82 s, 7.01 tr. b., 4.02 m/s

  104. Jumping II: Diskvalifikován

  105. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  106. Jumping III S: 3/14, 22.08 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  107. Jumping II S: 2/14, 38.58 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  108. Jumping I S: 4/14, 35.41 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  109. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  110. Czech Imp Jump: 11/21, 26.59 s, 5.59 tr. b., 4.06 m/s

  111. Jumping 1: 6/21, 33.47 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  112. Jumping 2: 7/21, 39.88 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  113. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  114. Jumping S 1: 3/23, 37.03 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  115. Jumping S 2: 7/23, 35.17 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  116. Jumping S 3: 8/23, 35.05 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  117. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  118. Czech Imp Jump: 8/26, 26.45 s, 0.45 tr. b., 4.05 m/s

  119. Jumping 1: 5/27, 44.36 s, 1.36 tr. b., 4.13 m/s

  120. Jumping 2: Diskvalifikován

  121. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  122. Czech Imp Jump: 7/30, 21.5 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  123. Jumping 1: 6/31, 29.78 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  124. Jumping 2: 7/31, 30.14 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  125. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  126. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  127. Jumping 1: Diskvalifikován

  128. Jumping 2: Diskvalifikován

  129. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  130. 1.kvalifikace: 20/25, 38.29 s, 11.29 tr. b., 3.92 m/s

  131. 2.kvalifikace: 7/25, 32.41 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  132. 3.kvalifikace: 10/25, 29.92 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  133. Ptýrov - Fly FACTOR III. 2018, 30. 09. 2018

  134. Agility S: Diskvalifikován

  135. Jumping S: Diskvalifikován

  136. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  137. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 28. 09. 2018

  138. Agility OPEN S: 4/17, 49.61 s, 10.0 tr. b., 3.95 m/s

  139. Jumping OPEN S: 2/18, 41.63 s, 1.63 tr. b., 4.25 m/s

  140. Zk.A SA3: Diskvalifikován

  141. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 22. 09. 2018

  142. Agility open S: 8/20, 43.12 s, 14.12 tr. b., 3.57 m/s

  143. Jumping open S: 4/20, 32.06 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  144. Zkouška SA3: 6/7, 45.88 s, 10.88 tr. b., 4.08 m/s

  145. Zdobín - Velká zvičinská, 15. 09. 2018 - 16. 09. 2018

  146. Agility 1 S: 10/15, 51.77 s, 18.77 tr. b., 3.21 m/s

  147. Finále S: 7/13, 45.12 s, 5.12 tr. b., 4.3 m/s

  148. Jumping 1 S: 2/15, 32.8 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  149. Jumping 2 S: 6/17, 31.57 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  150. Zkouška 1 SA3: 6/6, 43.61 s, 15.0 tr. b., 4.1 m/s

  151. Zkouška 2 SA3: 5/7, 46.1 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  152. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  153. Agility S: 5/20, 49.92 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  154. Jumping S: 3/20, 36.41 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  155. ZKOUŠKY SA3: 8/11, 57.31 s, 21.31 tr. b., 3.54 m/s

  156. Městec Králové - 2. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 26. 08. 2018

  157. 1. zkouška SA3: 4/4, 46.31 s, 5.31 tr. b., 3.5 m/s

  158. 2. zkouška SA3: 3/4, 51.34 s, 10.0 tr. b., 3.8 m/s

  159. 3. zkouška SA3: 3/4, 42.41 s, 0.41 tr. b., 3.68 m/s

  160. Jičín - Jičínské závody, 25. 08. 2018

  161. JUMPING 1 S: 2/17, 40.07 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  162. JUMPING 2 S: 5/17, 38.9 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  163. Zkouška 2 SA3: 3/6, 50.44 s, 12.44 tr. b., 3.11 m/s

  164. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  165. Ptýrov - Fly FACTOR I. 2018, 19. 08. 2018

  166. III. jumping S: 13/20, 36.93 s, 16.93 tr. b., 3.22 m/s

  167. II. jumping S: Diskvalifikován

  168. I. jumping S: 6/20, 31.33 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  169. Žamberk - O pohár Fitmin 2018, 12. 08. 2018

  170. AGILITY: Diskvalifikován

  171. JUMPING SA3: 2/5, 35.21 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  172. SA3: 5/5, 48.13 s, 20.13 tr. b., 3.32 m/s

  173. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  174. Jumping III S: 9/19, 35.27 s, 6.27 tr. b., 3.91 m/s

  175. Jumping II S: Diskvalifikován

  176. Jumping I S: Diskvalifikován

  177. Tuneliáda S: 10/16, 34.42 s, 7.42 tr. b., 4.45 m/s

  178. ZkA III. SA3: 3/5, 47.57 s, 6.57 tr. b., 3.15 m/s

  179. ZkA. II. SA3: Diskvalifikován

  180. ZkA. I. SA3: Diskvalifikován

  181. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  182. 1.zkouška: 3/6, 47.71 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  183. 2.zkouška: Diskvalifikován

  184. Jumping Standard: 3/11, 34.56 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  185. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  186. Agility II. S: Diskvalifikován

  187. Agility I. S: Diskvalifikován

  188. Jumping II. S: Diskvalifikován

  189. Jumping I. S: 14/58, 40.56 s, 0.56 tr. b., 4.14 m/s

  190. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  191. 1.zkouška SA3: 6/6, 53.87 s, 10.0 tr. b., 3.51 m/s

  192. 2.zkouška SA3: Diskvalifikován

  193. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  194. Ne-: 10/12, 54.65 s, 26.65 tr. b., 3.09 m/s

  195. Ne-Agility: 20/33, 50.08 s, 19.08 tr. b., 3.47 m/s

  196. Ne-Jumping: 5/31, 34.46 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  197. So-: 8/14, 51.57 s, 16.57 tr. b., 3.49 m/s

  198. So-Agility: Diskvalifikován

  199. So-Jumping: 5/34, 33.49 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  200. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  201. 1.zkouška SA3: 8/12, 44.93 s, 7.93 tr. b., 4.01 m/s

  202. 2.zkouška SA3: 5/12, 43.75 s, 0.75 tr. b., 3.95 m/s

  203. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 12. 05. 2018

  204. agility open S: 12/25, 53.47 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  205. Jumping open S: 11/26, 41.25 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  206. Tuneliáda S: 13/26, 43.47 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  207. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  208. Agility S: 3/23, 43.85 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  209. JUMPING S: Diskvalifikován

  210. Zkouška agility SA3: 6/9, 43.92 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  211. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  212. 1. Zkouška A3 SA3: Diskvalifikován

  213. 2. Zkouška A3 SA3: Diskvalifikován

  214. Hra - tuneliáda pro A2+A3 S: 5/15, 32.06 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  215. Liberec - Ještědské jumpingy, 30. 03. 2018

  216. III. jumping S: 4/27, 40.12 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  217. II. jumping S: 9/27, 32.23 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  218. I. jumping S: 9/28, 31.23 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  219. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  220. ZkA. II. SA3: 3/10, 48.38 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  221. ZkA. I. SA3: 5/11, 47.93 s, 10.93 tr. b., 3.86 m/s

  222. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  223. II. zkouška SA3: 2/2, 48.58 s, 19.58 tr. b., 3.87 m/s

  224. I. zkouška SA3: 2/2, 44.18 s, 9.18 tr. b., 3.78 m/s

  225. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  226. 1. zkouška SA3: 1/5, 46.08 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  227. 2. zkouška SA3: 5/5, 60.84 s, 23.84 tr. b., 2.91 m/s

  228. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  229. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  230. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  231. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  232. Czech Imp Jump Small: 15/28, 23.09 s, 0.09 tr. b., 4.37 m/s

  233. Jumping 1 Small: 12/28, 38.78 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  234. Jumping 2 Small: Diskvalifikován

  235. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  236. ZkA II. SA3: Diskvalifikován

  237. ZkA I. SA3: 6/13, 40.57 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  238. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  239. JUMPING 1 S: 3/19, 30.11 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  240. JUMPING 2 S: 15/19, 41.67 s, 6.67 tr. b., 3.62 m/s

  241. JUMPING 3 S: 6/19, 42.55 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  242. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  243. Czech Imp Jump Small : Diskvalifikován

  244. Jumping 1 Small: Diskvalifikován

  245. Jumping 2 Small: 14/36, 41.6 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  246. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  247. II. zkouška SA3: 3/6, 38.95 s, 1.95 tr. b., 3.72 m/s

  248. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  249. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  250. Czech Imp Jump Small: 5/24, 20.7 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  251. Jumping 1 Small: Diskvalifikován

  252. Jumping 2 Small: Diskvalifikován

  253. Pňov - Předhradí - 6. Pňovské dvojzkoušky, 14. 10. 2017

  254. 1.zkouška SA3: Diskvalifikován

  255. 2.zkouška SA3: Diskvalifikován

  256. Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále, 01. 10. 2017

  257. 1. jumping: 6/20, 30.24 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  258. 2.jumping: 10/20, 36.34 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  259. 3.jumping: 11/20, 22.93 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  260. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  261. ACANA Finále S: 3/12, 46.62 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  262. Jumping 1 S: 6/28, 39.54 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  263. Jumping 2 S: 4/20, 37.6 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  264. Zkouška 1 SA3: 8/14, 52.41 s, 3.41 tr. b., 3.61 m/s

  265. Zkouška 2 SA3: 5/11, 44.02 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  266. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 02. 09. 2017

  267. Agility S: Diskvalifikován

  268. Jumping S: 4/23, 35.37 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  269. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  270. Městec Králové - 1. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 19. 08. 2017

  271. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  272. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  273. 3. zkouška SA3: Diskvalifikován

  274. Žamberk - O pohár Fitmin 2017, 13. 08. 2017

  275. AGILITY: Diskvalifikován

  276. JUMPING SA3: 10/12, 38.13 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  277. SA3: Diskvalifikován

  278. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  279. Agility open S: Diskvalifikován

  280. Jump III. S: Diskvalifikován

  281. Jump II. S: Diskvalifikován

  282. Jump I. S: 12/32, 33.63 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  283. Tunel I. S: 12/25, 30.77 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  284. ZkA. Ne SA3: Diskvalifikován

  285. ZkA. So SA3: Diskvalifikován

  286. Trutnov - Hilarem Open 2017, 22. 07. 2017 - 23. 07. 2017

  287. Agility NE S: 4/18, 37.14 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  288. Agility So S: 4/22, 40.26 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  289. Finale S: 5/8, 36.16 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  290. Jumping NE S: 3/18, 33.53 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  291. Jumping So S: 4/21, 34.46 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  292. Zkouška So SA3: 3/10, 46.66 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  293. Zkoušky NE SA3: 3/7, 44.15 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  294. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 056, 08. 07. 2017

  295. 1.zkouška: 4/7, 37.85 s, 3.85 tr. b., 3.7 m/s

  296. 2.zkouška: 4/7, 46.2 s, 12.2 tr. b., 3.35 m/s

  297. Jumping: Diskvalifikován

  298. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  299. Agility - Ne: 29/64, 48.7 s, 8.7 tr. b., 3.26 m/s

  300. Agility - So: Diskvalifikován

  301. Jumping - Ne: 21/69, 39.19 s, 1.19 tr. b., 4.06 m/s

  302. Jumping - So: 32/72, 36.06 s, 5.06 tr. b., 3.58 m/s

  303. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  304. Ne-: 4/13, 56.7 s, 3.7 tr. b., 3.47 m/s

  305. Ne-Agility: 5/32, 46.06 s, 0.06 tr. b., 3.69 m/s

  306. Ne-Jumping: 12/30, 42.11 s, 8.11 tr. b., 3.68 m/s

  307. So-: Diskvalifikován

  308. So-Agility: 6/35, 50.18 s, 1.18 tr. b., 3.55 m/s

  309. So-Jumping: 7/36, 39.3 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  310. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 03. 06. 2017

  311. Druhá zkouška SA3: Diskvalifikován

  312. První zkouška SA3: Diskvalifikován

  313. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2017

  314. Agility open S: Diskvalifikován

  315. Jumping open S: 17/31, 42.84 s, 5.84 tr. b., 3.97 m/s

  316. Zkouška SA2: 4/11, 50.13 s, 4.13 tr. b., 3.47 m/s

  317. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  318. 1.vítězná: 1/8, 46.3 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  319. 2.vítězná: 5/8, 46.22 s, 12.22 tr. b., 3.66 m/s

  320. Jumping: 6/25, 34.57 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  321. Jičín - Prvomájové závody Jičín, 01. 05. 2017

  322. Jumping_1: 12/27, 39.71 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  323. Jumping_2: 4/27, 40.7 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  324. Jumping_3: Diskvalifikován

  325. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  326. 1. zkouška A2 SA2: 4/9, 44.71 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  327. 2. zkouška A2 SA2: Diskvalifikován

  328. Hra - tuneliáda pro A2+A3 S: 3/13, 40.53 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  329. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  330. Agility 1: 39/78, 58.19 s, 36.19 tr. b., 3.44 m/s

  331. Agility 2: 40/78, 54.48 s, 19.48 tr. b., 3.47 m/s

  332. Jumping 1: 52/77, 47.25 s, 11.25 tr. b., 3.66 m/s

  333. Jumping 2: 19/78, 41.05 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  334. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 03. 2017

  335. II. zkouška SA2: 3/8, 32.98 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  336. I. zkouška SA2: 3/8, 39.33 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  337. Hradištko u Sadské - Jumpingy u dědy Mráze, 25. 02. 2017

  338. 1. běh S: Diskvalifikován

  339. 2. běh S: Diskvalifikován

  340. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  341. ZkA. II. SA2: Diskvalifikován

  342. ZkA. I. SA2: 5/17, 35.97 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  343. Dolní Přím - Probluz - V. Pučálka cup - Probluzské A1-3 zkoušky, 29. 01. 2017

  344. zkouška 1 SA2: 4/8, 37.99 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  345. zkouška 2 SA2: 4/8, 49.57 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  346. Ratenice - Ratenické jumpy, 11. 12. 2016

  347. Jumping III. S: 3/21, 27.46 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  348. Jumping II. S: Diskvalifikován

  349. Jumping I. S: 2/21, 33.53 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  350. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 26. 11. 2016

  351. ZkA II. SA2: Diskvalifikován

  352. ZkA I. SA2: 5/15, 39.05 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  353. Proruby u Hořiček - OPSION 051, 19. 11. 2016

  354. 11.prorubská: 2/8, 37.69 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  355. 12.prorubská: Diskvalifikován

  356. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  357. Agility S: 5/13, 41.48 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  358. Jumping S: Diskvalifikován

  359. Ne-zkouška SA2: Diskvalifikován

  360. Blešno - Podzim 2016, 15. 10. 2016

  361. AGILITY: Diskvalifikován

  362. JUMPING: 9/27, 38.9 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  363. SA2: Diskvalifikován

  364. Havlovice - OPSION 050, 01. 10. 2016

  365. Jumping (1): 7/16, 39.29 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  366. Jumping (2): 6/16, 40.14 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  367. Zkouška: 2/4, 41.51 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  368. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  369. Agility 1 S: 10/22, 45.38 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  370. Jumping 1 S: 4/22, 40.29 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  371. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  372. Zkouška 1 SA2: 8/12, 54.15 s, 10.0 tr. b., 3.42 m/s

  373. Zkouška 2 SA2: Diskvalifikován

  374. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 10. 09. 2016

  375. Agility S: 7/24, 45.23 s, 12.23 tr. b., 3.43 m/s

  376. Jumping S: 5/26, 38.43 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  377. Zkoušky SA2: 3/10, 41.18 s, 10.18 tr. b., 3.72 m/s

  378. Jičín - O pohár PPP Jičín, 20. 08. 2016

  379. Agility S: 5/27, 46.11 s, 2.11 tr. b., 3.73 m/s

  380. Jumping S: 4/28, 31.96 s, 1.96 tr. b., 3.79 m/s

  381. Zkouška SA2: 4/8, 38.75 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  382. Žamberk - O Pohár Fitmin 2016 + Mistrovství republiky KCHK - XX.MR malých kníračů, XVIII.MR středních kníračů, IV.MR velkých kníračů, I.MR kníračů veteránů., 13. 08. 2016

  383. AGILITY: 17/27, 56.57 s, 15.0 tr. b., 3.52 m/s

  384. JUMPING: 7/33, 34.1 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  385. SA2: 4/10, 41.56 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  386. Trutnov - Hilarem Open 2016, 23. 07. 2016 - 24. 07. 2016

  387. Agility 1 S: 7/17, 41.82 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  388. Agility S: Diskvalifikován

  389. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  390. Jumping S: Diskvalifikován

  391. Zkouška A2 SA2: Diskvalifikován

  392. Zkouška Ne SA2: Diskvalifikován

  393. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 048, 09. 07. 2016

  394. 1.zkouška: 4/9, 43.02 s, 0.0 tr. b., 3.35 m/s

  395. 2.zkouška: 5/9, 45.46 s, 5.0 tr. b., 3.26 m/s

  396. Jumping Open: 5/11, 33.02 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  397. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  398. I Agility: 4/13, 48.05 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  399. II Agility: Diskvalifikován

  400. Česká Skalice - OPSION 047 / Rozkoš, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  401. Ne-: Diskvalifikován

  402. Ne-Agility: 14/27, 45.9 s, 7.9 tr. b., 3.09 m/s

  403. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  404. So-: 3/10, 50.78 s, 0.78 tr. b., 3.51 m/s

  405. So-Agility: Diskvalifikován

  406. So-Jumping: Diskvalifikován

  407. Mladá Boleslav - May Cup, juniorský speciál, 28. 05. 2016

  408. A2 SA2: 1/7, 46.85 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  409. Agility S: 6/21, 49.06 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  410. Jumping S: 11/21, 38.08 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  411. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2016

  412. Agility open S: 12/24, 49.09 s, 13.09 tr. b., 3.61 m/s

  413. Jumping open S: 5/25, 35.97 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  414. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  415. Jičín - Jarní závody, 30. 04. 2016

  416. Jarní závody agility 2016: 4/24, 33.72 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  417. Jarní závody agility 2016: 6/10, 43.93 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  418. Jarní závody agility 2016: 11/24, 45.09 s, 5.09 tr. b., 3.3 m/s

  419. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  420. QA1 Agility: Diskvalifikován

  421. QA2 Agility: Diskvalifikován

  422. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  423. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  424. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 17. 04. 2016

  425. 1. zkouška A2 SA2: 4/11, 44.46 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  426. 2. zkouška A2 SA2: 1/11, 52.41 s, 5.41 tr. b., 3.82 m/s

  427. DUFLEX tuneliáda A2+A3 S: 3/13, 34.62 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  428. Žernov u České Skalice - Žernovské jumpy, 09. 04. 2016

  429. Jumping 1 S: 8/18, 36.08 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  430. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  431. Proruby u Hořiček - Velikonoční jumpingy, 28. 03. 2016

  432. II. Jumping S: Diskvalifikován

  433. I. Jumping S: 7/17, 40.16 s, 7.16 tr. b., 3.86 m/s

  434. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE, 12. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  435. Agility: 10/29, 46.97 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  436. Agility 2: 11/28, 57.43 s, 29.43 tr. b., 3.13 m/s

  437. Jumping: 15/29, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  438. Jumping 2: 23/28, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  439. Zkouška: 4/11, 46.86 s, 5.0 tr. b., 3.37 m/s

  440. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 28. 02. 2016

  441. Agility open S: 9/19, 47.62 s, 7.62 tr. b., 3.78 m/s

  442. Jumping S: 2/19, 35.65 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  443. Zkouška SA2: 2/7, 39.69 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  444. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  445. Agility: 11/27, 40.96 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  446. Jumping: 6/27, 32.4 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  447. Zkouška: Diskvalifikován

  448. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  449. agility: Diskvalifikován

  450. jumping: 9/34, 41.66 s, 2.66 tr. b., 4.01 m/s

  451. zkouška: 7/10, 59.7 s, 22.7 tr. b., 2.76 m/s

  452. Ratenice - O Ratenickou Beranici IV., 27. 12. 2015

  453. Jumping III. S: 7/25, 28.91 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  454. Jumping II. S: Diskvalifikován

  455. Jumping I. S: Diskvalifikován

  456. Ptýrov u Mnichova Hradiště - I. Highway to Hell, 11. 12. 2015 - 12. 12. 2015

  457. Jump III S: 7/19, 37.48 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  458. Jump II S: 10/19, 36.35 s, 6.35 tr. b., 3.66 m/s

  459. Jump I S: Diskvalifikován

  460. Proruby u Hořiček - OPSION 042 / dvojzkoušky, 05. 12. 2015

  461. 1.prorubská: 3/14, 48.64 s, 15.64 tr. b., 3.25 m/s

  462. 2.prorubská: Diskvalifikován

  463. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  464. 1. ZK SA2: 5/17, 57.63 s, 25.63 tr. b., 3.14 m/s

  465. 2. ZK SA2: 1/17, 48.1 s, 2.1 tr. b., 3.68 m/s

  466. Ratenice - ICE AGE AGI II., 24. 10. 2015 - 25. 10. 2015

  467. Jumping II. S: Diskvalifikován

  468. Jumping I. S: Diskvalifikován

  469. ZkA SA2: 4/9, 48.28 s, 5.0 tr. b., 3.65 m/s

  470. Ptýrov - I. Fly FACTOR, 17. 10. 2015 - 18. 10. 2015

  471. Agility Ne: 1/16, 36.92 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  472. Jumping Ne: Diskvalifikován

  473. ZkA 1 So: Diskvalifikován

  474. ZkA 2 So: 4/11, 36.8 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  475. ZkA Ne: Diskvalifikován

  476. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 26. 09. 2015 - 27. 09. 2015

  477. 26.9.2015 agility S: 3/18, 38.06 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  478. 26.9.2015 jumping S: 2/17, 33.91 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  479. 26.9.2015 zkouška SA2: 2/10, 44.53 s, 5.0 tr. b., 3.5 m/s

  480. 27.9.2015 agility S: 9/14, 40.56 s, 18.56 tr. b., 3.33 m/s

  481. 27.9.2015 jumping S: 7/15, 39.31 s, 6.31 tr. b., 3.71 m/s

  482. 27.9.2015 Memoriál Ivy Patákové S: 4/12, 38.36 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  483. Ratenice - O Ratenickou Blechu II., 20. 09. 2015

  484. Agility S: Diskvalifikován

  485. Jumping S: 5/25, 35.53 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  486. ZkA SA2: Diskvalifikován

  487. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2015

  488. Agility S: Diskvalifikován

  489. Jumping S: Diskvalifikován

  490. Zkouška SA2: 5/12, 43.19 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  491. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky III, 30. 08. 2015

  492. 1. zkouška SA2: 1/14, 40.58 s, 0.0 tr. b., 3.55 m/s

  493. 2. zkouška SA2: 2/14, 41.78 s, 0.0 tr. b., 3.61 m/s

  494. Jičín - O pohár PPP, 22. 08. 2015

  495. O Pohár PPP 2015: 1/12, 44.5 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  496. O Pohár PPP 2015: 7/31, 32.3 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  497. O Pohár PPP 2015: 17/30, 37.12 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  498. Žamberk - O pohár Fitmin, 08. 08. 2015

  499. AGILITY: Diskvalifikován

  500. JUMPING: 7/32, 35.51 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  501. SA2: 2/8, 39.86 s, 0.86 tr. b., 3.71 m/s

  502. Trutnov - I. Hilarem Cup, 02. 08. 2015

  503. II. zkouška SA2: 5/13, 55.13 s, 16.13 tr. b., 3.05 m/s

  504. I. zkouška SA2: 4/13, 47.88 s, 10.88 tr. b., 3.74 m/s

  505. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 041, 18. 07. 2015

  506. Agility: 5/15, 32.21 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  507. Jumping: Diskvalifikován

  508. Zkouška: 3/5, 34.6 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  509. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 040 / dvojzkoušky, 11. 07. 2015

  510. (1) zkouška: 2/15, 47.52 s, 0.0 tr. b., 3.28 m/s

  511. (2) zkouška: Diskvalifikován

  512. Blešno - Skok do prázdnin 2015, 28. 06. 2015

  513. AGILITY: Diskvalifikován

  514. JUMPING: Diskvalifikován

  515. SA2: 2/11, 51.34 s, 3.34 tr. b., 3.7 m/s

  516. Česká Skalice - OPSION 039 / Rozkoš, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  517. Ne-Agility: Diskvalifikován

  518. Nedělní zkouška: 4/11, 52.17 s, 0.0 tr. b., 3.55 m/s

  519. Ne-Jumping: 13/24, 37.57 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  520. Sobotní zkouška: 6/13, 41.46 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  521. So-Jumping: 12/31, 38.5 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  522. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  523. Agility: 5/12, 40.82 s, 5.0 tr. b., 3.65 m/s

  524. Mikulášovice - BOREC SEVERU 2015, 16. 05. 2015 - 17. 05. 2015

  525. Agility Ne: 8/19, 48.17 s, 18.17 tr. b., 3.07 m/s

  526. Agility So: 8/19, 35.92 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  527. Jumping Ne: 5/19, 34.63 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  528. Jumping So: Diskvalifikován

  529. Zka Ne: 3/6, 46.99 s, 20.0 tr. b., 3.75 m/s

  530. Zka So: 5/7, 42.17 s, 10.0 tr. b., 3.53 m/s

  531. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií - otevřený závod, 10. 05. 2015

  532. Agility S: Diskvalifikován

  533. Jumping S: 12/24, 45.89 s, 7.89 tr. b., 3.51 m/s

  534. Tuneliáda S: 11/17, 21.13 s, 1.13 tr. b., 4.73 m/s

  535. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  536. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2015

  537. Prvomájové závody agility 2015 - A: Diskvalifikován

  538. Prvomájové závody agility 2015 - J: 8/27, 39.98 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  539. Prvomájové závody agility 2015 - ZkA: Diskvalifikován

  540. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  541. Agility 1: Diskvalifikován

  542. Agility 2: Diskvalifikován

  543. Jumping 1: Diskvalifikován

  544. Jumping 2: Diskvalifikován

  545. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 19. 04. 2015

  546. 1. Zkouška A2 SA2: Diskvalifikován

  547. 2. Zkouška A2 SA2: 5/12, 48.45 s, 1.45 tr. b., 3.34 m/s

  548. Hra - tuneliáda A2 SA2: 6/11, 42.45 s, 7.45 tr. b., 4.0 m/s

  549. Havlovice - OPSION 038 / Velikonoční, 06. 04. 2015

  550. Agility: 14/25, 47.57 s, 16.57 tr. b., 3.57 m/s

  551. Jumping: 8/23, 38.53 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  552. Velikonoční: 4/8, 54.33 s, 14.33 tr. b., 3.15 m/s

  553. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (3/3) - FINÁLE, 14. 03. 2015 - 15. 03. 2015

  554. Agility: 8/31, 49.94 s, 0.0 tr. b., 3.5 m/s

  555. Agility: 13/30, 51.1 s, 5.0 tr. b., 3.52 m/s

  556. FINÁLE: 11/15, 70.35 s, 35.35 tr. b., 2.52 m/s

  557. Jumping: 7/30, 43.44 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  558. Jumping: 14/31, 36.53 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  559. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  560. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 28. 02. 2015 - 01. 03. 2015

  561. agility S: Diskvalifikován

  562. HRA S: Diskvalifikován

  563. jumping S: 3/21, 32.31 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  564. nedělní zkouška SA2: Diskvalifikován

  565. sobotní zkouška SA2: Diskvalifikován

  566. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 14. 02. 2015

  567. Agility: 13/34, 39.06 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  568. Jumping: Diskvalifikován

  569. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  570. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 10. 01. 2015

  571. Agility: Diskvalifikován

  572. Jumping: 12/33, 37.12 s, 6.12 tr. b., 3.83 m/s

  573. Zkouška SA2: 7/11, 48.56 s, 11.56 tr. b., 3.36 m/s

  574. Ratenice - O Ratenickou Beranici III., 27. 12. 2014 - 28. 12. 2014

  575. ZkA II SA2 SA2: 1/9, 44.32 s, 0.0 tr. b., 3.5 m/s

  576. ZkA I SA2 SA2: 2/9, 51.6 s, 6.6 tr. b., 2.95 m/s

  577. ZkJ SA2 SA2: Diskvalifikován

  578. Dolní Přím - Mikulášský Probluz cup A1-A3 + MR beauceronů, 07. 12. 2014

  579. Agility S: 4/19, 44.84 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  580. Jumping S: 5/20, 34.83 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  581. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 30. 11. 2014

  582. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  583. 2. zkouška SA2: 2/10, 38.65 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  584. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 1 - 2.ročník, 01. 11. 2014

  585. SMALL - JUMPING 1: 7/32, 41.58 s, 1.58 tr. b., 3.85 m/s

  586. SMALL - JUMPING 2: Diskvalifikován

  587. SMALL - JUMPING 3: 14/32, 40.35 s, 9.35 tr. b., 3.57 m/s

  588. Blešno - Zlatá překážka 2014, 11. 10. 2014

  589. AGILITY: Diskvalifikován

  590. JUMPING: Diskvalifikován

  591. SA2: 4/5, 53.75 s, 11.75 tr. b., 3.24 m/s

  592. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 04. 10. 2014 - 05. 10. 2014

  593. Agility: 3/26, 44.55 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  594. Agility: 7/9, 60.02 s, 23.02 tr. b., 3.1 m/s

  595. Agility 2: 6/8, 55.27 s, 20.27 tr. b., 2.8 m/s

  596. Agility 2: 7/24, 43.53 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  597. Jumping: 6/26, 41.82 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  598. Jumping 2: 4/25, 35.56 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  599. Memorial Ivy Patakove: 13/20, 32.04 s, 7.04 tr. b., 4.06 m/s

  600. Zdobín - Velká zvičinská, 20. 09. 2014 - 21. 09. 2014

  601. Agility 1 S: 6/16, 43.47 s, 0.47 tr. b., 3.68 m/s

  602. Jumping 1 S: 9/17, 40.69 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  603. Jumping 2 S: 8/21, 44.86 s, 10.86 tr. b., 3.37 m/s

  604. Zkouška 1 SA2: 4/7, 47.86 s, 6.86 tr. b., 3.53 m/s

  605. Zkouška 2 SA2: Diskvalifikován

  606. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 30. 08. 2014

  607. AGILITY S: Diskvalifikován

  608. JUMPING S: 16/27, 44.87 s, 10.87 tr. b., 3.41 m/s

  609. ZKOUŠKA SA2: 3/9, 53.74 s, 12.74 tr. b., 3.26 m/s

  610. Jičín - O Pohár PPP, 23. 08. 2014

  611. Agility Small: 24/38, 45.58 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  612. Jumping Small: Diskvalifikován

  613. ZkA: 6/12, 45.03 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  614. Žamberk - O pohár Fitmin, 16. 08. 2014

  615. AGILITY: 3/26, 45.36 s, 0.0 tr. b., 3.55 m/s

  616. JUMPING SA2: 1/7, 24.88 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  617. SA2: Diskvalifikován

  618. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2014, 26. 07. 2014 - 27. 07. 2014

  619. NE - Acana jumping S: 13/25, 43.08 s, 12.08 tr. b., 3.2 m/s

  620. NE - Holdye Memorial Agility S: 8/26, 42.52 s, 7.52 tr. b., 3.5 m/s

  621. NE - zkouška SA2 SA2: Diskvalifikován

  622. SO - Acana agility S: 21/31, 46.32 s, 24.32 tr. b., 3.43 m/s

  623. SO - Acana jumping S: 6/32, 32.54 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  624. SO - zkouška SA2 SA2: 5/9, 43.55 s, 5.0 tr. b., 3.54 m/s

  625. Dobříš - CACIT Dobříš - 2. AUSSIE CUP, 1. MOTÝLÍ speciál a 1. speciál pro STŘEDNÍ VĚK, 19. 07. 2014 - 20. 07. 2014

  626. Dobříš: 8/31, 36.44 s, 8.44 tr. b., 3.79 m/s

  627. Dobříš: 9/13, 55.38 s, 13.38 tr. b., 3.58 m/s

  628. Dobříš: Diskvalifikován

  629. Dobříš: Diskvalifikován

  630. Dobříš: Diskvalifikován

  631. Česká Skalice - OPSION 034 / Rozkoš, 14. 06. 2014 - 15. 06. 2014

  632. Ne-Agility: Diskvalifikován

  633. Ne-Jumping: 5/31, 38.06 s, 3.06 tr. b., 4.1 m/s

  634. Ne-Zkouška: Diskvalifikován

  635. So-Agility: Diskvalifikován

  636. So-Jumping: 18/31, 46.9 s, 21.9 tr. b., 3.09 m/s

  637. So-Zkouška: 3/8, 46.06 s, 0.06 tr. b., 3.5 m/s

  638. Nymburk - NymburkCup, 08. 06. 2014

  639. agility open S: 6/29, 52.19 s, 2.19 tr. b., 3.26 m/s

  640. jumping S: Diskvalifikován

  641. zkouška SA2: Diskvalifikován

  642. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  643. Agility - Ne: Diskvalifikován

  644. Agility - So: Diskvalifikován

  645. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  646. Jumping - So: Diskvalifikován

  647. ZkA - Ne: Diskvalifikován

  648. ZkA - So: Diskvalifikován

  649. Havlovice - OPSION 033 / 3+2 zkoušky, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  650. (Ne-1) Trixina zkouška: 4/6, 51.62 s, 14.62 tr. b., 2.93 m/s

  651. (Ne-2) Belíškova zkouška: Diskvalifikován

  652. (So-1) Apačova zkouška: Diskvalifikován

  653. (So-2) Cirdova zkouška: 4/10, 38.9 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  654. (So-3) Ulinčina zkouška: 7/10, 52.24 s, 5.0 tr. b., 3.31 m/s

  655. Mladá Boleslav - May Cup, 04. 05. 2014

  656. Agility S: 14/30, 57.55 s, 10.55 tr. b., 3.16 m/s

  657. Jumping S: 7/31, 41.43 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  658. SA2: 5/8, 51.46 s, 15.46 tr. b., 2.95 m/s

  659. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2014

  660. Agility: 18/26, 76.28 s, 37.28 tr. b., 2.36 m/s

  661. Jumping: 20/29, 56.77 s, 20.77 tr. b., 3.19 m/s

  662. ZkA: Diskvalifikován

  663. Ratenice - O Ratenickou Blechu + A0 + MR Českých strakatých psů, 13. 04. 2014

  664. Agility OPEN S: 19/29, 69.32 s, 18.32 tr. b., 2.52 m/s

  665. Jumping OPEN S: Diskvalifikován

  666. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  667. Ratenice - O Ratenickou Beranici II. - dvojzkoušky + A0, 29. 12. 2013

  668. Zkouška II SA2: Diskvalifikován

  669. Zkouška I SA2: Diskvalifikován

  670. Nučice u Rudné - "Zimní pohár" 2, 08. 12. 2013

  671. JUMPING 1: Diskvalifikován

  672. JUMPING 2: Diskvalifikován

  673. SA2: Diskvalifikován

  674. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 01. 12. 2013

  675. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  676. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  677. Chrastava - DVOJZKOUŠKY AGILITY, 17. 11. 2013

  678. 1. Zkouška: Diskvalifikován

  679. 2. Zkouška: Diskvalifikován

  680. Nučice u Rudné - "Zimní pohár" 1, 02. 11. 2013

  681. FINÁLE SMALL: Diskvalifikován

  682. JUMPING 1: Diskvalifikován

  683. JUMPING 2: 2/29, 29.67 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  684. SA1: Diskvalifikován

  685. Ratenice - Závody Agility "ICE AGE AGI", 27. 10. 2013

  686. Agility OPEN S: Diskvalifikován

  687. Jumping S: Diskvalifikován

  688. Zkouska SA1: 1/5, 43.25 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  689. Blešno - Podzim 2013, 12. 10. 2013

  690. AGILITY: Diskvalifikován

  691. JUMPING: Diskvalifikován

  692. SA1: Diskvalifikován

  693. Nymburk - Svatováclavské dvojzkoušky, 29. 09. 2013

  694. 1. zkouška SA1: 4/8, 38.1 s, 15.0 tr. b., 3.41 m/s

  695. 2. zkouška SA1: 1/8, 31.3 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  696. Havlovice - OPSION 032 / 2x2 zkoušky, 21. 09. 2013 - 22. 09. 2013

  697. (Ne-1) Faustova zkouška: Diskvalifikován

  698. (Ne-2) Harryho memoriál: 1/3, 37.37 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  699. Česká Lípa - Buřt Cup 2013, 14. 09. 2013

  700. Agility S: 10/26, 42.84 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  701. Jumping S: Diskvalifikován

  702. Zkouška SA1: 1/7, 29.9 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  703. Dvůr Králové n. L. - Otevřené mistrovství východních Čech, 07. 09. 2013 - 08. 09. 2013

  704. Agility - sobota: Diskvalifikován

  705. Finale Small: Diskvalifikován

  706. Jumping - neděle: 12/17, 36.41 s, 9.41 tr. b., 3.71 m/s

  707. Jumping - sobota: Diskvalifikován

  708. Zkouška - neděle: 2/5, 33.59 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  709. Zkouška - sobota: 1/6, 37.77 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  710. Turnov - ProPlan CUP Zrcadlová Koza 2. kolo, 31. 08. 2013 - 01. 09. 2013

  711. 2. Memoriál Ivy Patákové: Diskvalifikován

  712. AGILITY: 7/13, 55.21 s, 20.21 tr. b., 2.75 m/s

  713. AGILITY: Diskvalifikován

  714. JUMPING: 4/13, 37.39 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  715. JUMPING: 7/12, 33.0 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  716. SA1: 1/1, 40.64 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  717. SA1: 2/2, 40.5 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  718. Jičín - O pohár Purina PRO PLAN, 24. 08. 2013

  719. Agility: Diskvalifikován

  720. Jumping: 15/21, 40.34 s, 11.34 tr. b., 3.97 m/s

  721. Zka: 1/3, 34.2 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  722. Žamberk - O pohár Fitmin, 03. 08. 2013

  723. AGILITY: 9/25, 66.06 s, 32.06 tr. b., 2.32 m/s

  724. JUMPING SA1: Diskvalifikován

  725. SA1: 5/6, 58.25 s, 11.25 tr. b., 2.23 m/s

  726. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2013, 20. 07. 2013 - 21. 07. 2013

  727. NE - Holdye Memorial Agility S: 20/27, 63.12 s, 27.12 tr. b., 2.8 m/s

  728. NE - Jumping S: Diskvalifikován

  729. NE - Zkoušky SA1: 6/6, 52.57 s, 18.57 tr. b., 2.61 m/s

  730. SO - Acana Agility S: Diskvalifikován

  731. SO - Acana Jumping S: Diskvalifikován

  732. SO - Zkoušky SA1: 3/4, 47.13 s, 6.13 tr. b., 3.06 m/s

  733. Dolní Přím - Probluz Platinum cup, 29. 06. 2013

  734. Agility S: 9/32, 43.67 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  735. Jumping S: 20/33, 45.44 s, 11.44 tr. b., 3.41 m/s

  736. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  737. Česká Skalice - OPSION 029 / Rozkoš, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  738. Ne-: 2/4, 59.68 s, 17.68 tr. b., 2.36 m/s

  739. Ne-Agility: Diskvalifikován

  740. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  741. So-: Diskvalifikován

  742. So-Agility: Diskvalifikován

  743. So-Jumping: Diskvalifikován

  744. Sezemice - „HOP SEM - HOP TAM” 10. ročník + 6. ročník Speciálu BŠO v agility + 5. ročník Mistrovství chodských psů v agility + 1. ročník Mistrovství šiperek v agility, 01. 06. 2013

  745. Agility S: Diskvalifikován

  746. Jumping S: 14/24, 47.18 s, 13.18 tr. b., 3.6 m/s

  747. Zkoušky SA1: 2/7, 39.03 s, 0.0 tr. b., 3.38 m/s

  748. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií - otevřený závod, 18. 05. 2013

  749. Agility: Diskvalifikován

  750. Jumping: Diskvalifikován

  751. Zkouška A1: Diskvalifikován