Cz En

053813

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Dan Pecháček, ForPes

    Člen KA

Pes

  1. Cheynee Lenfir, Sheltie

Výsledky

  1. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 02. 09. 2018

  2. Zkouška II. MA3: Diskvalifikován

  3. Zkouška I. MA3: Diskvalifikován

  4. Lužná u Rakovníka - Maximův memoriál, 25. 08. 2018

  5. II. Zkouška: 2/6, 40.69 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  6. I. Zkouška: 2/6, 38.81 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  7. Jumping: 8/15, 32.27 s, 0.27 tr. b., 4.52 m/s

  8. Kosmonosy - Kosmonoské trojzkoušky, 29. 07. 2018

  9. 1.ZkA - MA3: Diskvalifikován

  10. 2. ZkA - MA3: Diskvalifikován

  11. 3. ZkA - MA3: 4/7, 40.68 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  12. Oldřichov - ForPes Agility, 14. 07. 2018

  13. 1. Zka - MA3: Diskvalifikován

  14. 2. Zka - MA3: Diskvalifikován

  15. Jumping - Medium: 4/19, 32.26 s, 0.26 tr. b., 4.34 m/s

  16. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2018

  17. Agility - MA: 4/10, 37.66 s, 7.66 tr. b., 3.72 m/s

  18. Jumping MA: 3/11, 24.99 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  19. ZkA - MA3: 4/6, 37.46 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  20. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  21. I Agility Open: 33/69, 40.1 s, 15.0 tr. b., 4.29 m/s

  22. II Agility Open: 33/66, 48.37 s, 10.37 tr. b., 3.99 m/s

  23. II Jumping Open: 39/66, 51.8 s, 28.8 tr. b., 3.15 m/s

  24. I Jumping Open: Diskvalifikován

  25. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  26. Agility Ju: 19/31, 50.34 s, 20.34 tr. b., 3.97 m/s

  27. Agility Squads: 16/44, 41.14 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  28. Hra Ju: 7/31, 34.28 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  29. Jumping Ju: 3/31, 45.02 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  30. Jumping Squads: 6/44, 37.05 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  31. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  32. Agility Ne - MA: 9/22, 39.69 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  33. Agility So - MA: 4/23, 33.01 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  34. Jumping Ne - MA: Diskvalifikován

  35. Jumping So - MA: Diskvalifikován

  36. Zka Ne - MA3: 2/11, 44.82 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  37. Zka So - MA3: Diskvalifikován

  38. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské letní trojzkoušky, 29. 07. 2017

  39. 1. Zka - MA3: 2/5, 48.09 s, 6.09 tr. b., 3.74 m/s

  40. 2. Zka - MA3: 3/5, 46.32 s, 10.0 tr. b., 3.89 m/s

  41. 3. Zka - MA3: 1/5, 45.78 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  42. Oldřichov - ForPes Agility, 15. 07. 2017

  43. 1. Zka - MA3: 1/5, 38.61 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  44. 2. Zka - MA3: Diskvalifikován

  45. Jumping - Medium: 2/15, 29.51 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  46. Louny - Hurá na prázdniny, 17. 06. 2017

  47. Agility - Medium: Diskvalifikován

  48. Jumping - Medium: Diskvalifikován

  49. ZkA - MA3: 4/4, 37.95 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  50. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  51. QA2 agility: 25/67, 54.75 s, 9.75 tr. b., 3.51 m/s

  52. QA3 agility: Diskvalifikován

  53. QJ1 jumping: 34/70, 53.97 s, 21.97 tr. b., 3.13 m/s

  54. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  55. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  56. Málkov u Chomutova - Memoriál Praotce Krušiny III. ... aneb honba za pokladem :-), 14. 05. 2017

  57. 1. Zka - MA2: 1/6, 33.4 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  58. 2. Zka - MA2: 1/6, 35.35 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  59. Trmice - Květnové agilitění v Trmicích, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  60. AGI Kategorie A2+A3 M: 2/6, 33.9 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  61. AGI Kategorie A2+A3 M: Diskvalifikován

  62. JUMP Kategorie A2+A3 M: 3/6, 30.15 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  63. JUMP Kategorie A2+A3 M: 4/6, 39.0 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  64. Zkouška MA2: 1/1, 39.83 s, 10.83 tr. b., 3.44 m/s

  65. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  66. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 23. 04. 2017

  67. Agility - Medium: 1/22, 41.21 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  68. Jumping - Medium: 14/23, 43.15 s, 14.15 tr. b., 3.59 m/s

  69. ZkA - MA2: 4/11, 50.12 s, 13.12 tr. b., 3.39 m/s

  70. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  71. Agility družstva: Diskvalifikován

  72. Agility - junioři: Diskvalifikován

  73. Jumping družstva: Diskvalifikován

  74. Jumping - junioři: 7/25, 36.14 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  75. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  76. Agility - So: 14/34, 51.91 s, 8.91 tr. b., 3.49 m/s

  77. Jumping - So: Diskvalifikován

  78. ZkA - So: Diskvalifikován

  79. Praha-Kateřinky - 2. Kunratické trojzkoušky, 20. 08. 2016

  80. 1. zkouška MA2: 5/11, 38.87 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  81. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  82. 3. zkouška MA2: 5/11, 44.98 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  83. Oldřichov - ForPes Agility, 16. 07. 2016

  84. 1. Zka: 3/6, 43.23 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  85. 2. Zka: 1/6, 37.7 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  86. Jumping: 9/15, 35.94 s, 6.94 tr. b., 3.92 m/s

  87. Louny - Horké léto 2016, 03. 07. 2016

  88. Jumping: 6/14, 32.68 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  89. Zka 1: 2/6, 45.57 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  90. Zka 2: 3/6, 48.33 s, 5.0 tr. b., 3.6 m/s

  91. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 28. 05. 2016

  92. Agility: 1/11, 37.47 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  93. Jumping: 3/11, 31.6 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  94. ZkA: 2/6, 37.58 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  95. Louny - Dvojzkoušky, 14. 05. 2016

  96. 1.běh Zka MA2: Diskvalifikován

  97. 2.běh Zka MA2: Diskvalifikován

  98. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  99. Agility: Diskvalifikován

  100. Jumping: 8/23, 32.66 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  101. Zkouška: Diskvalifikován

  102. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  103. 1. ZK MA2: 5/10, 48.16 s, 17.16 tr. b., 3.07 m/s

  104. 2. ZK MA2: Diskvalifikován

  105. JUNIOŘI M: 2/4, 38.01 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  106. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  107. agility: 10/18, 50.98 s, 18.98 tr. b., 3.39 m/s

  108. jumping: Diskvalifikován

  109. zkouška: 3/11, 44.84 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  110. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  111. 1. ZK MA2: Diskvalifikován

  112. 2. ZK MA2: 4/11, 48.72 s, 8.72 tr. b., 3.65 m/s

  113. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  114. 1. ZK MA2: 2/12, 53.09 s, 11.09 tr. b., 3.41 m/s

  115. 2. ZK MA2: 7/12, 50.95 s, 19.95 tr. b., 3.47 m/s

  116. JUNIOŘI M: Diskvalifikován

  117. Louny - O podzimní kvítek, 03. 10. 2015

  118. Agility: 4/10, 41.8 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  119. Jumping: 6/10, 37.94 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  120. ZkA: 1/2, 38.83 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  121. Terezín - Terezínský zimní pohár 5 - 1. ročník, 01. 03. 2015

  122. 1. ZK MA2: Diskvalifikován

  123. 2. ZK MA2: Diskvalifikován

  124. Terezín - Terezínský zimní pohár 4 - 1. ročník, 01. 02. 2015

  125. 1.ZK MA2: Diskvalifikován

  126. 2.ZK MA2: 2/5, 49.87 s, 17.87 tr. b., 3.05 m/s

  127. Juniorský běh - 4. kolo M: 2/3, 58.58 s, 33.58 tr. b., 2.49 m/s

  128. Píšťany, okr. Litoměřice - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 06. 09. 2014 - 07. 09. 2014

  129. Agility jednotlivci: 21/27, 54.34 s, 10.0 tr. b., 3.61 m/s

  130. Družstva - Agility: 4/34, 42.09 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  131. Družstva - Jumping: Diskvalifikován

  132. Jumping jednotlivci: Diskvalifikován

  133. Trmice - Ústecký psí festival - 3 zkoušky, 02. 08. 2014

  134. Zkouška 1 MA2: Diskvalifikován

  135. Zkouška 2 MA2: 1/8, 47.81 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  136. Zkouška 3 MA2: Diskvalifikován

  137. Ústí nad Labem - Mojžíř - IV. dvojzkoušky, 31. 05. 2014

  138. ZkA 1: 1/4, 45.02 s, 10.0 tr. b., 3.2 m/s

  139. ZkA 2: Diskvalifikován

  140. ZkA 3: 1/4, 47.12 s, 13.12 tr. b., 3.18 m/s

  141. Píšťany - Porta Bohemica Cup V - 2014, 17. 05. 2014 - 18. 05. 2014

  142. Agility - So: Diskvalifikován

  143. Finále Agility - Medium: Diskvalifikován

  144. Jumping - Ne: 2/11, 29.42 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  145. Jumping - So: Diskvalifikován

  146. ZkA 1: 2/5, 42.86 s, 5.0 tr. b., 3.5 m/s

  147. ZkA 2: 2/3, 41.23 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  148. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií, kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 11. 05. 2014

  149. Agility M: 10/21, 55.58 s, 5.0 tr. b., 3.51 m/s

  150. Jumping M: Diskvalifikován

  151. Zkouška MA1: 1/2, 56.82 s, 15.0 tr. b., 2.99 m/s

  152. Ústí nad Labem - Mojžíř - 1. ústecký juniorský speciál, 21. 04. 2014

  153. Agility: 8/11, 45.87 s, 12.87 tr. b., 3.31 m/s

  154. ZkA: 2/3, 37.13 s, 10.0 tr. b., 3.5 m/s

  155. Ústí nad Labem - Mojžíř - III. dvojzkoušky, 20. 04. 2014

  156. ZkA 1: 1/5, 29.63 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  157. ZkA 2: 1/5, 42.75 s, 10.0 tr. b., 3.25 m/s

  158. Chabařovice - TOP CUP 2014 OUTDOOR, 13. 04. 2014

  159. Agility: Diskvalifikován

  160. Jumping: Diskvalifikován

  161. ZkA: Diskvalifikován

  162. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů, 12. 04. 2014

  163. Jumping: Diskvalifikován

  164. ZkA: 2/7, 33.66 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  165. Lukov - Sametové 2zkoušky, 16. 11. 2013

  166. 1 MA1: 1/1, 56.47 s, 19.47 tr. b., 3.01 m/s

  167. 2 MA1: 1/1, 48.47 s, 10.47 tr. b., 3.26 m/s

  168. 3 MA1: 1/1, 46.32 s, 12.32 tr. b., 3.2 m/s

  169. Rašovice (u Klášterce nad Ohří) - Dvojzkoušky + jumping, 13. 10. 2013

  170. Jumping M: Diskvalifikován

  171. ZkA 1: 2/2, 33.76 s, 10.0 tr. b., 3.47 m/s

  172. ZkA 2: 1/2, 27.41 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  173. Ústí nad Labem - II. dvojzkoušky „Zvířatanakupují.cz“, 22. 09. 2013

  174. Zka ne1: 2/5, 55.06 s, 22.06 tr. b., 2.23 m/s

  175. Zka ne2: 3/5, 27.45 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  176. Ústí nad Labem - I. dvojzkoušky „Zvířatanakupují.cz“, 21. 09. 2013

  177. Zka so1: 1/3, 45.92 s, 5.0 tr. b., 3.31 m/s

  178. Zka so2: Diskvalifikován

  179. Zka so3: 2/2, 29.9 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s