Cz En

044113

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Michaela Štemproková, Mladá Boleslav

    Člen KA

Pes

  1. Damon Modrá odysea, Sheltie

Výsledky

  1. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice, 13. 12. 2020

  2. Zkouška MA3 I.: 4/6, 56.91 s, 15.91 tr. b., 3.37 m/s

  3. Zkouška MA3 II.: Diskvalifikován

  4. Ratenice - Ratenické zimní dvojzkoušky III., 06. 12. 2020

  5. ZkA. MA3 I.: Diskvalifikován

  6. ZkA. MA3 II.: Diskvalifikován

  7. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  8. II. zkouška: Diskvalifikován

  9. I. zkouška: Diskvalifikován

  10. Praha - Uhříněves - 11.YOGGIES Ahoj Duo zkoušky PESOPARK, 03. 10. 2020

  11. 1. běh MA3: 1/8, 49.71 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  12. 2. běh MA3: 4/8, 54.97 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  13. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 20. 09. 2020

  14. 1. zkouška: 5/10, 42.45 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  15. 2. zkouška: 1/10, 45.59 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  16. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  17. Jumping: Diskvalifikován

  18. Zkouška 1: 2/6, 66.66 s, 18.66 tr. b., 3.24 m/s

  19. Zkouška 2: 4/6, 48.97 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  20. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + družstva a dvojzkoušky, 18. 07. 2020 - 19. 07. 2020

  21. 1. Jumping M: 7/16, 49.54 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  22. 1. Zkouška MA3: 2/6, 49.12 s, 2.12 tr. b., 4.03 m/s

  23. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  24. Kosmonosy - Odpolední 2x zkoušky, 02. 07. 2020

  25. II. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  26. I. zkouška A3 M: 3/8, 46.54 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  27. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  28. Jumping: 8/20, 40.02 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  29. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  30. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  31. První zkouška: Diskvalifikován

  32. Terezín - Terezínský zimní pohár - 5. kolo, 23. 02. 2020

  33. A3 II M: 3/8, 52.18 s, 19.18 tr. b., 3.66 m/s

  34. A3 I M: 2/8, 47.08 s, 2.08 tr. b., 3.84 m/s

  35. Terezín - Terezínský zimní pohár - 4. kolo, 26. 01. 2020

  36. A3 II M: Diskvalifikován

  37. A3 I M: Diskvalifikován

  38. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 01. 2020

  39. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  40. První zkouška: Diskvalifikován

  41. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  42. A3 II M: Diskvalifikován

  43. A3 I M: 8/9, 52.69 s, 10.0 tr. b., 3.78 m/s

  44. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  45. II. zkouška MA3 neděle: 3/7, 50.47 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  46. I. zkouška MA3 neděle: Diskvalifikován

  47. Ptýrov u Mnichova Hradiště - 2. odpolední holi zkoušky - XS, S, M, ML, L, 04. 09. 2019

  48. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  49. I. zkouška MA3: 3/5, 53.69 s, 6.69 tr. b., 3.73 m/s

  50. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  51. 1.Zkouška - MA3: Diskvalifikován

  52. 2.Zkouška - MA3: 2/5, 52.97 s, 5.97 tr. b., 4.0 m/s

  53. Agility M: Diskvalifikován

  54. Jumping M: 4/11, 45.29 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  55. Zkouška - MA3: 2/6, 50.78 s, 0.78 tr. b., 4.12 m/s

  56. Ptýrov - Odpolední 2x zkoušky, 17. 07. 2019

  57. II. zkouška MA3: 1/3, 44.59 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  58. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  59. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Lysá nad Labem, 08. 05. 2019

  60. Zkouška II. MA3: 3/7, 59.68 s, 16.68 tr. b., 3.47 m/s

  61. Zkouška I. MA3: 1/7, 55.21 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  62. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  63. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  64. I. zkouška MA3: 2/5, 44.37 s, 12.37 tr. b., 3.56 m/s

  65. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 3. kolo, 16. 12. 2018

  66. 1. zkouška MA3: 2/8, 47.2 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  67. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  68. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 02. 09. 2018

  69. Zkouška II. MA3: Diskvalifikován

  70. Zkouška I. MA3: Diskvalifikován

  71. Ptýrov - Odpolední 2x zkoušky, 16. 08. 2018

  72. II. zkouška MA2: 2/4, 50.77 s, 5.0 tr. b., 3.45 m/s

  73. I. zkouška MA2: 1/4, 42.83 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  74. Kosmonosy - Kosmonoské trojzkoušky, 29. 07. 2018

  75. 1.ZkA - MA2: Diskvalifikován

  76. 2.ZkA - MA2: 1/3, 39.97 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  77. Luštěnice - II. Aprílové zkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  78. III. zkouška MA2: Diskvalifikován

  79. II. zkouška MA2: Diskvalifikován

  80. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  81. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  82. 1. zkouška MA2: 4/7, 57.27 s, 22.27 tr. b., 2.72 m/s

  83. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  84. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 10. 12. 2017

  85. 1. zkouška MA2: 2/7, 43.95 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  86. 2. zkouška MA2: 3/7, 53.31 s, 5.0 tr. b., 3.53 m/s

  87. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 18. 11. 2017

  88. Agility I: 17/37, 41.09 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  89. Jumping I: 19/37, 37.07 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  90. Jumping II: 19/37, 36.17 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  91. Mnichovo Hradiště - Dobble zkoušky, 20. 08. 2017

  92. II. zkouška MA2: 3/7, 39.47 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  93. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  94. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské letní trojzkoušky, 29. 07. 2017

  95. 1. Zka - MA2: Diskvalifikován

  96. 2. Zka - MA2: Diskvalifikován

  97. 3. Zka - MA2: 3/7, 55.44 s, 11.44 tr. b., 3.28 m/s

  98. Louny - Horké léto 2017, 01. 07. 2017

  99. 1. Zka - MA2: 2/10, 34.87 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  100. 2. Zka - MA2: 5/10, 31.88 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  101. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  102. Agility - Ne: Diskvalifikován

  103. Agility - So: Diskvalifikován

  104. Jumping - Ne: 36/52, 47.14 s, 19.14 tr. b., 3.37 m/s

  105. Jumping - So: Diskvalifikován

  106. Mladá Boleslav - Boleslavské jarní dvojzkoušky, 27. 05. 2017

  107. 1. běh MA2: 2/10, 42.67 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  108. 2. běh MA2: 4/10, 50.05 s, 17.05 tr. b., 3.04 m/s

  109. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2017

  110. Agility open M: 8/28, 44.33 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  111. Jumping open M: 13/29, 36.09 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  112. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  113. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  114. Agility 1: 6/50, 51.03 s, 4.03 tr. b., 3.92 m/s

  115. Agility 2: 24/50, 52.69 s, 12.69 tr. b., 3.59 m/s

  116. Jumping 1: 30/50, 41.86 s, 5.86 tr. b., 4.13 m/s

  117. Jumping 2: Diskvalifikován

  118. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  119. Agility Trial I: 3/9, 49.3 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  120. Jumping Trial I: 4/9, 36.81 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  121. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  122. 1. ZK MA2: 1/10, 50.76 s, 0.76 tr. b., 3.7 m/s

  123. 2. ZK MA2: 3/10, 45.38 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  124. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 03. 2017

  125. II. zkouška MA2: Diskvalifikován

  126. I. zkouška MA2: 2/6, 40.51 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  127. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u Dědy Mráze, 26. 02. 2017

  128. 1. zkouška MA2: 4/9, 50.75 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s

  129. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  130. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  131. ZkA. II. MA2: Diskvalifikován

  132. ZkA. I. MA2: 3/9, 39.04 s, 12.04 tr. b., 3.87 m/s

  133. Pňov - Předhradí - 4. Pňovské dvojzkoušky, 15. 10. 2016

  134. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  135. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  136. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 01. 10. 2016

  137. 1. Zka - MA2: Diskvalifikován

  138. 2. Zka - MA2: 3/8, 46.15 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  139. Mladá Boleslav - Apple Cup, Mistrovství teriérů, 11. 09. 2016

  140. Agility M: 8/19, 50.36 s, 9.36 tr. b., 3.63 m/s

  141. Jumping M: 10/19, 34.69 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  142. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  143. Jičín - O pohár PPP Jičín, 20. 08. 2016

  144. Agility M: 3/20, 41.93 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  145. Jumping M: Diskvalifikován

  146. Zkouška MA2: 6/12, 43.54 s, 16.54 tr. b., 3.4 m/s

  147. Louny - Horké léto 2016, 03. 07. 2016

  148. Jumping: 9/14, 38.87 s, 5.87 tr. b., 3.6 m/s

  149. Zka 1: 3/6, 46.51 s, 15.0 tr. b., 3.98 m/s

  150. Zka 2: 2/6, 40.68 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  151. Mladá Boleslav - May Cup, juniorský speciál, 28. 05. 2016

  152. A2 MA2: 6/8, 49.82 s, 7.82 tr. b., 3.47 m/s

  153. Agility M M: 2/13, 44.23 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  154. Jumping M M: 2/13, 40.1 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  155. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  156. Zkouska MA2 1: Diskvalifikován

  157. Zkouska MA2 2: 8/14, 66.66 s, 25.66 tr. b., 2.85 m/s

  158. Chrastava - "ŠESTERO ZKOUŠKY", 05. 03. 2016 - 06. 03. 2016

  159. Zkouska IV MA2: Diskvalifikován

  160. Zkouska VI MA2: Diskvalifikován

  161. Zkouska V MA2: Diskvalifikován

  162. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u dědy Mráze, 27. 02. 2016

  163. 1. zkouška MA2: 3/8, 44.53 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  164. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  165. Liberec - I. Kokosy na sněhu, 16. 01. 2016 - 17. 01. 2016

  166. ZkA 1 Ne: 7/9, 41.23 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  167. ZkA 2 Ne: Diskvalifikován

  168. ZkA 3 Ne: 3/9, 34.32 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  169. Ptýrov - I. Fly FACTOR, 17. 10. 2015 - 18. 10. 2015

  170. Agility Ne: Diskvalifikován

  171. Jumping Ne: 9/20, 33.68 s, 2.68 tr. b., 4.54 m/s

  172. ZkA Ne: 3/13, 47.99 s, 13.99 tr. b., 3.4 m/s

  173. Mladá Boleslav - Apple Cup + MR teriérů, 13. 09. 2015

  174. Agility OPEN M: Diskvalifikován

  175. Jumping Open M: Diskvalifikován

  176. Zkouska MA2: 1/7, 35.79 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  177. Mladá Boleslav - Trojlístek pro Sally, 01. 08. 2015

  178. ZkA 1: 3/9, 44.44 s, 8.44 tr. b., 3.47 m/s

  179. ZkA 2: 5/9, 42.12 s, 15.0 tr. b., 3.92 m/s

  180. ZkA 3: Diskvalifikován

  181. Louny - Horké léto 2015, 27. 06. 2015

  182. 1. ZkA: 1/7, 43.92 s, 0.0 tr. b., 3.3 m/s

  183. 2. ZkA: Diskvalifikován

  184. Jumping: 10/18, 50.45 s, 33.45 tr. b., 3.33 m/s

  185. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií - otevřený závod, 10. 05. 2015

  186. Agility M: 7/25, 53.2 s, 12.2 tr. b., 3.2 m/s

  187. Jumping M: Diskvalifikován

  188. Tuneliáda M: 23/24, 25.65 s, 15.65 tr. b., 3.9 m/s

  189. Zkouška MA1: 5/8, 41.81 s, 15.0 tr. b., 3.11 m/s

  190. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 02. 05. 2015 - 03. 05. 2015

  191. Agility Open II Medium: 14/40, 47.02 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  192. Agility Open I Medium: Diskvalifikován

  193. Jumping IV, MR-sheltie M: Diskvalifikován

  194. Jumping Open III Medium: Diskvalifikován

  195. Jumping Open II Medium: Diskvalifikován

  196. Jumping Open I Medium: Diskvalifikován

  197. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 28. 02. 2015 - 01. 03. 2015

  198. agility M: Diskvalifikován

  199. HRA M: 1/9, 18.75 s, 0.0 tr. b., 10.67 m/s

  200. jumping M: 7/14, 34.24 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  201. nedělní zkouška MA1: 1/5, 36.31 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  202. sobotní zkouška MA1: 2/2, 31.9 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  203. Terezín - Terezínský zimní pohár 4 - 1. ročník, 01. 02. 2015

  204. 1.ZK MA1: Diskvalifikován

  205. 2. ZK MA1: Diskvalifikován

  206. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 10. 01. 2015

  207. Agility: 8/19, 57.05 s, 26.05 tr. b., 2.94 m/s

  208. Jumping: Diskvalifikován

  209. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  210. Terezín - Terezínský zimní pohár 3 - 1. ročník, 14. 12. 2014

  211. 1. zkouška MA1: 3/7, 28.37 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  212. 2. zkouška MA1: 4/7, 37.22 s, 5.0 tr. b., 3.12 m/s

  213. Děčín - Huntířov - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 27. 09. 2014

  214. "Agility ""O pohár města Děčína"" M": Diskvalifikován

  215. Jumping M: 4/21, 39.9 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  216. Zkouška II. MA1: Diskvalifikován

  217. Zkouška I. MA1: Diskvalifikován

  218. Trmice - Ústecký psí festival - 3 zkoušky, 02. 08. 2014

  219. Zkouška 1 MA1: 2/3, 41.04 s, 10.0 tr. b., 3.39 m/s

  220. Zkouška 2 MA1: 2/3, 46.42 s, 22.42 tr. b., 3.1 m/s

  221. Zkouška 3 MA1: Diskvalifikován

  222. Lysá nad Labem - Superpes 2014, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  223. Jumping - III. kvalifikační běh: Diskvalifikován

  224. ZkA 2: 1/2, 42.59 s, 10.0 tr. b., 3.17 m/s

  225. Mladá Boleslav - May Cup, 04. 05. 2014

  226. Agility M: 6/17, 47.58 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  227. Jumping M: Diskvalifikován

  228. MA1: 6/8, 40.13 s, 5.0 tr. b., 3.61 m/s

  229. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 02. 03. 2014

  230. Agility M: Diskvalifikován

  231. Jumping M: Diskvalifikován

  232. Zkouška MA1: 3/7, 44.82 s, 10.0 tr. b., 3.57 m/s

  233. Mladá Boleslav - Apple Cup + MR teriérů, 15. 09. 2013

  234. Agility Medium: Diskvalifikován

  235. Jumping Medium: Diskvalifikován

  236. MA1: Diskvalifikován