Cz En

055013

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jana Brodová

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Quiet Riot z Černobílých, Border kolie

Výsledky

  1. Lednice-Nejdek - Burčákcup 2019, 28. 09. 2019

  2. Agility L: 7/32, 33.35 s, 5.0 tr. b., 5.64 m/s

  3. Finále L Jump.: 10/17, 29.51 s, 10.0 tr. b., 6.0 m/s

  4. Jumping L: 14/32, 31.43 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  5. Zkouška LA3: 3/15, 42.2 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  6. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  7. Agility Open: Diskvalifikován

  8. Agility Squads as Individual: 70/137, 44.29 s, 15.0 tr. b., 4.97 m/s

  9. Jumping Open: Diskvalifikován

  10. Jumping Squads as Individual: 30/138, 33.25 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  11. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  12. Jumping L: 2/32, 31.07 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  13. Zkouška II. LA3: Diskvalifikován

  14. Zkouška I. LA3: 1/13, 38.33 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  15. Přerov - BRIT CUP, 17. 08. 2019

  16. Agility Open: 8/36, 36.15 s, 10.0 tr. b., 5.48 m/s

  17. Agility Zk: Diskvalifikován

  18. Jumping Open: Diskvalifikován

  19. Ostrava - Martinov - O pohár Naury V., 03. 08. 2019 - 04. 08. 2019

  20. Agility open ML: 1/4, 35.23 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  21. Jumping open ML: 3/5, 33.05 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  22. Tuneliáda ML: 1/5, 20.06 s, 0.0 tr. b., 7.08 m/s

  23. Zkouška MLA3: 2/4, 38.63 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  24. Zkouška MLA3 2: Diskvalifikován

  25. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  26. Agility 1: Diskvalifikován

  27. Agility 2: 28/222, 41.93 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  28. Agility 3: Diskvalifikován

  29. Agility 4: Diskvalifikován

  30. Agility Trial: 25/129, 45.53 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  31. Jumping 1: 48/216, 37.81 s, 10.0 tr. b., 5.03 m/s

  32. Jumping 2: Diskvalifikován

  33. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  34. Agility I: 32/85, 48.26 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  35. Agility II: 28/85, 40.62 s, 10.0 tr. b., 5.34 m/s

  36. Jumping I: 2/85, 36.42 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  37. Jumping II: 4/84, 36.47 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  38. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  39. QA4 Agility: 20/97, 44.43 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  40. QA5 Agility: Diskvalifikován

  41. QA6 Agility: 25/93, 39.23 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  42. QJ4 Jumping: 41/96, 39.31 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  43. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  44. QJ6 Jumping: 30/87, 37.89 s, 5.0 tr. b., 5.78 m/s

  45. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  46. Agility Trial I: Diskvalifikován

  47. Agility Trial II: 2/11, 29.95 s, 0.0 tr. b., 6.04 m/s

  48. Horní Suchá - Jarní Hornosušské dvojzkoušky, 26. 05. 2019

  49. 1. Zkouška LA3: 2/9, 37.53 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  50. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  51. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  52. QA1 agility: Diskvalifikován

  53. QA2 agility: 8/120, 36.9 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  54. QA3 agility: 66/120, 42.59 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  55. QJ1 jumping: 12/123, 36.71 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  56. QJ2 jumping: 14/122, 32.0 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  57. QJ3 jumping: 11/111, 36.54 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  58. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  59. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23): 10/63, 41.28 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  60. Pá. - Power & Speed (Agility A23): 9/109, 14.58 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  61. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): 43/169, 37.81 s, 10.0 tr. b., 5.53 m/s

  62. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): Diskvalifikován

  63. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : Diskvalifikován

  64. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : Diskvalifikován

  65. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): Diskvalifikován

  66. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 05. 05. 2019

  67. 1.zkouška LA3: 2/12, 39.68 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  68. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  69. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2019

  70. Agility Open: 5/34, 35.15 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  71. Agility Trial: Diskvalifikován

  72. Jumping Open: 8/33, 35.61 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  73. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 20. 04. 2019

  74. Zkouška LA3 1 LA3: Diskvalifikován

  75. Zkouška LA3 2 LA3: Diskvalifikován

  76. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  77. Agility I: Diskvalifikován

  78. Agility II: 92/165, 38.11 s, 15.0 tr. b., 5.14 m/s

  79. Jumping I: 52/169, 33.53 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  80. Jumping II: 58/161, 35.53 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  81. Brno - Zimní Brno 3, 30. 03. 2019

  82. Agility LA: Diskvalifikován

  83. Jumping LA: Diskvalifikován

  84. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  85. Brno - Zimní Brno 1, 26. 01. 2019

  86. Agility LA: 6/42, 36.9 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  87. Jumping LA: 13/45, 34.6 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  88. Zkouška LA3: 68/20, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  89. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + Mistrovství ČR chodských psů, 29. 09. 2018

  90. Agility L: Diskvalifikován

  91. Hra L: 2/23, 35.57 s, 0.0 tr. b., 2.92 m/s

  92. Jumping L: 1/37, 26.34 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  93. Zkouška LA3: 1/15, 35.25 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  94. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  95. Agility: 19/86, 38.42 s, 5.0 tr. b., 5.73 m/s

  96. Agility DRUZSTVA: Diskvalifikován

  97. Jumping: 25/97, 41.35 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  98. Jumping DRUZSTVA: Diskvalifikován

  99. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 16. 09. 2018

  100. Agility 1 L: Diskvalifikován

  101. Agility 2 L: 18/37, 48.44 s, 20.0 tr. b., 4.19 m/s

  102. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  103. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky 2018, 24. 08. 2018 - 26. 08. 2018

  104. Soutěž družstev: 1/52, 30.9 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  105. Soutěž fen proti psům: Diskvalifikován

  106. Soutěž klubů: 14/52, 37.54 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  107. Soutěž podle plemen: Diskvalifikován

  108. Soutěž podle roku narození: 14/52, 43.19 s, 15.0 tr. b., 4.17 m/s

  109. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  110. Agility 1: Diskvalifikován

  111. Agility 2: Diskvalifikován

  112. Agility 3: 34/179, 42.86 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  113. Agility 4: Diskvalifikován

  114. Agility Trial: 3/104, 36.35 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  115. Jumping 1: 56/214, 42.64 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  116. Jumping 2: Diskvalifikován

  117. Luhačovice - Fešák lázeňský, 30. 06. 2018

  118. Agility Open: Diskvalifikován

  119. Agility Trial: Diskvalifikován

  120. Jumping Svihak lazensky A2 + A3: 2/13, 28.86 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  121. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  122. QA4 Agility: 11/95, 44.36 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  123. QA5 Agility: 44/93, 37.33 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  124. QA6 Agility: 43/88, 50.14 s, 11.14 tr. b., 4.09 m/s

  125. QJ4 Jumping: 46/95, 37.35 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  126. QJ5 Jumping: 54/90, 53.83 s, 33.83 tr. b., 3.66 m/s

  127. QJ6 Jumping: 22/77, 35.49 s, 0.49 tr. b., 4.9 m/s

  128. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  129. QA1 agility: 38/127, 46.8 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  130. QA2 agility: Diskvalifikován

  131. QA3 agility: 27/125, 34.52 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  132. QJ1 jumping: 14/126, 31.69 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  133. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  134. QJ3 jumping: 37/122, 37.8 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  135. Roudnice nad Labem - Tréninkové zkoušky, 18. 05. 2018

  136. Agility Trial: 2/13, 37.0 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  137. Jumping Trial: Diskvalifikován

  138. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  139. Agility A2A3: 39/95, 46.58 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  140. Agility Squads as individual: 17/157, 38.85 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  141. Jumping A2A3: 5/113, 38.19 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  142. Jumping Squads as Individual: 8/162, 30.49 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  143. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  144. Special Agility: 5/159, 34.64 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  145. Special Final: 9/28, 37.11 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  146. Special Jumping: 63/153, 32.27 s, 10.0 tr. b., 5.36 m/s

  147. Tachyon Trophy A2A3: 29/106, 38.43 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  148. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2018

  149. Agility Open: 3/37, 34.45 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  150. Agility Trial: 2/15, 38.63 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  151. Jumping Open: 11/38, 31.93 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  152. Sedlec u Mikulova - Čarodějnické tlapky, 28. 04. 2018

  153. Agility Open: 5/34, 30.66 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  154. Agility Trial: 1/6, 36.44 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  155. Jumping Open: Diskvalifikován

  156. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  157. I Agility Open: 31/139, 38.23 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  158. II Agility Open: 17/137, 39.7 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  159. II Jumping Open: 16/135, 32.19 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  160. I Jumping Open: Diskvalifikován

  161. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  162. Agility I: 1/10, 34.29 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  163. Agility II: Diskvalifikován

  164. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH III., 04. 03. 2018

  165. TRIAL II. LA3: 3/12, 41.21 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  166. TRIAL I. LA3: 2/12, 40.71 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  167. Mikulov - Podpálavská drkotačka, 17. 02. 2018

  168. Agility L: Diskvalifikován

  169. Jumping L: 9/24, 27.58 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  170. Zkouška LA3: 3/9, 45.62 s, 13.62 tr. b., 3.46 m/s

  171. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  172. zkouška 1 LA3: 4/10, 40.83 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  173. zkouška 2 LA3: 7/10, 45.72 s, 10.72 tr. b., 0.0 m/s

  174. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  175. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  176. TRIAL I. LA3: Diskvalifikován

  177. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 17. 09. 2017

  178. 1.běh LA3: 1/13, 33.91 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  179. 2. běh LA3: 5/13, 41.0 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  180. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 16. 09. 2017

  181. Jumping L: 3/24, 28.61 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  182. Speciál Jumping L: 3/24, 28.66 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  183. Zkouška LA3: 3/7, 34.72 s, 5.0 tr. b., 0.0 m/s

  184. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  185. Agility družstev: 2/88, 35.5 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  186. Agility jednotlivců: 1/87, 36.66 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  187. Jumping družstev: 27/88, 45.48 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  188. Jumping jednotlivců: 43/87, 35.32 s, 10.0 tr. b., 5.61 m/s

  189. Zlín - Mladcová - RÁJ na Mladcové - Kuba, 26. 08. 2017

  190. Agility Large: 2/21, 34.3 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  191. Jumping Large: 3/21, 26.87 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  192. Ostrava - Martinov - O pohár Naury III, 20. 08. 2017

  193. Agility Open: Diskvalifikován

  194. Agility Trial: Diskvalifikován

  195. Jumping Open: 11/47, 34.13 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  196. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  197. Agility 1: 17/217, 39.54 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  198. Agility 2: 40/216, 38.31 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  199. Agility 3: 15/190, 42.09 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  200. Agility 4: 79/196, 44.75 s, 20.0 tr. b., 4.04 m/s

  201. Agility Trial: 28/112, 37.82 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  202. Jumping 1: 25/214, 37.43 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  203. Jumping 2: 70/209, 34.62 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  204. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  205. Agility 1: 6/77, 37.5 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  206. Agility 2: 17/77, 41.45 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  207. Jumping 1: 21/77, 36.32 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  208. Jumping 2: 21/77, 34.74 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  209. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  210. QA4 agility: 26/99, 38.29 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  211. QA5 agility: 39/97, 45.41 s, 6.41 tr. b., 4.12 m/s

  212. QA6 agility: 14/95, 36.77 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  213. QJ4 jumping: 17/98, 36.17 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  214. QJ5 jumping: 32/91, 37.38 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  215. QJ6 jumping: 23/76, 40.72 s, 12.72 tr. b., 4.22 m/s

  216. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  217. 1Q Jumping: 9/157, 29.85 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  218. 2Q Agility: Diskvalifikován

  219. 3Q Finále: 7/24, 39.44 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  220. Jednotlivci A2/A3 - Agility: 63/108, 43.85 s, 15.0 tr. b., 4.36 m/s

  221. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: 24/117, 34.13 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  222. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  223. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: 17/121, 34.13 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  224. Přerov - Trojzkoušky, 27. 05. 2017

  225. 1. Agility: Diskvalifikován

  226. 2. Agility: 2/12, 34.52 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  227. 3. Agility: 2/12, 33.88 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  228. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  229. QA1 agility: 9/135, 38.58 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  230. QA2 agility: Diskvalifikován

  231. QA3 agility: 22/130, 40.04 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  232. QJ1 jumping: 30/135, 32.64 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  233. QJ2 jumping: 28/135, 33.11 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  234. QJ3 jumping: 32/118, 34.72 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  235. Luhačovice - Fešák lázeňský, 13. 05. 2017

  236. Agility Open: 5/43, 34.17 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  237. Agility Trial: Diskvalifikován

  238. Jumping Special A2 + A3: 3/35, 26.78 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  239. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  240. zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  241. zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  242. Suchdol nad Odrou - FALCO Údolní dvojzkoušky, 30. 04. 2017

  243. FALCO 1. zkouška LA3: 1/13, 36.01 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  244. FALCO 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  245. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 22. 04. 2017

  246. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  247. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  248. 3. zkouška LA3: 3/13, 33.42 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  249. Přerov - VITAR Cup + Mistrovství ČR pyrenejských ovčáků a chodských psů, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  250. Agility Trial I: Diskvalifikován

  251. Agility Trial II: 4/13, 44.23 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  252. Agility Trial III: Diskvalifikován

  253. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  254. Agility Lar Ne: 31/85, 35.53 s, 15.0 tr. b., 5.35 m/s

  255. Agility Lar So: 2/87, 35.86 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  256. Jumping Lar Ne: 43/85, 27.54 s, 10.0 tr. b., 5.81 m/s

  257. Jumping Lar So: 50/87, 39.85 s, 15.0 tr. b., 4.27 m/s

  258. Káňovice - Apríl!, 01. 04. 2017

  259. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  260. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  261. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  262. 1.běh LA3: Diskvalifikován

  263. 2.běh LA3: 1/10, 36.02 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  264. 3.běh LA3: 6/10, 38.07 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  265. Těšánky - Březnové dvojzkoušky, 12. 03. 2017

  266. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  267. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  268. Mikulov - Podpálavská drkotačka VI., 18. 02. 2017

  269. Agility L: Diskvalifikován

  270. Jumping L: 5/38, 30.28 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  271. Zk LA3: Diskvalifikován

  272. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport Jump 3, 21. 01. 2017

  273. Jumping I: 6/26, 33.18 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  274. Jumping II: 1/26, 31.22 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  275. Jumping III: 2/26, 30.47 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  276. Těšánky - Vánoční dvojzkoušky, 18. 12. 2016

  277. 1. zkouška LA3: 1/8, 40.65 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  278. 2. zkouška LA3: 2/8, 43.31 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  279. Rožnov pod Radhoštěm - Stylové Trojjumpy, 28. 10. 2016

  280. Jump 1 L: 8/20, 29.65 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  281. Jump 2 L: 1/20, 33.85 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  282. Jump 3 L: Diskvalifikován

  283. Zlechov - X. Zlechovské hopsání, 24. 09. 2016

  284. Agility L: 3/43, 35.75 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  285. Jumping L: 6/43, 28.87 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  286. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  287. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  288. Agility družstva: Diskvalifikován

  289. Agility jednotlivci: 35/61, 39.06 s, 20.0 tr. b., 4.53 m/s

  290. Jumping družstva: 7/66, 32.29 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  291. Jumping jednotlivci: 11/65, 31.73 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  292. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 06. 08. 2016 - 07. 08. 2016

  293. Agility I: 1/14, 35.54 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  294. Agility II: Diskvalifikován

  295. HCV Jumping: 2/50, 32.3 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  296. Jumping 1: Diskvalifikován

  297. Jumping 2: 11/44, 38.26 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  298. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“: 4/41, 34.89 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  299. Rožnov pod Radhoštěm - Trojjumping Free Sport, 17. 07. 2016

  300. Jumping 1 L: 5/28, 33.11 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  301. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  302. Jumping 3 L: 4/28, 29.97 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  303. Bordovice - „O Javornickou tlapku“ s JK Animals, 16. 07. 2016

  304. Agility L: Diskvalifikován

  305. Jumping L: 8/31, 25.71 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  306. Zkouška LA3: 4/11, 36.69 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  307. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky, 26. 06. 2016

  308. 1.zkouška LA3: 1/8, 36.33 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  309. 2.zkouška LA3: 2/8, 38.07 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  310. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  311. QA5 Agility: Diskvalifikován

  312. QA6 Agility: Diskvalifikován

  313. QJ5 Jumping: 45/187, 39.08 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  314. QJ6 Jumping: 80/182, 33.69 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  315. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  316. 1Q Jumping: 50/131, 31.01 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  317. 2Q Agility: Diskvalifikován

  318. Družstva - Agility: 32/140, 41.68 s, 15.0 tr. b., 4.22 m/s

  319. Družstva - Jumping: Diskvalifikován

  320. Jednotlivci A2/A3 - Agility: 35/100, 43.51 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  321. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: 25/102, 37.18 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  322. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  323. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: 26/103, 34.04 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  324. Suchdol nad Odrou - Nativia jumping speciál, 29. 05. 2016

  325. Jumping II L: 5/42, 35.46 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  326. Jumping I. L: 7/40, 31.98 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  327. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  328. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  329. QA3 Agility: 22/176, 40.05 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  330. QA4 Agility: Diskvalifikován

  331. QJ3 Jumping: 10/176, 31.71 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  332. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  333. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  334. QA1 Agility: 15/213, 44.94 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  335. QA2 Agility: 24/204, 42.24 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  336. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  337. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  338. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 10. 04. 2016

  339. Druhá LA3: 6/14, 40.08 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  340. První LA3: Diskvalifikován

  341. Třetí LA3: Diskvalifikován

  342. Těšánky - Březnové dvojzkoušky agility, 12. 03. 2016

  343. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  344. 2. zkouška LA3: 1/9, 36.78 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  345. Sedliště - TROJzkoušky - 7. Ledová spartakiáda, 16. 01. 2016

  346. LA3-1: Diskvalifikován

  347. LA3-2: Diskvalifikován

  348. LA3-3: 4/13, 40.93 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  349. Sedliště - TROJzkoušky - 6. Mikulášská spartakiáda, 05. 12. 2015

  350. LA3-1: Diskvalifikován

  351. LA3-2: 4/15, 38.96 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  352. LA3-3: Diskvalifikován

  353. Hlučín - Vosen Sosen, 14. 11. 2015 - 15. 11. 2015

  354. Final L: Diskvalifikován

  355. Neděle Agility 1 L: 5/47, 41.27 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  356. Neděle Jumping 2 L: Diskvalifikován

  357. Sobota 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  358. Sobota 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  359. Sobota Jumping 1 L: Diskvalifikován

  360. Hlučín - Hlučínský AgiDrak, 1. Agility Sheltie Cup, 6. Agility Collie Cup, 31. 10. 2015 - 01. 11. 2015

  361. Agility: 3/9, 38.15 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  362. Agility Open I: 10/40, 36.2 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  363. Agility Open II: 1/27, 39.62 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  364. Jumping Open I: 3/39, 28.93 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  365. Jumping Open II: 2/27, 30.23 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  366. Jumping Open III: 2/27, 31.24 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  367. Bordovice - Zkoušky agility, 11. 10. 2015

  368. Zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  369. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  370. Zkouška 3 LA3: Diskvalifikován

  371. Rožnov pod Radhoštěm - Dvojzkoušky Free Sport, 28. 09. 2015

  372. Agility I: 5/20, 36.04 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  373. Agility II: 1/20, 37.32 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  374. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky- Podzimní snažení, 20. 09. 2015

  375. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  376. 2.zkouška LA2: 1/14, 37.88 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  377. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  378. Agility: Diskvalifikován

  379. Agility squads: 10/48, 39.5 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  380. Jumping: Diskvalifikován

  381. Jumping Squads: 29/47, 35.65 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  382. Přerov - BRIT CUP 2015, 22. 08. 2015

  383. Agility: 5/13, 49.3 s, 5.3 tr. b., 3.57 m/s

  384. Agility Open: Diskvalifikován

  385. Jumping Open: Diskvalifikován

  386. Rožnov pod Radhoštem - Ve znamení TRNEK, 01. 08. 2015 - 02. 08. 2015

  387. Agility I: 3/17, 43.09 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  388. Agility II: 4/18, 42.74 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  389. BublaJump „Ve Znamení Trnek“: 1/30, 33.1 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  390. Dogmania Jump: 11/31, 32.57 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  391. Free Jumping Sport: 16/33, 42.47 s, 15.0 tr. b., 4.36 m/s

  392. HCV Jumping: Diskvalifikován

  393. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2015, 03. 07. 2015 - 05. 07. 2015

  394. Agility: 6/37, 33.96 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  395. Agility I: Diskvalifikován

  396. Agility II: Diskvalifikován

  397. Agility III: 40/157, 44.23 s, 12.94 tr. b., 3.96 m/s

  398. Agility IV: 27/149, 48.68 s, 5.68 tr. b., 3.66 m/s

  399. Jumping I: Diskvalifikován

  400. Jumping II: 44/169, 35.35 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  401. Větřkovice - Trojboj „Království křišťálové zóny“, 27. 06. 2015

  402. Agility I: Diskvalifikován

  403. Agility II: Diskvalifikován

  404. Jumping Open: Diskvalifikován

  405. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  406. Agility Ne: 28/140, 52.52 s, 9.52 tr. b., 3.69 m/s

  407. Agility So: 44/151, 48.15 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  408. Jumping Ne: 16/133, 32.08 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  409. Jumping So: 65/146, 51.09 s, 34.09 tr. b., 3.72 m/s

  410. Frenštát pod Radhoštěm - Mezinárodní Mistrovství ČR Border kolií 2015, 29. 05. 2015 - 31. 05. 2015

  411. Agility družstva: 67/133, 39.81 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  412. Jumping družstva: Diskvalifikován

  413. Mistrovství A2/A3 - Agility: 15/94, 40.63 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  414. Mistrovství A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  415. Power & Speed A2/A3: Diskvalifikován

  416. Speciální závod - Agility: 10/140, 33.28 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  417. Speciální závod - Jumping: 28/127, 37.88 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  418. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  419. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  420. Agility II Open: Diskvalifikován

  421. Agility I Open: Diskvalifikován

  422. Jumping II Open: Diskvalifikován

  423. Jumping I Open: Diskvalifikován

  424. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 17. 05. 2015

  425. Zkoušky LA2 1 LA2: 6/14, 33.96 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  426. Zkoušky LA2 2 LA2: Diskvalifikován

  427. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky- Jarní snažení, 03. 05. 2015

  428. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  429. 2.zkouška LA2: 3/22, 34.93 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  430. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  431. Agility 1: 66/183, 46.39 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  432. Agility 2: 59/175, 46.35 s, 12.35 tr. b., 4.16 m/s

  433. Jumping 1: 64/184, 37.7 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  434. Jumping 2: 14/182, 35.5 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  435. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 18. 04. 2015

  436. 1 zkouska LA2 LA2: 1/9, 36.13 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  437. 2 zkouska LA2 LA2: 5/9, 36.71 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  438. Kozlovice - Trojzkoušky agility, 21. 03. 2015

  439. 1.Zkouška LA2: 8/17, 44.64 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  440. 2.Zkouška LA2: Diskvalifikován

  441. 3.Zkouška LA2: 5/17, 40.32 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  442. Sedliště - TROJzkoušky - 4. Sokolí spartakiáda, 17. 01. 2015

  443. Agility I: 9/26, 30.19 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  444. Agility II: Diskvalifikován

  445. Agility III: Diskvalifikován

  446. Sedliště - TROJzkoušky - 3. Sokolí spartakiáda, 06. 12. 2014

  447. Agility I: 3/15, 34.42 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  448. Agility II: 2/15, 37.89 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  449. Agility III: Diskvalifikován

  450. Hlučín - Vosen Sosen + 5. Agility Collie Cup, 15. 11. 2014 - 16. 11. 2014

  451. Agility I: 2/31, 34.56 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  452. Agility II: Diskvalifikován

  453. Agility Open I: 5/54, 39.01 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  454. Grand Final: Diskvalifikován

  455. Jumping Open I: 24/61, 34.62 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  456. Jumping Open II: Diskvalifikován

  457. Olomouc Nové Sady - Podzimní Psí Hrátky Olomouc, 01. 11. 2014 - 02. 11. 2014

  458. Jumping Ne L: 3/34, 29.71 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  459. Jumping So L: 11/43, 37.08 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  460. Zkouška II Ne LA2: Diskvalifikován

  461. Zkouška II So LA2: 7/17, 36.19 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  462. Zkouška I Ne LA2: 7/14, 45.36 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  463. Zkouška I So LA2: 2/18, 36.27 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  464. Horní Suchá - Hornosušské zkoušky agilit, 21. 09. 2014

  465. zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  466. zkouška 2 LA2: 4/21, 34.56 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  467. Petrov nad Desnou - SUSA CUP – trojzkoušky agility, 09. 08. 2014

  468. Zkouška III. LA2: 2/17, 38.63 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  469. Zkouška II. LA2: Diskvalifikován

  470. Zkouška I. LA2: 4/17, 44.45 s, 6.45 tr. b., 3.42 m/s

  471. Trojanovice - FitDog agility závody Trojanovice, 12. 07. 2014 - 13. 07. 2014

  472. Agility: Diskvalifikován

  473. Agility II: Diskvalifikován

  474. Agility Open: Diskvalifikován

  475. Agility Open II: Diskvalifikován

  476. Jumping Open: Diskvalifikován

  477. Jumping Open II: Diskvalifikován

  478. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2014, 04. 07. 2014 - 06. 07. 2014

  479. Agility (Parkur A): Diskvalifikován

  480. Agility Parkur A: Diskvalifikován

  481. Agility (Parkur C): Diskvalifikován

  482. Agility Parkur C: Diskvalifikován

  483. Agility Trial Parkur A: 8/23, 46.99 s, 10.0 tr. b., 3.62 m/s

  484. Jumping (Parkur B): 33/157, 39.49 s, 6.49 tr. b., 4.43 m/s

  485. Jumping Parkur B: Diskvalifikován

  486. Ostrava - 3. Ostravský pohár 2014, 05. 04. 2014 - 06. 04. 2014

  487. Agility Open: Diskvalifikován

  488. Agility Open: Diskvalifikován

  489. Agility "Zkoušky": Diskvalifikován

  490. Agility "Zkoušky": Diskvalifikován

  491. Jumping Open: Diskvalifikován

  492. Ostrava - 2. Ostravský pohár 2014, 29. 03. 2014 - 30. 03. 2014

  493. Agility Open: 18/69, 37.49 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  494. Agility "Zkoušky": 3/21, 30.01 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  495. Agility "Zkoušky": 3/18, 31.17 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  496. Jumping Open: Diskvalifikován

  497. Jumping Open II: 22/69, 33.05 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  498. Ostrava - 1. Ostravský pohár 2014, 08. 02. 2014 - 09. 02. 2014

  499. Agility finále: Diskvalifikován

  500. Agility Open: Diskvalifikován

  501. Agility Open: Diskvalifikován

  502. Agility "zkoušky": 1/21, 26.54 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  503. Agility - "Zkoušky": 14/23, 46.07 s, 10.07 tr. b., 3.21 m/s

  504. Jumping Open: 20/62, 32.93 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  505. Sedliště - TROJzkoušky - 2. SOKOLÍ SPARTAKIÁDA, 11. 01. 2014

  506. 1. Agility: 4/14, 35.36 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  507. 2. Agility: Diskvalifikován

  508. 3. Agility: Diskvalifikován

  509. Sedliště - DVOJZKOUŠKY – 1. SOKOLÍ SPARTAKIÁDA, 01. 12. 2013

  510. 1. zkouška: Diskvalifikován

  511. 2. zkouška: Diskvalifikován

  512. Horka nad Moravou - Dvojité agility 1, 2, 3, 10. 11. 2013

  513. I. Agility: 5/15, 39.06 s, 15.0 tr. b., 3.17 m/s

  514. II. Agility: Diskvalifikován