Cz En

036013

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Veronika Kučerová, AGiliTy Cleverly Crazy Málkov :-)

    Člen KA

Pes

  1. Maggie z Ostrova naděje, Kříženec

Výsledky

  1. Kladno - Jahodové dvojzkoušky, 11. 07. 2020

  2. MLA3 I: 1/4, 48.17 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  3. MLA3 I: 1/4, 48.17 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  4. MLA3 II: Diskvalifikován

  5. MLA3 II: Diskvalifikován

  6. Terezín - Terezínský zimní pohár - 4. kolo, 26. 01. 2020

  7. A3 II ML: Diskvalifikován

  8. A3 I ML: 4/7, 48.63 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  9. Louny - O podzimní kvítek, 19. 10. 2019

  10. Agility ML: 2/11, 44.66 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  11. Jumping ML: 2/11, 36.65 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  12. Zkouška ML3: Diskvalifikován

  13. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 29. 09. 2019

  14. Agility ML: 4/11, 35.38 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  15. Jumping ML: 3/12, 34.54 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  16. Zkouška A3 ML: 3/5, 45.94 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  17. Hroznětín - Hroznětínské skotačení, 21. 09. 2019

  18. Zkouška MLA3 1: 2/4, 50.54 s, 0.54 tr. b., 3.82 m/s

  19. Zkouška MLA3 2: Diskvalifikován

  20. Louny - Hurá na prázdniny, 29. 06. 2019

  21. Agility L: 16/40, 50.48 s, 14.48 tr. b., 3.45 m/s

  22. Jumping L: Diskvalifikován

  23. Zkouška LA3: 8/16, 44.85 s, 13.85 tr. b., 3.72 m/s

  24. Děčín - Dvojzkoušky agility + Jumping A1 a A2 + A3, 15. 06. 2019

  25. 1. Zkouška LA3: 3/9, 45.84 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  26. 2.Zkouška LA3: 4/9, 42.29 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  27. Jumping LA2+LA3: 9/15, 41.4 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  28. Dolní Počernice - XVIII.Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  29. Mistrovske agility large: 7/16, 49.32 s, 8.32 tr. b., 3.75 m/s

  30. Nedele Jumping large: 11/24, 46.77 s, 14.77 tr. b., 3.85 m/s

  31. Nedele zkouska LA3: 2/8, 42.34 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  32. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 6. kolo, 24. 03. 2019

  33. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  34. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  35. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2018

  36. Agility - LA: 9/43, 34.26 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  37. Jumping LA: Diskvalifikován

  38. ZkA - LA3: 12/18, 47.32 s, 7.32 tr. b., 3.4 m/s

  39. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  40. Jumping L: 5/44, 32.67 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  41. Jumping neděle L: 2/41, 32.28 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  42. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  43. Zkouška 2 neděle LA3: Diskvalifikován

  44. Zkouška LA3: 6/16, 49.0 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  45. Zkouška neděle LA3: 6/16, 38.66 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  46. Děčín - Májový pohár a I. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2018

  47. Agility_: 25/40, 46.21 s, 10.0 tr. b., 3.9 m/s

  48. Jumping_: Diskvalifikován

  49. Zkouška - LA3: Diskvalifikován

  50. Buštěhrad - Jumpingový speciál i pro NULKY, 04. 05. 2018

  51. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  52. Jumping 2 L: 5/17, 33.85 s, 1.83 tr. b., 4.61 m/s

  53. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  54. 1. zkouška LA3: 5/18, 45.05 s, 0.05 tr. b., 4.02 m/s

  55. 2. zkouška LA3: 6/18, 46.01 s, 9.01 tr. b., 3.83 m/s

  56. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  57. Agility: 22/47, 50.42 s, 10.0 tr. b., 3.69 m/s

  58. Agility: Diskvalifikován

  59. Jumping: 9/51, 40.32 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  60. Jumping: 17/47, 39.45 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  61. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  62. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  63. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  64. 2. zkouška LA3: 6/20, 48.02 s, 1.02 tr. b., 3.92 m/s

  65. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  66. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  67. 2. zkouška LA3: 6/22, 45.34 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  68. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  69. Agility: 24/44, 46.49 s, 10.0 tr. b., 3.57 m/s

  70. Jumping: Diskvalifikován

  71. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  72. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  73. 1. zkouška LA3: 6/25, 41.47 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  74. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  75. Ratenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP (pro všechna plemena), 25. 11. 2017

  76. Agility_: 10/49, 49.97 s, 9.97 tr. b., 3.5 m/s

  77. Jumping_: Diskvalifikován

  78. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  79. 1. zkouška LA3: 6/23, 41.19 s, 10.19 tr. b., 4.05 m/s

  80. 2. zkouška LA3: 8/23, 51.84 s, 24.84 tr. b., 3.28 m/s

  81. Louny - O podzimní kvítek, 30. 09. 2017

  82. Agility LA: Diskvalifikován

  83. Jumping LA: 12/32, 39.28 s, 9.28 tr. b., 3.84 m/s

  84. ZkA - LA3: 2/7, 46.39 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  85. Děčín - O Pohár města Děčína, 28. 09. 2017

  86. Agility L: 17/48, 47.0 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  87. Jumping L: 30/48, 42.97 s, 10.0 tr. b., 3.72 m/s

  88. Zkouška - LA3: Diskvalifikován

  89. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  90. Agility L: 3/44, 36.71 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  91. Jumping 2 Neděle L: 15/41, 44.37 s, 11.37 tr. b., 3.54 m/s

  92. Jumping L: Diskvalifikován

  93. Jumping Nedělě L: Diskvalifikován

  94. Zkoušky LA3: 2/9, 41.0 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  95. Zkoušky neděle LA3: 2/9, 36.76 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  96. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  97. Agility Ne - LA: Diskvalifikován

  98. Agility So - LA: 31/50, 38.17 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  99. Jumping Ne - LA: 11/51, 34.96 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  100. Jumping So - LA: 5/51, 36.24 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  101. Zka Ne - LA3: 14/20, 55.58 s, 13.58 tr. b., 3.58 m/s

  102. Zka So - LA3: 3/19, 39.06 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  103. Oldřichov - ForPes Agility, 15. 07. 2017

  104. 1. Zka - LA3: 1/13, 39.09 s, 0.09 tr. b., 3.89 m/s

  105. 2. Zka - LA3: 8/13, 38.87 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  106. Jumping - Large: 9/36, 30.17 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  107. Louny - Horké léto 2017, 01. 07. 2017

  108. 1. Zka - LA3: 1/5, 42.02 s, 9.02 tr. b., 3.59 m/s

  109. 2. Zka - LA3: Diskvalifikován

  110. Třeboň - IABC 2017, 16. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  111. Agility Individuals Large: 25/95, 51.81 s, 8.81 tr. b., 3.96 m/s

  112. Agility Pairs Large: Diskvalifikován

  113. Agility Teams Large: 18/93, 44.46 s, 2.46 tr. b., 4.27 m/s

  114. Finals Individuals Large: 9/28, 54.06 s, 17.06 tr. b., 3.66 m/s

  115. Jumping Individuals Large: Diskvalifikován

  116. Jumping Nations Large: Diskvalifikován

  117. Jumping Pairs Large: 21/94, 45.42 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  118. Jumping Teams Large: 28/93, 47.63 s, 11.63 tr. b., 3.99 m/s

  119. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  120. Jumping L: 11/50, 38.22 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  121. Jumping L: 18/54, 40.87 s, 5.87 tr. b., 3.89 m/s

  122. Zkouška 1 LA3: 3/12, 44.45 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  123. Zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  124. Zkouška 2 LA3: 2/12, 41.86 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  125. Zkouška 2 LA3: 3/12, 49.0 s, 7.0 tr. b., 3.59 m/s

  126. Málkov u Chomutova - Memoriál Praotce Krušiny III. ... aneb honba za pokladem :-), 14. 05. 2017

  127. 1. Zka - LA3: 2/6, 51.32 s, 11.32 tr. b., 3.53 m/s

  128. 2. Zka - LA3: 1/5, 39.8 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  129. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  130. 1. ZK LA3: 8/14, 52.37 s, 6.37 tr. b., 3.8 m/s

  131. 2. ZK LA3: 5/12, 49.95 s, 10.95 tr. b., 3.84 m/s

  132. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (3/3), 11. 03. 2017 - 12. 03. 2017

  133. Agility: 6/43, 46.59 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  134. Agility: Diskvalifikován

  135. FINÁLE: Diskvalifikován

  136. Jumping: Diskvalifikován

  137. Jumping: Diskvalifikován

  138. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  139. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  140. 1. ZK LA3: 2/13, 44.76 s, 2.76 tr. b., 3.75 m/s

  141. 2. ZK LA3: 1/13, 38.97 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  142. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (2/3), 11. 02. 2017

  143. Agility: Diskvalifikován

  144. Jumping: Diskvalifikován

  145. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  146. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  147. 1. ZK LA3: 7/10, 49.77 s, 16.77 tr. b., 3.38 m/s

  148. 2. ZK LA3: 1/10, 45.6 s, 2.6 tr. b., 3.64 m/s

  149. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (1/3), 14. 01. 2017

  150. Agility: 4/47, 45.1 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  151. Jumping: Diskvalifikován

  152. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  153. Louny - O sněhovou vločku, 08. 01. 2017

  154. Agility: Diskvalifikován

  155. Jumping: 8/30, 46.38 s, 9.38 tr. b., 3.86 m/s

  156. Zka - LA3: 4/12, 50.95 s, 7.95 tr. b., 3.34 m/s

  157. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  158. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  159. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  160. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  161. 1. ZK LA3: 5/12, 51.69 s, 19.69 tr. b., 3.31 m/s

  162. 2. ZK LA3: 3/12, 37.91 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  163. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  164. 1. ZK LA3: 8/11, 50.29 s, 25.29 tr. b., 3.28 m/s

  165. 2. ZK LA3: Diskvalifikován

  166. Louny - O podzimní kvítek, 01. 10. 2016

  167. Agility L: 8/37, 49.05 s, 6.05 tr. b., 3.93 m/s

  168. Jumping L: 8/36, 33.17 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  169. Zkoušky LA2: 1/14, 38.41 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  170. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2016

  171. Agility: 20/51, 44.46 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s

  172. Jumping: 7/51, 34.4 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  173. Zka - LA2: Diskvalifikován

  174. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  175. Agility - So: Diskvalifikován

  176. Jumping - So: 23/65, 43.32 s, 6.32 tr. b., 3.92 m/s

  177. ZkA - So: 10/37, 50.18 s, 13.18 tr. b., 3.29 m/s

  178. Málkov u Chomutova - DVOJZKOUŠKY + jumping / Finále Carneeval Cup 2016 - 3.díl / Samizdat Edition verse Beta 2.0, 07. 08. 2016

  179. Jumping: 4/34, 29.44 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  180. Zka 1: Diskvalifikován

  181. Zka 2: 1/16, 31.09 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  182. Málkov u Chomutova - TROJZKOUŠKY - Carneeval Cup 2016 - 2.díl / Samizdat Edition verse Beta 1.0, 02. 07. 2016

  183. Zka 1: 2/15, 40.12 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  184. Zka 2: Diskvalifikován

  185. Zka 3: Diskvalifikován

  186. Louny - Dvojzkoušky, 14. 05. 2016

  187. 1.běh Zka LA2: Diskvalifikován

  188. 2.běh Zka LA2: Diskvalifikován

  189. Málkov u Chomutova - Carneeval Cup 2016 - 1.díl / Memoriál Praotce Krušiny II. ... aneb hon na čarodějnice :-D, 30. 04. 2016

  190. Zka 1: 10/23, 39.59 s, 10.0 tr. b., 3.86 m/s

  191. Zka 2: Diskvalifikován

  192. Terezín - vELIKONOČNÍ AGI-HRANÍ, 28. 03. 2016

  193. Tunelový běh L: 15/25, 27.95 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  194. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  195. Spořice - Sam´s Field First indoor Cup :-) + I. Halové mistrovství ČR australských kelpií a welsh corgi 2016, 20. 02. 2016 - 21. 02. 2016

  196. Agility - Ne: Diskvalifikován

  197. Agility - So: 11/64, 44.41 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  198. Jumping - Ne: 10/59, 35.35 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  199. Jumping - So: Diskvalifikován

  200. ZkA - Ne: Diskvalifikován

  201. ZkA - So: Diskvalifikován

  202. Terezín - Pomoc pro školu GODA, 28. 10. 2015

  203. Tunelový běh L: 22/46, 36.07 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  204. ZK LA2: 3/20, 38.69 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  205. Málkov u Chomutova - DUFLEX Be Happy Cup II. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 12. 09. 2015 - 13. 09. 2015

  206. Agility Ne: 17/49, 56.76 s, 37.76 tr. b., 2.96 m/s

  207. Agility So: 8/49, 39.74 s, 0.0 tr. b., 3.52 m/s

  208. Jumping Ne: Diskvalifikován

  209. Jumping So: Diskvalifikován

  210. ZkA Ne: 2/20, 41.85 s, 0.0 tr. b., 3.61 m/s

  211. ZkA So: Diskvalifikován

  212. Louny - Závod při LVT Louny, Mistrovství republiky KCHK, 08. 08. 2015

  213. Agility L: Diskvalifikován

  214. Jumping L: 15/44, 42.82 s, 5.82 tr. b., 3.78 m/s

  215. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  216. Louny - Horké léto 2015, 27. 06. 2015

  217. 1. ZkA: Diskvalifikován

  218. 2. ZkA: 9/19, 48.37 s, 15.0 tr. b., 3.64 m/s

  219. Jumping: 9/41, 37.73 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  220. Louny - Hurá na prázdniny, 20. 06. 2015

  221. Agility: Diskvalifikován

  222. Jumping: Diskvalifikován

  223. Zka: 5/12, 44.11 s, 20.11 tr. b., 3.72 m/s

  224. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 16. 05. 2015 - 17. 05. 2015

  225. Jumping L: 21/38, 49.24 s, 15.24 tr. b., 3.23 m/s

  226. Jumping NE L: 10/42, 32.54 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  227. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  228. Zkouška1 LA2: 3/15, 45.62 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  229. Zkouška 2 LA2: 1/13, 44.76 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  230. Zkouška2 LA2: Diskvalifikován

  231. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (3/3) - FINÁLE, 14. 03. 2015 - 15. 03. 2015

  232. Agility: 21/48, 60.41 s, 20.41 tr. b., 2.98 m/s

  233. Agility: Diskvalifikován

  234. Jumping: Diskvalifikován

  235. Jumping: Diskvalifikován

  236. Zkouška LA2: 10/20, 46.25 s, 15.0 tr. b., 3.46 m/s

  237. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 14. 02. 2015

  238. Agility: 23/49, 41.65 s, 12.65 tr. b., 3.48 m/s

  239. Jumping: Diskvalifikován

  240. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  241. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 10. 01. 2015

  242. Agility: 17/47, 46.2 s, 16.2 tr. b., 3.64 m/s

  243. Jumping: Diskvalifikován

  244. Zkouška LA2: 6/20, 39.25 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  245. Trmice - Ústecký psí festival - 3 zkoušky, 02. 08. 2014

  246. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  247. Zkouška 2 LA2: 3/14, 47.24 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  248. Zkouška 3 LA2: 2/14, 49.7 s, 5.0 tr. b., 3.52 m/s

  249. Oldřichov - ForPes Agility, 19. 07. 2014

  250. II. Zka LA2: 5/6, 46.94 s, 19.94 tr. b., 3.41 m/s

  251. I. Zka LA2: Diskvalifikován

  252. Jumping - L: 15/21, 61.52 s, 33.52 tr. b., 2.37 m/s

  253. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 17. 05. 2014 - 18. 05. 2014

  254. Jumping L: 19/50, 48.19 s, 16.19 tr. b., 3.59 m/s

  255. Jumping NE L: Diskvalifikován

  256. Zkouška1 LA2: Diskvalifikován

  257. Zkouška 1 NE LA2: 2/15, 44.27 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  258. Zkouška2 LA2: Diskvalifikován

  259. Zkouška 2 NE LA2: 9/14, 52.9 s, 16.9 tr. b., 2.85 m/s

  260. Sokolov - Dolní Rychnov - 10. velikonoční závody, 21. 04. 2014

  261. druhá zkouška LA2 LA2: 3/9, 47.97 s, 5.0 tr. b., 3.42 m/s

  262. jumping L L: 6/26, 37.24 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  263. první zkouška LA2 LA2: Diskvalifikován

  264. Ústí nad Labem - Mojžíř - III. dvojzkoušky, 20. 04. 2014

  265. ZkA 1: 6/14, 44.67 s, 10.0 tr. b., 3.54 m/s

  266. ZkA 2: Diskvalifikován

  267. ZKA 3: 3/13, 39.32 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  268. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů, 12. 04. 2014

  269. Agility: 17/33, 60.69 s, 23.69 tr. b., 3.03 m/s

  270. Jumping: Diskvalifikován

  271. ZkA: 2/7, 30.13 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  272. Rašovice (u Klášterce nad Ohří) - Dvojzkoušky + jumping, 13. 10. 2013

  273. Jumping L: Diskvalifikován

  274. ZkA 1: 2/9, 25.61 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  275. ZkA 2: 3/9, 24.33 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  276. Soběslav - PRÁZDNINOVÝ SOBĚSKOK, 10. 08. 2013 - 11. 08. 2013

  277. agility sobota L: 9/37, 46.66 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  278. jump neděle L: Diskvalifikován

  279. jump sobota L: 16/37, 37.34 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  280. zkouška neděle 1 LA1: Diskvalifikován

  281. zkouška neděle 2 LA1: 2/16, 33.63 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  282. zkoušky sobota LA1: Diskvalifikován