Cz En

040013

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Veronika Brišová

    Člen KA

Pes

  1. Bonnie, Jack Russell Teriér

Výsledky

  1. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 14. 10. 2018

  2. Zkouška II SA2: Diskvalifikován

  3. Zkouška I SA2: 8/11, 53.87 s, 22.87 tr. b., 3.06 m/s

  4. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 22. 09. 2018

  5. Agility open S: 7/20, 44.37 s, 5.37 tr. b., 3.47 m/s

  6. Jumping open S: Diskvalifikován

  7. Zkouška SA2: 1/7, 46.58 s, 3.58 tr. b., 3.61 m/s

  8. Žamberk - O pohár Fitmin 2018, 12. 08. 2018

  9. SA2: 3/6, 45.59 s, 5.0 tr. b., 3.49 m/s

  10. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky JK Animals, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 14. 07. 2018

  11. Zkouška: 3/5, 43.85 s, 7.85 tr. b., 3.51 m/s

  12. Zkouška II: 4/5, 46.79 s, 10.79 tr. b., 3.29 m/s

  13. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  14. 1.zkouška SA2: 7/10, 57.1 s, 18.1 tr. b., 2.84 m/s

  15. 2.zkouška SA2: Diskvalifikován

  16. Pardubice - Svítkov - Májové dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  17. 1. zkouška SA2: 4/11, 41.73 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  18. 2. zkouška SA2: 4/11, 42.47 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  19. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  20. 1.zkouška SA2: 4/13, 50.34 s, 10.34 tr. b., 3.04 m/s

  21. 2.zkouška SA2: 6/13, 46.27 s, 9.27 tr. b., 3.46 m/s

  22. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  23. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  24. I. zkouška SA2: 1/5, 60.09 s, 21.09 tr. b., 3.1 m/s

  25. Opatovice nad Labem - SIRIUS team - dvojzkoušky, 03. 09. 2017

  26. SA2 - 1. SA2: 1/10, 43.25 s, 0.0 tr. b., 3.65 m/s

  27. SA2 - 2. SA2: 5/10, 52.17 s, 10.17 tr. b., 3.16 m/s

  28. Svoboda nad Úpou - III. Hilarem Cup - speciál XS, A0, A1, 06. 08. 2017

  29. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  30. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  31. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 03. 2017

  32. II. zkouška SA2: 2/8, 40.25 s, 0.0 tr. b., 3.63 m/s

  33. I. zkouška SA2: 4/8, 46.46 s, 5.46 tr. b., 3.42 m/s

  34. Pňov - Předhradí - 4. Pňovské dvojzkoušky, 15. 10. 2016

  35. 1. zkouška SA2: 10/14, 44.02 s, 10.0 tr. b., 3.52 m/s

  36. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  37. Dolní Přím - IV. Pučálka cup - dvojzkoušky A1+A2, 13. 03. 2016

  38. zkouška_1 SA2: Diskvalifikován

  39. zkouška_2 SA2: 7/9, 45.2 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  40. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  41. 3.prorubská: 4/12, 67.94 s, 34.94 tr. b., 2.78 m/s

  42. 4.prorubská: Diskvalifikován

  43. Proruby u Hořiček - OPSION 042 / dvojzkoušky, 05. 12. 2015

  44. 1.prorubská: 7/14, 56.39 s, 23.39 tr. b., 2.8 m/s

  45. 2.prorubská: 2/14, 49.55 s, 1.55 tr. b., 3.57 m/s

  46. Pňov - Předhradí - 2. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 17. 10. 2015

  47. 1.zkouška SA2: Diskvalifikován

  48. 2.zkouška SA2: 5/10, 47.55 s, 7.55 tr. b., 3.3 m/s

  49. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  50. Agility 1 S: Diskvalifikován

  51. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  52. Zkouška 1 SA2: 3/6, 53.76 s, 13.76 tr. b., 3.26 m/s

  53. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2015

  54. Agility S: 8/25, 50.08 s, 1.08 tr. b., 3.65 m/s

  55. Jumping S: 14/25, 49.31 s, 10.0 tr. b., 3.89 m/s

  56. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  57. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2015, 22. 08. 2015 - 23. 08. 2015

  58. NE - Holdye memorial S: Diskvalifikován

  59. NE - jumping S: 5/20, 40.42 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  60. NE - Zkouška agility SA2: 7/12, 50.15 s, 5.15 tr. b., 3.43 m/s

  61. SO - agility S: Diskvalifikován

  62. SO - jumping S: Diskvalifikován

  63. SO - Zkouška agility SA2: 9/13, 69.62 s, 31.62 tr. b., 2.53 m/s

  64. Blešno - Skok do prázdnin 2015, 28. 06. 2015

  65. AGILITY: 14/32, 59.01 s, 13.01 tr. b., 3.32 m/s

  66. JUMPING: Diskvalifikován

  67. SA2: 3/11, 51.7 s, 3.7 tr. b., 3.68 m/s

  68. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 19. 04. 2015

  69. 1. Zkouška A2 SA2: Diskvalifikován

  70. 2. Zkouška A2 SA2: 8/12, 65.68 s, 33.68 tr. b., 2.47 m/s

  71. Hra - tuneliáda A2 SA2: Diskvalifikován

  72. Ratenice - Morrisovy trojzkoušky II., 28. 02. 2015

  73. ZkA III. SA2: 5/14, 73.85 s, 33.85 tr. b., 2.37 m/s

  74. ZkA II. SA2: Diskvalifikován

  75. ZkA I. SA2: 3/14, 61.28 s, 13.28 tr. b., 3.0 m/s

  76. Dolní Přím - Mikulášský Probluz cup A1-A3 + MR beauceronů, 07. 12. 2014

  77. Agility S: 14/19, 59.56 s, 18.56 tr. b., 3.24 m/s

  78. Jumping S: 8/20, 39.42 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  79. Blešno - Zlatá překážka 2014, 11. 10. 2014

  80. AGILITY: 9/21, 45.92 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  81. JUMPING: Diskvalifikován

  82. SA2: Diskvalifikován

  83. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 30. 08. 2014

  84. AGILITY S: 9/27, 64.5 s, 17.5 tr. b., 3.07 m/s

  85. JUMPING S: 12/27, 41.73 s, 2.73 tr. b., 3.67 m/s

  86. ZKOUŠKA SA2: Diskvalifikován

  87. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2014, 26. 07. 2014 - 27. 07. 2014

  88. NE - Acana jumping S: 12/25, 41.82 s, 10.82 tr. b., 3.3 m/s

  89. NE - Holdye Memorial Agility S: Diskvalifikován

  90. NE - zkouška SA2 SA2: 1/8, 48.78 s, 3.78 tr. b., 3.24 m/s

  91. Dolní Přím - II. Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky, 05. 07. 2014

  92. 1. zkouška: 5/16, 43.59 s, 5.0 tr. b., 3.26 m/s

  93. 2. zkouška : 8/16, 48.17 s, 8.17 tr. b., 2.99 m/s

  94. Sezemice - „HOP SEM - HOP TAM“ 11. ročník, Speciál BŠO v agility 7. ročník, 07. 06. 2014

  95. AGI S: 13/24, 50.7 s, 7.7 tr. b., 3.35 m/s

  96. JUMP S: 18/24, 48.9 s, 10.9 tr. b., 3.29 m/s

  97. Zkoušky SA1: 6/8, 42.62 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  98. Opatovice nad Labem - SIRIUS dvojzkoušky agility 2014, 10. 05. 2014

  99. 1. zkouška SA1: 1/10, 33.95 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  100. 2. zkouška SA1: 1/10, 39.05 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  101. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 31. 08. 2013

  102. Agility S: Diskvalifikován

  103. Jumping S: 10/19, 41.87 s, 12.87 tr. b., 3.63 m/s

  104. Zkouška SA1: 1/5, 40.08 s, 1.08 tr. b., 3.57 m/s

  105. Havlovice - OPSION 031/ 3+2 zkoušky, 24. 08. 2013 - 25. 08. 2013

  106. Ne-1: Diskvalifikován

  107. Ne-2: 2/4, 65.21 s, 5.0 tr. b., 2.62 m/s

  108. So-1: 2/4, 81.24 s, 40.24 tr. b., 1.86 m/s

  109. So-2: 4/4, 55.67 s, 15.67 tr. b., 2.78 m/s

  110. So-3: Diskvalifikován

  111. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2013, 20. 07. 2013 - 21. 07. 2013

  112. NE - Holdye Memorial Agility S: 16/27, 47.95 s, 6.95 tr. b., 3.69 m/s

  113. NE - Jumping S: Diskvalifikován

  114. NE - Zkoušky SA1: 3/6, 42.57 s, 5.0 tr. b., 3.22 m/s

  115. SO - Acana Agility S: Diskvalifikován

  116. SO - Acana Jumping S: Diskvalifikován

  117. SO - Zkoušky SA1: Diskvalifikován

  118. Dolní Přím - Probluz Platinum cup, 29. 06. 2013

  119. Jumping S: Diskvalifikován

  120. Zkouška SA1: 4/11, 32.05 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s