Cz En

049513

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Petra Vydrová

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Enya Goldenleon, Kavalír King Charles španěl

Výsledky

  1. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  2. Czech Imp Jump: 3/26, 21.95 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  3. Jumping 1: 3/27, 39.72 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  4. Jumping 2: 1/27, 33.05 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  5. Kladno - Zkoušky NKÚ V., 14. 12. 2018

  6. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  7. 2. zkouška SA3: 1/7, 40.21 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  8. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  9. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  10. I. zkouška SA3: 1/12, 40.77 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  11. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  12. Agility: 4/56, 40.93 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  13. Agility DRUZSTVA: 3/56, 40.5 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  14. Jumping: Diskvalifikován

  15. Jumping DRUZSTVA: Diskvalifikován

  16. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  17. AGILITY DRUZSTVA: 24/57, 37.56 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  18. J Agility: 1/35, 37.88 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  19. J Hra: Diskvalifikován

  20. J Jumping: Diskvalifikován

  21. JUMPING DRUZSTVA: 1/57, 27.87 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  22. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  23. Agility II. S: 20/54, 40.7 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  24. Agility I. S: Diskvalifikován

  25. Jumping II. S: 3/57, 34.12 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  26. Jumping I. S: 3/58, 33.49 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  27. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  28. QA4 Agility: 13/45, 35.94 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  29. QA5 Agility: Diskvalifikován

  30. QA6 Agility: Diskvalifikován

  31. QJ4 Jumping: 4/45, 36.05 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  32. QJ5 Jumping: 16/45, 36.39 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  33. QJ6 Jumping: 6/42, 38.44 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  34. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  35. QA1 agility: 33/53, 44.45 s, 6.45 tr. b., 4.09 m/s

  36. QA2 agility: 5/53, 39.03 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  37. QA3 agility: 4/52, 38.14 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  38. QJ1 jumping: 38/53, 38.96 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  39. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  40. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  41. Roudnice nad Labem - Tréninkové zkoušky, 18. 05. 2018

  42. Agility Trial: Diskvalifikován

  43. Jumping Trial: 3/7, 38.36 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  44. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  45. Ju Agility IV: 1/15, 37.57 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  46. Ju Agility V: Diskvalifikován

  47. Ju Agility VI: 9/15, 38.53 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  48. Ju Jumping IV: 5/15, 30.71 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  49. Ju Jumping V: 1/14, 33.27 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  50. Záryby - Hloubětínské quatrozkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  51. Sobota SA3 1: Diskvalifikován

  52. Sobota SA3 2: Diskvalifikován

  53. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  54. I Agility Open: Diskvalifikován

  55. II Agility Open: Diskvalifikován

  56. II Jumping Open: Diskvalifikován

  57. I Jumping Open: 3/75, 34.95 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  58. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  59. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  60. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  61. Junioři S: Diskvalifikován

  62. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  63. Agility I: 7/16, 41.43 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  64. Agility II: 2/16, 41.22 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  65. Agility III: 4/16, 45.59 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  66. Jumping I: Diskvalifikován

  67. Jumping II: 1/16, 38.13 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  68. Jumping III: 9/16, 41.44 s, 12.81 tr. b., 4.03 m/s

  69. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  70. 1. zkouška SA3: 3/10, 36.83 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  71. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  72. Junioři S: 1/4, 32.89 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  73. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  74. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  75. Junioři S: 2/7, 34.96 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  76. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  77. II. zkouška SA3: 1/11, 36.88 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  78. I. zkouška SA3: 1/12, 36.62 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  79. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  80. III. zkouška SA3: 1/7, 32.48 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  81. II. Zkouška SA3: 1/10, 43.83 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  82. I. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  83. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  84. 1. zkouška SA3: 1/10, 40.5 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  85. 2. zkouška SA3: 1/10, 34.26 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  86. Junioři S: 1/7, 30.84 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  87. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  88. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  89. 2. zkouška SA3: 1/9, 43.97 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  90. Junioři S: 1/10, 31.85 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  91. Beroun - Jack Honey Cup I., 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  92. AGILITY: 1/15, 36.26 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  93. AGILITY: 5/13, 34.21 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  94. JUMPING: 1/15, 33.84 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  95. JUMPING: 2/13, 28.44 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  96. SA3: 1/6, 38.02 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  97. SA3: Diskvalifikován

  98. Děčín - O Pohár města Děčína, 28. 09. 2017

  99. Agility S: 1/33, 36.81 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  100. Jumping S: 2/33, 30.01 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  101. Zkouška - SA3: 4/21, 37.7 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  102. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  103. Agility Ju: 22/35, 41.68 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  104. Agility Squads: 2/59, 37.22 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  105. Hra Ju: 15/36, 30.99 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  106. Jumping Ju: 18/35, 47.52 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  107. Jumping Squads: 6/59, 35.72 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  108. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  109. Agility družstev: 4/54, 38.76 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  110. Agility jednotlivců: 26/54, 36.86 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  111. Jumping družstev: 39/55, 35.02 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  112. Jumping jednotlivců: Diskvalifikován

  113. Děčín - Rozcvička, 08. 09. 2017

  114. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  115. Dobříš - Dvojzkoušky za "lidovku" při CACIT 2017, 20. 08. 2017

  116. Zkouška II SA3: 1/4, 40.57 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  117. Zkouška I SA3: Diskvalifikován

  118. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  119. QA4 agility: 18/56, 39.49 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  120. QA5 agility: Diskvalifikován

  121. QA6 agility: 7/56, 40.83 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  122. QJ4 jumping: 10/55, 29.96 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  123. QJ5 jumping: 20/53, 34.33 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  124. QJ6 jumping: 30/50, 30.08 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  125. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  126. QA1 agility: 18/67, 40.45 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  127. QA2 agility: Diskvalifikován

  128. QA3 agility: 21/68, 38.29 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  129. QJ1 jumping: 5/68, 38.66 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  130. QJ2 jumping: 8/69, 32.32 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  131. QJ3 jumping: 8/66, 35.63 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  132. Děčín - Start Up, 19. 05. 2017

  133. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  134. Horní Počernice - 10. MÁJOVÁ CENA, 08. 05. 2017

  135. 10. Májová cena, Horní Počernice, Agility: 1/28, 38.31 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  136. 10. Májová cena, Horní Počernice, Jumping: 1/27, 33.0 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  137. 10. Májová cena, Horní Počernice, zkoušky: Diskvalifikován

  138. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  139. Agility 1 Ju: 1/22, 42.27 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  140. Agility 2 Ju: 11/22, 35.48 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  141. Agility 3 Ju: 1/22, 39.48 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  142. Agility 4 Ju: 1/20, 36.32 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  143. Jumping 1 Ju: 13/22, 30.61 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  144. Jumping 2 Ju: 2/20, 29.94 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  145. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  146. Agility 1: 23/78, 49.67 s, 7.67 tr. b., 4.03 m/s

  147. Agility 2: 23/78, 38.41 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  148. Jumping 1: 35/77, 35.09 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  149. Jumping 2: 11/78, 38.55 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  150. Beroun - Sky Dog Cup, 01. 04. 2017 - 02. 04. 2017

  151. AGILITY: 13/26, 37.46 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  152. AGILITY: Diskvalifikován

  153. JUMPING: 2/19, 38.48 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  154. JUMPING: 2/24, 32.91 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  155. SA3: Diskvalifikován

  156. SA3: Diskvalifikován

  157. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (3/3), 11. 03. 2017 - 12. 03. 2017

  158. Agility: 5/24, 41.94 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  159. Agility: 8/24, 43.12 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  160. FINÁLE: Diskvalifikován

  161. Jumping: Diskvalifikován

  162. Jumping: Diskvalifikován

  163. Zkouška SA3: 1/14, 40.94 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  164. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  165. Zkouška 1 SA3: 5/15, 36.1 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  166. Zkouška 2 SA3: Diskvalifikován

  167. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  168. 1. ZK SA3: 2/14, 46.6 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  169. 2. ZK SA3: 1/14, 39.19 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  170. Junioři S: 1/9, 33.26 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  171. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (2/3), 11. 02. 2017

  172. Agility: 1/27, 38.45 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  173. Jumping: 11/28, 34.62 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  174. Zkouška SA3: 1/16, 44.13 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  175. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (1/3), 14. 01. 2017

  176. Agility: Diskvalifikován

  177. Jumping: 2/29, 31.64 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  178. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  179. Beroun - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2016

  180. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  181. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  182. 3. zkouška SA3: 5/11, 35.76 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  183. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  184. Agility družstva: 1/48, 35.46 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  185. Agility - junioři: 12/30, 38.55 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  186. Jumping družstva: 5/48, 30.54 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  187. Jumping - junioři: 2/30, 32.0 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  188. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 01. 10. 2016

  189. 1. Zka - SA3: 2/10, 40.78 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  190. 2. Zka - SA3: Diskvalifikován

  191. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  192. Agility - So: Diskvalifikován

  193. ZkA - So: Diskvalifikován

  194. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  195. Agility družstva: 10/60, 41.35 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  196. Agility jednotlivci: 4/59, 40.81 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  197. Jumping družstva: 18/60, 30.03 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  198. Jumping jednotlivci: Diskvalifikován

  199. Pilníkov, okr. Trutnov - II. Hilarem cup + Mistrovství republiky chodských psů a kavalírů 2016, 27. 08. 2016

  200. Agility S: Diskvalifikován

  201. Jumping S: 2/21, 31.55 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  202. Zkouška SA3: 2/5, 38.7 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  203. Louny - Hurá na prázdniny, 25. 06. 2016

  204. Agility S: 9/27, 37.73 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  205. Jumping S: 5/27, 31.13 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  206. Zkouška SA3: 2/11, 42.56 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  207. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  208. QA5 Agility: 26/96, 48.69 s, 8.69 tr. b., 3.72 m/s

  209. QA6 Agility: 8/90, 41.51 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  210. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  211. QJ6 Jumping: 14/90, 38.37 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  212. Rokycany - Rokycanská skočná, 11. 06. 2016

  213. Agility zkouška 1 SA3: Diskvalifikován

  214. Agility zkouška 2 SA3: Diskvalifikován

  215. jumping S: 2/25, 27.91 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  216. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  217. QA3 Agility: Diskvalifikován

  218. QA4 Agility: 11/104, 42.32 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  219. QJ3 Jumping: 10/101, 34.49 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  220. QJ4 Jumping: 45/102, 37.42 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  221. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  222. J Agility 1: 8/23, 38.07 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  223. J Agility 2: 8/22, 32.93 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  224. J Agility 3: 19/23, 49.75 s, 19.43 tr. b., 3.66 m/s

  225. J Agility 4: 15/22, 40.71 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  226. J Jumping 1: 15/23, 34.54 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  227. J Jumping 2: 1/23, 28.31 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  228. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  229. QA1 Agility: 39/113, 50.11 s, 5.11 tr. b., 3.99 m/s

  230. QA2 Agility: Diskvalifikován

  231. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  232. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  233. Terezín - vELIKONOČNÍ AGI-HRANÍ, 28. 03. 2016

  234. Tunelový běh S: 2/21, 25.65 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  235. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  236. Terezín - Terezínský zimní pohár 6. kolo - 2. ročník, 27. 03. 2016

  237. 1. ZK SA3: 5/10, 45.51 s, 5.51 tr. b., 3.89 m/s

  238. 2. ZK SA3: 6/9, 47.6 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  239. Junioři S: Diskvalifikován

  240. Heroutice u Neveklova - 43. Dvojzkoušky + 1, 12. 03. 2016

  241. Heroutice, 1. běh: 1/6, 38.99 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  242. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  243. Heroutice, 3. běh: 1/6, 40.6 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  244. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  245. 1. ZK SA3: Diskvalifikován

  246. 2. ZK SA3: Diskvalifikován

  247. Junioři S: 1/6, 33.54 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  248. Spořice - Sam´s Field First indoor Cup :-) + I. Halové mistrovství ČR australských kelpií a welsh corgi 2016, 20. 02. 2016 - 21. 02. 2016

  249. Agility - Ne: 16/35, 39.88 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  250. Agility - So: 15/37, 38.17 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  251. Jumping: Diskvalifikován

  252. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  253. ZkA - Ne: Diskvalifikován

  254. ZkA - So: 6/21, 40.46 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  255. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  256. 1. ZK SA3: Diskvalifikován

  257. 2. ZK SA3: 7/16, 44.43 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  258. JUNIOŘI S: 3/9, 34.43 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  259. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  260. 1. ZK SA3: Diskvalifikován

  261. 2. ZK SA3: 3/15, 46.57 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  262. Junioři S: Diskvalifikován

  263. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  264. 1. ZK SA3: Diskvalifikován

  265. 2. ZK SA3: Diskvalifikován

  266. JUNIOŘI S: 1/6, 41.76 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  267. Plzeň - MEMORIAL JOLANY TROPPOVÉ, 03. 10. 2015 - 04. 10. 2015

  268. Zkouska_so_01 SA3: 4/7, 40.01 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  269. Zkouška_so_02 SA3: Diskvalifikován

  270. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  271. Agility: Diskvalifikován

  272. Agility - D: 9/16, 36.27 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  273. Jumping: 3/58, 28.87 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  274. Jumping - D: 8/16, 30.43 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  275. Prostějov - Skok za skokem VIII. + MR chodských psů v agility, 15. 08. 2015 - 16. 08. 2015

  276. Agility: 1/3, 38.97 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  277. Agility: Diskvalifikován

  278. Agility FINAL: 4/7, 33.4 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  279. Agility Open (so): 2/10, 36.51 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  280. Jumping Open (ne): 2/9, 30.04 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  281. Jumping Open (so): 6/10, 30.41 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  282. Ostrava-Martinov - O pohár Naury a Mistrovství České republiky KKCHS, 09. 08. 2015

  283. Agility: Diskvalifikován

  284. Agility MR KKCHS: 1/9, 34.3 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  285. Agility Open: 3/23, 34.3 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  286. Jumping MR KKCHS: 1/10, 34.87 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  287. Jumping Open: 2/29, 34.87 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  288. Mladá Boleslav - Trojlístek pro Sally, 01. 08. 2015

  289. ZkA 1: Diskvalifikován

  290. ZkA 2: Diskvalifikován

  291. ZkA 3: 2/12, 39.31 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  292. Oldřichov - ForPes Agility, 18. 07. 2015

  293. 1. Zka: 11/19, 35.11 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  294. 2. Zka: 11/18, 34.9 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  295. Jumping: Diskvalifikován

  296. Rožnov pod Radhoštěm - European Open Junior, 10. 07. 2015 - 12. 07. 2015

  297. Agility Individual Ch: 1/31, 35.18 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  298. Agility Squads: Diskvalifikován

  299. Jumping Individual Ch: 4/31, 35.06 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  300. Jumping Squads: Diskvalifikován

  301. Louny - Hurá na prázdniny, 20. 06. 2015

  302. Agility: 11/29, 37.06 s, 15.0 tr. b., 3.64 m/s

  303. Jumping: 2/29, 29.86 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  304. Zka: Diskvalifikován

  305. Lukášov - ČMKU Junior Open 2015, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  306. Agility I: Diskvalifikován

  307. Agility II: Diskvalifikován

  308. Agility Open: Diskvalifikován

  309. Jumping Open: 3/16, 31.07 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  310. Praha Kyje - Kvalifikační závod juniorů, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  311. Agility III - Small - Děti: Diskvalifikován

  312. Agility II - Small - Děti: 8/14, 36.98 s, 11.98 tr. b., 3.92 m/s

  313. Agility I - Small - Děti: Diskvalifikován

  314. Agility IV - Small - Děti: 2/14, 30.65 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  315. Jumping II - Small - Děti: 1/14, 28.79 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  316. Jumping I - Small - Děti: 5/14, 29.94 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  317. Sekvence II - SMALL - DĚTI: Diskvalifikován

  318. Praha Kyje - Hloubětínské Quatrozkoušky, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  319. SA2 II SA2: 1/17, 35.65 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  320. SA2 I SA2: 1/16, 36.02 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  321. Málkov u Chomutova - PetPoint Benefiční memoriál Praotce Krušiny ... aneb o poklad víly Zubničky :-D, 05. 04. 2015

  322. 1. Zka: Diskvalifikován

  323. 2. Zka: 3/7, 38.56 s, 10.0 tr. b., 3.63 m/s

  324. Neveklov - Heroutice - 37. Dvojzkoušky + 1, 14. 03. 2015

  325. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  326. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  327. Heroutice, 3. běh: 1/10, 36.15 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  328. Ratenice - Morrisovy trojzkoušky II., 28. 02. 2015

  329. ZkA III. SA2: 1/14, 41.18 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  330. ZkA II. SA2: 1/14, 43.9 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  331. ZkA I. SA2: 2/14, 52.93 s, 10.0 tr. b., 3.48 m/s

  332. Řitka - Zkoušky - leden 2, 30. 01. 2015

  333. 1.zkouška SA2: Diskvalifikován

  334. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  335. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  336. SA2 I : Diskvalifikován

  337. SA2 II : 8/21, 34.21 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  338. Píšťany, okr. Litoměřice - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 06. 09. 2014 - 07. 09. 2014

  339. Agility jednotlivci: 5/13, 33.03 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  340. Družstva - Agility: Diskvalifikován

  341. Družstva - Jumping: 4/43, 32.45 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  342. Jumping jednotlivci: 3/14, 41.86 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  343. Nymburk - Mistrovství republiky plemene KKCHS v agility, 31. 08. 2014

  344. Mistrovské agility S: Diskvalifikován

  345. Mistrovský jumping S: 4/29, 37.86 s, 5.86 tr. b., 3.72 m/s

  346. Trmice - Ústecký psí festival - 3 zkoušky, 02. 08. 2014

  347. Zkouška 1 SA2: Diskvalifikován

  348. Zkouška 2 SA2: 4/12, 43.15 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  349. Zkouška 3 SA2: Diskvalifikován

  350. Louny - Hurá na prázdniny, 21. 06. 2014

  351. Agility: 16/32, 36.4 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  352. Jumping: Diskvalifikován

  353. ZkA: Diskvalifikován

  354. Kladno Rozdělov - Jahodový pohár, Kladno, 14. 06. 2014 - 15. 06. 2014

  355. AGILITY-S: Diskvalifikován

  356. JUMPING-S: 1/35, 39.09 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  357. JUMPING-S: 23/32, 39.7 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  358. SA2: 6/11, 51.77 s, 15.0 tr. b., 3.86 m/s

  359. SA2: Diskvalifikován

  360. Velké finále SA neděle: Diskvalifikován

  361. Sezemice - „HOP SEM - HOP TAM“ 11. ročník, Speciál BŠO v agility 7. ročník, 07. 06. 2014

  362. AGI S: Diskvalifikován

  363. JUMP S: 6/24, 37.95 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  364. Zkoušky SA2: 4/8, 51.08 s, 15.0 tr. b., 3.84 m/s

  365. Ústí nad Labem - Mojžíř - 2. ústecký juniorský speciál, 01. 06. 2014

  366. Jumping: 4/9, 32.49 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  367. Ústí nad Labem - Mojžíř - Zkouška při 2. juniorském speciálu, 01. 06. 2014

  368. ZkA 1: 2/5, 35.04 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  369. ZkA 2: Diskvalifikován

  370. Mladá Boleslav - Závody Zvířatanakupují.cz, 17. 05. 2014

  371. Agility S: 2/27, 39.68 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  372. Jumping S: Diskvalifikován

  373. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  374. Ústí nad Labem - Mojžíř - 1. ústecký juniorský speciál, 21. 04. 2014

  375. Agility: 1/12, 33.39 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  376. ZkA: 1/6, 35.81 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  377. Praha - Horní Počernice - 32. Dvojzkoušky, 19. 04. 2014

  378. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  379. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  380. Praha - Hloubětínské Quatrozkoušky, 12. 04. 2014 - 13. 04. 2014

  381. Zkouška A2 - II SA2: Diskvalifikován

  382. Zkouška A2 - I SA2: 2/14, 43.97 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  383. Neveklov - 31. Dvojzkoušky, 15. 03. 2014

  384. Heroutice, 1. běh: 1/13, 39.84 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  385. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  386. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 16. 02. 2014

  387. Zkouška 1 SA1: 2/9, 43.15 s, 13.15 tr. b., 2.85 m/s

  388. Zkouška 2 SA1: 2/9, 31.89 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  389. Lukov - Sametové 2zkoušky, 16. 11. 2013

  390. 1 SA1: Diskvalifikován

  391. 2 SA1: Diskvalifikován

  392. 3 SA1: Diskvalifikován

  393. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2013

  394. SA1 - 1 SA1: Diskvalifikován

  395. SA1 - 2 SA1: 5/17, 26.41 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  396. Louny - O podzimní kvítek, 05. 10. 2013

  397. Agility: Diskvalifikován

  398. Jumping: Diskvalifikován

  399. ZkA: Diskvalifikován

  400. Ústí nad Labem - I. dvojzkoušky „Zvířatanakupují.cz“, 21. 09. 2013

  401. Zka so1: Diskvalifikován

  402. Zka so2: 1/8, 24.36 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  403. Zka so3: Diskvalifikován