Cz En

037613

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Markéta Zavadilová, Agility klub Údolí

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Leyla, Kříženec

Výsledky

  1. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  2. Agility Open: Diskvalifikován

  3. Agility Squads as Individual: 12/71, 42.02 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  4. Jumping Open: 34/71, 37.44 s, 6.44 tr. b., 4.33 m/s

  5. Jumping Squads as Individual: 10/71, 44.12 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  6. Ostrava - Martinov - O pohár Naury V., 03. 08. 2019 - 04. 08. 2019

  7. Jumping open S: 7/19, 39.38 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  8. Zkouška SA3: 2/10, 44.84 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  9. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  10. Agility I: Diskvalifikován

  11. Agility II: 2/38, 42.34 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  12. Jumping I: 12/40, 40.18 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  13. Jumping II: Diskvalifikován

  14. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  15. Agility: 5/21, 39.77 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  16. Jumping: Diskvalifikován

  17. SA 3: 5/8, 49.17 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  18. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2019

  19. Agility Open: 10/23, 37.41 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  20. Agility Trial: 2/10, 43.72 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  21. Jumping Open: 9/23, 42.27 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  22. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 20. 04. 2019

  23. Zkouška SA3 1 SA3: Diskvalifikován

  24. Zkouška SA3 2 SA3: 7/11, 44.26 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  25. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  26. Agility: Diskvalifikován

  27. Agility DRUZSTVA: 11/56, 44.09 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  28. Jumping: Diskvalifikován

  29. Jumping DRUZSTVA: Diskvalifikován

  30. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 16. 09. 2018

  31. Agility 1 S: Diskvalifikován

  32. Agility 2 S: 3/13, 43.66 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  33. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  34. Ostrava - Martinov - O pohár Naury IV, 02. 09. 2018

  35. Agility S S: Diskvalifikován

  36. Jumping S S: 5/28, 39.24 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  37. Zkouška SA3 SA3: 5/10, 37.58 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  38. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  39. Agility Open: 11/25, 33.27 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  40. Agility Trial: 2/10, 36.29 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  41. Jumping Open: 4/25, 32.8 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  42. Suchdol nad Odrou - FALCO jumping speciál, 17. 06. 2018

  43. Jumping II S: Diskvalifikován

  44. Jumping I. S: 12/25, 36.37 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  45. Zkouška SA3: 1/10, 40.9 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  46. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 06. 05. 2018

  47. 1. zkouška SA3: 1/6, 32.53 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  48. 2. zkouška SA3: 1/6, 33.84 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  49. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2018

  50. Agility Open: 9/28, 37.91 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  51. Agility Trial: 5/11, 46.1 s, 7.1 tr. b., 3.84 m/s

  52. Jumping Open: 3/29, 34.82 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  53. Přerov - Vitar Cup 2018, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  54. Agility Open: Diskvalifikován

  55. Agility Trial: Diskvalifikován

  56. Jumping Open: 3/20, 35.43 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  57. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  58. Agility S Ne : Diskvalifikován

  59. Agility S So : Diskvalifikován

  60. Jumping S Ne : 10/66, 32.96 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  61. Jumping S So : 10/65, 34.08 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  62. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  63. 1. zkouška SA3: 3/6, 42.37 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  64. 2. zkouška SA3: 1/6, 37.98 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  65. 3. zkouška SA3: Diskvalifikován

  66. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH III., 04. 03. 2018

  67. TRIAL II. SA3: 1/9, 40.14 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  68. TRIAL I. SA3: Diskvalifikován

  69. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  70. TRIAL II. SA3: Diskvalifikován

  71. TRIAL I. SA3: 1/6, 40.92 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  72. Skály u Rýmařova - Skalní agi s JK Animals a Mistrovství České republiky Kavalír King Charles Španělů, 25. 11. 2017

  73. Jumping A2 + A3 S: 2/8, 32.57 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  74. Trial II. SA3: Diskvalifikován

  75. Trial I. SA3: Diskvalifikován

  76. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s jumpy, 22. 10. 2017

  77. Agility Trial I: Diskvalifikován

  78. Agility Trial II: Diskvalifikován

  79. Jumping 2+3: Diskvalifikován

  80. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  81. Agility open 1 S: 2/23, 40.86 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  82. Agility open 2 S: 3/23, 44.92 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  83. Zkoušky SA3: Diskvalifikován

  84. Hranice - 3. Hranické hrátky, 30. 09. 2017

  85. Agility Open: 10/22, 36.89 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  86. Agility Trial: Diskvalifikován

  87. Jumping Open: Diskvalifikován

  88. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  89. Agility družstev: 27/54, 44.72 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  90. Agility jednotlivců: 29/54, 38.69 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  91. Jumping družstev: 21/55, 36.12 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  92. Jumping jednotlivců: 31/54, 37.84 s, 0.84 tr. b., 4.31 m/s

  93. Ostrava - Martinov - O pohár Naury III, 20. 08. 2017

  94. Agility Open: 3/27, 43.67 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  95. Agility Trial: Diskvalifikován

  96. Jumping Open: Diskvalifikován

  97. Přerov - BRIT CUP 2017, 19. 08. 2017

  98. Agility Open: 7/27, 45.82 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  99. Agility Trial: 5/15, 48.05 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  100. Jumping Open: 13/27, 42.54 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  101. Ostrava - Bestagility pohár & Mistrovství ČR klubu kníračů v agility, 12. 08. 2017

  102. Agility Open: 2/14, 45.11 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  103. Agility Trial: 2/7, 41.5 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  104. Jumping Open: Diskvalifikován

  105. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  106. Agility 1: 14/45, 40.08 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  107. Agility 2: 8/45, 45.2 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  108. Jumping 1: 10/45, 37.07 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  109. Jumping 2: 9/45, 35.46 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  110. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 28. 05. 2017

  111. Jumping 1 S: 3/26, 33.17 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  112. Jumping 2 S: 4/25, 31.22 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  113. Zkoušky SA3: 5/9, 38.75 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  114. Suchdol nad Odrou - FALCO Údolní dvojzkoušky, 30. 04. 2017

  115. FALCO 1. zkouška SA3: 1/11, 39.43 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  116. FALCO 2. zkouška SA3: 2/11, 38.53 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  117. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  118. Agility Sm Ne: Diskvalifikován

  119. Agility Sm So: Diskvalifikován

  120. Jumping Sm Ne: 5/44, 34.0 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  121. Jumping Sm So: 15/44, 37.41 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  122. Těšánky - Březnové dvojzkoušky, 12. 03. 2017

  123. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  124. 2. zkouška SA3: 1/10, 43.56 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  125. Kroměříž - Dvojzkoušky, 23. 10. 2016

  126. Agility Trial I: Diskvalifikován

  127. Agility Trial II: 1/11, 43.3 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  128. Hranice - 2. Hranické hrátky, 01. 10. 2016

  129. Agility Open: 3/22, 38.58 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  130. Agility Trial: 1/6, 38.92 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  131. Jumping Open: 6/22, 31.51 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  132. Suchdol nad Odrou - Fitmin agility speciál, 18. 09. 2016

  133. Agility 1 S: Diskvalifikován

  134. Agility 2 S: 6/14, 54.07 s, 8.07 tr. b., 3.59 m/s

  135. Zkoušky SA3: 3/9, 48.2 s, 10.2 tr. b., 3.82 m/s

  136. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  137. Agility družstva: Diskvalifikován

  138. Agility jednotlivci: 19/59, 47.47 s, 2.47 tr. b., 3.86 m/s

  139. Jumping družstva: 29/60, 33.04 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  140. Jumping jednotlivci: 30/59, 31.77 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  141. Ostrava-Martinov - O pohár Naury, 21. 08. 2016

  142. Agility: 2/13, 48.26 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  143. Agility Open: 2/24, 37.22 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  144. Jumping Open: 13/23, 37.03 s, 5.03 tr. b., 3.75 m/s

  145. Přerov - BRIT CUP 2016, 20. 08. 2016

  146. Agility: 3/13, 44.85 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  147. Agility Open: 4/25, 41.01 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  148. Jumping Open: Diskvalifikován

  149. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  150. QA5 Agility: Diskvalifikován

  151. QA6 Agility: Diskvalifikován

  152. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  153. QJ6 Jumping: 30/90, 41.65 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  154. Suchdol nad Odrou - Nativia jumping speciál, 29. 05. 2016

  155. Jumping II S: Diskvalifikován

  156. Jumping I. S: 5/20, 31.43 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  157. Zkouška SA3: 2/9, 48.02 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  158. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  159. QA3 Agility: Diskvalifikován

  160. QA4 Agility: 23/104, 40.96 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  161. QJ3 Jumping: 61/101, 39.55 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  162. QJ4 Jumping: 16/102, 34.73 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  163. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  164. QA1 Agility: 19/113, 49.12 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  165. QA2 Agility: Diskvalifikován

  166. QJ1 Jumping: 51/116, 44.75 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  167. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  168. Kroměříž - Agility Cup města Kroměříže a III. MČR Pyrenejských ovčáků, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  169. Agility I: 2/14, 36.79 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  170. Agility II: Diskvalifikován

  171. Agility III: Diskvalifikován

  172. Agility Open: Diskvalifikován

  173. Jumping Open: Diskvalifikován

  174. Jumping Open II: 4/27, 35.72 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  175. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 10. 04. 2016

  176. Druhá SA3: Diskvalifikován

  177. První SA3: 3/12, 43.71 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  178. Třetí SA3: 1/12, 41.0 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  179. Brno - Agility Zetor Cup, 19. 03. 2016

  180. Agility SA: Diskvalifikován

  181. Jumping SA: 11/35, 36.78 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  182. Zkouška SA3: 3/17, 42.21 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  183. Brno - Zimní Brno II., 21. 02. 2016

  184. Agility SA S: 10/32, 38.8 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  185. Jumping SA S: 9/31, 33.44 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  186. Zk SA3 SA3: 6/10, 38.88 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  187. Suchdol nad Odrou - Nativia agility speciál, 27. 09. 2015

  188. Agility 1 S: Diskvalifikován

  189. Zkouška SA3: 4/7, 52.1 s, 8.1 tr. b., 3.8 m/s

  190. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  191. Agility: 37/58, 53.25 s, 18.25 tr. b., 3.14 m/s

  192. Agility - J: 10/42, 48.47 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  193. Jumping: 34/58, 37.6 s, 6.6 tr. b., 3.72 m/s

  194. Jumping - J: 20/42, 41.19 s, 5.19 tr. b., 3.57 m/s

  195. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 12. 09. 2015 - 13. 09. 2015

  196. Agility NE S: 3/11, 45.77 s, 0.77 tr. b., 3.63 m/s

  197. Agility SO S: 5/19, 52.0 s, 1.0 tr. b., 3.63 m/s

  198. Jumping NE S: 4/11, 33.82 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  199. Jumping SO S: 6/19, 41.87 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  200. Zkoušky NE SA3: Diskvalifikován

  201. Zkoušky SO SA3: 4/8, 49.83 s, 3.83 tr. b., 3.63 m/s

  202. Přerov - BRIT CUP 2015, 22. 08. 2015

  203. Agility: 4/9, 53.71 s, 3.71 tr. b., 3.46 m/s

  204. Agility Open: 8/24, 39.72 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  205. Jumping Open: Diskvalifikován

  206. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 21. 06. 2015

  207. 1. jumping S: Diskvalifikován

  208. 2. jumping S: 6/22, 35.26 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  209. Zkouška SA3: 4/6, 42.69 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  210. Veřovice - Veřovský pohár-trojzkoušky, 16. 05. 2015

  211. Zkouška 1 SA3: 3/9, 38.53 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  212. Zkouška 2 SA3: 6/9, 47.22 s, 10.0 tr. b., 3.56 m/s

  213. Zkouška 3 SA3: 6/9, 47.07 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  214. Praha Kyje - Kvalifikační závod juniorů, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  215. Agility III - Small - Junioři: Diskvalifikován

  216. Agility II - Small - Junioři: Diskvalifikován

  217. Agility I - Small - Junioři: 19/36, 46.17 s, 23.17 tr. b., 3.44 m/s

  218. Agility IV - Small - Junioři: Diskvalifikován

  219. Jumping II - Small - Junioři: Diskvalifikován

  220. Jumping I - Small - Junioři: 6/36, 30.81 s, 0.81 tr. b., 4.71 m/s

  221. SEKVENCE - Small: Diskvalifikován

  222. Olomouc Nové Sady - Jarní Psí Hrátky Olomouc, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  223. Agility So S: 4/28, 48.54 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  224. Jumping So S: 3/29, 36.69 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  225. Zkouška So SA3: 6/9, 51.63 s, 7.63 tr. b., 3.58 m/s

  226. Czeladź, PL - SILESIAN OPEN, 21. 02. 2015 - 22. 02. 2015

  227. Agility Individual: Diskvalifikován

  228. Agility Squads: 14/29, 44.43 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  229. Jumping Individual: Diskvalifikován

  230. Jumping Individual: Diskvalifikován

  231. Jumping Squads: 10/29, 33.58 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  232. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty a Mistrovství republiky kategorie XS, 08. 11. 2014

  233. Agility: Diskvalifikován

  234. Agility Open: Diskvalifikován

  235. Jumping Open: Diskvalifikován

  236. Olomouc Nové Sady - Podzimní Psí Hrátky Olomouc, 01. 11. 2014 - 02. 11. 2014

  237. Jumping So S: 1/23, 37.17 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  238. Zkouška II So SA2: 5/11, 38.54 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  239. Zkouška I So SA2: 6/11, 38.19 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  240. Suchdol nad Odrou - NATIVIA Agility speciál, 28. 09. 2014

  241. Agility 1 S: 3/18, 48.73 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  242. Agility 2 S: 4/18, 46.15 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  243. Zkoušky SA2: Diskvalifikován

  244. Píšťany, okr. Litoměřice - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 06. 09. 2014 - 07. 09. 2014

  245. Agility jednotlivci: Diskvalifikován

  246. Družstva - Agility: Diskvalifikován

  247. Družstva - Jumping: 8/43, 34.21 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  248. Jumping jednotlivci: Diskvalifikován

  249. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 24. 08. 2014

  250. 1. zkouška SA2: 1/10, 41.82 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  251. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  252. Brno - Brněnský Drak, 13. 07. 2014

  253. Agility: Diskvalifikován

  254. Jumping: 9/33, 35.19 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  255. SA2: Diskvalifikován

  256. Větřkovice - Větřkovické dvojzkoušky, 28. 06. 2014

  257. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  258. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  259. Suchdol nad Odrou - Arden Grange jumping speciál, 01. 06. 2014

  260. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  261. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  262. Zkouška SA2: 1/13, 37.18 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  263. Heroltice u Tišnova - Kvalifikační závod juniorů pro EOJ 2014, 17. 05. 2014 - 18. 05. 2014

  264. Junioři Agility 1: 9/16, 42.3 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  265. Junioři Agility 2: 3/16, 35.44 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  266. Junioři Agility 3: 3/16, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  267. Junioři Agility 4: Diskvalifikován

  268. Junioři Jumping 1: 6/16, 36.2 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  269. Junioři Jumping 2: Diskvalifikován

  270. Ostrava - Třebovice - Dvojzkoušky agility, 11. 05. 2014

  271. Agility "zkouška" I.: Diskvalifikován

  272. Agility "zkoušky" II.: 1/11, 40.34 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  273. Ostrava - Třebovice - Dvojzkoušky agility, 20. 04. 2014

  274. Zkouška II. SA2 SA2: 5/12, 48.83 s, 5.0 tr. b., 3.44 m/s

  275. Zkouška I. SA2 SA2: Diskvalifikován

  276. Suchdol nad Odrou - Trojzkoušky, 13. 04. 2014

  277. 1.zkouška SA2: 1/11, 40.8 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  278. 2.zkouška SA2: Diskvalifikován

  279. 3.zkouška SA2: Diskvalifikován

  280. Kroměříž - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility 2013, 07. 09. 2013 - 08. 09. 2013

  281. JUNIOŘI - Agility: 6/29, 46.95 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  282. JUNIOŘI - Jumping: Diskvalifikován

  283. JUNIOŘI - Left or Right: Diskvalifikován

  284. Přerov - BRIT CUP 2013, 24. 08. 2013

  285. II.zkouška SA2: 3/8, 45.73 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  286. I.zkouška SA2: Diskvalifikován

  287. Jumping SA S: Diskvalifikován

  288. Větřkovice - zkoušky + zkouškový jumping, 10. 08. 2013

  289. Jumping SA2: Diskvalifikován

  290. Zkouška SA2: 8/12, 44.56 s, 10.56 tr. b., 3.55 m/s

  291. Přerov - Letní Trojboj, 03. 08. 2013

  292. 1. agility: Diskvalifikován

  293. 2. agility: Diskvalifikován

  294. 3. agility: Diskvalifikován

  295. Hodonín - Letní hodonínská tlapka, 27. 07. 2013

  296. Agility: Diskvalifikován

  297. Jumping: Diskvalifikován

  298. SA1: 1/9, 41.43 s, 0.0 tr. b., 3.36 m/s

  299. Suchdol nad Odrou - Údolní TROJZKOUŠKY, 30. 06. 2013

  300. agility III. SA1: Diskvalifikován

  301. agility II. SA1: Diskvalifikován

  302. agility I. SA1: 3/7, 47.01 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  303. Ostrava-Třebovice - Třebovický skokan, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  304. Neděle Agility S: Diskvalifikován

  305. Neděle Agility SA1: 5/6, 29.51 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  306. Neděle Jumping S: 3/19, 31.14 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  307. Sobota Agility S: Diskvalifikován

  308. Sobota Agility SA1: 3/7, 35.96 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  309. Sobota Jumping S: Diskvalifikován

  310. Suchdol nad Odrou - Nativia 2+1 aneb speciál speciálů, 02. 06. 2013

  311. 1. agility S: 4/17, 47.94 s, 6.94 tr. b., 3.44 m/s

  312. 2. agility S: Diskvalifikován

  313. Agility SA1: 1/5, 40.07 s, 0.0 tr. b., 3.49 m/s