Cz En

053813

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Dan Pecháček, ForPes

    Člen KA

Pes

  1. Cheynee Lenfir, Sheltie

Výsledky

  1. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2019

  2. 1. Zka - MA3: 8/13, 34.35 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  3. 2. Zka - MA3: 4/13, 31.93 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  4. Jumping - Medium: 12/26, 34.2 s, 9.2 tr. b., 3.54 m/s

  5. Louny - O podzimní kvítek, 06. 10. 2018

  6. Agility M: 7/19, 42.21 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  7. Jumping M: 5/19, 41.06 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  8. Zkoušky MA3: Diskvalifikován

  9. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2018

  10. Agility M: 5/24, 41.26 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  11. Jumping M: Diskvalifikován

  12. Zkouška - MA3: 4/6, 45.67 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  13. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 02. 09. 2018

  14. Zkouška II. MA3: Diskvalifikován

  15. Zkouška I. MA3: Diskvalifikován

  16. Lužná u Rakovníka - Maximův memoriál, 25. 08. 2018

  17. II. Zkouška: 2/6, 40.69 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  18. I. Zkouška: 2/6, 38.81 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  19. Jumping: 8/15, 32.27 s, 0.27 tr. b., 4.52 m/s

  20. Kosmonosy - Kosmonoské trojzkoušky, 29. 07. 2018

  21. 1.ZkA - MA3: Diskvalifikován

  22. 2. ZkA - MA3: Diskvalifikován

  23. 3. ZkA - MA3: 4/7, 40.68 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  24. Oldřichov - ForPes Agility, 14. 07. 2018

  25. 1. Zka - MA3: Diskvalifikován

  26. 2. Zka - MA3: Diskvalifikován

  27. Jumping - Medium: 4/19, 32.26 s, 0.26 tr. b., 4.34 m/s

  28. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2018

  29. Agility - MA: 4/10, 37.66 s, 7.66 tr. b., 3.72 m/s

  30. Jumping MA: 3/11, 24.99 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  31. ZkA - MA3: 4/6, 37.46 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  32. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  33. I Agility Open: 33/69, 40.1 s, 15.0 tr. b., 4.29 m/s

  34. II Agility Open: 33/66, 48.37 s, 10.37 tr. b., 3.99 m/s

  35. II Jumping Open: 39/66, 51.8 s, 28.8 tr. b., 3.15 m/s

  36. I Jumping Open: Diskvalifikován

  37. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  38. Agility Ju: 19/31, 50.34 s, 20.34 tr. b., 3.97 m/s

  39. Agility Squads: 16/44, 41.14 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  40. Hra Ju: 7/31, 34.28 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  41. Jumping Ju: 3/31, 45.02 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  42. Jumping Squads: 6/44, 37.05 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  43. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  44. Agility Ne - MA: 9/22, 39.69 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  45. Agility So - MA: 4/23, 33.01 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  46. Jumping Ne - MA: Diskvalifikován

  47. Jumping So - MA: Diskvalifikován

  48. Zka Ne - MA3: 2/11, 44.82 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  49. Zka So - MA3: Diskvalifikován

  50. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské letní trojzkoušky, 29. 07. 2017

  51. 1. Zka - MA3: 2/5, 48.09 s, 6.09 tr. b., 3.74 m/s

  52. 2. Zka - MA3: 3/5, 46.32 s, 10.0 tr. b., 3.89 m/s

  53. 3. Zka - MA3: 1/5, 45.78 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  54. Oldřichov - ForPes Agility, 15. 07. 2017

  55. 1. Zka - MA3: 1/5, 38.61 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  56. 2. Zka - MA3: Diskvalifikován

  57. Jumping - Medium: 2/15, 29.51 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  58. Louny - Hurá na prázdniny, 17. 06. 2017

  59. Agility - Medium: Diskvalifikován

  60. Jumping - Medium: Diskvalifikován

  61. ZkA - MA3: 4/4, 37.95 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  62. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  63. QA2 agility: 25/67, 54.75 s, 9.75 tr. b., 3.51 m/s

  64. QA3 agility: Diskvalifikován

  65. QJ1 jumping: 34/70, 53.97 s, 21.97 tr. b., 3.13 m/s

  66. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  67. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  68. Málkov u Chomutova - Memoriál Praotce Krušiny III. ... aneb honba za pokladem :-), 14. 05. 2017

  69. 1. Zka - MA2: 1/6, 33.4 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  70. 2. Zka - MA2: 1/6, 35.35 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  71. Trmice - Květnové agilitění v Trmicích, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  72. AGI Kategorie A2+A3 M: 2/6, 33.9 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  73. AGI Kategorie A2+A3 M: Diskvalifikován

  74. JUMP Kategorie A2+A3 M: 3/6, 30.15 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  75. JUMP Kategorie A2+A3 M: 4/6, 39.0 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  76. Zkouška MA2: 1/1, 39.83 s, 10.83 tr. b., 3.44 m/s

  77. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  78. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 23. 04. 2017

  79. Agility - Medium: 1/22, 41.21 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  80. Jumping - Medium: 14/23, 43.15 s, 14.15 tr. b., 3.59 m/s

  81. ZkA - MA2: 4/11, 50.12 s, 13.12 tr. b., 3.39 m/s

  82. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  83. Agility družstva: Diskvalifikován

  84. Agility - junioři: Diskvalifikován

  85. Jumping družstva: Diskvalifikován

  86. Jumping - junioři: 7/25, 36.14 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  87. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  88. Agility - So: 14/34, 51.91 s, 8.91 tr. b., 3.49 m/s

  89. Jumping - So: Diskvalifikován

  90. ZkA - So: Diskvalifikován

  91. Praha-Kateřinky - 2. Kunratické trojzkoušky, 20. 08. 2016

  92. 1. zkouška MA2: 5/11, 38.87 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  93. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  94. 3. zkouška MA2: 5/11, 44.98 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  95. Oldřichov - ForPes Agility, 16. 07. 2016

  96. 1. Zka: 3/6, 43.23 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  97. 2. Zka: 1/6, 37.7 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  98. Jumping: 9/15, 35.94 s, 6.94 tr. b., 3.92 m/s

  99. Louny - Horké léto 2016, 03. 07. 2016

  100. Jumping: 6/14, 32.68 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  101. Zka 1: 2/6, 45.57 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  102. Zka 2: 3/6, 48.33 s, 5.0 tr. b., 3.6 m/s

  103. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 28. 05. 2016

  104. Agility: 1/11, 37.47 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  105. Jumping: 3/11, 31.6 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  106. ZkA: 2/6, 37.58 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  107. Louny - Dvojzkoušky, 14. 05. 2016

  108. 1.běh Zka MA2: Diskvalifikován

  109. 2.běh Zka MA2: Diskvalifikován

  110. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  111. Agility: Diskvalifikován

  112. Jumping: 8/23, 32.66 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  113. Zkouška: Diskvalifikován

  114. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  115. 1. ZK MA2: 5/10, 48.16 s, 17.16 tr. b., 3.07 m/s

  116. 2. ZK MA2: Diskvalifikován

  117. JUNIOŘI M: 2/4, 38.01 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  118. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  119. agility: 10/18, 50.98 s, 18.98 tr. b., 3.39 m/s

  120. jumping: Diskvalifikován

  121. zkouška: 3/11, 44.84 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  122. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  123. 1. ZK MA2: Diskvalifikován

  124. 2. ZK MA2: 4/11, 48.72 s, 8.72 tr. b., 3.65 m/s

  125. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  126. 1. ZK MA2: 2/12, 53.09 s, 11.09 tr. b., 3.41 m/s

  127. 2. ZK MA2: 7/12, 50.95 s, 19.95 tr. b., 3.47 m/s

  128. JUNIOŘI M: Diskvalifikován

  129. Louny - O podzimní kvítek, 03. 10. 2015

  130. Agility: 4/10, 41.8 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  131. Jumping: 6/10, 37.94 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  132. ZkA: 1/2, 38.83 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  133. Terezín - Terezínský zimní pohár 5 - 1. ročník, 01. 03. 2015

  134. 1. ZK MA2: Diskvalifikován

  135. 2. ZK MA2: Diskvalifikován

  136. Terezín - Terezínský zimní pohár 4 - 1. ročník, 01. 02. 2015

  137. 1.ZK MA2: Diskvalifikován

  138. 2.ZK MA2: 2/5, 49.87 s, 17.87 tr. b., 3.05 m/s

  139. Juniorský běh - 4. kolo M: 2/3, 58.58 s, 33.58 tr. b., 2.49 m/s

  140. Píšťany, okr. Litoměřice - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 06. 09. 2014 - 07. 09. 2014

  141. Agility jednotlivci: 21/27, 54.34 s, 10.0 tr. b., 3.61 m/s

  142. Družstva - Agility: 4/34, 42.09 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  143. Družstva - Jumping: Diskvalifikován

  144. Jumping jednotlivci: Diskvalifikován

  145. Trmice - Ústecký psí festival - 3 zkoušky, 02. 08. 2014

  146. Zkouška 1 MA2: Diskvalifikován

  147. Zkouška 2 MA2: 1/8, 47.81 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  148. Zkouška 3 MA2: Diskvalifikován

  149. Ústí nad Labem - Mojžíř - IV. dvojzkoušky, 31. 05. 2014

  150. ZkA 1: 1/4, 45.02 s, 10.0 tr. b., 3.2 m/s

  151. ZkA 2: Diskvalifikován

  152. ZkA 3: 1/4, 47.12 s, 13.12 tr. b., 3.18 m/s

  153. Píšťany - Porta Bohemica Cup V - 2014, 17. 05. 2014 - 18. 05. 2014

  154. Agility - So: Diskvalifikován

  155. Finále Agility - Medium: Diskvalifikován

  156. Jumping - Ne: 2/11, 29.42 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  157. Jumping - So: Diskvalifikován

  158. ZkA 1: 2/5, 42.86 s, 5.0 tr. b., 3.5 m/s

  159. ZkA 2: 2/3, 41.23 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  160. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií, kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 11. 05. 2014

  161. Agility M: 10/21, 55.58 s, 5.0 tr. b., 3.51 m/s

  162. Jumping M: Diskvalifikován

  163. Zkouška MA1: 1/2, 56.82 s, 15.0 tr. b., 2.99 m/s

  164. Ústí nad Labem - Mojžíř - 1. ústecký juniorský speciál, 21. 04. 2014

  165. Agility: 8/11, 45.87 s, 12.87 tr. b., 3.31 m/s

  166. ZkA: 2/3, 37.13 s, 10.0 tr. b., 3.5 m/s

  167. Ústí nad Labem - Mojžíř - III. dvojzkoušky, 20. 04. 2014

  168. ZkA 1: 1/5, 29.63 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  169. ZkA 2: 1/5, 42.75 s, 10.0 tr. b., 3.25 m/s

  170. Chabařovice - TOP CUP 2014 OUTDOOR, 13. 04. 2014

  171. Agility: Diskvalifikován

  172. Jumping: Diskvalifikován

  173. ZkA: Diskvalifikován

  174. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů, 12. 04. 2014

  175. Jumping: Diskvalifikován

  176. ZkA: 2/7, 33.66 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  177. Lukov - Sametové 2zkoušky, 16. 11. 2013

  178. 1 MA1: 1/1, 56.47 s, 19.47 tr. b., 3.01 m/s

  179. 2 MA1: 1/1, 48.47 s, 10.47 tr. b., 3.26 m/s

  180. 3 MA1: 1/1, 46.32 s, 12.32 tr. b., 3.2 m/s

  181. Rašovice (u Klášterce nad Ohří) - Dvojzkoušky + jumping, 13. 10. 2013

  182. Jumping M: Diskvalifikován

  183. ZkA 1: 2/2, 33.76 s, 10.0 tr. b., 3.47 m/s

  184. ZkA 2: 1/2, 27.41 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  185. Ústí nad Labem - II. dvojzkoušky „Zvířatanakupují.cz“, 22. 09. 2013

  186. Zka ne1: 2/5, 55.06 s, 22.06 tr. b., 2.23 m/s

  187. Zka ne2: 3/5, 27.45 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  188. Ústí nad Labem - I. dvojzkoušky „Zvířatanakupují.cz“, 21. 09. 2013

  189. Zka so1: 1/3, 45.92 s, 5.0 tr. b., 3.31 m/s

  190. Zka so2: Diskvalifikován

  191. Zka so3: 2/2, 29.9 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s