Cz En

055013

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jana Brodová

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Quiet Riot z Černobílých, Border kolie

Výsledky

  1. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  2. QA1 agility: Diskvalifikován

  3. QA2 agility: 8/120, 36.9 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  4. QA3 agility: 66/120, 42.59 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  5. QJ1 jumping: 12/123, 36.71 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  6. QJ2 jumping: 14/122, 32.0 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  7. QJ3 jumping: 11/111, 36.54 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  8. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 05. 05. 2019

  9. 1.zkouška LA3: 2/12, 39.68 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  10. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  11. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2019

  12. Agility Open: 5/34, 35.15 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  13. Agility Trial: Diskvalifikován

  14. Jumping Open: 8/33, 35.61 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  15. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 20. 04. 2019

  16. Zkouška LA3 1 LA3: Diskvalifikován

  17. Zkouška LA3 2 LA3: Diskvalifikován

  18. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  19. Agility I: Diskvalifikován

  20. Agility II: 92/165, 38.11 s, 15.0 tr. b., 5.14 m/s

  21. Jumping I: 52/169, 33.53 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  22. Jumping II: 58/161, 35.53 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  23. Brno - Zimní Brno 3, 30. 03. 2019

  24. Agility LA: Diskvalifikován

  25. Jumping LA: Diskvalifikován

  26. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  27. Brno - Zimní Brno 1, 26. 01. 2019

  28. Agility LA: 6/42, 36.9 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  29. Jumping LA: 13/45, 34.6 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  30. Zkouška LA3: 68/20, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  31. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + Mistrovství ČR chodských psů, 29. 09. 2018

  32. Agility L: Diskvalifikován

  33. Hra L: 2/23, 35.57 s, 0.0 tr. b., 2.92 m/s

  34. Jumping L: 1/37, 26.34 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  35. Zkouška LA3: 1/15, 35.25 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  36. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  37. Agility: 19/86, 38.42 s, 5.0 tr. b., 5.73 m/s

  38. Agility DRUZSTVA: Diskvalifikován

  39. Jumping: 25/97, 41.35 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  40. Jumping DRUZSTVA: Diskvalifikován

  41. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 16. 09. 2018

  42. Agility 1 L: Diskvalifikován

  43. Agility 2 L: 18/37, 48.44 s, 20.0 tr. b., 4.19 m/s

  44. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  45. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky 2018, 24. 08. 2018 - 26. 08. 2018

  46. Soutěž družstev: 1/52, 30.9 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  47. Soutěž fen proti psům: Diskvalifikován

  48. Soutěž klubů: 14/52, 37.54 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  49. Soutěž podle plemen: Diskvalifikován

  50. Soutěž podle roku narození: 14/52, 43.19 s, 15.0 tr. b., 4.17 m/s

  51. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  52. Agility 1: Diskvalifikován

  53. Agility 2: Diskvalifikován

  54. Agility 3: 34/179, 42.86 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  55. Agility 4: Diskvalifikován

  56. Agility Trial: 3/104, 36.35 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  57. Jumping 1: 56/214, 42.64 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  58. Jumping 2: Diskvalifikován

  59. Luhačovice - Fešák lázeňský, 30. 06. 2018

  60. Agility Open: Diskvalifikován

  61. Agility Trial: Diskvalifikován

  62. Jumping Svihak lazensky A2 + A3: 2/13, 28.86 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  63. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  64. QA4 Agility: 11/95, 44.36 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  65. QA5 Agility: 44/93, 37.33 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  66. QA6 Agility: 43/88, 50.14 s, 11.14 tr. b., 4.09 m/s

  67. QJ4 Jumping: 46/95, 37.35 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  68. QJ5 Jumping: 54/90, 53.83 s, 33.83 tr. b., 3.66 m/s

  69. QJ6 Jumping: 22/77, 35.49 s, 0.49 tr. b., 4.9 m/s

  70. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  71. QA1 agility: 38/127, 46.8 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  72. QA2 agility: Diskvalifikován

  73. QA3 agility: 27/125, 34.52 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  74. QJ1 jumping: 14/126, 31.69 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  75. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  76. QJ3 jumping: 37/122, 37.8 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  77. Roudnice nad Labem - Tréninkové zkoušky, 18. 05. 2018

  78. Agility Trial: 2/13, 37.0 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  79. Jumping Trial: Diskvalifikován

  80. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  81. Agility A2A3: 39/95, 46.58 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  82. Agility Squads as individual: 17/157, 38.85 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  83. Jumping A2A3: 5/113, 38.19 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  84. Jumping Squads as Individual: 8/162, 30.49 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  85. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  86. Special Agility: 5/159, 34.64 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  87. Special Final: 9/28, 37.11 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  88. Special Jumping: 63/153, 32.27 s, 10.0 tr. b., 5.36 m/s

  89. Tachyon Trophy A2A3: 29/106, 38.43 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  90. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2018

  91. Agility Open: 3/37, 34.45 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  92. Agility Trial: 2/15, 38.63 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  93. Jumping Open: 11/38, 31.93 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  94. Sedlec u Mikulova - Čarodějnické tlapky, 28. 04. 2018

  95. Agility Open: 5/34, 30.66 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  96. Agility Trial: 1/6, 36.44 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  97. Jumping Open: Diskvalifikován

  98. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  99. I Agility Open: 31/139, 38.23 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  100. II Agility Open: 17/137, 39.7 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  101. II Jumping Open: 16/135, 32.19 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  102. I Jumping Open: Diskvalifikován

  103. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  104. Agility I: 1/10, 34.29 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  105. Agility II: Diskvalifikován

  106. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH III., 04. 03. 2018

  107. TRIAL II. LA3: 3/12, 41.21 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  108. TRIAL I. LA3: 2/12, 40.71 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  109. Mikulov - Podpálavská drkotačka, 17. 02. 2018

  110. Agility L: Diskvalifikován

  111. Jumping L: 9/24, 27.58 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  112. Zkouška LA3: 3/9, 45.62 s, 13.62 tr. b., 3.46 m/s

  113. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  114. zkouška 1 LA3: 4/10, 40.83 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  115. zkouška 2 LA3: 7/10, 45.72 s, 10.72 tr. b., 0.0 m/s

  116. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  117. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  118. TRIAL I. LA3: Diskvalifikován

  119. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 17. 09. 2017

  120. 1.běh LA3: 1/13, 33.91 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  121. 2. běh LA3: 5/13, 41.0 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  122. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 16. 09. 2017

  123. Jumping L: 3/24, 28.61 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  124. Speciál Jumping L: 3/24, 28.66 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  125. Zkouška LA3: 3/7, 34.72 s, 5.0 tr. b., 0.0 m/s

  126. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  127. Agility družstev: 2/88, 35.5 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  128. Agility jednotlivců: 1/87, 36.66 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  129. Jumping družstev: 27/88, 45.48 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  130. Jumping jednotlivců: 43/87, 35.32 s, 10.0 tr. b., 5.61 m/s

  131. Zlín - Mladcová - RÁJ na Mladcové - Kuba, 26. 08. 2017

  132. Agility Large: 2/21, 34.3 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  133. Jumping Large: 3/21, 26.87 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  134. Ostrava - Martinov - O pohár Naury III, 20. 08. 2017

  135. Agility Open: Diskvalifikován

  136. Agility Trial: Diskvalifikován

  137. Jumping Open: 11/47, 34.13 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  138. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  139. Agility 1: 17/217, 39.54 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  140. Agility 2: 40/216, 38.31 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  141. Agility 3: 15/190, 42.09 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  142. Agility 4: 79/196, 44.75 s, 20.0 tr. b., 4.04 m/s

  143. Agility Trial: 28/112, 37.82 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  144. Jumping 1: 25/214, 37.43 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  145. Jumping 2: 70/209, 34.62 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  146. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  147. Agility 1: 6/77, 37.5 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  148. Agility 2: 17/77, 41.45 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  149. Jumping 1: 21/77, 36.32 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  150. Jumping 2: 21/77, 34.74 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  151. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  152. QA4 agility: 26/99, 38.29 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  153. QA5 agility: 39/97, 45.41 s, 6.41 tr. b., 4.12 m/s

  154. QA6 agility: 14/95, 36.77 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  155. QJ4 jumping: 17/98, 36.17 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  156. QJ5 jumping: 32/91, 37.38 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  157. QJ6 jumping: 23/76, 40.72 s, 12.72 tr. b., 4.22 m/s

  158. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  159. 1Q Jumping: 9/157, 29.85 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  160. 2Q Agility: Diskvalifikován

  161. 3Q Finále: 7/24, 39.44 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  162. Jednotlivci A2/A3 - Agility: 63/108, 43.85 s, 15.0 tr. b., 4.36 m/s

  163. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: 24/117, 34.13 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  164. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  165. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: 17/121, 34.13 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  166. Přerov - Trojzkoušky, 27. 05. 2017

  167. 1. Agility: Diskvalifikován

  168. 2. Agility: 2/12, 34.52 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  169. 3. Agility: 2/12, 33.88 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  170. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  171. QA1 agility: 9/135, 38.58 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  172. QA2 agility: Diskvalifikován

  173. QA3 agility: 22/130, 40.04 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  174. QJ1 jumping: 30/135, 32.64 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  175. QJ2 jumping: 28/135, 33.11 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  176. QJ3 jumping: 32/118, 34.72 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  177. Luhačovice - Fešák lázeňský, 13. 05. 2017

  178. Agility Open: 5/43, 34.17 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  179. Agility Trial: Diskvalifikován

  180. Jumping Special A2 + A3: 3/35, 26.78 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  181. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  182. zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  183. zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  184. Suchdol nad Odrou - FALCO Údolní dvojzkoušky, 30. 04. 2017

  185. FALCO 1. zkouška LA3: 1/13, 36.01 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  186. FALCO 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  187. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 22. 04. 2017

  188. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  189. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  190. 3. zkouška LA3: 3/13, 33.42 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  191. Přerov - VITAR Cup + Mistrovství ČR pyrenejských ovčáků a chodských psů, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  192. Agility Trial I: Diskvalifikován

  193. Agility Trial II: 4/13, 44.23 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  194. Agility Trial III: Diskvalifikován

  195. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  196. Agility Lar Ne: 31/85, 35.53 s, 15.0 tr. b., 5.35 m/s

  197. Agility Lar So: 2/87, 35.86 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  198. Jumping Lar Ne: 43/85, 27.54 s, 10.0 tr. b., 5.81 m/s

  199. Jumping Lar So: 50/87, 39.85 s, 15.0 tr. b., 4.27 m/s

  200. Káňovice - Apríl!, 01. 04. 2017

  201. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  202. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  203. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  204. 1.běh LA3: Diskvalifikován

  205. 2.běh LA3: 1/10, 36.02 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  206. 3.běh LA3: 6/10, 38.07 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  207. Těšánky - Březnové dvojzkoušky, 12. 03. 2017

  208. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  209. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  210. Mikulov - Podpálavská drkotačka VI., 18. 02. 2017

  211. Agility L: Diskvalifikován

  212. Jumping L: 5/38, 30.28 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  213. Zk LA3: Diskvalifikován

  214. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport Jump 3, 21. 01. 2017

  215. Jumping I: 6/26, 33.18 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  216. Jumping II: 1/26, 31.22 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  217. Jumping III: 2/26, 30.47 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  218. Těšánky - Vánoční dvojzkoušky, 18. 12. 2016

  219. 1. zkouška LA3: 1/8, 40.65 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  220. 2. zkouška LA3: 2/8, 43.31 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  221. Rožnov pod Radhoštěm - Stylové Trojjumpy, 28. 10. 2016

  222. Jump 1 L: 8/20, 29.65 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  223. Jump 2 L: 1/20, 33.85 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  224. Jump 3 L: Diskvalifikován

  225. Zlechov - X. Zlechovské hopsání, 24. 09. 2016

  226. Agility L: 3/43, 35.75 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  227. Jumping L: 6/43, 28.87 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  228. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  229. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  230. Agility družstva: Diskvalifikován

  231. Agility jednotlivci: 35/61, 39.06 s, 20.0 tr. b., 4.53 m/s

  232. Jumping družstva: 7/66, 32.29 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  233. Jumping jednotlivci: 11/65, 31.73 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  234. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 06. 08. 2016 - 07. 08. 2016

  235. Agility I: 1/14, 35.54 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  236. Agility II: Diskvalifikován

  237. HCV Jumping: 2/50, 32.3 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  238. Jumping 1: Diskvalifikován

  239. Jumping 2: 11/44, 38.26 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  240. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“: 4/41, 34.89 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  241. Rožnov pod Radhoštěm - Trojjumping Free Sport, 17. 07. 2016

  242. Jumping 1 L: 5/28, 33.11 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  243. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  244. Jumping 3 L: 4/28, 29.97 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  245. Bordovice - „O Javornickou tlapku“ s JK Animals, 16. 07. 2016

  246. Agility L: Diskvalifikován

  247. Jumping L: 8/31, 25.71 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  248. Zkouška LA3: 4/11, 36.69 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  249. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky, 26. 06. 2016

  250. 1.zkouška LA3: 1/8, 36.33 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  251. 2.zkouška LA3: 2/8, 38.07 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  252. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  253. QA5 Agility: Diskvalifikován

  254. QA6 Agility: Diskvalifikován

  255. QJ5 Jumping: 45/187, 39.08 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  256. QJ6 Jumping: 80/182, 33.69 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  257. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  258. 1Q Jumping: 50/131, 31.01 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  259. 2Q Agility: Diskvalifikován

  260. Družstva - Agility: 32/140, 41.68 s, 15.0 tr. b., 4.22 m/s

  261. Družstva - Jumping: Diskvalifikován

  262. Jednotlivci A2/A3 - Agility: 35/100, 43.51 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  263. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: 25/102, 37.18 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  264. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  265. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: 26/103, 34.04 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  266. Suchdol nad Odrou - Nativia jumping speciál, 29. 05. 2016

  267. Jumping II L: 5/42, 35.46 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  268. Jumping I. L: 7/40, 31.98 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  269. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  270. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  271. QA3 Agility: 22/176, 40.05 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  272. QA4 Agility: Diskvalifikován

  273. QJ3 Jumping: 10/176, 31.71 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  274. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  275. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  276. QA1 Agility: 15/213, 44.94 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  277. QA2 Agility: 24/204, 42.24 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  278. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  279. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  280. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 10. 04. 2016

  281. Druhá LA3: 6/14, 40.08 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  282. První LA3: Diskvalifikován

  283. Třetí LA3: Diskvalifikován

  284. Těšánky - Březnové dvojzkoušky agility, 12. 03. 2016

  285. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  286. 2. zkouška LA3: 1/9, 36.78 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  287. Sedliště - TROJzkoušky - 7. Ledová spartakiáda, 16. 01. 2016

  288. LA3-1: Diskvalifikován

  289. LA3-2: Diskvalifikován

  290. LA3-3: 4/13, 40.93 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  291. Sedliště - TROJzkoušky - 6. Mikulášská spartakiáda, 05. 12. 2015

  292. LA3-1: Diskvalifikován

  293. LA3-2: 4/15, 38.96 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  294. LA3-3: Diskvalifikován

  295. Hlučín - Vosen Sosen, 14. 11. 2015 - 15. 11. 2015

  296. Final L: Diskvalifikován

  297. Neděle Agility 1 L: 5/47, 41.27 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  298. Neděle Jumping 2 L: Diskvalifikován

  299. Sobota 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  300. Sobota 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  301. Sobota Jumping 1 L: Diskvalifikován

  302. Hlučín - Hlučínský AgiDrak, 1. Agility Sheltie Cup, 6. Agility Collie Cup, 31. 10. 2015 - 01. 11. 2015

  303. Agility: 3/9, 38.15 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  304. Agility Open I: 10/40, 36.2 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  305. Agility Open II: 1/27, 39.62 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  306. Jumping Open I: 3/39, 28.93 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  307. Jumping Open II: 2/27, 30.23 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  308. Jumping Open III: 2/27, 31.24 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  309. Bordovice - Zkoušky agility, 11. 10. 2015

  310. Zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  311. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  312. Zkouška 3 LA3: Diskvalifikován

  313. Rožnov pod Radhoštěm - Dvojzkoušky Free Sport, 28. 09. 2015

  314. Agility I: 5/20, 36.04 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  315. Agility II: 1/20, 37.32 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  316. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky- Podzimní snažení, 20. 09. 2015

  317. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  318. 2.zkouška LA2: 1/14, 37.88 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  319. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  320. Agility: Diskvalifikován

  321. Agility squads: 10/48, 39.5 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  322. Jumping: Diskvalifikován

  323. Jumping Squads: 29/47, 35.65 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  324. Přerov - BRIT CUP 2015, 22. 08. 2015

  325. Agility: 5/13, 49.3 s, 5.3 tr. b., 3.57 m/s

  326. Agility Open: Diskvalifikován

  327. Jumping Open: Diskvalifikován

  328. Rožnov pod Radhoštem - Ve znamení TRNEK, 01. 08. 2015 - 02. 08. 2015

  329. Agility I: 3/17, 43.09 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  330. Agility II: 4/18, 42.74 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  331. BublaJump „Ve Znamení Trnek“: 1/30, 33.1 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  332. Dogmania Jump: 11/31, 32.57 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  333. Free Jumping Sport: 16/33, 42.47 s, 15.0 tr. b., 4.36 m/s

  334. HCV Jumping: Diskvalifikován

  335. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2015, 03. 07. 2015 - 05. 07. 2015

  336. Agility: 6/37, 33.96 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  337. Agility I: Diskvalifikován

  338. Agility II: Diskvalifikován

  339. Agility III: 40/157, 44.23 s, 12.94 tr. b., 3.96 m/s

  340. Agility IV: 27/149, 48.68 s, 5.68 tr. b., 3.66 m/s

  341. Jumping I: Diskvalifikován

  342. Jumping II: 44/169, 35.35 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  343. Větřkovice - Trojboj „Království křišťálové zóny“, 27. 06. 2015

  344. Agility I: Diskvalifikován

  345. Agility II: Diskvalifikován

  346. Jumping Open: Diskvalifikován

  347. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  348. Agility Ne: 28/140, 52.52 s, 9.52 tr. b., 3.69 m/s

  349. Agility So: 44/151, 48.15 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  350. Jumping Ne: 16/133, 32.08 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  351. Jumping So: 65/146, 51.09 s, 34.09 tr. b., 3.72 m/s

  352. Frenštát pod Radhoštěm - Mezinárodní Mistrovství ČR Border kolií 2015, 29. 05. 2015 - 31. 05. 2015

  353. Agility družstva: 67/133, 39.81 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  354. Jumping družstva: Diskvalifikován

  355. Mistrovství A2/A3 - Agility: 15/94, 40.63 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  356. Mistrovství A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  357. Power & Speed A2/A3: Diskvalifikován

  358. Speciální závod - Agility: 10/140, 33.28 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  359. Speciální závod - Jumping: 28/127, 37.88 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  360. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  361. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  362. Agility II Open: Diskvalifikován

  363. Agility I Open: Diskvalifikován

  364. Jumping II Open: Diskvalifikován

  365. Jumping I Open: Diskvalifikován

  366. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 17. 05. 2015

  367. Zkoušky LA2 1 LA2: 6/14, 33.96 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  368. Zkoušky LA2 2 LA2: Diskvalifikován

  369. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky- Jarní snažení, 03. 05. 2015

  370. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  371. 2.zkouška LA2: 3/22, 34.93 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  372. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  373. Agility 1: 66/183, 46.39 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  374. Agility 2: 59/175, 46.35 s, 12.35 tr. b., 4.16 m/s

  375. Jumping 1: 64/184, 37.7 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  376. Jumping 2: 14/182, 35.5 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  377. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 18. 04. 2015

  378. 1 zkouska LA2 LA2: 1/9, 36.13 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  379. 2 zkouska LA2 LA2: 5/9, 36.71 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  380. Kozlovice - Trojzkoušky agility, 21. 03. 2015

  381. 1.Zkouška LA2: 8/17, 44.64 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  382. 2.Zkouška LA2: Diskvalifikován

  383. 3.Zkouška LA2: 5/17, 40.32 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  384. Sedliště - TROJzkoušky - 4. Sokolí spartakiáda, 17. 01. 2015

  385. Agility I: 9/26, 30.19 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  386. Agility II: Diskvalifikován

  387. Agility III: Diskvalifikován

  388. Sedliště - TROJzkoušky - 3. Sokolí spartakiáda, 06. 12. 2014

  389. Agility I: 3/15, 34.42 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  390. Agility II: 2/15, 37.89 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  391. Agility III: Diskvalifikován

  392. Hlučín - Vosen Sosen + 5. Agility Collie Cup, 15. 11. 2014 - 16. 11. 2014

  393. Agility I: 2/31, 34.56 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  394. Agility II: Diskvalifikován

  395. Agility Open I: 5/54, 39.01 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  396. Grand Final: Diskvalifikován

  397. Jumping Open I: 24/61, 34.62 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  398. Jumping Open II: Diskvalifikován

  399. Olomouc Nové Sady - Podzimní Psí Hrátky Olomouc, 01. 11. 2014 - 02. 11. 2014

  400. Jumping Ne L: 3/34, 29.71 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  401. Jumping So L: 11/43, 37.08 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  402. Zkouška II Ne LA2: Diskvalifikován

  403. Zkouška II So LA2: 7/17, 36.19 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  404. Zkouška I Ne LA2: 7/14, 45.36 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  405. Zkouška I So LA2: 2/18, 36.27 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  406. Horní Suchá - Hornosušské zkoušky agilit, 21. 09. 2014

  407. zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  408. zkouška 2 LA2: 4/21, 34.56 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  409. Petrov nad Desnou - SUSA CUP – trojzkoušky agility, 09. 08. 2014

  410. Zkouška III. LA2: 2/17, 38.63 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  411. Zkouška II. LA2: Diskvalifikován

  412. Zkouška I. LA2: 4/17, 44.45 s, 6.45 tr. b., 3.42 m/s

  413. Trojanovice - FitDog agility závody Trojanovice, 12. 07. 2014 - 13. 07. 2014

  414. Agility: Diskvalifikován

  415. Agility II: Diskvalifikován

  416. Agility Open: Diskvalifikován

  417. Agility Open II: Diskvalifikován

  418. Jumping Open: Diskvalifikován

  419. Jumping Open II: Diskvalifikován

  420. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2014, 04. 07. 2014 - 06. 07. 2014

  421. Agility (Parkur A): Diskvalifikován

  422. Agility Parkur A: Diskvalifikován

  423. Agility (Parkur C): Diskvalifikován

  424. Agility Parkur C: Diskvalifikován

  425. Agility Trial Parkur A: 8/23, 46.99 s, 10.0 tr. b., 3.62 m/s

  426. Jumping (Parkur B): 33/157, 39.49 s, 6.49 tr. b., 4.43 m/s

  427. Jumping Parkur B: Diskvalifikován

  428. Ostrava - 3. Ostravský pohár 2014, 05. 04. 2014 - 06. 04. 2014

  429. Agility Open: Diskvalifikován

  430. Agility Open: Diskvalifikován

  431. Agility "Zkoušky": Diskvalifikován

  432. Agility "Zkoušky": Diskvalifikován

  433. Jumping Open: Diskvalifikován

  434. Ostrava - 2. Ostravský pohár 2014, 29. 03. 2014 - 30. 03. 2014

  435. Agility Open: 18/69, 37.49 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  436. Agility "Zkoušky": 3/18, 31.17 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  437. Agility "Zkoušky": 3/21, 30.01 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  438. Jumping Open: Diskvalifikován

  439. Jumping Open II: 22/69, 33.05 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  440. Ostrava - 1. Ostravský pohár 2014, 08. 02. 2014 - 09. 02. 2014

  441. Agility finále: Diskvalifikován

  442. Agility Open: Diskvalifikován

  443. Agility Open: Diskvalifikován

  444. Agility "zkoušky": 1/21, 26.54 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  445. Agility - "Zkoušky": 14/23, 46.07 s, 10.07 tr. b., 3.21 m/s

  446. Jumping Open: 20/62, 32.93 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  447. Sedliště - TROJzkoušky - 2. SOKOLÍ SPARTAKIÁDA, 11. 01. 2014

  448. 1. Agility: 4/14, 35.36 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  449. 2. Agility: Diskvalifikován

  450. 3. Agility: Diskvalifikován

  451. Sedliště - DVOJZKOUŠKY – 1. SOKOLÍ SPARTAKIÁDA, 01. 12. 2013

  452. 1. zkouška: Diskvalifikován

  453. 2. zkouška: Diskvalifikován

  454. Horka nad Moravou - Dvojité agility 1, 2, 3, 10. 11. 2013

  455. I. Agility: 5/15, 39.06 s, 15.0 tr. b., 3.17 m/s

  456. II. Agility: Diskvalifikován