Cz En

049513

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Petra Vydrová

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Enya Goldenleon, Kavalír King Charles španěl

Výsledky

  1. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  2. Agility: 4/56, 40.93 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  3. Agility DRUZSTVA: 3/56, 40.5 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  4. Jumping: Diskvalifikován

  5. Jumping DRUZSTVA: Diskvalifikován

  6. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  7. AGILITY DRUZSTVA: 24/57, 37.56 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  8. J Agility: 1/35, 37.88 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  9. J Hra: Diskvalifikován

  10. J Jumping: Diskvalifikován

  11. JUMPING DRUZSTVA: 1/57, 27.87 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  12. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  13. Agility II. S: 20/54, 40.7 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  14. Agility I. S: Diskvalifikován

  15. Jumping II. S: 3/57, 34.12 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  16. Jumping I. S: 3/58, 33.49 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  17. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  18. QA4 Agility: 13/45, 35.94 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  19. QA5 Agility: Diskvalifikován

  20. QA6 Agility: Diskvalifikován

  21. QJ4 Jumping: 4/45, 36.05 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  22. QJ5 Jumping: 16/45, 36.39 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  23. QJ6 Jumping: 6/42, 38.44 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  24. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  25. QA1 agility: 33/53, 44.45 s, 6.45 tr. b., 4.09 m/s

  26. QA2 agility: 5/53, 39.03 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  27. QA3 agility: 4/52, 38.14 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  28. QJ1 jumping: 38/53, 38.96 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  29. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  30. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  31. Roudnice nad Labem - Tréninkové zkoušky, 18. 05. 2018

  32. Agility Trial: Diskvalifikován

  33. Jumping Trial: 3/7, 38.36 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  34. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  35. Ju Agility IV: 1/15, 37.57 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  36. Ju Agility V: Diskvalifikován

  37. Ju Agility VI: 9/15, 38.53 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  38. Ju Jumping IV: 5/15, 30.71 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  39. Ju Jumping V: 1/14, 33.27 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  40. Záryby - Hloubětínské quatrozkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  41. Sobota SA3 1: Diskvalifikován

  42. Sobota SA3 2: Diskvalifikován

  43. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  44. I Agility Open: Diskvalifikován

  45. II Agility Open: Diskvalifikován

  46. II Jumping Open: Diskvalifikován

  47. I Jumping Open: 3/75, 34.95 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  48. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  49. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  50. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  51. Junioři S: Diskvalifikován

  52. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  53. Agility I: 7/16, 41.43 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  54. Agility II: 2/16, 41.22 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  55. Agility III: 4/16, 45.59 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  56. Jumping I: Diskvalifikován

  57. Jumping II: 1/16, 38.13 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  58. Jumping III: 9/16, 41.44 s, 12.81 tr. b., 4.03 m/s

  59. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  60. 1. zkouška SA3: 3/10, 36.83 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  61. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  62. Junioři S: 1/4, 32.89 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  63. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  64. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  65. Junioři S: 2/7, 34.96 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  66. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  67. II. zkouška SA3: 1/11, 36.88 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  68. I. zkouška SA3: 1/12, 36.62 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  69. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  70. III. zkouška SA3: 1/7, 32.48 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  71. II. Zkouška SA3: 1/10, 43.83 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  72. I. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  73. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  74. 1. zkouška SA3: 1/10, 40.5 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  75. 2. zkouška SA3: 1/10, 34.26 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  76. Junioři S: 1/7, 30.84 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  77. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  78. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  79. 2. zkouška SA3: 1/9, 43.97 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  80. Junioři S: 1/10, 31.85 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  81. Beroun - Jack Honey Cup I., 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  82. AGILITY: 1/15, 36.26 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  83. AGILITY: 5/13, 34.21 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  84. JUMPING: 1/15, 33.84 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  85. JUMPING: 2/13, 28.44 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  86. SA3: 1/6, 38.02 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  87. SA3: Diskvalifikován

  88. Děčín - O Pohár města Děčína, 28. 09. 2017

  89. Agility S: 1/33, 36.81 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  90. Jumping S: 2/33, 30.01 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  91. Zkouška - SA3: 4/21, 37.7 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  92. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  93. Agility Ju: 22/35, 41.68 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  94. Agility Squads: 2/59, 37.22 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  95. Hra Ju: 15/36, 30.99 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  96. Jumping Ju: 18/35, 47.52 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  97. Jumping Squads: 6/59, 35.72 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  98. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  99. Agility družstev: 4/54, 38.76 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  100. Agility jednotlivců: 26/54, 36.86 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  101. Jumping družstev: 39/55, 35.02 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  102. Jumping jednotlivců: Diskvalifikován

  103. Děčín - Rozcvička, 08. 09. 2017

  104. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  105. Dobříš - Dvojzkoušky za "lidovku" při CACIT 2017, 20. 08. 2017

  106. Zkouška II SA3: 1/4, 40.57 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  107. Zkouška I SA3: Diskvalifikován

  108. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  109. QA4 agility: 18/56, 39.49 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  110. QA5 agility: Diskvalifikován

  111. QA6 agility: 7/56, 40.83 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  112. QJ4 jumping: 10/55, 29.96 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  113. QJ5 jumping: 20/53, 34.33 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  114. QJ6 jumping: 30/50, 30.08 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  115. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  116. QA1 agility: 18/67, 40.45 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  117. QA2 agility: Diskvalifikován

  118. QA3 agility: 21/68, 38.29 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  119. QJ1 jumping: 5/68, 38.66 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  120. QJ2 jumping: 8/69, 32.32 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  121. QJ3 jumping: 8/66, 35.63 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  122. Děčín - Start Up, 19. 05. 2017

  123. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  124. Horní Počernice - 10. MÁJOVÁ CENA, 08. 05. 2017

  125. 10. Májová cena, Horní Počernice, Agility: 1/28, 38.31 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  126. 10. Májová cena, Horní Počernice, Jumping: 1/27, 33.0 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  127. 10. Májová cena, Horní Počernice, zkoušky: Diskvalifikován

  128. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  129. Agility 1 Ju: 1/22, 42.27 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  130. Agility 2 Ju: 11/22, 35.48 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  131. Agility 3 Ju: 1/22, 39.48 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  132. Agility 4 Ju: 1/20, 36.32 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  133. Jumping 1 Ju: 13/22, 30.61 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  134. Jumping 2 Ju: 2/20, 29.94 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  135. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  136. Agility 1: 23/78, 49.67 s, 7.67 tr. b., 4.03 m/s

  137. Agility 2: 23/78, 38.41 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  138. Jumping 1: 35/77, 35.09 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  139. Jumping 2: 11/78, 38.55 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  140. Beroun - Sky Dog Cup, 01. 04. 2017 - 02. 04. 2017

  141. AGILITY: 13/26, 37.46 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  142. AGILITY: Diskvalifikován

  143. JUMPING: 2/19, 38.48 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  144. JUMPING: 2/24, 32.91 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  145. SA3: Diskvalifikován

  146. SA3: Diskvalifikován

  147. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (3/3), 11. 03. 2017 - 12. 03. 2017

  148. Agility: 5/24, 41.94 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  149. Agility: 8/24, 43.12 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  150. FINÁLE: Diskvalifikován

  151. Jumping: Diskvalifikován

  152. Jumping: Diskvalifikován

  153. Zkouška SA3: 1/14, 40.94 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  154. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  155. Zkouška 1 SA3: 5/15, 36.1 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  156. Zkouška 2 SA3: Diskvalifikován

  157. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  158. 1. ZK SA3: 2/14, 46.6 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  159. 2. ZK SA3: 1/14, 39.19 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  160. Junioři S: 1/9, 33.26 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  161. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (2/3), 11. 02. 2017

  162. Agility: 1/27, 38.45 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  163. Jumping: 11/28, 34.62 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  164. Zkouška SA3: 1/16, 44.13 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  165. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (1/3), 14. 01. 2017

  166. Agility: Diskvalifikován

  167. Jumping: 2/29, 31.64 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  168. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  169. Beroun - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2016

  170. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  171. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  172. 3. zkouška SA3: 5/11, 35.76 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  173. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  174. Agility družstva: 1/48, 35.46 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  175. Agility - junioři: 12/30, 38.55 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  176. Jumping družstva: 5/48, 30.54 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  177. Jumping - junioři: 2/30, 32.0 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  178. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 01. 10. 2016

  179. 1. Zka - SA3: 2/10, 40.78 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  180. 2. Zka - SA3: Diskvalifikován

  181. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  182. Agility - So: Diskvalifikován

  183. ZkA - So: Diskvalifikován

  184. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  185. Agility družstva: 10/60, 41.35 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  186. Agility jednotlivci: 4/59, 40.81 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  187. Jumping družstva: 18/60, 30.03 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  188. Jumping jednotlivci: Diskvalifikován

  189. Pilníkov, okr. Trutnov - II. Hilarem cup + Mistrovství republiky chodských psů a kavalírů 2016, 27. 08. 2016

  190. Agility S: Diskvalifikován

  191. Jumping S: 2/21, 31.55 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  192. Zkouška SA3: 2/5, 38.7 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  193. Louny - Hurá na prázdniny, 25. 06. 2016

  194. Agility S: 9/27, 37.73 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  195. Jumping S: 5/27, 31.13 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  196. Zkouška SA3: 2/11, 42.56 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  197. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  198. QA5 Agility: 26/96, 48.69 s, 8.69 tr. b., 3.72 m/s

  199. QA6 Agility: 8/90, 41.51 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  200. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  201. QJ6 Jumping: 14/90, 38.37 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  202. Rokycany - Rokycanská skočná, 11. 06. 2016

  203. Agility zkouška 1 SA3: Diskvalifikován

  204. Agility zkouška 2 SA3: Diskvalifikován

  205. jumping S: 2/25, 27.91 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  206. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  207. QA3 Agility: Diskvalifikován

  208. QA4 Agility: 11/104, 42.32 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  209. QJ3 Jumping: 10/101, 34.49 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  210. QJ4 Jumping: 45/102, 37.42 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  211. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  212. J Agility 1: 8/23, 38.07 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  213. J Agility 2: 8/22, 32.93 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  214. J Agility 3: 19/23, 49.75 s, 19.43 tr. b., 3.66 m/s

  215. J Agility 4: 15/22, 40.71 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  216. J Jumping 1: 15/23, 34.54 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  217. J Jumping 2: 1/23, 28.31 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  218. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  219. QA1 Agility: 39/113, 50.11 s, 5.11 tr. b., 3.99 m/s

  220. QA2 Agility: Diskvalifikován

  221. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  222. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  223. Terezín - vELIKONOČNÍ AGI-HRANÍ, 28. 03. 2016

  224. Tunelový běh S: 2/21, 25.65 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  225. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  226. Terezín - Terezínský zimní pohár 6. kolo - 2. ročník, 27. 03. 2016

  227. 1. ZK SA3: 5/10, 45.51 s, 5.51 tr. b., 3.89 m/s

  228. 2. ZK SA3: 6/9, 47.6 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  229. Junioři S: Diskvalifikován

  230. Heroutice u Neveklova - 43. Dvojzkoušky + 1, 12. 03. 2016

  231. Heroutice, 1. běh: 1/6, 38.99 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  232. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  233. Heroutice, 3. běh: 1/6, 40.6 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  234. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  235. 1. ZK SA3: Diskvalifikován

  236. 2. ZK SA3: Diskvalifikován

  237. Junioři S: 1/6, 33.54 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  238. Spořice - Sam´s Field First indoor Cup :-) + I. Halové mistrovství ČR australských kelpií a welsh corgi 2016, 20. 02. 2016 - 21. 02. 2016

  239. Agility - Ne: 16/35, 39.88 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  240. Agility - So: 15/37, 38.17 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  241. Jumping: Diskvalifikován

  242. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  243. ZkA - Ne: Diskvalifikován

  244. ZkA - So: 6/21, 40.46 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  245. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  246. 1. ZK SA3: Diskvalifikován

  247. 2. ZK SA3: 7/16, 44.43 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  248. JUNIOŘI S: 3/9, 34.43 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  249. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  250. 1. ZK SA3: Diskvalifikován

  251. 2. ZK SA3: 3/15, 46.57 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  252. Junioři S: Diskvalifikován

  253. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  254. 1. ZK SA3: Diskvalifikován

  255. 2. ZK SA3: Diskvalifikován

  256. JUNIOŘI S: 1/6, 41.76 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  257. Plzeň - MEMORIAL JOLANY TROPPOVÉ, 03. 10. 2015 - 04. 10. 2015

  258. Zkouska_so_01 SA3: 4/7, 40.01 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  259. Zkouška_so_02 SA3: Diskvalifikován

  260. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  261. Agility: Diskvalifikován

  262. Agility - D: 9/16, 36.27 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  263. Jumping: 3/58, 28.87 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  264. Jumping - D: 8/16, 30.43 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  265. Prostějov - Skok za skokem VIII. + MR chodských psů v agility, 15. 08. 2015 - 16. 08. 2015

  266. Agility: 1/3, 38.97 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  267. Agility: Diskvalifikován

  268. Agility FINAL: 4/7, 33.4 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  269. Agility Open (so): 2/10, 36.51 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  270. Jumping Open (ne): 2/9, 30.04 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  271. Jumping Open (so): 6/10, 30.41 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  272. Ostrava-Martinov - O pohár Naury a Mistrovství České republiky KKCHS, 09. 08. 2015

  273. Agility: Diskvalifikován

  274. Agility MR KKCHS: 1/9, 34.3 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  275. Agility Open: 3/23, 34.3 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  276. Jumping MR KKCHS: 1/10, 34.87 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  277. Jumping Open: 2/29, 34.87 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  278. Mladá Boleslav - Trojlístek pro Sally, 01. 08. 2015

  279. ZkA 1: Diskvalifikován

  280. ZkA 2: Diskvalifikován

  281. ZkA 3: 2/12, 39.31 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  282. Oldřichov - ForPes Agility, 18. 07. 2015

  283. 1. Zka: 11/19, 35.11 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  284. 2. Zka: 11/18, 34.9 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  285. Jumping: Diskvalifikován

  286. Rožnov pod Radhoštěm - European Open Junior, 10. 07. 2015 - 12. 07. 2015

  287. Agility Individual Ch: 1/31, 35.18 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  288. Agility Squads: Diskvalifikován

  289. Jumping Individual Ch: 4/31, 35.06 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  290. Jumping Squads: Diskvalifikován

  291. Louny - Hurá na prázdniny, 20. 06. 2015

  292. Agility: 11/29, 37.06 s, 15.0 tr. b., 3.64 m/s

  293. Jumping: 2/29, 29.86 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  294. Zka: Diskvalifikován

  295. Lukášov - ČMKU Junior Open 2015, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  296. Agility I: Diskvalifikován

  297. Agility II: Diskvalifikován

  298. Agility Open: Diskvalifikován

  299. Jumping Open: 3/16, 31.07 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  300. Praha Kyje - Kvalifikační závod juniorů, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  301. Agility III - Small - Děti: Diskvalifikován

  302. Agility II - Small - Děti: 8/14, 36.98 s, 11.98 tr. b., 3.92 m/s

  303. Agility I - Small - Děti: Diskvalifikován

  304. Agility IV - Small - Děti: 2/14, 30.65 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  305. Jumping II - Small - Děti: 1/14, 28.79 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  306. Jumping I - Small - Děti: 5/14, 29.94 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  307. Sekvence II - SMALL - DĚTI: Diskvalifikován

  308. Praha Kyje - Hloubětínské Quatrozkoušky, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  309. SA2 II SA2: 1/17, 35.65 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  310. SA2 I SA2: 1/16, 36.02 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  311. Málkov u Chomutova - PetPoint Benefiční memoriál Praotce Krušiny ... aneb o poklad víly Zubničky :-D, 05. 04. 2015

  312. 1. Zka: Diskvalifikován

  313. 2. Zka: 3/7, 38.56 s, 10.0 tr. b., 3.63 m/s

  314. Neveklov - Heroutice - 37. Dvojzkoušky + 1, 14. 03. 2015

  315. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  316. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  317. Heroutice, 3. běh: 1/10, 36.15 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  318. Ratenice - Morrisovy trojzkoušky II., 28. 02. 2015

  319. ZkA III. SA2: 1/14, 41.18 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  320. ZkA II. SA2: 1/14, 43.9 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  321. ZkA I. SA2: 2/14, 52.93 s, 10.0 tr. b., 3.48 m/s

  322. Řitka - Zkoušky - leden 2, 30. 01. 2015

  323. 1.zkouška SA2: Diskvalifikován

  324. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  325. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  326. SA2 I : Diskvalifikován

  327. SA2 II : 8/21, 34.21 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  328. Píšťany, okr. Litoměřice - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 06. 09. 2014 - 07. 09. 2014

  329. Agility jednotlivci: 5/13, 33.03 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  330. Družstva - Agility: Diskvalifikován

  331. Družstva - Jumping: 4/43, 32.45 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  332. Jumping jednotlivci: 3/14, 41.86 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  333. Nymburk - Mistrovství republiky plemene KKCHS v agility, 31. 08. 2014

  334. Mistrovské agility S: Diskvalifikován

  335. Mistrovský jumping S: 4/29, 37.86 s, 5.86 tr. b., 3.72 m/s

  336. Trmice - Ústecký psí festival - 3 zkoušky, 02. 08. 2014

  337. Zkouška 1 SA2: Diskvalifikován

  338. Zkouška 2 SA2: 4/12, 43.15 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  339. Zkouška 3 SA2: Diskvalifikován

  340. Louny - Hurá na prázdniny, 21. 06. 2014

  341. Agility: 16/32, 36.4 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  342. Jumping: Diskvalifikován

  343. ZkA: Diskvalifikován

  344. Kladno Rozdělov - Jahodový pohár, Kladno, 14. 06. 2014 - 15. 06. 2014

  345. AGILITY-S: Diskvalifikován

  346. JUMPING-S: 1/35, 39.09 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  347. JUMPING-S: 23/32, 39.7 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  348. SA2: 6/11, 51.77 s, 15.0 tr. b., 3.86 m/s

  349. SA2: Diskvalifikován

  350. Velké finále SA neděle: Diskvalifikován

  351. Sezemice - „HOP SEM - HOP TAM“ 11. ročník, Speciál BŠO v agility 7. ročník, 07. 06. 2014

  352. AGI S: Diskvalifikován

  353. JUMP S: 6/24, 37.95 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  354. Zkoušky SA2: 4/8, 51.08 s, 15.0 tr. b., 3.84 m/s

  355. Ústí nad Labem - Mojžíř - 2. ústecký juniorský speciál, 01. 06. 2014

  356. Jumping: 4/9, 32.49 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  357. Ústí nad Labem - Mojžíř - Zkouška při 2. juniorském speciálu, 01. 06. 2014

  358. ZkA 1: 2/5, 35.04 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  359. ZkA 2: Diskvalifikován

  360. Mladá Boleslav - Závody Zvířatanakupují.cz, 17. 05. 2014

  361. Agility S: 2/27, 39.68 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  362. Jumping S: Diskvalifikován

  363. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  364. Ústí nad Labem - Mojžíř - 1. ústecký juniorský speciál, 21. 04. 2014

  365. Agility: 1/12, 33.39 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  366. ZkA: 1/6, 35.81 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  367. Praha - Horní Počernice - 32. Dvojzkoušky, 19. 04. 2014

  368. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  369. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  370. Praha - Hloubětínské Quatrozkoušky, 12. 04. 2014 - 13. 04. 2014

  371. Zkouška A2 - II SA2: Diskvalifikován

  372. Zkouška A2 - I SA2: 2/14, 43.97 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  373. Neveklov - 31. Dvojzkoušky, 15. 03. 2014

  374. Heroutice, 1. běh: 1/13, 39.84 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  375. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  376. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 16. 02. 2014

  377. Zkouška 1 SA1: 2/9, 43.15 s, 13.15 tr. b., 2.85 m/s

  378. Zkouška 2 SA1: 2/9, 31.89 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  379. Lukov - Sametové 2zkoušky, 16. 11. 2013

  380. 1 SA1: Diskvalifikován

  381. 2 SA1: Diskvalifikován

  382. 3 SA1: Diskvalifikován

  383. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2013

  384. SA1 - 1 SA1: Diskvalifikován

  385. SA1 - 2 SA1: 5/17, 26.41 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  386. Louny - O podzimní kvítek, 05. 10. 2013

  387. Agility: Diskvalifikován

  388. Jumping: Diskvalifikován

  389. ZkA: Diskvalifikován

  390. Ústí nad Labem - I. dvojzkoušky „Zvířatanakupují.cz“, 21. 09. 2013

  391. Zka so1: Diskvalifikován

  392. Zka so2: 1/8, 24.36 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  393. Zka so3: Diskvalifikován