Cz En

048013

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kateřina Dědičková

    Člen KA

Pes

  1. Blitzkrieg of Suneca, Border kolie

Výsledky

  1. Sedlec u Mikulova - Specific summer AGI CUP 2017, 01. 07. 2017

  2. I. Agility L: Diskvalifikován

  3. ll. Agility L: 10/32, 44.16 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  4. Zk LA3: Diskvalifikován

  5. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 07. 05. 2017

  6. III. Zk LA3: Diskvalifikován

  7. II. Zk LA3: 3/6, 49.29 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  8. I. Zk LA3: Diskvalifikován

  9. Sedlec u Mikulova - Čarodějnické tlapky, 29. 04. 2017

  10. Agility Open: 6/16, 39.69 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  11. Agility Trial: Diskvalifikován

  12. Jumping Open: Diskvalifikován

  13. Mariánské Lázně - Velikonoční dvojzkoušky na Lidu, 16. 04. 2017

  14. Zkoušk 1 LA3: 2/5, 44.25 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  15. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  16. Brno - Dvojzkoušky agility na Ostrově, 14. 08. 2016

  17. 1. Zk LA3: Diskvalifikován

  18. 2. Zk LA3: 4/10, 44.13 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  19. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky Sirius 2016, 17. 07. 2016

  20. 1. zkouška LA3: 2/11, 39.09 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  21. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  22. Zdobín - Zdobínský Večerníček, 15. 07. 2016

  23. Agility L: 3/29, 44.08 s, 15.0 tr. b., 4.24 m/s

  24. Jumping L: Diskvalifikován

  25. Sedlec u Mikulova - Sváteční 4 - zkoušky, 06. 07. 2016

  26. 1. Zk LA3: Diskvalifikován

  27. 2. Zk LA3: Diskvalifikován

  28. 3. Zk LA3: Diskvalifikován

  29. 4. Zk LA3: 1/7, 35.18 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  30. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  31. 1Q Jumping: 63/131, 33.7 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  32. 2Q Agility: 39/139, 41.83 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  33. Družstva - Agility: Diskvalifikován

  34. Družstva - Jumping: Diskvalifikován

  35. Jednotlivci A2/A3 - Agility: Diskvalifikován

  36. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  37. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  38. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: 45/103, 37.48 s, 17.48 tr. b., 4.27 m/s

  39. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 28. 05. 2016

  40. 1. zkouška LA3: 4/11, 44.31 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  41. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  42. Ratenice - Dvojzkoušky "Čarodějnický rej", 30. 04. 2016

  43. ZkA. II. LA3: 4/15, 46.52 s, 9.52 tr. b., 4.04 m/s

  44. ZkA. I LA3: Diskvalifikován

  45. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 17. 04. 2016

  46. 1. zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  47. 2. zkouška A2 LA2: 2/22, 48.47 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  48. DUFLEX tuneliáda A2+A3 L: 6/20, 32.63 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  49. Ratenice - Morrisovy dvojzkoušky III., 27. 02. 2016

  50. ZkA II. LA2: Diskvalifikován

  51. ZkA I. LA2: Diskvalifikován

  52. Proruby u Hořiček - OPSION 045 / dvojzkoušky, 13. 02. 2016

  53. 7.prorubská: 11/19, 37.19 s, 15.0 tr. b., 4.54 m/s

  54. 8.prorubská: 4/19, 38.4 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  55. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  56. 3.prorubská: 2/25, 40.25 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  57. 4.prorubská: Diskvalifikován

  58. Brno - Vánoční Brno 2015, 12. 12. 2015

  59. Jumping L L: 22/45, 39.31 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  60. Zkouška LA2 LA2: 1/13, 37.04 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  61. Proruby u Hořiček - OPSION 042 / dvojzkoušky, 05. 12. 2015

  62. 1.prorubská: Diskvalifikován

  63. 2.prorubská: Diskvalifikován

  64. Pňov - Předhradí - 2. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 17. 10. 2015

  65. 1.zkouška LA2: 1/20, 36.55 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  66. 2.zkouška LA2: 8/20, 45.18 s, 12.18 tr. b., 3.47 m/s

  67. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  68. Agility 1 L: Diskvalifikován

  69. Jumping 1 L: 13/30, 30.97 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  70. Jumping 2 L: 15/24, 30.22 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  71. Tuneliáda L: 6/20, 24.71 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  72. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  73. Zkouška 2 LA2: 5/10, 39.66 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  74. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2015, 22. 08. 2015 - 23. 08. 2015

  75. NE - Holdye memorial L: Diskvalifikován

  76. NE - jumping L: Diskvalifikován

  77. NE - Zkouška agility LA2: Diskvalifikován

  78. SO - agility L: Diskvalifikován

  79. SO - jumping L: 17/35, 36.19 s, 16.19 tr. b., 3.76 m/s

  80. SO - Zkouška agility LA2: Diskvalifikován

  81. Trutnov - I. Hilarem Cup, 02. 08. 2015

  82. II. zkouška LA2: 2/20, 38.26 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  83. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  84. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 041, 18. 07. 2015

  85. Agility: 5/51, 31.92 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  86. Jumping: Diskvalifikován

  87. Zkouška: 11/25, 33.75 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  88. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 040 / dvojzkoušky, 11. 07. 2015

  89. (1) zkouška: Diskvalifikován

  90. (2) zkouška: 3/30, 39.38 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  91. Blešno - Skok do prázdnin 2015, 28. 06. 2015

  92. AGILITY: Diskvalifikován

  93. JUMPING: Diskvalifikován

  94. LA2: 4/16, 47.34 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  95. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií - otevřený závod, 10. 05. 2015

  96. Agility L: 3/16, 41.16 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  97. Jumping L: Diskvalifikován

  98. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  99. Opatovice nad Labem - Jarní SIRIUS 2015, 09. 05. 2015

  100. Agility L: Diskvalifikován

  101. Jumping L: Diskvalifikován

  102. Zkouška LA2: 4/21, 38.24 s, 10.0 tr. b., 3.84 m/s

  103. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 19. 04. 2015

  104. 1. Zkouška A1 LA1: 4/15, 38.81 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  105. 2. Zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  106. Hra - tuneliáda A1 LA1: Diskvalifikován

  107. Dolní Přím - III.Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky A1+A2, 28. 02. 2015

  108. 1. zkouška LA1: 16/26, 29.1 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  109. 2. zkouška LA1: 14/26, 42.54 s, 15.0 tr. b., 3.53 m/s

  110. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2014, 26. 07. 2014 - 27. 07. 2014

  111. NE - Acana jumping L: 9/39, 31.82 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  112. NE - Holdye Memorial Agility L: 20/41, 41.48 s, 23.48 tr. b., 3.59 m/s

  113. NE - zkouška LA1 LA1: 9/13, 33.73 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  114. SO - Acana agility L: 13/43, 39.01 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  115. SO - Acana jumping L: Diskvalifikován

  116. SO - zkouška LA1 LA1: 3/16, 31.24 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  117. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2014

  118. Agility: Diskvalifikován

  119. Jumping: Diskvalifikován

  120. ZkA: Diskvalifikován

  121. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál A1+A2, 20. 04. 2014

  122. 1. Zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  123. 2. Zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  124. Hra - tuneliáda A1 LA1: Diskvalifikován

  125. Praha - Hloubětínské Quatrozkoušky, 12. 04. 2014 - 13. 04. 2014

  126. Zkouška A1 II LA1: 2/27, 34.47 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  127. Zkouška A1 I LA1: Diskvalifikován

  128. Hradec Králové - Jarní dvojzkoušky 2014, 08. 03. 2014

  129. LA1: Diskvalifikován

  130. LA1 I.: 13/26, 29.97 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  131. Dolní Přím - Vánoční Probluz Arion cup + 2.roč. MR beauceronů, 14. 12. 2013

  132. Agility L: Diskvalifikován

  133. Jumping L: Diskvalifikován

  134. Havlovice - OPSION 032 / 2x2 zkoušky, 21. 09. 2013 - 22. 09. 2013

  135. (Ne-1) Faustova zkouška: 3/11, 47.3 s, 22.3 tr. b., 3.17 m/s

  136. (Ne-2) Harryho memoriál: Diskvalifikován

  137. Havlovice - OPSION 031/ 3+2 zkoušky, 24. 08. 2013 - 25. 08. 2013

  138. Ne-1: 6/21, 45.32 s, 10.0 tr. b., 3.33 m/s

  139. Ne-2: Diskvalifikován

  140. So-1: Diskvalifikován

  141. So-2: Diskvalifikován

  142. So-3: Diskvalifikován